Używane Garant G-11886 na sprzedaż (36 074)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wiefelstede
759 km
Ustawienie stacji
GarantG-11886
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: używany, Stacja ustawiająca, system wymiany palet, zmieniacz palet, magazyn palet, łańcuch zmieniacza narzędzi, magazyn łańcuchowy, system wymiany narzędzi, magazyn narzędzi
Fgjdpfx Aoflk Hpjkgjc
-Stacja ustawcza z: Garant ZERO CLAMP G-11886
-Nr producenta: 101545300002672 - 21063 1721559
-Wymiary: 400/400/H810 mm
-Waga: 232 kg
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm y
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpmOprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oprawka renomowanej marki GARANT (Hoffmann Group) – gwarancja najwyższej jakości i niezawodności w obróbce CNC. Model SK40-12-50, nr katalogowy 300100 12. • Stożek SK40 – standard przemysłowy do centrów obróbczych • Średnica mocowania Ø12 mm • Długość oprawki 50 mm • Maks. prędkość obrotowa 25 000 obr/min • Wysoka precyzja i wyważenie dynamiczne • Na oprawce zamocowany frez trzpieniowy Stan bardzo dobry, gotowa do natychmiastowego użycia. Profesjonalne narzędzie do frezarek CNC, idealne dla zakładów obróbczych stawiających na jakość i niezawodność.
-- CENA PODANA ZA 1 SZT--
Fsdpjw Sy Anjfx Akgsgc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 · G2.5 · 25 000 rpm
Oprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 · G2.5 · 25 000 rpmOprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 · G2.5 · 25 000 rpm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna oprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 do precyzyjnego mocowania narzędzi Ø6 mm. Produkt renomowanej marki Hoffmann Group / Garant – Germany, stosowany w centrach obróbczych CNC. • Typ mocowania: SK40 (DIN 69871) • Rozmiar: Ø6 mm • Długość: 50 mm • Nr katalogowy: 300210.6 • Wyważenie: G2.5 do 25 000 obr/min • Wysoka dokładność, stabilne mocowanie • Idealna do frezów i wierteł VHM oraz narzędzi precyzyjnych • Stan bardzo dobry – sprawdzone, gotowe do pracy Oprawki GARANT to najwyższa półka w narzędziach mocujących – gwarancja jakości i trwałości.
Fjdpow Syzwsfx Akgjgc
-- CENA PODAN ZA 1 SZT--

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNCOprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalne oprawki renomowanej marki GARANT (Hoffmann Group). Model 300230 6 SK40-6-100 – średnica mocowania Ø6 mm, długość 100 mm. • Stożek SK40 – standard CNC • Średnica mocowania Ø6 mm • Długość oprawki 100 mm • Maksymalna prędkość obrotowa 25 000 obr/min • Wysoka precyzja i stabilność mocowania • Stan używany, sprawne, gotowe do pracy.
Fjdpow Sy D Esfx Akgogc
-- CENA PODAN ZA 1SZT--
Ogłoszenia
Berlin
403 km
Krajarka do przewijania
Garant MaschinenLongslit 1013 p
Zadzwoń
Rok budowy: 2024, stan: używany, Szerokość robocza: 1350 mm
Maksymalna prędkość: 400 m/min
Maksymalna średnica nawijanej rolki: 1300 mm
Średnica gilzy odwijaka: 76 mm
Maksymalna średnica przewijanej rolki: 1300 mm
Średnica gilzy przewijaka: 76 mm
Minimalna szerokość cięcia: 25 mm
Maksymalna liczba noży: 30
Przetwarzany materiał: Papier
Gramatura materiału: 50 – 200 g/m²
Silnik główny: Silnik trójfazowy AC – 30 kW
Wymagania elektryczne: 400 V, 50/60 Hz, 3 fazy
Moc elektryczna: 35 kVA
Wymagane sprężone powietrze: 6 – 7 bar
Zużycie powietrza: 200 NL/min
Konfiguracja maszyny:
Fjdpfx Aeyt I A Eekgogc
Sekcja odwijania
• Stanowisko odwijające do roli o średnicy maks. 1300 mm
• Pneumatyczny wał rozprężny na gilzę 76 mm
• Hamulec pneumatyczny z rolką pomiarową do kontroli naprężenia wstęgi
• Hydrauliczny system załadunku roli macierzystych
• Zmotoryzowana regulacja boczna stojaka odwijaka
Sekcja cięcia
• System noży z 25 nożami górnymi i nożami dolnymi
• Pozycjonowanie noży regulowane bez zastosowania przekładek
Sekcja przewijania
• Stanowisko przewijające do roli o średnicy maks. 1300 mm
• Pneumatyczny wał rozprężny na gilzę 76 mm
• Pneumatyczny wał dociskowy
• Hydrauliczny system wyładunku gotowych roli
• Osłony bezpieczeństwa z barierą świetlną
System sterowania
PLC: Siemens SIMATIC DP ET 200 SP / CPU 1500
Panel operatorski: Touch Panel 700 Comfort
• Wyświetlanie komunikatów o błędach
• Interfejs wielojęzyczny (DE / EN / FR / ES / RU)
• Sterowanie napięciem wstęgi
• Regulacja ograniczenia prędkości
• Licznik metrów
• Licznik godzin
• Licznik metrów z funkcją stopu
• Ustawianie średnicy z funkcją stopu
• Kontrola prędkości
• Modem Ethernet do zdalnej diagnostyki i serwisu
Ogłoszenia
Georgensgmünd
651 km
GARANT Frez czołowy 45°
GarantNr. 21420 / Gr. 200/14 Planfräser 45°
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: Nr. 214200 Gr. 200/14, Wykonanie: Do mocowań zgodnych z DIN 2079 z 4 dodatkowymi otworami montażowymi.
Fedpoym T Tvefx Akgegc
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Trójstronna przyczepa wywrotka
HUMBAURHTK-Garant Dreiseitenkipper 3000kg
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 2 130 kg, masa całkowita: 3 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, pierwsza rejestracja: 07/2020, długość przestrzeni ładunkowej: 3 626 mm, całkowita szerokość: 2 022 mm, całkowita wysokość: 1 240 mm, Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży!
Numer wewnętrzny: 1451. GW220985927
---- Wyposażenie i stan pojazdu zgodnie ze zdjęciami.
---- Pojazd nieprzygotowany (w stanie surowym)!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Fgedjpxmg Nspfx Akgsc
Finansowanie / leasing możliwy również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji!
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Naczepa z wymienną zabudową
Abrollcontainer neu, 37 m³, 7 m. Garant 15 to
Zadzwoń
Stan: nowe, maksymalna waga ładunku: 12 200 kg, masa całkowita: 15 000 kg, długość przestrzeni ładunkowej: 7 005 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 300 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 200 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 37 m³, całkowita szerokość: 2 450 mm, całkowita wysokość: 2 450 mm, Rok budowy: 2025, Fabrycznie nowy kontener hakowy do gruzu, odpadów itp.
* Kontener stalowy w lekkim wykonaniu
* Belka zaczepowa 50 mm
* Tylne drzwi z zabezpieczeniem
* Podłoga stalowa 5 mm
* Prawostronny podest z przodu
Fedpfxsmxgi Hs Akgsgc
* Uchwyt na plandekę z każdej strony
* Pojemność 37 m³
* Masa własna ok. 2.800 kg
* Pierwsza kontrola kontenera zgodnie z BGI 5005
Na magazynie dostępne są również kontenery w wersji ciężkiej zgodnej z DIN 30722 | część 1 z belką zaczepową 60 mm.
W celu uzyskania dodatkowych informacji pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Ogłoszenia
Bad Sooden-Allendorf
638 km
Piła taśmowa
HEMAGarant 600
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2001, całkowita wysokość: 2 100 mm, średnica walca: 600 mm, długość taśmy tnącej: 4 500 mm, Wysokość cięcia 300 mm
Fedjvt Sxgspfx Akgegc
Szerokość cięcia 570 mm
Rozmiar stołu 610x700 mm
Ssanie 120 mm
Prowadnica piły taśmowej u góry i u dołu
zatrzymywać się
Całkowita wysokość maszyny ok. 2100 mm
Ogłoszenia
Kassel
670 km
Technologia gnojowicy
KotteGARANT PT 18.300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, z głowicą kulową K80 do obciążenia podporowego 3 tony, nadkola na oś do błotników z tworzywa sztucznego, zawieszenie pneumatyczne Agroturn, 2.225 mm, przygotowanie pod układ wymuszonego skrętu / odpowietrzanie miechów pneumatycznych pierwszej osi, tandemowa pompa ślimakowa mimośrodowa typu Wangen / aplikator wleczony BOMECH
Fgsdpfx Akot Dnuuegec
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
STOBER B21R 71 G 4 – Nowy
STOBER B21R 71 G 4 – NowySTOBER B21R 71 G 4 – Nowy
Zadzwoń
Stan: nowe, Oferuję nowy, nieużywany napęd przemysłowy renomowanej niemieckiej firmy STOBER. Silnik wyposażony jest w hamulec elektromagnetyczny 24 V DC oraz enkoder absolutny SSI Multiturn ROQ 425, dzięki czemu doskonale nadaje się do precyzyjnych układów pozycjonowania, automatyki przemysłowej, transporterów oraz maszyn produkcyjnych.
Dane techniczne:
* Producent: STOBER
* Typ: B21R 71 G 4
* Moc: 0,37 kW
* Napięcie: 220–240 / 380–420 V (50 Hz)
* Napięcie: 220–277 / 380–480 V (60 Hz)
Fgjdpfxeza Hzae Akgsc
* Prędkość obrotowa: 1370 / 1700 obr./min
* Hamulec elektromagnetyczny: 4 Nm, 24 V DC
* Enkoder: Multiturn ROQ 425 SSI, 10–30 V
* Stopień ochrony: IP56
* Klasa izolacji: F
* Wykonanie montażowe: IMB5
* Tryb pracy: S3 ED 25%
Stan:
* Fabrycznie nowy.
* Nie był eksploatowany.
* Bardzo dobry stan wizualny.
* Przechowywany w magazynie.
* Sprzedawany dokładnie jak na zdjęciach.
Napęd STOBER to wysokiej jakości rozwiązanie przemysłowe zapewniające niezawodność, precyzję pozycjonowania oraz długą żywotność. Dzięki zastosowaniu enkodera SSI i hamulca elektromagnetycznego idealnie sprawdzi się w zaawansowanych aplikacjach automatyki.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frez czołowy GARANT 21380-200 – Ø200
Frez czołowy GARANT 21380-200 – Ø200mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalny frez czołowy renomowanej marki GARANT (Hoffmann Group), przeznaczony do obróbki z wysoką wydajnością. Średnica całkowita: 200 mm Otwór mocujący: 60 mm Wyposażony w płytki wymienne – łatwa obsługa, możliwość pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Stan bardzo dobry, narzędzie gotowe do pracy. Idealny wybór do zastosowań w centrach obróbczych i frezarkach przemysłowych.
Fedpfow Sav Usx Akgjgc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Okleiniarka krawędziowa
Holzing G-MAX 480zarabianie naroży wstępny frez
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy: HZ014
– wstępny frez
– zarabianie naroży
– maszyna nowa, na magazynie
Fgodpfx Akjza Emhegjc
– certyfikat CE
– profesjonalna
DANE TECHNICZNE
grubość płyty 8-45mm
grubość krawędzi 0,4 mm – 3 mm
min szerokość płyty 90mm
min długość płyty 170mm
prędkość podawania 9m/min
wstępne frezowanie 12000 obr/min
frezowanie przód/tył 12000 obr/min
frezowanie góra/dól 12000 obr/min
zarabianie naroży 12000 obr/min
polerowanie 3000 obr/min
moc posuwu 1,13kW
moc ogrzewania zbiornika na klej 1,315kW
moc wstępnego frezowania 1,5kW
moc wstępnego podgrzewania 0,4kW
moc wrzeciona kleju 0,25kW
moc frezowania przód/tył 0,22kW
moc frezowania góra/dół 2×0,37kW
moc zarabiania naroży 0,37kW
silnik od polerowania 0, 12 kW i 0, 18 kW
silnik 6,16kW
wysokość robocza stołu 960mm
poszerzona szerokość podpory 560mm
złącze odciągowe 3x125mm
wymiary dł/szer/wys 3731x720x1636mm
waga 915kg
Okleiniarka prostoliniowa Holzing G-MAX 480 ze wstępnym frezowaniem, cięciem piłkami, frezowaniem góra-dół, zarabianiem naroży, cykliną promieniową i polerką zapewnia wysokiej jakości efekt końcowy na obrabianym przedmiocie. Okleina może być w zwojach o grubości do 3 mm i w paskach o grubości do 4 mm. Maszyna posiada także zbiornik na klej o pojemności 1,2 kg.
Cena netto: 98000 PLN
Cena netto: 23300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Pegnitz
586 km
Karty elektroniczne
KebaKeba Analog Mess- + Regelbaugruppe AR101 / 2203 6429 / 20405 / überholt / 3 Monate Garantie
Zadzwoń
Stan: używany, Keba analogowy moduł pomiarowo-regulacyjny AR101 – po remoncie
- 3 miesiące gwarancji
- wyjęto z działającej maszyny
- w pełni sprawny
Producent: Keba
Fgedpfx Akow Ah Rpegec
Typ: AR101
Nr fabryczny: 220405
Nr części zamiennej: 2203 6429
3 miesiące gwarancji: Przyznawana wyłącznie po weryfikacji przez producenta. Obsługę realizuje Complast GmbH.
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO LANG|8°°°KM|LEDvo+hi|MBgarantie
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 8 800 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 10/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 140 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 909 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 870 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 62 - Ten i wiele innych sprawdzonych transporterów Mercedes-Benz znajdziesz na naszej stronie internetowej: ---- Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Long w bardzo dobrym stanie. Przegląd techniczny/HU (TÜV) nowy - ważny do 06.2028 r. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 10.2027 r. Vito jest wyposażony w wiele dodatków i znajduje się w bardzo zadbanym stanie ogólnym, od pierwszego właściciela. ---- Do licznych dodatków należą m.in.: automatyczna skrzynia biegów 9G-Tronic, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, tylne, stopu i kierunkowskazy w technologii LED, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami przodu oraz tyłu, podgrzewane fotele, różne systemy wspomagania, jak asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent rozpoznawania znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy zewnętrzne lakierowane w kolorze nadwozia, elektryczny hamulec postojowy, klimatyzacja, tempomat, przygotowanie pod system nawigacji (dla MBUX), oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, system mocowania ładunku z szynami, wielofunkcyjna kierownica regulowana na wysokość i głębokość, powiększony zbiornik paliwa (70 l), DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i zmierzchu, zewnętrzne lusterka elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, fotel kierowcy komfortowy z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełna osłona kół, system kontroli ciśnienia w oponach, (...).
---- Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Masa własna: 1907 kg
Ładowność: ok. 893 kg
Masa przyczepy: 2500 kg
Norma emisji: EURO 6e
Rozstaw osi: 3200 mm
Wymiary przestrzeni ładunkowej (dł. x szer. x wys., ok. w cm): 287 x 165 x 138
VIN: W1VVLBEZ7T4562970
Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz
Fedpszb T S Iofx Akgegc
Dokument COC dostępny
2 kluczyki
----Zastrzegamy możliwość pomyłki, zmian i wcześniejszej sprzedaży----Wyposażenie dodatkowe:
Masa przyczepy 2500 kg, hak holowniczy: elektryka gniazda przyczepy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, hamulec postojowy elektryczny, funkcja 'hold', drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED ładowni, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania, system mocowania ładunku na szynach, podwójny fotel pasażera, fotel kierowcy podgrzewany, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy zewnętrzne lakierowane w kolorze nadwozia, zabudowa przedziału ładunkowego/ramy: sklejka.
Dalsze wyposażenie:
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, trzecie światło stop, adaptacyjne światło stop, poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, podgrzewane elektrycznie regulowane lusterka boczne, lusterka z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, radio DAB (cyfrowy odbiór), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące kierowcy: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, zarządzanie awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości do 210 km/h, automatyczna skrzynia GTronic (9 biegów), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, tylna klapa, nadwozie: furgon standardowy, zestaw wskaźników z wyświetlaczem kolorowym, komfortowe zamykanie, moduł komunikacyjny LTE do usług cyfrowych, zbiornik paliwa 70 L, pełna przegroda przestrzeni ładunkowej, kolumna kierownicy mechanicznie regulowana, kierownica wielofunkcyjn
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO LANG|4 tKM|2,5tAHK|LED|GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 4 925 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 140 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 909 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 870 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 66 - Ten oraz wiele innych sprawdzonych Mercedesów Benz dostawczych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: ---- Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Long, elegancki w kolorze grafitowym metalic ciemny. Stan bardzo dobry, bez wtórnego lakierowania. Przegląd techniczny i badanie emisji (TÜV) nowe – ważne do 06.2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 09.2027. Vito wyposażony w liczne opcje dodatkowe, bardzo zadbany, od pierwszego właściciela. ---- Do licznych elementów wyposażenia należą m.in.: hak holowniczy 2,5t, automatyczna skrzynia biegów 9G-Tronic, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, tylne światła, światła stop i kierunkowskazy w technologii LED, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania przód/tył, podgrzewane fotele kierowcy i pasażera, liczne systemy asystujące jak asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), lakier metalizowany, zderzaki i elementy nadwozia w kolorze nadwozia, elektryczny hamulec postojowy, klimatyzacja, tempomat, przygotowanie do systemu nawigacji (dla systemu multimedialnego MBUX), oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED, system mocowań szynowych w przestrzeni ładunkowej, wielofunkcyjna kierownica regulowana w zakresie wysokości i nachylenia, powiększony zbiornik paliwa (70l), DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i zmierzchu, elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne, fotel kierowcy komfortowy z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełne osłony kół, system kontroli ciśnienia w oponach, (...) .
---- Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Masa własna: 1907 kg
Ładowność: ok. 893 kg
Masa przyczepy: 2500 kg
Norma emisji: EURO 6e
Rozstaw osi: 3200 mm
Wymiary przestrzeni ładunkowej (dł x szer x wys, ok. w cm): 287 x 165 x 138
VIN: W1VVLBEZ6T4560871
Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz
Dokument COC dostępny
2 kluczyki
---- Zastrzegamy sobie pomyłki, zmiany i wcześniejszą sprzedaż
---- Wyposażenie dodatkowe:
Uciąg 2500 kg, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, elektryczny hamulec postojowy, funkcja hold, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej, lakier metalizowany, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania, system mocowania szynowego ładunku, siedzenie pasażera jako podwójne, fotel kierowcy z podgrzewaniem, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy nadwozia w kolorze nadwozia, obłożenie przestrzeni ładunkowej/podwozia: sklejka
Dalsze wyposażenie:
Fedpfxozbw N Ds Akgsgc
Sterowanie centralnym zamkiem na 3 przyciski, trzecie światło stop, adaptacyjne światło stop, poduszka powietrzna po stronie pasażera, poduszka powietrzna po stronie kierowcy, asystent ruszania pod górę, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne z obu stron, lusterka zewnętrzne z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, tuner DAB (cyfrowy odbiór radiowy), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, system Attention Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, zarządzanie awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości do 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-biegowa), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, tylna klapa, nadwozie/skrzynia: standardowa furgon, z
Ogłoszenia
Tata
481 km
Gazowa pompa ciepła Klimatyzacja VRF
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, wydajność chłodnicza: 56 kW (76,14 KM), rodzaj chłodzenia: woda, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, moc grzewcza: 67 kW (91,09 KM), rodzaj paliwa: gaz, Klimatyzator z gazową pompą ciepła "SANYO" PANASONIC ECO G
Model: SGP-E190J2GU2W
Silnik Nissan FY5
Fodpfx Aed Tiu Ejkgsgc
Źródło zasilania: 230 V AC, 1 faza, 50 Hz
Maksymalna moc elektryczna: 1,16 kW, 5,4 A (praca ciągła)
Stopień ochrony urządzenia: IP24
Wydajność chłodzenia: 56 kW
Wydajność grzewcza: 67 kW
Pobór ciepła (HS) (chłodzenie): 43,5 kW
Pobór ciepła (HS) (ogrzewanie): 46 kW
Czynnik chłodniczy: R407C, 17 kg
Ciśnienie projektowe po stronie wysokiego ciśnienia: 30 bar
Ciśnienie projektowe po stronie niskiego ciśnienia: 16 bar
TYLKO DO UŻYTKU NA ZEWNĄTRZ!
Mamy 4 sztuki w magazynie!
Ogłoszenia
Radeburg
383 km
Ciągnik siodłowy typu volume
DAFXF 480 FT SSC MEGA +MX-BREAK+1090l TANK+GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 310 431 km, moc: 355 kW (482,67 KM), pierwsza rejestracja: 08/2022, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 800 mm, następna inspekcja (TÜV): 04/2027, kolor: zielony, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: powietrze, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: klimatyzacja, komputer pokładowy, niski poziom hałasu, ogrzewanie postojowe, tempomat, Fotele materiałowe, kolor wnętrza szary, pneumatyczne zawieszenie osi przedniej i tylnej, tachograf, siodło do naczepy, elektroniczny system hamulcowy EBS, elektroniczny program stabilizacji ESP, klimatyzacja postojowa, adaptacyjny tempomat ACC, fotele komfortowe, fotel kierowcy pneumatyczny, podłokietniki dla kierowcy i pasażera, podgrzewane siedzenia, reflektory LED, radio, interfejs audio, asystent pasa ruchu, kierownica skórzana, elektryczne szyby, wskaźnik temperatury zewnętrznej, spojler dachowy, lusterka zewnętrzne elektryczne, lusterko krawężnikowe, lusterko szerokokątne, centralny zamek, osłona przeciwsłoneczna, lodówka, asystent ruszania pod górę, światła do jazdy dziennej, uchwyt na napoje, system informacji i usług, ogranicznik prędkości, asystent hamowania awaryjnego, schowek, górne i dolne łóżko. Wszystkie przeglądy zostały wykonane w serwisie DAF i są udokumentowane w systemie serwisowym DAF. Pojazd posiada jeszcze gwarancję na układ napędowy First Choice do końca października 2026 i jest w stanie idealnym. Zastrzegamy możliwość wystąpienia błędów i zmian.
Fedpfx Ajy E Abhskgjgc
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO LANG 9°°°KM|LED vo+hi|GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 9 376 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, następna inspekcja (TÜV): 09/2026, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 2 870 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Tylna klapa i tylny zderzak wgniecione. Przednia szyba z odpryskami od kamieni, dostępny tylko 1 klucz. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 09/2027.
Fsdpfx Asza Rkfekgjgc
Wyposażenie dodatkowe:
Uciąg przyczepy 2500 kg, zaczep holowniczy: instalacja elektryczna do gniazda przyczepy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, elektryczny hamulec postojowy z funkcją hold, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, lakier metalizowany, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkingowy z kamerą cofania, system mocowania ładunku z szynami, siedzenia w kabinie kierowcy: dwuosobowe miejsce pasażera, siedzenia w kabinie kierowcy: podgrzewany fotel kierowcy, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy nadwozia lakierowane w kolorze nadwozia, zabudowa przestrzeni ładunkowej/skrzyni: sklejka.
Wyposażenie standardowe:
Pilot zdalnego sterowania do centralnego zamka (3-przyciskowy), trzecie światło stopu, adaptacyjne światło stopu, poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane (oba), lusterka zewnętrzne z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, radio cyfrowe DAB, obrotomierz, automatyczne włączanie świateł mijania, system wspomagania: aktywny asystent hamowania, system wspomagania: aktywny asystent pasa ruchu, system wspomagania: Attention Assist (czujnik zmęczenia), system wspomagania: inteligentny asystent prędkości, system wspomagania: zarządzanie awariami, system wspomagania: asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-stopniowa), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, tylna klapa, zabudowa: furgon standardowy, zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, komfortowe zamykanie, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, zbiornik paliwa 70 l, pełna przegroda przestrzeni ładunkowej, kolumna kierownicy mechanicznie regulowana, kierownica wielofunkcyjna, regulacja wysokości świateł, homologacja ciężarowa, system wzywania pomocy Mercedes-Benz, wersja modelowa (2) z kodem, silnik 2,0 l - 120 kW CDI KAT, system multimedialny MBUX (ekran dotykowy 10,25”), Pro, rozstaw osi 3200 mm, pełna zabudowa kół, system kontroli ciśnienia w oponach, kamera cofania, niska emisja wg normy Euro 6e, prawe boczne drzwi przesuwne do przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej, wspomaganie kierownicy elektromechaniczne, system pasów bezpieczeństwa z sygnalizacją niezapięcia (pasażer), system pasów bezpieczeństwa z sygnalizacją niezapięcia (kierowca), tapicerka materiałowa Caluma, siedzenia w kabinie: fotel kierowcy komfortowy, siedzenia w kabinie: fotel kierowcy z podparciem lędźwiowym, siedzenia w kabinie: fotel kierowcy z regulacją głębokości siedziska, stalowe felgi 6,5x17, system Start/Stop silnika, gniazdo (12V) w kabinie, akumulator typu AGM 92 Ah, przygotowanie pod nawigację (do MBUX), wskaźnik interwału serwisowego Assyst, szyby termoizolacyjne, dopuszczalna masa całkowita 2,80 t, przednie głośniki dwudrożne.
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO EXTRALANG|9 tKM|9G|LED|GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 9 523 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 10/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 370 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 54 – Ten i wiele innych sprawdzonych transporterów marki Mercedes Benz znajdziesz na naszej stronie internetowej: ----Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Extra Long, elegancki w grafitowym metaliku (ciemny). Bardzo dobry stan, bez napraw lakierniczych. Przegląd techniczny (TÜV) nowy – ważny do 06/2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 10/2027. Vito jest bogato wyposażony i znajduje się w bardzo zadbanym stanie ogólnym, od pierwszego właściciela. ----Do licznych dodatków należą m.in.: 9G-Tronic automatyczna skrzynia biegów, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami z przodu i z tyłu, różne systemy asystujące jak asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), przygotowanie pod montaż haka holowniczego 2,5 t, lakier metalizowany, zderzaki i elementy nadwozia lakierowane w kolorze auta, elektryczny hamulec postojowy, tylne drzwi bez przeszkleń (kąt otwarcia 270 stopni), klimatyzacja, tempomat, przygotowanie do systemu nawigacji (dla multimediów MBUX), oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, system mocowania ładunku na szynach, wielofunkcyjna kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, powiększony zbiornik paliwa (70 l), DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i zmierzchu, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, fotel kierowcy Comfort z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełne kołpaki, system kontroli ciśnienia w oponach (...).
----Opony całoroczne
Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Masa własna: 1934 kg
Ładowność: ok. 866 kg
Masa przyczepy: 2500 kg
Norma emisji spalin: EURO 6e
Rozstaw osi: 3430 mm
Wymiary przestrzeni ładunkowej (dł. x szer. x wys. w cm): ok. 310 x 165 x 138
VIN: W1VVLCEZ8T4567424
Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz
Dokument COC dostępny
2 kluczyki
----Możliwość pomyłek, zmian i wcześniejszej sprzedaży zastrzeżona
Wyposażenie dodatkowe:
Masa przyczepy 2500 kg, hak holowniczy: elektryka do gniazda przyczepy, lusterka elektrycznie składane, hamulec postojowy elektryczny, tylne drzwi bez okien (kąt otw. 270°), funkcja Hold, podłoga z drewna w części ładunkowej, LED w przestrzeni ładunkowej, lakier metalik, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania, szynowy system mocowania ładunku, podwójny fotel pasażera w kabinie, fotel kierowcy podgrzewany, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy nadwozia w kolorze samochodu, zabudowa przestrzeni ładunkowej: sklejka.
Dodatkowe wyposażenie:
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, 3. światło stop, adaptacyjne światła STOP, poduszka powietrzna pasażera, poduszka kierowcy, asystent ruszania pod górę, lusterka elektryczne i podgrzewane, oba, lusterko z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, radio DAB (cyfrowy odbiór), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention-Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent kontroli prędkości, system zarządzania awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, limiter prędkości do 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów G-Tronic (9-stopniowa), przednie uchwyty na napoje, zamykany schowek, nadwozie: furgon standard, zespół wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, komfortowe zamykanie, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, paliwo
Fgedpfsza Rklox Akgoc
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO EXTRALANG|9°°°KM|9G|MB GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 9 240 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 370 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Bardzo dobry stan. Przegląd techniczny i emisji spalin (TÜV) nowy – ważny do 06/2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 09/2027.
Wyposażenie dodatkowe:
Uciąg przyczepy 2500 kg, hak holowniczy: instalacja elektryczna do gniazda przyczepy, elektryczny hamulec postojowy, dywaniki całoroczne, funkcja Hold, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, pakiet parkowania z kamerą cofania, system mocowania ładunku na szynach, siedzenia w kabinie: fotel pasażera podwójny, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), okładzina przestrzeni załadunkowej/wagonu: sklejka, pakiet zimowy.
Pozostałe wyposażenie:
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, trzecie światło stop, adaptacyjne światło hamowania, poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka zewnętrzne (oba), lusterka z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, tuner DAB (radio cyfrowe), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, zarządzanie awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-biegowa), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, klapa tylna, zabudowa/karoseria: furgon standardowy, zestaw wskaźników z wyświetlaczem kolorowym, domykanie komfortowe, moduł komunikacyjny LTE do usług cyfrowych, zbiornik paliwa 70 l, pełna przegroda przestrzeni ładunkowej, kierownica (kolumna mechanicznie regulowana), multifunkcyjna kierownica, regulacja wysokości świateł, homologacja pojazdu ciężarowego, system alarmowy Mercedes-Benz, wersja modernizacyjna (2) z kodem, silnik 2.0 l – 120 kW CDI KAT, system multimedialny MBUX (ekran dotykowy 10,25”), Pro, rozstaw osi 3430 mm, pełna osłona kół, system kontroli ciśnienia w oponach, kamera cofania, niska emisja spalin zgodnie z normą Euro 6e, przesuwne drzwi boczne prawe, elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego, system pasów bezpieczeństwa z czujnikiem obecności pasażera, system pasów bezpieczeństwa z czujnikiem obecności kierowcy, tapicerka/fotele: tkanina Caluma, fotel kierowcy komfortowy, fotel kierowcy z podparciem lędźwiowym, fotel kierowcy z regulacją głębokości siedziska, stalowe felgi 6,5x17, system start/stop, gniazdo 12V w kabinie, akumulator żelowy 92 Ah, przygotowanie do nawigacji (dla systemu multimedialnego MBUX), wskaźnik przeglądów Assyst, szyby termoizolacyjne, dopuszczalna masa całkowita 2,80 t, dwudrożne głośniki z przodu.
Fedpfezaytpox Akgsgc
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO LANG|9°°°KM|9G|MB GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 9 000 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 2 870 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Bardzo dobry stan. Przegląd techniczny (TÜV) nowy – ważny do 06'2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 09'2027.
Wyposażenie dodatkowe:
Uciąg przyczepy 2500 kg, hak holowniczy: instalacja do gniazda przyczepy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, elektryczny hamulec postojowy, funkcja hold, podłoga z drewna w przestrzeni ładunkowej, LED-owe oświetlenie przestrzeni ładunkowej, pakiet parkowania z kamerą cofania, system szyn mocowania ładunku, fotel pasażera w kabinie jako podwójny, fotel kierowcy podgrzewany, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zabudowa przestrzeni ładunkowej/skrzyni: sklejka.
Dodatkowe wyposażenie:
Fgodpfxjzaytvj Akgjc
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, trzecie światło stop, adaptacyjne światło STOP, poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne po obu stronach, lusterka boczne z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, tuner DAB (radio cyfrowe), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł mijania, system wspomagania jazdy: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, system zarządzania awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-stopniowa), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, tylna klapa, zabudowa/typ: furgon standardowy, zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, zamykanie komfortowe, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, zbiornik paliwa 70 l, przegroda pełna przestrzeni ładunkowej, regulowana kolumna kierownicy (mechanicznie), kierownica multifunkcyjna, regulacja wysokości świateł, homologacja ciężarowa, Mercedes-Benz system powiadamiania o wypadku, wersja modelowa (2) z kodem, silnik 2,0 l – 120 kW CDI KAT, system multimedialny MBUX (ekran dotykowy 10,25"), Pro, rozstaw osi 3200 mm, pełne kołpaki, system kontroli ciśnienia w oponach, kamera cofania, spełnia normę emisji Euro 6e, drzwi przesuwne po prawej stronie, elektro-mechaniczne wspomaganie kierownicy, system ostrzegania o niezapiętym pasie (pasażer/kierowca), tapicerka materiałowa Caluma, fotel kierowcy komfortowy, fotel kierowcy z podparciem lędźwiowym, fotel kierowcy z regulacją głębokości siedziska, stalowe felgi 6,5x17, system Start/Stop, gniazdo 12V w kabinie, akumulator żelowy 92 Ah, przygotowanie pod nawigację (MBUX), wskaźnik przeglądu Assyst, szyby termoizolacyjne, dopuszczalna masa całkowita 2,80 t, 2-drożne głośniki z przodu.
Ogłoszenia
Datteln
814 km
Furgonetka pick-up
FIATDucato 2,2 HDI Pritsche Lang*1.Hand*Garantie*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 99 900 km, moc: 74 kW (100,61 KM), pierwsza rejestracja: 08/2009, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: żółty, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 4, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, filtr sadzy, Czatuj teraz przez WhatsApp:
Szybki i bezproblemowy kontakt z naszym doradcą handlowym.
Uwaga!!! Sprzedaż preferowana dla przedsiębiorców.
Numer wewnętrzny: [3343]
---Opcjonalnie dostępne:
* Gwarancja od 12 do 64 miesięcy (ważna na terenie UE)
* Nowy przegląd techniczny
* Nowy TÜV i badanie emisji spalin
* Dostawa na terenie całego kraju
* Finansowanie również bez wpłaty własnej możliwe
* Hak holowniczy/kamera cofania montowane na życzenie
* Oferta wiosenna: Na życzenie i za dopłatą tylko 999 € zwiększenie dopuszczalnej masy holowanej do 3.500 kg (zależnie od pojazdu i producenta).
---Najważniejsze cechy pojazdu:
* 19% VAT odliczany
* Pojazd z rynku niemieckiego
* Regularnie serwisowany
* Gotowy do natychmiastowego użytkowania
* I właściciel
* Bezkolizyjny
Fsdpfxoy Rdb To Akgegc
* Długa skrzynia
* Hak holowniczy
* Kamera cofania
* 3 miejsca siedzące
* Radio/CD
Wyposażenie dodatkowe:
Przygotowanie pod radio, 4 głośniki, fotele w kabinie: podwójny fotel pasażera
Wyposażenie standardowe:
Airbag kierowcy, system ASR (kontrola trakcji), asystent hamowania, wzmocniony alternator, zabudowa: skrzynia standardowa, regulowana kolumna kierownicy, silnik 2.2 l - 74 kW JTD KAT, rozstaw osi 3450 mm, pakiet dla palących, tapicerka materiałowa, fotel kierowcy z regulacją wysokości, sterowanie zabudową skrzyniową.
---Zainteresowany leasingiem lub finansowaniem?
Oferujemy atrakcyjne warunki – również bez wpłaty własnej! Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt:
Telefon:
E-mail:
Lokalizacja:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln, Niemcy
Godziny otwarcia:
pon.–pt.: 9:00 – 18:00
sob.: 9:00 – 14:00
---Uwaga:
Wszelkie dane zamieszczone w Internecie mają charakter niewiążący i służą wyłącznie ogólnemu opisowi pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do błędów, pomyłek oraz sprzedaży pośredniej.
Wiążące właściwości pojazdu są ustalane wyłącznie w umowie kupna zawartej na miejscu lub w pisemnym potwierdzeniu.
Pojazdy z przebiegiem powyżej 50.000 km lub starsze niż 3 lata sprzedajemy głównie klientom firmowym.
Ogłoszenia
Datteln
814 km
Furgonetka pick-up
CITROENJumper DoKa Pritsche *AHK*Klima*Garantie*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 169 000 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 11/2017, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 6 200 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, filtr sadzy, klimatyzacja, Czat na WhatsApp już teraz:
Szybki i bezproblemowy kontakt z naszym doradcą handlowym.
Uwaga!!! Sprzedaż preferowana dla przedsiębiorców.
Numer ID wewnętrzny: [ 3222 ]
----Opcje dodatkowe:
* Gwarancja od 12 do 64 miesięcy (ważna na terenie całej UE)
* Nowy przegląd
* Nowy TÜV i AU
* Dostawa na terenie całego kraju
* Możliwość finansowania również bez wpłaty własnej
* Możliwość doposażenia w hak holowniczy na życzenie
* Oferta wiosenna: na życzenie i za dopłatą tylko 999,- € zwiększenie ładowności przyczepy do 3.500 kg (w zależności od pojazdu i producenta).
----Najważniejsze cechy pojazdu:
* 19% VAT odliczany
* Regularnie serwisowany
* Pojazd z Niemiec
* Drugi właściciel
* Gotowy do natychmiastowego użytkowania
* Norma emisji Euro 6
Wyposażenie specjalne:
Klimatyzacja, tempomat, podwójna kabina skrzyniowa, hak holowniczy, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, półka dachowa / schowek dachowy z przodu, wzmocniony alternator, uchwyt na napoje z popielniczką i zapalniczką z przodu, system nawigacji z kolorowym ekranem, złącze USB
Dodatkowe wyposażenie:
Fgodpfx Ajyvdxbskgsc
Poduszka powietrzna kierowcy, lusterka zewnętrzne szerokokątne, kierunkowskazy zintegrowane w lusterkach (kolorowe), zabudowa/skrzynia: podwójna kabina standardowa, zbiornik paliwa 90 l, kolumna kierownicy (kierownica) z regulacją wysokości, silnik 2,0 l - 96 kW Blue-HDI FAP KAT, rozstaw osi 4035 mm, koło zapasowe w ogumieniu jezdnym, niska emisja według normy Euro 6, system SCR (technologia AdBlue), listwy boczne, tapicerka: materiał, podwójne siedzenie dla pasażerów w kabinie, fotel kierowcy z podparciem lędźwiowym, dopuszczalna masa całkowita 3,30 t
----Chcesz leasing lub finansowanie?
Oferujemy atrakcyjne warunki – również bez konieczności wpłaty własnej! Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt:
Telefon:
E-mail:
Lokalizacja:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln – Niemcy
Godziny otwarcia:
Pn–Pt: 9:00–18:00
Sb: 9:00–14:00
----Uwaga:
Wszelkie dane opublikowane w Internecie mają charakter niewiążący i służą wyłącznie ogólnemu opisowi pojazdu. Zastrzegamy sobie możliwość błędów, pomyłek pisarskich oraz wcześniejszej sprzedaży.
Wpływające na wiążący stan pojazdu są wyłącznie postanowienia zawarte w umowie kupna zawartej na miejscu lub pisemnie.
Pojazdy z przebiegiem powyżej 50 000 km lub starsze niż 3 lata sprzedajemy w pierwszej kolejności klientom biznesowym.
Ogłoszenia
Datteln
814 km
Izotermiczny van chłodnia
IVECODaily 35s14 Kerstner Kühlwagen*Garantie*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 92 000 km, moc: 100 kW (135,96 KM), pierwsza rejestracja: 03/2019, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 000 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 600 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, filtr sadzy, klimatyzacja, Czat teraz przez WhatsApp:
Szybki i bezproblemowy kontakt z naszym doradcą handlowym.
Uwaga!!! Preferowana sprzedaż dla przedsiębiorców
Numer ID wewnętrzny: [3411]
--- Opcje dodatkowe do wyboru:
Fodpfszci Rvox Akgegc
* 12–64 miesiące gwarancji (ważna w całej UE)
* Nowy przegląd
* Nowy TÜV i AU
* Dostawa na terenie całego kraju
* Możliwość finansowania także bez wpłaty własnej
* Oferta wiosenna: Na życzenie i za dopłatą tylko 999 € zwiększenie dopuszczalnej masy przyczepy do 3.500 kg (w zależności od pojazdu i producenta)
--- Najważniejsze cechy pojazdu:
* 19% VAT odliczany
* Regularnie serwisowany
* Pojazd z rynku niemieckiego
* Gotowy do natychmiastowego użytku
* Drugi właściciel
* Norma Euro 6
* Bezkolizyjny
* Kerstner chłodnia skrzyniowa
* Chłodzenie podczas jazdy i postoju
* Izolacja chłodnicza do maks. -20°C
* Wysoki i długi
* Klimatyzacja automatyczna
* Możliwość montażu haka holowniczego 3.500 kg
* Wzmocnione resory
* Kamera cofania
* System multimedialny Bluetooth
* Fotel dla 3 osób
Wyposażenie dodatkowe:
Schowek na desce rozdzielczej z gniazdem USB, radio z odtwarzaczem CD (obsługuje MP3), USB oraz zestaw głośnomówiący Bluetooth
Pozostałe wyposażenie:
Poduszka powietrzna kierowcy, przygotowanie pod gniazdo przyczepy, system kontroli trakcji (ASR), deska rozdzielcza komfortowa niebieska, wersja: linia S, rura wydechowa z boku po lewej, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, asystent hamowania, oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej, elektroniczny rozdział siły hamowania, zawieszenie tylnej osi: resor paraboliczny, zawieszenie przedniej osi: resor poprzeczny, tylne drzwi skrzydłowe, przyciemniana szyba przednia i boczne, alternator 180 A, ogranicznik prędkości 160 km/h, zbiornik AdBlue: 20 l, zabudowa/skrzynia: podwyższony kontener z nadbudową, zestaw wskaźników z wyświetlaczem matrycowym, zbiornik paliwa: 70 l, niebieska kratka wlotu powietrza, przegroda przestrzeni ładunkowej, regulacja wysokości świateł, silnik 2,3 l - 100 kW Diesel SCR, rozstaw osi 3520 mm, zestaw naprawczy do opon, niska emisja zgodnie z normą Euro 6, niebieskie obramowanie reflektorów, przesuwne drzwi po prawej stronie przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej, pojedynczy fotel pasażera w kabinie - 3-stopniowa regulacja, system Start/Stop, sterowanie AV nadbudowy, wskaźnik serwisowy, dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
--- Leasing lub finansowanie?
Oferujemy atrakcyjne warunki – również bez wpłaty własnej! Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt:
Telefon:
E-mail:
Lokalizacja:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln – Niemcy
Godziny otwarcia:
Pon–Pt: 9:00–18:00
Sob: 9:00–14:00
--- Uwaga:
Wszystkie informacje w internecie są niewiążące i służą wyłącznie ogólnemu opisowi pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do błędów, literówek oraz wcześniejszej sprzedaży.
Wiążący stan pojazdu wynika wyłącznie z umowy kupna zawartej na miejscu lub pisemnych zapewnień.
Pojazdy z przebiegiem powyżej 50 000 km lub starsze niż 3 lata sprzedajemy preferencyjnie naszym klientom firmowym.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "garant g-11886"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
















































































































































































































































































































































