WINTER FS315-1600
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
Lokalizacja
Leipzig Niemcy
Piła formatowa WINTER FS315-1600
more Images
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
WINTER FS315-1600
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Piła formatowa
Producent:
WINTER
Model:
FS315-1600
Rok produkcji:
2025
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Leipzig Niemcy
Opis
Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 1860x2700x1450 mm
Waga 350 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 5 kW
Piła formatowa FS315-1600
Gbsdjvz Hahjpfx Ah Ael
- Długość cięcia 1600 mm
- Szerokość cięcia 950 mm
- Wysokość cięcia 90° 102 mm (z tarczą tnącą)
- Wysokość cięcia 45° 72 mm
- Ostrze piły obraca się o 45°
- maks. średnica tarczy piły 315 mm
- Silnik 4,0 kW, 400 V
- Moc silnika podcinacza 0,55 kW
- Prędkość 4000 obr./min.
- Jednostka podcinająca z tarczą podcinającą 120 x 20 mm
- Prędkość obrotowa tarczy podcinającej 8000 obr./min.
- Stół przesuwny ALU z prowadnicą pryzmatyczną, szerokość 310 mm
- Ogranicznik równoległy z precyzyjną regulacją, długość 900 mm
- Stół krzyżowy szer.=430 x dł.=610 mm
z ogranicznikiem długości teleskopowym do 1400 mm
z 2 składanymi ogranicznikami
z wyświetlaczem stopni do cięć ukośnych
- Przedłużenie stołu 470 x 800 mm
- Przedłużenie stołu 400 x 300 mm
- Urządzenie wyciągowe równoległoboczne z szeroką, odchylaną osłoną wyciągową
- Dysza wyciągowa 1 x 100 mm, 1 x 80 mm
- Wymiary dł.=1860, szer.=2700, wys.=1450 mm