Sprzedaję piłę podpodłogową KUSING SPS-500.
Ta solidna, w pełni elektryczna pilarka nie wymaga sprężonego powietrza.
Dane techniczne:
Moc silnika: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 kW
Średnica tarczy: 500 mm
Prędkość cięcia: 2–6 s
Maksymalna wysokość cięcia: 150 mm
Maksymalna szerokość cięcia: 350 mm
Gedpfx Asx Ut H Tsh Ajit
Indywidualne parametry cięcia mogą być dostosowane.
Cena obejmuje stół bazowy 2 + 2 m.
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 500 mm
Prędkość cięcia: 2–6 s