Prodeco E60 Eco
stan
Nowe
Lokalizacja
Naprawa Polska
Brykieciarka do trocin Prodeco E60 Eco
more Images
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Brykieciarka do trocin
Producent:
Prodeco
Model:
E60 Eco
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Naprawa 138, 34-240 Jordanów, Polska Polska
Opis
Średnica brykietu: 60 mm
Średnica zbiornika: 100 mm
Wydajność: 15/70 kg/h
Gbsdpfxjdz Dmgs Ah Aol
Maksymalna długość brykietu: 60 mm
Liczba cykli: 7 cykli/min
Liczba cylindrów: 3
Zasilanie: 40 V. 50 Hz
Moc silnika: 5,5 kW
Wymiary całkowite
Długość: 1700 mm
Głębokość: 1170 mm
Wysokość: 1510 mm