CORMAK PS12E-3000
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2026
stan
Nowe
Lokalizacja
Siedlce Polska
Piła formatowa CORMAK PS12E-3000
more Images
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Piła formatowa
Producent:
CORMAK
Model:
PS12E-3000
Rok produkcji:
2026
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Polska
Opis
Główne cechy piły, pilarki formatowej do drewna PS12E-3000:
Duży stół formatowy: Jedną z głównych zalet tego modelu jest wyjątkowo rozległy, łożyskowany stół formatowy z podporą, który umożliwia precyzyjne obrabianie wielkoformatowych płyt wiórowych o długości do prawie 3000mm i innych materiałów drewnopodobnych o dużych rozmiarach.
Pochylenie tarczy: Tarcza tnąca może być pochylana w zakresie od 90° do 45°
Maksymalna długość prowadnicy: Ta piła jest wyposażona w prowadnicę o imponującej długości wynoszącej 2300 mm
Mocny silnik: Tarcze napędzane są przez potężny silnik o mocy 3,8 kW i napięciu 400V, co gwarantuje sprawną pracę i efektywne cięcia.
Godpovugc Aofx Anqoit
Kompatybilność z odciągiem: Piła jest przystosowana do podłączenia do systemu odciągu trocin i wiórów o średnicy króćca ssącego wynoszącej 100 mm, co wpływa na utrzymanie czystości w miejscu pracy.
Zastosowanie pilarki, piły formatowej do drewna:
WYMIARY STOŁU PRZESUWNEGO 3000 x 270 mm
WYMIARY STOŁU GŁÓWNEGO 800 x 385 mm
WYMIARY STOŁU POMOCNICZEGO BOCZNEGO 880 x 800 mm
SZEROKOŚĆ CIĘCIA 1220 mm
PRZECHYŁ PIŁY 0-45°
WYSOKOŚĆ CIĘCIA PRZY 90° 100 mm
WYSOKOŚĆ CIĘCIA PRZY 45° 80 mm
MAKSYMALNY WYMIAR PIŁY 315 mm
MAKSYMALNY WYMIAR PODCINAKA 100 mm
OBROTY PIŁY GŁÓWNEJ 4000 obr/min
OBROTY PIŁY PODCINAJĄCEJ 5800 obr/min
MOC SILNIKA S6 5,3 kW / 7,1 KM
MOC SILNIKA S1 3,8 kW / 5,1 KM
ZASILANIE 400 V