WINTER HP-300PBX
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
Lokalizacja
Leipzig Niemcy
Piła taśmowa WINTER HP-300PBX
Piła taśmowa WINTER HP-300PBX
more Images
WINTER HP-300PBX
WINTER HP-300PBX
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Piła taśmowa
Producent:
WINTER
Model:
HP-300PBX
Rok produkcji:
2025
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Leipzig Niemcy
Opis
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 2850 x 2270 x 2160 mm
Waga: 1800 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 25,2 kW
Piła taśmowa do klocków klinowych HP-300PBX
Gbjdpevz E Svsfx Ah Aol
- z cyfrowym wyświetlaczem wymiarów
- maksymalny rozmiar obrabianego elementu: 300 mm (szer.) x 300 mm (wys.)
- odległość taśmy tnącej od stołu podającego: 4–250 mm
- wymiary taśmy transportującej: 285 mm (szer.) x 5470 mm (dł.)
- wymiary koła piły: Ø711 mm x 50,8 mm
- maksymalna prędkość posuwu: 45 m/min
- silnik koła piły: 22,0 kW
- ciśnienie hydrauliczne: 40 kg/cm²
- średnica króćców odciągu trocin: 2 x 100 mm
- wymiary brzeszczotu: 4572 mm x 50,8 mm
- system podający: silnik 2,2 kW z przekładnią 15:1 i falownikiem
- silnik regulacji wysokości: 1,0 kW
Wymiary opakowania z paletą: 2850 x 2270 x 2160 mm / 2000 kg
- masa maszyny: 1800 kg
- prowadzenie koła taśmowego poprzez liniowy system prowadzący
- regulacja wysokości poprzez śrubę kulową
- system rolek dociskowych: wzmocniony (heavy duty)
- rolka dociskowa z siłownikiem pneumatycznym
- boczne podparcie podawcze
- w zestawie chłodzenie mgłowe oraz system czyszczenia brzeszczotu
- sterowanie napinaniem brzeszczotu silnikiem elektrycznym / hydrauliczny system napinania
- falownik 22,0 kW
- nisko tarciowe prowadnice brzeszczotu
- ręczny przechył podajnika pod kątem 45°
- ręczny rolkowy system powrotu materiału
- skala kąta nachylenia podajnika
- napięcie 400 V, 50 Hz
Przy szerokości 150 mm prędkość cięcia może wynosić 25 do 30 m/min
Prędkości cięcia przy przecinaniu sosny:
2 x 203 mm: min. 32, maks. 49 m/min
2 x 254 mm: min. 26, maks. 32 m/min
2 x 304 mm: min. 16, maks. 26 m/min