Używane Fimal Pilarki Formatowe Fimal Concept 350 2016 na sprzedaż (10 301)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Engel duo 2050/700 (2016)
Engelduo 2050/700
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, siła zacisku: 6 500 kN, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Siła zacisku: 700 t
Średnica śruby: 60 mm
Odległość między kolumnami V: 960 mm
Odległość między kolumnami H: 1100 mm
Objętość odlewu: 705 cm3
Typ: Poziomy
Napęd: hydrauliczny
Giedpfx Alezbdb He Rou
Rdzenie hydrauliczne 2 + 2
\+ 6-osiowe ramię robota
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Szerokotaśmowa szlifierka
CostaC70 350
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Szlifierka szerokotaśmowa Costa C70 350
Szerokość robocza 350 mm
Ilość agregatów 1
Moc całkowita 14kw
Gijdpfxsyi A Syo Al Rsu
Ogłoszenia
Kościelnik
282 km
Piła formatowa
FelderKappa 400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, numer maszyny/pojazdu: 605.11.013.18, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż pilarka formatowa marki Felder Format 4 model Kappa 400. Jest to pilarka formatowa przeznaczona dla profesjonalnych stolarzy. Posiada silnik o dużej mocy. Posiada podcinak. Precyzyjne cięcia możliwe dzięki płynnie fukncjonującemu stołowi X-Roll. Pilarka posiada silnik o mocy 7.35 KW. Została zakupiona w 2018 roku do małej rodzinnej stolarni. Od początku używana przez jednego stolarza. Jest na bierząco serwisowana i nie posiada żadnych defektów. Wszystkie jej funkcje są sprawne. Do pilarki dorzucam zestaw pił.
Na maszynę nie wystawiam faktury. Obowiązuje zwykła umowa kupna sprzedaży.
For sale: a Felder Format 4 Kappa 400 panel saw. This panel saw is designed for professional woodworkers. It features a high-powered motor and a scoring blade. Precise cuts are possible thanks to the smooth-running X-Roll table. The saw has a 7.35 kW motor. It was purchased in 2018 for a small family-run carpentry shop. It has been used by a single carpenter from the start. It is regularly serviced and has no defects. All of its functions are in working order. I am including a set of saw blades with the saw.
I do not issue an invoice for the machine. A standard contract applies.
Gsdezb Rumspfx Al Rsiu
Zu verkaufen: Formatkreissäge der Marke Felder Format 4, Modell Kappa 400. Es handelt sich um eine Formatkreissäge für professionelle Tischler. Sie verfügt über einen leistungsstarken Motor. Sie ist mit einem Vorritzer ausgestattet. Präzise Schnitte sind dank des leichtgängigen X-Roll-Tisches möglich. Die Säge verfügt über einen Motor mit einer Leistung von 7,35 kW. Sie wurde 2018 für eine kleine Familien-Tischlerei gekauft. Von Anfang an wurde sie von einem einzigen Tischler genutzt. Sie wird regelmäßig gewartet und weist keinerlei Mängel auf. Alle Funktionen sind voll funktionsfähig. Zum Sägewerk lege ich einen Satz Sägeblätter dazu.
Für die Maschine stelle ich keine Rechnung aus. Es gilt ein gewöhnlicher Vertrag.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa przesuwna z podcinakiem
REMADMMS-40/340
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7853
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
- max średnica tarczy głównej z podcinaczem 350mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem elektrycznie
Gedpfx Aezada Hsl Rjiu
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- z wózkiem bocznym + kątownik
- długość wózka formatowego 3000mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1350mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 6kW
- silnik regulacji góra/dół 0,25kW
- silnik regulacji pod kątem 0,25kW
- 3 rodzaje prędkości obrotów 3500/4500/6000obr/min
- wymiary blatu 1220x650mm
- poszerzenie, przedłużenie blatu 1920x1450mm
- duża osłona na tarczę
- średnica króćca odciągu 80mm,125mm
- wymiary dł/szer/wys 3500x3460x1500mm
- waga 1000kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR + CE
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 23900 PLN
Cena netto: 5690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 150
TOS SVITAVYPWR 301 350/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7804
DANE TECHNICZNE
Gijdpfozab Disx Al Rou
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość wału 330mm
- założona tarcza 300mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia przy tarczy 400mm, 150mm
- wymiar blatu 2240x770mm
– z góry
- odrzutniki/zapadki
- wał poślizgowy
- odrzutniki
- rolka gładka, poślizgowa
- wał z piłami
- 2 wały poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- rolka przed blatem
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- elektryczne podnoszenie wału z piłami 0,75kW
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 320mm
- silnik główny 45kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2280x1820x2040mm
- waga 2850kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
Cena netto: 62900 PLN
Cena netto: 14970 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa formatowa
REMAFx250 2000mm
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE041
- maszyna nowa
DANE TECHNICZNE
- średnica tarczy ⌀250 – 350/30 mm
- średnica tarczy podcinaka (praca tylko z tarczą ⌀300, 350 mm) ⌀120/20 mm
- moc silnika głównego 4 kW
- moc silnika podcinaka 0,75 kW
- prędkość obrotowa 4000 obr/min
- prędkość obrotowa podcinaka 8800 obr/min
- przechył tarczy 0 – 45°
- maks. długość cięcia 2000 mm
- szerokość cięcia przy liniale wzdłużnym 1250 mm
- klin ⌀350 mm
- średnica flanszy wału 87,5 mm
- liniał oporowy stolika ustawiony do kąta 90° – 45° dokładność ±1°
- maks. wysokość cięcia przy tarczy ⌀300 mm, 95 mm
- maks. wysokość cięcia przy tarczy ⌀350 mm, 120 mm
- średnica króćca odciągowego górnego ⌀80 mm
- średnica króćca odciągowego dolnego ⌀100 mm
- waga 620 kg
- wymiar złożonej maszyny dł/szer/wys 2255x3460x1450mm
Cena netto: 19900 PLN
Cena netto: 4740 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Giedjzabgdopfx Al Rsu
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
REMAFx400 2osie 6kW / 1300 elektryczna
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE036
2 osie – elektryczne sterowanie do podnoszenia i przechyłu piły głównej z elektronicznym odczytem do wysokości i kąta, pulpit w korpusie maszyny
– maszyna nowa, powystawowa
– dokumentacja DTR + CE
– szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
– silnik główny 6kW
DANE TECHNICZNE
- przechył piły tarczowej 0-46˚
- moc silnika głównego 6kW
- długość ciecia na wózku 3000mm
- prędkość obrotowa wrzeciona głównego 3500/4500obr/min
- średnica wrzeciona 30mm
- średnica tarczy głównej 300-400mm
Gedpfx Ajzabf Hol Reiu
- max średnica podcinaka 125mm
- moc silnika podcinaka 0,75kW
- prędkość obrotowa podcinaka 8500obr/min
- średnica wrzeciona 20mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy (standard 1050 mm) 1300mm
- szerokość piłowania przy zastosowaniu zderzaków na stoliku pomocniczym 215-3200mm
- wysokość cięcia dla 300mm 90°/45° 90/60mm
- wysokość cięcia dla 350mm 90°/45° 5-115 / 3,5-80mm
- wysokość cięcia dla 400mm 90°/45° 25-140 / 15,5-95mm
- średnica króćca odciągu 80mm, 125mm
- wymiary dł/szer/wys 3300/3460/1500mm, - waga 750kg
Wyposażenie opcjonalne:
– liniał kątowy – z listwą aluminiową
Cena netto: 47000 PLN
Cena netto: 11300 EUR w zależności od ceny 4,15 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Arburg 370S 700-290U (2016) Uniwersalna maszyna tylko 23000 godzin
Arburg370S 700-290U
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, Funkcjonalność: w pełni sprawny, siła zacisku: 700 kN, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Seologica control
Siła mocowania: 70 t
Gijdpfsygtquex Al Rou
Średnica śruby: 40 mm (bardzo wytrzymała)
Odległość między prętami V: 370 mm
Odległość między prętami H: 370 mm
Odległość między prętami: 370x370 mm
Płyty HxV: 510x510 mm
Grubość formy min-max: 200
Skok: 400 mm
Pojemność wyrzutowa: 188 cm3
Typ: Uni
Napęd: Hydrauliczny
Zawór powietrza: 1
Godziny: 23000
2 serwopompy
4 obiegi chłodzenia swobodnego
6 elektrycznych stref grzewczych dla formy
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Kasten 350 L3H2 Trend 130PS Express-Line
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 58 515 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 03/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 547 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 350 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędów i wcześniejszej sprzedaży zastrzega się!
Numer wewnętrzny: 1171. PU05544
---WYPOSAŻENIE
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane do 256°, bez okna
- Ogranicznik prędkości 130 km/h
- Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno
- SVO: Pakiet Express Line
- Okładzina ścian bocznych sięgająca sufitu
- 6-biegowa skrzynia biegów
Giodpfxjzby S Ue Al Rju
- ABS, EBD oraz systemy wspomagające kierowcę
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
- Akumulator: wydłużony czas pracy
- Komputer pokładowy
- Dach średni
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stop
- Przednie elektryczne szyby
- Elektryczny hamulec postojowy
- System Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
- Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
- Zamykany schowek
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wygaszania
- Automatyczna klimatyzacja
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakier: lakier jednolity
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent połączeń alarmowych
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silników Diesla
- Radio: wyświetlacz 12" + Ford SYNC 4
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Kołpaki pełne
- Zestaw naprawczy do opon
- Felgi stalowe 6,5 J x 16 z oponami 235/65R16
- Wyposażenie w wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Boczne drzwi przesuwne z prawej
- Chlapacze tylne
- Listwy boczne ochronne
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: pakiet foteli 18A
- System Start-Stop
- Przegroda (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B
- Stopień wejściowy z tyłu
- Obieg wewnętrzny powietrza
- Ucha do mocowania ładunku
- Immobiliser
- Szyby termoizolacyjne, lekko przyciemniane
- Centralny zamek sterowany pilotem
- Górny schowek przedni ... i wiele więcej.
---Pojazd nie został przygotowany do sprzedaży!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Błędów i wcześniejszej sprzedaży zastrzega się.
Chętnie przyjmujemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rozdrabniacz Rębak do drewna
Vecoplan350/140
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rębak / Rozdrabniacz Vecoplan 350/140
Numer katalogowy 7742
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 350 mm
- wysokość wlotu 140 mm
- szerokość wału 345 mm
- średnica wału 290 mm
- ilość noży 2 szt
- wymiar sita 55x55mm
- wał ciągnący zębaty z góry i dołu
- silnik wałów 2×1,5kW
- elektryczne autorewers (z możliwością regulacji)
- z wibrorynną
- długość, szerokość wibrorynny 3750×355 mm
- wymiar cała wibrorynny 3750x620x1210mm
- odbiorczy z taśmociągiem 2970x340mm
- wymiar wykonawczy taśmy taśmowej 3000x630mmx750mm
- silnik główny 22 kW
- wymiary dł/szer/wys 3000x1100x1500mm
Gjdpfsy Uxgxsx Al Roiu
- waga około 2500 kg
ATUTY
– produkcja niemiecka – wibrorynna
– z odbiorczym podajnikiem taśmowym
– autorewers
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 47900 PLN
Cena netto: 11400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła dwuwałowa
WalterWD 250 350 KBA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, NR KATALOGOWY 8009
DANE TECHNICZNE
- max szerokość materiału 600mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica wrzeciona górnego 70mm
- średnica wrzeciona dolnego 70mm
- średnica piły tarczowej: opcja 1: 250mm/350mm opcja 2: 300mm/300mm
- długość wrzeciona górnego część robocza 550mm
- długość wrzeciona dolnego część robocza 550mm
- wrzeciona wyposażone w hamulec
- klin wrzeciona 2szt
- moc silnika wrzeciona napędu górnego 18,5kW
- moc silnika wrzeciona napędu dolnego 22kW
- moc silnika napędu posuwu 2,2kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- średnia króćca odciągu 2x200mm
z góry:
- zapadki 2 rzędy
- wał ciągnący zębaty
- wał z piłami
- wał ciągnący zębaty
- rolka poślizgowa, metalowa
z dołu:
- łańcuchy ciągnące
- wał z piłami
- łańcuchy ciągnące
- rolka poślizgowa, metalowa
- wymiary całkowite dł/szer/wys 3170/1450/1730mm
- waga około 2500kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– wielopiła dwu-wałowa
– rok produkcji 2018
– dokumentacja DTR + CE
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 78900 PLN
Cena netto: 18786 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
Gisdpjy Uvlxofx Al Rju
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCB3000/LPG /2016 year/ Perfect condition
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 6 766 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 700 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 250 mm, producent silników: Toyota 4Y, długość wideł: 1 065 mm, stan opon: 100 procent, masa całkowita: 6 500 kg, masa własna: 3 000 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, Wyposażenie: osłona głowy, osłona przednia, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, Very god condition
Forkpositioner + sideshift
Toyota engine
Gijdpfxozba S Us Al Reu
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Łaziska Górne
199 km
Piła formatowa
FelderK700
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2022, numer maszyny/pojazdu: 425.10.047.22, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy tę piłę formatową Felder K700 w stanie jak nowa, rok produkcji 2022.
Giodpfx Ajyzfgljl Reu
Producent: Felder
Model: K700
Rok produkcji: 2022
Stan: jak nowy
Stół przesuwny X-Roll
Podcinak
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Kasten 350 L3H3 Trend 130PS HA Express
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 26 450 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 02/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 395 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1365. RS05812
----WYPOSAŻENIE
- 2 akumulatory
- Szyna sufitowa typu Airline z LED
- Zaczep holowniczy, zestaw przygotowania elektrycznego
- Dwuskrzydłowe tylne drzwi 256°, bez okna
- Drewniana podłoga przestrzeni ładunkowej
- Pakiet: Pakiet technologiczny 6P
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i automatycznie składane
- Asystent martwego pola wraz z Cross Traffic Alert
- System audio 3 z nawigacją
- Reflektory przeciwmgielne
- LED-Downlight, Pre-Collision Assist, na bazie kamery i radaru
- Asystent awaryjnego hamowania podczas cofania
- Asystent pasa ruchu wraz z ostrzeżeniem o opuszczeniu pasa
- Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych
- System parkowania przód/tył (Park Pilot)
- Adaptacyjny tempomat
- Kamera 360°
- Sygnał ostrzegawczy podczas cofania
- SVO: Pakiet Express Line
- Reflektory z funkcją statycznego oświetlania zakrętów
- Chlapacze z przodu
- Okładzina boczna do dachu
- Gniazdo: złącze 12V w przestrzeni ładunkowej
- Tachograf cyfrowy - przygotowanie
- Ścianka działowa (metalowa)
- Centralny zamek z pilotem
- Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
- ABS, EBD i systemy asystujące dla kierowcy
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
- Akumulator: wydłużony czas pracy (long-life)
- Komputer pokładowy
- Wysoki dach
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Dwuskrzydłowe tylne drzwi/180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stop
- Elektryczne podnośniki szyb przednich
- Hamulec postojowy elektroniczny
- Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
- Halogenowe reflektory ze światłem do jazdy dziennej
- Zamykany schowek na rękawiczki
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączania
- Klimatyzacja automatyczna
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakier: kolor jednolity
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent wzywania pomocy (eCall)
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do diesla
- Radio: 12" wyświetlacz wielofunkcyjny & Ford SYNC 4
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Drzwi przesuwne po prawej stronie
- Chlapacze z tyłu
- Listwy ochronne boczne
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: Pakiet foteli 18A
- System Start-Stop
- Zderzak przedni
- Ścianka działowa (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B
- Stopień wejściowy z tyłu
- Obieg zamknięty powietrza
- Uchwyty do mocowania ładunku
- Immobilizer
- Szyby termoizolacyjne, lekko przyciemniane
- Centralny zamek z pilotem
- Schowek nad głową z przodu ... i wiele innych
----Pojazd nieprzygotowany!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing możliwy również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Gijdsyqdthopfx Al Rju
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Trend 350 L4H3 LKW Kasten TWA WiPa SYNC4
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 01/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 704 mm, całkowita szerokość: 2 474 mm, całkowita wysokość: 2 765 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 073 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 784 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 025 mm, Rok budowy: 2023, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer wewnętrzny: 64993---- Zmiany oraz sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Gisdpfjyav A Hex Al Rsu
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Poduszka powietrzna (strona pasażera)
* Pakiet technologiczny 13 – przednia szyba ogrzewana, wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania przód/tył, dodatkowo z czujnikami bocznymi, aktywny asystent nagłego hamowania (radarowy) – asystent pasa ruchu z czujnikiem zmęczenia i asystentem świateł drogowych – dodatkowo asystent utrzymania pasa i asystent zmiany pasa ruchu – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy – asystent martwego pola, adaptacyjny tempomat, kamera cofania – oświetlenie LED-Downlight, światła przeciwmgłowe – lusterka zewnętrzne elektrycznie ustawiane, składane i podgrzewane – automatyczna klimatyzacja – system audio Ford z 12-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym i Ford SYNC4
* Pakiet siedzeń 15 – fotel kierowcy 4-kierunkowy (przód/tył, oparcie, nachylenie poduszki siedziska, wysokość) – podwójny fotel pasażera z schowkiem pod osobno składanymi siedziskami – regulowane na wysokość zagłówki – zintegrowany stolik w podwójnym fotelu pasażera (składany) – podgrzewanie fotela kierowcy – podgrzewanie fotela pasażera – wewnętrzny podłokietnik dla kierowcy – regulacja lędźwiowa manualna (fotel kierowcy) – tapicerka materiałowa
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* Poduszka powietrzna kierowcy
* ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD) włącznie z ESP i kontrolą trakcji – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – ochrona przed przewróceniem – wspomaganie nagłego hamowania z lampą ostrzegawczą
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, z wbudowanymi kierunkowskazami
* Programowanie czasu pracy akumulatora na 10 min
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu i przebiegu
* Wysoki dach
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane pod kątem 256°, (bez okna), bez tylnej szyby, z magnesami blokującymi
* Przednie szyby elektryczne – z funkcją szybkie opadanie/podnoszenie po stronie kierowcy
* Ford Easy Fuel
* Wydajny alternator
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączania i lampkami do czytania z przodu
* Zbiornik paliwa 70 l
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Kierownica z ekoskóry
* Regulowana kolumna kierownicy (wysokość i odległość)
* System kluczyka MyKey – indywidualnie programowany drugi klucz
* Asystent połączeń alarmowych
* Pakiet technologiczny 9 – przednia szyba ogrzewana – wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania przód i tył – aktywny asystent nagłego hamowania (kamera) – asystent pasa ruchu z czujnikiem zmęczenia i asystentem świateł drogowych, dodatkowo asystent utrzymania pasa – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy – tempomat – światła przeciwmgłowe – system audio Ford
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silników Diesla
* Radio: system audio Ford z radiem i DAB+ – MyFord Dock – FordPass Connect – głośniki, antena – sterowanie radiem z kierownicy – Bluetooth – port USB – zestaw głośnomówiący
* Kołpaki
* Zestaw naprawczy opon
* Felgi stalowe 6,5J x 16 z oponami 235/65 R16
* Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
* Automatyczne oświetlenie schodka drzwi przesuwnych przy otwieraniu
* Prawe drzwi przesuwne
* Chlapacze tylne
* Listwy ochronne boczne
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły naciągu
* System start-stop
* Tylny zderzak z wbudowanym stopniem
* Przegroda (z tworzywa sztucznego) na wysokości słupka B
* Obieg zamknię
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Kasten 350 L3H2 Trend 130PS Klima Tempom
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 29 004 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 02/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 547 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 350 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone! Numer wewnętrzny: 1103. RS14084
---WYPOSAŻENIE
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 256°, (bez okna), bez tylnej szyby, z magnesami blokującymi
* Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej 1 - podłoga Easy Clean - zabudowa nadkoli - zabudowa ścian bocznych do dachu
* Centralny zamek z pilotem
* Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
* System ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD) w tym: elektroniczny program stabilizacji (ESP) z kontrolą trakcji (TCS) - asystent ruszania pod górę - asystent podmuchów bocznych - asystent hamowania awaryjnego - ochrona przed wywróceniem - wsparcie hamowania awaryjnego z funkcją świateł awaryjnych
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane i podgrzewane z kierunkowskazami LED
* Akumulator: czas pracy/zaplanowanie czasu pracy akumulatora na 10 min
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa i przebytym dystansie (np. pozostały zasięg) oraz wskaźnikiem temperatury zewnętrznej i Ford ECOMode
* Dach standardowy
* Podsufitka w kabinie kierowcy
* Obrotomierz
* Trzecie światło stop
* Przednie elektryczne podnośniki szyb z funkcją Quickdown/Quickup po stronie kierowcy
* Elektryczny hamulec awaryjny
* Ford Easy Fuel - komfortowy wlew paliwa z zabezpieczeniem przed pomyłką przy tankowaniu
* FordPass Connect - z informacją o ruchu drogowym na żywo i hotspotem WiFi 5GModern - dane o stanie lub lokalizacji pojazdu oraz zdalne sterowanie wybranymi funkcjami za pomocą aplikacji FordPass - aktualne informacje o ruchu drogowym online (w połączeniu z nawigacją) - hotspot WiFi (do 5G/LTE, do 10 urządzeń mobilnych), - więcej informacji na stronie FordPass Connect
* Ogrzewana przednia szyba
* Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja automatyczna - automatyczna kontrola temperatury
* Zbiornik paliwa 70 litrów
* Lakier: jednolity
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
Gijdpezbf Arefx Al Rsu
* Regulacja wysokości świateł
* Asystent połączeń alarmowych
* Pakiet technologiczny 2 - system audio Ford - światła przeciwmgielne - LED Downlight - Pre-Collision Assist z radarem - asystent pasa ruchu - system rozpoznawania znaków drogowych - czujniki parkowania przód i tył - tempomat - kamera cofania
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do diesla
* Radio: 12'' wyświetlacz wielofunkcyjny i system komunikacji oraz rozrywki Ford SYNC 4 ze sterowaniem głosem, Bluetooth i USB - integracja funkcji telefonicznych i zestaw głośnomówiący sterowany komendami głosowymi - funkcja odczytu SMS na wyświetlaczu - obsługa mediów - asystent połączeń alarmowych - aktualizacje oprogramowania Ford Power-Up - kompatybilność z Android Auto i Apple CarPlay, AppLink (bezprzewodowo) - pojemnościowy ekran dotykowy - 15 języków
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Drzwi przesuwne prawe
* Chlapacze tylne
* Listwy ochronne boczne
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły z przodu
* Pakiet siedzeń 18A - fotel kierowcy z 4-kierunkową regulacją (przód/tył, oparcie, pochylenie, wysokość) - podwójny fotel pasażera z 2-kierunkową regulacją (przód/tył, oparcie) - regulowane zagłówki - składany stolik przy podwójnym fotelu pasażera - podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy - podparcie lędźwiowe kierowcy - tapicerka materiałowa
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Kasten 350 L3H3 Trend 130PS HA Express
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 41 317 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 02/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 395 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1352. RS05453
----WYPOSAŻENIE
- 2 akumulatory
- Podsufitowa szyna Airline z oświetleniem LED
- Przygotowanie do haka holowniczego z elektrycznym zestawem instalacyjnym
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 256°, bez szyb
- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno
- Pakiet: Pakiet technologiczny 6P
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i automatycznie składane
Godsyq U Euepfx Al Rjiu
- Asystent martwego pola z systemem Cross Traffic Alert
- System audio 3 z nawigacją
- Przednie światła przeciwmgielne
- LED-Downlight Pre-Collision Assist, oparty na kamerze i radarze
- Asystent awaryjnego hamowania na biegu wstecznym
- Asystent pasa ruchu wraz z ostrzeżeniem o opuszczeniu pasa
- Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych
- System wspomagania parkowania przód/tył
- Adaptacyjny tempomat
- Kamera 360°
- Sygnał ostrzegawczy cofania
- SVO: Pakiet Express Line
- Reflektory ze statycznym światłem na zakrętach
- Chlapacze przód
- Okładzina boczna do dachu
- Gniazdko: 12 V w przestrzeni ładunkowej
- Tachograf cyfrowy – przygotowanie
- Przegroda (metalowa)
- Centralny zamek z pilotem
- Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
- ABS, EBD oraz ASYSTENTY KIEROWCY
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
- Akumulator: wydłużona żywotność
- Komputer pokładowy
- Wysoki dach
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 180° (bez szyb)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stop
- Elektryczne szyby przednie
- Hamulec postojowy elektryczny
- Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
- Halogenowe światła do jazdy dziennej
- Schowek na rękawiczki z zamkiem
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączania
- Klimatyzacja automatyczna
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakier: jednokolorowy
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent wzywania pomocy
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr DPF
- Radio: 12" multifunkcyjny wyświetlacz & Ford SYNC 4
- System monitorowania ciśnienia w oponach
- Wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Drzwi przesuwne: prawe
- Chlapacze tył
- Listwy ochronne boków
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Siedzenia: Pakiet siedzeń 18A
- System Start-Stop
- Przedni zderzak
- Przegroda (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B
- Stopień wejściowy tył
- Cyrkulacja zamknięta
- Uchwyty mocujące
- Immobilizer
- Szyby termoizolacyjne lekko przyciemniane
- Centralny zamek z pilotem
- Górny schowek przedni ... i wiele innych.
----Pojazd bez przygotowania!
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą.
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie / leasing także bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Z przyjemnością doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Kasten 350 L3H3 Trend 130PS HA Express
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 29 689 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 02/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 395 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1326. RS05509
----WYPOSAŻENIE
- 2 akumulatory
- Podsufitowa szyna airline z LED
- Zaczep holowniczy, zestaw przygotowawczy elektryczny
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 256°, bez okna
- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno
- Pakiet: Pakiet technologiczny 6P
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i automatycznie składane
- Asystent martwego pola wraz z Cross Traffic Alert
- System audio 3 z nawigacją
- Przednie światła przeciwmgielne
- LED-Downlight, Pre-Collision Assist, system oparty na kamerze i radarze
- Wspomaganie awaryjnego hamowania podczas cofania
- Asystent pasa ruchu z ostrzeżeniem o opuszczeniu pasa
- Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych
- System parkowania przód/tył (Park-Pilot-System)
- Adaptacyjny tempomat
- Kamera 360°
- Sygnał ostrzegawczy podczas cofania
- SVO: Pakiet Express Line
- Reflektory z oświetleniem zakrętów
- Chlapacze przednie
- Okładzina ścian bocznych do dachu
- Gniazdo 12V w przestrzeni ładunkowej
- Tachograf cyfrowy – przygotowanie
- Przegroda metalowa
Giodpfx Alsyqdnxs Reu
- Centralny zamek z pilotem
- Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
- ABS, EBD i systemy wspomagania kierowcy
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Lusterka zewnętrzne el. regulowane i podgrzewane
- Akumulator: wydłużona żywotność
- Komputer pokładowy
- Dach wysoki
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stop
- Przednie szyby elektryczne
- Hamulec postojowy elektroniczny
- Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
- Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
- Schowek zamykany na klucz
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem gaszenia
- Klimatyzacja automatyczna
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakier: lakier jednolity
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent połączeń alarmowych
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silników Diesla
- Radio: 12" wyświetlacz wielofunkcyjny & Ford SYNC 4
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Drzwi przesuwne po prawej stronie
- Chlapacze tylne
- Listwy ochronne boczne
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: Pakiet siedzeń 18A
- System Start-Stop
- Przedni zderzak
- Przegroda (plastikowa) na wysokości słupka B
- Tylna stopień wejściowy
- Przełącznik obiegu powietrza
- Uchwyt do mocowania ładunku
- Immobilizer
- Szkło termoizolacyjne, lekko przyciemniane
- Centralny zamek z pilotem
- Górny schowek z przodu ... i wiele więcej.
----Pojazd nieprzygotowany do wydania!
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą możliwa.
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie / leasing możliwe także bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Krauss Maffei KM1300 - 8100 MX (2016)
KraussMaffeiKM1300 - 8100 MX
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, siła zacisku: 13 000 kN, Siła zacisku: 1300 t
Średnica śruby: 105 mm
Odległość między kolumnami V: 1270 mm
Odległość między kolumnami H: 1570 mm
Pojemność odlewu: 4546 cm3
Typ: Poziomy
Napęd: hydrauliczny
KM1300 - 8100 MX
Rok produkcji: 2016
Godpfoy Emurjx Al Rsiu
KM1300MX
Siła zamykania w tonach: 1300 Rozstaw kolumn: 1570 x 1270 mm Wysokość formy
min./maks.: 700/1400 mm Wymiary płyty: 2210 x 1910 mm Skok otwarcia: 2350 mm
Maksymalna szerokość otwarcia: 3050 mm Jednostka wtryskowa typu 8100 MX
Średnica ślimaka: 105 mm Maks. Objętość wtrysku: 4546 cm³ Ciśnienie wtrysku:
1778 bar Średnica pierścienia centrującego: 315 mm Rdzenie hydrauliczne: 4 + 4
Liczba sekcji grzewczych: 32 dla formy Liczba obwodów chłodzących: 8+8 Kaskady
elektryczne: 12 Chłodzenie: 12 + 12 Obwód hydrauliczny gorącego kanału: 1x
EUROMAP 6
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Krauss Maffei 650 GX SP 3000 (2018)
KraussMaffei650 GX SP 3000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, siła zacisku: 6 500 kN, Siła zacisku: 650 T
Średnica śruby: 80 mm
Waga strzałowa: 1170 G
Odległość między prętami wiązania V: 960 mm
Odległość między prętami wiązania H: 1110 mm
objętość strzału: 1284 cm3
Horizontal
Drive: Hydraulic
Clamping force: 650 t
Screw diameter: 80 mm
Shot weight: 1170 g
Distance between tie bars V: 960 mm
Distance between tie bars H: 1110 mm
Shot Objętość: 1284 cm3
Typ: poziome
napęd: hydrauliczny
Maszyna do formowania wtrysku - km 650 GX
Jednostka wtrysku: SP 3000
średnica śruby: 80 mm
SLAMPING STACKINGU: SP 3000
80 mm Jednostka
Siła zacisku: 6500 kN
Siła trzymania narzędzia: 455 kN
Wymiary platenowe (H × V): 1540 × 1440 mm
Przestrzeń między paskami krawata (H × V): 1110 × 960 mm
MAX. Wysokość formy: 1450 mm
Wysokość instalacji pleśni (min./max.): 450/1000 mm
Udar otwierający: 1000 mm
Udar wyrzutu: 250 mm
Siła wyrzucania (do przodu/powrót): 95/49 kN
Sutkowania
SILE SURECTOR SILE (do przodu/powrót) Średnica: Stosunek 80 mm
L/D: 21,3
Ciśnienie wtrysku: 1538 bar
Objętość strzału: 1284 cm³
Waga strzału (PS): 1170 G
Szybkość iniekcji: 141 cm³/s
: 133 MM/S
Incitorsce Wet Incilection KW
Szybkość plastyzacji (PS): 139 g/s
Gisdpfx Asy Eyxdel Rou
Zainstalowana moc ogrzewania: 36 kW
Siła wycofania dyszy: 7 kN
Drive and Energy
Zainstalowana moc pompy: 90 kW
czas suchego (europ. S
Czas cyklu suchego (km normy): 2,5555 S
Wymiary maszyn i waga
Wymiary (L × W × H): 8,03 × 2,88 × 2,45 m
netto: 12000 KG
max. Waga narzędzia: 11000 kg
Pojemność zbiornika oleju: 1180 L
Ogłoszenia
Tatabánya
488 km
Zespół pompy hydraulicznej 350 bar, hydrauliczny
Bucher HydralulicsPHHET
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Zasilacz hydrauliczny, 350 bar, maszyna używana
Producent: Bucher Hydraulics
Typ: QX24-008R ; PHHET
Wymiary całkowite:
Szerokość: 1260 mm
Głębokość: 800 mm
Wysokość: 1560 mm
Waga: 620 kg
Gisdpexxixqsfx Al Rju
Rok produkcji: 2017
Dane elektryczne: 3×400V / 230V, 50Hz, 11 kW
Ciśnienie robocze: 350 bar
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCB3000/LPG /2016 year/ Perfect condition
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 6 766 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 700 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 250 mm, producent silników: Toyota 4Y, długość wideł: 1 065 mm, stan opon: 100 procent, masa całkowita: 6 500 kg, masa własna: 3 000 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, Wyposażenie: osłona głowy, osłona przednia, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, Very god condition
Forkpositioner + sideshift
Toyota engine
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Gisdezavfzopfx Al Reu
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Pegnitz
586 km
Hydromotory
Riva Calzoni OleodinamicaRiva Calzoni Hydromotor MR350, 250bar / MR/350/350/46804 / 10098158
Zadzwoń
Stan: używany, Hydrosilnik Riva Calzoni MR350/350/46852 250bar – wymontowany z Ferromatik MV 200-970
- wyjęty z maszyny pracującej
- w pełni sprawny
Producent: Riva Calzoni
Typ: MR350/350/46852
Gsdpfjw Ah Riex Al Rsiu
Nr części zamiennej: 10098158
Ogłoszenia
Piskorzów
177 km
Silnik elektryczny
SIEMENS1MS4 350-4AN60-Z 400kW 6000V
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2022, moc: 400 kW (543,85 KM), prędkość obrotowa (maks.): 1 485 obr./min, napięcie wejściowe: 6 000 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, masa całkowita: 2 400 kg, Silnik elektryczny
Producent: SIEMENS
Model: 1MS4 350-4AN60-Z
Moc: 400 kW
Napięcie wejściowe: 6000 V
Prędkość obrotowa: 1485 obr/min
Rok produkcji: 2022
Gjdpfx Aey Stybjl Roiu
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z wózkiem przesuwnym 3400
AltendorfF 45
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 8006
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej z podcinakiem 350mm
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 450mm
- wysokość cięcia przy założonej tarczy 350mm, 100mm
- elektryczna regulacja tarczy głównej góra/dół + kąt
- elektryczny wyświetlacz kąta
- elektryczna regulacja podcinka góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 3400mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- średnica wrzeciona 22mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 5,5kW
- 4 rodzaje prędkości obrotów
Gedpfxsy T N Aue Al Reiu
- elektroniczny wyświetlacz obrotów
- średnica króćca odciągu 120mm, 80mm
- wymiary blatu 1220x730mm
- wymiar blatu z poszerzeniem 1440mm
- wymiar blatu z przedłużeniem 2060mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 3550x 3400x1500mm
- waga 1140kg
ATUTY
– elektryczna regulacja tarczy i podcinaka
– z oryginalnym kątownikiem
– długość wózka 3400mm
– produkcji niemieckiej
– niemalowana
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "fimal pilarki formatowe fimal concept 350 2016"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc






























































































































































































































































































































































































































































































