!!! Posiadamy prawie wszystkie części zamienne do maszyn Deckel S 11 w magazynie !!!
!!! Akcesoria można dowolnie konfigurować !!!
Chętnie przyjmiemy w rozliczeniu używaną maszynę Deckel S 11 – prosimy o kontakt!
DECKEL S 11 SZLIFIERKA NARZĘDZIOWA – UNIWERSALNA
400 V, 50 Hz, z wtyczką CEE i kablem
Kolor: Nadbudowa pastelowy turkus RAL 6034
Podstawa szaro-niebieska RAL 7031
Elektryczna regulacja wysokości, osiowa regulacja wrzeciona szlifierskiego
Maszyna jak nowa!!
* Wyposażenie:
* 1 szt. głowica podziałowa SK 40 z tarczą podziałową 24 R
* 1 szt. śruba naciągowa M 16 69871
* 1 szt. odciąg pyłu kompletna bez odkurzacza
* 1 szt. lampa halogenowa
* 1 szt. osłony ochronne
Gjdpfxsw U Eh Ij Ah Aoit
* Instrukcja obsługi, klucze obsługi, lista części zamiennych, schemat elektryczny
* Kompletny zestaw instrukcji szlifierskich
Maszyna po częściowym remoncie, z protokołem odbioru elektrycznego!
!! Za dopłatą dostępne praktycznie wszystkie akcesoria !!
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Długość szlifowania: 190 mm
Długość przedmiotu obrabianego: 380 - 940 mm
Obroty wrzeciona - płynna regulacja: 2 - 12 000 obr./min
Zapotrzebowanie mocy: 380 kVA
Moc napędu – silnik szlifierski: 1,1 kW
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 2,2 kW
Masa maszyny ok. 0,6 t
Maszyna jak nowa!!
* Wyposażenie:
* 1 szt. lampa halogenowa
* 1 szt. osłony ochronne
Gjdpfxsw U Eh Ij Ah Aoit
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 8221 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Günzburg
739 km
Szlifierka narzędziowa - uniwersalna
DECKELS11 Speed
DECKELS11 Speed
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Szlifierka narzędziowa CNC
StrausakFleximat 91 CNC
StrausakFleximat 91 CNC
Günzburg
739 km
Szlifierka do narzędzi
DECKEL ( ISOG )S11 Speed
DECKEL ( ISOG )S11 Speed
Ubstadt-Weiher
803 km
Szlifierka do narzędzi
DeckelS11 speed
DeckelS11 speed
Saint-Genix-les-Villages
1 213 km
Szlifierka do narzędzi DECKEL S11
DECKELS11
DECKELS11
Pesaro
1 010 km
Szlifierka do pił HSS
BUSINAROREKORD500CNC
BUSINAROREKORD500CNC
Hessisch Lichtenau
657 km
Szlifierka do wierteł spiralnych do Ø 40 mm, szlifierka do wierteł, szlifierka do narzędzi