Używane Weima Brykieciarka na sprzedaż (184)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Miechucino
280 km
Brykieciarka WEIMA TH 400
WeimaTH 400
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1992, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Brykieciarka WEIMA TH 400
– po przeglądzie technicznym
– produkcji Niemieckiej
– stan bardzo dobry
– rok produkcji 1992
PARAMETRY TECHNICZNE:
moc silnika głównego 7.5 kW
wydajność maszyny ok. 80 kg/h
średnica brykietu 50 mm
wymiar zasypu 2000 x 1800 mm
żmijka podająca materiał do tłoka
mieszadło
gabaryty maszyny (dł./szer./wys.) 240 / 190 / 200 cm
waga ~ 850 kg
Gbedjt U Et Nopfx Akgon
Brykieciarki hydrauliczne TH to kompaktowe urządzenia do produkcji brykietów. Brykieciarki mogą być napełniane ręcznie lub automatycznie bezpośrednio do leja. Urządzenia tej serii przez ich niewielkie rozmiary oraz cichą pracę są idealne do ustawienia na hali produkcyjnej.
Charakterystyka:
– redukcja objętości odpadów produkcyjnych
– niskie koszty zakupu
– niskie zużycie energii
– kompaktowa budowa zajmuje mało miejsca
– doskonała jakość przetwarzania
– trwała budowa i długi okres działania
– bezproblemowa konserwacja i niskie zużycie
– prosta obsługa
Główne zakresy stosowania brykieciarek to np.:
– w połączeniu z instalacją odpylania lub filtracji i odpylania
– do ręcznego podawania materiału
– jako całość połączona z rębakiem (np. WEIMA WL4)
– za pomocą podajnika ślimakowego lub taśmociągu
– z ruchomą instalacją odsysającą lub piecem do spalania
Ogłoszenia
Miechucino
280 km
Rębak rozdrabniacz kruszarka WEIMA WL 15
WeimaWL15
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rębak rozdrabniacz kruszarka WEIMA WL 15
– dokumentacja DTR
– rok produkcji 1992
Gbedpsfm Tp Dsfx Akgsn
PARAMETRY TECHNICZNE :
moc silnika głównego 37 kW
moc silnika od pompy hydraulicznej 1,5 KW
moc całkowita: 39,25 kW
AUTOMATYCZNY AUTOREWERS
SZUFLADA HYDRAULICZNA
obroty wału 90 U/min
długość rotora 1500 mm
wał wielonożowy stuk 36
wymiary noży: 35 x 35 mm
sito fi 20 / 15 mm
wysokość szuflady dociskowej 180 mm
żmijka odbioru zrębki
średnica rotora 245 mm
wymiar zasypu 1500 mm x 1500 mm
długość szuflady 1000 mm
gabaryty (dł./szer./wys.) 270 x 240 x 280 cm
waga 4000 kg
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
WEIMAWL 10
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7725
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 1200x1000mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 200mm
- szerokość robocza rotora 980mm
- silnik główny 22kW
- ilość noży 24szt
- wymiar noża 30x30mm
- sito 16/11mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 2600x2000x1720mm
- waga 2125kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– autorewers
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
Gjdpfx Akezadxpogsbn
– rębak używany
Cena netto: 95900 PLN
Cena netto: 22830 euro w zależności od ceny, 4,2 euro
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak rozdrabniacz
WEIMAWL 8 żmijka
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, Numer katalogowy 7974
DANE TECHNICZNE
- wlot poszerzonego leja załadowczego 1500x1730mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 200mm
- szerokość robocza rotora 990mm
- silnik główny 22kW
- silnik pompy 0,75kW
- ilość noży 54szt
- wymiar noża 40x40mm
- sito 20mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 2500x2200x2350mm
- waga około 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
- popychacz pulsacyjny
- popychacz do połowy
Gedpfxjzadxcs Akgjbn
- popychacz szybko/przód – automatyczna regulacja prędkości szuflady dociskowej
– oryginalna dokumentacja DTR + CE rok 2018
– szuflada dociskowa
– żmijka – przenośnik ślimakowy, odpowiedzialny za transport zrębki
– autorewers
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 115900 PLN
Cena netto: 27600 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Maszyna stolarska
WEISS CR40/324MM jak Weima WL 10
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6907
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego u góry 1980x1050mm
- wlot leja załadowczego na dole 980x1050mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 210mm
- szerokość robocza rotora 980mm
- silnik główny 30kW
- silnik pompy 1,1kW
- ilość noży 36szt
- wymiar noża 40x40mm
- sito 18mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 2100x2030x2070mm
- waga około 3500kg
– produkcji francuskiej
– jak WEIMA WL 10
– założone nowe noże
– autorewers
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Gbedpfxsy Nz Rpe Akgen
Cena netto: 82900 PLN
Cena netto: 19740 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
WEIMAWL 6
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6114
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 800x1000mm
- szerokość robocza rotora 800mm
- silnik pompy 0,75kW
- silnik główny 15kW
Gedpfx Akey Nzxgegobn
- ilość noży 21szt
- wymiary noży 30x30mm
- sito 0,8x10mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- żmijki wysypu 2×1,1kW
- wymiary dł/szer/wys 2460x1800x2250mm
- waga 1660kg
– produkcji niemieckiej
– autorewers
– szuflada dociskowa
– niemalowany
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Cena netto: 59900 PLN
Cena netto: 14260 euro w zależności od ceny, 4,2 euro
(Ceny mogą się różnić przy większych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
WEIMAWL 10
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7672
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 1200x1000mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 160mm
- szerokość robocza rotora 980mm
- silnik główny 18,5kW
- ilość noży 24szt
- wymiar noża 30x30mm
- sito 20mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 2500x1700x1850mm
- waga około 2500kg
ATUTY
Gedpfey Nyx Esx Akgjbn
– produkcji niemieckiej
– autorewers
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Cena netto: 85900 PLN
Cena netto: 20450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Rozdrabniacz do drewna
WEIMA WL 4WEIMA WL 4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), godziny pracy: 915 h, Weima WL 4
Rok produkcji: 1999
Gbjdpfjzbz Tmjx Akgon
Szerokość rotora: 600 mm
Liczba wałów: 1
Główny silnik: 18,5 kW
Ogłoszenia
Barntrup
684 km
Prasa do brykietów do brykietów okrągłych
WEIMATH 800 S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa brykietująca
Producent: Weima
Typ: TH 800 S
Gbodjzcf Epepfx Akgen
Rok produkcji: 11/2019
Prasa do brykietów wysoko zagęszczonych, okrągłych
Średnica brykietu: 80 mm
Szafa sterownicza z systemem sterowania Siemens Simatic PLC
Główny silnik (hydraulika): 22 kW
Ciśnienie: 250 bar
Napięcie: 400 V, 50 Hz
Prąd: 55 A
Zabezpieczenie: 63 A
Waga ok. 3000 kg
Ogłoszenia
Wien
458 km
Jednostka krusząca
WEIMAWeima HWV 3000 / WL12 Holzhäcksler
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita szerokość: 3 375 mm, całkowita długość: 4 500 mm, WEIMA Rozdrabniacz
Seria HWV 3000 (37 kW) oraz
ejednowałowy rozdrabniacz WL12 (30 kW)
Idealne do wstępnego rozdrabniania odpadów drzewnych, takich jak palety, następnie separacji metali i dalszego rozdrabniania.
Zalety:
Dwustopniowy proces:
Wstępne i końcowe rozdrabnianie dla maksymalnej wydajności.
Wszechstronne zastosowanie:
Zrębki drzewne do systemów grzewczych lub pras brykietujących.
Cicha praca
Dane techniczne – HWV 3000:
Gedpfx Aksy Ubvpegsbn
- Moc: 37 kW
- Wymiary (lejek):
3375 mm szerokość x 1630 mm wysokość
- Noże tnące:
58 noży w dwóch rzędach
Dane techniczne – WL12/30:
- Moc: 30 kW
- Średnica wału: 368 mm
- Sito: 15/20 mm
Zastosowanie
- Przetwarzanie i recykling odpadów drzewnych
- Wytwarzanie energii przez zrębki lub brykietowanie
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Brykieciarka
WEIMAC 140 - sofort verfügbar - Vorführgerät
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Super specjalna cena, ponieważ był prezentowany na naszej wewnętrznej wystawie.
Godziny pracy: 2
Dostępne natychmiast - z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży
Jeśli nie ma - to nie ma
Kompaktowa konstrukcja, wysoka niezawodność i doskonały stosunek ceny do wydajności
Doskonały stosunek ceny do wydajności: to zalety tej
która doskonale nadaje się do brykietowania materiałów takich jak drewno, polistyren, pianka czy papier.
takich jak drewno, styropian, pianka lub papier.
Cecha szczególna: wstępne zagęszczanie ślimakowe, które gwarantuje wysoką jakość brykietu.
gwarantuje wysoką jakość brykietu.
W celu zapewnienia szybkiej i łatwej instalacji, model C 140 jest montowany na stabilnej ramie podstawy.
zamontowany na stabilnej ramie podstawy
Wymiary całkowite: 1900 x 1410 mm
Otwór zasobnika: 1044 x 1044 mm
Wysokość kosza: 1010 mm
Pojemność kosza: 1,1 m³
Gbsdpfx Akelht H Eogjn
Moc napędu: 4 kW
Średnica brykietu (mm) 40
Wydajność (kg/h) 30-40
Objętość oleju hydraulicznego (litry) 100
Waga (kg) 530
Wyposażenie:
Prasa
Mocny mechanizm prasujący o niskim zużyciu,
chromowanymi szczypcami
Sprężarka wstępna z cylindrem wrażliwym na końce
i przykręcaną pokrywą
Skrzynka kontrolna z układem sterowania PLC
Układ hydrauliczny
Oddzielny zbiornik oleju z silnikiem pompy i zaworem sterującym
Wyłącznik bezpieczeństwa temperatury oleju
Pojemnik z mieszadłem i
motoreduktorem
Kanał ślimakowy ze śrubą spustową i motoreduktorem
motoreduktor
Akcesoria:
Monitorowanie długości brykietu
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Lokalizacja: 54634 Bitburg
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Rozdrabniacz do drewna
WeimaWL 4 - sofort verfügbar ab Lager
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2026, Cicha i wolna praca WL 4/18,5 kW
Dane techniczne:
Otwarcie zbiornika: 600 x 800 mm
Otwarcie zbiornika z przekładką: 600 x 1050 mm
Pojemność zbiornika: ok. 0,6 m³
Szerokość robocza rotora: 600 mm
Średnica rotora: 252 mm
Ilość noży: 28 szt.
Noże: 40 x 40 mm wklęsłe
Perforacja sita: 15/20 mm
W zestawie:
Szafa sterownicza
Sterowanie elektryczne
Rozruch gwiazda-trójkąt
Gedobtnftepfx Akgsbn
Gumowe elementy wibrujące
Drugi rząd noży
Logspacer (lej do swobodnego cięcia)
Wyposażenie górne
Lokalizacja: Ex stock Bitburg - natychmiast dostępny - w specjalnej cenie
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Hacker Shredder dostępny
WeimaWL 4 18,5 KW - sofort verfügbar ab Lager
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2026, Cichy i powolny bieg WL 4/18,5 kW
Dane techniczne:
Otwór zbiornika: 600 x 800 mm
Otwór zbiornika z podajnikiem kłód: 600 x 1050 mm
Pojemność zbiornika: ok. 0,6 m³.
Szerokość robocza rotora: 600 mm
Średnica wirnika: 252 mm
Ilość noży: 28 szt.
Noże: 40 x 40 mm wklęsłe
Perforacja sita: 15/20 mm
Godpjbunq Hsfx Akgsbn
W zestawie:
Szafa sterownicza
Sterowanie elektryczne
Rozruch gwiazda-trójkąt
Gumowe elementy wibracyjne
2. rząd noży
Logspacer (lej do swobodnego cięcia)
Lokalizacja: 54634 Bitburg
Dostępne od zaraz
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Rozdrabniacz do drewna
WEIMAWL 6 - sofort verfügbar ab Lager
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Rozdrabniacz jednowałowy Weima typ WL 6
Moc 18,5 kW
Nasza koncepcja maszyny WL 6
Wysokowydajne rozdrabniacze Weima, wyposażone w elastyczne
może przetwarzać wszystkie rodzaje materiałów drewnianych (drewno twarde, miękkie, płyty wiórowe, płyty MDF)
drewno miękkie, płyty wiórowe, materiały MDF, sklejka, resztki forniru itp.) ) do
i uzyskać ogromną redukcję objętości materiałów wielkogabarytowych.
ogromne zmniejszenie objętości materiału.
Tryb pracy:
Gbedpfx Aoh Eiw Iskgen
Maszyna jest wyposażona w duży lej zasypowy i może być podawana za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie.
podawane za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie. Zbiornik ten
można dostosować do indywidualnych potrzeb, co gwarantuje ciągłość i opłacalność.
i oszczędne podawanie materiału bez konieczności obsługi ręcznej.
w tym w przypadku, gdy wymagana jest pomoc pod względem obsługi rę w pracy.
Vqwemi
Specyfikacja techniczna WL 6 / 18,5 kW
Otwór zbiornika: 800 x 1.000 mm
Pojemność zbiornika: 0,9 m³
Szerokość robocza rotora: 800 mm
Średnica wirnika: 252 mm
Moc napędu: 18,5 kW
Prędkość obrotowa wirnika: 80 -120 obr.
Liczba noży: 42
Typ i wielkość noży: wklęsłe / 40 x 40 mm, tnące korony odwracalne
Perforacja sita: możliwe 10-60 mm (standardowo 15-20 mm)
Lakier: standard WEIMA RAL 2002 / 7016
Podłączone obciążenie: 400 V +/- 5% / 50 Hz
Masa: ok. 1,600 kg
W zestawie:
- Szafa rozdzielcza (Rittal) wraz ze sterowaniem elektrycznym (Moeller / Siemens)
oraz
Rozruch gwiazda-trójkąt
- Gumowe elementy oscylacyjne
- V - rotor ( opatentowany ) z kieszeniami na noże zamocowanymi w profilu
- wyłącznik krańcowy przekładni
- na
[...]
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Rozdrabniacz do drewna
WEIMAWL 6 - sofort verfügbar ab Lager
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Rozdrabniacz jednowałowy Weima typ WL 6
Moc 18,5 kW
Nasza koncepcja maszyny WL 6
Wysokowydajne rozdrabniacze Weima, wyposażone w elastyczne
może przetwarzać wszystkie rodzaje materiałów drewnianych (drewno twarde, miękkie, płyty wiórowe, płyty MDF)
drewno miękkie, płyty wiórowe, materiały MDF, sklejka, resztki forniru itp.) ) do
i uzyskać ogromną redukcję objętości materiałów wielkogabarytowych.
ogromne zmniejszenie objętości materiału.
Tryb pracy:
Maszyna jest wyposażona w duży lej zasypowy i może być podawana za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie.
podawane za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie. Zbiornik ten
można dostosować do indywidualnych potrzeb, co gwarantuje ciągłość i opłacalność.
i oszczędne podawanie materiału bez konieczności obsługi ręcznej.
wymagana jest pomoc manualna.
Specyfikacja techniczna WL 6 / 18,5 kW
Otwór zbiornika: 800 x 1.000 mm
Pojemność zbiornika: 0,9 m³
Szerokość robocza rotora: 800 mm
Średnica wirnika: 252 mm
Moc napędu: 18,5 kW
Prędkość obrotowa wirnika: 80 -120 obr.
Liczba noży: 42
Typ i wielkość noży: wklęsłe / 40 x 40 mm, tnące korony odwracalne
Gsdpfx Ajh Hnp Djkgobn
Perforacja sita: możliwe 10-60 mm (standardowo 15-20 mm)
Lakier: standard WEIMA RAL 2002 / 7016
Podłączone obciążenie: 400 V +/- 5% / 50 Hz
Masa: ok. 1,600 kg
W zestawie:
- Szafa rozdzielcza (Rittal) wraz ze sterowaniem elektrycznym (Moeller / Siemens)
oraz
Rozruch gwiazda-trójkąt
- Gumowe elementy oscylacyjne
- V - rotor ( opatentowany ) z kieszeniami na noże zamocowanymi w profilu
- wyłącznik krańcowy przekładni
- Dźwignia ciśnieniowa
[...]
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Rębak / rozdrabniacz
WEIMAWL 8 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Rębak/rozdrabniacz Weima WL 8
Rozdrabniacz jednowałowy WL 8 to sprawdzony klasyk do rozdrabniania wszystkich rodzajów odpadów drewnianych. Jest on używany tysiące razy w firmach zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Duża liczba tych rozdrabniaczy, które cieszą się dużym popytem, gwarantuje sprawdzoną i niezawodną technologię w najlepszym stosunku ceny do wydajności. Maszyny te charakteryzują się bardzo solidną konstrukcją, która zapewnia wyjątkowo długą żywotność (nawet na zewnątrz).
Intuicyjna obsługa dzięki sterowaniu PLC Siemens z wyświetlaczem dotykowym
Aby zapewnić optymalne dopasowanie elektroniki do maszyny, sami projektujemy, budujemy i okablowujemy nasze szafy sterownicze. Używamy wyłącznie wysokiej jakości komponentów - na przykład firmy Siemens lub Rittal. Intuicyjne interfejsy dotykowe gwarantują szybką regulację. Funkcje takie jak ustawianie zegara suwaka lub zatrzymanie zapewniają wysoką wydajność. Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega również uszkodzeniom maszyny.
Gsdpfx Akomhh Idsgjbn
Brak mostków materiałowych dzięki konstrukcji leja swobodnego cięcia
Lej zasypowy spełnia kilka zadań. Po pierwsze, materiał do rozdrobnienia jest przez niego podawany - ręcznie, mechanicznie lub za pomocą przenośnika taśmowego. Duży otwór ułatwia napełnianie nawet bardzo dużych części. Jednak jego specjalna konstrukcja, która jest zaokrąglona z przodu, a tym samym skutecznie zapobiega powstawaniu mostków materiałowych, ma decydujące znaczenie dla rozdrabniania. Nawet w przypadku nieporęcznych części rozdrabniacz tnie swobodnie. W razie potrzeby dostępne są zarówno nadstawki leja zasypowego, jak i pokrywy z gazowymi sprężynami dociskowymi.
Trwałe łożyska rotora dzięki przesuniętej konstrukcji
Łożysko rotora musi mieć szczególnie wytrzymałą konstrukcję ze względu na ekstremalne naprężenia, jakim jest poddawane podczas rozdrabniania. Aby zapobiec przedostawaniu się pyłu lub ciał obcych do środka, odseparowaliśmy je od ramy maszyny. Dzięki temu jest ono bardzo łatwe w konserwacji i łatwo dostępne.
Średnica rotora (mm): 260
Długość rotora (mm): 1000
Prędkość obrotowa wirnika (obr./min): 80-125
Moc (kW): 22
Liczba łopat: 54
Dostępne rozmiary łopatek (mm): 40 x 40
Wielkość ziarna (mm):
Otwór ssący (mm): 200
Otwór podający (mm): 1000 x 1250
Długość (mm): 2045
Szerokość (mm): 1740
Wysokość (mm): 1840
Waga (ok. kg): 2200
Akcesoria:
- 2. rząd noży
- Podkładka do kłód
Lokalizacja: W magazynie 54634 Bitburg
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Brykieciarka
WEIMABrikettierpresse - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2026, godziny pracy: 1 h, Super specjalna cena, ponieważ był prezentowany na naszej wewnętrznej wystawie.
Godziny pracy: 1
Dostępne natychmiast - z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży
Jeśli nie ma - to nie ma
Kompaktowa konstrukcja, wysoka niezawodność i doskonały stosunek ceny do wydajności
Doskonały stosunek ceny do wydajności: to zalety tej
która doskonale nadaje się do brykietowania materiałów takich jak drewno, polistyren, pianka czy papier.
takich jak drewno, styropian, pianka lub papier.
Cecha szczególna: wstępne zagęszczanie ślimakowe, które gwarantuje wysoką jakość brykietu.
gwarantuje wysoką jakość brykietu.
W celu zapewnienia szybkiej i łatwej instalacji, model C 140 jest montowany na stabilnej ramie podstawy.
zamontowany na stabilnej ramie podstawy
Wymiary całkowite: 1900 x 1410 mm
Otwór zasobnika: 1044 x 1044 mm
Wysokość kosza: 1010 mm
Pojemność kosza: 1,1 m³
Moc napędu: 4 kW
Średnica brykietu (mm) 40
Wydajność (kg/h) 30-40
Objętość oleju hydraulicznego (litry) 100
Waga (kg) 530
Wyposażenie:
Prasa
Wydajny mechanizm prasujący o niskim zużyciu,
chromowanymi szczypcami
Sprężarka wstępna z cylindrem wrażliwym na końce
i przykręcaną pokrywą
Skrzynka kontrolna z układem sterowania PLC
Układ hydrauliczny
Oddzielny zbiornik oleju z silnikiem pompy i zaworem sterującym
Wyłącznik bezpieczeństwa temperatury oleju
Pojemnik z mieszadłem i
motoreduktorem
Kanał ślimakowy ze śrubą spustową i motoreduktorem
motoreduktor
Akcesoria:
Gbodpfxetnz Ttj Akgsn
Monitorowanie długości brykietu
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Lokalizacja: 54634 Bitburg
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Rozdrabniacz do drewna
WEIMA - TOPWL 8 - sofort verfügbar
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Rębak/rozdrabniacz Weima WL 8
Rozdrabniacz jednowałowy WL 8 to sprawdzony klasyk do rozdrabniania wszystkich rodzajów odpadów drewnianych. Jest on używany tysiące razy w firmach zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Duża liczba tych rozdrabniaczy, które cieszą się dużym popytem, gwarantuje sprawdzoną i niezawodną technologię w najlepszym stosunku ceny do wydajności. Maszyny te charakteryzują się bardzo solidną konstrukcją, która zapewnia wyjątkowo długą żywotność (nawet na zewnątrz).
Intuicyjna obsługa dzięki sterowaniu PLC Siemens z wyświetlaczem dotykowym
Aby zapewnić optymalne dopasowanie elektroniki do maszyny, sami projektujemy, budujemy i okablowujemy nasze szafy sterownicze. Używamy wyłącznie wysokiej jakości komponentów - na przykład firmy Siemens lub Rittal. Intuicyjne interfejsy dotykowe gwarantują szybką regulację. Funkcje takie jak ustawianie zegara suwaka lub zatrzymanie zapewniają wysoką wydajność. Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega również uszkodzeniom maszyny.
Brak mostków materiałowych dzięki konstrukcji leja swobodnego cięcia
Lej zasypowy spełnia kilka zadań. Po pierwsze, materiał do rozdrobnienia jest przez niego podawany - ręcznie, mechanicznie lub za pomocą przenośnika taśmowego. Duży otwór ułatwia napełnianie nawet bardzo dużych części. Jednak jego specjalna konstrukcja, która jest zaokrąglona z przodu, a tym samym skutecznie zapobiega powstawaniu mostków materiałowych, ma decydujące znaczenie dla rozdrabniania. Nawet w przypadku nieporęcznych części rozdrabniacz tnie swobodnie. W razie potrzeby dostępne są zarówno nadstawki leja zasypowego, jak i pokrywy z gazowymi sprężynami dociskowymi.
Trwałe łożyska rotora dzięki przesuniętej konstrukcji
Łożysko rotora musi mieć szczególnie wytrzymałą konstrukcję ze względu na ekstremalne naprężenia, jakim jest poddawane podczas rozdrabniania. Aby zapobiec przedostawaniu się pyłu lub ciał obcych do środka, odseparowaliśmy je od ramy maszyny. Dzięki temu jest ono bardzo łatwe w konserwacji i łatwo dostępne.
Średnica rotora (mm): 260
Długość rotora (mm): 1000
Gedopdqzxspfx Akgjbn
Prędkość obrotowa wirnika (obr./min): 80-125
Moc (kW): 22
Liczba łopat: 54
Dostępne rozmiary łopatek (mm): 40 x 40
Wielkość ziarna (mm):
Otwór ssący (mm): 200
Otwór podający (mm): 1000 x 1250
Długość (mm): 2045
Szerokość (mm): 1740
Wysokość (mm): 1840
Waga (ok. kg): 2200
Akcesoria:
- 2. rząd noży
- Podkładka do kłód
Lokalizacja: Ex stock 54634 Bitburg
- dostępny od ręki -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Brykieciarka
WEIMATH 714
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Brykieciarka Weima TH 714
Maszyny TH 714 są przeznaczone dla fabryk o wymaganej przepustowości do 150 kg/h. Stabilna obudowa prasy umożliwia produkcję brykietów o wysokiej wytrzymałości - z materiałów takich jak drewno, styropian, pianki, metale lekkie, papier czy biomasa. Można zrealizować wiele dodatkowych opcji, np. chłodzenie olejem w przypadku pracy wielozmianowej. Wszystkie maszyny dostępne są w wersji lewej lub prawej. Montaż na stabilnej ramie bazowej zapewnia szybki montaż i umożliwia mobilne użytkowanie.
Przyjazna dla użytkownika obsługa dzięki sterowaniu PLC Siemensa
Aby spełnić naszą obietnicę wydajności, wszystkie szafy sterownicze projektujemy i produkujemy sami w naszym zakładzie w Ilsfeld i wyposażamy je w znane międzynarodowe komponenty. Gwarantuje to najwyższą jakość przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Zastosowany system sterowania PLC firmy Siemens jest idealnie dopasowany do wymagań procesu brykietowania.
Przenośnik ślimakowy odporny na zanieczyszczenia dzięki zawieszeniu kardanicznemu
Przenośnik ślimakowy, który transportuje materiał do prekompresora brykieciarki, zawieszony jest na przegubie kardana. Zapobiega to uszkodzeniu przenośnika ślimakowego przez przeszkadzające materiały. Jak to jednak często bywa, zawsze od konkretnego zastosowania zależy, które zawieszenie zostanie wybrane. Na przykład do zastosowań metalowych często zalecamy śruby montowane na sztywno.
Średnica brykietu (mm): 70
Wydajność do (kg/h): 150*1
Silnik hydrauliczny (kW): 11
Gbedpfx Akeil Hggsgon
Ilość oleju (litry): 250
Waga (ok. kg): 1100
Lokalizacja: Ex stock 54634 Bitburg
- natychmiast dostępne -.
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Brykieciarka
WeimaC 150 - sofort verfügbar ab Lager -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Twoje zalety
Stabilny mechanizm prasujący z chromowanymi szczypcami o niskiej ścieralności
Tuleja zużywalna komory tłoczenia
Kompresor wstępny z cylindrem z czujnikiem położenia krańcowego i przykręcaną pokrywą
Skrzynka kontrolna z układem sterowania SPS
Kanał śrubowy ze śrubą spustową
Oddzielny zbiornik oleju z silnikiem pompy i sterowaniem zaworu
Wyłącznik bezpieczeństwa dla temperatury oleju
Mocowanie na stabilnej podstawie z gumowymi nóżkami
Kontrola ilości brykietu
Solidna konstrukcja, bezobsługowa technika, niewielkie zapotrzebowanie na miejsce: Maszyny serii C nadają się szczególnie do małych i średnich zakładów, których wymagana przepustowość nie przekracza 50-80 kg/h lub 200 do 400 kg/dzień. Brykietować można praktycznie każdy odpowiedni materiał, np. drewno, styropian, piankę, papier lub biomasę.
Wszystkie maszyny są dostępne w wersji lewo- lub prawostronnej. Montaż na stabilnej podstawie zapewnia szybką instalację i umożliwia mobilne użytkowanie.
Średnica brykietu (mm) 50
Wydajność do (kg/h) 50
(w zależności od materiału)
Silnik hydrauliczny (kW) 5,5o
Silnik śrubowy (kW) 0,55
Ilość oleju (litry) 100
Waga (ok. kg) 800
Wyjątkowe cechy w skrócie
Godpfxscnz U Eo Akgebn
Hydraulika z oddzielnym zbiornikiem oleju: agregat hydrauliczny z regulacją temperatury, kompletna regulacja zaworów, silnik pompy zapewniający długi czas pracy
Kontrola długości brykietu: reguluje długość brykietu na stałym poziomie
Tuleja ścieralna w obszarze docisku:
Zapobiega zużyciu w obszarze zaprasowywania
Lokalizacja: Ex works - free loading
[...]
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Rębak - Rozdrabniacz
WeimaWL 6 - sofort verfügbar ab Lager -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Rozdrabniacz jednowałowy Weima typ WL 6
Moc 18,5 kW
Nasza koncepcja maszyny WL 6
Wysokowydajne rozdrabniacze Weima, wyposażone w elastyczne
może przetwarzać wszystkie rodzaje materiałów drewnianych (drewno twarde, miękkie, płyty wiórowe, płyty MDF)
drewno miękkie, płyty wiórowe, materiały MDF, sklejka, resztki forniru itp.) ) do
i uzyskać ogromną redukcję objętości materiałów wielkogabarytowych.
ogromne zmniejszenie objętości materiału.
Tryb pracy:
Maszyna jest wyposażona w duży lej zasypowy i może być podawana za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie.
podawane za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie. Zbiornik ten
można dostosować do indywidualnych potrzeb, co gwarantuje ciągłość i opłacalność.
i oszczędne podawanie materiału bez konieczności obsługi ręcznej.
wymagana jest pomoc manualna.
Specyfikacja techniczna WL 6 / 18,5 kW
Otwór zbiornika: 800 x 1.000 mm
Pojemność zbiornika: 0,9 m³
Szerokość robocza rotora: 800 mm
Średnica wirnika: 252 mm
Moc napędu: 18,5 kW
Prędkość obrotowa wirnika: 80 -120 obr.
Liczba noży: 42
Typ i wielkość noży: wklęsłe / 40 x 40 mm, tnące korony odwracalne
Perforacja sita: możliwe 10-60 mm (standardowo 15-20 mm)
Lakier: standard WEIMA RAL 2002 / 7016
Podłączone obciążenie: 400 V +/- 5% / 50 Hz
Gsdscbtpkepfx Akgjbn
Masa: ok. 1,600 kg
W zestawie:
- Szafa rozdzielcza (Rittal) wraz ze sterowaniem elektrycznym (Moeller / Siemens)
oraz
Rozruch gwiazda-trójkąt
- Gumowe elementy oscylacyjne
- V - rotor ( opatentowany ) z kieszeniami na noże zamocowanymi w profilu
- wyłącznik krańcowy przekładni
- Dźwignia ciśnieniowa
[...]
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Brykieciarka
WeimaC 140 - sofort verfügbar ab Lager -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Kompaktowa konstrukcja, wysoka niezawodność i doskonały stosunek ceny do jakości.
stosunek ceny do jakości: To są zalety tego
maszyna, która doskonale nadaje się do brykietowania materiałów
takich jak drewno, styropian, pianka czy papier.
Cecha szczególna: wstępne zagęszczenie ślimaka, które gwarantuje wysoką
wysoka jakość brykietu.
W celu zapewnienia szybkiej i łatwej instalacji, C 140 jest montowany na stabilnym
zamontowane na stabilnej ramie podstawy
Wymiary całkowite: 1900 x 1410 mm
Otwarcie zbiornika: 1044x1044 mm
Wysokość zbiornika: 1010 mm
Pojemność zbiornika: 1,1 m³
Moc napędowa: 4 kW
Średnica brykietu (mm) 40
Wydajność (kg/h) 30-40
Ilość oleju hydraulicznego (l) 100
Waga (kg) 530
Wyposażenie:
Naciśnij
Mocny mechanizm prasujący o niskim zużyciu,
chromowane szczypce
Sprężarka wstępna z cylindrem zawieszonym w pozycji końcowej
i przykręcona pokrywa
Skrzynka kontrolna z kontrolą SPS
Hydraulika
Oddzielny zbiornik oleju z silnikiem pompy i sterowaniem zaworem
Wyłącznik bezpieczeństwa dla temperatury oleju
Gbedjbtnf Eopfx Akgsn
Zbiornik z mieszadłem i
motoreduktor
Kanał śrubowy ze śrubą wylotową i motoreduktorem
motoreduktor
Akcesoria:
Kontrola ilości brykietu
Automatyczne włączanie - wyłączanie
Lokalizacja: 54634 Bitburg
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Brykieciarka
WeimaC 140
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2026, godziny pracy: 1 h, Super specjalna cena, ponieważ był prezentowany na naszej wewnętrznej wystawie.
Godziny pracy: 2
Dostępne natychmiast - z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży
Jeśli nie ma - to nie ma
Kompaktowa konstrukcja, wysoka niezawodność i doskonały stosunek ceny do wydajności
Doskonały stosunek ceny do wydajności: to zalety tej
która doskonale nadaje się do brykietowania materiałów takich jak drewno, polistyren, pianka czy papier.
takich jak drewno, styropian, pianka lub papier.
Cecha szczególna: wstępne zagęszczanie ślimakowe, które gwarantuje wysoką jakość brykietu.
gwarantuje wysoką jakość brykietu.
W celu zapewnienia szybkiej i łatwej instalacji, model C 140 jest montowany na stabilnej ramie podstawy.
zamontowany na stabilnej ramie podstawy
Wymiary całkowite: 1900 x 1410 mm
Otwór zasobnika: 1044 x 1044 mm
Wysokość kosza: 1010 mm
Pojemność kosza: 1,1 m³
Moc napędu: 4 kW
Średnica brykietu (mm) 40
Wydajność (kg/h) 30-40
Objętość oleju hydraulicznego (litry) 100
Waga (kg) 530
Wyposażenie:
Prasa
Mocny mechanizm prasujący o niskim zużyciu,
chromowanymi szczypcami
Sprężarka wstępna z cylindrem wrażliwym na końce
i przykręcaną pokrywą
Skrzynka kontrolna z układem sterowania PLC
Układ hydrauliczny
Oddzielny zbiornik oleju z silnikiem pompy i zaworem sterującym
Wyłącznik bezpieczeństwa temperatury oleju
Pojemnik z mieszadłem i
motoreduktorem
Kanał ślimakowy ze śrubą spustową i motoreduktorem
motoreduktor
Akcesoria:
Monitorowanie długości brykietu
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Gbjdpfx Akjtnz Hbegon
Lokalizacja: 54634 Bitburg
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Chopper
WeimaWL 4
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2026, Cena specjalna - maszyna wystawowa Specyfikacja techniczna WL 4 Otwór zasypowy z przekładką kłody 600 x 1050 mm Pojemność zasypu 0,6 m³ Szerokość robocza wirnika 600 mm Średnica wirnika 252 mm Moc napędowa 18,5 kW Prędkość obrotowa wirnika 80 -120 obr./min Liczba noży 28 Rodzaj i wielkość noży wklęsłe / 40 x 40 mm, tnące odwracalne korony Perforacja sita 15-20 mm Malowanie Standard WEIMA RAL 2002 / 7016 Moc przyłączeniowa 400 V +/- 5% / 50 Hz Waga ok. 1300 kg W tym: • Szafa sterownicza* (Rittal) ze sterowaniem elektrycznym (Moeller/Siemens) i rozruchem gwiazda-trójkąt • Gumowe elementy wibracyjne • Wirnik w kształcie litery V (opatentowany) z kieszeniami na noże wyfrezowanymi w profilu • Wyłącznik krańcowy przekładni • Cykl suwaka • Połowa suwaka do tyłu • Zasobnik dystansowy drewna • 2. Seria noży
Gbodsy D E U Iopfx Akgen
Miejsce przechowywania: Dostawca
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Chopper
WeimaWL 6
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2026, Cena specjalna - maszyna wystawowa Garbsen Nasza koncepcja maszyny WL 6 Wysokowydajne rozdrabniacze Weima dzięki elastycznym opcjom zastosowania mogą przetwarzać wszystkie rodzaje materiałów drewnianych (drewno liściaste, drewno iglaste, płyty wiórowe, materiały MDF, sklejka, skrawki forniru itp.) na wióry opałowe i osiągnąć ogromną redukcję objętości materiałów wielkogabarytowych. Funkcja: Maszyna jest wyposażona w duży lej zasypowy i może być zasilana za pomocą przenośnika taśmowego lub ręcznie. Ten lej można dostosować do indywidualnych wymagań i gwarantuje ciągłe i ekonomiczne podawanie materiału bez konieczności ręcznej pomocy. Hydraulicznie sterowany suwak prowadzi rozdrabniane odpady drewniane do obszaru cięcia wirnika i jest sterowany automatycznie i zależnie od obciążenia. Wewnętrzne prowadnice suwakowe wykonane są z wysoce odpornego na ścieranie tworzywa sztucznego (poliamidu) i mogą być regulowane. Cylindry hydrauliczne są zamontowane na przegubie, aby uniknąć sił bocznych na tulejach tłokowych. Opatentowany i profilowany wirnik V wykonany z litej stali ma średnicę 252 mm i pracuje z prędkością wirnika 80 - 120 obr./min. Wklęsło szlifowane, agresywne i obracające się w 4 kierunkach noże / korony tnące znajdują się w frezowanych kieszeniach na noże na specjalnych stojakach na noże. Ten opatentowany system gwarantuje, po raz pierwszy zmniejszając szczelinę tnącą między przeciwnożem a wirnikiem, wysoką przepustowość, niskie zużycie energii i optymalne odprowadzanie rozdrobnionego materiału. Sito zamocowane pod wirnikiem określa rozmiar wiórów (10 - 100 mm). Na życzenie dostępny jest również hydraulicznie otwierany kosz sitowy. Moc jest przenoszona z silników elektrycznych za pomocą pasów klinowych do przekładni o dużych wymiarach, która jest zamocowana z jednej strony wału wirnika. Precyzyjne cięcie przy dużej przepustowości dzięki profilowanemu wirnikowi V Wirnik V, specjalnie opracowany przez WEIMA, jest uniwersalny i wykonany z litego materiału. Jego agresywne podawanie materiału za pomocą maksymalnie dwóch rzędów noży gwarantuje wysoką przepustowość przy niskim zapotrzebowaniu na energię. Może być wyposażony w hartowane stalowe noże tnące o długości krawędzi 30 mm i 40 mm. Można je kilkakrotnie obrócić, gdy się zużyją, co drastycznie obniża koszty konserwacji. Intuicyjna obsługa dzięki sterowaniu PLC firmy Siemens z wyświetlaczem dotykowym Aby zapewnić optymalne dopasowanie elektroniki do maszyny, sami projektujemy, budujemy i okablowaliśmy nasze szafy sterownicze. Używamy wyłącznie wysokiej jakości komponentów – na przykład firm Siemens lub Rittal. Intuicyjnie obsługiwane powierzchnie dotykowe gwarantują szybką regulację. Funkcje takie jak ustawianie cyklu przesuwu lub zatrzymania zapewniają wysoką przepustowość. Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega również uszkodzeniom maszyny. Specyfikacja techniczna WL 6 Otwór wlotowy 800 x 1250 mm Pojemność leja 0,9 m³ Długość wirnika 800 mm Średnica wirnika 256 mm Moc napędowa 22 kW Prędkość obrotowa wirnika 90 obr./min Maks. Liczba noży: 42 Typ i wielkość noży: wklęsłe / 40 x 40 mm, korony tnące Perforacja sita 10-60 mm Farba WEIMA Standard RAL 2022 / 7016 Pobór mocy 400 V +/- 5% / 50 Hz Waga ok. 1600 kg W zestawie: - Szafa sterownicza* (Rittal) wraz ze sterowaniem elektrycznym (Moeller / Siemens) i S
Gjdpey D E Tdefx Akgsbn
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "weima brykieciarka"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc

































































































































































































































