MTU 12V400 GS
EXW SK plus VAT
Rok produkcji
2016
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Rīga Łotwa
Generator gazu syntezowego MTU 12V400 GS
more Images
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Generator gazu syntezowego
Producent:
MTU
Model:
12V400 GS
Numer maszyny:
RATM 0445
Rok produkcji:
2016
stan:
używany
Sprawność:
w pełni sprawny
Godziny pracy:
16 000 h
Cena i lokalizacja
EXW SK plus VAT
Lokalizacja:
Uriekstes iela 32, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia Łotwa
Zadzwoń
Dane techniczne
Rodzaj paliwa:
gaz
Kolor:
srebrny
Moc:
132 kW (179,47 KM)
Prąd wyjściowy:
270 A
Napięcie wyjściowe:
400 V
Częstotliwość wyjściowa:
50 Hz
Moc znamionowa:
400 kW (543,85 KM)