SMEC SL2500BM
Rok produkcji
2016
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Kobarid Słowenia
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
Tokarka CNC SMEC SL2500BM
more Images
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Tokarka CNC
Producent:
SMEC
Model:
SL2500BM
Numer maszyny:
16K016032
Rok produkcji:
2016
stan:
bardzo dobry (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Industrijska cesta 6, 5222 Kobarid, Slovenia Słowenia
Zadzwoń
Dane techniczne
Średnica toczenia nad suportem poprzecznym:
380 mm
Długość toczenia:
500 mm
Średnica toczenia:
380 mm
Przelot wrzeciona:
65 mm
Prędkość wrzeciona (maks.):
3 500 obr./min
Moc silnika wrzeciona:
18 500 W
Prędkość obrotowa (maks.):
5 000 obr./min
Średnica toczenia nad łożem suportu:
380 mm
Masa całkowita:
5 200 kg
Przepust belki:
65 mm
Średnica zewnętrzna uchwytu:
305 mm
Średnica pręta (max.):
65 mm
Wyposażenie:
dokumentacja / instrukcja obsługi
Opis
Kluczowe parametry:
Maks. średnica toczenia: ok. 380 mm
Gsdpfx Ajyxccfjnqeit
Maks. długość toczenia: ok. 500 mm
Przelot wrzeciona: 65 mm