Używane Weinig K 12 na sprzedaż (53 188)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Hessisch Oldendorf
675 km
Piła wielopiłowa
WEINIGK 12
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, 430 mm szerokość łańcucha
120 mm Wysokość cięcia
Silnik piły 55 KW
bezstopniowa regulacja prędkości posuwu
Maszyna sprawdzona w warsztacie
Maszyna wyczyszczona i odmalowana
Fodpfxst Aad Se Akgjph
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Fjdpfx Asy Uxrhokgsph
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła z tarczą pływającą obrzynarka
WEINIGK 23T 245/120 laser
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7890
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 245mm
- szerokość wału dla obrzynarki 380mm
- szerokość wału dla wielopiły 320mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy dla obrzynarki 80mm
- średnica otworu tarczy dla wielopiły 65mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 900mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
Fpedpsy Rtbiefx Akgsh
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wkład do krótkich elementów
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- laser
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1900x1500x1800mm
- waga około 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wał z tarczą pływającą do obrzynania
– w komplecie tuleja do wielopiły
– laser
– wkład do krótkich elementów
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawka narzędziowa SK40-12×50-K DIN 69871 – z frezem
Oprawka narzędziowa SK40-12×50-K DIN 69871 – z frezemOprawka narzędziowa SK40-12×50-K DIN 69871 – z frezem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna oprawka narzędziowa SK40-12×50-K, zgodna z normą DIN 69871 AD/B. Każda oprawka wyposażona jest w zamontowany frez trzpieniowy (widoczny na zdjęciach). . Typ mocowania: SK40 . Tuleja: Ø12 mm . Długość chwytu: 50 mm . Norma: DIN 69871 AD/B . Stan: używane, w pełni sprawne, gotowe do pracy Podkreślam, że dostępnych jest więcej sztuk i wszystkie są w tym samym rozmiarze Ø12×50.
Fsdpexcg H Hofx Akgsph
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7959
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy dla wielopiły 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia dla wielopiły 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 830mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- odrzutniki
- rolka, dociskowa poślizgowa, metalowa, gładka
- odrzutniki
- rolka dociskowa, poślizgowa
- wał z piłami
- rolka dociskowa, poślizgowa, metalowa 2szt
– z dołu:
Fpsdpfx Akezab R Nsgsh
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja korpusu góra/dół
- manualna regulacja wału z piłami
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 170mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1500x2000mm
- waga 1850kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 45900 PLN
Cena netto: 10930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Grevesmühlen
578 km
Dużo Piła
WEINIGK12
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), RAIMANN K12 Piła Wieloklitkowa
Łańcuch z spiker
Szerokość łańcucha 430mm
Wysokość cięcia około 120mm
z różnymi akcesoriami
Fodped Scdqofx Akgeph
Ogłoszenia
Drachten
894 km
Głowice strugarskie Weinig Powerlock 310 mm
WeinigHSK Powerlock 125x310
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 2x głowice strugarskie Weinig Powerlock L=310 Z=2
Aluminiowa, lekka konstrukcja
Fedpfxsyvrwgj Akgsph
Średnica: 125 mm
1x dolna + 1x górna
Weinig 10025811 (20 05 071)
Weinig 10025812 (20 05 070)
System nożowy Centrolock Z2
PowerLock HSK
Ogłoszenia
Drachten
894 km
Głowice strugarskie Weinig Powerlock 210 mm
WeinigHSK Powerlock 125x210
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 2x głowice strugarskie Weinig Powerlock L=210 Z=2
Fedpfoyvq N Usx Akgoph
Lekka konstrukcja aluminiowa
Średnica 125 mm
1 lewa + 1 prawa
Weinig 10025808 (20 05 073)
Weinig 10025810 (20 05 072)
System noży Centrolock Z2
PowerLock HSK
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1981, NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
Fpedpjzaddlefx Akgoh
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11167 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
System okien
WEINIGUnicontrol 12 NC
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2004, Wrzeciono rowkowe 2 szt.
Liczba jednostek frezujących: 7
Średnica wrzeciona 50 mm
Sterowanie CNC, Weinig PC-Nexus
Weinig Uncontrol 12
z wrzecionami NC promieniowymi i osiowymi oraz stołem VARIO
.....
Maszyna została już profesjonalnie zdemontowana i zmagazynowana w 73447 Oberkochen
Podsumowanie danych technicznych
(prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o dodatkowych akcesoriach w zestawie)
.....
Piła poprzeczna
.....
> Elektroniczna piła poprzeczna, pozioma, płynnie regulowana
> Ilość narzędzi: 1 szt.
> Prędkość wrzeciona: 3000-6000 obr./min
> Średnica wrzeciona: 40 mm
> Maksymalna średnica narzędzia: 400 mm
> Moc silnika: 3,7 kW
> Światło celownicze laserowe do wykrywania sekcji piłowania
> Zakres regulacji osiowej 150 mm Oś NC, elektronicznie bezstopniowa
> Ścieżka regulacji promieniowo-pneumatyczna 8 pozycji np. zaokrąglanie krawędzi od góry
Jednostka zaokrąglająca
.....
> Pozycja: pozioma u dołu
> Zakres regulacji osiowej wraz z piłą poprzeczną.
elektroniczny ogranicznik długości
.....
> Długość 4500 mm
1. Wrzeciono gwintowane i rowkowane
.....
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 15 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 640 mm, z łożyskiem oporowym
> Zakres regulacji osiowej: oś NC 580 mm, płynna regulacja
> Prędkość wrzeciona: 2800-4000 obr./min
> Średnica narzędzia: 380-400 mm
> Licznik śledzenia, całkowita długość zacisku jest liczona
2. Wrzeciono gwintowane i rowkowane
.....
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 15 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 640 mm, z łożyskiem oporowym
> Zakres regulacji osiowej: oś NC 580 mm, płynna regulacja
> Prędkość wrzeciona: 2800-4000 obr./min
> Średnica narzędzia: 380-400 mm
> Licznik śledzenia, całkowita długość zacisku jest liczona
pas transferowy
.....
Do przekazywania części do obróbki wzdłużnej obejmującej:
Podwójne rozdzielenie części przed rozpoczęciem obróbki wzdłużnej.
1. Wrzeciono profilujące (synchroniczne i przeciwbieżne)
.....
> Pozycja: pionowa w prawo
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 11 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 400 mm, z łożyskiem oporowym
> Zakres regulacji osiowej 350 mm Oś NC, bezstopniowa
Fpsdpfsyrtzkex Akgeh
> Zakres regulacji promieniowej 80 mm osi NC, bezstopniowy
> Prędkość wrzeciona: 6000 obr./min
> Minimalny okrąg przelotu narzędzia: 140 mm
> Maksymalny okrąg przelotu narzędzia: 232 mm
2. Wrzeciono profilujące
.....
> Pozycja: pionowa w prawo
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 11 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 400 mm, z łożyskiem oporowym
> Zakres regulacji osiowej 350 mm Oś NC, bezstopniowa
> Zakres regulacji promieniowej 80 mm osi NC, bezstopniowy
> Prędkość wrzeciona: 6000 obr./min
> Minimalny okrąg przelotu narzędzia: 140 mm
> Maksymalny okrąg przelotu narzędzia: 232 mm
3. Frezarka profilowa (urządzenie do rowkowania od góry)
.....
> Pozycja: pozioma góra
> Moc silnika: 3,0 kW
> Średnica wrzeciona: 40 mm
> Długość mocowania narzędzia: 40 mm
> Zakres regulacji osiowej 30 mm Oś NC, bezstopniowa
> Zakres regulacji promieniowej 125 mm osi NC, bezstopniowy
> Prędkość wrzeciona...
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
System okien
WEINIGUnicontrol 12 NC
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Wrzeciono rowkujące 2 szt.
Liczba jednostek frezujących 7 szt.
Średnica wrzeciona 50 mm
Sterowanie Weinig, PC-Nexus
Weinig Unicontrol 12
z promieniowymi i osiowymi wrzecionami NC oraz stołem VARIO i wózkiem frezarskim
.....
Maszyna została profesjonalnie zdemontowana i znajduje się w naszym magazynie w 73447 Oberkochen.
Wideo i zdjęcia zostały zrobione przed demontażem.
Podsumowanie danych technicznych
(prosimy o zapytanie o wszelkie dodatkowe akcesoria)
.....
Piła poprzeczna
.....
> Elektroniczna piła poprzeczna z bezstopniową regulacją w poziomie
> Liczba narzędzi: 1 szt.
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800 obr.
> Średnica wrzeciona: 40 mm
> Maks. średnica narzędzia: 400 mm
> Moc silnika: 3,7 kW
> Laserowe światło kierunkowe do rozpoznawania cięcia
> Zakres regulacji osi 150 mm oś NC, elektrycznie bezstopniowa
> Promieniowa pneumatyczna ścieżka regulacji 8 pozycji do np. zaokrąglania krawędzi od góry
Jednostka zaokrąglająca
.....
> Pozycja: pozioma dolna
> Moc silnika: 1,5 kW
> Średnica wrzeciona: 20 mm
> Długość mocowania narzędzia: 25 mm
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 9000 obr.
> Średnica narzędzia: maks. 130 mm
> Skok regulacji osiowej sprzężony maszynowo z piłą poprzeczną.
> Regulacja promieniowa sterowana pneumatycznie wł.
Elektroniczny ogranicznik długości
.....
> Długość 4500 mm
1. wrzeciono czopujące i dłutujące
.....
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 15 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
Fjdpfx Akex H Al Njgeph
> Długość mocowania narzędzia: 640 mm, z łożyskiem oporowym
> Ścieżka regulacji osiowej: 580 mm oś NC, bezstopniowa regulacja
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800 obr.
> Średnica narzędzia: maks. 400 mm
> Licznik śledzenia, liczona jest cała długość mocowania
2. wrzeciono do gwintowania i dłutowania
.....
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 15 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 640 mm, z łożyskiem oporowym
> Ścieżka regulacji osiowej: 580 mm oś NC, bezstopniowa regulacja
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800 obr.
> Średnica narzędzia: maks. 400 mm
> Licznik śledzenia, liczona jest cała długość mocowania
Pas transmisyjny
.....
Do przenoszenia części do obróbki wzdłużnej, w tym
Podwójna separacja części przed wejściem do obróbki wzdłużnej.
1. wrzeciono profilujące (zsynchronizowane i przeciwbieżne)
.....
> Pozycja: pionowa prawa
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 11 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 400 mm, z łożyskiem oporowym
> Ścieżka regulacji osiowej: 350 mm oś NC, bezstopniowa
> Promieniowa ścieżka regulacji: 80 mm oś NC, bezstopniowa
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr.
> min. okrąg narzędzia: 140 mm
> Maks. okrąg narzędzia: 232 mm
> 2 rolki posuwu sterowane osiowo pneumatycznie naprzeciwko wrzeciona,
8 pozycji
> Blat stołu sterowany pneumatycznie do średnicy narzędzia
2. wrzeciono profilujące
.....
> Pozycja: pionowa prawa
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 11 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 400 mm, z łożyskiem oporowym
> Ścieżka regulacji osiowej: 350 mm oś NC, bezstopniowa
> Promieniowa ścieżka regulacji: 80 mm oś NC, bezstopniowa
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr.
...
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
System okien
WEINIGUnicontrol 12 NC Spindeln
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2004, Wrzeciono rowkowe 2 szt.
Liczba agregatów frezujących: 7 szt.
Średnica wrzeciona: 50 mm
# 6726 Weinig Unicontrol 12 CNC
-----
Sprzedaż na zlecenie klienta. Maszyna podłączona i możliwa do pokazania.
W zestawie używane narzędzia do produkcji okien do Unicontrol 12,
OERTLI – różne grubości drewna
-----
Krótkie podsumowanie:
-----
- 2 wrzeciona do czopowania i rowkowania, każde o długości 640 mm, sterowane CNC
- Agregaty variotisch
- 3 wrzeciona profilujące, każde o długości 400 mm, sterowane CNC
- Wrzeciono okuciowe + agregaty rowkujące górne i dolne
- W zestawie używane narzędzia do produkcji okien do Unicontrol 12,
OERTLI – różne grubości drewna i systemy zaprogramowane i wprowadzone
(patrz załączony PDF)
Szczegółowy opis:
-----
Piła do przycinania długości
-----
Piła do przycinania długości – elektroniczna, ustawiana poziomo bezstopniowo
Liczba narzędzi: 1 szt.
Prędkość obrotowa wrzeciona: 3000-6000 obr./min
Średnica wrzeciona: 40 mm
Maks. średnica narzędzia: 400 mm
Moc silnika: 3 kW
Laserowe światło trasujące do wykrywania linii cięcia
Agregat zaokrąglający
-----
Położenie: poziome dolne
Moc silnika: 1 kW
Średnica wrzeciona: 20 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: 9000 obr./min
Maks. średnica narzędzia: 130 mm
Elektroniczny ogranicznik długości, długość: 3500 mm
-----
1. wrzeciono do czopowania i rowkowania
-----
Liczba narzędzi: zmienna, sterowana CNC
Długość mocowania narzędzia: 640 mm
Skok wrzeciona pionowy: zmienny, sterowanie CNC
Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800-4000 obr./min
Średnica wrzeciona: 50 mm
Maks. średnica narzędzia: 380 mm
Moc silnika: 15 kW
2. wrzeciono do czopowania i rowkowania
-----
Liczba narzędzi: zmienna, sterowana CNC
Długość mocowania narzędzia: 640 mm
Skok wrzeciona pionowy: zmienny, sterowanie CNC
Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800-4000 obr./min
Średnica wrzeciona: 50 mm
Maks. średnica narzędzia: 380 mm
Moc silnika: 15 kW
1. wrzeciono profilujące
Fpjdsyyqm Iepfx Akgjh
-----
Pozycja: pionowa prawa
Liczba narzędzi: zmienna, sterowana CNC
Długość mocowania narzędzia: 400 mm z łożyskiem górnym
Skok wrzeciona pionowy: zmienny, sterowanie CNC
Skok wrzeciona poziomy: zmienny, sterowanie CNC
Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min
Średnica wrzeciona: 50 mm
Maks. średnica narzędzia: 232 mm
Moc silnika: 11 kW
2. wrzeciono profilujące
-----
Pozycja: pionowa prawa
Liczba narzędzi: zmienna, sterowana CNC
Długość mocowania narzędzia: 400 mm z łożyskiem górnym
Skok wrzeciona pionowy: zmienny, sterowanie CNC
Skok wrzeciona poziomy: zmienny, sterowanie CNC
Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min
Średnica wrzeciona: 50 mm
Maks. średnica narzędzia: 232 mm
Moc silnika: 11 kW
3. wrzeciono profilujące
-----
Pozycja: pozioma gó...
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
System kątowy
WeinigUnicontrol 12
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Unicontrol 12
Składa się z: Jednostki tnącej (element A),
Czop i wrzeciono szczelinowe (poz. C),
Pas transferowy (poz. I),
Wrzeciono profilujące (poz. L),
Wrzeciono profilujące (poz. N),
Jednostka profilująca pionowa prawa (poz. P)
Do produkcji pojedynczych części i elementów w produkcji rama po ramie lub produkcji seryjnej.
Składa się z jednostki obróbki poprzecznej i jednostki obróbki wzdłużnej połączonych z pasem transferowym.
Szerokość robocza 40-140 mm
(Patrz linijka dociskowa po lewej stronie 40 - 140 mm)
Wysokość robocza 40-120 mm
Długość przedmiotu obrabianego min.
ok. 275 mm + 1 x długość profilu końcowego
Długa obróbka:
ok. 220 mm + 2 x długość profilu końcowego
Długość obrabianego elementu maks. 3500 mm
Wymiary części zależą od wyposażenia maszyny, rodzaju produkcji i wykorzystania narzędzi. Ostateczne określenie wymiarów części jest możliwe dopiero po otrzymaniu, sprawdzeniu i zatwierdzeniu kompletnych i ostatecznych rysunków układu.
Obróbka poprzeczna:
Posuw stołu Mocny silnik 0,3 kW (0,4 KM)
Wstępnie ustawiona prędkość posuwu dla cięcia, profilowania i powrotu 3-25 m/min
Stół Vario z (możliwość produkcji okien studyjnych)
Długość mocowania wszystkich wrzecion do czopowania i dłutowania może być wykorzystana bez potrzeby stosowania narzędzia do obróbki półfabrykatów.
Mocowanie przedmiotu obrabianego za pomocą mostka mocującego.
Obsługiwane przez siłownik mocujący zainstalowany pod stołem.
Sterowana numerycznie długa przykładnica zamontowana na stole do dłutowania.
Urządzenie do okien studyjnych Kąt obrotu maks. +/- 75°
Minimalna długość obrabianego elementu dla okien ukośnych zależy od kąta i szerokości drewna.
Możliwe wymiary elementów do produkcji okien skośnych
Kąt Maks. Min.
Szerokość robocza Długość elementu
+/-75° 80 mm 800 mm
+/-70° 120 mm 490 mm
+/-60° 240 mm 360 mm
+/-90° 350 mm 185 mm
Dla kątów większych niż 60° tylko obróbka przeciwbieżna
Prowizja nieudokumentowana
Fpodpfxoumci So Akgoh
1)Automatyczna regulacja kąta NC do obróbki części kątowych
Ochrona przed odpryskami za pomocą liczników na całej długości wrzeciona czopującego i dłutującego do obróbki pod kątem 90° Ręcznie regulowana przeciwlinia do obróbki elementów skośnych
2) Dodatkowe przeciwlinie
Ogłoszenia
Geiselwind
655 km
Piła wielopiłowa
WEINIG Raimann / InterholzK 47 S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Ciężka wielopiłowa Raimann o dużej szerokości cięcia. Szerokość łoża łańcuchowego 500 mm. Użytkowa długość mocowania tulei pił 570 mm. Wysokość cięcia 120 mm. Napędzane górne rolki dociskowe. Elektryczna regulacja belki dociskowej. Łańcuch z kolcami. Łożysko oporowe. Bezstopniowy hydrauliczny posuw od 0 do 50 m/min, nowy. Silnik napędowy 75 kW ze stacją napinającą pneumatyczną. 2 sztuki tulei pił. Osłony ochronne. Szafa sterownicza elektryczna. Itd. Wymieniono kilka nowych części.
Fedpfx Akextwvtjgoph
Ogłoszenia
Gerolzhofen
656 km
Pilarka tarczowa jedno- i wielotarczowa
WEINIGK 23
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1980, używany, w bardzo dobrym stanie
Producent: Raimann
Typ: K 23
Rok produkcji: 1980
Fedpfxjxuv Nuo Akgeph
Szerokość łańcucha: 250 mm
Szerokość cięcia: ok. 230 mm
Wysokość cięcia: ok. 120 mm bez docisku / z dociskiem 110 mm
Prędkość posuwu: maks. 8–35 m/min płynnie regulowana
Średnica tarczy: 360 mm x 80 – tuleja
Średnica wału: 65 mm
Minimalna długość obrabianego elementu: 290/750 mm
Średnica króćca odciągu: 200 mm
Zapotrzebowanie na miejsce: ok. 2400 mm x 1500 mm x 1600 mm
Waga: ok. 2100 kg
Całkowity pobór prądu: ok. 75 A
Miejsce składowania: 97447 Gerolzhofen, załadunek gratis, nieopakowany
Przekazanie w stanie istniejącym, jak oglądano
Bez gwarancji i rękojmi
Ogłoszenia
Malax
1 225 km
Piła wielopiłowa
WEINIGK 47
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1990, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wielopiła Raimann K47
Rok budowy 1990
Numer seryjny 24745
Maszyna nr 94800
Producent Interholz Raimann GmbH
Dane techniczne:
Szerokość łańcucha transportowego 430 mm
Szerokość wału 650 mm
Maksymalna wysokość cięcia 120 mm
Średnica tarczy piły 350mm
Średnica wrzeciona 60 mm
Średnica rękawa 80 mm
Minimalna długość 69 cm
Silnik główny o mocy 37 kW
Prędkość wału 3000 obr./min
Silnik posuwu 5,5 kW
płynna regulacja od 0 do 50 m/min
Falownik z regulacją posuwu
Centralny tor smarowania
Automatyczna regulacja wysokości wrzeciona
Automatyczna regulacja wysokości rolek
Górne rolki startowe
Rolki napinające pneumatyczne
Smarowanie centralne
Fodpfxev Rc Tve Akgsph
Wymiary całkowite maszyny:
Długość 330 cm
Szerokość 225 cm
Wysokość 220 cm
Waga 7000 kg
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Składnik
Siemens6EV3055-0BC Power Supply Version K generalüberholt mit 12 Monaten Gewährleistung
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Zasilacz Siemens 6EV3055-0BC wersja K , nr seryjny wg zdjęcia, używany, profesjonalnie całkowicie wyremontowany i przetestowany z 12 miesięczną gwarancją, 100% sprawny, zakres dostawy wg zdjęć.
Fjdpji Edv Esfx Akgoph
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Samochód strażacki
MANLE 15.255 4x2 LLC Doka, Metz DLA-K 12/9 Feuerwehr
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 18 629 km, moc: 180 kW (244,73 KM), pierwsza rejestracja: 10/2003, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 11 325 kg, maksymalna waga ładunku: 3 675 kg, masa całkowita: 15 000 kg, rozmiar opony: 285/70R19.5, konfiguracja osi: 4x2, następna inspekcja (TÜV): 11/2025, kolor: czerwony, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 3, zawieszenie: powietrze, liczba miejsc: 6, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, dodatkowe reflektory, kabina, niski poziom hałasu, światła przeciwmgielne, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, kabina załogowa (Doka), 1x fotel pneumatyczny, lusterka elektryczne, lusterka podgrzewane, elektryczne szyby lewe, elektryczne szyby prawe, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), retarder stały, przystawka mocy, blokada mechanizmu różnicowego, światła przeciwmgielne, reflektory robocze, lampa ostrzegawcza obrotowa, skrzynka narzędziowa, zawieszenie pneumatyczne, niska emisja hałasu G1, hydrauliczne podpory 4-punktowe, plakietka ekologiczna żółta.
Zabudowa: drabina obrotowa Metz DLA-K 12/9 L20FA z 2000l zbiornikiem na wodę i pompą pożarniczą Rosenbauer N20 (około 1157 motogodzin pracy drabiny). Nadwozie pożarnicze drabiny: producent Metz, 4-krotna hydrauliczna, pionowa stabilizacja z elektronicznym monitoringiem siły nacisku na podłoże, zasilanie elektryczne 230V do kosza ratowniczego, interkom między głównym stanowiskiem sterowania a koszem, punkt mocowania ładunku na poddrabinie do 1,1 tony, dwuosobowy kosz ratowniczy (max. 180 kg ładowności), trwałe przyłącze wodne na ostatnim przęśle drabiny, uchwyt na agregat prądotwórczy na lawecie (z zasilaniem do kosza ratowniczego), 2 niebieskie światła ostrzegawcze (podwójne światła błyskowe) na kabinie, 1 tylne niebieskie światło ostrzegawcze (podwójne światło błyskowe), sygnały pneumatyczne FIAM na dachu, 2 błyskowe światła ostrzegawcze z przodu, uchwyt na reflektor roboczy z przodu po prawej, 2 reflektory halogenowe 1000 W/230 V, 2 najazdy, 4 kliny pod podpory, działko wodne do montażu na koszu ratowniczym, przystawiana drabinka wejściowa, uchwyt na nosze medyczne montowany na ratunkowym koszu, uchwyty do podwieszania sprzętu do wciągania/opuszczania, odblaskowe oznaczenia konturowe na podeście.
Nadwozie pożarnicze (Metz): kabina kierowcy i załogi 1+5, siedzenia załogi tyłem do kierunku jazdy, 2000-litrowy zbiornik wodny GFK z elektrycznym wskaźnikiem poziomu, pompa pożarnicza Rosenbauer N20, dwa wyjścia tłoczne B, szybki atak – zwijadło z wężem 50 m DN25, miejsce na pompę zanurzeniową TP4/1, uchwyty na 4 aparaty powietrzne w kabinie załogi, schowek na pilarkę spalinową, miejsce na 60 litrów środka pianotwórczego w kanistrach, prądownica do piany średniej i ciężkiej, magazynowanie: 4 węże B, 6 węży C.
Pojazd był używany w służbie pożarniczej do 12/2024. Zbywany z powodu zakupu nowego pojazdu.
Przegląd fabryczny po 10 latach przeprowadzono w 2013 roku w Rosenbauer Karlsruhe:
- wymiana przewodów hydraulicznych, wymiana oleju i filtrów,
- wymiana głównego przewodu sterującego w parku drabinowym,
- kontrola i regulacja zestawu drabinowego,
- sprawdzenie i uszczelnienie wszystkich siłowników hydraulicznych.
Przegląd producenta wg DGUV 305-002 w 12/2023.
Ostatni serwis olejowy silnika 12/2023 przy 17.948 km.
Akumulatory wymienione 12/2022. Wymiana opon (komplet 6 szt.) 11/2019.
Pojazd serwisowany co roku przez producenta... PODANE AKCESORIA BEZ GWARANCJI, zastrzega się możliwość zmian, sprzedaży pośredniej i pomyłek!
Fsdpsv T U Ecofx Akgjph
Ogłoszenia
Oestrich-Winkel
808 km
Automatyczna tokarka
CitizenK 12 VII 1F7P
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2006, CNC tokarka wzdłużna
Typ maszyny: Citizen K 12 VII 1F7P
Rok produkcji: 2006
DANE TECHNICZNE:
Główne wrzeciono
Maks. długość toczenia: 200 mm
Średnica toczenia: 12 mm
Przelot pręta: 12 mm
Zakres prędkości obrotowej: 15 000 obr./min
Maks. średnica wiercenia czołowego: 10 mm
Maks. średnica gwintowania czołowego: M8
Średnica wrzeciona: 16 mm
Maks. średnica obróbki wrzeciona pomocniczego: 12 mm
Maks. długość obróbki wrzeciona pomocniczego: 40 mm
Fodpfxsy D Spxe Akgeph
Maks. średnica wiercenia dla obróbki tylnej: 6 mm
Maks. średnica gwintowania dla obróbki tylnej: M5
Prędkość obrotowa wrzeciona pomocniczego: 10 000 obr./min
Głowica narzędziowa, liczba narzędzi: 8
Prędkość narzędzi napędzanych: 6 000 obr./min
Narzędzia napędzane do obróbki tylnej nie są dostępne.
Ogłoszenia
Riederich
796 km
Wywrotka
MANTGS 18.360 K Absetzkipper MEILLER AK 12 MT*FUNK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 464 811 km, moc: 265 kW (360,30 KM), pierwsza rejestracja: 11/2011, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: żółty, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, Rok budowy: 2011, Wyposażenie: ABS, filtr sadzy, klimatyzacja, * TGS 18.360 K wywrotka hakowa MEILLER AK 12 MT rok prod. 2011
* wysuwany teleskopowo + z PILOTEM ZDALNEGO STEROWANIA
* bardzo zadbany stan!!!
* Numer pojazdu do zapytań klientów: 4622
* Klimatyzacja automatyczna
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Klimatyzacja
* EBS
Fedpfxoynculs Akgjph
* Przezroczysta osłona przeciwsłoneczna zewnętrzna
* Tempomat
* Filtr cząstek stałych
* Elektrycznie sterowane szyby
* ABS
* Hamulec silnikowy pneumatyczny
* Rozstaw osi 3600 mm
* Bluetooth
* Przekładnia mechaniczna
* Fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym
* Hak holowniczy
* Dwuosobowa kabina
* Regularnie serwisowany (książka serwisowa)
* SILNIK EURO 5 EEV
* Resory piórowe z tyłu
* Pilot zdalnego sterowania do wywrotki hakowej MEILLER
* Zielona plakietka ekologiczna
* 2/3-drzwiowy
Brak odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie
Sprzedaż wyłącznie dla przedsiębiorców
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży * Zmiany, wcześniejsza sprzedaż i pomyłki są wyraźnie zastrzeżone. Opis służy identyfikacji pojazdu i nie stanowi gwarancji w rozumieniu prawa sprzedaży. Decydujący jest opis zgodnie z umową zakupu.
* TOP SERWIS + JAKOŚĆ
* Chętnie przygotujemy ofertę LEASINGU, FINANSOWANIA lub WYNAJMU z opcją wykupu
Ubezpieczenie gwarancyjne możliwe na zapytanie u ubezpieczyciela
* Przegląd TÜV / UVV LBW / kontrola tachografu i montaż urządzenia OBU przez naszych partnerów na miejscu
* Tablice celne na 30 dni
Wszystkie dokumenty celne do wywozu możliwe, jednak należy je zamawiać osobno
* Opłaty drogowe dla Toll-Collect można zorganizować u nas
* Bezpłatny transfer z lotniska Stuttgart lub dworca Metzingen (Württ)
* DWORZEC KOLEJOWY DLA PRZYJAZDU: 72555 METZINGEN/WÜRTT.
* PO ANGIELSKU: Andreas Pittas * Thomas Pittas
* Alexander Pittas * Robin Pittas
Numer WHATSAPP *
---- Odwiedź naszą stronę internetową na
* Stały stan magazynowy ponad 200 pojazdów
Ogłoszenia
Łotwa
663 km
Rameuse
MONTFORTSMONTEX 12 G/K 220cm
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1986, rok ostatniego remontu: 2004, RAMA TKANIN TEKSTYLNYCH – MONTFORTS MONTEX 12 G/K
Na sprzedaż: Rama do tkanin Montforts Montex 12 G/K, bogato wyposażona, przeznaczona do suszenia, wykańczania, powlekania oraz prostowania tkanin.
Szczegóły maszyny:
Producent: Montforts
Model: Montex 12 G/K
Rok produkcji: 1986
Generalny remont: 2004 r., wymiana na energooszczędne palniki
Odnowiona: 2008 r., następnie zabezpieczona
Szerokość robocza: 220 cm
Komory suszące: 6
Fpjdoy A S Thepfx Akgeh
Ogrzewanie: gaz płynny oraz ziemny
System transportu tkaniny: poziomy łańcuch, transport na bolce i klipsy
Akcesoria i wyposażenie dodatkowe:
Küsters foulard
Jednostka powlekająca Isotex, model SR
Prostownica Mahlo, model RFMC-74 AN
Obrzeżowe jednostki tnące
2 cylindry chłodzące
Stacja chemiczna ze zbiornikami:
1300 l, 1100 l, 2 x 500 l
Wszystkie zbiorniki wyposażone w mieszadła
System odzysku ciepła zainstalowany nad komorami suszącymi
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
NOWY PANEL DOTYKOWY MC5/MC6 KRAUSS MAFFEI 12-200-1922-K PANEL OPERATORA 1922-K
KraussMaffeiNEW MC5/MC6 KRAUSS MAFFEI TOUCH PANEL 12-200-1922-K OPERATOR PANEL1922-K
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Krauss Maffei Touch panel najnowsza wersja do MC5/MC6 Części zamienne
szerokość- 37 cm wysokość-47cm długość-8cm
Fjdpfoqvuicjx Akgeph
Ogłoszenia
Deventer
886 km
Walizka
VogelzangV01 STG 12 20 K
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), konfiguracja osi: 2 osie, dopuszczalne obciążenie osi (oś 1): 10 000 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 2): 10 000 kg, pierwsza rejestracja: 01/2000, całkowita długość: 13 800 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, zawieszenie: powietrze, rozstaw osi: 8 900 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2000, Wyposażenie: ABS, windy załadunkowa, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Zawieszenie pneumatyczne
= Dalsze informacje =
Zawieszenie: pneumatyczne
Tylną oś 1: podwójne ogumienie; Maks. obciążenie osi: 10 000 kg; Bieżnik opony lewy wewnętrzny: 50%; Bieżnik opony lewy zewnętrzny: 50%; Bieżnik opony prawy wewnętrzny: 50%; Bieżnik opony prawy zewnętrzny: 50%
Tylną oś 2: podwójne ogumienie; Maks. obciążenie osi: 10 000 kg; Skrętna; Bieżnik opony lewy wewnętrzny: 50%; Bieżnik opony lewy zewnętrzny: 50%; Bieżnik opony prawy wewnętrzny: 50%; Bieżnik opony prawy zewnętrzny: 50%
Masa własna: 9 090 kg
Ładowność: 22 910 kg
DMC: 32 000 kg
Stan techniczny: dobry
Stan wizualny: dobry
Fpedpewwth Nsfx Akgeh
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Gerritem Haverhoek lub Pietem Haverhoekiem.
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
5-osiowe centrum obróbcze CNC
HOMAGBMG 511 / 60 /12 / F / K
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), CENTRUM OBRÓBCZE CNC (PUNKT-PUNKT) - 5 osi (DRIVE 5C+)
Maszyna portalowa (ruchoma w osi X)
System sterowania (PC85) Oprogramowanie woodWOP
Kabina bezpieczeństwa głowicy roboczej
Stół mocujący z konsolami Mod. Stół K
Wsporniki ramion podporowych (nr) 10 Wymiar stołu mocującego (mm) 1250
Zestaw pneumatyczny powerClamp - element mocujący - stół K
Fpsdpfxjnzhwhj Akgsh
Automatyczny system wymiany narzędzi - zmieniacz płyt - pozycje magazynka (nr)
Zmieniacz płyt - pozycje magazynka (liczba pozycji narzędzi) 14
Maksymalny zakres roboczy (X - Y - Z) mm 6175 x mm max 1550 x mm 300
Nr 2 Obszar roboczy - pompa próżniowa (wydajność w m3 / h) 2 x 100
Przenośnik wiórów
Z oddzielnym panelem elektrycznym i sterującym. Całkowite podłączone obciążenie (Kw) (50 A)
GRUPY ROBOCZE (GÓRA):
Nr 9 Niezależne pionowe wrzeciona wiertarskie (High Speed 7500)
Nr 4 Niezależne poziome wrzeciona wiertarskie (2 w osi X + 2 w osi Y) (Kw) 1,5)
Nr 1 Pionowe wrzeciono główne (jednostka frezująca) HSKF63 DRIVE 5C +(Kw 10)
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Oprzyrządowanie do frezowania
ErogluHSK 63-12-80-K A63.04.12.K
Zadzwoń
Stan: używany, Uchwyt narzędziowy, uchwyt narzędziowy, uchwyt frezarski, narzędzie frezarskie, uchwyt, uchwyt frezarski
-Producent: Eroglu, Uchwyt frezarski z kanałem chłodzącym Ovp
-Typ: HSK 63-12-80-K
.: A63.04.12.K
-Wymiar transportowy. 470/100/H95 mm
-Waga: 1,2 kg
Fpsder Dgi Tepfx Akgjh
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "weinig k 12"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


























































































































































































































































































