IPC5-40 IPC6-30 KNGA250SB-04Z
Podwójna pompa hydrauliczna 75 kW 250 bar
Voith Loher
IPC5-40 IPC6-30 KNGA250SB-04Z
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A133-27261
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 12.06.2024
Opis
-Producent: HAWE, agregat hydrauliczny z podwójną pompą
-Pompy hydrauliczne: typ IPC5-40 / IPC6-30
-Ciśnienie: do 250 bar
-Wydajność: /min
Guodpfxsp A A R Se Anqeb
-Silnik: Loher KNGA250SB-04Z 75 kW
-Poszczególne komponenty: patrz zdjęcia
-Wymiary: 2300/800/H9500 mm
-Waga: 1000 kg
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
-Ciśnienie: do 250 bar
-Wydajność: /min
Guodpfxsp A A R Se Anqeb
-Wymiary: 2300/800/H9500 mm
-Waga: 1000 kg
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 4402 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Essen
838 km
Palnik
WeishauptWM-L20/2-A
WeishauptWM-L20/2-A
Ogłoszenia
Radeberg
373 km
Pompa odśrodkowa Pompa zasilająca kocioł
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m
Tata
481 km
Chłodnica cieczy
TRANE RTAC 140491KW
TRANE RTAC 140491KW
Rinteln
690 km
Sauer Pumps, Sauer - Siro - Pompy
Sauer - Siro - Sundstrand
Sauer - Siro - Sundstrand
Radeberg
373 km
Sulzer Weise 22kW 32m³/h 147mMB 40-160/5