Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2014
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Słowacja Słowacja
Maszyna pakująca Tunnel 50 TUNNEL50 DG
more Images
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Maszyna pakująca
Producent:
Tunnel 50
Model:
TUNNEL50 DG
Numer maszyny:
MF09BB30
Rok produkcji:
2014
stan:
używany
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Nitrianska 59, 942 01 Šurany, Slovensko Słowacja
Zadzwoń
Dane techniczne
Rodzaj prądu wejściowego:
trójfazowy
Wyposażenie:
zacisk
Opis
NA SPRZEDAŻ – Tunel obkurczający Minipack-Torre Tunnel 50 (Włochy)
Opis maszyny
Dane techniczne (orientacyjne):
- Moc: 7200W 11A
- Producent: Minipack-Torre (Włochy)
- Model: Tunnel 50
- Typ: tunel obkurczający (opakowania termokurczliwe)
- Zasilanie: 400 V / 3 fazy / 50 Hz
- Regulowana temperatura i prędkość przenośnika
- Cyfrowy panel sterowania (temperatura i prędkość taśmy)
- Przenośnik rolkowy ze stali nierdzewnej wewnątrz tunelu
- Awaryjny wyłącznik STOP oraz główny wyłącznik zasilania
- Wymiary tunelu: ok. 850 × 500 mm (szer. × wys.)