WINTER FS315-2600
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
Lokalizacja
Leipzig Niemcy
Piła formatowa WINTER FS315-2600
more Images
WINTER FS315-2600
WINTER FS315-2600
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Piła formatowa
Producent:
WINTER
Model:
FS315-2600
Rok produkcji:
2025
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Leipzig Niemcy
Opis
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 2600 x 2800 x 1100 mm
Waga: 330 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 3,8 kW
Piła formatowa FS315-2600
- Wymiary stołu: 800 x 380 mm
- Stół formatowy: 2600 x 270 mm
- Długość cięcia: 2600 mm
- Maks. średnica tarczy tnącej: 315 x 30 mm
- Maks. wysokość cięcia 90° / 45°: 100 / 80 mm
- Szerokość cięcia przy równoległym ograniczniku: 1180 mm
- Wysokość stołu: 850 mm
- Przedłużenie stołu: 500 x 310 mm
- Poszerzenie stołu: 800 x 880 mm
- Stół wysięgnikowy z rolką: 830 x 520 mm
- Prędkość obrotowa głównej tarczy tnącej: 4500 obr./min
- Prędkość obrotowa tarczy podcinającej: 8500 obr./min
- Tarcza podcinająca: 2-100 x 20 mm
- Średnica króćca odciągowego: 100 mm
- Moc silnika S1 100%: 3,8 kW
- Napięcie: 400 V
- Wymiary maszyny (Dł x SZ x W): 2600 x 2800 x 1100 mm
- Waga: 330 kg
Kompletne wyposażenie:
- Aluminiowy wózek formatowy z hartowanymi prowadnicami
- Stabilny stół wysięgnikowy do obróbki dużych i ciężkich płyt
- Standardowo z przedłużeniem i poszerzeniem stołu
- Ogranicznik kątowy i docisk przesuwne na całej długości wózka
- Stabilny agregat piły zapewniający pracę bez wibracji i precyzyjne cięcie
- Korpus maszyny z wytrzymałej kombinacji stali i żeliwa szarego
- Wysuwny ogranicznik teleskopowy (do 2260 mm), montowany z przodu i z tyłu stołu wysięgnikowego
- Zwiększony komfort obsługi dzięki solidnemu ogranicznikowi równoległemu z lupą
- Płynna regulacja kąta tarczy do 45° za pomocą pokrętła oraz skali
- Silnik o dużej mocy zapewniający optymalną wydajność cięcia podczas pracy ciągłej
- Duży stół z żeliwa szarego, dokładnie obrabiany i szlifowany
Zakres dostawy:
- Tarcza HM 315 x 3,0 x 30 mm / 40 zębów
- 2-częściowa tarcza podcinająca 2-100 x 20 mm / 24 zęby