Używane Scm Topset Xl Na 6 Głowic na sprzedaż (56 333)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
SCMTOPSET XL na 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7713
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 240mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 6 wrzecion:
1) poziome dolne 240mm 7,5kW
2) pionowe prawe 130mm 5,5kW
3) pionowe lewe 130mm 5.5kW
4) poziome górne 240mm 7,5kW
5) poziome górne 240mm 5,5kW
wrzeciono 4 i 5 ustawiane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 240mm 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
*z góry:
- 8 wałków wprowadzających ciągnących metalowych, zębatych w tym 3 podwójne
- 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gładkie, gumowe w tym 2 podwójne
*z dołu:
- 3 walce ciągnące gładkie
- 3 dociski boczne
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- wałki dociskane pneumatycznie
- silnik posuwu 7,5kW
- posuw na wałkach Kardana
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- długość blatu wprowadzającego 2480mm
- pneumatyczne otwieranie / zamykanie kabiny
- pneumatyczne odmuchiwanie blatu
- centralne smarowanie blatu
- średnice króćca odciągu 3x120mm, 3x150mm
- wymiary dł/szer/wys 5300x1700x1800mm
- waga 5000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– na 6 głowic
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczne otwieranie kabiny
– pneumatyczne odmuchiwanie blatu
– 4 i 5 wrzeciono regulowane elektrycznie
Godpfxjzab Eyj Akgsbn
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 116900 PLN
Cena netto: 27850 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
Gbedpfjzact Esx Akgon
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Zębowo
219 km
Strugarka
SCMTOPSET XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 240 mm, średnica wrzeciona: 40 mm, wysokość robocza: 120 mm, masa całkowita: 5 050 kg, moc silnika posuwu: 11 W, prędkość wrzeciona (maks.): 8 300 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 8 300 obr./min, długość stołu strugarki: 2 500 mm, liczba wrzecion: 6, Strugarka czterostronna SCM TOPSET XL:
- szerokość robocza: 240 [mm]
- wysokość robocza: 120 [mm]
- ilość wrzecion: 6
- układ wrzecion: dół/prawo/lewo/prawo/góra/dół
- wrzeciono 1 (dolne): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 2 (prawe): 11 [kW] - 8300 [rpm]
Gbedpoizxf Hofx Akgon
- wrzeciono 3 (lewe): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 4 (prawe): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 5 (górne): 15 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 6 (dolne): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- długość stołu wprowadzającego: 2500 [mm]
- średnica wrzecion: 40 [mm]
- moc silnika posuwu: 11 [kW]
- prędkość posuwu: 6-60 [m/min] (posuw bezstopniowy)
- automatyczna pompa smarująca stołu roboczego
- waga: 5050 [kg]
- pełna dokumentacja techniczna
Strugarka w bardzo dobrym stanie. Pierwszy właściciel!

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Automatyczna frezarka, strugarka czterostronna
SCMTOPSET XL 323
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2005, Automatyczna frezarka z 9 wrzecionami i sterowaniem SCM Control 100 PC wszystkich wrzecion
Max. Szerokość robocza 240 mm
Min. szerokość robocza 25 mm
Max. Wysokość robocza 120 mm
Min. wysokość robocza 10 mm
Minimalna długość 640 mm
Prędkość posuwu 6 - 36 m/min, zmienna
Prędkość obrotowa wału 6000/ 8300 obr/min
Średnica wału 40 mm
Długość użytkowa wałków pionowych 140 mm
Długość użytkowa wałków poziomych 250 mm
Regulacja osiowa wałków pionowych w stosunku do stołu roboczego 0 - 80 mm
Regulacja osiowa wałków poziomych w stosunku do prawej prowadnicy 0 - 45 mm
Min. i maks. wys. narzędzia profilowego 100 - 220 mm
Min. i maks. DM narzędzia na wale strugarskim 120 - 140 mm
Pojemność profilu 2. dolnego poziomego wału z narzędziem o DM 200 mm = 15 mm
Silnik posuwu mocy 5,5 kW
Średnica rolek podających 140 mm
Długość stołu podawczego 2500 mm
Szybka regulacja stołu podawczego i prowadnicy 10 mm
Zdolność wydobywcza 7500 m3/h
Zasilanie sprężonym powietrzem 6 - 10 bar
Ciężar 6000 kg
Wymiary dł. x szer. x wys. = 6300 x 1620 x 1655 mm
Rozmieszczenie wrzecion:
Dolne wrzeciono poziome
Gsdpfx Akeg Umrmjgjbn
Moc silnika 11,0 kW
Prędkość obrotowa wału 6000 obr/min
Prawe wrzeciono pionowe
Moc silnika 7,5 kW
Prędkość obrotowa wału 8300 obr.
Lewe wrzeciono pionowe
Moc silnika 7,5 kW
Prędkość obrotowa wału 8300 obr.
2. prawe wrzeciono pionowe
Moc silnika 7,5 kW
Prędkość obrotowa wału 8300 obr.
2. lewe wrzeciono pionowe
Moc silnika 7,5 kW
Prędkość obrotowa wału 8300 obr.
Górne wrzeciono poziome
Moc silnika 11,0 kW
Prędkość obrotowa wału 8300 obr.
2. dolne wrzeciono poziome
Moc silnika 12,0 kW
Prędkość obrotowa wału 8300
[...]
Ogłoszenia
Adlikon bei Regensdorf
915 km
Strugarka
SCMTOPSET XL
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2004, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: AA1/014057, załaduj zdjęcie
Gbedpfxjyr R Rve Akgen
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka 800mm
Kupfermühlena 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7641
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 800mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- dociski
- wał profilujący 800mm, 4 nożowy ( założone 3 noże proste, 1 nóż profilowy)
- docisk
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka gładka, poślizgowa, dzielona
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 90mm 4kW
2) pionowe lewe 90mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 350mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 40mm
- na wyprowadzeniu: 4 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/14/9/18/11,5/23m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- średnice króćca odciągu 3×180, 130mm
- wymiary dł/szer/wys 3100x2000x1900mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
Gedjy T Rgzspfx Akgsbn
– 3 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 64900 PLN
Cena netto: 15450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT 23 Ena 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7289
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
6 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 170mm
3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono) 11kW
4) poziome górne 230mm 11kW
5) poziome górne 230mm 7,5kW
6) poziome dolne 230mm 11kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 4 i 5 ustawiane elektrycznie góra/dół
- obroty wrzecion 8000obr/min
- średnica wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec elektryczny
- z góry 6 wałków wprowadzających, ciągnących, zębatych w tym 1 podwójny
- z góry wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- z dołu wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- docisk od boku
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 4kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 6x140mm
- wymiary dł/szer/wys 4900x2400x2000mm
- waga około 4000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 6 głowic
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Zdjęcia oryginalne
Cena netto: 142900 PLN
Gbodpfx Aksy N Ahiegon
Cena netto: 34000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Lahr
899 km
Standardowy ciągnik siodłowy
VOLVOFH 500 Kipphydraulik XL-Tank Navi Euro 6
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 599 000 km, moc: 375 kW (509,86 KM), pierwsza rejestracja: 05/2019, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, Volvo FH 500 hydraulika wywrotu XL-zbiornik pełne zawieszenie pneumatyczne Euro 6
Dla zapytań: 0626518
* Stan: bardzo dobry
* Moc: 375 kW / 500 KM
* Pojemność skokowa: 12 777 ccm
* AdBlue
* Przystawka odbioru mocy (PTO)
* Hydraulika wywrotu
* ABS
* EBS
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Tempomat adaptacyjny z asystentem awaryjnego hamowania
* Asystent pasa ruchu
* LCS – asystent zmiany pasa ruchu
* Norma emisji spalin EURO 6
* Klakson powietrzny na dachu
* Luk dachowy manualny / wersja szklana
* System audio: radio CD (Bluetooth)
* 2x komfortowe łóżko
* Lodówka pod łóżkiem, wysuwana
* Automatyczna klimatyzacja
* Ogrzewanie postojowe
* Fotel kierowcy pneumatyczny komfortowy
* Podgrzewany fotel kierowcy
* 12V/24V w przestrzeni na nogi pasażera
* Lusterka zewnętrzne sterowane i podgrzewane elektrycznie
* Zawieszenie: powietrzne / powietrzne (pełne)
* Elektryczne podnośniki szyb
* Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna
* Dopuszczalna masa całkowita: 18,00 t
* Przednie światła przeciwmgielne
* Ochrona przed zderzeniem z przodu / aluminium
* Dodatkowe reflektory z przodu
* Światła przeciwmgielne
Opony:
Przód: 385 / 65 R22.5, 25% pełne zawieszenie pneumatyczne
Gbedpjzc S Abofx Akgen
Tył: 315 / 80 R22.5, 25% pełne zawieszenie pneumatyczne
Cena: 39.900,- EUR + 19% VAT
W przypadku dodatkowych pytań można się z nami skontaktować pod następującymi numerami telefonu:
*
*
Mówimy: niemiecki, angielski, francuski, polski i ?????
Zastrzegamy sobie prawo do błędów pisarskich, omyłek oraz wcześniejszej sprzedaży.
Ogłoszenia
SON EN BREUGEL
942 km
Furgon blaszak
Mercedes-BenzVito 114 CDI XL EURO 6 - A/C climate - Navi - C...
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 173 326 km, moc: 100 kW (135,96 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: mechaniczny, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 430 mm, pierwsza rejestracja: 05/2019, pojemność zbiornika paliwa: 72 l, Emisje CO₂: 164 g/km, klasa emisji: Euro 6, kolor: czerwony, liczba miejsc: 3, liczba poprzednich właścicieli: 2, Rok budowy: 2019, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, komputer pokładowy, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, Informacje ogólne
Liczba drzwi: 5
Okres produkcji modelu: czerwiec 2016 - sierpień 2019
Kabina: pojedyncza
Informacje techniczne
Moment obrotowy: 330 Nm
Liczba cylindrów: 4
Pojemność silnika: 2 143 cm³
Skrzynia biegów: 6-biegowa, manualna
Przyspieszenie (0–100 km/h): 12,8 s
Prędkość maksymalna: 184 km/h
Wymiary
Długość/wysokość: L3H1
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 537 x 193 x 199 cm
Masa
Masa własna: 1 974 kg
Gbedpjyh Nfnefx Akgon
Ładowność: 826 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 2 800 kg
Wnętrze
Kolor wnętrza: czarny
Zużycie paliwa
Średnie zużycie paliwa: 6,4 l/100km
Zużycie paliwa w mieście: 8,2 l/100km
Zużycie paliwa poza miastem: 5,3 l/100km
Serwis, historia i stan
Przegląd techniczny ważny do: 10.2026
Liczba kluczyków: 2 (2 piloty)
Informacje finansowe
Zapytaj o opcje leasingu finansowego
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Mazeland Automotive Ekkersrijt 2008 5692BA SON EN BREUGEL, NL
= Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Automatyczne światła mijania
- Podgrzewane lusterka zewnętrzne
- Poduszka powietrzna pasażera
- Zestaw głośnomówiący Bluetooth
- Trzecie światło stop
- Elektryczne szyby przednie
- Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Centralny zamek sterowany pilotem
- Tylne drzwi
- Wykończenie wnętrza z drewna
- Regulowany fotel kierowcy
- Regulowana kierownica
- Klimatyzacja
- Przestrzeń ładunkowa
- Przedni podłokietnik
- Wielofunkcyjna kierownica
- Przednie i tylne czujniki parkowania
- Radio
- Kamera cofania
- Boczne drzwi przesuwne z prawej strony
- System Start/Stop
- Immobilizer
- Telefon z Bluetooth
- Przegroda pomiędzy kabiną a przestrzenią ładunkową
Ogłoszenia
SON EN BREUGEL
942 km
Furgon blaszak
Mercedes-BenzVito 114 CDI XL - EURO 6 - Airco - Navi - Cruis...
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 181 982 km, moc: 100 kW (135,96 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: mechaniczny, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 430 mm, pierwsza rejestracja: 11/2020, pojemność zbiornika paliwa: 70 l, Emisje CO₂: 201 g/km, klasa emisji: Euro 6, kolor: czerwony, liczba miejsc: 2, liczba poprzednich właścicieli: 2, Rok budowy: 2020, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, komputer pokładowy, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, Informacje ogólne
Liczba drzwi: 5
Zakres modelu: 11.2019 - 10.2021
Kabina: pojedyncza
Informacje techniczne
Moment obrotowy: 330 Nm
Liczba cylindrów: 4
Gsdox Nqkrspfx Akgobn
Pojemność silnika: 1750 cm³
Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
Wymiary
Długość/Wysokość: L3H1
Wymiary (D x S x W): 537 x 193 x 199 cm
Masy
Masa własna: 1937 kg
Ładowność: 863 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Wnętrze
Kolor wnętrza: czarny
Spalanie
Średnie zużycie paliwa: 6,8 l/100 km
Zużycie paliwa w mieście: 7,9 l/100 km
Zużycie paliwa poza miastem: 6,1 l/100 km
Serwis, historia i stan
Książka serwisowa: obecna (serwis dealerski)
Przegląd techniczny (APK): ważny do 11.2026
Liczba kluczyków: 2 (2 piloty)
Informacje finansowe
Zapytaj o opcje leasingu finansowego
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Mazeland Automotive Ekkersrijt 2008 5692BA SON EN BREUGEL, NL
= Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Automatyczne światła mijania
- Podgrzewane lusterka zewnętrzne
- Poduszka powietrzna pasażera
- Zestaw głośnomówiący Bluetooth
- Trzecie światło stop
- Elektryczne szyby przednie
- Elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Centralny zamek na pilota
- Drzwi tylne
- Drewniana zabudowa przestrzeni ładunkowej
- Regulowany fotel kierowcy
- Regulowana kierownica
- Przestrzeń ładunkowa
- Przedni podłokietnik
- Wielofunkcyjna kierownica
- Czujniki parkowania przód i tył
- Radio
- Kamera cofania
- Boczne drzwi przesuwne prawe
- System start/stop
- Immobilizer
- Telefon z Bluetooth
- Przegroda między kabiną a przestrzenią ładunkową
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalny frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z wymiennymi płytkami skrawającymi zamontowany na oprawce SK40 – Made in Germany. Idealny do szybkiego i precyzyjnego nacinania rowków, cięcia oraz obróbki bocznej w stalach, żeliwie, aluminium i innych materiałach konstrukcyjnych. Frez wyposażony w płytki wieloostrzowe – gwarantuje wysoką wydajność skrawania i długą żywotność narzędzia. Całość w dobrym stanie roboczym, gotowa do natychmiastowej pracy w centrum CNC. • Średnica freza: Ø100 mm • Szerokość skrawania: 6 mm • Wymienne płytki skrawające • Mocowanie: stożek SK40 • Stan: używany – w 100% sprawny • Produkcja: Made in Germany
Gedpfx Asxllcljkgjbn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
Gbsdpfx Akoy Sny Asgjn
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Gorzów Wielkopolski
280 km
Strugarka czterostronna
SCMSUPERSET XL
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2007, godziny pracy: 50 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna SCM SUPERSET XL
Rok prod. 2007
Maszyna przepracowała tylko 50 godzin, jest praktycznie jak nowa.
Dane techniczne:
Gsdpfsyhhx Nex Akgobn
• Szerokość robocza do 240 mm
• Wysokość robocza do 120 mm
• Prędkość obrotowa wrzecion: 6000 obr./min
• Płynna regulacja posuwu 5-25 m/min
• Układ wrzecion(5 wrzecion):
- dolne 7,5 kW
- prawe 7,5kW
- lewe 7,5kW
- górne 7,5kW
- dolne 7,5kW
• Wszystkie wrzeciona narzędziowe z niezależnymi silnikami
Maszyna posiada 2 wrzeciona pionowe (2 i 3 )na szybko złącza HSK85S
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
SCMSintex XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna SCM Sintex XL
Szerokość robocza 23-180mm
Wysokość robocza 6-100mm
Ilość wrzecion 4
Układ wrzecion:
Dół 7.5kw
Prawa 5.5kw
Lewa
Góra
Minimalna długość obrabianego elementu 300mm
Średnica wrzecion 35mm
Prędkość posuwu regulowana za pomocą falownika 4-12min
Dokumentacja techniczna
Gjdpfx Akew Hbf Iogebn
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
SCMSuperset XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna SCM Superset XL
Szerokość robocza 15-230mm
Wysokość robocza 6-120 mm
Gbjdpfxsy E S R Ee Akgon
Ilość wrzecion 5
Układ wrzecion:
Dół
Prawa
Lewa
Góra
Dół
Prędkość oborowa wrzecion 6000r.p.m
Dociski pneumatyczne
Prędkość posuwu regulowana za pomocą wariatora 5-25m/min
Napęd na wałach kardana
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
SCMSuperset XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna SCM Superset XL
Gbsdpfx Asy Ttryekgen
Szerokość robocza 15-230mm
Wysokość robocza 6-120 mm
Ilość wrzecion 5
Układ wrzecion:
Dół
Prawa
Lewa
Góra
Dół
Prędkość oborowa wrzecion 6000r.p.m
Dociski pneumatyczne
Prędkość posuwu regulowana za pomocą wariatora 5-25m/min
Napęd na wałach kardana
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
SCMSuperset XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna SCM Superset XL
Szerokość robocza 15-230mm
Wysokość robocza 6-120 mm
Ilość wrzecion 6
Układ wrzecion:
Dół
Prawa
Lewa
Góra
Dół
Uniwerslana/piłka do listwy przyszybowej
Gjdpfey Sr Nnox Akgsbn
Prędkość oborowa wrzecion 6000r.p.m
Dociski pneumatyczne
Prędkość posuwu regulowana za pomocą falownika 5-25m/min
Napęd na wałach kardana
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Minibus
MERCEDES-BENZVito 116 Tourer PRO 4x4 XL STANDHZ NAV KAMERA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 34 272 km, moc: 120 kW (163,15 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, pierwsza rejestracja: 06/2025, kolor: biały, liczba miejsc: 8, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, * 2-drożne głośniki z przodu i z tyłu
* 3-osobowa komfortowa kanapa w 1. rzędzie, z zewnętrznym siedzeniem składanym
* 3-osobowa komfortowa kanapa w 2. rzędzie, z zewnętrznym siedzeniem składanym
* 9G-TRONIC
* ATTENTION ASSIST
* Adaptacyjne światło stopu
* Pakiet aerodynamiczny
* Poduszka powietrzna pasażera
* Aktywny tempomat (DISTRONIC)
* Aktywny asystent hamowania
* Aktywny ogranicznik drzwi przesuwnych
* Aktywny asystent ograniczenia prędkości
* Aktywny asystent kierowania
* Aktywny asystent pasa ruchu
* Stały napęd na wszystkie koła
* Dopuszczalna masa przyczepy 2500 kg
* Zdejmowana kula haka holowniczego
* Podłokietniki dla siedzeń w przedziale pasażerskim
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
* Lusterka zewnętrzne podgrzewane i regulowane elektrycznie
* Seria C447 Vito/V-Klasa
* Asystent ruszania pod górę
* Pakiet BlueEFFICIENCY
* Kompensacja awarii wzmacniacza siły hamowania
* Hamulce zoptymalizowane pod kątem emisji CO2
* Dokumenty COC
* Pakiet chromowanego wnętrza
* Przyciemniane szyby z tyłu (czarne szkło)
* Cyfrowe radio (DAB)
* Relingi dachowe
* Podsufitka
* Funkcja Start-Stop ECO
* Norma emisji EURO 6E-BIS M1
* Rozszerzona automatyka ruszania na autostradach
* Pakiet wspomagania jazdy
* Asystent świateł drogowych
* Zabezpieczenie przed niewłaściwym tankowaniem
* Stałe okno z tyłu
* Okno w tylnej klapie z wycieraczką i spryskiwaczem
* Okno prawe przednie stałe w boku/ drzwiach przesuwanych
* Okno lewe przednie stałe w boku/ drzwiach przesuwanych
* Elektryczny hamulec postojowy
* Zarządzanie generatorem
* Ograniczenie prędkości 210 km/h
* Wariant wagowy 3200 kg
* Sygnalizacja pasów bezpieczeństwa dla siedzenia pasażera
* Półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC
* Funkcja HOLD
* Uchwyt do wsiadania
* Uchwyt w tylnej części pojazdu
* Zbiornik główny 70 litrów
* Jednostka sterująca Europa/WNP/Mongolia
* Drzwi tylne dwuskrzydłowe, otwierane do ściany bocznej
* Oświetlenie wnętrza w tylnej części
* Lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniane
* Wysokiej klasy wykończenie wnętrza
* Kombivan
* Bierne rozpoznawanie obecności dzieci w aucie
* Blokada drzwi dla dzieci w przedziale pasażerskim
* Półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC w tylnej części
* Pojazd kombi
* Zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem
* Komfortowe siedzenie pasażera
Gedjyl Ekwjpfx Akgjbn
* Komfortowy panel dachowy
* Komfortowe siedzenie kierowcy
* Komfortowe zamykanie
* Moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych
* Kompletny pojazd
* Podłoga z tworzywa TPO w przestrzeni pasażerskiej
* Chromowana osłona chłodnicy
* Lakier ARCTIC WHITE MB 9147
* Kierownica po lewej stronie
* Kierownica skórzana
* Informacje Live Traffic
* Podparcie lędźwiowe dla kierowcy i pasażera
* System multimedialny MBUX
* MULTIBEAM LED z asystentem świateł drogowych PLUS
* Mercedes-Benz MobiloVan z DSB i GgD
* System wezwania pomocy Mercedes-Benz
* Wielofunkcyjna kierownica
* Nawigacja
* OM 654 DE 20 LA 120 kW (163 KM) 3800 obr./min
* Zarządzanie awariami
* Pakiet parkowania z kamerą cofania
* Rozstaw osi 3430 mm, długi zwis
* Monitorowanie ciśnienia w oponach na przedniej i tylnej osi, bezprzewodowe
* Czujnik zajęcia fotela kierowcy
* Podgrzewanie siedzeń kierowcy i pasażera
* Regulacja głębokości siedziska pasażera
* Regulacja głębokości siedziska kierowcy
* Szybkozłącza w szynach siedzeń, 3 szyny
* Pakiet integracji smartfonu
* Pakiet lusterkowy Vito
* Tapicerka materiałowa Caluma czarna
* Dostosowanie prędkości w oparciu o trasę
* Poduszka boczna Thorax-Pelvis dla kierowcy i pasażera
* Asystent martw
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
SCMSUPERSET Plus 7 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6368
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 5,5kW
3) pionowe lewe 130mm 5,5kW
4) poziome górne 230mm 7,5kW
5) poziome górne 230mm 11kW
6) poziome dolne 230mm 18,5kW
Gbedoy N Agxepfx Akgon
7) uniwersalne 230mm regulowane pod kątem 360stopni 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec elektryczny
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona 4 i 5 regulowane elektrycznie góra/dół
- z góry 8 wałków wprowadzających ciągnących metalowych, skrętnych w tym 2 podwójne
- z góry 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe
- z góry docisk 2szt
- z dołu zapadki
- z dołu od boku 3 dociski
- z dołu 2 rolki metalowe, gładkie, ciągnące
- z dołu 2 rolki podwójne, ciągnące, gumowe
- wałki dociskane pneumatycznie
- posuw na wałkach Kardana
- płynna regulacja prędkości posuwu 5-36m/min
- silnik posuwu 4kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania 0,75kW
- długość blatu wprowadzającego 1980mm
- zamknięta w kabinie
- centralne smarowanie blatu
- średnice króćca odciągu 5x120mm, 2x150mm
- wymiary dł/szer/wys 5500x1840x1900mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– na 7 głowic
– do mokrego i suchego drewna
– ostatnie wrzeciono uniwersalne
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 136900 PLN
Cena netto: 32600 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić w zależności od wyższych wahań)
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Płaszczyzna czterostronna
SCMSintex XL
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, Min./Maks. szerokość robocza (wymiar końcowy): 23 - 180 mm Min./Maks. wysokość robocza (wymiar końcowy): 6 - 105 mm Min. długość obrabianego elementu: 300 mm Prędkość posuwu: 6 - 12 m/min Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min Średnica wrzeciona: 35 mm Moc silnika wrzeciona poziomego: 10 kW Moc silnika wrzeciona pionowego: 7,5 kW Moc silnika posuwu: 1 kW Średnica rolek posuwu: 120 mm Średnica króćca odciągowego 1 szt.: 150 mm Średnica króćca odciągowego 2 szt.: 120 mm Waga: ok. 950 kg Lokalizacja: Dostawca
Gedpfx Ajym D Eiokgsbn
Ogłoszenia
Bakum
751 km
Podwozie ciężarówki
VOLVOFH 460 XL, Chassi Standklima, Navi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 876 082 km, moc: 345 kW (469,07 KM), pierwsza rejestracja: 06/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 13 735 kg, maksymalna waga ładunku: 12 265 kg, masa całkowita: 26 000 kg, rozmiar opony: 315/80 22,5, stan opon: 50 procent, konfiguracja osi: 6x2, rozstaw osi: 4 800 mm, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: powietrze, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 876 082 h, rozmiar przedniej opony: 315/80 22,5, rozmiar tylnej opony: 315/80 22,5, Wyposażenie: ABS, airbag, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, rejestracja ciężarówki, system nawigacji, zaczep do przyczepy, Numer referencyjny do zapytań: 40589
Volvo, FH 460
* Rok produkcji: 2020
* ABS – system zapobiegający blokowaniu kół
* Zaczep do przyczepy
* EBS – elektroniczny system hamulcowy
* ESP
* Automatyczna klimatyzacja
* Lodówka
* Pneumatyczne zawieszenie
* System nawigacji
* Oś podnoszona
* Ogrzewanie postojowe
* Klimatyzator postojowy
* Transport dalekobieżny > 7,5 t
* Oś skrętna nadążna
* Asystent utrzymania odległości
* Poduszka powietrzna
* Asystent pasa ruchu
* Skrzynia biegów: automatyczna
* Zawieszenie: pneumatyczne
* Dopuszczalna masa całkowita: 26 000 kg
* Masa własna: 13 735 kg
* Ładowność: 12 265 kg
* Dopuszczalna masa całkowita: 26 000 kg
* Stan opon oś 1: 30% -- 30% – Rozmiar opon: 315/80 R22,5
* Stan opon oś 2: 70%|70% -- 70%|70% – Rozmiar opon: 315/80 R22,5
* Stan opon oś 3: 30% -- 30% – Rozmiar opon: 315/80 R22,5
* Rozstaw osi: 4800 mm
* Rozmiar opon: 315/80 R22,5
* Na życzenie prześlemy więcej zdjęć oraz wideo
* Nr podwozia: LB313289
Zastrzeżenie:
Zmiany, sprzedaż pośrednia i pomyłki zastrzeżone
Więcej zdjęć i filmów znajduje się na naszej stronie internetowej.
Nasza szeroka oferta usług obejmuje m.in.:
* Skup / sprzedaż / wynajem pojazdów użytkowych
* Szybkie i nieskomplikowane finansowanie
* Wnioskowanie o wszystkie (eksportowe) dokumenty
* Zamawianie tablic eksportowych / celnych
Gbjdpfxsyiyics Akgon
* Przygotowanie pojazdu: nowe plandeki, oznakowania, lakierowanie itp.
* Profesjonalny załadunek / zabezpieczanie ładunku
* Przeglądy techniczne TüV, rejestracja pojazdu
* Transport pojazdów użytkowych
Zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem – służymy fachowym doradztwem.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Karsin
235 km
STRUGARKA CZTEROSTRONNA SCM SUPERSET XL
SCMsuperset xl
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), szerokość robocza 230mm
wysokość robocza 120mm
5 głowic
układ głowic
Gbodpfowlk Ebjx Akgjn
dolna 5.5kW
prawa 5.5kW
lewa 5.5kW
górna 7.5kW
dolna 5.5kW
obroty głowic 6000 obr./min
regulacja głowic w dwóch osiach
płynna regulacja prędkości posuwu
rok produkcji 2001
zasilanie 400v
Ogłoszenia
Biertowice
232 km
Formier
SCMSuperset XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2000, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza 230mm
wysokość robocza 120mm
6 głowic
układ głowic: dolna/prawa/lewa/górna/dolna/uniwersalna
Gbsdpfxsy N N T Ee Akgon
obroty wrzecion 6000 obr./min
regulacja wrzecion w dwóch osiach
pneumatyczne dociski rolek ciągnących
płynna regulacja prędkości posuwu
rok produkcji 2000
Ogłoszenia
Porażyn
196 km
Strugarka 4-stronna
SCMSuperset XL
Zadzwoń
Stan: używany, • Strugarka czterostronna z klasycznym wrzecionem
• Szerokość robocza do 240 mm
• Wysokość robocza do 120 mm
• Min. wysokość robocza 6 mm
• Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min
• Płynna regulacja posuwu 5-25 m/min (opcjonalnie do 36 m/min)
Gbedpfx Akjxxkt Asgjn
• Długi zakres regulacji osiowej wrzeciona pionowego, do 80 mm
• Wszystkie wrzeciona narzędziowe z niezależnymi silnikami
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Prasa do gorących płyt, prasa do forniru
SCM SergianiGS 6/90 30-13
Zadzwoń
Stan: nowe, Elektryczna prasa z płytami grzewczymi
Producent: SCM
Model: GS 6/90 30-13
Typ oferty: Maszyna fabrycznie nowa
Dane techniczne:
Wymiary płyt grzewczych: 3000 x 1300 mm
Liczba płyt grzewczych: 2 szt.
Gbedpjfh Tmmefx Akgsn
Maksymalna temperatura płyt grzewczych: 120°C
Zalecana temperatura robocza płyt grzewczych: 90°C
Liczba cylindrów prasujących: 6 szt.
Moc silnika pompy hydraulicznej: 3,0 kW, 400 V, 50 Hz
Siła nacisku: 90 t (900 kN)
Średnica cylindrów prasujących: 70 mm
Liczba poziomów: 1
Wysokość otwarcia poziomu: ok. 400 mm
Moc przyłączeniowa: 26,0 kW, 400 V, 50 Hz
Płyty grzewcze:
Elektrycznie ogrzewane aluminiowe płyty typu sandwich firmy ELKOM (Niemcy). Regulacja płynna do max. 120°C, na zamówienie do 150°C. Izolacja termiczna względem ramy prasy. Płyty grzewcze mocowane są za pomocą specjalnych uchwytów zapewniających niezbędną rozszerzalność cieplną.
Hydraulika:
Kompaktowa pompa hydrauliczna marki HAWE (Niemcy) zintegrowana z ramą prasy. Wykonanie dwustopniowe – faza zamykania i budowania ciśnienia. Cylindry hydrauliczne z wysokogatunkowej stali, hartowane i szlifowane o dużej średnicy.
Rama prasy:
Rama wykonana jako ciężka, odporna na skręcanie i naprężenia konstrukcja stalowa, spawana. Prasy serii GS mogą być załadowywane ze wszystkich czterech stron. Stoły prasujące wykonane ze spawanych profili HEA. Precyzyjna obróbka podzespołów na nowoczesnych obrabiarkach CNC. Równomierny i precyzyjny ruch stołu prasującego zapewniają listwy zębate i samosmarujące prowadnice ślizgowe w dwóch narożnikach ramy.
Sterowanie:
Boczny pulpit operatorski z kolorowym panelem dotykowym SIEMENS 7''.
Autorski system sterowania SCM umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę prasy.
Możliwość programowania, odczytywania i zmiany następujących parametrów:
- Automatyczne obliczanie maksymalnego dozwolonego ciśnienia hydraulicznego na podstawie wielkości obrabianego elementu
- Możliwość zapisywania do 100 programów (temperatura, ciśnienie, czas prasowania, wielkość płyty)
- Bezpośrednie ustawianie ciśnienia hydraulicznego
- Możliwość połączenia internetowego dla zdalnego serwisu
- Elektroniczna regulacja czasu prasowania
- Elektroniczna kontrola temperatury płyt grzewczych
- Automatyczne przywracanie nacisku
- Pełna diagnostyka i sygnalizacja błędów na wyświetlaczu
Opcjonalnie:
- Elektroniczna kontrola płaskości (monitorowanie niewłaściwego załadunku)
- Folia MYLAR do ochrony i łatwego czyszczenia płyt grzewczych
- Możliwość zwiększenia nacisku prasy do 120 t
- Płyty grzewcze ELKOM w wersji z powłoką anodowaną na złoto
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "scm topset xl na 6 głowic"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




































































































































































































































































































































































































