Używane Yale Erp 50 Vm E2570 na sprzedaż (36 015)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Tuliszków
59 km
REMS Cut 110-75-50
REMS Cut 110-75-50REMS Cut 110-75-50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), REMS Cut 110-75-50
Dcodjy Rt Icjpfx Adhsh
Ogłoszenia
Radom
150 km
Automatyczna bigówka
KAS Crease Matic Auto 50Automatic Creaser
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), KAS Crease Matic Auto 50 Automatyczna bigownica
Maszyna w bardzo dobrym stanie, pochodzi z instytucji państwowej.
Opis:
Szerokość robocza do 500 mm.
Długość arkusza do 999 mm.
Programator z możliwością zapamiętania do 28 pozycji bigowania/perforacji.
Podawanie arkuszy jest automatyczne, urządzenie posiada wbudowany kompresor Becker.
Intuicyjny panel sterowania z możliwością zapisania do 99 programów.
Solidna, metalowa konstrukcja osadzona na kołach ułatwiających przemieszczanie.
W zestawie narzędzie do perforacji wzdłużnej.
Możliwość bigowania wydruków cyfrowych oraz folii.
Z maszyną dostarczane są cztery szerokości bigowania.
Duży stół roboczy.
Zasilanie 230V.
Waga 190 kg.
Dsdpfxjy Sd Uvs Adhoch
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościówka
SCM typ S 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7618
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 230mm
z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny, sekwencyjny
- dociski
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający ciągnący gładki
z dołu:
- 2 rolki poślizgowe w blacie
- silnik 5,5kW
- manualne podnoszenie blatu
- 2 rodzaje prędkości posuwu 7,5;13m/min
- średnica krócica odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1100x1000x1200mm
- waga 600kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– niemalowana
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Dodpoy Tufnefx Adhoch
Cena netto: 15900 PLN
Cena netto: 3780 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wilo Stratos 50/1-9 – pompa obiegowa DN50 (2”) 230V PN10
Wilo Stratos 50/1-9 – pompa obiegowa DN50 (2”) 230V PN10Wilo Stratos 50/1-9 – pompa obiegowa DN50 (2”) 230V PN10
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaż profesjonalna, elektroniczna pompa obiegowa Wilo Stratos 50/1-9 – wysokoefektywna, energooszczędna, przeznaczona do instalacji grzewczych i chłodniczych.
Dane techniczne
Producent: Wilo
Dodpfsyhhn Dox Adhjch
Model: Stratos 50/1-9
Zasilanie: 1~ 230 V, 50/60 Hz
Moc: 25–490 W
Prąd: 0,20–2,15 A
Przyłącze: DN50 (2”)
Przyłącze: kołnierzowe
Ciśnienie robocze: PN6 / PN10
Stopień ochrony: IPX4D
Maks. temperatura medium: do 110°C
Wskaźnik efektywności energetycznej: EEI ≤ 0,20 (ErP)
Rok produkcji: 2015
Produkcja: Niemcy
Stan
Technicznie sprawna
Bardzo dobry stan wizualny
Stan dokładnie jak na zdjęciach
Zastosowanie
instalacje grzewcze
instalacje chłodnicze
budynki przemysłowe i komercyjne
📦 Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty
🧾 Faktura
🌍 Sprzedaż również na eksport
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wciągnik łańcuchowy Yale CPVF 10-8 NE 1000 kg 2019 sterowanie radiowe
Wciągnik łańcuchowy Yale CPVF 10-8 NE 1000 kg 2019 sterowanie radioweWciągnik łańcuchowy Yale CPVF 10-8 NE 1000 kg 2019 sterowanie radiowe
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż elektryczny wciągnik łańcuchowy renomowanej firmy Yale model CPVF 10-8 NE.
Urządzenie w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażone w sterowanie radiowe firmy Magnetek (pilot + odbiornik).
Dane techniczne
Dcjdpfx Aeyrh I Eedhjh
• model: CPVF 10-8 NE
• udźwig: 1000 kg
• rok produkcji: 2019
• zasilanie: 400V / 3 fazy
• prędkość podnoszenia: 2 / 8 m/min
• sterowanie: pilot radiowy
• stan: bardzo dobry, normalne ślady użytkowania
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Gazowy wózek widłowy
YALEGLP-032UAS093PS
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1979, ładowność 1,6 tony
Godziny jazdy: 7198h
z przesuwem bocznym
Masa wózka widłowego ok. 2,8 tony
(Butla gazowa nie jest zawarta w dostawie, jest własnością WMW AG)
Dcsdpfeu Nv Nfsx Adhoh
*
Ogłoszenia
Słowacja
432 km
Maszyna pakująca
Tunnel 50TUNNEL50 DG
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: MF09BB30, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Wyposażenie: zacisk, NA SPRZEDAŻ – Tunel obkurczający Minipack-Torre Tunnel 50 (Włochy)
Opis maszyny
Na sprzedaż: wysokiej jakości tunel obkurczający Minipack-Torre Tunnel 50 zaprojektowany do zastosowań przemysłowych i pakowania z użyciem technologii obkurczania folią na gorące powietrze.
Model włoski znany z solidnej konstrukcji, niezawodności i łatwej obsługi – idealny do pakowania produktów w folię termokurczliwą PVC, POF lub poliolefinową.
Dane techniczne (orientacyjne):
- Moc: 7200W 11A
- Producent: Minipack-Torre (Włochy)
- Model: Tunnel 50
- Typ: tunel obkurczający (opakowania termokurczliwe)
- Zasilanie: 400 V / 3 fazy / 50 Hz
- Regulowana temperatura i prędkość przenośnika
- Cyfrowy panel sterowania (temperatura i prędkość taśmy)
- Przenośnik rolkowy ze stali nierdzewnej wewnątrz tunelu
- Awaryjny wyłącznik STOP oraz główny wyłącznik zasilania
- Wymiary tunelu: ok. 850 × 500 mm (szer. × wys.)
- Zamontowany na kółkach z blokadą dla łatwej mobilności
Stan:
- W pełni sprawny i przetestowany
- Dobrze utrzymany, gotowy do natychmiastowego użycia
- Dostępny do obejrzenia w Roffelsen Plastics, Ivanka Pri Nitre (Słowacja)
Cena:
3.000 € – do negocjacji
Cena końcowa zależna od oględzin i warunków transportu.
Idealny do:
- Linii pakujących produkty z tworzyw sztucznych, kosmetyków lub spożywcze
- Małych i średnich zakładów produkcyjnych
- Doskonałe uzupełnienie do zgrzewarek kątowych (L-sealer) i systemów zgrzewania termokurczliwego
Lokalizacja: Ivanka pri Nitre, Słowacja
Telefon: dostępny na życzenie
Djdpsxt Dwksfx Adhoch
Wersja skrócona do ogłoszeń:
Na sprzedaż: tunel obkurczający Minipack-Torre Tunnel 50
Włoska przemysłowa maszyna do opakowań termokurczliwych w doskonałym stanie technicznym. Regulowana temperatura i prędkość taśmy, solidna i niezawodna.
Ogłoszenia
Litwa
451 km
Maszyna do produkcji płyty wiórowej
PallmannChipping line Drum Chipper PHT 850x1250
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2023, Funkcjonalność: nieprzetestowany, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Nowa, wysokowydajna linia do rozdrabniania Pallmann na sprzedaż.
Specyfikacja:
Poprzeczny przenośnik łańcuchowy podający;
Separator skośny, odwracalny;
Podłużny przenośnik łańcuchowy, odwracalny, w tym;
Czyszczący przenośnik rolkowy;
Płaski przenośnik taśmowy ze strefą wolną od metalu, odwracalny;
Detektor metalu;
Żuraw do materiału zanieczyszczonego;
Wibracyjny stół podający;
Rozdrabniarka bębnowa „ORIGINAL PALLMANN”, typ PHT 850 x 1250 z mechanicznym systemem mocowania (rotor 3 nożowy);
Dodpfx Adsw Uqqnjhoch
Pomocniczy system odciągu;
Przenośnik taśmowy korytkowy do kory;
Przenośnik zgarniakowy;
Podwójny przenośnik ślimakowy;
Korytkowy przenośnik łańcuchowy, typ Z-1600/2;
Projekt elektryczny i automatyzacja.
Ogłoszenia
Brunn am Gebirge
470 km
Ciężarówka z płaską platformą
ScaniaR 450 LB6x2*4HNB PALFINGER PK 34002 SH-B
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 987 000 km, moc: 331 kW (450,03 KM), pierwsza rejestracja: 03/2016, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 15 960 kg, maksymalna waga ładunku: 10 040 kg, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, rozstaw osi: 4 900 mm, następna inspekcja (TÜV): 03/2027, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: powietrze, liczba miejsc: 2, Rok budowy: 2016, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, tempomat, Kolor: White Ivory, masa własna: 15 960 kg, dopuszczalna masa całkowita: 26 000 kg, 1. oś: 385/55 R22.5, 2. oś: 315/70 R22.5, 3. oś: 385/55 R22.5, zawieszenie pneumatyczne, oś podnoszona: 3. oś skrętna, retarder: Scania R 3500, tachograf cyfrowy, elektroniczny system hamulcowy EBS, elektroniczny program stabilizacji ESP, klimatyzacja automatyczna, adaptacyjny tempomat ACC, reflektory H7, radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth, regulowana kolumna kierownicy, okno dachowe, światła przeciwmgielne, lusterko krawężnikowe, lusterko szerokokątne, lodówka, wskaźnik obciążenia osi, asystent ruszania pod górę, LED światła do jazdy dziennej, gniazdo 1x15 pin, funkcja żeglowania, system telematyczny, górne i dolne łóżko, silnik SCR, kabina Highline, 2 leżanki, rozstaw osi 4900 mm, HA R780 i2,59, belka świetlna, zbiornik aluminiowy 700 l, pełne zawieszenie pneumatyczne, reflektory w osłonie przeciwsłonecznej, żuraw tylny PALFINGER PK 340002 SH-B, udźwig 2300 kg / 12,2 m, 3 hydrauliczne wysuwy, 4-punktowe podpory, platforma Schwarzmüller, wymiary ładowni: dł. 6200 x szer. 2450 x wys. 800 mm, serwisowany przez Scania, TÜV do 03-2027, YS2R6X20005412397, sprzedaż w komisji, oferta niewiążąca, zastrzegamy możliwość wcześniejszej sprzedaży i wystąpienia błędów. Zdjęcie poglądowe, może różnić się od oferty.
Dodpszbgmfefx Adhech
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna grubościówka
TOS SVITAVY 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7134
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 500mm
- max wysokość strugania 190mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, sekwencyjny
- dociski 2 rzędy
- wał wprowadzający ciągnący, sekwencyjny
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 7,5kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- docisk na wyprowadzeniu
z dołu:
- blat wprowadzający regulowany + docisk
- wał poślizgowy, gładki
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 5,5kW
- 2 wały poślizgowe, gładkie
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne
1) pionowe prawe 140mm 4kW
2) pionowe lewe 140mm 4kW
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- płynna regulacja prędkości posuwu 8-30m/min
- elektryczne podnoszenie blatu
- średnice króćca odciągu 2x145mm, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2050x1700x1700mm
- waga 2100kg
Dodpsy R Dzmsfx Adhoch
ATUTY
– idealna do obróbki podłogówki
– elektryczne podnoszenie blatu
– produkcji czeskiej
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 37900 PLN
Cena netto: 9020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka powierzchniowa wyrówniarka
PRIMULTINI 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7606
Dane techniczne:
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 3szt
- osłona na wał
- długość blatów 2530mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
Dcsdpfxjy R Azre Adheh
- oryginalna żeliwna prowadnica regulowana pod kątem
- silnik 3kW
- wymiary dł/szer/wys 2530x1000x1100mm
- waga 920kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– wał 3 nożowy
– wyrówniarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2100 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna grubościówka
KUPFERMUHLE 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7186
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 510mm
- max wysokość strugania dwustronnie 170mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
*z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
Dcjdpfx Adsy Rrvfoheh
- docisk
- wał strugający 510mm, 4-nożowy (założone 2 noże) 4kW
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
*z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka poślizgowa – blat regulowany z rolką góra/dół
- wał strugający 510mm, 2-nożowy 4kW
- 2 wały gładkie, poślizgowe, regulowane
*z tyłu:
- 2 wrzeciona boczne + docisk
- 1) pionowe prawe 100mm 2,35kW
- 2) pionowe lewe 100mm 2,35kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- manualne ustawianie grubości strugania
- 4 rodzaje prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,5kW
- wymiary dł/szer/wys 1940x1320x1140mm
- waga 1330kg
ATUTY
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Hannover
645 km
Frezarka portalowa
Skymaster VM 2000Maschine auf EMO 2025
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, przebieg osi X: 2 000 mm, przesuw osi Y: 1 500 mm, przesuw osi Z: 800 mm, 🚀 EMO Targi: Najważniejszy model – bramowa frezarka CNC VM2000 🚀 - Precyzja. Moc. Dostępna od ręki.
Nasza bramowa frezarka CNC VM2000 będzie prezentowana na żywo podczas nadchodzących targów EMO – to niepowtarzalna okazja, aby zabezpieczyć ten model bezpośrednio po wystawie w cenie specjalnej!
🔧 Kluczowe parametry techniczne:
✅ Przesuwy: X 2000 mm / Y 1300 mm / Z 800 mm
✅ Wrzeciono: HSK A63, 15.000 obr./min, 38 kW mocy szczytowej
✅ Stół: 1650 × 1300 mm, maks. obciążenie do 4000 kg
✅ Precyzja: dokładność pozycjonowania P0,012 mm
✅ Magazyn narzędzi 24-pozycyjny dla maksymalnej elastyczności
💡 Idealna do produkcji narzędzi i form, dla przemysłu motoryzacyjnego oraz lotniczo-kosmicznego.
Szczegółowe dane techniczne w załączniku oraz poniżej:
Kategoria Wartość
Sterowanie FANUC 0i MF Plus
Przesuw osi X 2000 mm
Przesuw osi Y 1300 mm
Przesuw osi Z 800 mm
Odległość wrzeciona od stołu 235–1035 mm
Rozstaw kolumn / maks. wysokość detalu 1820 / 1000 mm
Stół (dł. × szer.) 1650 × 1300 mm
Maks. obciążenie stołu 4000 kg
Rowki T (szer. × rozstaw × liczba) 22 × 180 × 7 mm
Stożek wrzeciona HSK A63
Maks. obroty wrzeciona 15000 obr./min
Moc wrzeciona (ciągła/szczytowa) 15 / 38 kW
Maks. moment obrotowy wrzeciona (ciągły/szczytowy) 70 / 149 Nm
Posuw szybki X/Y/Z 20000 / 20000 / 12000 mm/min
Zadany posuw X/Y/Z 1–10000 mm/min
Moc napędu X/Y/Z 4 / 9 / 9 kW
Typ magazynu narzędzi karuzelowy
Ilość pozycji narzędziowych 24
Maks. średnica narzędzia φ75 / φ130 mm
Maks. długość narzędzia 300 mm
Maks. masa narzędzia 8 kg
Dokładność pozycjonowania P0,012 mm
Powtarzalność Ps0,010 mm
Djdpow N I A Djfx Adhjch
Ciśnienie powietrza 0,6–0,8 MPa
Przepływ chłodziwa 99 l/min
Zasilanie 3/PE, AC380V, 50Hz
Pobór mocy 60 kVA
Wymiary maszyny (dł.×szer.×wys.) 5000 × 4910 × 4600 mm
Masa maszyny 21000 kg
Główna konfiguracja:
1. Sterowanie FANUC 0i-MF plus, system absolutny, 15'' kolorowy LCD
2. iHMI+Instrukcja I
3. Bufor sterowania: do 1500, minimum 400 bloków wstępnego przetwarzania
4. Serwer danych (2GB)
5. Karta Fast-Ethernet
6. Kompensacja prostoliniowości interpolacji
7. Panel operatorski pod klienta
8. Sztywne gwintowanie
9. Transformator
10. Oświetlenie pola roboczego
11. 3-kolorowa lampa sygnalizacyjna
12. Ręczny MPG (pendant)
13. Automatyczny wyłącznik
14. Blokada drzwi bezpieczeństwa
15. Pedał i przycisk zwalniania narzędzia
16. Czujnik poziomu płynu w zbiorniku
17. Wrzeciono napędzane bezpośrednio, HSK A63, 15000 obr./min
18. Chłodnica oleju wrzeciona
19. Dmuchawa powietrzna do obróbki
20. Układ chłodzenia narzędzia
21. Uszczelnienie powietrzne wrzeciona
22. Pistolet powietrzny/wodny
23. System smarowania smarem
24. System pneumatyczny
25. Pełna obudowa ochronna
26. Klimatyzacja szafy sterowniczej
27. Obracany pulpit operatorski
28. Izolowana szafa sterownicza na wys. i niskie napięcia
29. Przenośnik wiórów typu łańcuchowego
30. Regulowane śruby poziomujące i bloki fundamentowe
31. Zestaw narzędzi
32. Dokumentacja techniczna
33. Spiralny transporter wiórów
34. Instrukcja obsługi
35. Spiralny przenośnik wiórów
36. CTS 20–70 bar, powietrze przez wrzeciono w zestawie
37. Separator oleju (chińska marka)
38. Magazyn narzędzi typu ramię, 24 pozycje
39. Absolutny liniał pomiarowy FAGOR dla osi X, Y i Z
40. Metalowa skrzynia transportowa
👉 Zabezpiecz więcej informacji i cenę specjalną:
Nowa bramowa frezarka CNC Skymaster VM2000 – Kraft Werkzeugmaschinen
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościówka i wyrówniarka
LOWER 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6507
DANE TECHNICZNE
WYRÓWNIARKA:
- szerokość wału 510mm
- rolki w dolnym blacie
- oryginalna żeliwna prowadnica regulowana pod kątem
- długość blatów 1810mm
- obydwa blaty regulowane
GRUBOŚCIÓWKA:
- max grubość obrabianego elementu na grubościówce 200mm
- osłona na wał grubościówki
z góry:
- zapadki
Dedpfjy N Rb Djx Adhoch
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- docisk
- wał strugający
docisk
- wał wyprowadzający ciągnący, gładki
z dołu:
- 2 regulowane rolki w dolnym blacie
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- silnik główny 2,95kW
- wymiary dł/szer/wys 1940x1200x1120mm
- waga 970kg
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do oczkowania
Hang 101-50Eyeletting machine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Hang 101-50 Oczkarka
Maszyna jest w idealnym stanie, gotowa do pracy.
Dane techniczne:
1 głowica oczkująca (oczko Hang 271, średnica otworu ok. 6 mm)
Maksymalna pojemność: 20 arkuszy
Zasilanie: 230V
Regulacja marginesów przednich i bocznych
Obsługa: pedał nożny lub przełącznik ręczny
Maszyna wykonuje przebicie i zagniecenie oczka w jednym cyklu.
Automatyczne podawanie oczek.
Dcodpfxoy Hgkpe Adhoh
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
RECKERMANN VMC 850
RECKERMANNVMC 850
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1999, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, przebieg osi X: 850 mm, producent sterowników: HEIDENHAIN, model sterownika: TNC 430, liczba osi: 3, Ta 3-osiowa maszyna RECKERMANN VMC 850 została wyprodukowana w 1999 roku. Posiada wewnętrzne doprowadzenie chłodziwa i jest wyposażone w system sterowania Heidenhain TNC 430, zapewniający wydajną pracę. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości obróbki, rozważ uniwersalne centrum obróbcze RECKERMANN VMC 850, które mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Z wewnętrznym dopływem chłodziwa
• Stan: Bardzo dobry / W pełni sprawny
• System sterowania: Heidenhain TNC 430
Dcsdpfxjzbu Abs Adheh
Technical Specification
Through-spindle Coolant Yes
Ogłoszenia
Tata
481 km
Prasa do złomu Nożyce do złomu 850ton
Arnold HS850850 t metal shear baler press
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, siła cięcia: 800 t, masa własna: 190 000 kg, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Arnold HS850 Prasa do złomu i metalu
Maszyna jest obecnie w stanie gotowym do transportu.
pompa hamulcowa
siła cylindra: 850 t
nacisk: 0,08m/s
siłownik przytrzymujący
siła cylindra: 100t /na cylinder
cylinder podający:
siła cylindra:100t
cylinder osłonowy:
siła cylindra:100t
Główne wymiary
długość całkowita:16175mm
szerokość całkowita:5200
wysokość całkowita:6420 mm
wymiary:
szerokość przejścia przy stojaku nożycowym :800mm
wysokość przejścia przy stojaku nożycowym:800mm
wysokość całkowita: 6000mm
ciężary:
stojak nożycowy z belką nożową: 60 ton
urządzenie podające ca: 85 ton
ciężar całkowity: ok. 170 ton
potrzebna ilość oleju: 5200liter
podłączone obciążenie maszyny: 220kw
Jeśli potrzebujesz więcej informacji. Jesteśmy do dyspozycji!
Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer
Dcedpfx Adjh T Dctehsh
Twoje ogłoszenie zostało automatycznie przetłumaczone. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Siłownik ciężkiego podnoszenia o krótkim skoku, 23 t, skok 100 mm
YaleYS-23/100
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Siłownik krótko-skokowy do dużych obciążeń, hydraulika wysokociśnieniowa, siłownik kompaktowy, siłownik z lekkiego metalu, siłownik wysokociśnieniowy, siłownik uniwersalny, siłownik hydrauliczny, siłownik do prostowania, tłok hydrauliczny, siłownik hydrauliczny ciśnieniowy, siłownik podnoszący z dociskiem, siłownik hydrauliczny krótko-skokowy, siłownik hydrauliczny płaski
Dedpjwtmznefx Adhoch
- Producent: Yale, siłownik hydrauliczny ze sprężyną powrotną, jednostronnego działania, skok 100 mm
- Oznaczenie typu: YS-23/100
- Średnica tłoczyska: Ø 42 mm
- Siła podnoszenia: 23 t
- Ciśnienie robocze: maks. 700 bar
- Ilość: 3 sztuki dostępne
- Cena: za sztukę
- Wymiary: 150/85/W195 mm
- Waga: 7 kg/szt.
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Wywrotka
Mercedes-BenzAtego 1823 4x2 mit Kran Palfinger PK10500, Kipper
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 481 635 km, moc: 170 kW (231,14 KM), pierwsza rejestracja: 08/2000, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 9 780 kg, maksymalna waga ładunku: 8 220 kg, masa całkowita: 18 000 kg, rozmiar opony: 315/70R22.5, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 4 200 mm, hamulce: stały gaz, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: euro2, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 2, objętość przestrzeni ładunkowej: 16 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 4 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 300 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 500 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, dodatkowe reflektory, kabina, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, podgrzewanie siedzenia, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, żuraw, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, zabudowa stalowa, kabina z oznaczeniem „Haus”, 1x fotel komfortowy, podgrzewanie fotela, elektryczne lusterka, lusterka podgrzewane, elektrycznie sterowane okno lewe, elektrycznie sterowane okno prawe, osłona przeciwsłoneczna, tempomat, 12 przełączników, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), kontrola poślizgu napędu (ASR), dławik stały, przystawka odbioru mocy, blokada mechanizmu różnicowego, światła przeciwmgielne, resory piórowe, sprzęg przyczepy powietrze+światła, cichy typ G1, drzwi, osłona podwozia, dźwig za kabiną, wyłącznik awaryjny, sterowanie chwytakiem, wysokie stanowisko operatorskie, 2-punktowe podparcie mechaniczne, 2x hydrauliczne wysuwy, plakietka ekologiczna czerwona.
Dedpfx Ajvhh Hpjdhoch
Rozstaw osi: 4200 mm
Zabudowa: wywrotka tylna z drzwiami skrzydłowymi, ok. 16m³ oraz dźwig Palfinger PK 10500 A. Oś przednia 7,5t, oś tylna H7 13t, koło talerzowe 300, hamulce tarczowe na obu osiach, układ hamulcowy Telligent z ABS i ASR, stabilizator osi tylnej, interfejs komunikacyjny (KOM), pojemność zbiornika: 210 l, instalacja start/stop silnika, chłodzenie oleju przekładni, przystawka odbioru mocy MB 124-10c MPA, niska/średnia prędkość obrotowa.
Diagram obciążenia: 2,5 m – 4000 kg, 4,2 m – 2370 kg, 6 m – 1620 kg, 7,7 m – 1260 kg.
Wszelkie dane dotyczące wyposażenia podane bez gwarancji, zastrzega się możliwość zmian, sprzedaży pośredniej oraz błędów!
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Ciężarówka z płaską platformą
Mercedes-BenzAxor 2536/43 L 6x2 mit Heckkran Palfinger PK 24502
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 417 260 km, moc: 265 kW (360,30 KM), pierwsza rejestracja: 07/2010, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 15 580 kg, maksymalna waga ładunku: 10 420 kg, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 6x2, rozstaw osi: 4 800 mm, hamulce: stały gaz, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal-powietrze, liczba miejsc: 2, długość przestrzeni ładunkowej: 6 650 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 440 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 000 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, dodatkowe reflektory, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, ogrzewanie postojowe, podgrzewanie siedzenia, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, żuraw, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, budynek główny, 1x fotel komfortowy, 1x leżanka, podgrzewane siedzenie, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, elektryczne szyby lewe, elektryczne szyby prawe, klimatyzacja, osłona przeciwsłoneczna, tempomat, ogrzewanie postojowe, skrzynia biegów 8-biegowa, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), ASR (system kontroli trakcji), zwalniacz stały, przystawka mocy, blokada mechanizmu różnicowego, światła przeciwmgielne, reflektory robocze, skrzynka narzędziowa, resorowanie mieszane (resor piórowy/ pneumatyczny), sprzęg przyczepy pneumatyczno-elektryczny, aluminiowy zbiornik paliwa, niski poziom hałasu G1, uchwyty mocujące, osłona podwozia, boczna osłona aluminiowa, klapy wahliwe, okno dachowe, żuraw na tyle, wyłącznik awaryjny, sterowanie chwytakiem, składany, siedzisko podwyższone, hydrauliczne podparcie 4-punktowe, wysuwy, zielona plakietka środowiskowa.
Rozstaw osi: 4800 mm
Zabudowa: Lotz – skrzynia ładunkowa z aluminiową podłogą ryflowaną i aluminiowymi burtami oraz żurawem tylnym Palfinger PK 24502 F z 4-punktowym podparciem i podwyższonym siedziskiem. Przednia oś 8 t, tylna oś H6 13 t, koło talerzowe 440, tylna oś podnoszona 7,5 t, hamulce tarczowe na osi przedniej i tylnej, system hamowania Telligent z ABS i ASR, dodatkowy stabilizator tylnej i tylnej podnoszonej osi, asystent ruszania, PSM, przygotowanie pod pobór opłat drogowych, kokpit do przewozów dalekobieżnych, filtr pyłków, dodatkowe ogrzewanie powietrzne 2000 W, diagnostyka pokładowa 2, chłodzenie oleju przekładniowego, leżanka dolna, przystawka mocy MB 124-10c MPA N-/M-obroty.
Wysokość załadunku ok. 1300 mm!
Diagram obciążenia: 4,6 m – 4520 kg, 6 m – 3210 kg, 7,9 m – 2110 kg, 10,1 m – 1560 kg, 12,2 m – 1170 kg, 14,4 m – 940 kg, 16,7 m – 780 kg, 18,9 m – 680 kg.
Dcsdevhl Hyepfx Adhoh
Wszelkie informacje o wyposażeniu bez gwarancji. Zastrzegamy sobie prawo do zmian, sprzedaży pośredniej i pomyłek!
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Ciężarówka z płaską platformą
MANTGM 15.250/340 4X2 BL mit Kran Palfinger PK 11001
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 408 975 km, moc: 184 kW (250,17 KM), pierwsza rejestracja: 04/2009, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 7 580 kg, maksymalna waga ładunku: 7 420 kg, masa całkowita: 15 000 kg, rozmiar opony: 305/70R19.5, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 5 125 mm, hamulce: stały gaz, kolor: niebieski, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal-powietrze, liczba miejsc: 2, długość przestrzeni ładunkowej: 6 300 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 500 mm, Wyposażenie: ABS, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, żuraw, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, numer rejestracyjny: domowy, 1x fotel pneumatyczny, elektrycznie sterowane lusterka, lusterka podgrzewane, elektryczne szyby lewa/prawa, klimatyzacja, osłona przeciwsłoneczna, tempomat, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), ASR (kontrola poślizgu napędu), stały hamulec zwalniający, przystawka odbioru mocy, automatyczna skrzynia biegów AS-Tronic, światła przeciwmgielne, skrzynka narzędziowa, resorowanie mieszane (resory paraboliczne z przodu, pneumatyka z tyłu), niska emisja hałasu G1, uchwyty mocujące, osłona podwozia, boczne osłony aluminiowe, klapy wahadłowe, okno dachowe, żuraw za kabiną, przycisk awaryjnego zatrzymania, składany, podpora dwupunktowa hydrauliczna, 2x hydrauliczne wysuwy, zielona plakietka ekologiczna.
Rozstaw osi: 5125 mm. Zabudowa: platforma z burtami aluminiowymi i żurawem Palfinger PK 11001-A. Skrzynia biegów: ZF 12 AS 1210 OD, MAN TipMatic, MAN BrakeMatic, kabina kierowcy typu C, klimatyzacja.
Wykres udźwigu: 3,8 m – 2550 kg, 5,7 m – 1660 kg, 7,6 m – 1240 kg.
Wysokość załadunkowa ok. 1050 mm!
Silnik posiada taką samą pojemność skokową 6,871 m³ jak wersja 340 KM!
Koło zapasowe dostępne za dopłatą! Wyposażenie dodatkowe bez gwarancji, zastrzegamy sobie prawo do zmian, wcześniejszej sprzedaży oraz pomyłek!
Djdsvhk Ivepfx Adhsch
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Stockstadt am Rhein
785 km
Frezarka portalowa
Skymaster VM 2018,Baureihe mit X bis 15m, teils ab Lager
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Szukasz frezarki portalowej? Dzięki ścieżkom X od 2 do 15 m, ścieżkom Y do 4 m i ścieżkom Z do 2 m, oferujemy wszechstronny wybór maszyn do różnych wymagań obróbczych.
Niezależnie od tego, czy chodzi o głowice uniwersalne CNC, oś W, stół obrotowy, zmieniacz narzędzi czy systemy sterowania renomowanych producentów, takich jak Siemens, Fanuc i Heidenhain - nasza szeroka gama akcesoriów zapewnia maksymalną elastyczność i wydajność. Zapoznaj się z katalogiem PDF poniżej!
Odkryj najwyższą precyzję i wytrzymałość naszych odnowionych frezarek portalowych CORREA, starannie wyremontowanych przez naszych ekspertów w Hiszpanii. Maszyny te zostały przetestowane zgodnie z najwyższymi standardami i gwarantują pierwszorzędną jakość obróbki.
Doskonałym przykładem jest nasza używana frezarka portalowa CNC VM 2018, która znajduje się w magazynie i jest wyposażona w sprawdzony system sterowania Heidenhain. Dzięki imponującym danym dotyczącym wydajności i szczegółowym funkcjom technicznym, maszyna ta oferuje wszystko, czego potrzebujesz do precyzyjnej i wydajnej obróbki.
przesuw x: 2300 mm
przesuw y: 2000 mm
przesuw z: 1000 mm
Rozmiar stołu: 2300 x 1600 mm
Rowki teowe (szerokość x odległość x liczba): 8 x 22 x 180 mm
Maksymalne obciążenie stołu: 8 ton
Odległość między stojakami: 1840 mm
Odległość między nosem wrzeciona a stołem: 180~1180 mm
Silnik wrzeciona: 22/46 kW
Moment obrotowy na wrzecionie: 140,1/286,5 Nm (S6-25%)
Nos wrzeciona: 50 SK
Prędkość obrotowa wrzeciona: 10000 (bezpośrednio) obr.
Szybki przesuw X,Y: 20000 mm/min.
Szybki przesuw w osi Z: 15000 mm/min
Zakres posuwu frezowania: 1~10000 mm/min
Rozmiar maszyny (dł. x szer. x wys.): 7027 x 5217 x 4339 mm
Dedpfehx R Dksx Adhech
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 60 kva
Waga maszyny: około 25 ton
Sterowanie CNC: Heidenhain TNC 620
Przenośnik wiórów z pojemnikiem na wióry: 2 przenośniki spiralne, 1 przenośnik taśmowy na zawiasach
IKZ: 20 bar
Wersja CE: od TUEV
Używana frezarka portalowa CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN 620 TNC i bogatym wyposażeniem oraz następującymi funkcjami:
-Monoblokowe żeliwne łoże maszyny i monoblokowa belka poprzeczna zapewniają maksymalną sztywność dla precyzyjnych wyników obróbki.
-Cała konstrukcja została przeanalizowana za pomocą MES, aby zoptymalizować sztywność i precyzję.
-Prowadnice liniowe rolek posuwowych klasy P umożliwiają maksymalne obciążenie przy niższym współczynniku tarcia (0,003-0,006). Zapewnia to płynną pracę dzięki zoptymalizowanemu obiegowi i prowadzeniu rolek, co zmniejsza zużycie energii.
-Śruby kulowe z podwójną nakrętką C3 zapewniają precyzyjne frezowanie, nawet przy dużych obciążeniach.
-Bezpośredni napęd wrzeciona z 10 000 obr/min, uchwyt narzędziowy SK50.
-Moc silnika wrzeciona 22/46 kW (S6-25%). (22 kW, moc ciągła 46 kW do 30 minut przeciążenia)
-Moment obrotowy wrzeciona odpowiadający 140,1/286,5 (S6-25%) N.m.
-Dwa przenośniki spiralne i jeden łańcuchowy przenośnik wiórów skutecznie usuwają wióry.
Wszystkie niezbędne komponenty pochodzą od renomowanych europejskich producentów. Gwarantuje to niezawodne, krótkoterminowe i stałe dostawy części zamiennych.
Nie przegap okazji, aby zoptymalizować swoje procesy produkcyjne i zainwestować w wysokiej jakości technologię frezowania. Poznaj różnicę, jaką oferują nasze frezarki portalowe - niezawodne, trwałe i gotowe do realizacji najbardziej wymagających zadań. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól naszym ekspertom Ci doradzić. Więcej maszyn w magazynie na życzenie.
Ogłoszenia
Kaufungen
662 km
Ciężarówka z płaską platformą
VOLVOFH 460 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK18502-SH C
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 5 000 km, moc: 338 kW (459,55 KM), pierwsza rejestracja: 06/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 27 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, następna inspekcja (TÜV): 06/2028, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, żuraw, Wewnętrzny numer pojazdu: Volvo_Pritsche_Kran
Pojazd niemiecki
Dostępny na naszym placu w Kaufungen - Kassel, od ręki
Więcej informacji u Luis Lucena
Nowy pojazd, tylko rejestracja jednodniowa
Skrzynia _____ mm długości
Euro 6e
Oś podnoszona i oś skrętna
Rozstaw osi 1-2 oś _____ mm
Automatyczna skrzynia biegów
Ogrzewanie postojowe
Klimatyzacja postojowa
Wiele dodatków
Żuraw Palfinger PK 18502-SH C
Power Link Plus
Maks. 5 850 kg
do 16 m w pionie
Sterowanie radiowe
Wymiary/dł./szer./wys.: 10 320 mm / 2 550 mm / 3 700 mm
Djdpfx Aozbfrtjdhoch
Masa własna 14 870 kg
Dopuszczalna masa całkowita 27 000 kg
Możliwe pomyłki zastrzeżone
Możliwość pozostawienia pojazdu w rozliczeniu.
Finansowanie dostępne bezpośrednio u nas.
GOLEC NUTZFAHRZEUGE GmbH
Mówimy: niemiecki, angielski, hiszpański, polski, ukraiński, rosyjski, bułgarski.
Ogłoszenia
Kaufungen
662 km
Żuraw samochodowy
VOLVOFH 460 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK18502-SH C
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 5 000 km, moc: 338 kW (459,55 KM), pierwsza rejestracja: 06/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 27 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, następna inspekcja (TÜV): 06/2028, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, żuraw, Numer wewnętrzny pojazdu: Volvo_Pritsche_Kran
Pojazd z Niemiec
Dsdjzbfrmjpfx Adhsch
Dostępny od ręki na naszym placu w Kaufungen – Kassel
Więcej informacji u Luis Lucena
Nowy pojazd, tylko rejestracja jednodniowa
Skrzynia _____ mm długości
Euro 6e
Oś podnoszona oraz oś skrętna
Rozstaw osi 1-2 oś _____ mm
Automatyczna skrzynia biegów
Ogrzewanie postojowe
Klimatyzacja postojowa
Wiele dodatków
Żuraw Palfinger PK 18502-SH C
Power Link Plus
Max. 5.850 kg
Do 16 m w pionie
Sterowanie radiowe
Dł/Szer/Wys 10.320 mm / 2.550 mm / 3.70 mm
Masa własna 14.870 kg
Dopuszczalna masa całkowita 27.000 kg
Zastrzegamy prawo do pomyłek
Chętnie przyjmiemy Twój używany pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie bezpośrednio u nas w firmie możliwe.
GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH
Mówimy: niemiecki, angielski, hiszpański, polski, ukraiński, rosyjski, bułgarski.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Wywrotka
IvecoEurocargo ML80E22/P Palfinger PK 7.501 Funk 2AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 15 746 km, moc: 162 kW (220,26 KM), kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, całkowita długość: 64 400 mm, całkowita szerokość: 24 500 mm, całkowita wysokość: 28 400 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 35 900 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 23 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 5 000 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, = Dalsze opcje i wyposażenie dodatkowe =
- Zawieszenie pneumatyczne tylne
- Zawieszenie pneumatyczne przednie
= Uwagi =
W sprawie zapytań dotyczących pojazdu zapraszamy do kontaktu z Panem Seidelem (tel. ...).
Iveco Eurocargo ML80E22/P wywrotka + żuraw
Żuraw: Palfinger PK 7.501K SLD5, sterowanie radiowe, wykres udźwigu: patrz zdjęcia, silnik 6-cylindrowy, elektryczne szyby, klimatyzacja, system kamer cofania, fotel pneumatyczny, Bluetooth, USB, radio, tempomat, tempomat adaptacyjny, hamulec silnikowy, asystent pasa ruchu, asystent ruszania pod górę, ABS/ESP/ASR, osłona przeciwsłoneczna, okno dachowe, podgrzewane lusterka zewnętrzne, elektryczne lusterka zewnętrzne, blokada mechanizmu różnicowego, przystawka odbioru mocy, reflektory halogenowe, światła do jazdy dziennej, lampy ostrzegawcze, pneumatyczne zawieszenie tylnej osi, zaczep holowniczy: 40 mm Rockinger + zaczep kulowy, wymiary przestrzeni ładunkowej: długość: 3.590 mm, szerokość: 2.300 mm, wysokość: 500 mm, dopuszczalna masa całkowita: 7.490 kg, masa własna: 6.310 kg, ładowność: 1.180 kg, profil opon: 1. oś 10-12 mm, 2. oś 15-16 mm
Na życzenie przygotujemy dla Państwa ofertę leasingową lub finansową.
Dcjdsy D Dntopfx Adhsh
Pan Seidel (tel. ...) chętnie udzieli Państwu informacji.
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
... Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek, zmian i wcześniejszej sprzedaży!!! -
ESP
= Dalsze informacje =
Pojemność silnika: 6.728 cm³
DMC: 7.490 kg
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Tobiasem Ebertem.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "yale erp 50 vm e2570"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc









































































































































































































































































