Holttem AS
Holttem AS z Karksi-Nuia
Ten dealer nie dodał jeszcze opisu firmy.
Pan Margo Jaska
Tööstuse 2
69102 Karksi-Nuia
Estonia
Aktualne oferty podobnych dealerów
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Grubiarka Strugarka trzystronna
KOFAMA KORONOWO510mm
KOFAMA KORONOWO510mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7988
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 510mm
- wał strugający 4-nożowy
- max grubość obrabianego elementu na grubościówce 200mm
- max grubość obrabianego elementu na głowicach bocznych 3-stronnie, 100mm
-z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający ciągnący, gładki
-z dołu:
Gbsdpfx Aozc Nk Nokgon
- regulowane wałki w dolnym blacie 2szt
- listwa prowadząca
-z tyłu:
- 2 wrzeciona boczne + dociski
- wysokość wrzecion 100mm
- max rozstaw wrzecion 510mm
- średnica wrzecion 30mm
- manualna regulacja wrzecion prawo/lewo
- silnik około 2x3kW
- silnik główny 7,5kW
- króciec odciągu 2x120mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1200x1000mm
- waga 1060kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– wał 4 nożowy
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– strugarka używana
Cena netto: 12900 PLN
Cena netto: 3070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Bastogne
964 km
2004 LEADERMAC SPEEDMAC 826
LeadermacSPEEDMAC 826
LeadermacSPEEDMAC 826
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2004, Prędkość 60 m/min
Wydajność 260/150 mm
Średnica uchwytu narzędziowego 50 mm
Skład:
Dolna szlifierka wrzecionowa 15 kW
Strugarka prosta 11 kW
Godpfszc Nb Iex Akgobn
Strugarka lewa 11 kW
Strugarka górna 15 kW
Strugarka prosta 11 kW
Strugarka wykańczająca górna 15 kW
Strugarka wykańczająca dolna 11 kW
Moc napędu 11 kW
8 stanowisk roboczych
Pozycjonowanie cyfrowe
Stół chromowany
Przeciwwsporniki
Smarowanie
400 V
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Strugarka Weinig Waco Hydromat
WeinigHydromat 5000
WeinigHydromat 5000
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, 1.High-Speed Planer/Moulder WACO MAXI 8 HEADS
8 spindles for horizontal splitting, feed speed 20-150 m/min
Working width planing: 30-300 mm
Working height planing: 10-150 mm
Cutting circle- 180-260 mm
Operating voltage: - 400 Volts, 50 Cycles
Main feed motor - 37 kW
Frequency concerter - 45 kW
1.Bottom head - 24,5 kW
2.Top head - 30 kW
3.Right side head - 18,5 kW
4.Left side head - 30 kW
5.Right side head -18,5 kW
6.Left side head - 24,5 kW
Horizontal splitting:
7.Right side head - 53 kW
8.Left side head - 53 kW
Max working width 200 mm
Max working height 63 mm
Max saw blade diameter 300 - 400 mm
Spindle diameter 50 mm
Vertical adjustability 10 mm
Spindle speed 5.500 v/min
Exhaust connection 2 x Æ 160 mm
Unit lenght 1300 mm
2. High-Speed Planer/Moulder WACO MAXI 3 HEADS
Gbodpfozc I Dbjx Akgjn
3 spindles for finishing, feed speed 30-300 m/min
Main feed motor - 37 kW
Frequency converter - 45 kW
Feed speed, variable: 30-300 m/min
1.Beading head: 24,5 kW
2.Top head 24,5 kW
3.Rotaplan head 30 kW
Ogłoszenia
Finlandia
1 182 km
Dwustronna Ledinek Rotoles 150 m/min
LedinekRotoles 300 2V-KS 150
LedinekRotoles 300 2V-KS 150
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Ledinek Wysokowydajna dwustronna strugarka kalibrująca 150 m/min Rotoles 300 2V-KS 150 214 kW
Gbedpfxezc H T Ue Akgen
Ogłoszenia
Kehra
911 km
Części zamienne
WEINIGHYDROMAT POWERMAT UNIMAT
WEINIGHYDROMAT POWERMAT UNIMAT
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Części zamienne WEINIG do Hydromat, Powermat, Unimat
CZĘŚCI UŻYWANE I NOWE
WRZECIONA
SKRZYNIE BIEGÓW
Gedpfx Aozc H Irekgsbn
ODLEWY
SILNIKI
WARIATORY
PŁYTY ŁOŻYSKOWE
ŁOŻYSKA SKRAJNE
STRUGNICE
PCS, LOGOCOM itp.
PAS NAPĘDOWY
WSKAŹNIKI POŁOŻENIA
STOPKI DOCISKOWE
ŁAMACZE WIÓRÓW
OSŁONY
WAHYDLA
ELEMENTY PODAJNIKA KRÓTKICH DESZEK
NARZĘDZIA
ITD.
Ogłoszenia
Mariano Comense
1 007 km
WEINIG PROFIMAT P 23 E . 5 wrzecion
WEINIGPROFIMAT 23E
WEINIGPROFIMAT 23E
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, automatyczna pięcioosiowa strugarka WEINIG PROFIMAT P 23 E z ryflowanym stołem (zdejmowany)
maszyna używana
5 wrzecion
stan techniczny: znakomity
znak CE: Tak
napięcie: 380/50
ryflowany stół (zdejmowany)
wyposażenie: Tak, jak na zdjęciach
Zestaw zawiera 5 wrzecion, 4 silniki:
1. wrzeciono: strugarka. Moc silnika: 5,5 KM (4 kW)
2. i 3. wrzeciono: pionowe, prawe i lewe. Moc silnika: 10 KM (7,5 kW)
4. wrzeciono: strugarka grubościówka. Moc silnika: 7,5 KM (5,5 kW)
5. wrzeciono: strugarka. Moc silnika: 5,5 KM (4 kW)
Gedpfx Aezcx A Iekgebn
ryflowany stół (zdejmowany)
Dane techniczne:
moc silnika posuwu: 4 KM (3 kW)
prędkość obrotowa wrzecion: 6000 obr./min
prędkość posuwu: od 5 do 24 m/min
maks. szerokość robocza: 230 mm
maks. wysokość robocza: 120 mm
średnica wału: 40 mm
długość stołu podawczego: 2000 mm
system smarowania
elektryczna regulacja wysokości
zestaw kluczy serwisowych / dokumentacja
Ogłoszenia
Kehra
911 km
Strugarka
LEADERMAC not WEINIGSPEEDMAC (9 SPINDLE)
LEADERMAC not WEINIGSPEEDMAC (9 SPINDLE)
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), LEADERMAC SPEEDMAC 923SP
Wrzeciona: 9 x 50 mm x 6000 obr./min
Dolne (11 kW) – łożysko zewnętrzne
Prawe (11 kW)
Lewe (11 kW)
Prawe (11 kW) – kopiarka profilowa
Lewe (11 kW) – kopiarka profilowa
Górne (15 kW) – łożysko zewnętrzne
Dolne (22 kW)
Górne (15 kW) – łożysko zewnętrzne + kopiarka prosta
Dolne (15 kW) – łożysko zewnętrzne + kopiarka prosta
Szerokość robocza: 230 mm, wysokość: 160 mm.
Max. prędkość podawania: 60 m/min (możliwość zwiększenia)
Kopiarki proste.
Kopiarki profilowe.
Pozycjonowanie CNC na wrzecionach 3, 5, 6, 8
Gbsdpfx Aszcu R Iskgsn
Zasilanie: 380 V / 50 Hz, 400 A.
Pełna dokumentacja w zestawie.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna na 7 głowic
WEINIG
WEINIG
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6747
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 170mm
- max wysokość strugania 130mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 170mm 4kW
2) pionowe prawe 130mm 5,5kW
3) pionowe lewe 130mm 5,5kW
4) pionowe prawa 130mm 5,5kW
5) poziome górne 170mm 4kW
- 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 170mm 5,5kW
7) uniwersalne 170mm regulowane pod kątem 180° 7,5kW
- średnica wszystkich wrzecion 35mm
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół i prawo/lewo
- z góry 6 wałków ciągnących, zębatych, w tym 2 podwójnych
Gbjdezcu Rzepfx Akgon
- z góry 4 wałki wyprowadzające gumowe, ciągnące
- wałki dociskane pneumatycznie
- z boku 1 docisk
- listwa prowadząca w blacie 2szt
- elektryczne ustawianie grubości strugania 0,37kW
- długość blatu wprowadzającego 2480mm
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 2,2kW
- średnice króćców odciągu 1x135mm, 5x120mm
- wymiary dł/szer/wys 5550x1900x1660mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– na 7 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 27900 PLN
Cena netto: 6640 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Kehra
911 km
Strugarka
Leadermac not WeinigSpeedmac (9 spindle) 70m/min
Leadermac not WeinigSpeedmac (9 spindle) 70m/min
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Leadermac Speedmac 923
Maksymalna szerokość: 230 mm
Maksymalna grubość: 160 mm
9 wrzecion, 6 000 obr./min
4 głowice boczne!!!
Dolne: 11 kW
Prawe: 7,5 kW
Lewe: 11 kW
Górne: 15 kW z łożyskiem zewnętrznym
Prawe: 11 kW
Lewe: 11 kW
Gedpfx Akezcu Elogobn
Górne: 15 kW z łożyskiem zewnętrznym
Dolne: 15 kW z łożyskiem zewnętrznym
Dolne: 30 kW z łożyskiem zewnętrznym
Możliwość montażu podawaczy według potrzeb.
Pozycjonowanie CNC na wrzecionach 3, 4, 6 i 7.
W zestawie 105 sztuk narzędzi hydro!!!
Silnik posuwu 11 kW.
6–70 m/min (możliwość zwiększenia).
Automatyczny system smarowania.
Całkowita moc: 137,5 kW
Możliwość dostawy z podajnikiem do strugarki oraz odbierakiem według potrzeb.
Możliwość zaoferowania narzędzi w razie potrzeby.
Ogłoszenia
San Giovanni Al Natisone
784 km
Automatyczna strugarka profilująca z 6 wrzecionami
SCMSUPERSET NTPL
SCMSUPERSET NTPL
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: AA2/001942, szerokość robocza: 230 mm, wysokość robocza: 120 mm, Wyposażenie: Oznakowanie CE, AUTOMATYCZNA STRUGARKA WIELOFUNKCYJNA 6-WAŁOWA SCM MODEL SUPERSET NTPL - ZGODNA Z NORMAMI CE
- Konfiguracja wałów:
1. Dolny poziomy 11 kW
2. Prawy pionowy 7,5 kW
3. Lewy pionowy 7,5 kW
4. Górny poziomy 11 kW
5. Górny poziomy 7,5 kW
6. Dolny poziomy 7,5 kW
Gbjdpfx Aezcn A Rekgen
- Szerokość robocza: 230 mm
- Wysokość robocza: 120 mm
- Nr ser.: AA2/001942
- Rok: 2012
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka dwustronna
WEINIG UNIPLAN
WEINIG UNIPLAN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6946
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 210mm
- max grubość obrabianego elementu 120mm
- ilość wrzecion 2szt
- średnica wrzecion 50mm
z góry:
- 3 wałki wprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie w tym w tym 2 podwójne
- 2 wałki wyprowadzające, gumowe, ciągnące w tym 1 podwójny
- głowice na podtrzymkach
- regulacja głowic góra/dół
Godpjzcdz Aofx Akgobn
- elektryczna regulacja wysokości głowicy górnej
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- wrzeciona wyposażone w hamulec
- silnik główny 2×5,5kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- średnica króćca odciągu 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2350x1780x1950mm
- waga 1882kg
– produkcji niemieckiej
– jointery – do ostrzenia noży na głowicy
– 2 głowice Hydro w komplecie
– niemalowana
– stan bardzo dobry, strugarka używana
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG Profimat
WEINIG Profimat
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6950
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
– 4 wrzeciona:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm
3) pionowe lewe 130mm; (2 i 3 wrzecion) 5,5kW
4) poziome górne 220mm 5,5kW
- 4 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójny
- z góry 1 podwójny wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- z dołu wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- posuw na wałkach Kardana
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-22m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik podnoszenia 0,55kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 3x120mm, 140mm
- zamknięta w kabinie
- wymiary dł/szer/wys 3350x1400x1400mm, - waga 1700kg
– produkcji niemieckiej
Gedpfxozcc Axs Akgobn
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIGProfimat 22N
WEINIGProfimat 22N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7706
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 120mm
– 5 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 4kW
2) pionowe prawe 120mm
3) pionowe lewe 120mm; 2 i 3 7,5kW
4) poziome górne 220mm 5,5kW
5) poziome dolne 220mm 4kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
Gbsdszccz Ispfx Akgen
- dociski pneumatyczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójne
- z góry wałek wyprowadzający ciągnący, gładki, gumowy
- z dołu wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- posuw na wałkach Kardana
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-36m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik podnoszenia 0,25kW
- z hamulcem
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- centralne smarowanie blatu
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- średnica króćca odciągu 4x120mm, 140mm
- wymiary dł/szer/wys 3450x1600x1450mm
- waga 1112kg
Cena netto: 39900 PLN
Cena netto: 9500 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
REIGNMACRMM416 do mokrego i suchego drewna
REIGNMACRMM416 do mokrego i suchego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7894
DANE TECHNICZNE
- min / max szerokość obrabianego elementu 20 / 165mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 8 / 100mm
Gbedpfx Akozccqcsgen
4 wrzeciona:
1) poziome dolne 165mm 4kW
2) pionowe prawe 100mm 4kW
3) pionowe lewe 100mm 4kW
4) poziome górne 165mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych w tym 3 podwójne
- 2 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe gładkie
– z dołu:
- docisk boczny przed i za rolką w dolnym blacie
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie przed pierwszym wrzecionem
- 2 dociski boczne
- rolka wyprowadzająca ciągnąca, metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 1770mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3200x1700x1850mm
- waga 2800kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie przed pierwszym wrzecionem
– oryginalna dokumentacja DTR + CE
– maszyna używana, stan idealny
Cena netto: 49900 PLN
Cena netto: 11880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
Gbsdpfezccn Iox Akgen
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT SUPER 4do produkcji lameli
WEINIG UNIMAT SUPER 4do produkcji lameli
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7221
DANE TECHNICZNE
- min / max szerokość obrabianego elementu 45 / 150mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 15 / 50mm
3 wrzeciona:
1) poziome dolne 11kW
2) poziome górne 22kW (7000obr/min)
3) poziome dolne 5,5kW
średnica wrzecion 40mm
- wrzeciono 1 i 3 regulowane manualnie góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 2 regulowane manualnie prawo/lewo
- wrzeciono 2 regulowane elektrycznie góra/dół
- wrzeciono 2 i 3 wyposażone są w hamulce
z góry:
- 3 wałki wprowadzające, ciągnące, metalowe zębate
- 1 wałek podwójny wyprowadzający, ciągnący, gumowy
z dołu:
- docisk na wprowadzeniu
- blat ryflowany
- rolka ciągnąca, metalowa, gładka
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- automatyczny system smarowania blatu
- średnica króćca odciągu 1x150mm, 2x140mm
- wymiary dł/szer/wys 3070x2000x1800mm
- waga 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– na 3 głowice
– do obróbki lameli
– blat ryflowany
– głowice w komplecie
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– strugarka używana
Cena netto: 125900 PLN
Cena netto: 29980EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
Gbsdpfezccb Uex Akgen
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Hardenberg
855 km
Strugarka
WeinigPowermat 700
WeinigPowermat 700
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, Weinig Powermat 700
Typ: Powermat 700
Rok produkcji: 2018
Gbodpfjzcb Efex Akgsn
Liczba wrzecion: 6 sztuk
Szerokość strugania: 230 mm
Wysokość strugania: 160 mm
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość stołu podającego: 2.500 mm
Prędkość posuwu: 0 - 40 m/min
Rolki w stole: 1 sztuka 200 mm oraz 1 sztuka 50 mm
System sterowania: Memory plus
Układ wrzecion:
Dolne 11 kW
Prawe 7,5 kW
Lewe 7,5 kW
Górne 15 kW
Górne 15 kW
Dolne 11 kW
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Czterostronna strugarka WEINIG PFA 17 N
WEINIGPFA 17 N
WEINIGPFA 17 N
Zadzwoń
Stan: używany, Liczba wrzecion: 7 szt.
Szerokość robocza: 160 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2 000 mm
Silnik posuwu: 2,2 kW
Automat do strugania i profilowania Weinig typ PFA 17 N (Unimat) do czterostronnego strugania i profilowania drewna, wyposażony w wrzeciono uniwersalne.
Wrzeciono 1: Dolne / 35 mm / 4 kW
Wrzeciono 2: Prawe / 35 mm / 3 kW
Wrzeciono 3: Lewe / 35 mm / 5,5 kW
Wrzeciono 4: Prawe / 35 mm / 7,5 kW
Wrzeciono 5: Górne / 35 mm / 5,5 kW
Wrzeciono 6: Dolne / 35 mm / 4 kW
Gbedpfx Akjzb Rffjgen
Wrzeciono 7: Uniwersalne / 35 mm / 4 kW
Ogłoszenia
Kehra
911 km
Strugarka
WEINIGHYDROMAT 2000
WEINIGHYDROMAT 2000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, WEINIG HYDROMAT 2000
SILNIK POSUWU 5,5 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ POSUWU 36 m/min
SPECJALNY SZEROKI SYSTEM POSUWU Z PODUSZKĄ POWIETRZNĄ
1. WRZECIONO DOLNE 11 kW, ŁOŻYSKO OPOROWE
2. WRZECIONO PRAWE 7,5 kW
3. WRZECIONO LEWE 7,5 kW
4. WRZECIONO DOLNE 7,5 kW, ŁOŻYSKO OPOROWE
5. WRZECIONO GÓRNE 15 kW, ŁOŻYSKO OPOROWE
SZEROKOŚĆ OBRÓBKI 250 mm
WYSOKOŚĆ STRUGANIA 160 mm
LICZBA WRZECION 5
WRZECIONA DOLNE 2
WRZECIONO PRAWE 1
WRZECIONO LEWE 1
WRZECIONO GÓRNE 1
KONFIGURACJA WRZECION B-P-L-B-G
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ OBROTOWA WRZECIONA 7 200 obr./min
ŚREDNICA WRZECIONA 40 mm
PŁYNNA REGULACJA POSUWU NAPĘDZANA FALOWNIKIEM
SILNIK POSUWU 5,5 kW
MOC SILNIKA GŁÓWNEGO 15 kW
WRZECIONO(A) Z ŁOŻYSKIEM OPOROWYM
ODDZIELNY SILNIK DLA KAŻDEGO WRZECIONA
NAPĘD USTAWIENIA WRZECION MOTOROWY
STEROWNIK PROGRAMOWANY
DŁUGOŚĆ STOŁU PODAWCZEGO 700 mm
Godpfxszb Ifvj Akgebn
ROLKI STOŁU NAPĘDZANE
POMPA SMAROWANIA AUTOMATYCZNA
PAKIET DO OBRÓBKI KRÓTKICH ELEMENTÓW
ZMNIEJSZONA ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY ROLKAMI
PNEUMATYCZNY NACISK GÓRNY
PIERWSZA ROLKA PODAWCZA STEROWANA
NAPĘD ROLEK PODAWCZYCH – KARDANOWY
RĘCZNE CENTRALNE STEROWANIE SMAROWANIEM
WEINIG POWERCOM PLUS
ZNAMIONA ZGODNOŚCI
OZNACZENIE CE
CAŁKOWITA MOC PRZYŁĄCZENIOWA
55 kW
Ogłoszenia
Cantù
1 005 km
Strugarka
SCMCOMPACT 23
SCMCOMPACT 23
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Kod: 0401
Marka: SCM
Model: COMPACT 23 - Norma CE
Automatyczna, 5-głowicowa strugarko-frezarka do stolarki, profili, ram, drzwi i okien drewnianych, mebli, zakładów stolarskich, tartaków i innych zastosowań – zgodna ze standardem CE
Ciężka podstawa
Dane techniczne:
Maks. szerokość robocza: 230 mm
Min. szerokość robocza: 23 mm
Maks. wysokość robocza: 125 mm
Min. wysokość robocza: 6 mm
Prędkość posuwu: 6/12 m/min
Prędkość obrotowa wrzecion: 6000 obr/min
Średnica wrzecion: 40 mm
Gbodpfezb Hqqjx Akgjn
Użyteczna długość wrzecion pionowych: 140 mm
Użyteczna długość wrzecion poziomych: 253 mm
Regulacja osiowa wrzecion pionowych: 0/25 mm
Regulacja osiowa górnego wrzeciona poziomego: 0/25 mm
Regulacja osiowa wrzeciona strugarki: 0/15 mm
Min./maks. średnica narzędzi profilujących na wrzecionach pionowych: 100/180 mm
Min./maks. średnica narzędzi profilujących na górnym wrzecionie poziomym: 100/180 mm
Min./maks. średnica narzędzi profilujących na dolnym wrzecionie poziomym: 120/140 mm
Moc silnika wrzeciona strugarki: 5,5 KM
Moc silnika wrzeciona pionowego: 7,5 KM
Moc silnika górnego wrzeciona poziomego: 5,5 KM
Moc silnika dolnego wrzeciona poziomego: 5,5 KM
Osłona bezpieczeństwa
4 króćce odciągowe o średnicy 120 mm
Tarcza nacinająca o średnicy 165 mm
4 głowice tnące z lekkiego stopu
Rolki posuwu o średnicy 120 mm
Długość stołu podawczego 2500 mm
Szybka regulacja stołu i prowadnicy posuwu w zakresie 10 mm
Ręczna pompa smarowania stołu
Pneumatyczna regulacja docisku rolek posuwu
Zmotoryzowany posuw przed strugarką górną
Jednostka posuwu Tandem przednia prawa (pionowa)
Szybkie i proste przezbrajanie maszyny
Konfiguracja:
1. Wrzeciono strugarki górnej
2. Wrzeciono frezujące prawe (pionowe)
3. Wrzeciono frezujące lewe (pionowe)
4. Wrzeciono strugarki dolnej
5. Wrzeciono uniwersalne: użyteczna długość 230 mm, prędkość 6000 obr/min, min./maks. średnica narzędzia 100/180 mm, silnik 7,5 KM, króciec odciągowy 120 mm
Gabaryty (dł. x szer. x wys.): 4800 x 1600 x 1500 mm
Waga: 2200 kg
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Strugarka
WEINIG UNIMAT 1000UNIMAT 1000
WEINIG UNIMAT 1000UNIMAT 1000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), szerokość robocza: 240 mm, wysokość strugania: 160 mm, średnica wrzeciona: 50 mm, szerokość strugania: 240 mm, wysokość robocza: 160 mm, całkowita szerokość: 240 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 7 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 7 000 obr./min, Weinig Unimat 1000 z łóżem z rowkami
Szerokość robocza: 240 mm, wysokość robocza: 160 mm,
5 wrzecion
Średnica wrzeciona: 50 mm
Układ wrzecion:
1-Dolne (7,5 kW) 7000 obr./min
2-Prawe (7,5 kW) 7000 obr./min
3-Lewe (7,5 kW) 7000 obr./min
4-Górne (7,5 kW) 7000 obr./min
5-Dolne (5,5 kW) 7000 obr./min
Posuw: 4 kW / 6–36 m/min, jedna napędzana rolka w stole przy wyjściu.
Gedpfx Ajzbz Ukskgjbn
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Strugarka
Weinig PROFIMAT 23 E 260 mmPROFIMAT 23 E
Weinig PROFIMAT 23 E 260 mmPROFIMAT 23 E
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: nieprzetestowany, szerokość robocza: 260 mm, wysokość strugania: 170 mm, średnica wrzeciona: 40 mm, szerokość strugania: 260 mm, wysokość robocza: 160 mm, moc silnika posuwu: 4 000 W, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 6 000 obr./min, Weinig Profimat 23 E Szerokość robocza: 260 mm, wysokość robocza: 170 mm, 5 wrzecion, średnica wrzeciona: 40 mm, układ wrzecion: 1- Dół - 5,5 kW 2- Prawa + 3- Lewa - 11 kW 4- Góra - 5,5 kW 5- Dół - 11 kW Posuw: 6 - 24 m/min - 4 kW Poduszka powietrzna w stole Jedna napędzana rolka w stole na wyjściu. Z narzędziami.
Gedpfx Aozbz S Nekgebn
Ogłoszenia
Marano Vicentino
894 km
Strugarka
WEINIGPROFILAMAT 23
WEINIGPROFILAMAT 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1994, Automatyczna 5-wrzecionowa profilarka do produkcji ram, elementów meblowych, okien, drzwi, listew, trzonków do mioteł, zabawek drewnianych oraz wielu innych wyrobów
Wyposażenie:
- Ciężki korpus maszyny wykonany z litego żeliwa
- Napęd kardanowy bez łańcuchów: precyzyjny, solidny i trwały
- Specjalnie ukształtowane zęby wałków posuwu ograniczają głębokość wnikania w drewno
- Kompaktowy system posuwu
- Pneumatyczny docisk wałków posuwu
Gbjdpfx Akozblc Eegen
Dane techniczne:
- Minimalna/maksymalna szerokość robocza: 20/230 mm
- Maksymalna wysokość robocza: 120 mm
- Prędkość posuwu, bezstopniowa: 5–24 m/min
- Średnica wrzeciona: 40 mm
- Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min
- Średnica wałków posuwu: 140 mm
- Długość stołu strugarskiego: 2000 mm
- Wyciszona akustycznie i w pełni obudowana
- Silnikowa regulacja posuwu pionowego
- Docisk bocznej rolki naprzeciwko pierwszego prawego wrzeciona
- Silnikowa regulacja górnego wrzeciona
- Automatyczne smarowanie stołu
Zabudowa:
1. Wrzeciono: dolny frez – min./maks. średnica 125–145 mm – silnik 5,5 KM
2. Wrzeciono: prawy pionowy frez – min./maks./maks. średnica 100-200/180 mm – regulacja osiowa
3. Wrzeciono: lewy pionowy frez – min./maks./maks. średnica 100-200/180 mm – regulacja osiowa – moc silnika dla dwóch pionowych wrzecion: 7,5 KM
4. Wrzeciono: górny frez – min./maks. średnica 100/200 mm – silnik 5,5 KM – regulacja osiowa
5. Wrzeciono: dolny frez – min./maks. średnica 100/200 mm – silnik 5,5 KM – regulacja osiowa
- 5 głowic strugarskich w komplecie
- Króćce odciągowe (5 szt.): 140 mm
- Ciśnienie powietrza: 6–8 bar
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3400 x 1600 x 1600 mm
- Waga: 3000 kg
Ogłoszenia
Hirnsdorf
577 km
Strugarka
WeinigUnimat 17
WeinigUnimat 17
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1985, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż używana strugarka czterostronna firmy Weinig z 7 wrzecionami i podajnikiem rolkowym.
Maszyna znajduje się w naszym zakładzie co najmniej od 1985 roku i została poddana generalnemu remontowi w 2007 roku. Jest sprawna technicznie, ale nie jest już użytkowana.
Dokładny rok produkcji oraz oznaczenie typu nie są znane. Na podstawie konstrukcji i wyposażenia najprawdopodobniej jest to maszyna z serii Weinig Unimat.
Dane techniczne (wartości orientacyjne):
- 7 wrzecion
- Średnica wrzeciona: 40 mm
Gbodeza S Edopfx Akgon
- Szerokość robocza: ok. 20 – 170 mm
- Wysokość robocza: ok. 8 – 120 mm
- Średnica narzędzi: do ok. 160 mm
- Prędkość posuwu: 6 – 24 m/min
- Napięcie: 380 V / 50 Hz
- Waga: ok. 4.500 kg
- w zestawie podajnik rolkowy
- w zestawie różne frezy (patrz zdjęcie)
Maszyna sprzedawana jest bez jakiejkolwiek gwarancji. Oględziny i testowanie na miejscu są mile widziane.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna na 6 głowic
GRIGGIO G240/6Ugłowica uniwersalna
GRIGGIO G240/6Ugłowica uniwersalna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6679
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 250mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
6 wrzecion:
1) poziome dolne 250mm 5,5kW
2) pionowe prawe 170mm 5,5kW
3) pionowe lewe 170mm 5,5kW
4) poziome górne 250mm 7,5kW
5) poziome dolne 250mm 7,5kW
6) uniwersalne 250mm, regulowane pod kątem 360° 5,5kW
Gbedpsza Ep Ajfx Akgen
- 6 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- z góry 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych w tym 2 podwójne
- z góry 6 wałków wyprowadzających, ciągnących, gumowych, gładkich w tym 2 podwójne
- z góry 2 dociski
- z dołu wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w blacie przed pierwszym wrzecionem
- z dołu 2 rolki wyprowadzające ciągnące, metalowe, gładkie
- z dołu 4 dociski boczne
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-30m/min
- silnik posuwu 4kW
- ciśnienie robocze 8-10bar
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 1,1kW
- centralne smarowanie blatu
- długość blatu wprowadzającego 2180mm
- średnica króćców odciągu 6x150mm
- wymiary dł/szer/wys 5000x1800x1900mm
- waga około 4600kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– na 6 głowic
– dokumentacja DTR + CE
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wrzeciono uniwersalne
– stan idealny / jak nowa
Cena netto: 134900 PLN
Cena netto: 32100 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)





























































































































































































































































































































































