Dane techniczne:
>> rok budowy 1986 r.
>> Nr seryjny 759
Zakres mocowania :
>> Obszar mocowania suportu narzędziowego 500 x 180 mm
>> Maks. średnica narzędzia między środkami Średnica narzędzia między środkami 130mm
>> Maks. Maks. średnica narzędzia z mocowaniem latającym w uniwersalnej głowicy dzielącej 620 mm
>> Maks. Maks. długość narzędzia między środkami 270mm
>> Stojak maszyny z rowkiem teowym 12 mm
>> Głowica szlifierska z rowkiem teowym, suwak narzędziowy i akcesoria 8 mm
Godpfeqd N S Dox Ah Asbl
Zakres ruchu:
>> Ścieżki robocze
Skok szlifowania 190 mm
Suw szlifowania dla szlifowania wirowego 190 mm
Regulacja poprzeczna suwaka narzędzia 100 mm
Pionowa regulacja głowicy szlifierskiej 325 mm
Regulacja wzdłużna wrzeciona szlifierskiego 5 mm
>> Skok regulacji zgrubnej
Uchwyt narzędzia 220mm
Wspornik głowicy szlifierskiej 800 mm
Uniwersalna głowica dzieląca na suwaku narzędziowym 330mm
>> Kąt obrotu
Wspornik głowicy szlifierskiej 360 stopni
Głowica szlifierska 360 stopni
Nośnik narzędzi 360 stopni
Wrzeciono szlifierskie:
Trójfazowy silnik napędowy 1,1 kW przy 2800 obr.
Bezstopniowa regulacja prędkości wrzeciona od 2000 do 12000 obr.
Maks. Średnica tarczy szlifierskiej 125 mm
Maks. Średnica tarczy tnącej 200 mm
Wymiary
Waga 520kg
Wymiary (głębokość x szerokość x wysokość) 800 x 1100 x 1760 mm
Wymagana przestrzeń (łącznie z obsługą) 2,5 x 2,3 m
Akcesoria i wyposażenie:
1 szafka narzędziowa z następującą zawartością:
>> Uniwersalna głowica dzieląca SK40
>> Urządzenie do szlifowania skrętnego i odciążającego
>> Urządzenie do szlifowania promieniowego SK40
>> Konik
>> Obrotowy palec podporowy
>> Imadło maszynowe
>> Uchwyty narzędziowe SK 40
>> Uchwyt pomiarowy
>> Łożysko pośrednie
>> Przymiar nastawczy
>> Palec podpierający dla frezu promieniowego
>> Wsporniki zębów
>> Centrum indeksujące
>> Osłony ochronne
>> 1 zestaw tulei zaciskowych w stanie jak nowe od 1 do 17,5 mm 0,5 mm wzwyż
>> uchwyty ściernic
>> różne tarcze szlifierskie
>> tarcze dzielące
>> Jednostka odsysająca z odkurzaczem
>> różne uchwyty i wiele więcej (jak pokazano na zdjęciach)
Informacje o maszynie :
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dane techniczne:
>> rok budowy 1986 r.
>> Nr seryjny 759
Zakres mocowania :
Godpfeqd N S Dox Ah Asbl
Zakres ruchu:
>> Ścieżki robocze
Skok szlifowania 190 mm
>> Skok regulacji zgrubnej
Uchwyt narzędzia 220mm
>> Kąt obrotu
Głowica szlifierska 360 stopni
Nośnik narzędzi 360 stopni
Wrzeciono szlifierskie:
Wymiary
Waga 520kg
Akcesoria i wyposażenie:
>> Konik
>> Obrotowy palec podporowy
>> Imadło maszynowe
>> Uchwyty narzędziowe SK 40
>> Uchwyt pomiarowy
>> Łożysko pośrednie
>> Przymiar nastawczy
>> Wsporniki zębów
>> Centrum indeksujące
>> Osłony ochronne