Frezarka-kopiarka liniowa BACCI FC 8 2500
Długość robocza 2500mm
Szerokość robocza 200mm
Wysokość robocza 180mm
Ilość agregatów 8
Frezujący 7.5kw
Frezujący 7.5kw
Frezujący 5.5kw
Frezujący 5.5kw
Szlifujący/frezujący 4.5/3.3kw
Szlifujący/frezujący 4.5/3.3kw
Szlifujący 3kw
Szlifujący 3kw
Posuw hydrauliczny
Prędkość robocza 0-15m/min
Prędkość powrotu 50-100m/min
Rok produkcji 2004
Certyfikat CE
Waga maszyny 5100kg
Gedpfx Ajv T I Dfoh Aeit
Długość robocza 2500mm
Szerokość robocza 200mm
Wysokość robocza 180mm