Używane Martin T60 na sprzedaż (1 140)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Piła formatowa
MARTINT60
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2010, Długość wózka: 3700 mm
Szerokość cięcia przy ograniczniku szerokości: 850 mm
Szerokość cięcia przy ograniczniku poprzecznym: 3200 mm
Głębokość cięcia: 120 mm
Podcinacz: nie
Regulacja wysokości tarczy: elektryczna / sterowanie pozycją
Regulacja pochylania tarczy: elektryczna / sterowanie pozycją
Regulacja ogranicznika szerokości: manualna
Średnica tarczy: 400 mm
Obroty: 4000 / 4800 / 6000 obr./min
Moc silnika: 7,5 kW, 400 V, 50 Hz
Średnice króćców odciągu: 80 i 120 mm
W ZESTAWIE:
Wskaźnik linii cięcia laserowej
Zderzak dwukątowy MITREX
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.): ok. 3850 x 1650 x 1850 mm
Masa: ok. 1200 kg
Fedsxzfqbspfx Al Ujgc
Informacja dot. maszyn używanych:
• Zastrzegamy sobie możliwość pomyłek w danych technicznych i wcześniejszej sprzedaży.
• Podane ceny są cenami odbiorczymi – załadunek w cenie!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod względem sprawności.
• Wszystkie maszyny sprzedawane są w stanie widzianym – bez żadnej gwarancji.
Kupujący ma prawo obejrzenia maszyn na miejscu.
• Szczególne ustalenia są możliwe wyłącznie w formie pisemnej.
(Odpowiadamy wyłącznie na zapytania zawierające Państwa adres oraz numer telefonu!)
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła formatowa
MARTINT60 Classic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Sprzedam piłę stołową przesuwną z liniałem
Producent: OTTO MARTIN
Model: T60 Classic
Rok produkcji 2007
Długość cięcia 3200mm.
Szerokość cięcia 1250mm (opcja)
Fsdpfx Aletmwn Hs Uegc
Wysokość cięcia maks. 130 mm (średnica tarczy piły 400 mm)
Cyfrowe obracanie brzeszczotu i podcinacza 0-46°
Cyfrowa regulacja wysokości brzeszczotu i podcinacza
Cyfrowy wyświetlacz prowadnicy wzdłużnej i wysokości roboczej
Włączanie głównej tarczy tnącej i podcinacza z panelu sterowania.
Silnik główny pilarki stołowej 5,5 kW (7,5 KM) (4000/4800/6000 obr./min z regulacją)
Pilarka stołowa z silnikiem podcinacza
Narzędzia, opcje i akcesoria widoczne na zdjęciach wliczone w cenę.
Stan bardzo dobry. Dostępna od ręki.
Pełna dokumentacja i certyfikat CE.
Ogłoszenia
Zaandam
980 km
Maszyna do oprawy książek
MÜLLER MARTINIDiamant 60
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 680971, Podajnik taśmowy BT 610 500, RHE 622, EP 680, 1x sekcja grzewcza AS 620, 1x WR 630, przenośnik taśmowy 2800 mm do maszyny Diamant, automatyczne sterowanie blokiem książki, stacja główki i stopki, ogrzewanie IR do zaokrąglania książki, stacja zaokrąglania i prasowania, jedna stacja klejenia i gazowania, jedna stacja klejenia i łączona stacja naklejania główki i stopki z tyłu, dwa automatyczne systemy podgrzewania do gazowania oraz stacji kapitałowych, stacja prasowania, długi przenośnik taśmowy do twardych okładek
Fgsdpfsx Ryqdjx Al Ujc

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
MARTIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7758
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 350mm
Fgjdezaa Tvepfx Al Uoc
- wrzeciono 30mm
- wrzeciono blokowane
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół, kąt
- osłona na tarczę
- silnik 1,1kW
- średnica króćca odciągu 80mm
Frezarka:
- wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 150mm
- wrzeciono blokowane
- max średnica frezu 350mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów 3000, 4500obr/min
- silnik około 5,5kW
- hamulec
- wózek boczny – przesuw manualny
- wymiary wózka dł/szer 1180x600mm
- liniał kątowy
- docisk pneumatyczny
- średnica króćców odciągu 125mm
- wymiary dł/szer/wys 1750/2600( do wysyłki 1200 )/1400mm
- waga 715kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– czopiarka używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
martin
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Piła formatowa martin
Wózek 170cm
Pochył oraz góra-dół tarczy regulowana hydraulicznie
Silnik około 7.5kw
Max tarcz 450mm
Szer rozłożonej maszyny do pracy 380cm
Stan dobry, brak osłonki wirnika na silniku ale nadal dobrze maszyna spełnia swoje funkcje
Fsdoy Uw Syjpfx Al Uegc
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym
MartinKMK 40
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1975, Szczegóły techniczne:
Średnica obrotu nad łóżkiem: 400 mm
Średnica toczenia nad podporą: 220 mm
Długość toczenia: 1100 mm
Wysokość środka: 180 mm
Średnica wrzeciona: Ø 45 mm
Zakres prędkości: 31,5 - 1400 / 12 kroków obr.
Zakres posuwu x - kierunek: wzdłużny: 0,08 - 1,10 m/min
Zakres posuwu y - kierunek: poprzeczny: 0,028 - 0,40 m/min
Uchwyt pinoli konika MK: MK4
Regulacja pinoli konika: 200 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 4,0 kW
Masa maszyny około: 1,7 tony
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 2,5 x 1,1 x 1,4 m
Wyposażenie:
Uchwyt trójszczękowy Ø 250mm producent Forkardt z wymiennymi szczękami
-Uchwyt stalowy Multifix
-Urządzenie do chłodzenia wodą z pompą
-osłona uchwytu
-Taca do zbierania wiórów
-Osłona wiórów
Akcesoria:
-Klucz do okładzin
-uchwyt na narzędzia
-2 sztuki kół zębatych
*
Fsdpfeu Ix E Hjx Al Usgc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
Martin
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6607
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 350mm
- wrzeciono 30mm
- wrzeciono blokowane
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół
- osłona na tarczę
- silnik 1,1kW
- średnica króćca odciągu 80mm
Frezarka:
wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 140mm
- wrzeciono blokowane
- max średnica frezu 350mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów 3000, 4500obr/min
- silnik 5,5kW
- hamulec
Fjdpfx Alsy R Dl Es Uegc
- wózek boczny – przesuw manualny
- wymiary wózka dł/szer 1180x600mm
- liniał kątowy
- dociski pneumatyczne 2szt
- średnica króćców odciągu 120mm
- wymiary dł/szer/wys 2600( do wysyłki 2000 )/1600/1450mm
- waga 735kg
– stan bardzo dobry
– czopiarka używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 euro w zależności od ceny, 4,2 euro
(Ceny mogą się różnić w przypadku dużych wahań)
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Piła formatowa
MartinT 73 Automatic
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2006, Równoległy ogranicznik długości z napędem silnikowym i wyświetlaczem, jednostronne silnikowe odchylanie, wózek przesuwny 3000 mm, podcinak 5,5 kW. Miejsce składowania: Dostawca.
Fjdpozawiusfx Al Ujgc
Ogłoszenia
Miastko
274 km
Frezarka dolnowrzecionowa
Martin
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Silnik 4.7/5.7 kW Wrzeciono 30mm Długość stołu 100 cm
Fsdpfxey S S H Hs Al Usgc
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Pilarka formatowa Martin T 72 - 3,3, rok 1996
MartinT 72 - 3,3
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1996, całkowita długość: 3 900 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, całkowita wysokość: 1 520 mm, Waga: 1.500 kg
- Rok produkcji: 1996
- Dostępna dokumentacja: Nie
- Oznakowanie CE: Tak
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: V233567
- Długość stołu rolkowego [mm]: 3200
- Szerokość stołu [mm]: 1300
- Minimalna średnica tarczy [mm]: 200
- Maksymalna średnica tarczy [mm]: 450
- Średnica otworu tarczy [mm]: 30
- Średnica króćców odciągu pyłu [mm]: 120
- Osie sterowane: Odchylane
- Osie regulowane ręcznie: Wysokość cięcia
- Opcje: Nacinarka
- └ Średnica tarczy nacinarki [mm]: 120
- └ Średnica otworu tarczy nacinarki [mm]: 22
- Prędkość obrotowa wrzeciona:
- └ Min. prędkość obrotowa wrzeciona [obr./min]: 2800
- └ Maks. prędkość obrotowa wrzeciona [obr./min]: 5500
- └ Reg. prędkości obrotowej wrzeciona: Skokowa
- Napięcie [V]: 400
- Pobór prądu [A]: 13
- Bezpiecznik [A]: 16
- Wymiary transportowe: 3900 mm x 2100 mm x 1520 mm (d x sz x w)
- Waga transportowa [kg]: 1500 kg
- Ilość paczek transportowych [szt.]: 1
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT/Opodatkowanie różnicowe: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszystkich urządzeń z branży przemysłowej
Fgjdpfsxdlx Rex Al Ujc
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Langenfeld (Rheinland)
847 km
Frezarka wrzecionowa uchylna 2x 45 stopni
MartinT26
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2000, Solidna frezarka wahadłowa T 26, odchylana od -45 do +45 stopni
Silnik napędowy z możliwością przełączania biegunów, 5 / 6 kW, z automatycznym hamulcem silnika. Praca prawo/lewo.
Kąt odchylenia od -45 do +45 stopni, ustawiany elektrycznie
Regulacja wysokości maks. 150 mm, regulowana elektrycznie.
Podczas regulacji wysokości na górnym wyświetlaczu pojawia się współczynnik korekcji kąta odchylenia, który następnie ustawia się na ograniczniku, co umożliwia realizowanie ustawień według rysunku.
Cztery prędkości obrotowe: 3000, 4500, 6000 oraz 9.000 obr/min.
Średnica wrzeciona 30 mm, szybkozłącze wrzeciona z kluczem dynamometrycznym.
Udogodnienie: ogranicznik T226 z cyfrowymi wskaźnikami dla ustawienia całościowego oraz szczęki wlotowej oddzielnie, a także możliwość wprowadzenia średnicy frezu, co automatycznie wylicza głębokość cięcia.
Fgsdpfxozbm Tfe Al Ujc
Ogranicznik z mechanizmem podnoszenia, odsuwany (do frezowania łuków).
Przedłużenie stołu z prawej i lewej strony z wysuwnym podparciem dla obrabianego elementu.
Podparcie wysuwane do 700 mm.
Długość stołu ok. 2400 mm.
Ogranicznik odchylany do frezowania wgłębnego.
Przycisk dociskowy Aigner Centrex na materiał obrabiany.
Oryginalne szczęki odlewane Martin: lewa 500 mm, prawa 500 mm, z dwoma liniałami wkładanymi.
Podajnik 3-rolkowy HolzHer ET117, 8 prędkości, praca prawo/lewo, nowe rolki.
Gniazdo zasilania podajnika, sterowane z pulpitu.
Stabilny stojak z elektrycznie regulowanym wysokościowo uchwytem podajnika, który można odsunąć podczas przezbrajania maszyny, a po tym łatwo zablokować.
Króciec odciągowy 2 x 120 mm.
Przyłącze sprężonego powietrza 6 bar.
Wyłącznik awaryjny.
Część elementów maszyny została nowo pomalowana (specjalny kolor RAL1015).
Wymieniony pasek klinowy.
Instrukcja obsługi.
Znak CE.
Wymiary ok. 3000 x 1500 x 1830 mm (dł x szer x wys). Waga ok. 1800 kg.
Maszynę można obejrzeć i przetestować u nas po wcześniejszym umówieniu się. Oferujemy wyłącznie maszyny, które są gotowe do demonstracji na naszym magazynie – zobacz także „inne oferty tego sprzedawcy”.
Ogłoszenia
Sankt Englmar
553 km
Frezerka stołowa
MartinSchwenkfräse T26 Duo Control
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, numer maszyny/pojazdu: V 453572, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 1 770 h, moc: 6 kW (8,16 KM), napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 19 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, średnica wrzeciona: 30 mm, zakres obrotu: 90 °, regulacja prowadnicy równoległej: napędzany silnikiem, typ uruchamiania: elektryczny, prędkość obrotowa (maks.): 9 000 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 3 000 obr./min, szerokość stołu: 900 mm, długość stołu: 2 405 mm, całkowita długość: 3 000 mm, całkowita szerokość: 1 260 mm, całkowita wysokość: 1 800 mm, masa całkowita: 1 300 kg, rok ostatniego remontu: 2026, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Martin T26 DuoControl frezarka wrzecionowa
5/6 kW (6,8/8,2 KM) – 400 V, 50 Hz z przewodem neutralnym, w wersji CE, z 2-osiowym sterowaniem wysokości wrzeciona i prowadnicy frezarskiej, z elektromotorycznym ustawianiem kąta według wskazania cyfrowego, w zestawie z uchylnym pulpitem sterowania i osłoną typu CPS Gamma V
*z trzpieniem frezarskim 40 mm / 160 mm długości
//Wielkość stołu:
2405 mm x 900 mm
//Wysokość stołu:
900 mm
//Otwory stołu:
elektrycznie regulowane 70 mm – 220 mm
Fodpjzamwuefx Al Uogc
//Waga: 1300 kg
//Obroty:
3000 / 4500 / 6000 / 9000 obr./min
z szybkim napinaczem pasa
//Wskaźniki:
elektryczny wskaźnik prędkości obrotowej
cyfrowy (LED) do wysokości wrzeciona (wartość bezwzględna i względna)
jak również kąta pochylenia
automatyczne wyświetlanie wartości korekcyjnej głębokości frezowania
dwupunktowy licznik godzin pracy dla całkowitego i seryjnego czasu pracy
//Wrzeciono:
elektrycznie wychylane przyciskiem +/- 45,50°
elektryczna regulacja wysokości z szybkim i wolnym posuwem, ze stożkiem Morse’a SK 40,
system szybkiej wymiany trzpienia Dornfix
w zestawie klucz dynamometryczny
bezobsługowy, elektrycznie hamowany
Elektro-pneumatyczna blokada położenia przez przełącznik wyboru
//Skok wrzeciona:
150 mm przy 5/6 kW oraz 7,5 kW, 125 mm
//Prowadnica frezarska:
Aigner Integral
Szczęki frezarskie aluminiowe, powlekane Hard-Coat, z mocowaniami do listew lub prowadnic
dokręcana pokrętłem na mechanicznych wskaźnikach cyfrowych
osobno regulowane szczęki wlotowe
max. średnica narzędzia 250 mm
//Odpylanie:
Końcówka odciągu średnica 120 mm
przy prowadnicy frezarskiej
Końcówka odciągu średnica 120 mm
pod stołem
//Wyposażenie konserwacyjne
Centralne smarowanie przez pompę
smarowanie wrzeciona regulatorem ilości smaru
1 x klucz płaski
1 x klucz dynamometryczny do systemu Dornfix
1 x prasa olejowa
1 x prasa do smaru zapełniona smarem długotrwałym
1 x łożysko kulkowe do pierścienia prowadzącego 62 mm
1 x osłona FRS95 do frezowania na pierścieniu prowadzącym, z króćcem odciągowym i listwą wprowadzającą
//Wyposażenie elektryczne:
Zamykany wyłącznik główny, automatyczny rozruch gwiazda-trójkąt, elektryczny hamulec bezobsługowy
zastrzeżony kontakt do sterowania odciągiem, zabezpieczenie przed spadkiem napięcia, gniazdo CEE do napędu posuwowego (gniazdo 5-bolcowe)
przyciski sterujące do wyboru kierunku obrotów, wyłącznik silnikowy i zabezpieczenie uzwojenia
Świadectwo badania BG nr 991002
Testowany pod kątem pyłów drzewnych GS nr 991001
Certyfikat typu EG nr 991003
Dodatkowo:
1 x elektrycznie regulowany otwór stołu
1 x wspornik do uchwytu posuwu odchylany z motoryczną regulacją wysokości i pulpitem sterowania
1 x wysuwane poszerzenie stołu
Ogłoszenia
Eislingen/Fils
759 km
Tokarka centrum
MARTINDL 500
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1951, numer maszyny/pojazdu: 6886, Średnica obrotu nad łóżkiem: 500 mm
Średnica toczenia nad podporą: 300 mm
Średnica toczenia w zakręcie: 760 mm
Długość toczenia: 1100 mm
Wysokość środka: 250 mm
Posuwy - płaszczyzna: 0,023 - 0,32 mm/obr.
Posuwy - wzdłużne: 0,07 - 1,0 mm/obr.
Stromy gwint: 4 / 12 razy
Fjdpfx Alocxxq Ue Uegc
Przejście wrzeciona: 65 mm
Prędkość obrotowa: 13 - 600 obr.
Gwint - skok mm: 0,5 - 84 mm
Gwint - cal: 0,375 - 14 cali.
Skok pinoli: 200 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3 kW
Waga maszyny około: 2,7 t
Wymagana przestrzeń: 2,8 x 1,2 x 1,25 m
z posuwem wzdłużnym i poprzecznym, średnica uchwytu 3-szczękowego 380 mm; średnica toczenia nad łożem bez mostu 760 mm;
Ogłoszenia
Gerolzhofen
656 km
Frezarka wrzecionowa uchylna
MARTINT23
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1982, W zestawie fabrycznie nowy przełącznik gwiazda-trójkąt
używany
dobry stan
wyczyszczony
sprawdzony pod względem funkcjonalności
przeglądany
Producent: Martin
Typ: T23
Rok produkcji: 1982
Nr maszyny: 82468
Moc silnika wzmocniona kW: 4,7 / 5,7
możliwość odchylania: 0 - 45°
hamulec elektryczny/mechaniczny: hamulec nożny
Silnik 2-biegowy / przełączany biegunowo: tak
Prędkości obrotowe obr./min: 3 / 4,5 / 6 / 9000
Bieg prawo-lewo: tak
Rozmiar stołu dł. x szer. mm: 1100 x 950
Średnica wrzeciona frezarki mm: 30
Ogranicznik frezarki z precyzyjną regulacją: tak
Gniazdo dla podajnika: tak
Przyłącze odciągu mm: 100 / 120
Zapotrzebowanie przestrzeni ok. dł. x szer. x wys. mm: 1100 x 950 x 1100
Fjdezbc D Hepfx Al Uegc
Waga ok. kg: 1000
Miejsce składowania: 97447 Gerolzhofen, załadowany luzem, bez opakowania
Przekazanie w stanie faktycznym, jak oglądany
bez gwarancji i rękojmi
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Szeroka strugarka
MartinT45 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Strugarka grubościowa Martin T 45 z blokiem tnącym XPLANE
Strugarka grubościówka T45 oferuje idealne warunki dla nowoczesnej produkcji:
Zapewnia czysto strugane powierzchnie, jest szybka i łatwa w obsłudze oraz pracuje niezwykle cicho.
i pracuje niezwykle cicho. Standardowy elektroniczny system sterowania sprawia, że
Dzięki 99 zapamiętywanym wymiarom strugania, ustawienie wysokości strugania jest tak łatwe, że nawet pierwszy obrabiany element pasuje idealnie.
że nawet pierwszy obrabiany przedmiot pasuje idealnie. Jest rzeczą oczywistą, że stół
Stół grubościówki można również przesuwać jednym naciśnięciem przycisku lub zwiększać o 0,1 mm.
w górę. Elementy przełączające sterowania posuwem są również w zasięgu ręki.
zasięg. Wytrzymała, tłumiąca drgania kompozytowa podstawa z wysokiej jakości łożyskowanym wałem strugarskim.
Wysokiej jakości łożyskowany wał strugarski gwarantuje doskonałe powierzchnie. Dzięki dźwiękochłonnej
Dzięki dźwiękochłonnej konstrukcji można pracować cicho nawet w wersji standardowej.
- Szerokość strugania: 630 mm
- Waga: około 1,200 - 1,400 kg
- Wysokość strugania: 2,8 - 300 mm
- Długość stołu: 1,260 mm
- Długość obrabianego przedmiotu min.: 270 mm
- Prędkość obrotowa: 5000 obr.
- Obsługa: 1-osiowe sterowanie wymiarem strugania, możliwość zapisania maks. 99 wartości, z których 49 można wykorzystać do dowolnie programowalnej sekwencji strugania; przycisk do ręcznej szybkiej i precyzyjnej regulacji grubości strugania zgodnie z wyświetlaczem cyfrowym, przycisk do uruchamiania i zatrzymywania bloku tnącego, zintegrowany licznik godzin pracy
- Blok tnący: solidny stalowy blok tnący Xplane
Blok tnący z 3 spiralnymi rzędami noży (33 wygięte noże z twardego metalu na rząd), dostarczany z pełnym zestawem noży i kluczem Torx T20; prędkość obrotowa wału 6000 obr;
Poziom emisji ciśnienia akustycznego LpA podczas obróbki jest zredukowany o 10 dB(A)
- Stół do grubościowania: Elektryczna regulacja stołu do grubościowania z precyzyjną regulacją, prędkość przesuwu 10 mm/s, zamontowany na 4 wrzecionach podporowych, aby zapobiec przechylaniu, powierzchnia stołu precyzyjnie wyrównana
- Posuw: 2 prędkości 6 / 12 m/min, wybierane elektrycznie nawet podczas strugania, duże gumowe rolki posuwowe Ø 85 mm do wyrównywania drewna o różnej grubości, gumowe rolki delikatne dla materiału i samoczyszczące, łatwa wymiana rolek; belka dociskowa na wejściu
- System ssący: Obrotowa, dzielona pokrywa z dyszą odciągu wiórów Ø 160 mm, opcjonalnie podłączana z lewej / prawej strony (w szczególnych przypadkach z obu stron); minimalna ilość powietrza odciągowego: 27 m³/min. przy 20 m/s
- Urządzenie konserwacyjne: Centralna listwa smarująca do punktów smarowania olejem; smarowanie łożyska / wału tnącego za pomocą złączki
- Akcesoria: 1 smarownica, wypełniona smarem o długiej żywotności
1 pistolet olejowy
1 klucz płaski
Fgedpfx Aoqlck Nsl Ujc
1 narzędzie do wymiany noży
1 para noży żaluzjowych 640 mm
2 pary noży dwustronnych TERSA 640 mm CV
- Wartości emisji: Poziom ciśnienia akustycznego emisji w miejscu pracy LpA zgodnie z DIN EN ISO 11202 [dB(A)]
Hałas biegu jałowego (bez odciągu) P1 65
Hałas biegu jałowego (z odciągiem) P1 77
Hałas podczas pracy (bez odciągu) P2 65
Hałas podczas pracy (z odciągiem) P2 78
Poziom mocy akustycznej LWA zgodnie z DIN EN ISO 3746 [dB(A)]
Hałas biegu jałowego (bez odciągu) 84
Hałas podczas pracy (z odciągiem) 90
Emisja pyłu Niska emisja pyłu zgodnie z DGUV 209-044 / BGI 739-1
Lokalizacja: loco magazyn 54634 Bitburg
- dostępny od ręki -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Szeroka strugarka
MartinT45 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Grubościówka Martin T 45 z blokiem tnącym Tersa
Grubościówka T45 oferuje idealne warunki dla nowoczesnej produkcji:
Zapewnia czysto strugane powierzchnie, jest szybka i łatwa w obsłudze oraz pracuje niezwykle cicho.
i pracuje niezwykle cicho. Standardowy elektroniczny system sterowania sprawia, że
Dzięki 99 zapamiętywanym wymiarom strugania, ustawienie wysokości strugania jest tak łatwe, że nawet pierwszy obrabiany element pasuje idealnie.
że nawet pierwszy obrabiany przedmiot pasuje idealnie. Jest rzeczą oczywistą, że stół
Stół grubościówki można również przesuwać jednym naciśnięciem przycisku lub zwiększać o 0,1 mm.
w górę. Elementy przełączające sterowania posuwem są również w zasięgu ręki.
zasięg. Wytrzymała, tłumiąca drgania kompozytowa podstawa z wysokiej jakości łożyskowanym wałem strugarskim.
Wysokiej jakości łożyskowany wał strugarski gwarantuje doskonałe powierzchnie. Dzięki dźwiękochłonnej
Dzięki dźwiękochłonnej konstrukcji można pracować cicho nawet w wersji standardowej.
Fedeqlckpjpfx Al Uogc
- Szerokość strugania: 630 mm
- Waga: około 1,200 - 1,400 kg
- Wysokość strugania: 2,8 - 300 mm
- Długość stołu: 1,260 mm
- Długość obrabianego przedmiotu min.: 270 mm
- Prędkość obrotowa: 5000 obr.
- Obsługa: 1-osiowe sterowanie wymiarem strugania, możliwość zapisania maks. 99 wartości, z których 49 można wykorzystać do dowolnie programowalnej sekwencji strugania; przycisk do ręcznej szybkiej i precyzyjnej regulacji grubości strugania zgodnie z wyświetlaczem cyfrowym, przycisk do uruchamiania i zatrzymywania bloku tnącego, zintegrowany licznik godzin pracy
- Blok tnący: solidny stalowy blok tnący TERSA Z4 Ø 125 mm; w tym blokada do łatwej wymiany frezu
- Stół grubościówki: Elektryczna regulacja stołu grubościówki z precyzyjną regulacją, prędkość przesuwu 10 mm/s, zamontowany na 4 wrzecionach podporowych zapobiegających przechylaniu, precyzyjnie strugana powierzchnia stołu
- Posuw: 2 prędkości 6 / 12 m/min, wybierane również elektrycznie podczas strugania, duże gumowe rolki posuwowe Ø 85 mm do wyrównywania drewna o różnej grubości, gumowe rolki są delikatne dla materiału i samoczyszczące, łatwa wymiana rolek; belka dociskowa na wejściu
- System ssący: Obrotowa, dzielona maska z dyszą odciągu wiórów Ø 160 mm, opcjonalnie podłączana z lewej / prawej strony (w szczególnych przypadkach z obu stron); minimalna ilość powietrza odciągowego: 27 m³/min. przy 20 m/s
- Urządzenie konserwacyjne: Centralna listwa smarująca do punktów smarowania olejem; smarowanie łożyska / wału tnącego za pomocą złączki
- Akcesoria: 1 smarownica, wypełniona smarem o długiej żywotności
1 pistolet olejowy
1 klucz płaski
1 narzędzie do wymiany noży
1 para noży żaluzjowych 640 mm
2 pary noży dwustronnych TERSA 640 mm CV
- Wartości emisji: Poziom ciśnienia akustycznego emisji w miejscu pracy LpA zgodnie z DIN EN ISO 11202 [dB(A)]
Hałas biegu jałowego (bez odciągu) P1 65
Hałas biegu jałowego (z odciągiem) P1 77
Hałas podczas pracy (bez odciągu) P2 65
Hałas podczas pracy (z odciągiem) P2 78
Poziom mocy akustycznej LWA zgodnie z DIN EN ISO 3746 [dB(A)]
Hałas biegu jałowego (bez odciągu) 84
Hałas podczas pracy (z odciągiem) 90
Emisja pyłu Niska emisja pyłu zgodnie z DGUV 209-044 / BGI 739-1
Lokalizacja: loco magazyn 54634 Bitburg
- dostępny od ręki -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Obrotowa pilarka stołowa
MartinT66 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Piła panelowa Martin T 66
Wysokość cięcia: 155 mm
Średnica tarczy piły: 450 mm
Obrotowy: jednostronny
Moc napędu: 5,5 kW
Długość stołu przycinającego: 3,0 m
Szerokość cięcia: 1350 mm
zatrzymanie równoległe za pomocą pokrętła
Standardowy stół krzyżowy do ogranicznika długości do cięć kątowych
Ogranicznik długości analogowy z systemem ciągłym
przedłużenie stołu z tyłu
T66
T6615/2-a moc napędu 5,5 KW
Stół do przycinania T6630/3-a długość 3,0 m
T 6635/3-a szerokość cięcia 1350 mm
T 6641-a Ogranicznik równoległy przesuwany kółkiem ręcznym
T6660/1-a standardowy stół krzyżowy do cięć kątowych
T 6670-a długość zatrzymania analogowego
T 6680/1-a tylne przedłużenie stołu
Fodpjv Erkasfx Al Usgc
Lokalizacja: z magazynu 54634 Bitburg
- dostępne od zaraz -
Niektóre zdjęcia pokazują opcje, których nie ma
są częścią oferty.
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Strugarka powierzchniowa
MartinT 54 - sofort verfügbar
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Strugarka Martin T 54
Tylko z dobrym strugiem powierzchniowym można stworzyć naprawdę doskonałe fundamenty. Model T54 został opracowany z myślą właśnie o tym celu. Umożliwia ona łatwe struganie elementów na najnowocześniejszym poziomie i bezpieczne nadawanie im skośnych krawędzi. Maszyna jest standardowo wyposażona w głowicę frezarską TERSA z litej stali. Głowica tnąca Xplane, która działa z cięciem ciągnącym, jest dostępna jako wyposażenie opcjonalne. Struganie skosów nie wymaga wysiłku, ponieważ każdy kąt od 90° do 45° można szybko ustawić za pomocą przyjaznej dla użytkownika regulacji jedną ręką. Solidne, żeliwne stoły modelu T54 zapewniają bezpieczne podparcie nawet dla dużych, ciężkich elementów. Jeśli potrzebujesz jeszcze większego wsparcia, możesz przedłużyć zarówno stoły załadowcze, jak i wyładowcze o 380 mm - oczywiście również w wersji żeliwnej.
Dane techniczne
Szerokość stołu: 500 mm
Długość stołu: 2840 mm
Maksymalne usuwanie wiórów: 8 mm
Głowica tnąca: Średnica 125 mm, 5000 obr/min, Tersa Z4
Prędkość: 5000 obr/min
Moc silnika: 5,5kW
Płot regulowany do 45
Liniał pomocniczy do małych elementów
Zmotoryzowana regulacja stołu
Fgedjpgkmwepfx Al Usc
Wyposażenie:
T 54
T 5462-a Suvamatic
T 541-a Wał nożowy Tersa 4 noże
Lokalizacja: Ex stock 54634 Bitburg
- natychmiast dostępne -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Strug powierzchniowy z ostrzem spiralnym
MartinT 54 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Strugarka Martin T 54
Tylko z dobrym strugiem powierzchniowym można stworzyć naprawdę doskonałe fundamenty. Model T54 został opracowany z myślą właśnie o tym celu. Umożliwia ona łatwe struganie elementów na najnowocześniejszym poziomie i bezpieczne nadawanie im skośnych krawędzi. Maszyna jest standardowo wyposażona w głowicę frezarską TERSA z litej stali. Głowica tnąca Xplane, która działa z cięciem ciągnącym, jest dostępna jako wyposażenie opcjonalne. Struganie skosów nie wymaga wysiłku, ponieważ każdy kąt od 90° do 45° można szybko ustawić za pomocą przyjaznej dla użytkownika regulacji jedną ręką. Solidne, żeliwne stoły modelu T54 zapewniają bezpieczne podparcie nawet dla dużych, ciężkich elementów. Jeśli potrzebujesz jeszcze większego wsparcia, możesz przedłużyć zarówno stół wejściowy, jak i wyjściowy o 380 mm każdy - oczywiście również w wersji żeliwnej.
Dane techniczne
Szerokość stołu: 500 mm
Długość stołu: 2840 mm
Maksymalne usuwanie wiórów: 8 mm
Głowica tnąca: Średnica 125 mm, 5000 obr/min, Tersa Z4
Prędkość: 5000 obr.
Huyjm0s
Moc silnika: 5,5kW
Płot regulowany do 45
Liniał pomocniczy do małych elementów
Zmotoryzowana regulacja stołu
Wyposażenie:
T 54
T 5462-a Suvamatic
T5406/3-a głowica frezarska z litej stali Xplane z 3 rzędami noży w kształcie spirali (26 noży z węglików spiekanych w każdym rzędzie; 2 przeciwnoże), dostawa obejmuje pełny zestaw noży oraz klucz Torx T20; prędkość obrotowa wału 6000 obr.
Fjdpfx Aspq If Dol Uegc
Poziom emisji ciśnienia akustycznego LpA podczas obróbki został zredukowany o 8 dB(A).
Lokalizacja: loco magazyn 54634 Bitburg
- dostępne od ręki -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Strugarka grubościowa
MartinT 42 - Top -
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1982, Grubościówka Gebr. Martin Typ: T 42
Rok budowy: 1982
szerokość strugania 630 mm
Wysokość strugania 250 mm
Prędkość posuwu 8-20 m/min
Dysza ssąca 160 mm
Waga ok. 870 kg
Gumowany wał wejściowy i wyjściowy
Dwuostrzowy wał z nożami strugarki listwowej
Centralne smarowanie
Regulacja wysokości strugania za pomocą pokrętła
Przełącznik gwiazda-trójkąt
Lokalizacja: loco magazyn 54634 Bitburg:
- dostępny od ręki -
Fodpfxjt U Rn So Al Ujgc
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Piła formatowa
MartinT 77 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Martin piła formatowa T 77 – nowa maszyna magazynowa –
Top wyposażenie – możliwość pochylania w obie strony –
Wyposażenie:
T 7710/2-a Agregat tnący Prex – pochylany w obie strony
T 7725/2-a Wysokość cięcia 205 mm
Fgjdpow D T Dkofx Al Ujc
T 7720/2-a Moc napędu 5,5 kW płynna regulacja
T 7730/4-a Długość stołu bocznego 3,3 m
T 7735/3-a Szerokość cięcia 1350 mm
T 7743-a Ogranicznik równoległy sterowany elektronicznie i opuszczany w pozycji krańcowej
T 7755-a Jednostka podcinaka 3-osiowa
T 7757-a Oświetlenie podcinaka Safe Light
T777572-a System cięcia pod kątem RadioCompens z ciągłym ogranicznikiem
T 7780/1-a Przedłużenie stołu z tyłu 610 x 860 mm
T7792/2-a Nadzór czujnikowy dla bocznie przesuwanej osłony 2 x 45 stopni
T7704/2-a ConnectPad 12,9” / 13”
T7704/20-a Etui OtterBox Defender
T7706/1-a ConnectApp na poziomie obsługi Classic
Lokalizacja: z magazynu 54634 Bitburg
- dostępna od ręki -
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Strugarka grubościowa
MartinT45 - sofort verfügbar -
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Grubościówka Martin T 45 z blokiem tnącym Tersa
Akcesoria: 7,5 KW
Grubościówka T45 oferuje idealne warunki dla nowoczesnej produkcji:
Zapewnia czysto strugane powierzchnie, jest szybka i łatwa w obsłudze oraz pracuje niezwykle cicho.
i pracuje niezwykle cicho. Standardowy elektroniczny system sterowania sprawia, że
Dzięki 99 zapamiętywanym wymiarom strugania, ustawienie wysokości strugania jest tak łatwe, że nawet pierwszy obrabiany element pasuje idealnie.
że nawet pierwszy obrabiany przedmiot pasuje idealnie. Jest rzeczą oczywistą, że stół
Stół grubościówki można również przesuwać jednym naciśnięciem przycisku lub zwiększać o 0,1 mm.
w górę. Elementy przełączające sterowania posuwem są również w zasięgu ręki.
zasięg. Wytrzymała, tłumiąca drgania kompozytowa podstawa z wysokiej jakości łożyskowanym wałem strugarskim.
Wysokiej jakości łożyskowany wał strugarski gwarantuje doskonałe powierzchnie. Dzięki dźwiękochłonnej
Dzięki dźwiękochłonnej konstrukcji można pracować cicho nawet w wersji standardowej.
- Szerokość strugania: 630 mm
- Waga: około 1,200 - 1,400 kg
- Wysokość strugania: 2,8 - 300 mm
- Długość stołu: 1,260 mm
Fodpfx Ajqlclbel Usgc
- Długość obrabianego przedmiotu min.: 270 mm
- Prędkość obrotowa: 5000 obr.
- Obsługa: 1-osiowe sterowanie wymiarem strugania, możliwość zapisania maks. 99 wartości, z których 49 można wykorzystać do dowolnie programowalnej sekwencji strugania; przycisk do ręcznej szybkiej i precyzyjnej regulacji grubości strugania zgodnie z wyświetlaczem cyfrowym, przycisk do uruchamiania i zatrzymywania bloku tnącego, zintegrowany licznik godzin pracy
- Blok tnący: solidny stalowy blok tnący TERSA Z4 Ø 125 mm; w tym blokada do łatwej wymiany frezu
- Stół grubościówki: Elektryczna regulacja stołu grubościówki z precyzyjną regulacją, prędkość przesuwu 10 mm/s, zamontowany na 4 wrzecionach podporowych zapobiegających przechylaniu, precyzyjnie strugana powierzchnia stołu
- Posuw: 2 prędkości 6 / 12 m/min, wybierane również elektrycznie podczas strugania, duże gumowe rolki posuwowe Ø 85 mm do wyrównywania drewna o różnej grubości, gumowe rolki są delikatne dla materiału i samoczyszczące, łatwa wymiana rolek; belka dociskowa na wejściu
- System ssący: Obrotowa, dzielona maska z dyszą odciągu wiórów Ø 160 mm, opcjonalnie podłączana z lewej / prawej strony (w szczególnych przypadkach z obu stron); minimalna ilość powietrza odciągowego: 27 m³/min. przy 20 m/s
- Urządzenie konserwacyjne: Centralna listwa smarująca do punktów smarowania olejem; smarowanie łożyska / wału tnącego za pomocą złączki
- Akcesoria: 1 smarownica, wypełniona smarem o długiej żywotności
1 pistolet olejowy
1 klucz płaski
1 narzędzie do wymiany noży
1 para noży żaluzjowych 640 mm
2 pary noży dwustronnych TERSA 640 mm CV
- Wartości emisji: Poziom ciśnienia akustycznego emisji w miejscu pracy LpA zgodnie z DIN EN ISO 11202 [dB(A)]
Hałas biegu jałowego (bez odciągu) P1 65
Hałas biegu jałowego (z odciągiem) P1 77
Hałas podczas pracy (bez odciągu) P2 65
Hałas podczas pracy (z odciągiem) P2 78
Poziom mocy akustycznej LWA zgodnie z DIN EN ISO 3746 [dB(A)]
Hałas biegu jałowego (bez odciągu) 84
Hałas podczas pracy (z odciągiem) 90
Emisja pyłu Niska emisja pyłu zgodnie z DGUV 209-044 / BGI 739-1
Lokalizacja: loco magazyn 54634 Bitburg
- dostępny od ręki -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Frezarka wrzecionowa obrotowa – dostępna od ręki –
MartinT 27 Flex
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Martin frezarka trzpieniowa z wrzecionem wychylnym T 27 Flex - dwustronnie wychylna -
Elastyczność na dziś i jutro.
Ustawianie frezarki wychylnej zazwyczaj stanowi duże wyzwanie. Nie dotyczy to modelu T27 Flex z nowoczesnym sterowaniem ekranem dotykowym: dzięki zintegrowanym obliczeniom narzędziowym można błyskawicznie ustawiać nawet skomplikowane układy frezowania z odchylonym wrzecionem. Dzięki temu szeroki zakres wychylenia wrzeciona 2 x 46° może być wykorzystany efektywnie – pozwalając w pełni dostosować się do indywidualnych preferencji użytkownika. Maszyna może być również bardzo precyzyjnie skonfigurowana pod konkretne wymagania zakładu.
Wyposażenie:
T 27 Flex
T 2711-a Cyfrowy wyświetlacz pozycji szczęk wlotowych w sterowaniu
T 2731-a Przedłużenie stołu po obu stronach + wysuwana podpora obrabianego elementu
Fsdpfor Hr D Nex Al Uogc
T 2740-a Osłona Centrex
T 2742-a Ogranicznik Integral
T 2743-a System automatycznego docisku szczęk frezarskich Auto Lock
T 2790-La Konsola do montażu statywu posuwu po lewej stronie
Zdjęcie przedstawia maszynę przykładową / posuw oraz podpora nie są częścią oferty
Wszystko co zawiera oferta jest wymienione w opisie
Lokalizacja: Wkrótce na magazynie 54634 Bitburg
- dostępna za dwa tygodnie -
Ogłoszenia
Bad Honnef
834 km
Frezarka stołowa MARTIN -używana-
MARTIN
Zadzwoń
Stan: używany, Frezarka stołowa MARTIN -używana-
precyzyjnie regulowana przykładnica frezarska,
obrót prawo/lewo
----- Dane techniczne -----
Rozmiar stołu: 1000x930 mm,
Wysokość stołu roboczego: 860 mm,
Średnica wrzeciona: 40 mm,
Długość użytkowa wrzeciona frezującego: 160 mm,
maks. średnica frezu: 255 mm,
maks. średnica wysuwanego frezu: 255 mm,
Fgodpju R Td Nefx Al Uec
Regulacja wysokości: 150 mm,
Prędkości: 3,000/4,500/6,000/9,000 obr,
Silnik: 4,7/5,7 kW,
Średnica dyszy odsysającej: 120 mm,
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1 000 x 930 x 1 050 mm
Ogłoszenia
Bad Honnef
834 km
Strugarka MARTIN T51 - używana -
MARTINT51
Zadzwoń
Stan: używany, Strugarka wyrówniarka MARTIN T51 - używana -
stoły z wygłuszeniem akustycznym,
listwa prowadząca,
hamulec silnika
----- Dane techniczne -----
Fodpfjxm R Upox Al Usgc
szerokość strugania: 51 mm,
długość stołu: 2 520 mm,
maks. zbiór: 16 mm,
średnica wału strugarskiego: 120 mm,
liczba noży: 2 szt.,
zakres pochylenia prowadnicy: 0-45°,
średnica króćca odciągowego: 140 mm,
moc silnika: 4,8 kW
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "martin t60"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


































































































































































































































