Holzmann FKS 305VF-3200
Cena stała plus VAT
stan
Nowe
Lokalizacja
Sierakowska Huta Polska
Piła formatowa stołowa przesuwna Holzmann FKS 305VF-3200
more Images
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Piła formatowa stołowa przesuwna
Producent:
Holzmann
Model:
FKS 305VF-3200
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
83-340 Sierakowska Huta, Polska Polska
Numer referencyjny:
H0548
Aktualizacja:
ostatnio dnia 11.05.2026
Opis
Nr katalogowy H0548
- maszyna nowa, na magazynie
- certyfikat CE
- długość cięcia 3200mm
- szerokość cięcia 1150mm
Giodsy Rrzhjpfx Anqot
- wysokość cięcia 90°/45° - 80/55mm
- max. średnica tarczy 305mm
- tarcza regulowana góra/dół i pod kątem 45stopni
- średnica podcinaka 120 x 20 mm
- obroty piły głównej 4500,5500obr/min
- obroty podcinaka 8000obr/min
- silnik 5,5 kW / 400 V
- silnik podcinaka 1,1kW kW
- prowadzenie wózka na prętach stalowych
Wymiary całkowite:
- długość 3220mm
- szerokość 3150mm
- wysokość 900 mm