Używane Winter Dpm Av 2242 na sprzedaż (3 610)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Pionowa piła panelowa
WINTERDPM AV 2242
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Długość cięcia 4200 mm
Wysokość cięcia 2200 mm
Moc silnika 3 kW
WINTER AUTOMATYCZNA PIONOWA PILARKA DO PŁYT typ DPM AV 2242
Dane techniczne:
- Panel sterowania z oprogramowaniem do optymalizacji rozkroju płyt
- Automatyczny program cięcia – automatyczny system pozycjonowania
- Automatyczny system podnoszenia – cięcie ostrzem podcinającym
Dodpfx Aeyk Ibvekaekn
- Maks. wysokość cięcia: 2200 mm
- Maks. długość cięcia: 4200 mm
- Maks. grubość cięcia: 40 mm
- Dolne rolki podporowe metalowe
- Moc silnika pilarki: 3 kW
- Napięcie 400 V / 50 Hz, trójfazowe
- Serwosilniki: 4 zestawy serwosilników INOVANCE
- Prędkość obrotowa silnika: 2880 obr/min
- Prędkość obrotowa tarczy pilarskiej: 5280 obr/min
- Prędkość obrotowa piły podcinającej: 7800 obr/min
- Wymiary tarczy głównej: 250x30x3,2 mm, Z=80 HM trapezowa
- Wymiary tarczy podcinającej: 125x20x3 mm, Z=24 HM stożkowa
- Wymiary całkowite (obszar roboczy) (D x S x W): 8600 x 2000 x 3200 mm
- Wymiary opakowania (D x S x W): 6000 x 2350 x 2600 mm
- Masa całkowita: 1350 kg
DPM AV 2242 to w pełni automatyczna pionowa pilarka do płyt, umożliwiająca szybkie i wygodne cięcie płyt.
Dzięki zintegrowanej optymalizacji proces rozkroju odbywa się automatycznie i bez zbędnego wysiłku.
Całość rozkroju płyt realizowana jest automatycznie przez maszynę.
Pilarka umożliwia automatyczne cięcie płyt w pionie oraz poziomie, wykonanych z materiałów takich jak:
- płyta wiórowa
- płyta wiórowa laminowana
- płyty wielowarstwowe
- drewno lite
- MDF
- plexi (pleksi)
- poliwęglan
- materiały sztuczne
Automatyczny system pozycjonowania
Maszyna automatycznie przełącza się między pozycją pionową a poziomą za pomocą systemu automatycznego pozycjonowania i tnie płyty zgodnie z planem optymalizacji przygotowanym przez oprogramowanie optymalizujące.
Podczas całego procesu rozkroju obsługujący maszynę nie musi ingerować w pracę urządzenia.
Dzięki automatycznemu systemowi podnoszenia płyt formatowanie przebiega w pełni, a płyty pozostają na maszynie.
Automatyczne cięcie z wbudowaną optymalizacją
Dostarczone z maszyną DPM AV oprogramowanie automatycznego cięcia umożliwia operatorowi wprowadzenie danych do programu, po czym cykl rozkroju wykonywany jest automatycznie.
Plan optymalizacji jest integralną częścią procesu i funkcją standardową.
Operator może optymalizować cięcie pojedynczych lub wielu płyt poprzez wprowadzanie listy elementów do programu.
Cały proces jest automatyzowany i zoptymalizowany.
Automatyczny system zacisków i podnoszenia
Serwosterowany automatyczny system podnoszenia odróżnia DPM AV od innych modeli.
Dzięki temu rozwiązaniu nawet jedna osoba może efektywnie i bez wysiłku przetwarzać i rozkrajać największe płyty zgodnie z planem optymalizacji, bez użycia siły fizycznej.
Precyzyjne operacje cięcia realizowane są bez tarcia i naporu, gdyż system podnoszenia przejmuje ciężar płyty.
Dzięki serwosterowanemu, precyzyjnemu systemowi zatrzymania istnieje możliwość uzyskania wymiaru z dokładnością do 0,1 mm.
System pneumatycznych zacisków, dostępny w DPM AV, jest integralną częścią operacji podnoszenia.
System wózka płytowego
Wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane rolki nośne z podwójnymi łożyskami ułatwiają operatorowi przesuw oraz zapewniają płynny ruch płyty na maszynie.
System napędu płyty
Wartości i ilości wprowadzone do programu...
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
OPELVivaro Kasten 177PS Autm. XL Navi Winter
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 19 689 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 03/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 100 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 5 331 mm, całkowita szerokość: 1 924 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż w międzyczasie zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 0779. Z074871
----WYPOSAŻENIE
* Aluminiowe felgi
* Fotel kierowcy regulowany na wysokość, z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym – pojedynczy fotel pasażera z podłokietnikiem
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED, wzmocnione – 5W + 10W
* Pakiet: Connect Nav – system audio IVI high, system nawigacji, ekran dotykowy 10", DAB, BT, WiFi, USB-C, Android, Apple CarPlay, asystent głosowy – Pakiet: Sight & Light (reflektory przeciwmgielne, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, gniazdo 12V, 120W w schowku i na lewym słupku D) – Cyfrowy zestaw wskaźników, 10", kolorowy
* Pakiet: Winter – podgrzewane siedzenia we wszystkich miejscach w pierwszym rzędzie – boczne i kurtynowe poduszki powietrzne w pierwszym rzędzie – kierownica skórzana – kierownica podgrzewana
* Reflektory: LED, światła do jazdy dziennej LED
* ABS z asystentem hamowania i adaptacyjnym światłem hamowania
* Poduszka powietrzna: kierowcy i pasażera
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Asystent ruszania pod górę
* Trzecie światło stop
Dodpfxozbpdme Akaskn
* Connect Box – system wezwania pomocy i asysty
* ESP, elektroniczny program stabilizacji
* Czujniki parkowania z tyłu, sygnalizacja dźwiękowa
* Fotel kierowcy regulowany na wysokość, z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym – podwójny fotel pasażera ze schowkami pod siedziskiem
* Szyby: elektrycznie sterowane w pierwszym rzędzie
* Tempomat i ogranicznik prędkości
* Skrzynia biegów: 8-stopniowy automat
* Pasy: trzypunktowe z przodu
* Klimatyzacja
* Zestaw wskaźników, monochromatyczny
* Zagłówki przednie
* Lakier: jednolity
* Sterowanie radiem z kierownicy
* Czujnik światła i deszczu
* Zwiększona ładowność
* Pakiet: Drive Assist – asystent pasa ruchu – ostrzeżenie o kolizji i asystent awaryjnego hamowania – wyświetlanie dozwolonej prędkości – asystent uwagi – asystent świateł drogowych
* Tapicerka: materiałowa
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Filtr cząstek stałych: filtr sadzy dla Diesla z SCR – AdBlue
* Wspomaganie kierownicy
* System Start/Stop
* Gniazdo 12V, 120W w schowku
* Przegroda blaszana
* Drzwi: tylne skrzydłowe 50/50, otwierane pod kątem 180°, blaszane
* Drzwi: przesuwane prawe, otwierane manualnie
* Immobilizer
* Centralny zamek ... i wiele innych.
----Pojazd bez przygotowania/detailingu!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Błędy i sprzedaż w międzyczasie zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie / leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
Djdpfx Akjzccn Isajkn
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
Dedozccifopfx Akajkn
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka do profilowania na pióro wpust
WINTER EMA-300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7227
DANE TECHNICZNE
- szerokość robocza 40 – 300mm
- grubość materiału 10 – 35mm
- min. długość materiału 270mm
- max. długość materiału bez ograniczeń
- max. prędkość posuwu 90m/min
- prędkość posuwu regulowana płynnie na falowniku z pulpitu sterującego
- prędkość cięcia 24m/min
- moc silnika frezarki 2x4kW
- prędkość obrotowa frezarki 7500obr/min
- moc silnika posuwu 0,75kW
- pneumatyczny docisk od góry i po bokach
- średnica wrzeciona 40mm
- napędzany silnikiem wprowadzający przenośnik rolkowy o długości 1130mm
- sterowanie ręczne / automatyczne
- sterownik PLC z ekranem dotykowym dla łatwej obsługi
- przyłącze sprężonego powietrza 8 bar
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 2550x1200x1400mm
- waga 1100kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– maszyna do profilowania pióro/wpust
– w zestawie komplet frezów i głowic
– napędzany silnikiem wprowadzający przenośnik rolkowy
– niemalowana
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Dedpfx Ajza Emuokajkn
Cena netto: 107900 PLN
Cena netto: 25690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WINTER MULTIMAX 170 350/170duża wysokość 170mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7316
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość robocza wału z piłami 355mm
- max średnica tarczy 450mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- wymiary blatu 1850x790mm
Dsdpezab A Sjfx Akaekn
z góry:
- zapadki
- 2 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 3 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
z dołu:
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- wał zębaty ciągnący, metalowy
- centralne smarowanie, elektryczne
- płynna regulacja prędkości posuwu
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół ok. 1kW
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik główny 75kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2600x1800x1700mm
- waga 2700kg
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka pozioma regulacja aparatem
WINTERLBM 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7908
DANE TECHNICZNE
- średnica narzędzia, uchwyt Wescott 0-20mm
- max głębokość otworów 155mm
- max długość frezowania 250mm
- regulacja aparatem wiercącym przód/tył, prawo/lewo + kąt
- regulacja stołu góra/dół
- kąt skręcenia stołu 0-45˚
- wymiary stołu roboczego 600x320mm
- głowica czteropunktowa 16-22-25-32mm
- docisk materiału 2szt
- moc silnika 2,2kW
- wymiary dł/szer/wys 1050x800x1250mm
- waga 200kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– dociski mimośrodowe, 2szt
– niemalowana
– wiertarka używana
Dkedpfxsy Tw Tzo Akasn
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
Dkedpjy Ti R Ejfx Akaon
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Prasa czterokolumnowa
Winter-PressenVSP 350
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: gotowy do pracy (używany), Oferowana jest hydrauliczna prasa czterokolumnowa. Rozstaw kolumn: 570 mm, rozmiar stołu: 392 × 238 mm, siła nacisku (podtrzymanie): 3500 kN, skok suwaka (podtrzymanie): 50 mm, siła nacisku (rozłączanie): 2500 kN, skok suwaka (rozłączanie): 100 mm, wysokość zabudowy: 553 mm, droga cięcia: 20 mm, maksymalna prędkość robocza: 30 mm/s, sterowanie: PLC. Wyposażenie: agregat pompujący, chłodnica oleju (3 kW), osłona pyłowa górnego cylindra. Waga: ok. 13 000 kg, wymiary całkowite X/Y/Z: ok. 1290 mm/860 mm/3250 mm. Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dksdpfx Akey Uydxeaen
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Czterostronna strugarka
WINTERTIMBERMAX 6-26-TT
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szerokość strugania 30–260 mm
Wysokość strugania 10–200 mm
Liczba wrzecion 6
Waga 6650 kg
WINTER Czterostronna strugarka i frezarka automatyczna TIMBERMAX 6-26-TT
- Szerokość strugania: 30–260 mm
- Wysokość strugania: 10–200 mm
- Minimalna długość obrabianego elementu: 840 mm (pojedynczo) / 280 mm (przy produkcji seryjnej)
- 6 wrzecion
- Średnica wrzeciona: 50 mm
- Prędkość obrotowa: 6500 obr./min
- Bezstopniowa prędkość posuwu: 8–36 m/min
- Wał strugarski dolny maks. średnica narzędzia: 125–140 mm
- Prawy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Lewy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Drugi górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Dolny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–250 mm
Kolejność wrzecion:
1. dolny 7,5 kW
2. prawy pionowy 11,0 kW
3. lewy pionowy 11,0 kW
4. górny 11,0 kW
5. drugi górny 11,0 kW
6. dolny 11,0 kW
- Silnik posuwu 7,5 kW
- Silnik regulacji wysokości posuwu 0,75 kW
- Silnik regulacji wysokości górnego wału 0,75 kW
- Silnik regulacji szerokości lewego wału 0,18 kW
- Całkowita moc 71,68 kW
- Przyłącze sprężonego powietrza maks. 6 bar
- Średnica króćców odciągowych 6 x 150 mm
- Wymiary: dł. 5250 mm, szer. 1930 mm, wys. 1860 mm
- Waga: 6650 kg
W ZESTAWIE:
- Wrzeciona poziome z łożyskowaniem przeciwbieżnym (napinanie hydrauliczne)
- Elektryczna regulacja wysokości górnych wrzecion
- Elektryczna regulacja szerokości lewego wrzeciona
- Sterowanie PLC z przyjaznym dla operatora panelem dotykowym
- Hartowane, chromowane stoły
- Zgodność z normą CE
- Pompa do środka smarnego
Dsdjy Ehztjpfx Akaskn
- Pneumatyczny docisk walców posuwu
- System posuwu z napędem kardana
- Napędzane rolki ślizgowe w stole
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wielopiła
WINTERMULTIMAX 300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Szerokość cięcia 300 mm
Wysokość cięcia 10-120 mm
Szerokość łańcucha 300 mm
Moc silnika 22 kW
WIELOPIŁA WINTER MULTIMAX 300
- Rok produkcji 2018
Dedpfx Asy Ehzmskaokn
- Sprawdzona pod względem funkcjonalności, stan BARDZO DOBRY
- Nowy łańcuch transportowy!
Dane techniczne:
- Szerokość łańcucha 300 mm
- Wysokość cięcia 10 - 120 mm
- Maks. średnica piły Ø 380 mm
- Min. średnica piły Ø 200 mm
- Otwór piły Ø 70 mm
- Średnica wału piły Ø 55 mm
- Min. długość obrabianego elementu 600 mm (pojedynczo) / 300 mm (seryjnie)
- Wysokość robocza 740 mm
- Wymiary stołu 1530 x 760 mm
- Obroty 4000 obr./min.
- Posuw 7,5 - 30 m/min.
- Silnik wału piły 22 kW
- Silnik posuwu 2,2 kW
- Całkowite zapotrzebowanie na moc 25 kW
- Cyfrowy wskaźnik prędkości podawania
- Tuleja piły z zestawem pierścieni kołnierzowych
- Zabezpieczenie przed odbiciem
- Automatyczny system smarowania
- Automatyczny przełącznik gwiazda-trójkąt
- Przyłącze odciągowe 2 x 150 mm
- Wymiary 2200 x 1500 x 1580 mm
- Waga 2300 kg
- Wersja CE
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła taśmowa
WINTERV2KB-480
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Średnica kół prowadzących: 600 mm
Wysokość cięcia: 480 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 5200x1600x1850 mm
WINTR WERTYKALNA DWUGŁOWICOWA PILARKA TAŚMOWA – V2KB-480
Wertykalna pilarka taśmowa dwugłowicowa typu 480 TWIN została zaprojektowana z myślą o wydajnej obróbce drewna układanego w stosy oraz cienkiego drewna okrągłego. Maszyna umożliwia obustronne wycinanie pryzm z materiału okrągłego i przygotowuje materiał do dalszej obróbki.
Model 480 TWIN jest stosowany jako pierwszy element linii technologicznej do cięcia i obrzynania kłód, w szczególności przy produkcji elementów paletowych. Zastosowanie dwóch głowic umożliwia jednoczesne wykonanie dwóch precyzyjnych cięć. Konstrukcja oparta jest na stabilnej ramie stalowej, precyzyjnym systemie prowadzenia taśmy oraz systemie posuwu z płynną regulacją prędkości. Hydrauliczne napinanie taśmy zapewnia optymalne warunki pracy pił taśmowych oraz stabilny proces cięcia.
Dane techniczne:
Wymiary:
· Długość: 5200 mm
· Szerokość: 1600 mm
· Wysokość: 1850 mm
Parametry robocze:
· Wysokość stołu podawczego: 850 mm
· Maksymalna średnica surowca: 480 mm
· Długość surowca: 800 – 3000 mm
· Grubość wycinanej pryzmy: 45 – 300 mm
Dkjdpey Ehy Nefx Akajn
· Prędkość posuwu: 0 – 20 m/min
System cięcia:
· Ilość głowic: 2
· Długość taśmy tnącej: 4000 mm
· Szerokość taśmy tnącej: 40 – 50 mm
· Koła prowadzące: 600 mm
· Hydrauliczne napinanie taśmy
· System pomiaru szerokości cięcia: ANP 05
Napędy i zasilanie:
· Silniki główne: 2 × 5,5 kW
· Silnik posuwu: 0,75 kW
· Zapotrzebowanie mocy: 12 kW
· Zasilanie: trójfazowe 400 V
Wydajność:
· Średnia wydajność: 7 – 8 m³/h*
*Wydajność zależy od rodzaju materiału, operatora i sposobu podawania materiału.
Zalety:
Produkcja
· Wysoka wydajność obróbki cienkiego i średniego surowca
· Jednoczesna praca dwóch głowic skraca czas cięcia
· Precyzyjne półprodukty do dalszej obróbki
Ekonomia
· Mniejsze straty materiałowe w porównaniu do technologii pilarek tarczowych
· Optymalizacja zużycia energii w stosunku do wydajności
· Redukcja kosztów ręcznej obróbki
Organizacja
· Możliwość zastosowania jako element kompletnej linii produkcyjnej
· Prosta obsługa i krótki czas szkolenia operatora
· Solidna konstrukcja przystosowana do pracy wielozmianowej
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERWIB-200
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2570x1100x2490 mm
Waga 400 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 4 kW
Odpylacz, zgodny z normą H3 WIB-200
- 2 pojemniki na wióry z zaciskami
- Pozostała zawartość pyłu 0,1 mg/m³
- Włącznik/wyłącznik
- Pobór mocy 4,0 kW
- Napięcie zasilania 400 V / 50 Hz / 3 fazy ~
- Powierzchnia filtracyjna 11,7 m²
- 30 szt. rękawów filtracyjnych
- Automatyczna, pneumatyczna regeneracja filtra systemem JET
- Pojemność pojemników na pył 2 x 70 l
- Króciec ssący 200 mm
- Wydajność nominalna 3300 m³/h
- Minimalna wydajność 2200 m³/h
Dkodpfx Aoy Ehy Askaon
- Podciśnienie 2600 Pa
- Wymiary transportowe D=2570 mm, S=1100 mm, W=2490 mm
- Waga 400 kg
Ogłoszenia
Leese
686 km
Brykietownica
WINTERBP 450
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, całkowita szerokość: 1 800 mm, całkowita wysokość: 1 900 mm, całkowita długość: 1 800 mm, masa całkowita: 3 000 kg, moc: 35 kW (47,59 KM), Hydrauliczna prasa do brykietu
Producent: Winter
Typ: BP 450
Rok produkcji według tabliczki znamionowej: 2022
Dane techniczne:
Maksymalna wydajność: 450 kg/h
Silnik: 35 kW / 400 V, 50 Hz
Kompresja wiórów:
min. 1.000 kg/cm²
maks. 1.500 kg/cm³
Wilgotność drewna < 14%
Wymiary brykietu: długość 150 mm, szerokość 60 mm
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1.800 x 1.800 x 1.900 mm
Waga: 3.000 kg
Ślimaki do podawania materiału są dostępne.
Dsdpfx Akjymwxvoajkn
Cena netto zakupu: 36.400 € plus obowiązujący podatek VAT.
Podatek VAT zostanie wyszczególniony osobno na naszej fakturze.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Sprzedaż bez gwarancji i rękojmi wyłącznie dla przedsiębiorców.
Zapytania są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Lasery do cięcia i grawerowania CO2
WINTERLASERMAX RA 1325-150W
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2900 x 1800 x 1100 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc 1,5 kW
Masa 550 kg
CO2 Laser tnąco-grawerujący WINTER LASERMAX RA 1325-150W
- Obszar roboczy X, Y: 1300 x 2500 mm
- Moc lasera CO2: 150 W
- Prędkość grawerowania: 0-1000 mm/s
- Prędkość cięcia: 0-600 mm/s
- Powtarzalność/rozdzielczość: ±0,01 mm / 1000 dpi
- Minimalna wielkość czcionki: 1 mm
- Prowadnice liniowe w osiach X i Y
- Napęd X, Y z napędem paskowym o wysokiej precyzji poprzez silniki krokowe
- Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
- Sterowanie przez wyświetlacz LCD
- Złącze USB z pamięcią operacyjną 128 MB
- Czerwony laser pozycjonujący w celu skrócenia czasu ustawiania
- Dowolnie definiowany punkt zerowy na powierzchni roboczej zapewniający elastyczną pracę i łatwe pozycjonowanie
- Pobór mocy maks. 1500 W
- Obsługiwane formaty: BMP, HPGL (PLT), DXF, G-CODE, DST, AI (Autocad, CorelDraw)
- Zasilanie elektryczne: 230 V, 50/60 Hz
- Nasze maszyny laserowe mają 1 rok gwarancji, a rurki lasera 10 miesięcy
- Głębokość cięcia zależna od materiału (dla akrylu ok. 20 mm)
- Stół z aluminiowymi żeberkami
- Aktywne chłodzenie wodne zapewniające stabilną pracę systemu laserowego i długą żywotność rurki laserowej
- W zestawie kompresor o mocy 135 W
- W zestawie wentylator wyciągowy 550 W
- Przeznaczony do drewna, ceramiki, szkła i plastiku
- Wymiary L=2900, S=1800, W=1100 mm
- Masa 550 kg
Dksdpfx Akov Uchusaen
OPCJA:
- Stół typu plaster miodu EUR 600,-
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Lasery do cięcia i grawerowania CO2
WINTERLASERMAX KRS 1325-500W
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 3500 x 2100 x 1300 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 0 kW
Dedpfxjv Uch Ij Akaokn
Waga: 1200 kg
CO2 wycinarka i grawera laserowa WINTER LASERMAX KRS 1325-500W
- Pole robocze X, Y: 1300 x 2500 mm
- Automatyczna regulacja wysokości: 50 mm
- Moc lasera CO2: 500 W
- Prędkość grawerowania: 0-1000 mm/s
- Prędkość cięcia: 0-600 mm/s
- Powtarzalność / rozdzielczość: ±0,01 mm / 1000 dpi
- Minimalny rozmiar czcionki: 1 mm
- Prowadnice liniowe w osi X i Y
- Napęd osi X i Y: śruba kulowa napędzana serwomotorami
- Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
- Sterowanie za pomocą wyświetlacza LCD
- Interfejs USB z 128 MB RAM
- Czerwony laser do pozycjonowania w celu skrócenia czasu przygotowań
- Dowolnie definiowany punkt zerowy na stole roboczym dla elastycznej pracy i łatwego pozycjonowania
- Obsługiwane formaty: BMP, HPGL (PLT), DXF, G-CODE, DST, Ai (AutoCAD, CorelDraw)
- Zasilanie: 230 V, 50/60 Hz
- Nasze maszyny laserowe mają 1 rok gwarancji, a na tubę laserową 10 miesięcy
- Głębokość cięcia zależna od materiału (wydajność cięcia akrylu ok. 20 mm)
- Stół roboczy z aluminiowych listew
- Aktywne chłodzenie wodą dla stabilnej pracy systemu laserowego i długiej żywotności tuby laserowej
- W zestawie kompresor o mocy 135 W
- W zestawie wentylator wyciągowy 550 W
- Nadaje się do drewna, ceramiki, szkła i tworzyw sztucznych
- Wymiary: L=3500, S=2100, W=1300 mm
- Waga: 1200 kg
Opcja:
- Stół plastrów miodu: 600 EUR
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERCLEANER 1000LS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Wydajność ssania 10 000 m³/h
Waga 700 kg
Moc silnika 11 kW
WINTER odpylacz CLEANER - 10000LS z systemem gaśniczym
- Wydajność odciągu 10 000 m³/h
Dkedpfoyk H T Dox Akaen
- Moc silnika 11,0 kW
- Prędkość odciągu 32 m/s
- Obroty 3 000 obr./min
- Napięcie 400 V, 50 Hz
- Średnica króćca ssącego 355 mm
- Pozostałość pyłu 0,2 mg/m³, zgodnie z normą H-2
- Materiał filtra: poliester, 2 mikrony
- 73 filtry workowe 160 x 1 100 mm
- 4 pojemniki na wióry z zaciskiem 500 x 500 x 600 mm (150 litrów)
- Czyszczenie filtrów poprzez silnik wibracyjny z automatyką
- W zestawie automatyczny system gaszenia z gaśnicą proszkową
- Wymiary D=3 460, S=1 000, W=2 500 mm
- Waga 700 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Maszyna do formowania rolek
WINTEREND MATCHER PROFILER 250
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 1500x1220x1300 mm
Waga 1050 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 16,1 kW
Maszyna do profilowania na pióro i wpust END MATCHER PROFILER 250
- Szybka maszyna do profilowania na pióro i wpust
- Szerokość robocza 40 - 250 mm
Dksdpfovz Ef Ajx Akasn
- Grubość obrabianego elementu 10 - 35 mm
- Minimalna długość obrabianego elementu 270 mm
- Maksymalna długość obrabianego elementu nieograniczona
- Maksymalna prędkość posuwu 90 m/min
- Prędkość posuwu płynnie regulowana przez falownik
- Prędkość cięcia 24 m/min
- Silnik frezarki 2 x 7,5 kW
- Obroty frezarki 7500 obr./min
- Silnik posuwu 0,75 kW
- Napięcie sterowania 24 V
- Napięcie zasilania 400 V / 50 Hz
- Całkowite przyłącze 16,1 kW
- Pneumatyczne dociski z góry i z boku
- Średnica wrzeciona 40 mm
- W zestawie narzędzia z płytkami wymiennymi
- Sterowanie ręczne / automatyczne
- Sterowanie PLC z ekranem dotykowym dla łatwej obsługi
- Przyłącze sprężonego powietrza 8 bar
- W zestawie 3,5 m napędzany silnikiem transporter rolkowy wlotowy
- W zestawie 2,2 m transporter rolkowy wylotowy
- Wymiary L=1500, S=1220, W=1300 mm
- Waga 1050 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Frezarka do czopów okrągłych CNC
WINTERCHAIRMAX
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 2150x1300x1780 mm
Waga: 1000 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 5,5 kW
CNC oscylacyjna frezarka do czopów okrągłych CHAIRMAX
- Sterowanie CNC z przyjaznym dla użytkownika ekranem dotykowym
- Maks. wymiar obrabianego elementu (poziomo): 140 x 80 mm
- Maks. szerokość czopa (pionowo): 80 mm
- Maks. średnica czopa: 80 mm
- Maks. głębokość czopa: 70 mm
- Prędkość obrotowa: 0 - 8.500 obr./min
- Silnik wrzeciona frezującego: 3,0 kW
- Średnica wrzeciona: 30 mm
- Napięcie: 400 V, 50 Hz
- Serwomotor osi X: 1,0 kW
- Serwomotor osi Y: 1,0 kW
- Pochylenie stołu:
ku górze: 0-15°
w dół: 0-30°
bocznie: 0-20°
- 2 pneumatyczne uchwyty do mocowania detalu
- Automatyczna pompa smarująca
- Zgodność z CE
- Ciśnienie robocze: 6 bar
- Przyłącze odciągu: 120 mm
Dksdpfxsvz Egys Akasn
- Wymiary L=2150, S=1300, W=1780 mm
- Waga: 1000 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wytaczarka do linii otworów
WINTERBORINGMAX H2-V4+4
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 3900x2500x1760 mm
Waga 2000 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 9 kW
Automat do nawiercania rzędów otworów kołkowych BORINGMAX H2-V4+4
- Obszar roboczy 2450 x 640 mm
- 1. agregat wiertarski z 20 wrzecionami, rozstaw 32 mm do wiercenia poziomego
- 2. agregat wiertarski z 20 wrzecionami, rozstaw 32 mm do wiercenia pionowego, obracany o 90°
- 3. agregat wiertarski z 20 wrzecionami, rozstaw 32 mm do wiercenia pionowego, obracany o 90°
- 4. agregat wiertarski z 20 wrzecionami, rozstaw 32 mm do wiercenia pionowego, obracany o 90°
- 5. agregat wiertarski z 20 wrzecionami, rozstaw 32 mm do wiercenia pionowego, obracany o 90°
- 6. agregat wiertarski z 20 wrzecionami, rozstaw 32 mm do wiercenia poziomego
- maks. grubość obrabianego elementu 78 mm
- maks. głębokość wiercenia agregatu pionowego 70 mm
Dedpfxjvz Eg Tj Akajkn
- maks. głębokość wiercenia agregatu poziomego 40 mm
- prędkość obrotowa wrzecion 2800 obr./min
- moc silnika agregatu poziomego 1,5 kW
- moc silnika agregatu pionowego 1,5 kW
- całkowita moc 9,0 kW
- napięcie 400 V / 50 Hz
- pionowe agregaty wiertarskie regulowane na prowadnicach liniowych
- przyłącze sprężonego powietrza 8 bar
- 8 pneumatycznych zacisków
- sterowanie pneumatyczne za pomocą pedału nożnego
- sterowanie PLC z przyjaznym dla użytkownika ekranem dotykowym
- linka bezpieczeństwa
- wymiary L=3900, S=2500, W=1760 mm
- waga 2000 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Podwójny podwijacz
WINTERDS-160 DELUXE
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 3500x1950x1500 mm
Waga 2500 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 58,5 kW
Podwójna szewka DS-160 DELUXE
- maks. wysokość cięcia 160 mm
- maks. szerokość przejścia 980 mm
Dodpfx Aksvz Eh Roaokn
- Ładowanie z maks. 15 brzeszczotów
- Średnica tarczy piły 450 mm
- Wał piły ø 75 mm
- Tarcza piły otworowej ø 75 mm z rowkiem klinowym
- Prędkość posuwu jest regulowana w zakresie 0-30m/min.
- w tym pas do usuwania wiórów
- Silnik wału piły 55,0 kW
- Całkowita moc przyłączeniowa 58,5 kW
- Napięcie 400V / 50Hz
- Zgodność z CE
- Wymiary dł.=3500 mm, szer.=1950 mm
- Waga 2500kg
Opcja: dostępny również z silnikiem 22,0 KW / 37,0 KW / 45,0 KW
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wentylator do chipów
WINTERFAN 22,0kW
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 1410x1130x1295 mm
Waga 320 kg
Dedpovz Ei Iofx Akajkn
Całkowite zapotrzebowanie mocy 22 kW
Wentylator układu scalonego FAN 22,0 kW
- Średnica króćca ssąco-tłoczącego 450 mm
- maks. przepływ objętościowy 15000 m3/h
- pociąg. Podciśnienie 1800 Pa
- Moc silnika 22,0 KW / 400 V
- Prędkość 3000 obr./min.
- wzmocniony wirnik stalowy bezpośrednio na wale silnika
- zagruntowane i pomalowane
- w tym elementy wibracyjne
- w tym szafa sterownicza z przełącznikiem gwiazda-trójkąt
- Wymiary dł.=1410, szer.=1130, wys.=1295 mm
- Waga 320kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Strugarka dwustronna
WINTERDUOMAX 1020 CE
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Wymiary (dł./szer./wys.): 0x0x0 mm
Waga: 3500 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 57,7 kW
Dwustronna strugarka DUOMAX 1020 CE
- Maks. szerokość strugania: 1020 mm
- Min./maks. wysokość strugania: 10 / 200 mm
- Min. długość obrabianego elementu: 310 mm
Djdpfsvz Ei Uex Akajkn
- Maks. zdejmowana warstwa na górnym wale: 5 mm
- Maks. zdejmowana warstwa na dolnym wale: 5 mm
- Prędkość obrotowa wału nożowego: 5000 obr./min
- Spiralne wały nożowe góra+dół z płytkami HM 15x15x2,5 mm, Ø 100 mm
- Płynna regulacja posuwu: 7 - 20 m/min
- Silnik górnego wału: 30,0 kW
- Silnik dolnego wału: 22,0 kW
- Silnik posuwu: 7,5 kW
- Silnik podnoszenia: 1,0 kW
- Całkowita moc: 57,7 kW
- Króciec odciągu Ø 150 mm
- Hartowane, chromowane stoły
- System szybkiej wymiany noży strugarskich
- Pompa smaru
- Elektroniczne ustawianie grubości detalu
- Cyfrowy wyświetlacz wysokości detalu
- 2 rolki wprowadzające + 2 rolki wyprowadzające
- Hamulec tarczowy
- Zgodność CE
- Waga: 3500 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wentylator do chipów
WINTERFAN 15kW
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 890x1081x830 mm
Waga 268 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 15 kW
Wentylator chipowy FAN 15kW
- Średnica króćca ssąco-tłoczącego 355 mm
- maks. przepływ objętościowy 10000 m3/h
- pociąg. Podciśnienie 1800 Pa
- Moc silnika 15,0 KW / 400 V
- Prędkość 3000 obr./min.
- wzmocniony wirnik stalowy bezpośrednio na wale silnika
- zagruntowane i pomalowane
- w tym elementy wibracyjne
- w tym szafa sterownicza z przełącznikiem gwiazda-trójkąt
- Wymiary dł.=890, szer.=1081, wys.=830 mm
- Waga 268kg
Dkedpfx Aovz Emaskaen
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła formatowa
WINTERE45-3200 DELUXE
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 6700x3350x1500 mm
Waga 1000 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 7 kW
Piła panelowa E45-3200 DELUXE
- Długość cięcia 3200 mm
- Szerokość cięcia 1300 mm
- Wysokość cięcia 90° 130 mm
- Wysokość cięcia 45° 90 mm
- Ostrze piły można obracać o 45°
- maks. średnica tarczy piły 400 mm
- Średnica tarczy tnącej 120 x 20 mm
- Prędkość obrotowa głównej tarczy piły 3000 / 4000 / 5000 obr./min.
- Prędkość obrotowa tarczy podcinającej 8000 obr./min.
- Silnik 5,5 kW / 400 V
- Jednostka napędowa silnika 0,75 KM
- Szerokość profilu stołu przesuwnego 420 mm
Dksdpfxevz Emtj Akajn
- Stół żeliwny 1020 x 690 mm
- Dysze wyciągowe 90 mm i 100 mm
- Wymagania przestrzenne Dł.=6700, szer.=3350, wys.=1500 mm
- Wymiary transportowe Dł.=2240, Szer.=1150, Wys.=1150 mm
Dł.=3350, szer.=460, wys.=300 mm
-Waga 1000 kg
W tym:
- Wózek piły z prowadnicą okrągłego pręta o niskich wymaganiach konserwacyjnych
- regulacja wysokości za pomocą silnika
- regulacja obrotowa za pomocą silnika i wyświetlacza cyfrowego
- Ogranicznik równoległy 900 mm z precyzyjną regulacją
- Przedłużenie stołu 750 x 690 mm
- Przedłużenie stołu 1020 x 680 mm
- Duże przedłużenie stołu 1280 x 630 mm (przesuwne) z rolką materiału
- Ogranicznik kątowy i ukośny (rozszerzalny do 3400 mm)
- Otwór w stole 250 x 150 mm umożliwiający szybką i łatwą zmianę prędkości
- Blokada stołu przesuwnego bezstopniowa
- Ogranicznik kątowy 900 mm z zaciskiem mimośrodowym
- Przycinak, uchwyt do wyciągania
- Urządzenie do ekstrakcji równoległoboku z oryginalnym wspornikiem okapu ALTENDORF
- Szeroka okap do cięć pod kątem 45° i wąska okap do cięć pod kątem 90°
- Ramię wyciągowe można odchylić
- Jednostka nacinająca z oddzielnym silnikiem
- Cyfrowy wyświetlacz kąta piły
- Wyświetlacz prędkości
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "winter dpm av 2242"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc







































































































































































































































































