Używane Frezarka Cnc / Centrum Obróbcze na sprzedaż (14 886)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Prawie nowe pionowe centrum obróbcze CNC, frezarka, VMC, BAZ, frezowanie HSC, centrum obróbcze
TAIKANB 540 Z
Zadzwoń
Stan: używany, Prawie nowy pionowy centrum obróbcze CNC, frezarka
VMC, BAZ, frezowanie HSC, centrum frezarskie TAIKAN B540Z
Nr fabryczny: 1171009 Rok produkcji: 2017
Sterowanie CNC: SIEMENS Sinumerik 828 D Basic
Przejazdy robocze: X: 488 mm, Y: 400 mm, Z: 230 mm
Przejazd osi X w pozycji zmiany narzędzia: X: 540 mm
Wymiary stołu: 520 x 400 mm
Uchwyt wrzeciona: ISO 25
Odległość od noska wrzeciona do stołu: 165 - 395 mm
Obroty wrzeciona: max. 36 000 obr./min (płynna regulacja)
Posuw: 0 do 10 000 mm/min
Fgsdpfjw Ed U Nex Akgjc
Przejazd szybki: 15 m/min
Obciążenie stołu: 200 kg
Długość narzędzia: max. 120 mm
Średnica narzędzia: max. 80 mm
Masa narzędzia: max. 0,8 kg
Czas wymiany narzędzia: ok. 10 sek.
Napędy osi: po 0,8 kW
Napęd wrzeciona: 3,5 kW przy 100% ED
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 7,5 kW
Sterowanie CNC SIEMENS Sinumerik 828 D Basic – oprogramowanie: NCU V04.05+SP06+HF01
- Interfejsy: LAN, USB i karta CF
- System pomiarowy do pomiaru narzędzi METROL Toolsensor
- Pionowe wrzeciono frezarskie = wrzeciono wysokoobrotowe z chłodzeniem cieczą i urządzeniem chłodzącym (obok maszyny)
- Magazyn narzędzi na 13 pozycji
- Elektroniczny pokrętło ręczne
- Instalacja chłodząca
- Kabina ochronna z drzwiami przesuwnymi
- Centralne smarowanie
- W zestawie 10 uchwytów na narzędzia ISO 25 z oprawkami zaciskowymi ER20 i komplet tulei zaciskowych
Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): 1800 x 1500 x 2300 mm
Waga: 2900 kg
Stan bardzo dobry – jak nowa
Maszyna pochodzi z ekspozycji showroomowej, ma bardzo niewiele godzin pracy.
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Poziome centrum obróbcze z podwójnym stołem wymiennym + SIEMENS Sinumerik 810, frezarka CNC BAZ
STEINELBFZ 5
Zadzwoń
Stan: używany, Poziome centrum obróbcze z 2-krotnym stołem wahadłowym STEINEL typ BFZ 5
ze sterowaniem CNC SIEMENS Sinumerik 810 M
nr seryjny 34 rok produkcji 1988
Ścieżka przesuwu X: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 320 mm
Powierzchnia mocowania, powierzchnia stołu 500 x 400 mm
Uchwyt narzędziowy ISO 40
Prędkość obrotowa wrzeciona maks. 6300 obr.
Napęd wrzeciona głównego 12 kW
Podłączenie do sieci 380 V, 50 Hz, 30 kVA
- Zmieniarka narzędzi z 24 pozycjami narzędzi
- Stół wymiany z 2 stacjami
- Interfejs do przesyłania danych
- Jednostka chłodząca z przenośnikiem wiórów
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 4100 x 2500 x 2650 mm
Waga ok. 8 ton
stan dobry
Fjdsutuyijpfx Akgegc
Wymiary transportowe:
Maszyna dł. x szer. x wys. 3200 x 2500 x 2650 mm, ok. 7,5 tony.
Przenośnik wiórów dł. x szer. x wys. 3500 x 1100 x 2100 mm, ok. 600 kg
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
HURCOBMC 30/M - Ultimax 3
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC HURCO Typ BMC 30/M
Numer seryjny: B3M92202056AB : 9650234 Rok produkcji 1996
Sterowanie ścieżką CNC Ultimax 3
Odległość przesuwu X: 760 mm, Y: 460 mm, Z: 610 mm
Rozmiar stołu (powierzchnia mocowania) 1010 x 400 mm
Rozmiar stołu (z rowkiem wodnym) 1120 x 500 mm
Uchwyt wrzeciona SK 40
Odległość końcówka wrzeciona - stół 150 - 760 mm
Występ 450 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona od 80 do 8000 obr.
Posuw od 3 do 16 000 mm/min.
Szybki przesuw 24 m/min.
Napęd wrzeciona 7,5 kW przy 30 min / 5,5 kW przy 100%
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Sterowanie ścieżką CNC Ultimax 3 (z aktualizacją sprzętową, np. monitory TFT)
- Elektroniczne pokrętło
- Pośredni system pomiarowy z enkoderami obrotowymi na wrzecionie śruby kulowej
- Zmieniacz narzędzi z 24 pozycjami narzędzi
- W pełni chroniona kabina z przesuwanymi drzwiami
- Obrotowy panel sterowania
- Napędy wrzecion Yaskawa (Japonia)
- pneum. mechaniczny zacisk narzędziowy
- Jednostka chłodząca obok, wsuwana od tyłu
- płukanie koryta
Szerokość maszyny 2400 mm
Wymagana przestrzeń transportowa dł. x szer. x wys. 3400 x 2400 x 2550 mm
Waga ok. 4800 kg
Fgsdpjtrhq Hofx Akgsc
Stan dobry

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
HURCOBMC 25 /M - Ultimax 3
Zadzwoń
Stan: używany, CNC pionowe centrum obróbcze HURCO typ BMC 25/M
Nr seryjny: ZB9-001-052 Rok produkcji ok. 1995
Przejazdy: X: 610 mm, Y: 410 mm, Z: 560 mm
Wielkość stołu (powierzchnia mocowania): 845 x 400 mm
Wielkość stołu (z rowkiem wodnym): 1050 x 500 mm
Uchwyt wrzeciona: SK 40
Odległość nosa wrzeciona do stołu: 155 - 710 mm
Obciążenie stołu: max 500 kg
Wysięg: 420 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: max 10 000 obr./min
Posuw: 3 do 5080 mm/min
Przejazd szybki: 10 m/min
Napęd wrzeciona: ok. 5,5 kW
Podłączenie sieciowe: 400 V, 50 Hz
- sterowanie CNC ścieżkowe Ultimax 3 z dwoma monitorami TFT
- elektroniczne koło ręczne
- pośredni system pomiarowy z enkoderami na śrubie kulowej
- zmieniarka narzędzi na 20 pozycji
- pełna kabina ochronna z drzwiami przesuwnymi
- obrotowy pulpit sterowniczy
- napędy wrzeciona Yaskawa (Japonia)
- pneumatyczno-mechaniczny zacisk narzędzi
- bez układu chłodzenia – pompa obecna – brak wanny na chłodziwo
Fodpfew Nklhjx Akgogc
Szerokość maszyny: 2400 mm
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 3000 x 2400 x 2650 mm
Waga: 4200 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Knebel
734 km
Frezarka CNC / centrum obróbcze
WeekeBP 155
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1997, Funkcjonalność: w pełni sprawny, prąd wejściowy: 50 A, liczba osi: 3, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 12, całkowita długość: 5 000 mm, całkowita szerokość: 2 900 mm, masa całkowita: 4 500 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Frezarka CNC z magazynkiem na 12 narzędzi, mocowanie detalu za pomocą podciśnienia, w zestawie pompa próżniowa.
Fgedpfsza U Nxex Akgjc
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
FEHLMANNPICOMAX 60
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC FEHLMANN Typ PICOMAX 60
Sterowanie CNC HEIDENHAIN TNC 426
Nr fabr.: 14599641 Rok prod.: 1999
Przejazdy osi: X: 500 mm, Y: 350 mm, Z: 610 mm
Prędkość posuwu: 1 - 20000 mm/min
Prędkość szybkich przejazdów: 20 m/min
Siła posuwu: 12000 N
Powierzchnia stołu mocującego: 920 x 380 mm
Rowki T: 7 sztuk 12-H8 mm
Maks. obciążenie stołu: 250 kg
Wysokość stołu: 1004 mm
Odległość wrzeciono-stół: 94 - 704 mm
Wysięg wrzeciona do stojaka: 405 mm
Obroty wrzeciona: 50 - 18000 obr./min, bezstopniowo
Napęd wrzeciona: 10,2 kW (60% ED)
Maks. moment obrotowy: 70 Nm (do 1240 obr./min)
Uchwyt wrzeciona: SK 30 / DIN 69871A
Śruba pociągowa: DIN 69872
Wiertniczość w stali: 25 mm
Wydajność frezowania w stali / aluminium: 100 / 700 cm³/min
Gwintowanie w stali / aluminium: M20 / M24
Zmieniacz narzędzi: 24 pozycji
Czas wymiany narzędzi: ok. 6 sek.
Czas od wióra do wióra: ok. 8 sek.
Sterowanie: Heidenhain TNC 426
Zasilanie: 400 V, 50 Hz
Moc przyłączeniowa: 20 kW
- Elektroniczne pokrętło ręczne Heidenhain HR410
- Sonda 3D Renishaw MP12
- System pomiaru narzędzi
- Wyświetlacz TFT
- Bezpośredni system pomiaru drogi
- Instalacja chłodziwa 200 litrów zewnętrzna
- Agregat chłodzenia wrzeciona zewnętrzny
- Centralne smarowanie Vogel
- Zasilanie powietrzem 6 bar, 40 - 200 l/min
- Odciąg mgły olejowej
- Czasy pracy:
- Sterowanie włączone 97000 h
- Maszyna włączona 80000 h
- Praca programowa 42000 h
Wymiary gabarytowe (DxSxW): 2000 x 1700 x 3000 mm
Waga: ok. 3,2 t
Fsdoy N Du Djpfx Akgogc
Stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
CNC 3+2 osiowe pionowe centrum obróbcze, frezarka, VMC, BAZ, 5-osiowe centrum frezarskie
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Zadzwoń
Stan: używany, Centrum obróbcze pionowe CNC 3+2 osie DECKEL MAHO typ DMU 35 M
Sterowanie CNC SIEMENS 810D z ShopMill
Marka nr 11065353554 Rok budowy 2001
Drogi przesuwu: X: 350 mm, Y: 240 mm, Z: 340 mm
Ruchy stołu: Oś C: 360°
Zakres obrotu: +105° / -15°
Uniwersalny stół uchylno-obrotowy: 400 x 290 mm, otwór środkowy 30H6
Obciążenie stołu: maks. 100 kg
Odległość wrzeciona od stołu: min. 145 mm do max
Prędkość posuwu: 5000 mm/min
Szybki przesuw (X / Y / Z): 5 m/min
Próba wejściowa: 0,01 mm
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 15 kVA
Zakres prędkości - wrzeciono główne: 20 - 6300 min/-1
Moc napędu – wrzeciono główne: 6,3 / 10 kW (100% / 40% ED)
Moment obrotowy: maks. 55 / 80 Nm
Uchwyt narzędziowy: SK 40 DIN 69871
Kołki ściągające: DIN 69872 lub ISO 7388/2 Typ B
Interfejs: szeregowy RS232C, LAN (RJ45)
Podłączenie do sieci: 400 V, 50 Hz, 15 kVA
Przyłącze sprężonego powietrza: 6 bar
- Sterowanie CNC Siemens Sinumerik 810D z ShopMill V05.03.22, NCU 03.03.34-CCU1E, MMC103
- sterowanie 3 osiami (oś X, Y i Z)
- Ręczny stół uchylno-obrotowy, oś C = obrót stołu o 360°, oś B = zakres obrotu +105°/-15°
- bezpośredni system pomiaru drogi dla wszystkich 5 osi
- Elektroniczne pokrętło
Fgsdpfovt D D Uox Akgsc
- Napęd wrzeciona za pomocą serwomotoru z paskiem zębatym i 2 stopniami przekładni
- Pełna kabina ochronna z przesuwanymi drzwiami
- obrotowy panel sterowania
- Dysze chłodziwa na głowicy pionowej
- Tacka na wióry ze zbiornikiem na chłodziwo i pompą chłodząco-smarującą
- Oświetlenie miejsca pracy
- Dostępna dokumentacja
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 2000 x 2000 x 2100 mm
Waga 1750kg
dobry stan
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, centrum obróbcze VMC, frezarka BAZ, centrum frezarskie
CHIRONFZ 22 L high speed
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna ma usterkę wrzeciona głównego
Pionowe centrum obróbcze CNC CHIRON typ FZ 22 L o dużej prędkości
Centrum obróbcze ze sterowaniem CNC FANUC serii 21-M
Fgsdpfjquhbgex Akgjc
nr seryjny 179-98 rok produkcji 1999
Odległość przesuwu X: 2000 mm, Y: 520 mm, Z: 630 mm
Rozmiar stołu 2700 x 570 mm
Obciążenie stołu 525 kg (na metr)
Uchwyt narzędziowy SK 40 (DIN 69871)
Zdolność wiercenia 35 mm
Zdolność gwintowania M27
Średnica narzędzia 75 mm
Średnica z wolnymi pozycjami dodatkowymi 105 mm
Prędkość wymiany narzędzia narzędzie - narzędzie 2,0 sek.
Prędkość zmiany narzędzia z wióra na wiór 4,8 sek.
Odległość końcówka wrzeciona - stół 190 do 820 mm
Prędkość wrzeciona maks. 10 500 obr.
Napęd wrzeciona głównego maks. 18,5 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz, 32 kVA
- Obróbka wahadłowa w 2 obszarach roboczych (brak ścianki działowej)
- Sterowanie CNC FANUC serii 21-M
- 40-krotny zmieniacz narzędzi
- IKZ = wewnętrzny dopływ chłodziwa przez wrzeciono
- Kabina ochrony przeciwrozbryzgowej z drzwiami przesuwnymi
- Pośredni system pomiarowy
- Urządzenie chłodzące z przeciwległym przenośnikiem wiórów
- Elektroniczne pokrętło
Wymiary transportowe maszyny podstawowej dł. x szer. x wys. 4600 x 2470 x 2950 mm
Waga maszyny ok. 7,5 tony.
Wymagana przestrzeń transportowa na ciężarówce dł. x szer. x wys. 12000 x 2470 x 2950 mm
Waga transportowa na ciężarówce ok. 10 ton.
Waga 7,2 tony.
stan dobry - maszyna ma usterkę wrzeciona głównego
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Frezarka / centrum obróbcze CNC
MAHOMH 300 C
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), Rok budowy: 1987, Małe centrum frezarskie marki Maho i typu 300 C jest na sprzedaż
Zasilacz jest uszkodzony, ale można go naprawić
Dane techniczne:
ROK PRODUKCJI 1987 R.
Typ: MH 300 C
Sterowanie CNC Phillips 432
Stół: 550x275 mm
Ścieżki przesuwu x/y/z: 300/350/220 mm
Uchwyt SK 40
Prędkość wrzeciona: 20-4000 obr.
Fjdpfxsir U H Ee Akgsgc
Napęd główny: 3,3 kw
Szybki przesuw: 3 m/min
Skok pinoli: 50 mm
Wymiary: 2000 x 2000 x 2000 mm
Waga: około 1900 kg
Ceny plus podatek VAT
Oglądanie możliwe po wcześniejszym umówieniu. Skontaktuj się z nami, nasz zespół chętnie Ci pomoże.
Możliwa zamiana lub wymiana!
Kupno / sprzedaż maszyn
SKUP / SPRZEDAŻ MASZYN DO PRODUKCJI I OBRÓBKI METALI I WIELE WIĘCEJ.
Potrzebujesz wysokiej jakości, ale niedrogiej maszyny do obróbki metalu do swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją?
Aby uzyskać więcej informacji lub dane kontaktowe, odwiedź naszą stronę internetową
Ogłoszenia
Bydgoszcz
161 km
Centrum obróbcze CNC BIESSE SKIPPER 100
BIESSESkipper 100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, numer maszyny/pojazdu: 59978, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Centrum obróbcze CNC BIESSE SKIPPER 100
Na sprzedaż centrum obróbcze CNC BIESSE SKIPPER 100 przeznaczone do wiercenia, frezowania oraz wykonywania rowków w elementach meblowych i materiałach płytowych.
Maszyna zapewnia bardzo wysoką wydajność produkcji, precyzyjną obróbkę oraz możliwość pracy w trybie przelotowym.
Dane techniczne
Producent: BIESSE
Model: SKIPPER 100
Osie
Przesuw osi X: 3.000 mm
Przesuw osi Y: 1.000 mm
Przesuw osi Z: 60 mm
Wymiary obrabianych elementów
Długość: 90 – 3.000 mm
Szerokość: 70 – 1.000 mm
Grubość: 8 – 60 mm
Wrzeciono frezarskie
Elektrowrzeciono HSK
Obroty: 6.000 – 18.000 obr./min
Moc wrzeciona: 3,5 kW
Moc zainstalowana maszyny: ok. 20 kW
Agregaty wiertarskie
Na każdą jednostkę roboczą:
29 wrzecion pionowych
8 wrzecion poziomych w osi X
2 wrzeciona poziome w osi Y
Łącznie:
78 niezależnych wrzecion
Górna i dolna jednostka obróbcza
Wyposażenie
Automatyczne rozpoznawanie wymiarów elementu
Elektroniczna kontrola grubości
Centralne automatyczne smarowanie
Oprogramowanie BiesseWorks
Stół rolkowy załadowczy
Fgsdpfxozatrrs Akgec
Przenośnik odbiorczy
Przyłącza odciągu trocin
System bezpieczeństwa
Wymiary maszyny
Długość całkowita: 7.290 mm
Szerokość całkowita: 4.400 mm
Wysokość: ok. 2.000 mm
Masa: ok. 2.700 kg
Maszyna w dobrym stanie technicznym. Możliwość inspekcji oraz testów po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Na życzenie prześlemy dodatkowe zdjęcia, filmy oraz szczegółową specyfikację techniczną.
Ogłoszenia
Zlín 5
317 km
5-osiowe centrum obróbcze CNC
CMSSINTESY 4323 MPT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, godziny pracy: 9 000 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 5921, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, napięcie wejściowe: 2 800 V, ciśnienie: 6 belka, prąd wejściowy: 41 A, długość posuwu oś X: 4 300 mm, długość posuwu osi Y: 2 300 mm, długość posuwu oś Z: 1 200 mm, całkowita wysokość: 4 310 mm, całkowita długość: 7 310 mm, całkowita szerokość: 7 130 mm, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Oferujemy to bardzo dobre 5-osiowe centrum obróbcze CNC CMS SINTESY 4323 MPT do przycinania części z tworzyw sztucznych i laminatów, rok produkcji 2011.
Producent: CMS S.p.A.
Model: SINTESY 4323 MPT
Rok produkcji: 2011
5 osi interpolowanych
Osie liniowe: X-4300, Y-2300, Z-1200
Osie obrotowe: B +/- 120°, C +/- 240°
Elektrowrzeciono: 7,5 kW
Moc zainstalowana: 28 kW
Zużycie sprężonego powietrza: 400 nl/min
Magazyn narzędzi: 12 pozycji
Wysuwane stoły.
Kabina przeciwpyłowa – zamknięta konstrukcja maszyny.
Fsdpfx Akjzcpkcsgogc
W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Halberstadt
556 km
Centrum obróbcze CNC - 3 osie
CHIRONMill 2000
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2006, Nr ref.: 10651
Producent: CHIRON
Typ: Mill 2000
Fgjdszcwt Sspfx Akgjc
Rok produkcji: 2006
Rodzaj sterowania: CNC
Sterowanie: SIEMENS SINUMERIK 840 D – Safety Integrated
Miejsce składowania: Halberstadt
Kraj pochodzenia: Niemcy
Numer maszyny: 498-XX
Przesuw w osi X: 2000 mm
Przesuw w osi Y: 500 mm
Przesuw w osi Z: 640 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 29 kW
Masa maszyny ok.: 9,6 t
Dodatkowe informacje:
3-osiowe centrum obróbcze z sterowaniem CNC Siemens oraz
magazynem narzędzi na 40 pozycji. Możliwość pracy wahadłowej
na dwóch połowach maszyny.
Interfejs narzędziowy: SK40
Obszar roboczy:
· X=2000 mm (podział na 2x850 mm możliwy)
· Y=500 mm
· Z=640 mm
Podajnik ślimakowy na wióry z wyrzutem w lewo
Wolnostojąca instalacja KSS „Knoll” do chłodziwa narzędzi
i płukania wanny
Możliwość obejrzenia maszyny pod napięciem.
Ogłoszenia
Mielec
242 km
Frezarka, centrum obróbcze
Fritz WernerTC800
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1986, Maszyna: TC800
Numer seryjny: 25132
Rok produkcji: 1986
Sterowanie: Sinumerik System 8
Uchwyt narzędziowy: SK50
Przesuw: X: 1600 mm Y: 1000 mm Z: 1100 mm
Fgedpex Eyt Uofx Akgec
Optyczny system pomiarowy w osiach X, Y, Z
2 stoły paletowe, powierzchnia stołu: 800x800 mm
System wymiany palet
Magazyn narzędzi: 60 narzędzi
Zasilanie: 380V 50Hz 55kW.
Ogłoszenia
Uttendorf
600 km
Centrum obróbcze CNC
HaasVM-6
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Oś X 1.600 mm
Oś Y 800 mm
Oś Z 740 mm
Maks. rozmiar obrabianego przedmiotu 1.600 x 700 mm
Maks. obciążenie stołu 1.200 kg
Prędkość obrotowa wrzeciona 12.000 obr./min
Uchwyt narzędziowy SK40
Zmieniacz narzędzi 24 pozycji
Sterowanie HAAS wersja M15
Fodpfozcppljx Akgsgc
W zestawie 4. i 5. oś ORYGINALNE HAAS
W zestawie transporter wiórów
W zestawie dokumentacja
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Centrum obróbcze CNC okna i drzwi
SCMAccord 40 FX mit Werkzeugen
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2020, maks. długość obrabianego elementu: 6360 mm
wrzeciono frezarskie: 1 szt.
silnik główny: 13 kW
sterowanie: CNC
Centrum obróbcze CNC SCM ACCORD 40 FX do okien i drzwi
-----
W ZESTAWIE bogaty zestaw narzędzi do produkcji okien i drzwi
między innymi (cięcia okien na zapytanie!):
- okna drewniane IV 68, 78, 92
- okna drewniane "stylowe"
- okna drewniano-aluminiowe
- drzwi wejściowe
- drzwi podnoszono-przesuwne
- okna skrzynkowe
Maszynę można obejrzeć podczas pracy!
Podsumowanie techniczne (szczegółowy opis na zapytanie!):
-----
- Pole robocze X-Y = 6360 x 1905, Z = 350
- Stół automatyczny: 8 belek nośnych MATIC – L1825
- 5-osiowe wrzeciono MAXI - Prisma T, HSK 63 E, 13 kW
- System samokalibracji RTCP dla agregatu Prisma
- Dociskacz wiórów na elektrowrzecionie, regulowany
- Przygotowanie pod przekładnię kątową "Prisma T-S"
- BRC – jednostka robocza: tarcza pilarska do obróbki czołowej,
1 gniazdo na frez, pionowo
3 pionowe, niezależne głowice wiertarskie, rozstaw osi 32 mm
3 pionowe głowice wiertarskie (niezależnie od siebie), rozstaw osi 21,5 mm, do wiercenia pod klamkę
4 poziome głowice wiertarskie (po 2 na stronę, niezależne), rozstaw osi 21,5 mm
Fgodpfx Ajy Hl Iyjkgjc
2 poziome głowice frezarskie (po 1 na stronę)
- TRC 48 – tylna magazyn narzędzi
48 miejsc na narzędzia (bez uchwytów na narzędzia)
rozstaw osi między narzędziami: 104 mm
maks. średnica narzędzia: 350 mm
maks. długość narzędzia: 320 mm
maks. masa narzędzia: 10 kg (15 kg przy wrzecionie HSK 63 E)
maks. łączny ciężar narzędzi w magazynie: 250 kg
- MACH 5 – szybki system wymiany narzędzi: umożliwia wymianę narzędzi na elektrowrzecionie w kilka sekund.
- Praca wahadłowa
- Automatyczne smarowanie osi
- Konsola operatorska eye-M z wbudowanym komputerem PC
- Dodatkowy pulpit operatora, stacjonarny
- TECPAD – pilot do zdalnego sterowania funkcjami maszyny
- Przygotowanie szczęk zaciskowych H145 dla stołu z 8 belkami nośnymi
- Przedni rząd oporów H110 dla stołu z 8 belkami
- Tylny rząd oporów H110 dla stołu z 8 belkami
- Przyssawki H110 145x145 mm
- Przyssawki H110 145x55 mm, obrotowe
- Przyssawki H110 180x65 mm, obrotowe
- Pierwszy boczny rząd oporów H145 dla stołu z 8 belkami
- Drugi boczny rząd oporów H145 dla stołu z 8 belkami
- Zaciski H145 z okrągłą podstawą
- Zaciski H145 z kwadratową podstawą
- 6 podnośników podwójnych H145
- Laser i opór referencyjny H145 do łuków (lewy)
- System bezpieczeństwa PRO-SPEED
- Maestro cnc – interfejs do obsługi i programowania maszyny
- Maestro pro view – oprogramowanie do symulacji
Sprzedaż narzędzi w stanie, zakresie i z akcesoriami, jak na naszym magazynie.
Uwaga dot. cięć okien, rysunków narzędzi i wyszczególnienia systemów narzędziowych:
Firma Engelfried nie gwarantuje, że dostępne narzędzia są w pełni zgodne ze wskazanymi i narysowanymi systemami.
(dane techniczne wg producenta – bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Centrum obróbcze CNC okna i drzwi
WEINIGConturex 2 C 114
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2009, maks. długość obrabianego elementu 4500 mm
wrzeciono frezarskie 1 szt.
silnik główny 20 kW
sterowanie Siemens
Weinig Conturex 2 C 114
-----
szerokość robocza: 40-260 mm
wysokość robocza: 25-110 mm
2 x stół zaciskowy PowerGrip 2 x 2280 mm
-----
długość obrabianego elementu 200 - 4.500 mm
Obróbka elementów powyżej 2.700 mm odbywa się
w trybie przesuwania
Wrzeciono główne 1:
-----
silnik z hamulcem 20 kW
HSK 63F
prędkość obrotowa elektronicznie regulowana 2.000-18.000 obr./min
Maks. długość narzędzia od powierzchni odniesienia HSK 63 F: 290 mm
Z osią C
Magazyn narzędzi:
-----
Liczba miejsc: 30
Odstęp między miejscami: 100 mm
Stała głowica wielowrzecionowa
-----
do poziomego i pionowego wiercenia oraz frezowania bez konieczności zmiany narzędzi
-----
Cena loco
Ceny za
demontaż i załadunek na samochód klienta
Transport w Niemczech i za granicą
jak również ponowny montaż,
Fedpfxewunwys Akgegc
uruchomienie
oraz nowe profile na zapytanie.
W zestawie używane narzędzia (rysunki na zapytanie):
-----
Drewno: IV 68, 78, 88 do okien otwieranych do środka i na zewnątrz, z zamontowanym okapnikiem
Drewno-aluminium: IV 68/68, 78/78, 87/68, 97/78
Drzwi przesuwne podnoszone IV 68 i 78
Drzwi zewnętrzne IV 68 i 78
Okna obrotowe
Połączenie narożne: wpust/kołek
Dane techniczne według producenta – bez gwarancji!
Szczegółowy opis techniczny na zapytanie!
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
Centrum obróbcze CNC 532
Metal Technics PolskaCentrum obróbcze MTP CNC 532
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 2 600 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 8 000 obr./min, całkowita wysokość: 2 530 mm, całkowita szerokość: 1 950 mm, masa całkowita: 2 600 kg, długość posuwu oś X: 500 mm, długość posuwu osi Y: 320 mm, długość posuwu oś Z: 420 mm, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, okres gwarancji: 12 miesiące, przebieg osi X: 500 mm, przesuw osi Y: 320 mm, przesuw osi Z: 420 mm, długość stołu: 800 mm, szerokość stołu: 260 mm, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Nowoczesne centrum obróbcze CNC 532 to kompaktowa i wydajna maszyna przeznaczona do precyzyjnej obróbki metalu. Dzięki solidnej konstrukcji, wysokiej dokładności oraz możliwości konfiguracji sterowania, idealnie sprawdzi się zarówno w produkcji seryjnej, jak i przy krótkich seriach oraz pracach jednostkowych.
Maszyna łączy w sobie precyzję, niezawodność oraz uniwersalność zastosowania, co czyni ją doskonałym wyborem dla zakładów produkcyjnych, narzędziowni oraz warsztatów CNC.
⚙️ Kluczowe cechy i możliwości
Wrzeciono BT40 / 8000 obr./min
Zapewnia optymalne warunki do frezowania, wiercenia i gwintowania.
Magazyn narzędzi 10–12 pozycji (typ „bamboo hat”)
Umożliwia szybką i sprawną zmianę narzędzi, zwiększając wydajność pracy.
Sterowanie CNC do wyboru
Siemens 808D / 828D, Fanuc Oi-MF lub GSK — dopasowanie do potrzeb użytkownika.
Pełna obudowa maszyny
Zapewnia bezpieczeństwo operatora oraz czystość procesu obróbki.
Wysoka dokładność i powtarzalność
dokładność pozycjonowania: 0,005 mm
powtarzalność: 0,003 mm / 300 mm
📐 Dane techniczne
Moc silnika głównego: 3,7 kW
Maks. prędkość wrzeciona: 8000 obr./min
Stożek wrzeciona: BT40
Wymiary stołu: 800 × 260 mm
Przejazdy (X/Y/Z): 500 / 320 / 420 mm
Odległość wrzeciono–stół: 90 – 510 mm
Masa maszyny: 2600 kg
Wymiary maszyny (D × S × W): 2600 × 1950 × 2400 mm
🏗️ Stabilność i precyzja
Dzięki zwartej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, maszyna zapewnia stabilną pracę nawet przy intensywnym obciążeniu. Sztywna konstrukcja minimalizuje drgania, co przekłada się na wysoką jakość powierzchni oraz dokładność detali.
To rozwiązanie stworzone z myślą o powtarzalnej i precyzyjnej produkcji.
🚀 Zastosowanie
Centrum obróbcze CNC 532 umożliwia realizację szerokiego zakresu operacji:
frezowanie
wiercenie
gwintowanie
obróbka elementów stalowych, aluminiowych i stopów metali
Dzięki swojej wszechstronności maszyna sprawdzi się w:
produkcji seryjnej
narzędziowniach
warsztatach CNC
firmach produkcyjnych
💡 Wyposażenie i opcje dodatkowe
Chłodzenie wysokociśnieniowe / przez wrzeciono
System pomiaru narzędzia i sondowania
Cyfrowy odczyt położenia (DRO)
Możliwość zwiększonego udźwigu stołu
Rozszerzona konfiguracja sterowania
✅ Najważniejsze zalety
✔ Doskonały stosunek ceny do możliwości
✔ Wysoka precyzja i powtarzalność
✔ Kompaktowa, stabilna konstrukcja
✔ Uniwersalne zastosowanie
Fgsdpfsy Ht Axsx Akgjc
✔ Możliwość dopasowania sterowania
📦 Informacje dodatkowe
Model: CNC 532
Kod producenta: VMC 600/22 DIGITAL
Stan: nowa maszyna, oryginalne opakowanie
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Centrum obróbcze CNC
Holz-HerDynestic 7507 10.7 push
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, Maszyna używana
Rok produkcji: 2022
Fedjygn Ibepfx Akgjgc
Wyposażenie i dane techniczne:
MASZYNA BAZOWA DYNESTIC 7507 10.7_Push
Długość obróbki: 3100 mm (bez narzędzi)
Wymiar obróbkowy w kierunku Y: 2200 mm
Oprogramowanie CAMPUS V7 CAD/CAM 1 x licencja, w tym CabinetControl Base i symulacja ubytku materiału
Upgrade „CAMPUS Better Nest” – oprogramowanie do nestingu nieregularnych kształtów
Zasilacz awaryjny UPS
Agregat frezujący 7830, moc: 10,3 kW (S6/40)
Pakiet czujników Chipcontrol dla wrzeciona 3-osiowego, w tym odbiornik
Agregat wiertarski 7884, kompletny, 14 wrzecion, moc napędu 3 kW
Zintegrowany agregat piły do cięcia/rowkowania w kierunku X
n(max.) 1000-7330 min-1, płynna regulacja obrotów
1 listwa oporowa z tyłu dla pola obróbczego (pole D) z tylnym jednostronnym oporem bocznym
(zastępuje tylne boczne opory)
Kontrola pozycji dla 5 standardowych oporów z tyłu i po prawej stronie
Zmieniacz narzędzi 7873, liniowy, 6-pozycyjny, pneumatycznie podnoszony z osłoną na uchwyty HSK
2 dodatkowe mocowania na uchwyty HSK do zmieniacza narzędzi 7873
Zmieniacz narzędzi 7872, 1-pozycyjny magazyn, uchylny w kierunku X i Y
2 x pompa próżniowa 140 m³/h, suchobieżna
Kompletny agregat próżniowy (VP8), 250 m³/h, 400V jako dodatkowy upgrade
Kompletny przyłącze próżniowe 16-obwodowy system VF16
Laser punktowy RICHT, kompletny, opcja ZB8
Całkowita centralna smarownica po stronie nadajnika
2 x przyssawki próżniowe do gładkich powierzchni stołu 140 x 115 mm, wysokość 30 mm z wężem przyłączeniowym
2 x przyssawki próżniowe do gładkich powierzchni stołu 120 x 50 mm, wysokość 30 mm z wężem przyłączeniowym
Kompletny przenośnik taśmowy, przenośnik zrzutowy AUT 5 10.7, stół zrzutowy
Dodatkowe odciąganie przez przenośnik zrzutowy
Zrzutnik na suwnicy, sterowany
głównie z odciągiem zużytej płyty
Drukarka etykiet Direct Label 7507 i kompletny panel dotykowy do etykiet, opcja ZB74
Pomiar długości narzędzi TouchTool
Dostępność: do uzgodnienia
Lokalizacja: Bawaria
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Stół obrotowy CNC Fadal VH65 – 4 oś do centrum obróbczego
Stół obrotowy CNC Fadal VH65 – 4 oś do centrum obróbczego
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż stół obrotowy CNC renomowanej marki Fadal Engineering (USA), model VH65. Profesjonalna 4. oś przeznaczona do centrów obróbczych, szczególnie Fadal VMC, ale możliwa integracja także z innymi maszynami CNC przy użyciu odpowiedniego sterownika. Parametry techniczne: • Model: VH65 • Średnica tarczy: 165 mm (6,5”) • Przełożenie: 90:1 • Hamulec pneumatyczny (M60 ON / M61 OFF) • Złącze wielopinowe przemysłowe • Nr seryjny: 4630298 Stan: używany, sprawny mechanicznie, normalne ślady pracy. Solidna i ciężka konstrukcja – idealna do precyzyjnej obróbki 4-osiowej.
Fgsdpfew R St Nex Akgoc
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Centrum obróbcze CNC okna i drzwi
MASTERWOOD4 Win,Fenster,Tueren - Video -
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2026, max. długość obrabianego elementu 4400 mm
wrzeciono frezarskie 1 szt.
silnik główny 19,2 kW
sterowanie Beckhoff
centrum obróbcze CNC MASTERWOOD 4 WIN
Specjalnie zaprojektowane do wydajnej i elastycznej produkcji okien oraz drzwi drewnianych
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- różne magazyny narzędziowe zapewniające optymalne wyposażenie w narzędzia
- jednoczesna obróbka 4 elementów
- opatentowany system mocowania do precyzyjnej obróbki elementów
- stół roboczy sterowany CNC z automatycznym pozycjonowaniem belek i docisków
- automatyczne przezbrajanie umożliwiające szybkie przejście między profilowaniem zewnętrznym i wewnętrznym
- ZINTEGROWANE oprogramowanie do produkcji okien – maszyna nie musi (ale może) być sterowana z biura za pomocą zewnętrznego oprogramowania branżowego
Fedsyyqm Uepfx Akgsgc
- mocny silnik 19,2 kW HSK-63 E
Prosimy zwrócić uwagę, że ta maszyna magazynowa znajduje się u nas w Oberkochen i jest już wyposażona w wiele przydatnych opcji.
Narzędzia dostępne w krótkim terminie na zapytanie!
Poproś o ofertę i przekonaj się sam o tej niepowtarzalnej relacji ceny do jakości!
WIDEO z maszyny dostępne na życzenie!
Obok znajdziesz techniczny opis maszyny w formie pliku PDF.
Chętnie przyjmiemy Twój używany sprzęt w rozliczeniu, oferując uczciwą wycenę!
Odpowiednie stacjonarne lub mobilne odciągi na zapytanie! (np. #5674 NESTRO NE 300)
Odpowiedni kompresor na zapytanie! (#5997 Kaeser Aircenter SM 15)
(dane techniczne zgodne z informacjami producenta – bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Thalheim bei Wels
555 km
Centrum obróbcze profili CNC
OSTERBERGERPIONIER 3000.4 Advanced
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, WIDEO na życzenie –
Atrakcyjne cenowo, czteroosiowe centrum obróbcze do profili (osie X, Y, Z + I – oś obrotowa stołu) do automatycznej obróbki trzech stron profili z aluminium, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i stali o grubości ścianki do 3 mm – fabrycznie nowe
Sterowanie CNC bazujące na systemie Windows® z trójwymiarową, kolorową grafiką i jednoczesną obróbką.
Fgsdpezcnztsfx Akgec
Największa długość obróbki: 3 000 mm
Maksymalna długość mocowanego profilu: 3 700 mm
Możliwość obróbki dłuższych profili
Maksymalny przekrój profilu: 200 x 180 mm
Moc napędu wrzeciona frezującego: 4,5 kW (opcjonalnie 8 kW)
Uchwyt narzędziowy SK30 (opcjonalnie HSK40 / HSK63)
Prędkości obrotowe wrzeciona frezarskiego: od 120 do 24 000 obr./min
Miejsce instalacji ze sterownikiem mobilnym i tylnym ogrodzeniem ochronnym: około 5,5 m x 3,1 m x wys. 2 m
Waga: około 1 500 kg
- Zakryty magazyn narzędzi na 6 narzędzi
- Automatyczny pomiar długości narzędzi
- Automatycznie otwierane drzwi przednie
- Tylna strefa robocza zabezpieczona ogrodzeniem z drzwiami dostępowymi
- 6 pneumatycznych mostków zaciskowych
- 2 ograniczniki długości (lewy i prawy)
- Sterowanie CNC na bazie Windows® z 3D – grafiką w kolorze i obróbką symultaniczną
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Centrum obróbcze CNC
HyundaiSPT-V100
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
x-path: 800 mm
ścieżka y: 460 mm
ścieżka z: 620 mm
Jednostka sterująca: YASNAC-J50M
Rozmiar stołu: 1100 x 460 mm
Obciążenie stołu: 800 kg
Uchwyt narzędziowy: BT40
Prędkość: 30 - 10 000 obr.
Głowica wrzeciona: MAS / BT 40
Odległość między czołem wrzeciona a stołem: 150 mm
Bezstopniowa regulacja prędkości posuwu: 8 m/min.
Szybki przesuw: x+y+z: 30+30+24 m/min
Magazyn narzędzi: 24
Godziny pracy wrzeciona: 1317 h
Godziny pracy po włączeniu: 7148 h
Przyłącze sprężonego powietrza: tak bar
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 30 (kVA)
Masa maszyny w przybliżeniu: 5,0 ton
Wymiary maszyny w przybliżeniu LxWxH: 2,9 x 2,5 x 2,85 m
Wymiary przenośnika wiórów dł. x szer. x wys.: 3,0 x 0,9 x 1,3 m
Pionowe centrum obróbcze CNC
Dalsze cechy techniczne:
maks. Ø wiercenia 40 mm
Prędkość skrawania 245 cc/min. (cm³/min)
Nacinanie gwintów do M 36
Przyłącze sprężonego powietrza
Wyposażenie:
Przenośnik wiórów ze zbiornikiem wody chłodzącej
Oświetlenie wewnętrzne
Obsługa za pomocą obrotowego panelu sterowania
IKZ
Nóżki maszyny
Akcesoria:
ok. 26 króćców mocujących
w magazynie
*
Fsdeu Idf Ejpfx Akgjgc
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Centrum obróbcze CNC okna i drzwi
FELDERProfit H500
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2020, max. długość obrabianego elementu: 3740 mm
Wrzeciono frezarskie: 1 sztuka
Główny silnik: 15 kW
Sterowanie: CNC
Felder Format4 Typ Profit H500S 16.38 Centrum Obróbcze CNC
Sprzedaż na zlecenie
-----
- Pochodzi z zakładu produkującego okna drewniane.
- Maszyna nadal podłączona, gotowa do prezentacji
Fjdjyq Sztepfx Akgjgc
- Bez narzędzi skrawających
Opis techniczny (podsumowanie, pełna wersja w PDF):
-----
Wymiary robocze:
X = 3.740 mm
Y = 1.570 mm
Z = 350 mm wysokości prześwitu (od poziomu konsoli), zależna od systemu mocowania, patrz layout.
Przemieszczenia:
X = 4.930 mm
Y = 1.925 mm
Z = 500 mm
Prędkość pozycjonowania osi:
X = 80 m/min
Y = 80 m/min
Z1 = 30 m/min
Z2 = 20 m/min
- 5-osiowe wrzeciono frezujące: 15 kW HSK F63 z chłodzeniem cieczą, 1.000 - 24.000 obr./min
- dodatkowa blokada osi C
- Głowica wiertarska DH 18 6H1S: pionowy agregat wiertarski z 12 wrzecionami (7 w osi X, 5 w osi Y, piła rowkowa w osi X)
agregat wiertarski poziomy z 6 wrzecionami: 4 w osi X, 2 w osi Y. 1 piła rowkowa w osi X, maks. średnica 120 mm
- Zmiennik talerzowy z 24 pozycjami narzędzi po prawej stronie ramy maszyny
maks. średnica narzędzia 240 mm
maks. wysokość narzędzia 370 mm
- Miejsce wymiany dla piły tarczowej zamontowane na wysięgniku/zmienniku
maks. średnica tarczy 350 mm
- Zmiennik narzędzi po lewej stronie ramy maszyny z 10 pozycjami
maks. średnica narzędzia 180 mm
maks. długość narzędzia 230/300 mm
odległość między oprawkami 110 mm
- Zmiennik talerzowy z 24 pozycjami narzędzi na wysięgniku, przesuwany w osi X
maks. średnica narzędzia 240 mm
maks. wysokość narzędzia 370 mm
- Miejsce odbiorcze pick-up dla osłony wiórów/przesuwane
- 6 podpór detalu s-motion sterowanych pozycją
- 2 pola obróbcze do pracy wahadłowej
- Pompa próżniowa 90 m3/h
- Przenośnik wiórów
- Laser liniowy do obróbki łuków
- W komplecie wszystkie istniejące zaciski do drewna litego i przyssawki próżniowe
- automatyczne centralne smarowanie
- Wyposażenie bezpieczeństwa CE
- Oprogramowanie "WoodFLash"
Lamello Clamex P Macro
Ausklink Macro
- "Greenline-Paket" dla obniżonego zużycia energii
-----
Cena powyższej maszyny na zapytanie!
-----
Opcja: Nowy komplet narzędzi Oppold do H500:
- Okna
Okna drewniane IV 68, 78 i 88 otwierane do wewnątrz, z wymiennym felcem z boku i od góry. Szyba 20mm, rama i skrzydło pod kątem 20°, z ruchomą lub frezowaną listwą przyszybową
Okna drewniane starego typu IV 68, 78 i 88 otwierane do wewnątrz, bez okapnika, z wymiennym felcem z boku, od góry i od dołu. Szyba 20mm, rama i skrzydło pod kątem 15°, z nawisem przeciwdeszczowym
Okna drewniano-aluminiowe (system Gutmann Mira, system ukośny) HA IV 68, 78 i 88, otwierane do wewnątrz, 2 warianty skrzydeł (proste i ukośne), wymienny felc od dołu, z boku i od góry
- Drzwi wejściowe
Drzwi drewniane HTIV 68, 78 i 88 z pojedynczym felcem w ramie i podwójnym felcem w skrzydle, otwierane do wewnątrz, 1 wariant skrzydła, przyszyb szybowy, bez wymiennego felcu, przesunięte
Drzwi drewniano-aluminiowe IV 68, 78 i 88 z pojedynczym felcem w ramie i podwójnym felcem w skrzydle
- Drzwi podnoszono-przesuwne
Drewniane HS IV 68, 78 i 88, bez produkcji ram
Drewniano-aluminiowe HS IV 68, 78 i 88, bez produkcji ram
Wykonanie...
Ogłoszenia
Uttendorf
600 km
5-osiowe centrum obróbcze CNC
MakinoV33i-5XB
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oś X: 650 mm
Oś Y: 325 mm
Oś Z: 350 mm
Oś B: 130 stopni
Oś C: 360 stopni
Obroty wrzeciona: 30 000 obr./min
Uchwyt wrzeciona: HSK 50
Magazyn narzędzi: 60 pozycji
Sterowanie: Makino Professional 5
Fedpozapp Hofx Akgjgc
W zestawie hybrydowy system pomiaru długości
W zestawie sonda pomiarowa
W zestawie ok. 60 uchwytów narzędziowych HSK 50 (MST + Rego Fix)
Wrzeciono wymienione
Śruby kulowe osi X + Y wymienione w 2024 roku
Maszyna ma aktualnie ok. 32 000 godzin pracy wrzeciona i znajduje się w ciągłej produkcji
Dostępna od ok. 46 tygodnia 2026 roku
Oględziny pod napięciem możliwe w każdej chwili po uzgodnieniu
Ogłoszenia
Warszawa
133 km
Centrum obróbcze CNC 5-cio osiowe
FANUMSIGMA 5-OSIOWA OBRABIARKA CNC
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2021, numer maszyny/pojazdu: 218, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, przebieg osi X: 5 500 mm, przesuw osi Y: 2 800 mm, przesuw osi Z: 1 000 mm, producent sterowników: OSAI, całkowita wysokość: 8 100 mm, całkowita długość: 5 100 mm, całkowita szerokość: 3 400 mm, model sterownika: OPENkey, moc silnika wrzeciona: 7 400 W, liczba wrzecion: 4, szybki przesuw osi Z: 38 m/min, szybki przesuw osi X: 90 m/min, szybki przesuw osi Y: 54 m/min, prędkość wrzeciona (maks.): 24 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 3 000 obr./min, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, We've lowered the price!!! NEW PRICE ONLY 130.000 EURO!!! This price is only valid until May 28, 2026! Grab the opportunity!
We invite you to purchase a NEW and outstanding 5-AXIS MACHINING CENTER from the renowned company FANUM.
We offer the new SIGMA device, which comes exceptionally well-equipped. The machine is completely new, and the attached specification details its functions, parameters, and production capabilities. FANUM has been known for many years for its reliability, precision, high power, and fast working speed.
The MACHINING CENTER we offer is BRAND NEW. It was purchased from FANUM Sp. z o.o. in 2021 and delivered to our premises by the manufacturer. The FANUM Sp. z o.o. service team only commissioned the machine, and it has not been used since. Its condition can be considered completely NEW.
Our model is exceptionally well-equipped and has practically everything you might need. Currently, a new device costs around EUR 282 350 net, which is PLN 1 200 000 net.
We have direct contact with and support from the manufacturer, FANUM Sp. z o.o. Another start-up inspection and demonstration can be arranged at our location. Of course, it is also possible to transport the device to the new owner and have the FANUM machine installed and started up at their site.
The price we propose includes the device itself, although we can also offer a quote with installation and commissioning at the new location. In our opinion, the discount we offer, over 40% (more than EUR 117 640 Euro net, about PLN 500 000 net) off the value of a new machine, makes this an extremely attractive price for anyone currently looking for a similar device for their machine park, or who did not expect, within their established budget for a MACHINING CENTER, to be able to purchase a modern, new, and exceptionally efficient machine.
General remarks regarding the sales offer:
• Although the machine is NEW, it was manufactured in 2021, and we do not offer any guarantee or warranty;
• The device cannot be returned;
• The price in the advertisement does not include VAT (23% for buyers in Poland), which will be added to the invoice—please check how the price is stated in the ad;
• Single owner.
Fedpfx Akjyn Rpwsgegc
* Price in EUR calculated based on the NBP exchange rate – 1 EUR = 4.25 PLN.
Welcome to all users of the MACHINESEEKER platform. We are new users of MACHINESEEKER. We are not a furniture, manufacturing, or machine trading company. We own numerous properties in Poland and are a developer building houses and apartments in Warsaw (the capital of Poland).
The machines listed in the offer are our property. We acquired them in settlements with our tenants from the furniture industry. We know their history and condition, which is consistent with our descriptions.
We are in contact with the machine manufacturers, who can provide additional support – Homag, Otto Martin, OMC Machinery, and FANUM. Since we do not need these machines, our prices are very attractive, especially since the machines are practically new. We can assist with transportation anywhere in Poland or the EU. You are welcome to inspect the machines before purchase. Best regards.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "frezarka cnc / centrum obróbcze"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc

























































































































































































































































