Używane Cms Cnc Machine Vmc - 115 na sprzedaż (72 717)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Büyükkayacık OSB
1 872 km
Tokarka karuzelowa
CMS CNC MachineVMC - 115
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2012, Rok produkcji: 2012
Szerokość: 1050
Długość: 515
Wysokość: 600
Liczba osi: 3
Uchwyt narzędziowy: BT40
Obroty wrzeciona (obr./min): 8.000
Rodzaj obrabianego materiału: Stal, Aluminium, Tytan, grafit, Miedź, Invar, Kompozyt, Delrin, Peek
Fpsdox Tuddspfx Akgoh
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Prawie nowe pionowe centrum obróbcze CNC, frezarka, VMC, BAZ, frezowanie HSC, centrum obróbcze
TAIKANB 540 Z
Zadzwoń
Stan: używany, Prawie nowy pionowy centrum obróbcze CNC, frezarka
VMC, BAZ, frezowanie HSC, centrum frezarskie TAIKAN B540Z
Nr fabryczny: 1171009 Rok produkcji: 2017
Sterowanie CNC: SIEMENS Sinumerik 828 D Basic
Przejazdy robocze: X: 488 mm, Y: 400 mm, Z: 230 mm
Przejazd osi X w pozycji zmiany narzędzia: X: 540 mm
Wymiary stołu: 520 x 400 mm
Uchwyt wrzeciona: ISO 25
Odległość od noska wrzeciona do stołu: 165 - 395 mm
Obroty wrzeciona: max. 36 000 obr./min (płynna regulacja)
Posuw: 0 do 10 000 mm/min
Przejazd szybki: 15 m/min
Obciążenie stołu: 200 kg
Długość narzędzia: max. 120 mm
Średnica narzędzia: max. 80 mm
Masa narzędzia: max. 0,8 kg
Fsdpfxew Ed U Ne Akgsph
Czas wymiany narzędzia: ok. 10 sek.
Napędy osi: po 0,8 kW
Napęd wrzeciona: 3,5 kW przy 100% ED
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 7,5 kW
Sterowanie CNC SIEMENS Sinumerik 828 D Basic – oprogramowanie: NCU V04.05+SP06+HF01
- Interfejsy: LAN, USB i karta CF
- System pomiarowy do pomiaru narzędzi METROL Toolsensor
- Pionowe wrzeciono frezarskie = wrzeciono wysokoobrotowe z chłodzeniem cieczą i urządzeniem chłodzącym (obok maszyny)
- Magazyn narzędzi na 13 pozycji
- Elektroniczny pokrętło ręczne
- Instalacja chłodząca
- Kabina ochronna z drzwiami przesuwnymi
- Centralne smarowanie
- W zestawie 10 uchwytów na narzędzia ISO 25 z oprawkami zaciskowymi ER20 i komplet tulei zaciskowych
Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): 1800 x 1500 x 2300 mm
Waga: 2900 kg
Stan bardzo dobry – jak nowa
Maszyna pochodzi z ekspozycji showroomowej, ma bardzo niewiele godzin pracy.
Ogłoszenia
Babberich
891 km
5-osiowe centrum obróbcze MIKRON UCP 800
MikronUCP 800
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, przebieg osi X: 800 mm, przesuw osi Y: 650 mm, przesuw osi Z: 500 mm, posuw osi X: 30 000 m/min, posuw osi Y: 30 000 m/min, posuw osi Z: 30 000 m/min, producent sterowników: HeidenHain iTNC530, całkowita wysokość: 3 200 mm, całkowita długość: 3 200 mm, całkowita szerokość: 2 400 mm, szerokość stołu: 600 mm, długość stołu: 600 mm, obciążenie stołu: 500 kg, prędkość obrotowa (maks.): 20 000 obr./min, moc silnika wrzeciona: 18 000 W, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 30, 5-osiowe centrum obróbcze
MIKRON - UCP 800
MACH-ID 9640
Producent: MIKRON
Typ: UCP 800
Sterowanie: HeidenHain iTNC530
Oś X: 800 mm
Oś Y: 650 mm
Fpsdpfx Akszbqy Nsgeh
Oś Z: 500 mm
Oś A: od +120° do -100°
Oś B: 360.000°
Długość stołu: 600 mm
Szerokość stołu: 600 mm
Obciążenie stołu: 500 kg
Posuw w osi X: 30 000 mm/min
Posuw w osi Y: 30 000 mm/min
Posuw w osi Z: 30 000 mm/min
Uchwyt narzędziowy: HSK63ISO/Bt/Mk
Moc wrzeciona: 18 kW
Obroty: 20 000 obr./min
Magazyn narzędzi: 30
Chłodzenie przez wrzeciono (IKZ): 20 bar
Liczba sterowanych osi: 5
Transporter wiórów: tak
System chłodzenia: tak
Długość: 3 200 mm
Szerokość: 2 400 mm
Wysokość: 3 200 mm
Waga: 10 000 kg
Prosimy zwrócić uwagę: Informacje zawarte na tej stronie zostały sporządzone według naszej najlepszej wiedzy, jak również pozyskane, o ile to możliwe, od producenta. Przekazujemy je w dobrej wierze, ale nie możemy zagwarantować ich dokładności. W związku z tym nie stanowią one oferty ani warunków umowy. Zalecamy samodzielną weryfikację wszystkich istotnych szczegółów.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
HURCOBMC 30/M - Ultimax 3
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC HURCO Typ BMC 30/M
Numer seryjny: B3M92202056AB : 9650234 Rok produkcji 1996
Sterowanie ścieżką CNC Ultimax 3
Odległość przesuwu X: 760 mm, Y: 460 mm, Z: 610 mm
Rozmiar stołu (powierzchnia mocowania) 1010 x 400 mm
Rozmiar stołu (z rowkiem wodnym) 1120 x 500 mm
Uchwyt wrzeciona SK 40
Odległość końcówka wrzeciona - stół 150 - 760 mm
Występ 450 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona od 80 do 8000 obr.
Posuw od 3 do 16 000 mm/min.
Szybki przesuw 24 m/min.
Napęd wrzeciona 7,5 kW przy 30 min / 5,5 kW przy 100%
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Sterowanie ścieżką CNC Ultimax 3 (z aktualizacją sprzętową, np. monitory TFT)
- Elektroniczne pokrętło
- Pośredni system pomiarowy z enkoderami obrotowymi na wrzecionie śruby kulowej
- Zmieniacz narzędzi z 24 pozycjami narzędzi
- W pełni chroniona kabina z przesuwanymi drzwiami
- Obrotowy panel sterowania
- Napędy wrzecion Yaskawa (Japonia)
- pneum. mechaniczny zacisk narzędziowy
- Jednostka chłodząca obok, wsuwana od tyłu
Fodpstrhq Hefx Akgsph
- płukanie koryta
Szerokość maszyny 2400 mm
Wymagana przestrzeń transportowa dł. x szer. x wys. 3400 x 2400 x 2550 mm
Waga ok. 4800 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
HURCOBMC 25 /M - Ultimax 3
Zadzwoń
Stan: używany, CNC pionowe centrum obróbcze HURCO typ BMC 25/M
Nr seryjny: ZB9-001-052 Rok produkcji ok. 1995
Przejazdy: X: 610 mm, Y: 410 mm, Z: 560 mm
Wielkość stołu (powierzchnia mocowania): 845 x 400 mm
Wielkość stołu (z rowkiem wodnym): 1050 x 500 mm
Uchwyt wrzeciona: SK 40
Odległość nosa wrzeciona do stołu: 155 - 710 mm
Obciążenie stołu: max 500 kg
Wysięg: 420 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: max 10 000 obr./min
Posuw: 3 do 5080 mm/min
Przejazd szybki: 10 m/min
Napęd wrzeciona: ok. 5,5 kW
Podłączenie sieciowe: 400 V, 50 Hz
- sterowanie CNC ścieżkowe Ultimax 3 z dwoma monitorami TFT
- elektroniczne koło ręczne
- pośredni system pomiarowy z enkoderami na śrubie kulowej
- zmieniarka narzędzi na 20 pozycji
- pełna kabina ochronna z drzwiami przesuwnymi
- obrotowy pulpit sterowniczy
- napędy wrzeciona Yaskawa (Japonia)
- pneumatyczno-mechaniczny zacisk narzędzi
- bez układu chłodzenia – pompa obecna – brak wanny na chłodziwo
Szerokość maszyny: 2400 mm
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 3000 x 2400 x 2650 mm
Fpjdpfx Akow Nklhegjh
Waga: 4200 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
FEHLMANNPICOMAX 60
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC FEHLMANN Typ PICOMAX 60
Sterowanie CNC HEIDENHAIN TNC 426
Nr fabr.: 14599641 Rok prod.: 1999
Przejazdy osi: X: 500 mm, Y: 350 mm, Z: 610 mm
Prędkość posuwu: 1 - 20000 mm/min
Prędkość szybkich przejazdów: 20 m/min
Siła posuwu: 12000 N
Powierzchnia stołu mocującego: 920 x 380 mm
Rowki T: 7 sztuk 12-H8 mm
Maks. obciążenie stołu: 250 kg
Wysokość stołu: 1004 mm
Odległość wrzeciono-stół: 94 - 704 mm
Wysięg wrzeciona do stojaka: 405 mm
Obroty wrzeciona: 50 - 18000 obr./min, bezstopniowo
Napęd wrzeciona: 10,2 kW (60% ED)
Maks. moment obrotowy: 70 Nm (do 1240 obr./min)
Uchwyt wrzeciona: SK 30 / DIN 69871A
Śruba pociągowa: DIN 69872
Wiertniczość w stali: 25 mm
Wydajność frezowania w stali / aluminium: 100 / 700 cm³/min
Gwintowanie w stali / aluminium: M20 / M24
Zmieniacz narzędzi: 24 pozycji
Czas wymiany narzędzi: ok. 6 sek.
Czas od wióra do wióra: ok. 8 sek.
Sterowanie: Heidenhain TNC 426
Zasilanie: 400 V, 50 Hz
Moc przyłączeniowa: 20 kW
- Elektroniczne pokrętło ręczne Heidenhain HR410
- Sonda 3D Renishaw MP12
- System pomiaru narzędzi
Fpedpfx Ajy N Du Dekgsh
- Wyświetlacz TFT
- Bezpośredni system pomiaru drogi
- Instalacja chłodziwa 200 litrów zewnętrzna
- Agregat chłodzenia wrzeciona zewnętrzny
- Centralne smarowanie Vogel
- Zasilanie powietrzem 6 bar, 40 - 200 l/min
- Odciąg mgły olejowej
- Czasy pracy:
- Sterowanie włączone 97000 h
- Maszyna włączona 80000 h
- Praca programowa 42000 h
Wymiary gabarytowe (DxSxW): 2000 x 1700 x 3000 mm
Waga: ok. 3,2 t
Stan dobry
Ogłoszenia
Babberich
891 km
5-osiowe centrum obróbcze MAZAK J600-5X
MAZAKVARIAXIS J600-5X
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, przebieg osi X: 850 mm, przesuw osi Y: 550 mm, przesuw osi Z: 510 mm, szybki przesuw osi X: 30 000 m/min, szybki przesuw osi Y: 30 000 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 000 m/min, całkowita długość: 8 000 mm, całkowita szerokość: 3 325 mm, szerokość stołu: 500 mm, długość stołu: 600 mm, obciążenie stołu: 500 kg, masa całkowita: 12 000 kg, moc silnika wrzeciona: 11 000 W, 5-osiowe centrum obróbcze
MAZAK - VARIAXIS J600-5X
ID maszyny: 9484
Producent: MAZAK
Model: VARIAXIS J600-5X
Sterowanie: MAZATROL Matrix 2
Rok produkcji: 2015
5-osiowa komórka produkcyjna z automatyzacją, LANG 20 pozycji
Renishaw sondą 3D z presettingową kulą
LANG system przygotowania z próżnią
25 palet LANG z imadłem/mocowaniem/uchwytem mocującym
Tylko 7 155 godzin pracy!
Cena nowego: 500 000 EUR
Oś X: 850 mm
Oś Y: 550 mm
Oś Z: 510 mm
Oś A: od -120 do +30°
Fodpfeyyybhox Akgoph
Oś B: od -120 do +30°
Długość stołu: 600 mm
Szerokość stołu: 500 mm
Obciążenie stołu: 500 kg
Średnica stołu: Ø 600 mm
Posuw oś X: 30 000 mm/min
Posuw oś Y: 30 000 mm/min
Posuw oś Z: 30 000 mm/min
Posuw oś B: 30°/min
Uchwyt narzędziowy: 40 ISO/BT/MK
Moc wrzeciona: 11 kW
Obroty: 12 000 obr/min
Zmieniarka narzędzi: 30 pozycji
IKZ: 20 bar
Ilość osi sterowanych: 5
Transporter wiórów: Tak
Chłodziarka: Tak
Długość: 8 000 mm
Szerokość: 3 325 mm
Wysokość: 3 060 mm
Waga: 12 000 kg
Uwaga: Informacje na tej stronie zostały przygotowane przez nas zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i, w miarę możliwości, według informacji producenta. Podane są w dobrej wierze, jednak nie można zagwarantować ich pełnej dokładności. W związku z tym nie stanowią oferty ani warunków umowy. Zalecamy samodzielną weryfikację wszystkich istotnych szczegółów.
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Pionowe centrum obróbcze
MATEC40 HV
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, przebieg osi X: 3 000 mm, przesuw osi Y: 825 mm, przesuw osi Z: 1 100 mm, szybki przesuw osi X: 48 000 m/min, szybki przesuw osi Y: 80 000 m/min, szybki przesuw osi Z: 48 000 m/min, szerokość stołu: 835 mm, długość stołu: 3 500 mm, obciążenie stołu: 3 500 kg, Centrum obróbcze 3-osiowe
MATEC - 40 HV
MACH-ID 9178
Producent: MATEC
Model: 40 HV
Sterowanie: HeidenHain iTNC530
Fpedpfxjwyv Nzs Akgjh
Rok produkcji: 2008
Oś X: 3000 mm
Oś Y: 825 mm
Oś Z: 1100 mm
Oś B: od -3 do +105°
Długość stołu: 3500 mm
Szerokość stołu: 835 mm
Obciążenie stołu: 3500 kg
Posuw osi X: 48000 mm/min
Posuw osi Y: 80000 mm/min
Posuw osi Z: 48000 mm/min
Uchwyt narzędziowy: HSK 100ISO/Bt/Mk
Moc wrzeciona: 37 kW
Obroty wrzeciona: 8000 obr/min
Magazyn narzędzi: 40 pozycji
Chłodzenie przez wrzeciono (IKZ): 25 bar
Liczba sterowanych osi: 4
Transporter wiórów: Tak
Układ chłodzenia: Tak
Długość: 8000 mm
Szerokość: 3800 mm
Wysokość: 3800 mm
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Centrum obróbcze 3-osiowe Hedelius
HedeliusBC 100 Magnum
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, przebieg osi X: 3 500 mm, przesuw osi Y: 1 000 mm, przesuw osi Z: 770 mm, szybki przesuw osi X: 30 000 m/min, szybki przesuw osi Y: 30 000 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 000 m/min, szerokość stołu: 1 000 mm, długość stołu: 4 150 mm, obciążenie stołu: 4 000 kg, 3-osiowe centrum obróbcze
Hedelius - BC 100 MAGNUM
Oś X: 3500 mm
Oś Y: 1000 mm
Oś Z: 770 mm
Długość stołu: 4150 mm
Szerokość stołu: 1000 mm
Obciążenie stołu: 4000 kg
Posuw w osi X: 30000 mm/min
Posuw w osi Y: 30000 mm/min
Posuw w osi Z: 30000 mm/min
Uchwyt narzędziowy: 50 ISO/BT/MK
Moc wrzeciona: 50 kW
Prędkość obrotowa: 4500 obr./min
Fjdswycmmspfx Akgoph
Magazyn narzędzi: 50 pozycji
Liczba sterowanych osi: 3
Transporter wiórów: tak
Układ chłodzenia: tak
Długość: 8000 mm
Szerokość: 5000 mm
Wysokość: 3700 mm
Waga: 30000 kg
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Centrum obróbcze 3-osiowe MAZAK VTC200
MazakVTC 200B-II
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, przebieg osi X: 1 120 mm, przesuw osi Y: 510 mm, przesuw osi Z: 510 mm, szybki przesuw osi X: 36 000 m/min, szybki przesuw osi Y: 36 000 m/min, szybki przesuw osi Z: 36 000 m/min, szerokość stołu: 510 mm, długość stołu: 1 460 mm, obciążenie stołu: 800 kg, Sonda pomiarowa Renishaw MP-12
IKZ 15 bar
Zestaw interfejsów
Pakiet oprogramowania Performance
Monitoring B przygotowany, nie zawarty
Oś X: 1120 mm
Oś Y: 510 mm
Oś Z: 510 mm
Fsdpjw Rm Diofx Akgjph
Długość stołu: 1460 mm
Szerokość stołu: 510 mm
Obciążenie stołu: 800 kg
Posuw w osi X: 36 000 mm/min
Posuw w osi Y: 36 000 mm/min
Posuw w osi Z: 36 000 mm/min
Uchwyt narzędziowy: 40 ISO/Bt/Mk
Moc wrzeciona: 18,5 kW
Prędkość obrotowa: 12 000 obr./min
Zmieniarka narzędzi: 30 pozycji
IKZ: Tak
Liczba sterowanych osi: 3
Transporter wiórów: Tak
Układ chłodzenia: Tak
Długość: 3300 mm
Szerokość: 2850 mm
Wysokość: 2800 mm
Waga: 6100 kg
Ogłoszenia
Babberich
891 km
5-osiowe centrum obróbcze MATEC - 40HV
Matec40HV
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2013, przebieg osi X: 4 000 mm, przesuw osi Y: 1 200 mm, przesuw osi Z: 1 300 mm, szerokość stołu: 1 200 mm, długość stołu: 4 500 mm, średnica stołu obrotowego: 1 250 mm, Oś X: 4000 mm
Oś Y: 1200 mm
Oś Z: 1300 mm
Oś A: 105°
Oś B: 360000°
Długość stołu: 4500 mm
Szerokość stołu: 1200 mm
Średnica stołu Ø: 1250 mm
Uchwyt narzędziowy: 100 ISO/Bt/Mk
Moc wrzeciona: 90 kW
Obroty: 15000 obr./min
Magazyn narzędzi: 60
IKZ (chłodzenie przez wrzeciono): 70
Liczba sterowanych osi: 5
Transporter wiórów: Tak
Fsdsx Sqf Iepfx Akgsph
Układ chłodzenia: Tak
Długość: 10500 mm
Szerokość: 4500 mm
Wysokość: 4100 mm
Waga: 34000 kg
Ogłoszenia
Babberich
891 km
3-osiowe centrum obróbcze Hedelius C80
HedeliusC80/2300/8
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, przebieg osi X: 2 340 mm, przesuw osi Y: 800 mm, przesuw osi Z: 600 mm, szerokość stołu: 750 mm, długość stołu: 2 900 mm, obciążenie stołu: 2 800 kg, Hedelius - C80/2300/8
Pełna obudowa z systemem odciągu
Bramowe drzwi rolowane do załadunku suwnicą
Stanowisko do mocowania trzech głowic frezarskich kątowych
Możliwość planowania dużych powierzchni roboczych
Odległość wrzeciono–stół: 140–740 mm
Ochrona wahadłowa dla produkcji podzielonej
Zbiornik chłodziwa z filtracją, 350 litrów
Manualne koło ręczne HR410 (Heidenhain)
Podwójny odciąg mgły olejowej LTA
Elastyczna, bardzo precyzyjna obróbka dużych i złożonych detali, gwarantowana niezawodną niemiecką jakością wykonania.
Fodpex Sxx Nofx Akgjph
Oś X: 2340 mm
Oś Y: 800 mm
Oś Z: 600 mm
Długość stołu: 2900 mm
Szerokość stołu: 750 mm
Obciążenie stołu: 2800 kg
Posuw X: 40000 mm/min
Posuw Y: 40000 mm/min
Posuw Z: 40000 mm/min
Uchwyt narzędziowy: 40ISO/Bt/Mk
Moc wrzeciona: 27 kW
Obroty wrzeciona: 8000 rpm
Magazyn narzędzi: 40
Chłodzenie przez wrzeciono (IKZ): 20 bar
Liczba osi sterowanych: 3
Transporter wiórów: Tak
Urządzenie chłodzące: Tak
Długość: 6200 mm
Szerokość: 3500 mm
Wysokość: 3600 mm
Waga: 13000 kg
Prosimy zwrócić uwagę: Informacje na tej stronie zostały zamieszczone według naszej najlepszej wiedzy oraz w miarę możliwości pozyskane od producenta. Informacje te podawane są w dobrej wierze, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności. W związku z tym nie stanowią one oświadczenia ani warunków umowy. Zalecamy samodzielną weryfikację wszystkich kluczowych danych.
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
CNC 3+2 osiowe pionowe centrum obróbcze, frezarka, VMC, BAZ, 5-osiowe centrum frezarskie
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Zadzwoń
Stan: używany, Centrum obróbcze pionowe CNC 3+2 osie DECKEL MAHO typ DMU 35 M
Sterowanie CNC SIEMENS 810D z ShopMill
Marka nr 11065353554 Rok budowy 2001
Drogi przesuwu: X: 350 mm, Y: 240 mm, Z: 340 mm
Ruchy stołu: Oś C: 360°
Zakres obrotu: +105° / -15°
Uniwersalny stół uchylno-obrotowy: 400 x 290 mm, otwór środkowy 30H6
Obciążenie stołu: maks. 100 kg
Odległość wrzeciona od stołu: min. 145 mm do max
Fodpfx Aksvt D D Ujgsph
Prędkość posuwu: 5000 mm/min
Szybki przesuw (X / Y / Z): 5 m/min
Próba wejściowa: 0,01 mm
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 15 kVA
Zakres prędkości - wrzeciono główne: 20 - 6300 min/-1
Moc napędu – wrzeciono główne: 6,3 / 10 kW (100% / 40% ED)
Moment obrotowy: maks. 55 / 80 Nm
Uchwyt narzędziowy: SK 40 DIN 69871
Kołki ściągające: DIN 69872 lub ISO 7388/2 Typ B
Interfejs: szeregowy RS232C, LAN (RJ45)
Podłączenie do sieci: 400 V, 50 Hz, 15 kVA
Przyłącze sprężonego powietrza: 6 bar
- Sterowanie CNC Siemens Sinumerik 810D z ShopMill V05.03.22, NCU 03.03.34-CCU1E, MMC103
- sterowanie 3 osiami (oś X, Y i Z)
- Ręczny stół uchylno-obrotowy, oś C = obrót stołu o 360°, oś B = zakres obrotu +105°/-15°
- bezpośredni system pomiaru drogi dla wszystkich 5 osi
- Elektroniczne pokrętło
- Napęd wrzeciona za pomocą serwomotoru z paskiem zębatym i 2 stopniami przekładni
- Pełna kabina ochronna z przesuwanymi drzwiami
- obrotowy panel sterowania
- Dysze chłodziwa na głowicy pionowej
- Tacka na wióry ze zbiornikiem na chłodziwo i pompą chłodząco-smarującą
- Oświetlenie miejsca pracy
- Dostępna dokumentacja
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 2000 x 2000 x 2100 mm
Waga 1750kg
dobry stan
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, centrum obróbcze VMC, frezarka BAZ, centrum frezarskie
CHIRONFZ 22 L high speed
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna ma usterkę wrzeciona głównego
Pionowe centrum obróbcze CNC CHIRON typ FZ 22 L o dużej prędkości
Centrum obróbcze ze sterowaniem CNC FANUC serii 21-M
nr seryjny 179-98 rok produkcji 1999
Odległość przesuwu X: 2000 mm, Y: 520 mm, Z: 630 mm
Rozmiar stołu 2700 x 570 mm
Obciążenie stołu 525 kg (na metr)
Uchwyt narzędziowy SK 40 (DIN 69871)
Zdolność wiercenia 35 mm
Zdolność gwintowania M27
Średnica narzędzia 75 mm
Średnica z wolnymi pozycjami dodatkowymi 105 mm
Prędkość wymiany narzędzia narzędzie - narzędzie 2,0 sek.
Prędkość zmiany narzędzia z wióra na wiór 4,8 sek.
Odległość końcówka wrzeciona - stół 190 do 820 mm
Prędkość wrzeciona maks. 10 500 obr.
Napęd wrzeciona głównego maks. 18,5 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz, 32 kVA
- Obróbka wahadłowa w 2 obszarach roboczych (brak ścianki działowej)
- Sterowanie CNC FANUC serii 21-M
- 40-krotny zmieniacz narzędzi
Fpodpsquhbgofx Akgjh
- IKZ = wewnętrzny dopływ chłodziwa przez wrzeciono
- Kabina ochrony przeciwrozbryzgowej z drzwiami przesuwnymi
- Pośredni system pomiarowy
- Urządzenie chłodzące z przeciwległym przenośnikiem wiórów
- Elektroniczne pokrętło
Wymiary transportowe maszyny podstawowej dł. x szer. x wys. 4600 x 2470 x 2950 mm
Waga maszyny ok. 7,5 tony.
Wymagana przestrzeń transportowa na ciężarówce dł. x szer. x wys. 12000 x 2470 x 2950 mm
Waga transportowa na ciężarówce ok. 10 ton.
Waga 7,2 tony.
stan dobry - maszyna ma usterkę wrzeciona głównego
Ogłoszenia
Zielona Góra
249 km
Centrum obróbcze
CNC Technik CMSTROAX 5
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2004, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, przebieg osi X: 4 320 mm, przesuw osi Y: 1 785 mm, przesuw osi Z: 280 mm, masa całkowita: 5 500 kg, posuw osi X: 8 m/min, posuw osi Y: 6 m/min, posuw osi Z: 3 m/min, moc silnika wrzeciona: 8 000 W, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Maszyna pracowała do końca w Szwecji na chwili obecną przechodzi przegląd serwisowy. Posiada dwa agregaty frezujące
Fpedpfouzmyrjx Akgjh
Ogłoszenia
Roeselare
1 113 km
Uniwersalna frezarka i wytaczarka
CNC MACHINEELCEDE
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2001, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: LCS300-4T, Maszyna CNC Elcede, typ LCS300-4T, rok budowy 12/2001, 400/50 Hz, powierzchnia robocza 305 x 152,5 cm, wymiary maszyny 545 x 280 x 233 cm (wysokość), szafa sterownicza 80 x 64,5 x 190 cm (wysokość), szafa komputerowa 84 x 75 x 198 cm (wysokość), 3 wentylatory Dietz, plus jednostka chłodząca KKT-krans KLB-S26T-RS, rok produkcji 2001, 400V, 144 x 90,5 x 161 cm (wysokość), 50640H, biurko z komputerem stacjonarnym Fukitsu, hasło Defi123+, biurko 170 x 75 x 78 cm (wysokość), w trakcie pracy.
Fpjdsy D Hwwspfx Akgjh
Ogłoszenia
Shanghai
8 105 km
Tokarka precyzyjna
CNC metal lathe machine with flat bedCK6150 lathe
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 250 mm, długość toczenia: 730 mm, średnica toczenia: 500 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 800 obr./min, Tokarka CNC CK 6150 z łożem płaskim
Oferujemy nową tokarkę CNC model CK6150. Maszyna ta jest obecnie wykorzystywana w naszej produkcji – istnieje możliwość obejrzenia maszyny podczas pracy przed dokonaniem zamówienia. Tokarka CK 6150 posiada płaskie łoże oraz hartowane prowadnice, co zapewnia długą żywotność urządzenia.
Maszyna wyposażona jest w układ sterowania CNC; standardowo montowany jest sterownik GSK CNC. Opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania systemu CNC Fanuc lub Siemens.
Tokarka może być wyposażona w rewolwer narzędziowy na 4, 6 lub 8 narzędzi – zgodnie z życzeniem klienta.
Na maszynie można zamontować uchwyt hydrauliczny, co znacząco ułatwia montaż detali oraz konik hydrauliczny.
Tokarka CK 6150 może zostać dodatkowo wyposażona w ramę podporową dla precyzyjnej obróbki długich elementów.
Dane techniczne:
Model: CK 6150 x 1000
Maksymalna średnica obrabianego elementu nad łożem: 500 mm
Maksymalna średnica obrabianego elementu nad suportem: 250 mm
Maksymalna długość obrabianego elementu: 1000 mm
Maksymalna długość toczenia: 730 mm
Średnica przelotu wrzeciona: 82 mm
Zakres obrotów wrzeciona: 150–1800 obr./min
Moc silnika: 7,5 kW
Uchwyt mechaniczny (opcjonalnie hydrauliczny)
Średnica uchwytu: 250 mm
Fedpfjxdmgvjx Akgeph
Głowica narzędziowa na 4 pozycje (opcjonalnie 6 lub 8)
Maksymalny wymiar narzędzia: 25x25 mm
Masa maszyny: 2700 kg
Wymiary maszyny: 2650 × 1700 × 1820 mm
Możliwość dostarczenia również innych modeli tokarek:
CK 6140 – wymiar roboczy: 550/750 mm
CK 6150 – wymiar roboczy: 1000/1500/2000 mm
CK 6160 – wymiar roboczy: 1000/1500/2000 mm
CK 6152E – wymiar roboczy: 1000/1500/2000/3000 mm
CK 6165E – wymiar roboczy: 1000/1500/2000/3000 mm
CK 6185E – wymiar roboczy: 1000/1500/2000/3000/4000 mm
CK 61100E – wymiar roboczy: 1000/1500/2000/3000 mm
CK 61125E – wymiar roboczy: 1000/1500/2000/3000 mm
Ogłoszenia
Wielka Brytania
1 375 km
Tokarka CNC
XYZ Machine ToolsSLX 555 X 3000MM CNC Lathe
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), XYZ SLX 555 x 3M Tokarka CNC (2016)
Numer magazynowy: 2851
Sterowanie Protrak SLX CNC
Przelot nad łożem: 560 mm
Przelot w wybraniu: 935 mm
Przelot nad suwakiem poprzecznym: 350 mm
Odległość między kłami: 3000 mm
Przelot wrzeciona: 104 mm
Dodatkowe cechy:
Fsdpfsx Hp I Rox Akgeph
Sterowanie Protrack SLX
Przystawka wiertarska
Głowica narzędziowa 4-pozycyjna
Uchwyt 3-szczękowy
Podpórka 3-punktowa
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
Wohlenberg 115 TSPaper Cutting Machine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Maszyna do cięcia papieru Wohlenberg 115 TS
Fpsdpfx Akjwxtdtegeh
Maszyna w idealnym stanie, gotowa do produkcji.
Rok produkcji 2009.
Dostępna natychmiast z magazynu.
Gilotyna może być używana jako samodzielna jednostka lub zintegrowana z systemami tnącymi. Generowanie programu odbywa się w menu i obejmuje różne zadania cięcia, np. pojedyncze cięcie, programowanie, wielokrotne cięcie, nacisk bez cięcia, automatyczny transfer wartości rzeczywistej.
Maszyny tnące klasy premium marki Wohlenberg są produkowane w Niemczech w Solms.
Cechy wyróżniające maszynę Wohlenberg:
– Interaktywny interfejs użytkownika
– Ekran dotykowy 18,4”
– Interfejs USB
– Interfejs Ethernet
– System operacyjny Windows CE
– Pozycjonowanie za pomocą elektronicznego pokrętła
– Zoptymalizowany cykl cięcia
– Programowalny nacisk docisku
– Automatyczne dopasowanie nacisku docisku do szerokości cięcia
– Automatyczna wymiana noża od przodu
– Szybka wymiana noża
– Nowy korpus maszyny odlewany w jednym kawałku = większa stabilność
– Bezobsługowe sprzęgło elektromagnetyczne
Dane techniczne:
Długość cięcia: 1150 mm
Maksymalna wysokość stosu: 165 mm
Głębokość podawania: 1150 mm
Najmniejsze cięcie z blachą pod belką dociskową: 77 mm
Najmniejsze cięcie bez blachy pod belką dociskową: 20 mm
Maksymalna prędkość podawania siodła: 300 mm/s
Maksymalna wydajność mechaniczna noża: 44 cykle/min
Prowadzenie siodła: nad stołem roboczym
Silnik główny moc: 4kW
Masa netto: 3200 kg
Maszyna wyposażona jest w zapasowy nóż, patyki, płytę dociskową, dokumentację, narzędzia.
Ogłoszenia
Ljubljana
733 km
Frezer bramowy dwukolumnowy
Droop&Rein Portal milling machineFPV 2500SL50-15N CNC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1992, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 06651, przebieg osi X: 6 800 mm, przesuw osi Y: 3 700 mm, przesuw osi Z: 1 500 mm, posuw osi X: 15 m/min, posuw osi Y: 15 m/min, posuw osi Z: 10 m/min, całkowita długość: 15 000 mm, całkowita szerokość: 7 500 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 4 000 obr./min, całkowita wysokość: 7 000 mm, wysokość stołu: 1 100 mm, szybki przesuw osi X: 15 m/min, szybki przesuw osi Y: 15 m/min, szybki przesuw osi Z: 10 m/min, odległość między stojakami: 3 300 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, obciążenie stołu: 50 000 kg, prędkość obrotowa (maks.): 4 000 obr./min, odległość od środka stołu do nosa wrzeciona: 2 110 mm, masa całkowita: 110 000 kg, moc silnika wrzeciona: 50 000 W, długość szafy sterowniczej: 7 000 mm, wysokość szafy sterowniczej: 2 000 mm, szerokość szafy sterowniczej: 600 mm, Wyposażenie: prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, Frezarka bramowa do obróbki 5-osiowej w bardzo dobrym stanie, obecnie w trakcie odbudowy.
Fpedpfx Ajyahv Sskgoh
Ogłoszenia
Rowley Regis
1 443 km
Frezarka narzędziowa
XYZ Machine Tools500LR VMC
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2018, godziny pracy: 200 h, XYZ 500 LR Centrum Obróbcze Pionowe (2018)
Sterowanie Siemens 828D z Shop Mill, zoptymalizowane cyfrowe serwonapędy, gwintowanie sztywne, chłodzenie zalewowe, oświetlenie robocze, 12-pozycyjny magazyn narzędzi karuzelowy ATC, łatwa w czyszczeniu taca na wióry, stalowe osłony miechowe na wszystkich osiach, lakierowane proszkowo osłony, trzpienie mocujące, port USB.
Specyfikacja techniczna:
Przesuw stołu oś X: 500 mm
Przesuw stołu oś Y: 400 mm
Przesuw pionowy oś Z: 440 mm
Wielkość stołu: 580 × 400 mm
Odległość osi wrzeciona do kolumny: 415 mm
Fpodpfjy R S Unex Akgoh
Odległość wrzeciona do stołu: 100 – 550 mm
Odległość przód kolumny – środek stołu: 215 – 615 mm
Prędkość posuwu szybkie: 20 m/min
Posuw roboczy: 1 – 20 000 mm/min
Maksymalne obciążenie stołu: 250 kg
Obroty wrzeciona: 5 – 8 000 obr./min
Moc silnika wrzeciona: 15 kW (20 KM)
Stożek wrzeciona: BT40
Zmieniarka narzędzi: karuzelowa, 12 pozycji
Czas zmiany narzędzia: 8 sekund
Maksymalna średnica narzędzia: 100 mm
Maksymalna masa narzędzia: 7 kg
Pojemność zbiornika chłodziwa: 105 l
Śruba kulowa: klasa C3, Ø28 mm, skok P8
Cyfrowe serwomotory AC: X = 8 Nm, Y = 8 Nm
Maks. moment osi Z: 12 Nm, 3 000 obr./min
Masa maszyny: 2 400 kg
Wymiary gabarytowe: 1 890 × 1 982 × 2 700 mm
*Na sprzedaż przez Jet Machinery Ltd*
Stan magazynowy Jet Machinery nr: #79114
Numer seryjny maszyny: SMB0146
Cena: £27 500,00 + VAT
Dołożono wszelkich starań, aby powyższe informacje były prawidłowe, jednak nie są one gwarantowane. Zalecamy potencjalnym kupującym sprawdzenie istotnych szczegółów.
Ustawa o Zdrowiu i Bezpieczeństwie w Pracy z 1974 r.: Jako dostawca nie jesteśmy w stanie zapewnić, że oferowany sprzęt będzie spełniał wymagania ustawy w odniesieniu do osłon itp. przy poszczególnych zastosowaniach. Zalecamy, aby kupujący przed uruchomieniem maszyny zlecił ocenę zabezpieczeń specjaliście.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Rowley Regis
1 443 km
Frezarka narzędziowa
XYZ Machine Tools560 Mini Mill VMC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, godziny pracy: 300 h, XYZ 560 Mini Mill 3-osiowe centrum obróbcze pionowe
Rok produkcji: 2015
Sterowanie: Siemens 828D
Maszyna po szkole, przepracowane mniej niż 300 godzin.
Prędkość obrotowa wrzeciona: 8000 obr/min
Fjdpfx Aoy R Srgekgsph
Moc silnika wrzeciona: 15 KM
Stożek wrzeciona: BT40
Magazyn narzędzi: 12 pozycji
Czas wymiany narzędzia: 8 sek.
Przejazd w osi X: 560 mm
Przejazd w osi Y: 400 mm
Przejazd w osi Z: 500 mm
Stół: 610 x 370 mm
Odległość wrzeciono–stół: 100–600 mm
Prędkości szybkich przesuwów XYZ: 20 m/min
Posuwy robocze: 1–20 m/min
Maks. obciążenie stołu: 300 kg
Rowki teowe: 16 mm
Masa maszyny: 3100 kg
*Na sprzedaż przez Jet Machinery Ltd*
Nr magazynowy Jet Machinery: #79162
Numer seryjny maszyny: MF491
Cena: £27,500.00 + VAT
Dokładamy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie są one gwarantowane. Zalecamy sprawdzenie kluczowych parametrów przez potencjalnego nabywcę.
Ustawa o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy z 1974 roku: Jako dostawca nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że towar w danym zastosowaniu będzie spełniał wszystkie wymagania ustawy, w szczególności w zakresie osłon itp. Potencjalny nabywca powinien zapewnić konsultację specjalisty ds. osłon przed rozpoczęciem użytkowania maszyny.
Ogłoszenia
Rowley Regis
1 443 km
Frezarka narzędziowa
XYZ Machine TooslSMX 5000 3 Axis CNC Bed Milling Mach
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2010, XYZ SMX 5000 Trójosiowa frezarka bramowa CNC
Sterowanie: ProtoTRAK SMX
Wrzeciono:
- 7,5 KM – programowalne
- 70 – 5000 obr./min
- Stożek: ISO40
- Średnica pinoli: 105 mm
- Rok produkcji: 2008
Stół:
- Wymiary: 1930 x 355 mm
- 4 rowki teowe 15,9 mm
- Maks. obciążenie: 850 kg
Przejazdy osi:
- X – 1524 mm
- Y – 596 mm
- Z – 584 mm
Wymiary maszyny:
- Szerokość: 5805 mm
Fpjdpfsy Ni Ivsx Akgjh
- Głębokość: 2530 mm
- Wysokość: 3143 mm
- Masa: 3100 kg
Do sprzedaży przez Jet Machinery Ltd
Nr magazynowy: 79199
Nr seryjny: 11273
Cena: 24 950 GBP + VAT
Dołożono wszelkich starań, aby powyższe informacje były prawidłowe, jednak nie są one gwarantowane. Zalecamy potencjalnym nabywcom sprawdzenie wszystkich istotnych szczegółów.
Ustawa o bezpieczeństwie i higienie pracy z 1974 r.: Jako dostawca nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że urządzenie spełnia wymogi Ustawy w zakresie osłon itp. dla Waszych zastosowań. Potencjalni nabywcy powinni zlecić inspekcję urządzenia specjaliście ds. osłon przed rozpoczęciem użytkowania.
Ogłoszenia
Rowley Regis
1 443 km
Frezarka
XYZ Machine Tools2-OP VMC
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, XYZ 2-OP Centrum Obróbkowe Pionowe
Sterowanie ProtoTRAK TMX (2015)
Rok produkcji: 2015
Prędkości wrzeciona do 6 000 obr./min
Stożek wrzeciona BT30
Wielkość stołu 457 x 381 mm
Przejazdy stołu 355 x 305 x 455 mm (XYZ)
Magazyn narzędzi ATC na 6 pozycji
Prędkość szybkich przejazdów 15 m/min
Zajmowana powierzchnia 760 x 1 220 x 2 500 mm
Waga 1 100 kg
Napięcie zasilania 415 V
Wymagane sprężone powietrze do ATC
Fpsdpfx Akeya H Nkegoh
Na sprzedaż przez *Jet Machinery Ltd*
Nr magazynowy Jet Machinery: #79155
Numer seryjny maszyny: SOP02060
Cena: £17 950,00 + VAT
Dołożono wszelkich starań, aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie są one gwarantowane. Zalecamy potencjalnym nabywcom sprawdzenie wszystkich istotnych szczegółów.
Ustawa o bezpieczeństwie i higienie pracy z 1974 roku: Nie jesteśmy w stanie jako dostawca zapewnić zgodności oferowanych towarów z wymaganiami ustawy w odniesieniu do osłon itp. Klienci powinni upewnić się, że maszyna zostanie przed użyciem skontrolowana przez specjalistę od zabezpieczeń.
Ogłoszenia
Rowley Regis
1 443 km
Tokarka CNC
XYZ Machine ToolsProturn SLX 555 x 3m CNC Centre Lathe
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2012, XYZ SLX555 x 3m Tokarka uniwersalna z łożem łamanym, sterowanie ProtoTRAK
Sterowanie ProtoTRAK SLX (2012)
Maks. odległość między kłami: 3000 mm
Maks. przelot nad łożem: 560 mm
Maks. przelot nad wręgiem: 935 mm
Maks. przelot nad suportem poprzecznym: 350 mm
Maks. przesuw suportu poprzecznego: 290 mm
Nos wrzeciona: D1-11
Przelot wrzeciona: 104 mm
Zakres obrotów wrzeciona: 30 – 1800 obr./min
Fpsdpfx Akjyaywhsgjh
Moc silnika wrzeciona: 15 KM
Uchwyt szybkomocujący (QCTP)
Konik: Morse 7
Średnica tulei konika: 75 mm
Posuw tulei konika: 160 mm
Rok produkcji: 2012
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 5220 x 2150 x 1950 mm
Masa: 7400 kg
Wyposażenie dodatkowe:
Uchwyt trójszczękowy
Dokumentacja techniczna
Funkcja TRAKing®
Prędkość skrawania stała
Szybki posuw z joystickiem
Głowica narzędziowa QCTP z uchwytami
2 x podtrzymka stała 15”
Osłony międzyoperacyjne
Automatyczne smarowanie
Chłodzenie
Oświetlenie robocze
Oferujemy dostawę i montaż, szkolenie operatorów oraz gwarancję.
*Na sprzedaż przez Jet Machinery Ltd*
Nr magazynowy Jet Machinery: #79024
Numer seryjny maszyny: SLM00035
£47,500.00 + VAT
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe informacje były prawidłowe, jednak nie dajemy gwarancji ich dokładności. Prosimy przyszłych nabywców o weryfikację istotnych danych.
Ustawa o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy z 1974 r.: Jako dostawca nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że przy konkretnej aplikacji urządzenie spełni aktualne wymagania dotyczące zabezpieczeń itp. Przyszły nabywca powinien zlecić inspekcję urządzenia przez specjalistę ds. bezpieczeństwa przed rozpoczęciem użytkowania.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "cms cnc machine vmc - 115"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc







































































































































































































































































































































