MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
Rok produkcji
2021
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
more Images
MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
MG MG4R1520C
Producent:
MG
Model:
MG4R1520C
Rok produkcji:
2021
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
, Niemcy Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Masa całkowita:
4 920 kg
Całkowita szerokość:
1 460 mm
Całkowita wysokość:
1 520 mm
Długość produktu (maks.):
2 925 mm
Numer referencyjny:
DE-BEN-MGX-2020-00001
Aktualizacja:
ostatnio dnia 05.05.2026
Opis
Giętarka rolkowa wyprodukowana w 2021 roku. MG MG4R1520C charakteryzuje się szerokością roboczą wynoszącą 1550 mm i wydajnością gięcia 20,0 mm. Jest wyposażona w sterowanie CNC TouchCommand EVO zapewniające większą precyzję i wydajność. Jeśli chcesz uzyskać wysokiej jakości możliwości gięcia, rozważ maszynę MG MG4R1520C, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• szerokość robocza: 1,550 mm
• Wydajność gięcia / gięcia wstępnego: 20,0 / 16,0 mm
• Średnica górnej rolki: 270 mm
• Średnica rolki dolnej: 260 mm
• Średnica walca bocznego: 220 mm
• Moc napędu (hydraulika centralna): 7,5 kW (15 A)
• Sterowanie: CNC TouchCommand EVO
• Zasilanie elektryczne: 400 V, 50 Hz, 3Ph + PE
Giodpfx Anjy Ifrzeqot
Dodatkowe wyposażenie
• Koronowanie rolek
• Hartowane indukcyjnie rolki
• Urządzenie do kalibracji
• Urządzenie do gięcia stożków
• Hamulec hydrauliczny dla górnej rolki
• Dodatkowa rolka (1 550 x 230 mm)