Condo 120x120
Miwe Condo

stan
używany
Lokalizacja
Utrecht Holandia
Condo 120x120 Miwe Condo
Condo 120x120 Miwe Condo
Condo 120x120 Miwe Condo
more Images
Miwe Condo
Miwe Condo
Miwe Condo

Dane dotyczące maszyny

Opis/nazwa maszyny:
Condo 120x120
Producent:
Miwe
Model:
Condo
stan:
dobry (używany)

Cena i lokalizacja

Lokalizacja sprzedawcy:
Atoomweg 14 Atoomweg 14, 3542 AB Utrecht, Holandia Holandia
Zadzwoń

Szczegóły oferty

Identyfikator ogłoszenia:
A217-84018
Aktualizacja:
ostatnio dnia 04.08.2026

Opis

Używany piec cukierniczy Miwe Condo CO 4.120/120, po przeglądzie, 4 poziomy, z okapem i blachą do pieczenia, płyty piekarnicze 120 x 120 cm, elektryczny, 4 magnetyczne otwory wentylacyjne, komora wypiekowa 20 cm, 47,2 kW, 400/230 V.
Prsdpfxoy E Hrwe Acmoa

Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.

Dostawca

Zarejestrowany od: 2016

41 Ogłoszenia online

Trustseal icon
Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Krajus 
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Wskazówka: Twoje zapytanie zostanie przekazane wszystkim sprzedawcom w kategorii maszyn. Dzięki temu możesz otrzymać bardzo wiele ofert.
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.

telefon & Fax

+31 30 24... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
Piec do pieczenia Miwe Condo
more images
Polska Warszawa
135 km
Piec do pieczenia
MiweCondo
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
Piec do pieczenia Miwe Condo Co.4.1208
more images
Holandia Utrecht
963 km
Piec do pieczenia
Miwe CondoCo.4.1208
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0806
more images
Polska Bachórz
319 km
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny
MiweCondo CO 4.0806
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny Miwe Condo CO 4.0604
more images
Polska Bachórz
319 km
Piec półkowy, sklepowy, elektryczny
MiweCondo CO 4.0604
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem Revent Single Rack Rotary Oven
more images
Irlandia Irlandia
1 865 km
Piekarnik obrotowy z pojedynczym stelażem
Revent Single Rack Rotary Oven
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piec do pieczenia Miwe Condo 3-68
Piec do pieczenia Miwe Condo 3-68
Piec do pieczenia Miwe Condo 3-68
Piec do pieczenia Miwe Condo 3-68
Piec do pieczenia Miwe Condo 3-68
Piec do pieczenia Miwe Condo 3-68
more images
Niemcy Babenhausen
747 km
Piec do pieczenia
MiweCondo 3-68
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piekarnik pokładowy Miwe Condo CO 3.1208
Piekarnik pokładowy Miwe Condo CO 3.1208
Piekarnik pokładowy Miwe Condo CO 3.1208
more images
Niemcy Babenhausen
747 km
Piekarnik pokładowy
MiweCondo CO 3.1208
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Dzielnik ciasta Fortuna Automat A 3 H +
Dzielnik ciasta Fortuna Automat A 3 H +
Dzielnik ciasta Fortuna Automat A 3 H +
Dzielnik ciasta Fortuna Automat A 3 H +
more images
Niemcy Babenhausen
747 km
Dzielnik ciasta
FortunaAutomat A 3 H +
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piec do pieczenia miwe condo
Piec do pieczenia miwe condo
Piec do pieczenia miwe condo
Piec do pieczenia miwe condo
more images
Holandia Utrecht
963 km
Piec do pieczenia
miwecondo
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piec komorowy Wachtel Infra
Piec komorowy Wachtel Infra
Piec komorowy Wachtel Infra
more images
Siemianowice Śląskie
178 km
Piec komorowy
WachtelInfra
Zadzwoń