Używane Dwa Przesuwną na sprzedaż (7 941)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Tönisvorst
877 km
Dwa przesuwną
Forkardt2 BHE 200
Zadzwoń
Stan: używany, Dwie szczęki Chuck Forkardt średnicy 200 mm 2 BHE 200
Krótki stożek średnica 106.4 mm = Gr. 6
Fsdpscurfyofx Akgogc
Śruba koła średnicy 133 mm
Ogłoszenia
Tönisvorst
877 km
Dwa przesuwną
Forkardt2 FLU 160
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Dwie szczęki uchwytu
Dokonać następujących
Fjdpfx Aecr S Enjkgogc
Wpisz 2 GRYPA 160
Średnica 160 mm
Nr 1539438
Ogłoszenia
Tönisvorst
877 km
Dwa przesuwną
Forkardt2 KS 200 Mo
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Dwa szczękowy uchwyt
Dokonać następujących
Fodpoctd Rlsfx Akgjgc
Typ 200 2 KS Mo
Średnica 200 mm
Nagrywanie średnica 110 mm

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozpieracz, Siłownik kolumnowy Lukas Dwu
LukasRozpieracz, Siłownik kolumnowy Lukas Dwu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam Rozpieracz, Siłownik kolumnowy Lukas Dwutłokowy.
- LZR 12/300
- LZR 12/700 EN
- Stan bardzo dobry.
- Cena Podana za Siłownik LZR12/300- 450€
Fgsdpev Dx Ntjfx Akgoc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa przesuwna z podcinakiem
REMADMMS-40/340
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7853
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
Fgedpfx Aozada Hjkgsc
- max średnica tarczy głównej z podcinaczem 350mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem elektrycznie
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- z wózkiem bocznym + kątownik
- długość wózka formatowego 3000mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1350mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 6kW
- silnik regulacji góra/dół 0,25kW
- silnik regulacji pod kątem 0,25kW
- 3 rodzaje prędkości obrotów 3500/4500/6000obr/min
- wymiary blatu 1220x650mm
- poszerzenie, przedłużenie blatu 1920x1450mm
- duża osłona na tarczę
- średnica króćca odciągu 80mm,125mm
- wymiary dł/szer/wys 3500x3460x1500mm
- waga 1000kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR + CE
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 23900 PLN
Cena netto: 5690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
REMAFx400 2osie 6kW / 1300 elektryczna
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE036
2 osie – elektryczne sterowanie do podnoszenia i przechyłu piły głównej z elektronicznym odczytem do wysokości i kąta, pulpit w korpusie maszyny
– maszyna nowa, powystawowa
– dokumentacja DTR + CE
– szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
– silnik główny 6kW
DANE TECHNICZNE
- przechył piły tarczowej 0-46˚
- moc silnika głównego 6kW
- długość ciecia na wózku 3000mm
- prędkość obrotowa wrzeciona głównego 3500/4500obr/min
- średnica wrzeciona 30mm
- średnica tarczy głównej 300-400mm
- max średnica podcinaka 125mm
- moc silnika podcinaka 0,75kW
- prędkość obrotowa podcinaka 8500obr/min
Fgjdpfxjzabf He Akgsc
- średnica wrzeciona 20mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy (standard 1050 mm) 1300mm
- szerokość piłowania przy zastosowaniu zderzaków na stoliku pomocniczym 215-3200mm
- wysokość cięcia dla 300mm 90°/45° 90/60mm
- wysokość cięcia dla 350mm 90°/45° 5-115 / 3,5-80mm
- wysokość cięcia dla 400mm 90°/45° 25-140 / 15,5-95mm
- średnica króćca odciągu 80mm, 125mm
- wymiary dł/szer/wys 3300/3460/1500mm, - waga 750kg
Wyposażenie opcjonalne:
– liniał kątowy – z listwą aluminiową
Cena netto: 47000 PLN
Cena netto: 11300 EUR w zależności od ceny 4,15 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z wózkiem przesuwnym 3400
AltendorfF 45
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 8006
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej z podcinakiem 350mm
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 450mm
- wysokość cięcia przy założonej tarczy 350mm, 100mm
- elektryczna regulacja tarczy głównej góra/dół + kąt
- elektryczny wyświetlacz kąta
- elektryczna regulacja podcinka góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 3400mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- średnica wrzeciona 22mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 5,5kW
- 4 rodzaje prędkości obrotów
- elektroniczny wyświetlacz obrotów
- średnica króćca odciągu 120mm, 80mm
- wymiary blatu 1220x730mm
- wymiar blatu z poszerzeniem 1440mm
- wymiar blatu z przedłużeniem 2060mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 3550x 3400x1500mm
- waga 1140kg
ATUTY
– elektryczna regulacja tarczy i podcinaka
– z oryginalnym kątownikiem
– długość wózka 3400mm
– produkcji niemieckiej
Fedpfxsy T N Aus Akgegc
– niemalowana
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
HOLZMANN FKS 400 V32 TOP
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy: H0561
– maszyna nowa, na magazynie
– certyfikat CE
– produkcji austriackiej
– profesjonalna
– wózek na prętach stalowych
DANE TECHNICZNE
moc silnika S1 5500W (/750)
napięcie 400V / 50Hz
wysokość stołu 890mm
króciec odciągu 100mm
stół przesuwny 3200x435mm
stół przedłużający 1200x550mm
maks. szerokość cięcia z przymiarem 1300mm
średnica tarczy 250-400mm (30)
średnica tarczy podcinaka 120 x 20 x 3,2-4,2/2,2 mm
prędkość obrotowa I: 3000; II: 4000; III: 5000 obr/min
prędkość obrotowa podcianaka 8000 obr/min
moc silnika podcinaka 750W
pochylenie tarczy 0-45°
poziom mocy akustycznej 90 dB(A)
poziom ciśnienia akustycznego 88,2 dB(A)
wymiar całkowity maszyny po rozłożeniu dł/szer/wys 3350x3600x900mm
wymiary wysyłki 1350 x 2200 x 1170 mm
waga netto/brutto 930 /1110kg
Cechy:
– solidna konstrukcja
Fgjdey Titgspfx Akgjc
– z dużym aluminiowym stołem przesuwnym i wysięgnikiem idealnym do obróbki dużych elementów i cięcia dużych, ciężki płyt na wymiar
– żeliwny stół roboczy (1100 x 700 mm) wraz z poszerzeniem stołu (900 x 830 mm) i przedłużeniem stołu (610 x 600 mm) o solidnej stalowej konstrukcji
– stół przedłużający (1200 x 550 mm) + przykładnica tnąca (1950 – 3300 mm)
– podcinak z osobnym silnikiem
– ręcznie ustawiany kąt tarczy piły głównej 0°-45° (przy pomocy wskaźnika kąta)
– elektryczna regulacja wysokości tarczy piły głównej i podcianaka
W zakresie dostawy:
tarcza główna LEUCO TCT (Ø300 x 30 x 3,2 mm T72)
tarcza podcinaka LEUCO (Ø120 x 20 x 3-3,8 T=2*12ES)
Belka dociskowa – opcja
Cena netto: 24300 zł
Cena netto: 5750 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Część zamienna do bramy przesuwnej
UNIONBFT 130
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Fgedpfx Asu Nk Ehskgoc
Średnica tarczy czołowej: 785 mm
Prędkość obrotowa: 4,5 - 180 (tarcza czołowa) obr.
Prędkość obrotowa wrzeciona wiertarki: 4,5 - 900 obr.
Uchwyt narzędziowy: SK50
Masa maszyny około: 3,7 tony
Zapotrzebowanie na miejsce ok.: 3,6x1,3x1,6 m
Część zamienna do wytaczarki WMW BFT 130
- z wrzeciennikiem (niekompletny) jak na zdjęciu
- Ø do toczenia kołnierzy: 0-1400mm
- Ø do wiercenia: maks. 800 mm
- Ø do napawania: 0-1400mm
- Ø wrzeciona wiertarskiego: 130mm
- Głębokość wiercenia: 1000 mm
*
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Przesuwny wiertarko-frezarka CNC, frezarka przesuwnostołowa z HEIDENHAIN iTNC 530, frezarka bramowa,
ANAYAKHVM-3800-P
Zadzwoń
Stan: używany, CNC bramowa wiertarko-frezarka ANAYAK typ HVM-3800-P
Frezarka łoża, konstrukcja zbliżona do wiertarko-frezarki płytowej ze stałym stołem
Nr masz.: M-20021203, rok prod. 2002 "Odnawiana 2025"
Maszyna zostanie poddana remontowi warsztatowemu w 2025 roku i będzie dostępna do obejrzenia w magazynie w 37235 Hessisch Lichtenau.
Przejazdy: X: 3200 mm, Y: 1200 mm, Z: 1500 mm
Wielkość stołu: 3800 x 1200 mm
Rowki T: 8 szt. 22 mm, odstęp 130 mm
Obciążenie stołu maks. 25 ton (stół stały – praktycznie nieograniczone obciążenie)
Fgodpfx Aexcgtgskgoc
Uchwyt wrzeciona: ISO 50 (DIN69871-A) (śruba mocująca DIN 69872-B)
Obroty wrzeciona: 60-4000 obr./min, płynna regulacja
Prędkość posuwu do 10 000 mm/min, płynna regulacja
Prędkość przejazdu szybkim ruchem w osiach X+Y: 20 m/min
Prędkość przejazdu szybkim ruchem w osi Z: 10 m/min
Napęd wrzeciona: 22 / 30 kW
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 50 kVA
- Automatyczny zmieniacz narzędzi na 30 pozycji
- Napęd wrzeciona z 2 zakresami prędkości
- Z automatycznym zmieniaczem i magazynem narzędzi
- Głowica frezarska ortogonalna z hydromechanicznym mocowaniem narzędzi
- Głowica frezarska ortogonalna z automatycznym wychyłem w dwóch płaszczyznach po 45° – oś B+C
- Sterowanie HEIDENHAIN iTNC 530 z elektronicznym pokrętłem
- Przygotowana do pracy z bezprzewodowym sondą pomiarową (sonda i odbiornik nie wchodzą w zakres dostawy)
- Dodatkowe wrzeciono HF 18 000 obr./min – do montażu
- Szafa sterownicza obok
- Przenośnik wiórów wsunięty między łoże bramy a stół maszyny
- Odczytane 32 078 godz. pracy
- Instalacja chłodzenia
- Agregat hydrauliczny obok
- Instrukcja obsługi ze schematami elektrycznymi
Powierzchnia ustawienia maszyny: dł. x szer. ok. 1000 x 700 cm
Wysokość ustawienia: ok. 410 cm
Waga (kompletna): ok. 33 tony
Stan dobry
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa stołowa przesuwna
Piła formatowa ALTENDORF
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7394
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 380mm
- max wysokość cięcia 110mm
- tarcza główna regulowana góra/dół
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 2560mm
Fgjdey Rr R Nspfx Akgsc
- szerokość cięcia przy prowadnicy 810mm
- z wózkiem bocznym
- silnik główny 5,5kW
- wymiary blatu 1250x730mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 2580x2570x1050mm
- waga 780kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 7900 PLN
Cena netto: 1880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
280 km
Piła formatowa stołowa przesuwna
HolzmannFKS 305VF-3200
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy H0548
- maszyna nowa, na magazynie
- certyfikat CE
- długość cięcia 3200mm
- szerokość cięcia 1150mm
- wysokość cięcia 90°/45° - 80/55mm
- max. średnica tarczy 305mm
- tarcza regulowana góra/dół i pod kątem 45stopni
- średnica podcinaka 120 x 20 mm
- obroty piły głównej 4500,5500obr/min
- obroty podcinaka 8000obr/min
- silnik 5,5 kW / 400 V
- silnik podcinaka 1,1kW kW
- prowadzenie wózka na prętach stalowych
Wymiary całkowite:
- długość 3220mm
- szerokość 3150mm
- wysokość 900 mm
- waga 700kg
- mechaniczne ustawianie wysokości
- mechaniczne ustawianie pochyłu
- przedłużenie stołu
- poszerzenie stołu
- przykładnica do cięcia pod kątem
- w komplecie tarcza główna i tarcza podcinająca
Fodpfxjy Rrzhe Akgjgc
Cena netto: 20320 PLN
Cena netto: 4990 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,1 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Schwabach
640 km
Stół przesuwny
Bohrtisch
Zadzwoń
Stan: używany, Stół przesuwany z 2 ogranicznikami
Fgedpfxezb Ng Is Akgec
Ogłoszenia
Einbeck
637 km
Schake brama przesuwna V-GATE – składana brama przesuwna – rok produkcji 2023
SchakeV-GATE- faltbares Schiebetor
Zadzwoń
Rok budowy: 2023, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Schake brama przesuwna V-GATE – składana brama przesuwna, rok produkcji 2023. Używana, pochodzi z profesjonalnego parku wynajmu firmy Kurt König Baumaschinen GmbH, Einbeck.
Stan i informacje:
- Stan: Używana z wynajmu, regularnie serwisowana
- Funkcjonalność: W pełni sprawna
- Zdjęcia produktu wkrótce — w razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu uzyskania aktualnych zdjęć
- Oględziny możliwe po wcześniejszym umówieniu w 37574 Einbeck
Fsdpfsy A E E Djx Akgogc
Cena: 8.500 EUR netto | EXW Einbeck | Dostawa na zapytanie
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
KOGELS24
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 10/2015, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R52,25, rozstaw osi: 9 010 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2015, Wyposażenie: ABS, windy załadunkowa, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- EBS
- Podnośnik załadunkowy
= Uwagi =
Liczba osi: 3, ładowność: 35 650 kg, masa własna: 6 350 kg, masa całkowita: 42 000 kg, typ podwozia: kompletne podwozie, materiał podwozia: stal, rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, typ zawieszenia: pełne zawieszenie pneumatyczne, ABS, EBS, rok produkcji zabudowy: 2015, dach przesuwny, typ osi: SAF, podnośnik załadunkowy, typ podnośnika: podnośnik składany pod pojazd, udźwig podnośnika: 2500 kg, producent podnośnika: Dhollandia, materiał podnośnika: stal i aluminium, wymiary podnośnika: 170x240, TAILLIFT
= Dalsze informacje =
Dane ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: ON-99-YT
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R52,25
Hamulce: hamulce tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: oś podnoszona; bieżnik lewy: 6 mm; bieżnik prawy: 5 mm
Oś 2: bieżnik lewy: 9 mm; bieżnik prawy: 9 mm
Oś 3: bieżnik lewy: 4 mm; bieżnik prawy: 2 mm
Wagi
Masa własna: 6 350 kg
Ładowność: 35 650 kg
Masa całkowita: 42 000 kg
Funkcjonalność
Podnośnik załadunkowy: Dhollandia, składana klapa, 2500 kg
Dach przesuwny: tak
Środowisko
Norma emisji: Euro 0
Serwis
Badanie techniczne (APK): ważne do 10.2026
Stan
Fsdpfjzcl R Sox Akgegc
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks to jeden z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. U nas możesz wybierać spośród stale zmieniającej się oferty 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. W naszej ofercie znajdują się wszystkie europejskie marki, różne roczniki i przedziały cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży i dynamicznie zmieniający się asortyment
• Rozpoznawalna jakość
• Dobra cena
• Rzetelność handlowa
• Rozmawiamy w wielu językach
• Rozumiemy potrzeby klientów
• Pomoc w imporcie i transporcie
• Szybka rejestracja (także eksportowa)
• Fachowe usługi serwisowe
• Gwarancja rozpoznawalnej jakości
• I wiele więcej…
Odwiedź naszą stronę internetową, aby zobaczyć specjalne oferty i pełny asortyment:
Leasing w Kleyn Trucks jest możliwy w większości krajów Europy!
Szybko oblicz ratę leasingową i wyślij zapytanie przez naszą stronę internetową.
Zapytaj również o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
KOGELSNCO 18
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 2 osie, pierwsza rejestracja: 05/1998, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 740 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, rozstaw osi: 8 640 mm, kolor: inny, Rok budowy: 1998, Wyposażenie: ABS, Liczba osi: 2, ładowność: 24 160 kg, masa własna: 5 840 kg, masa całkowita: 30 000 kg, rodzaj podwozia: pełne podwozie, materiał podwozia: stal, rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, rodzaj zawieszenia: pełna pneumatyka, ABS, rok zabudowy: 1998, typ osi: SAF
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: OF-93-NX
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Typ skrzyni: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar ogumienia: 385/65R22,5
Hamulce: bębnowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: bieżnik lewej opony: 3 mm; bieżnik prawej opony: 9 mm
Oś 2: bieżnik lewej opony: 10 mm; bieżnik prawej opony: 10 mm
Wagi
Masa własna: 5 840 kg
Ładowność: 24 160 kg
DMC: 30 000 kg
Ekologia
Norma emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks to jeden z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. U nas możesz wybrać spośród stale zmieniającego się asortymentu 1 200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. W ofercie mamy wszystkie europejskie marki, różne roczniki i klasy cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Szeroki, stale zmieniający się asortyment
• Rozpoznawalna jakość
• Atrakcyjna cena
• Profesjonalna obsługa
• Obsługa w wielu językach
• Zrozumienie potrzeb klienta
• Pomoc w imporcie i transporcie
• Szybkie załatwienie (wywozowych) tablic
• Fachowe usługi serwisowe
• Gwarancja "rozpoznawalnej jakości"
• I wiele więcej...
Odwiedź naszą stronę internetową, aby zobaczyć aktualne oferty i pełen zapas:
Leasing przez Kleyn Trucks dostępny jest w większości krajów europejskich!
Fgjdpfx Akozclygogjc
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i złóż zapytanie na naszej stronie.
Zapytaj również o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
KRONESD STEERAXLE TAILLIFT
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 03/2017, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 690 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/55R22,5, rozstaw osi: 8 960 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, windy załadunkowa, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- EBS
- Windy załadunkowe
= Uwagi =
Liczba osi: 3, ładowność: 32 551 kg, masa własna: 8 449 kg, masa całkowita: 41 000 kg, typ podwozia: kompletne podwozie, materiał ramy: stal, rozmiar kingpina: 2 cale, typ zawieszenia: pełne pneumatyczne, ABS, EBS, rok zabudowy: 2017, linka celna, dach przesuwny, typ osi: SAF, winda załadunkowa, wersja windy: podwieszana pod windą, udźwig windy: 1500 kg, producent windy: Dhollandia, materiał windy: stal i aluminium, wymiary windy: 170x240, akumulator dla rampy najazdowej, UKIERUNKOWANE PROWADZENIE // SKŁADANA WINDA DHOLLANDIA
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: OP-08-RL
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/55R22,5
Hamulce: tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: oś podnoszona; bieżnik lewy: 7 mm; bieżnik prawy: 9 mm
Oś 2: bieżnik lewy: 8 mm; bieżnik prawy: 6 mm
Oś 3: kierowana; bieżnik lewy: 10 mm; bieżnik prawy: 10 mm
Masy
Masa własna: 8 449 kg
Ładowność: 32 551 kg
Fodpfozclyaox Akgsgc
Dopuszczalna masa całkowita: 41 000 kg
Funkcjonalność
Winda załadunkowa: Dhollandia, składana pod spodem, 1500 kg
Dach przesuwny: tak
Środowisko
Norma emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. Możesz wybierać spośród stale zmieniającego się asortymentu 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych, naczep. Nasza oferta obejmuje wszystkie europejskie marki, roczniki i kategorie cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko rotujący asortyment
• Rozpoznawalna jakość
• Atrakcyjna cena
• Rzetelna obsługa
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy naszych klientów
• Pomoc w imporcie i transporcie
• Tablice wywozowe wystawiane szybko
• Profesjonalne usługi techniczne
• Gwarancja „rozpoznawalnej jakości”
• I więcej...
Odwiedź naszą stronę internetową, aby zobaczyć specjalne oferty oraz pełny asortyment:
Leasing przez Kleyn Trucks dostępny jest w większości krajów europejskich!
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i wyślij zapytanie przez naszą stronę internetową.
Zapytaj o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Neukamperfehn
799 km
Regał paletowy przesuwny Regał wysokiego składowania
Polypal/ Lichte Weite: 2.300 mm/Kastenprofil: 120 x 50 mm
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Dane techniczne trawersu do regałów paletowych:
System półek: Polypal
Fgjdoh Svpzspfx Akgjc
W skład dostawy wchodzą:
01x poprzeczka regału paletowego, używana
kolor materiału: pomarańczowy
Profil skrzyni: 120 x 50 mm
Typ belki poprzecznej: SKVBN11850NP22
Hak: 2 HK (haki)
konstrukcja: kratownica czołowa
szerokość w świetle: 2.300 mm
Maks. obciążenie na parę kratownic
2.400 kg, przy równomiernie rozłożonym obciążeniu
02x agrafki, używane
Wykonanie: całkowicie ocynkowane
Do zabezpieczenia belek podłużnych
Przed niezamierzonym wyciągnięciem
Ogólne informacje na temat przedmiotu:
Ten przedmiot jest oferowany tylko do odbioru. Każdy dodatkowy transport lub wysyłka tego przedmiotu wiąże się z dodatkowymi kosztami, o które można się do nas zwrócić oddzielnie w zależności od miejsca dostawy lub zakresu dostawy.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
KRONEN/A WIDE EXTENDABLE
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 11/2014, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 900 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 100 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 435/50R19,5, rozstaw osi: 8 940 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2014, Wyposażenie: ABS, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- EBS
- Podnoszony dach
= Uwagi =
Liczba osi: 3, Ładowność: 32150 kg, Masa własna: 6850 kg, Masa całkowita: 39000 kg, Typ podwozia: kompletne podwozie, Materiał ramy: stal, Rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, Rodzaj zawieszenia: pełne powietrzne, ABS, EBS, Rok zabudowy: 2014, Linka celna, Podnoszony dach, Dach przesuwny, Typ osi: BPW
Fgedpfx Aoytnvxokgec
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: Dzienna
Numer rejestracyjny: ON-46-LX
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: Diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 435/50R19,5
Hamulce: bębnowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: bieżnik opony lewa: 8 mm; bieżnik opony prawa: 7 mm
Oś 2: bieżnik opony lewa: 13 mm; bieżnik opony prawa: 11 mm
Oś 3: bieżnik opony lewa: 8 mm; bieżnik opony prawa: 6 mm
Wagi
Masa własna: 6.850 kg
Ładowność: 32.150 kg
DMC: 39.000 kg
Funkcjonalność
Dach przesuwny: Tak
Ekologia
Klasa emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks jest jednym z największych niezależnych dealerów pojazdów używanych na świecie. Możesz tu wybierać spośród stale zmieniającej się oferty 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i przyczep. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie europejskie marki, różne roczniki i kategorie cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko zmieniający się wybór
• Rozpoznawalna jakość
• Atrakcyjne ceny
• Profesjonalna obsługa
• Obsługa w wielu językach
• Rozumiemy naszych klientów
• Pomoc przy imporcie i transporcie
• Szybka rejestracja (w tym tablice eksportowe)
• Fachowe usługi techniczne
• Gwarancja rozpoznawalnej jakości
• I wiele więcej…
Odwiedź naszą stronę internetową po specjalne oferty i pełny asortyment:
Leasing przez Kleyn Trucks jest możliwy w większości krajów europejskich!
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i złóż zapytanie przez naszą stronę.
Zapytaj od razu o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
TRACONTO.S.1527 STUURAS KOOIAAP
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 12/2005, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 660 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, rozstaw osi: 9 610 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2005, Wyposażenie: ABS, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- EBS
= Uwagi =
Liczba osi: 3, ładowność: 34 150 kg, masa własna: 7 850 kg, masa całkowita: 42 000 kg, typ podwozia: podwozie kompletne, materiał ramy: stal, rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, typ zawieszenia: pełne powietrzne, ABS, EBS, rok zabudowy: 2005, dach przesuwny, typ osi: BPW, OSTATNIA OŚ SKRĘTNA // ZŁĄCZE DO WÓZKA WIDŁOWEGO // PODŁOGA Z DREWNA TWARDEGO
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: OJ-08-DP
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R22,5
Hamulce: bębnowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: oś podnoszona; bieżnik lewy: 8 mm; bieżnik prawy: 12 mm
Oś 2: bieżnik lewy: 4 mm; bieżnik prawy: 3 mm
Oś 3: oś skrętna; bieżnik lewy: 14 mm; bieżnik prawy: 14 mm
Masy
Masa własna: 7 850 kg
Ładowność: 34 150 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 42 000 kg
Funkcjonalność
Dach przesuwny: tak
Ekologia
Klasa emisji: Euro 0
Serwis
Przegląd techniczny (APK): ważny do 08.2026
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Fgsdpfx Aszcahrskgoc
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks jest jednym z największych niezależnych dealerów pojazdów używanych na świecie. U nas możesz wybierać spośród stale zmieniającej się oferty 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. Oferujemy wszystkie europejskie marki, roczniki i klasy cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko zmieniający się asortyment
• Rozpoznawalna jakość
• Atrakcyjna cena
• Profesjonalna obsługa handlowa
• Obsługujemy wiele języków
• Rozumiemy naszych klientów
• Pomoc przy imporcie i transporcie
• (Eksportowe) tablice rejestracyjne załatwiamy szybko
• Fachowe usługi techniczne
• Bezpieczeństwo „rozpoznawalnej jakości”
• I wiele więcej…
Odwiedź naszą stronę internetową, aby zobaczyć aktualne oferty i pełny magazyn:
Leasing przez Kleyn Trucks jest możliwy w większości krajów Europy!
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i wyślij zapytanie przez naszą stronę.
Zapytaj również o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
SAMROST39MHPE
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 03/2011, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 780 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, kolor: inny, Rok budowy: 2011, Wyposażenie: ABS, = Dalsze opcje i wyposażenie =
Fodpfxexvhn Eo Akgogc
- EBS
= Uwagi =
Liczba osi: 3, Typ podwozia: kompletne podwozie, Materiał ramy: stal, Rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, Rodzaj zawieszenia: zawieszenie pneumatyczne, ABS, EBS, Rok zabudowy: 2011, Dach przesuwny, Typ osi: INNY, Koło zapasowe, Bieżnik koła zapasowego: 5 %
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: KLEYN1
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R22,5
Hamulec: hamulce tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: bieżnik lewej opony: 11 mm; bieżnik prawej opony: 11 mm
Oś 2: bieżnik lewej opony: 7 mm; bieżnik prawej opony: 7 mm
Oś 3: bieżnik lewej opony: 10 mm; bieżnik prawej opony: 9 mm
Funkcjonalność
Dach przesuwny: tak
Ekologia
Klasa emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. Możesz wybierać z nieustannie zmieniającej się oferty 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie europejskie marki, roczniki i przedziały cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko rotujący asortyment
• Rozpoznawalna jakość
• Dobra cena
• Rzetelność handlowa
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy naszych klientów
• Pomoc przy imporcie i transporcie
• Szybka rejestracja (w tym eksportowa)
• Fachowe usługi techniczne
• Gwarancja „rozpoznawalnej jakości”
• I wiele więcej….
Odwiedź naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze specjalnymi ofertami oraz pełną dostępnością:
Leasing przez Kleyn Trucks możliwy jest w większości krajów europejskich!
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i złóż zapytanie przez naszą stronę.
Zapytaj również o nasz europejski pakiet gwarancyjny bezpośrednio.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
SAMROST39MH
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 03/2007, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 460 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 750 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, rozstaw osi: 9 000 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2007, Wyposażenie: ABS, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- EBS
= Uwagi =
Liczba osi: 3, ładowność: 32 360 kg, masa własna: 6 640 kg, masa całkowita: 39 000 kg, typ podwozia: kompletne podwozie, materiał ramy: stal, rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, typ zawieszenia: zawieszenie pneumatyczne, ABS, EBS, rok produkcji zabudowy: 2007, materiał ścian bocznych: plandeka, dach przesuwany, typ osi: GIGANT
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: OX-19-GK
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R22,5
Hamulce: hamulce tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: bieżnik lewa: 10 mm; bieżnik prawa: 8 mm
Oś 2: bieżnik lewa: 4 mm; bieżnik prawa: 6 mm
Oś 3: bieżnik lewa: 8 mm; bieżnik prawa: 6 mm
Wagi
Masa własna: 6 640 kg
Ładowność: 32 360 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 39 000 kg
Funkcjonalność
Dach przesuwny: tak
Środowisko
Klasa emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. Oferujemy stale zmieniający się wybór 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. W ofercie posiadamy wszystkie europejskie marki, roczniki i przedziały cenowe.
Dlaczego warto kupić u Kleyn Trucks? To proste!
• Duża, szybko zmieniająca się oferta
• Gwarantowana jakość
• Dobra cena
• Profesjonalna obsługa handlowa
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy potrzeby klientów
• Pomoc przy imporcie i transporcie
• Szybko załatwiamy (wywozowe) tablice rejestracyjne
• Fachowe usługi techniczne
• Gwarancja "rozpoznawalnej jakości"
• I wiele więcej…
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz specjalne oferty i pełną listę pojazdów:
Fgodpfxsxqxb So Akgsc
Leasing w Kleyn Trucks możliwy w większości krajów Europy!
Szybko oblicz ratę leasingową i złóż zapytanie przez naszą stronę internetową.
Zapytaj bezpośrednio o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
SAMROST39MHPE
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 08/2007, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 790 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, kolor: inny, Rok budowy: 2007, Wyposażenie: ABS, windy załadunkowa, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- EBS
- Platforma załadunkowa
= Uwagi =
Liczba osi: 3, Masa własna: 7100 kg, Masa całkowita: 39000 kg, Rodzaj podwozia: pełne podwozie, Materiał ramy: stal, Rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, Typ zawieszenia: pneumatyczne, ABS, EBS, Rok zabudowy: 2007, Materiał ścian bocznych: plandeka, Dach przesuwany, Typ osi: GIGANT, Platforma załadunkowa, Rodzaj windy załadunkowej: podnoszony podest podpodwoziowy, Udźwig windy załadunkowej: 1500 kg, Producent windy: Anteo, Materiał platformy załadunkowej: aluminium
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Tablica rejestracyjna: KLEYN1
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R22,5
Hamulce: tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: Bieżnik opony lewa: 6 mm; prawa: 4 mm
Oś 2: Bieżnik opony lewa: 8 mm; prawa: 7 mm
Oś 3: Bieżnik opony lewa: 6 mm; prawa: 6 mm
Wagi
Masa własna: 7 100 kg
Ładowność: 31 900 kg
DMC: 39 000 kg
Funkcjonalność
Platforma załadunkowa: Anteo, podnoszona podest, 1500 kg
Dach przesuwany: tak
Środowisko
Norma emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
Fsdpoxrywwefx Akgegc
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks to jeden z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. Możesz wybierać spośród stale zmieniającego się stanu magazynowego – 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. W ofercie posiadamy wszystkie europejskie marki, różne roczniki i przedziały cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko zmieniający się wybór
• Gwarantowana, rozpoznawalna jakość
• Atrakcyjna cena
• Uczciwość handlowa
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy potrzeby klientów
• Wsparcie przy imporcie i transporcie
• (Eksportowe) tablice rejestracyjne załatwiane szybko
• Profesjonalne usługi techniczne
• Bezpieczeństwo „rozpoznawalnej jakości”
• I wiele więcej…
Odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać specjalne oferty i pełny katalog:
Leasing przez Kleyn Trucks możliwy jest w większości krajów Europy!
Szybko oblicz ratę leasingową i wyślij zapytanie przez naszą stronę internetową.
Zapytaj również o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
WECONAZ220 TANDEM BDF+BOX COMBI
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), konfiguracja osi: 2 osie, pierwsza rejestracja: 05/2018, długość przestrzeni ładunkowej: 8 340 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 980 mm, całkowita długość: 10 650 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 110 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 265/70R19,5, kolor: inny, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- EBS
= Uwagi =
Liczba osi: 2, podwójne ogumienie, masa własna: 3480 kg, masa całkowita: 21000 kg, typ zawieszenia: pełne powietrzne, ABS, EBS, materiał ściany bocznej: plandeka, typ osi: BPW, CENA DOTYCZY TYLKO PRZYCZEPY
= Dodatkowe informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: KLEYN1
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 265/70R19.5
Hamulce: bębnowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: podwójne ogumienie; bieżnik lewa wewnętrzna: 7 mm; bieżnik lewa zewnętrzna: 7 mm; bieżnik prawa wewnętrzna: 6 mm; bieżnik prawa zewnętrzna: 6 mm
Oś 2: podwójne ogumienie; bieżnik lewa wewnętrzna: 6 mm; bieżnik lewa zewnętrzna: 6 mm; bieżnik prawa wewnętrzna: 7 mm; bieżnik prawa zewnętrzna: 7 mm
Wagi
Masa własna: 3 480 kg
Ładowność: 17 520 kg
DMC: 21 000 kg
Funkcjonalność
Wysokość powierzchni ładunkowej: 107 cm
Środowisko
Klasa emisji: Euro 0
Stan
Stan techniczny: dobry
Stan wizualny: dobry
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks to jeden z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. Oferujemy stale zmieniający się asortyment 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i przyczep. W naszej ofercie znajdują się wszystkie europejskie marki, różne roczniki i klasy cenowe.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duża, szybko rotująca oferta
• Rozpoznawalna jakość
• Dobra cena
• Rzetelność kupiecka
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy naszych klientów
• Pomagamy w imporcie i transporcie
• Szybka rejestracja (także eksportowa)
• Fachowa obsługa techniczna
• Gwarancja „rozpoznawalnej jakości”
• I nie tylko....
Odwiedź naszą stronę internetową po specjalne oferty i pełny asortyment:
Leasing przez Kleyn Trucks jest możliwy w większości krajów europejskich!
Fodpfx Akjw Uc I Eegogc
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i wyślij zapytanie przez naszą stronę.
Zapytaj od razu o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Przesuwne plandeki
KOGELSN 24 COIL
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 09/2011, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 250 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, całkowita wysokość: 2 650 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, kolor: inny, Rok budowy: 2011, Wyposażenie: ABS, = Inne opcje i wyposażenie =
- EBS
- Felgi aluminiowe
= Uwagi =
Liczba osi: 3, masa własna: 7400 kg, masa całkowita: 39000 kg, rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, felgi aluminiowe, typ zawieszenia: pełnopneumatyczne, ABS, EBS, rok zabudowy: 2011, materiał ścian bocznych: plandeka, dach przesuwny, typ osi: SAF
Fgedpfsw Uc Raex Akgjc
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: KLEYN1
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R22,5
Hamulce: tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: oś podnoszona; bieżnik lewa: 13 mm; bieżnik prawa: 9 mm
Oś 2: bieżnik lewa: 5 mm; bieżnik prawa: 5 mm
Oś 3: bieżnik lewa: 9 mm; bieżnik prawa: 6 mm
Wagi
Masa własna: 7 400 kg
Ładowność: 31 600 kg
DMC: 39 000 kg
Funkcjonalność
Dach przesuwny: tak
Środowisko
Klasa emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks to jeden z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. Mają Państwo wybór spośród stale zmieniającego się asortymentu 1200 używanych ciężarówek, ciągników i naczep. Oferujemy pojazdy wszystkich europejskich marek, roczników i przedziałów cenowych.
Dlaczego warto kupić w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko zmieniający się asortyment
• Rozpoznawalna jakość
• Korzystne ceny
• Rzetelność handlowa
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy potrzeby naszych klientów
• Pomoc przy imporcie i transporcie
• Szybkie załatwienie (wywozowych) tablic rejestracyjnych
• Fachowy serwis techniczny
• Gwarancja „rozpoznawalnej jakości”
• I więcej…
Zapraszamy na naszą stronę internetową po specjalne oferty i pełny asortyment:
Leasing przez Kleyn Trucks jest możliwy w większości krajów europejskich!
Szybko oblicz swoją ratę leasingową i złóż zapytanie przez naszą stronę internetową.
Zapytaj bezpośrednio o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "dwa przesuwną"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




















































































































































































































































