Używane Truninger Agregat Hydrauliczny 2X 320 Bar na sprzedaż (36 975)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Agregat siły, siłownik pneumohydrauliczny, prasa hydropneumatyczna, prasa pneumatyczna, prasa na spr
TOXS04.00.050.12D
Zadzwoń
Stan: używany, Siłownik pneumohydrauliczny TOX Pressotechnik
Prasa hydropneumatyczna, zasilacz
Typ: S 04.00.050.12 D
Nr seryjny: 208696.460 Rok produkcji ok. 2000
Siła nacisku: 4,0 tony przy 10 barach
Siła nacisku: 3,0 tony przy 8 barach
Wydajność ciśnieniowa: 2,6 tony przy 7 barach
Wydajność ciśnieniowa: 2,4 tony przy 6 barach
Wydajność ciśnieniowa: 2,0 tony przy 5 barach
Wydajność ciśnieniowa: 1,6 tony przy 4 barach
Wydajność ciśnieniowa: 1,2 tony przy 3 barach
Całkowity skok: 50 mm
Skok mocy: 12 mm
Tłoczysko: Ø 30 mm
Gwint tłoczyska: M22 x 2 mm
Zapotrzebowanie na sprężone powietrze: od 3 do 10 barów
- Elektroniczny przełącznik ciśnienia oleju z cyfrowym wyświetlaczem TOX do pomiaru siły, typ 167282
- Wysokość tylko zasilacza z tłoczyskiem = 610 mm
- Wysokość samego siłownika hydropneumatycznego = 560 mm
- Dodatkowa płyta podstawy 160 x 160 x 20 mm
- Płyta tłoka: Ø 68 mm
Wymagana przestrzeń L x W x H: 160 x 160 x 660 mm
Waga: 21 kg
Stan bardzo dobry
Gujdpsu D Tz Uefx Al Roc
Dostępne 3 sztuki, cena za sztukę
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
HYDRAULICZNE NOŻYCE GILOTYNOWE 10 X 3200
Metal Technics PolskaHYDRAULICZNE NOŻYCE GILOTYNOWE 10 X 3200
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, typ sterowania: Sterowany przez PLC, stopień automatyzacji: automatyczny, typ uruchamiania: hydrauliczny, model sterownika: E21S, częstotliwość skoków (maks.): 10 obr/min, grubość blachy (maks.): 10 mm, grubość blachy aluminiowej (maks.): 10 mm, maks. grubość blachy mosiężnej: 10 mm, maks. grubość blachy miedzianej: 10 mm, grubość blachy stalowej (maks.): 10 mm, maks. grubość blachy nierdzewnej: 10 mm, wysokość stołu: 800 mm, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 10 000 kg, całkowita długość: 4 050 mm, całkowita szerokość: 2 050 mm, całkowita wysokość: 1 950 mm, okres gwarancji: 12 miesiące, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Tabliczka znamionowa dostępna, dokumentacja / instrukcja obsługi, sterowanie nożne, wyłącznik awaryjny, HYDRAULICZNE NOŻYCE GILOTYNOWE
10 X 3200 mm
Hydrauliczne nożyce gilotynowe używane są do cięcia prostoliniowego arkuszy i pasów z blach stalowych, metali kolorowych i innych materiałów.
Godpfx Ajyt Itqsl Rouc
Dane techniczne:
Maksymalna grubość ciętej blachy: 10 mm
Maksymalna długość ciętej blachy: 3200 mm
Kąt natarcia noża: 1° 30'
Liczba skoków na minutę: 10
Przesuw zderzaka: 600 mm (standard)
Rozstaw ścian bocznych: 3450 mm
Długość noży: 3300 mm
Wysokość stołu: 800 mm
Moc silnika: 15 kW
Waga: 10000 kg
Wymiary maszyny: (D x S x W) 4050 x 2050 x 1950 mm
Wyposażenie:
Tylny zderzak napędzany silnikiem elektrycznym
Prowadnica kulowe zderzaka
Hydrauliczne dociski blachy na całej długości cięcia
Ostrza dzielone z możliwością wymiany tylko uszkodzonego segmentu
Regulacja szczeliny między nożami
Kulowe prowadnice blachy na stole
Suporty przednie
Przedni zderzak z miarą
Tylna osłona bezpieczeństwa
Przednia osłona bezpieczeństwa
Pedał nożny Sterownik E21S
Podświetlona linia cięcia
Warunki dostawy:
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Bruchsal
813 km
Hydrauliczna nożyce gilotynowe WEIKA 3200x10mm
WEIKAModell 3200x10mm
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Nożyce gilotynowe WEIKA 3200x10mm / Nowe-nieużywane
- Oznaczenie CE
- Długość cięcia 3200mm
- Maks. grubość cięcia / stal 10mm
- Maks. grubość cięcia / stal nierdzewna 8mm
- Maks. grubość cięcia / aluminium 12mm
- Cyfrowy zderzak tylny
- Ręczna regulacja szczeliny cięcia
- Wyłącznik nożny
- Bariera świetlna z tyłu / lewo-prawo
- Przedni stół z rolkami kulkowymi
Guodpfx Aoyzbdael Rjc
- Moc napędu 11 kW
Wymiary (Dł x Szer x Wys): 4x2x1,9 metra / Waga 8000 kg
Zastrzega się możliwość błędów i pomyłek w opisie.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Rheda-Wiedenbrück
745 km
Wysokociśnieniowy agregat pompowy 440bar 92l/min
HammelmannHDP 122
Zadzwoń
Rok budowy: 2013, stan: bardzo dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: B3.00122.2279, Stacjonarny wysokociśnieniowy agregat pompowy Hammelmann HDP 122 na ramie podstawy. Podobne, ale bez Kamat, Uraca, Woma.
Typ pompy: HDP 122
Guodpfx Ajhf Ixmol Roc
Ciśnienie robocze: 440 bar
Wydajność: 92 l/min.
Prędkość obrotowa napędu: 1500 obr.
Moc napędu: 75 kW
z silnikami ACM 208S 75 kW silnik elektryczny, IP55,
z zaworem regulującym ciśnienie,
z zaworem bezpieczeństwa,
z systemem chłodzenia olejem.
Wymiary LxWxH: ok. 1.800x900x1.450 mm
Waga: ok. 1,230 kg
Rok produkcji: 2015
Stan: w bardzo dobrym stanie używanym.
Ogłoszenia
Rheda-Wiedenbrück
745 km
Wysokociśnieniowy agregat pompowy 300bar 153l/min
HammelmannHDP 112
Zadzwoń
Rok budowy: 1996, stan: dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: 96.01112.1496, Stacjonarny wysokociśnieniowy agregat pompowy Hammelmann HDP 112 na ramie podstawy. Podobne, ale bez Kamat, Uraca, Woma.
Typ pompy: HDP 112
Ciśnienie robocze: 300 bar
Wydajność: 153 l/min.
Prędkość obrotowa napędu: 1500 obr.
Moc napędu: 90 kW
z silnikiem VEM 90 kW 3~motor, IP55,
z zaworem regulującym ciśnienie,
z zaworem bezpieczeństwa,
z systemem chłodzenia olejem.
Wymiary LxWxH: ok. 2300x1000x1400 mm
Gjdpfshtnniex Al Rsuc
Ciężar: ok. 1500 kg
Rok budowy: 1996
Stan: w dobrym stanie używanym.
Ogłoszenia
Rheda-Wiedenbrück
745 km
Wysokociśnieniowy agregat pompowy 490bar 59l/min.
HammelmannHDP 77
Zadzwoń
Rok budowy: 2008, stan: bardzo dobry (używany), Stacjonarny wysokociśnieniowy agregat pompowy Hammelmann HDP 77 na ramie podstawy. Podobne/nie Uraca, Woma, Kamat
Gjdpfjd Rmqpsx Al Rjuc
Typ pompy: HDP 77
Ciśnienie robocze: 490 bar
Wydajność: 59 l/min
Prędkość obrotowa napędu: 1800 obr.
Moc napędu: 65 kW
z silnikiem AC 55 kW 3~ AH 250 M-4; 400V; 50 Hz z przetwornicą częstotliwości
Wymiary LxWxH: ok. 1665x1212x1641 mm
Ciężar: ok. 1050 kg
rok budowy: 2008
Stan: w bardzo dobrym stanie używanym. Wraz z kompletną dokumentacją.
Ogłoszenia
Rheda-Wiedenbrück
745 km
Wysokociśnieniowy agregat pompowy 300bar 239l/min
HammelmannHDP 177
Zadzwoń
Rok budowy: 2011, stan: bardzo dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: B1.01177.0824, Stacjonarny wysokociśnieniowy agregat pompowy Hammelmann HDP 177 na ramie podstawy. Podobne, ale bez Kamat, Uraca, Woma.
Typ pompy: HDP 177
Ciśnienie robocze: 300 bar
Wydajność: 239 l/min.
Prędkość obrotowa napędu: 1500 obr.
Moc napędu: 130 kW
Gsdpfxjhtfyno Al Rjuc
z silnikiem VEM 132 kW 3~motor, IP55,
z zaworem regulującym ciśnienie,
z zaworem bezpieczeństwa,
z systemem chłodzenia olejem.
Wymiary LxWxH: ok. 2000x850x1400 mm
Ciężar: ok. 1500 kg
Rok budowy: 2011
Stan: w bardzo dobrym stanie używanym.
Ogłoszenia
Rheda-Wiedenbrück
745 km
Wysokociśnieniowy agregat pompowy 530bar 55l/min
HammelmannHDP 112
Zadzwoń
Rok budowy: 1998, stan: dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: 98.01112.1773, Stacjonarny wysokociśnieniowy agregat pompowy Hammelmann HDP 122 na ramie podstawy bez silnika. Podobne, ale nie Kamat, Uraca, Woma.
Typ pompy: HDP 112
Ciśnienie robocze: 530 bar
Wydajność: 55 l/min.
Prędkość obrotowa napędu: 1500 obr/min.
Moc napędowa: 55 kW
bez silnika,
z zaworem regulacji ciśnienia,
Gjdpfx Alsgz H Ake Rouc
z zaworem bezpieczeństwa,
z systemem chłodzenia olejem.
Wymiary LxWxH: ok. 2000x1000x1400 mm
ciężar: ok. 300 kg
rok budowy: 1998
Stan: w dobrym stanie używana.
Ogłoszenia
Wien
464 km
SPAWARKA FRONIUS PULS MIG MAG
FRONIUS TPS 3200 PULS MIG MAG ## TOPTRANS PULS SYNERGIC 320A / VERFÜGBAR
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), ►►► OFERTA NA ZESTAW FRONIUS TPS 3200 3290 euro netto z wliczonym PAKIETEM WĘŻY BINZEL GÓRA DÓŁ lub
Pakiet przewodów Fronius AW z wyświetlaczem na palniku, w tym konwersja połączeń (+500 Euro)
✅ Zakres dostawy:
➤Źródło zasilania Fronius TPS 3200 (320A TRANS PULS SYNERGIC)
➤Agregat chłodniczy Fronius FK 4000 FC – standardowo wyposażony w regulację przepływu, regulację temperatury i filtr czynnika chłodzącego. Jednostka chłodząca wyłącza się, gdy chłodzenie wodne zawiedzie lub stanie się zbyt gorące, co uniemożliwi ochronę zespołu węży. Funkcje te są o około 400 euro droższe w firmie Fronius.
➤Walizkowy podajnik drutu Fronius VR 7000 – kompaktowy i praktyczny – dla nas najbardziej przydatny podajnik – drut jest bezpiecznie przechowywany w zamkniętej obudowie.
➤Długi pakiet przewodów pośrednich Fronius – każde urządzenie jest dostarczane z 5-metrowym pakietem przewodów połączeniowych pomiędzy źródłem prądu a walizką podajnika drutu, co zapewnia większą elastyczność i lepszą obsługę. Zabierz ze sobą obudowę podajnika drutu, aby móc go używać w miejscach, do których trudniej dotrzeć! Zestaw węży przyłączeniowych jest starannie przymocowany do haka z boku urządzenia. (Haczyki są produkowane przez nas)
➤Wózek Fronius duży – prawdopodobnie najlepszy wózek z uchwytem na butlę gazową na rynku.
➤Zestaw węży firmy Binzel – z regulacją natężenia prądu palnika w górę/w dół.
➤Kabel uziemiający 3-4m
➤Reduktor ciśnienia firmy Messer nowy
➤Adapter szpuli do dużych szpul drutu nowy
Za pomocą tego urządzenia można spawać niemal wszystkie materiały, w tym aluminium, stal i V2A. Posiada programy do spawania drutem czułym i nadaje się także do lutowania metodą MIG (Cusi), która jest często stosowana w przemyśle blacharskim.
Dodatkowe opcje są dostępne za dodatkową opłatą
np. Pakiet węży Fronius Job Master (wyświetlacz na palniku) + 450,00 EUR
Pierwszych 10 nabywców urządzenia otrzyma dodatkowo --> 2. pakiet węży gratis
Aktualnie 30+ ⭐TPS 3200 SET⭐ w magazynie
-----
Debsum Rw Dokh Hufpokk
DOSTĘPNE DO NATYCHMIASTOWEJ DOSTAWY
ZWYKŁA FAKTURA
Możliwość obejrzenia w Austrii, w Wiedniu o godzinie 12:30! ✔
Ubezpieczona wysyłka na palecie nie stanowi problemu! ✔
Można się z nami również skontaktować przez WhatsApp i Viber.
✅Pytania✅Pytania✅Pytania: ✅Pytania✅Pytania✅ Pytania✅
►►►W jakim stanie są urządzenia?
Mówiąc wprost, kupujemy używane urządzenia w stanie niemal nowym, rozbieramy je, wszystko sprawdzamy, w razie potrzeby wymieniamy zużyte części i dopiero po pomyślnym teście spawalniczym wypuszczamy urządzenie na sprzedaż. „Wszystkie” urządzenia są czyste i nie mają żadnych wypalonych dziur na wyświetlaczach ani niezliczonych dziur lub wgnieceń na samym urządzeniu!
Kupujesz u nas przedmiot, który jest ⭐warty zobaczenia i nie wygląda na całkowicie skończony!
►►►Czy otrzymamy fakturę przy zakupie u Państwa?
Gedpfewbillox Al Rjuc
Tak, otrzymasz od nas prawidłową fakturę. Jeśli posiadasz ważny numer VAT, możemy wystawić fakturę netto, o ile spełnione są wymagania dotyczące dostawy wewnątrzwspólnotowej w ramach UE.
►►►Jakie są opcje płatności?
Przedpłata lub gotówka przy odbiorze osobistym
►►►Dlaczego warto kupować u nas?
Jesteśmy ekspertami w tej serii spawarek Fronius i zawsze mamy w magazynie 60-80 urządzeń – wyłącznie Fronius, żadnych innych producentów! Wiemy o tych urządzeniach i nie sprzedajemy niczego, o czym nie wiemy.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
MIG/MAG KEMPPI KEMPOMAT 320
MIG/MAG KEMPPI KEMPOMAT 320MIG/MAG KEMPPI KEMPOMAT 320
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna spawarka przemysłowa KEMPPI Kempomat 320 – solidne i niezawodne urządzenie do spawania metodą MIG/MAG. Sprzęt renomowanej fińskiej marki KEMPPI, znanej z wysokiej jakości i trwałości.
📋 Dane techniczne:
Model: KEMPOMAT 320
Prąd spawania: do 320 A
Zasilanie: 3-fazowe (380V)
Zakres napięcia: ok. 15,5V – 30V
Cykl pracy:
320 A – 40%
265 A – 60%
205 A – 100%
Stopień ochrony: IP23
Klasa izolacji: H
Chłodzenie: wentylator
📦 W zestawie:
Spawarka Kemppi Kempomat 320
Podajnik drutu (wbudowany)
Uchwyt spawalniczy MIG/MAG
Przewód masowy
Butla gazowa z reduktorem
Wąż + okablowanie
Wózek transportowy
🛠 Stan techniczny:
Sprzęt używany
Nosi normalne ślady użytkowania (otarcia, rysy)
Stan wizualny widoczny na zdjęciach
Podajnik drutu kompletny (widoczny w środku)
Sprzedawany jak na zdjęciach
✅ Zalety:
Bardzo trwała konstrukcja (sprzęt przemysłowy)
Prosta obsługa i regulacja parametrów
Mocna – do ciężkich prac warsztatowych
Mobilna dzięki wózkowi
⚠️ Informacje dodatkowe:
Idealna do warsztatu, produkcji, konstrukcji stalowych
Możliwość transportu na palecie
Gusdpfeyzt Rlex Al Rec
Możliwość wysyłki / odbioru osobistego
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Siemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompaSiemens 1LA5083-2AA20 silnik 1.1 kW 2850 obr agregat pompa
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż kompletny agregat przemysłowy składający się z silnika elektrycznego Siemens oraz jednostki napędowej (pompa / przekładnia).
Urządzenie zamontowane na solidnej podstawie, gotowe do zastosowań w przemyśle, warsztacie lub jako element maszyn.
Gedpsywn Nzsfx Al Reuc
Dane techniczne:
Producent: Siemens
Model: 1LA5083-2AA20
Moc: 1.1 kW
Obroty: około 2850 obr/min
Zasilanie: 220/380 V
Częstotliwość: 50 Hz
Stopień ochrony: IP54
Typ montażu: B3
Stan:
Używany, widoczne ślady użytkowania (otarcia, ślady na lakierze).
Technicznie sprawny.
Uwaga:
W puszce przyłączeniowej uszkodzony jest niewielki element plastikowy (widoczny na zdjęciu).
Nie ma to wpływu na działanie urządzenia.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Siłownik hydrauliczny rozpieracz HURST Jaws of Life Rescue Systems
Siłownik hydrauliczny rozpieracz HURST Jaws of Life Rescue SystemsSiłownik hydrauliczny rozpieracz HURST Jaws of Life Rescue Systems
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalne siłowniki hydrauliczne rozpieracze HURST – Jaws of Life, wykorzystywane w ratownictwie technicznym (straż pożarna, służby ratunkowe).
Sprzęt renomowanej marki HURST Rescue Systems (USA) – lider w produkcji narzędzi hydraulicznych dla ratownictwa.
Stan:
Gjdpfeyxta Iox Al Reuc
Sprzęt sprawny i przetestowany.
W pełni funkcjonalny – gotowy do pracy.
Posiada normalne ślady użytkowania (otarcia, zabrudzenia – widoczne na zdjęciach), które nie wpływają na działanie.
Dane:
Producent: HURST Rescue Systems
Typ: siłowniki hydrauliczne / rozpieracze
Zastosowanie: ratownictwo techniczne, straż pożarna
Szybkozłącza hydrauliczne w zestawie
W zestawie:
2x siłownik hydrauliczny HURST
Węże hydrauliczne widoczne na zdjęciach
Zastosowanie:
straż pożarna (OSP / PSP)
ratownictwo drogowe
hydraulika siłowa
warsztaty i serwis.
CENA POADAN ZA 1 SZT
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Zestaw hydrauliczny ratowniczy WEBER HYDRAULIK DIN 14800 H2
Zestaw hydrauliczny ratowniczy WEBER HYDRAULIK DIN 14800 H2Zestaw hydrauliczny ratowniczy WEBER HYDRAULIK DIN 14800 H2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zestaw hydrauliczny ratowniczy WEBER HYDRAULIK DIN 14800 H2
Na sprzedaz profesjonalny zestaw hydrauliczny marki WEBER HYDRAULIK stosowany w ratownictwie technicznym straz pozarna sluzby ratownicze przemysl
Gjdpoyxtcvsfx Al Rouc
W sklad zestawu wchodzi
pompa hydrauliczna reczna
2 silowniki hydrauliczne rozpieracze
weze hydrauliczne
koncowki adaptery przedluzki
elementy rozpierajace i podpierajace
oryginalna skrzynia transportowa
dokumentacja widoczna na zdjeciach
Dane techniczne
Producent WEBER HYDRAULIK
Typ zestawu Hebesatz DIN 14800 H2
Cisnienie robocze 630 bar
Sila podnoszenia 80 kN lub 150 kN
Stan uzywany
Stan
sprzet sprawny technicznie
kompletny zestaw jak na zdjeciach
normalne slady uzytkowania otarcia lakieru
przechowywany w skrzyni
Dodatkowe informacje
sprzet profesjonalny
idealny dla warsztatow firm technicznych sluzb kolekcjonerow
mozliwosc wysylki lub odbioru osobistego
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Siłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczy
Siłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczySiłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalny cylinder ratowniczy hydrauliczny LUKAS LZR 12/550, stosowany w jednostkach straży pożarnej oraz ratownictwie technicznym.
Sprzęt renomowanej niemieckiej marki LUKAS, wykorzystywany do prac ratowniczych przy wypadkach drogowych oraz działaniach technicznych – bardzo solidna i trwała konstrukcja.
Stan:
Przedmiot używany.
Widoczne normalne ślady użytkowania (otarcia, zużyta etykieta – patrz zdjęcia).
Stan techniczny nieznany – sprzedawany jako nie testowany / do sprawdzenia.
Gusdjyxtabjpfx Al Roc
Dane techniczne (z oznaczeń):
Model: LZR 12/550
Producent: LUKAS (Germany)
Typ: cylinder / rozpieracz hydrauliczny
Zastosowanie: ratownictwo techniczne, hydraulika siłowa
Wyposażony w końcówki robocze
W zestawie:
Cylinder hydrauliczny LUKAS LZR 12/550
Element montażowy widoczny na zdjęciach
Zastosowanie:
straż pożarna (OSP / PSP)
ratownictwo drogowe
prace techniczne i serwisowe
możliwość wykorzystania w hydraulice siłowej
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
BÜHNEN / MELER 6050 Hot-Melt – agregat klejowy + 4 węże
BÜHNEN / MELER 6050 Hot-Melt – agregat klejowy + 4 wężeBÜHNEN / MELER 6050 Hot-Melt – agregat klejowy + 4 węże
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Stan: używany, sprawny
Producent: BÜHNEN / MELER
Model: HB 6050-2 NI120
📋 Opis przedmiotu:
Na sprzedaż profesjonalny agregat klejowy HOT-MELT BÜHNEN / MELER 6050 przeznaczony do przemysłowego nanoszenia kleju.
Gsdpoy Aam Nefx Al Reuc
Urządzenie wysokiej jakości – produkcja europejska, stosowane w:
pakowaniu
produkcji mebli
przemyśle drzewnym
liniach produkcyjnych
⚙️ Dane techniczne (z tabliczki):
Zasilanie:
230V / 50-60 Hz
400V (3-fazowe)
Moc: do 4,7 kW
Max. temperatura: 200°C
Max. ciśnienie: do 160 bar
Wyjścia: 2
Model: HB 6050-2 NI120
📦 W zestawie:
✔️ Agregat klejowy BÜHNEN / MELER
✔️ 4 węże grzewcze (komplet!)
✔️ Przewody i złącza widoczne na zdjęciach
🔍 Stan:
przedmiot używany
posiada normalne ślady użytkowania
w dobrym stanie technicznym
wnętrze zbiornika widoczne na zdjęciach
sprzedawany dokładnie jak na zdjęciach
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
BÜHNEN 6040 – system aplikacji kleju / agregat klejowy + 4 węże
BÜHNEN 6040 – system aplikacji kleju / agregat klejowy + 4 wężeBÜHNEN 6040 – system aplikacji kleju / agregat klejowy + 4 węże
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalny agregat klejowy BÜHNEN 6040, przeznaczony do przemysłowej aplikacji klejów (np. hot-melt). Urządzenie używane, w dobrym stanie technicznym, nosi normalne ślady użytkowania.
Sprzęt solidnej niemieckiej produkcji – idealny do zakładów produkcyjnych, pakowania, stolarki, tapicerki itp.
⚙️ Dane techniczne (z tabliczki / widoczne na zdjęciach)
Gjdpfey Aagiex Al Rsuc
Zasilanie: 230V / 50 Hz
Moc: 235 W
Ciśnienie maks.: do 160 bar
Temperatura maks.: do 200°C
Model: 6040
Producent: BÜHNEN GmbH (Niemcy)
📦 W zestawie:
✔️ Agregat klejowy BÜHNEN 6040
✔️ 4 węże grzewcze (komplet)
✔️ Przewody / złącza widoczne na zdjęciach
✔️ Elementy sterujące i przyłączeniowe
🔍 Stan techniczny:
urządzenie używane
wizualnie normalne ślady użytkowania
brak widocznych uszkodzeń mechanicznych
wnętrze zbiornika widoczne na zdjęciach
sprzedawane dokładnie jak na zdjęciach
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
BLITZ MONSUN PRO ECO 15 KW 10 BAR
BLITZ MONSUN PRO ECO 15 KW 10 BARBLITZ MONSUN PRO ECO 15 KW 10 BAR
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalny kompresor srubowy renomowanej niemieckiej firmy BLITZ
Model Monsun Pro Eco 15 – urzadzenie przemyslowe, bardzo dobra jakosc wykonania, cicha praca, wysoka wydajnosc.
Idealny do warsztatu, produkcji, lakierni oraz wszedzie tam gdzie wymagane jest stale i stabilne cisnienie powietrza.
⸻
DANE TECHNICZNE:
• Producent: Blitz
• Model: Monsun Pro Eco 15
• Moc silnika: 15 kW
• Cisnienie robocze: 10 bar
• Wydajnosc: ok. 2.0 m3/min
• Obroty: 1500 / 3000 obr/min
• Rok produkcji: 2011
• Zasilanie: 400V (3 fazy)
⸻
PRZEBIEG:
• ok. 17 954 h
⸻
WYPOSAZENIE:
- panel sterowania
- obudowa wyciszona
- instalacja gotowa do podlaczenia
- kompaktowa konstrukcja
⸻
STAN TECHNICZNY:
• kompresor sprawny
• normalne slady uzytkowania
• pracuje poprawnie
⸻
ZASTOSOWANIE:
• warsztaty samochodowe
• przemysl
Guodoy A Tp Ropfx Al Roc
• produkcja
• lakiernie
• serwisy
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
ZIEGLER TS 8/8 800 l/min 8 bar – 1992r
ZIEGLER TS 8/8 800 l/min 8 bar – 1992rZIEGLER TS 8/8 800 l/min 8 bar – 1992r
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalna motopompa pożarnicza renomowanej niemieckiej firmy Ziegler (Albert Ziegler GmbH).
Urządzenie przeznaczone do przepompowywania wody – idealne dla straży pożarnej, rolnictwa, budownictwa oraz zastosowań przemysłowych.
Solidna, kompaktowa konstrukcja na ramie transportowej (możliwość przewozu wózkiem widłowym).
Pompa w dobrym stanie technicznym, kompletna jak na zdjęciach.
Dane techniczne:
producent: Ziegler (Niemcy)
model: TS 8/8
rok produkcji: 1992
wydajność: 800 l/min
ciśnienie robocze: 8 bar
prędkość obrotowa: 4400 obr./min
silnik: benzynowy
licznik motogodzin: ok. 56 h
waga: ok. 143 kg (gotowa do pracy)
standard: DIN 14410 / 14420
Stan:
używany
normalne ślady użytkowania
technicznie bez zarzutu i w pełni sprawny (jeśli chcesz, mogę złagodzić zapis)
W zestawie:
motopompa Ziegler
Guedpfx Aoy D An Ssl Rjc
przyłącza strażackie
komplet widoczny na zdjęciach
Informacje dodatkowe:
cena podana w ogłoszeniu dotyczy 1 sztuki pompy
sprzedawane tak jak na zdjęciach
możliwość wysyłki na palecie lub odbiór osobisty
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L2 Limited Kombi AT AHK 2xSTür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 125 kW (169,95 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 225 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: szary, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 450 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 1 984 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 34557
Z zastrzeżeniem błędów i wcześniejszej sprzedaży!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* 3 porty USB dla drugiego rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie odchylany
* Okna w drugim rzędzie: uchylne szyby w bocznych oknach
* Klimatyzacja tylna
* Zbiornik paliwa 70 l
* Stacja ładowania indukcyjna do urządzeń mobilnych – zgodna ze standardem Qi
* Koła: obręcze aluminiowe 6,5 J x 17 w lakierze premium Carbonised Gray
* Drzwi przesuwne elektryczne, prawe i lewe – funkcja bezdotykowa – system Ford Key Free wraz z funkcją uruchamiania Ford Power – reflektory LED
* Pakiet technologiczny 5: lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – system audio z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym Ford SYNC 4 z nawigacją – asystent martwego pola z funkcją CTA i systemem awaryjnego hamowania przy cofaniu – Pre-Collision Assist, wsparcie kamerą i radarem – asystent zmęczenia kierowcy – asystent pasa ruchu, utrzymania pasa, zmiany pasa – asystent pasa ruchu – rozpoznawanie znaków drogowych – funkcja ostrzegania o złym kierunku jazdy – system Park Pilot przód/tył – tempomat adaptacyjny z funkcją Stop&Go – inteligentny limiter prędkości z wyświetlaczem limitu – kamera cofania – kierownica w stylu Sensico, wygląd skóry
* Dywaniki welurowe z przodu
DALSZE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty po stronie kierowcy i pasażera
* 2-stopniowy system odblokowania przestrzeni pasażerskiej i ładunkowej
* ABS
* Obudowy lusterek w kolorze nadwozia
* Dach płaski
* Konsola dachowa
Gedpfsyhkh Hjx Al Rsuc
* Dwuskrzydłowe tylne drzwi
* Obrotomierz
* Trzecie światło stop (LED)
* ESP – asystent ruszania pod górę – asystent hamowania awaryjnego – kontrola trakcji
* Przednie elektryczne szyby z funkcją szybkiego otwierania/zamykania dla kierowcy i pasażera
* Hamulec postojowy elektroniczny
* FordPass Connect – hotspot Wi-Fi 5G Modem (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń mobilnych)
* Przednia szyba podgrzewana
* Schowek z zamykaną pokrywą
* Tylna szyba podgrzewana – stała
* Wycieraczka tylnej szyby
* Oświetlenie wnętrza w części pasażerskiej
* Oświetlenie przednie
* Oświetlenie przestrzeni bagażowej (LED)
* Mała konsola środkowa
* Asystent zmęczenia kierowcy
* Asystent połączeń alarmowych eCall
* System Park Pilot przód i tył
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF z katalizatorem SCR
* Akcesoria audio: 10 głośników
* Zestaw naprawczy do opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Dźwignia zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wycieraczka z czujnikiem deszczu
* Chlapacze z przodu i z tyłu
* Stałe szyby boczne w trzecim rzędzie, po prawej i lewej
* Stałe szyby boczne w drugim rzędzie, po prawej i lewej
* Wspomaganie układu kierowniczego
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnego rzędu 3 – drugi rząd: 3 indywidualne fotele – trzeci rząd: kanapa 3-osobowa
* Pakiet siedzeń 47: fotel kierowcy, manualna regulacja w 4 kierunkach, z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym – podwójny fotel pasażera, stały – zagłówki kierowcy i pasażera – podgrzewane siedzenia dla kierowcy i zewnętrznego pasażera – stolik przy siedzeniu pasażera (składany) – podparcie lędźwiowe dla kierowcy – poduszki boczne prawe i lewe – poduszka powietrzna pasażera – poduszki powietrzne głowa/ramię z przodu po prawej i lewej – tapicerka materiałowa Barlo Style w kolorze Black Onyx, tyły i boki z tkaniny Euro New Onyx
* System Start-Stop
* Gniazdo: zasilanie 12 V w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
* Zderzaki przedni i tylni lakierowane w kolorze nadwozia
* Dywan na całej powierzchni pojazdu
* Port USB dla
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L2 Limited Kombi AT AHK 2xSTür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 125 kW (169,95 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 225 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: szary, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 450 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 1 984 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 21217
Zastrzegamy możliwość błędów i sprzedaży pośredniej!
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
* 3 porty USB dla 2. rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie obracany
* Okna 2. rzędu: okna uchylne w bocznych szybach
* Klimatyzacja tylna
* Zbiornik paliwa 70 l
* Stacja ładowania indukcyjnego dla urządzeń mobilnych - standard Qi
Gujdpox Dpvgefx Al Rec
* Felgi aluminiowe 6,5 J x 17 w ekskluzywnym kolorze Carbonised Gray
* Drzwi przesuwne elektrycznie po prawej i lewej stronie - z funkcją Hands-Free - system Ford Key Free wraz z funkcją Ford Power Start - reflektory LED
* Pakiet Technologiczny 5: lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane - system audio z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym, Ford SYNC 4 z nawigacją - asystent martwego pola z asystentem cofania CTA - system Pre-Collision Assist z kamerą i radarem - asystent zmęczenia - asystent pasa ruchu, utrzymywania i zmiany pasa, Lane Pilot - rozpoznawanie znaków drogowych - funkcja ostrzegania o jeździe pod prąd - system parkowania z przodu i z tyłu - adaptacyjny tempomat ze stop&go - inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaczem limitu - kamera cofania - kierownica Sensico o wyglądzie skóry
* Dywaniki welurowe z przodu
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty dla kierowcy i pasażera
* 2-stopniowe odblokowanie przestrzeni pasażerskiej i ładunkowej
* ABS
* Obudowy lusterek zewnętrznych w kolorze nadwozia
* Dach płaski
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* Obrotomierz
* Trzecie światło stop (LED)
* ESP - asystent ruszania pod górę - system wspomagania hamowania - kontrola trakcji
* Elektryczne podnośniki szyb z przodu z funkcją szybkiego podnoszenia/opuszczania dla kierowcy i pasażera
* Hamulec postojowy elektroniczny
* FordPass Connect - hotspot Wi-Fi 5GModem (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń)
* Przednia szyba podgrzewana
* Zamykany schowek pasażera
* Podgrzewana tylna szyba - stała
* Wycieraczka tylnej szyby
* Oświetlenie wnętrza w przestrzeni pasażerskiej
* Oświetlenie przednie
* Oświetlenie przestrzeni bagażowej (LED)
* Mała konsola środkowa
* Asystent zmęczenia
* Asystent połączeń alarmowych eCall
* System parkowania przód/tył
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF z katalizatorem SCR
* Radio: 10 głośników
* Zestaw naprawczy do opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Dźwignia zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Chlapacze przód i tył
* Boczne szyby nieruchome, trzeciego rzędu, prawa i lewa
* Boczne szyby nieruchome, drugiego rzędu, prawa i lewa
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnych 3: 2. rząd - 3 indywidualne fotele, 3. rząd – kanapa 3-osobowa
* Pakiet siedzeń 47: fotel kierowcy 4-krotnie regulowany, z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym - podwójne miejsce pasażera, stałe - zagłówki kierowcy i pasażera - podgrzewane fotele dla kierowcy i pasażera (zewnętrzne siedzenia) - stolik przy fotelu pasażera (składany) - podparcie lędźwiowe kierowcy - boczne poduszki powietrzne prawe i lewe - poduszka powietrzna pasażera - kurtynowe poduszki powietrzne z przodu prawe i lewe - tapicerka materiałowa Barlo Style, tył i boki Euro New Onyx
* System Start-Stop
* Gniazdo 12V w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
* Zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia przód i tył
* Wykładzina dywanowa na całej powierzchni pojazdu
* Port USB dla 2. rzędu siedzeń
* Ogrzewanie obiegu zamkniętego
* 4 uchwyty do mocowania ładunku
* Immobilizer
* Szyby termoizolacyjne, średnie przyciemnienie od słupka B
* Cen
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L1 Trail 100kW AWD AHK 2xS.Tür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 100 kW (135,96 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 250 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: czarny, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 050 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 2 005 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 34547
Zastrzeżenie o błędach i sprzedaży pośredniej! ----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* 3 porty USB dla drugiego rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie chowany
* Relingi dachowe, czarne
* Okna w 2. rzędzie: uchylne szyby boczne
* Ford Key Free System - w tym funkcja Ford Power Start
Gusdsx I T Rrspfx Al Roc
* Lusterko wewnętrzne z wyświetlaczem cyfrowym Fullscreen, w tym kamera samochodowa (dash cam)
* Klimatyzacja tylna
* Zbiornik paliwa o pojemności 70 l
* Stacja ładowania indukcyjna dla urządzeń mobilnych - zgodnie ze standardem Qi
* Drzwi przesuwne z funkcją wspomagania domykania – wspomagane ręczne zamykanie drzwi przesuwnych
* Drzwi przesuwne po prawej i lewej stronie
* Pakiet technologiczny 5: Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – System audio z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym, Ford SYNC 4 z nawigacją – Asystent martwego pola z systemem CTA, awaryjny asystent cofania – Pre-Collision Assist z kamerą i radarem – Asystent zmęczenia – Asystent pasa ruchu, utrzymania pasa i zmiany pasa – Lane Pilot – Rozpoznawanie znaków drogowych – Ostrzeżenie o złym kierunku jazdy – Park Pilot przód/tył – Adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & Go – Inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaczem ograniczenia – Kamera cofania – Kierownica wykończona skórą Sensico
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty po stronie kierowcy i pasażera
* ABS
* Napęd na wszystkie koła
* Podłoga gumowana na całej długości pojazdu
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* ESP – Asystent ruszania pod górę – Asystent nagłego hamowania – Kontrola trakcji
* Przednie elektryczne szyby z funkcją Quick up/down dla kierowcy i pasażera
* Hamulec postojowy elektroniczny
* FordPass Connect – hotspot WiFi 5G (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń mobilnych)
* Przednia szyba podgrzewana
* Schowek zamykany na klucz
* Stała, podgrzewana tylna szyba
* Oświetlenie wnętrza w przestrzeni pasażerskiej
* Przednie oświetlenie wnętrza
* Reflektory LED – długie światła LED – światła mijania LED – światła dzienne LED z kierunkowskazami LED z przodu – statyczne światła skrętne – asystent świateł drogowych
* Mała konsola centralna
* Asystent zmęczenia
* System eCall – asystent wezwania pomocy
* Park Pilot przód i tył
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych DPF z katalizatorem SCR
* Akcesoria audio: 10 głośników
* Zestaw naprawczy do opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Felgi aluminiowe 6,5J x 16, w wersji Trail Design – z podwójnymi ramionami, matowa czerń
* Dźwignia zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Chlapacze przód i tył
* Stałe szyby boczne w drugim i trzecim rzędzie, prawa i lewa strona
* Czarne listwy progowe (tworzywo sztuczne) z srebrnym wstawkiem
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnych 3 – drugi rząd z 3 miejscami indywidualnymi – trzeci rząd z kanapą 3-osobową
* Pakiet siedzeń 36: fotel kierowcy regulowany w 4 kierunkach manualnie – podwójne siedzenie pasażera, stałe – zagłówki kierowcy i pasażera – składany stolik przy siedzeniu pasażera – podgrzewane fotele kierowcy i zewnętrznego pasażera – fotel kierowcy z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym – podparcie lędźwiowe kierowcy – poduszka powietrzna pasażera, poduszki powietrzne i boczne przednie – tapicerka skórzana Feeltek Trail
* System start-stop
* Gniazdo 12V w przestrzeni pasażerskiej
* Tylni zderzak czarny (tworzywo sztuczne) z srebrnym wstawkiem
* Przedni zderzak w wersji Trail, częściowo lakierowany
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L2 Limited Kombi AT AHK 2xSTür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 125 kW (169,95 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 225 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: szary, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 450 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 1 984 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 21204
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone! ----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* 3 porty USB dla drugiego rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie składany
* Okna drugiego rzędu: okna uchylne w szybach bocznych
* Klimatyzacja tylna
* Zbiornik paliwa 70 l
* Stacja ładowania indukcyjna dla urządzeń mobilnych – zgodność ze standardem Qi
* Koła: aluminiowe felgi 6,5 J x 17 w lakierze Premium Carbonised Gray
* Drzwi przesuwne elektryczne, prawe i lewe – funkcja bezdotykowa – system Ford Key Free, w tym funkcja Ford Power-Start – reflektory LED
* Pakiet Technologiczny 5: lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – system audio z wyświetlaczem wielofunkcyjnym 13 cali, Ford SYNC 4 z nawigacją – asystent martwego pola z asystentem cofania CTA – Pre-Collision Assist, oparty na kamerze i radarze – system ostrzegania przed zmęczeniem – asystent pasa ruchu, utrzymania pasa, zmiany pasa, pilot pasa ruchu – rozpoznawanie znaków drogowych – ostrzeżenie o złym kierunku jazdy – czujniki parkowania przód/tył – tempomat adaptacyjny z funkcją Stop&Go – inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaczem limitu – kamera cofania – kierownica pokryta skórą Sensico
* Dywaniki welurowe przód
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty na ręce po stronie kierowcy i pasażera
* 2-stopniowy system odblokowania przestrzeni pasażerskiej i ładunkowej
* ABS
* Obudowy lusterek w kolorze nadwozia
* Dach płaski
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* Obrotomierz
* Trzecie światło stopu (LED)
* ESP – asystent ruszania pod górę – asystent hamowania awaryjnego – kontrola trakcji
* Elektryczne szyby przednie z funkcją Quick-up/down dla kierowcy i pasażera
* Elektroniczny hamulec postojowy
* FordPass Connect – modem Wi-Fi hotspot 5G (do 5G/LTE, dla max. 10 urządzeń mobilnych)
* Ogrzewana przednia szyba
* Zamykany schowek
* Tylna szyba ogrzewana – stała
* Wyposażenie tylnej szyby w wycieraczkę
* Oświetlenie wnętrza strefy pasażerskiej
* Oświetlenie przednie
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej (LED)
* Mała konsola środkowa
* System ostrzegania przed zmęczeniem
* Asystent awaryjnego wezwania eCall
* Czujniki parkowania przód i tył
Gjdpfx Alox E Ip Dj Rjuc
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF z katalizatorem SCR
* Akcesoria audio: 10 głośników
* Zestaw naprawczy opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Drążek zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Chlapacze przód i tył
* Boczne szyby stałe, trzeci rząd, prawa i lewa strona
* Boczne szyby stałe, drugi rząd, prawa i lewa strona
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Siedzenia: pakiet tylnych siedzeń 3 – drugi rząd: 3 pojedyncze siedzenia – trzeci rząd: ławka 3-osobowa
* Pakiet siedzeń 47: fotel kierowcy 4-krotnie manualnie regulowany z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym – dwumiejscowa ławka pasażera, stała – zagłówki kierowcy i pasażera – podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera (zewnętrzne) – stolik przy fotelu pasażera (składany) – podparcie lędźwiowe kierowcy – boczne poduszki powietrzne prawe i lewe – poduszka powietrzna pasażera – przednie poduszki powietrzne głowa/bark, prawe i lewe – tapicerka materiałowa Barlo Style w kolorze Black Onyx, tyły i boki siedzeń materiał Euro New Onyx
* System start-stop
* Gniazdo 12 V w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
* Zderzaki przedni i tylny lakierowane w kolorze nadwozia
* Wykładzina dywanowa w całym pojeździe
* Port USB dla drugiego rzędu siedzeń
* Ogrzewanie obiegu zamkniętego
* 4 zaczepy do mocowania ład
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L1 Trail 100kW AWD AHK 2xS.Tür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 100 kW (135,96 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 250 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: czarny, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 050 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 2 005 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 66425
Z zastrzeżeniem pomyłek i wcześniejszej sprzedaży! ----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* 3 porty USB dla 2. rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie składany
* Relingi dachowe, czarne
* Okna w 2. rzędzie: okna uchylne w bocznych szybach
* System Ford Key Free – wraz z funkcją Ford Power-Start
* Lusterko wewnętrzne z pełnowymiarowym wyświetlaczem – cyfrowe lusterko wsteczne z kamerą pokładową
* Klimatyzacja tylna
* Zbiornik paliwa 70 l
* Stacja ładowania indukcyjna dla urządzeń mobilnych – standard Qi
* Drzwi przesuwne z asystentem domykania – wspomagane ręczne zamykanie drzwi
* Drzwi przesuwne po prawej i lewej stronie
* Pakiet technologiczny 5: lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – system audio z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym, Ford SYNC 4 z nawigacją – asystent martwego pola z CTA, asystent hamowania przy cofaniu – pre-collision assist na bazie kamery i radaru – system ostrzegania o zmęczeniu – asystent pasa ruchu, utrzymania pasa i zmiany pasa – pilot pasa ruchu – rozpoznawanie znaków drogowych – ostrzeżenie o złym kierunku jazdy – system parkowania przód/tył – adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&Go – inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaczem limitu – kamera cofania – kierownica Sensico w wyglądzie skóry
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty na stronie kierowcy i pasażera
* ABS
* Napęd na cztery koła
* Gumowana podłoga na całej długości pojazdu
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* ESP – asystent ruszania pod górę – asystent hamowania awaryjnego – kontrola trakcji
* Elektryczne podnośniki szyb z funkcją szybkiego zamykania/otwierania dla kierowcy i pasażera
* Elektryczny hamulec postojowy
* FordPass Connect – hotspot WiFi z modemem 5G (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń mobilnych)
* Przednia szyba ogrzewana
* Schowek zamykany na klucz
* Stała tylna szyba ogrzewana
* Oświetlenie wnętrza w przestrzeni pasażerskiej
* Oświetlenie przednie
* Reflektory LED – światła drogowe LED – światła mijania LED – światła do jazdy dziennej LED z wbudowanymi kierunkowskazami LED z przodu – statyczne światła skrętu – asystent świateł drogowych
* Mała konsola środkowa
* System ostrzegania o zmęczeniu
* Asystent awaryjny eCall
* System parkowania przód i tył
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF z katalizatorem SCR
Gjdpfx Ajyai Snsl Reuc
* Akcesoria radiowe: 10 głośników
* Zestaw naprawczy do opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Felgi aluminiowe 6,5 J x 16 w stylu Trail – podwójne szprychy, Matte Black
* Dźwignia zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Chlapacze przód i tył
* Boczne szyby stałe, drugi i trzeci rząd, prawa i lewa strona
* Progi boczne czarne (tworzywo sztuczne) z srebrnymi wstawkami
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnych 3 – 2. rząd z 3 pojedynczymi fotelami – 3. rząd z kanapą 3-osobową
* Pakiet siedzeń 36: fotel kierowcy regulowany w 4 płaszczyznach – podwójny fotel pasażera, stały – zagłówki kierowcy i pasażera – rozkładany stolik przy siedzeniu pasażera – podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera (zewnętrzne) – fotel kierowcy z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym – regulowane podparcie lędźwiowe – poduszka powietrzna pasażera, poduszki powietrzne typu głowa-bark z przodu oraz boczne – tapicerka Feeltek ze skóry syntetycznej Trail
* System Start-Stop
* Gniazdo 12 V w przestrzeni pasażerskiej
* Zderzak tylny czarny (tworzywo sztuczne) z srebrną wstawką
* Zderzak przedni w stylu Trail częściowo lakie
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L1 Trail 100kW AWD AHK 2xS.Tür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 100 kW (135,96 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 250 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: czarny, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 050 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 2 005 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 21169
Zastrzega się możliwość pomyłek oraz sprzedaży pośredniej! ----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* 3 porty USB dla drugiego rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie odchylany
* Relingi dachowe, czarne
* Okna, 2. rząd: okna uchylne w bocznych szybach
* System Ford Key Free – w tym funkcja Ford Power Start
* Lusterko wewnętrzne z wyświetlaczem cyfrowym – cyfrowe lusterko wsteczne z kamerą rejestrującą
* Klimatyzacja z tyłu
* Zbiornik paliwa 70 l
* Ładowarka indukcyjna do urządzeń mobilnych – zgodna ze standardem Qi
* Drzwi przesuwne z asystentem domykania – wspomagane ręczne zamykanie drzwi przesuwnych
* Drzwi przesuwne po prawej i lewej stronie
* Pakiet Technologiczny 5: lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – system audio z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym, Ford SYNC 4 z nawigacją – asystent martwego pola z asystentem cofania CTA – asystent kolizji, oparty na kamerze i radarze – ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – asystent pasa ruchu, utrzymania pasa i zmiany pasa – autopilot pasa ruchu – rozpoznawanie znaków drogowych – funkcja ostrzegania przed jazdą pod prąd – system wspomagania parkowania przód/tył – adaptacyjny tempomat ze stop&go – inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaczem limitu – kamera cofania – kierownica z wykończeniem Sensico imitującym skórę
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty po stronie kierowcy i pasażera
* ABS
* Napęd na cztery koła
* Podłoga gumowana na całej długości pojazdu
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* ESP – asystent ruszania pod górę – asystent hamowania awaryjnego – kontrola trakcji
* Elektryczne podnośniki szyb z funkcją Quick-up/down dla kierowcy i pasażera
* Hamulec postojowy elektroniczny
* FordPass Connect – hotspot Wi-Fi 5GModem (do 5G/LTE, do 10 urządzeń mobilnych)
* Przednia szyba podgrzewana
* Schowek zamykany na klucz
* Tylna szyba podgrzewana – stała
Gujdpfx Aox I T Nuel Rjc
* Oświetlenie wnętrza w przestrzeni pasażerskiej
* Oświetlenie wnętrza z przodu
* Reflektory LED – światła drogowe LED – światła mijania LED – światła do jazdy dziennej LED z zintegrowanymi kierunkowskazami LED – statyczne światła doświetlające zakręty – asystent świateł drogowych
* Mała konsola środkowa
* Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy
* Asystent eCall – system wezwania pomocy
* System wspomagania parkowania przód i tył
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF z katalizatorem SCR
* Akcesoria radiowe: 10 głośników
* Zestaw naprawczy do opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Felgi aluminiowe 6,5J x 16, design Trail – podwójne ramiona, wykończenie matt black
* Dźwignia zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wyposażenie wycieraczek z czujnikiem deszczu
* Chlapacze przód i tył
* Stałe boczne szyby w drugim i trzecim rzędzie, po prawej i lewej stronie
* Czarne progi boczne (plastikowe) z srebrnym akcentem
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnych 3 – drugi rząd: 3 indywidualne siedzenia – trzeci rząd: kanapa 3-osobowa
* Pakiet Siedzeń 36: fotel kierowcy regulowany w 4 płaszczyznach – podwójny stały fotel pasażera – zagłówki dla kierowcy i pasażera – rozkładany stolik przy fotelu pasażera – podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera (zewnętrzne) – fotel kierowcy z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym – podparcie lędźwiowe kierowcy – poduszka powietrzna pasażera, poduszki powietrzne głowa-ramię z przodu i boczne – tapicerka Feeltek eco-skóra Trail
* System Start-Stop
* Gniazdo: 12 V w przestrzeni pasażerskiej
* Tylni zderzak – czarny (plas
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Custom 320L2 Limited Kombi AT AHK 2xSTür
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 125 kW (169,95 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 225 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: szary, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 450 mm, całkowita szerokość: 2 275 mm, całkowita wysokość: 1 984 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 21207
Z zastrzeżeniem pomyłek i wcześniejszej sprzedaży! ----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* 3 porty USB dla drugiego rzędu siedzeń
* Hak holowniczy, elektrycznie wysuwany
* Okna, 2. rząd: Okna uchylne w szybach bocznych
* Klimatyzacja tylna
* Zbiornik paliwa 70 l
* Stacja ładowania indukcyjna dla urządzeń mobilnych (zgodna ze standardem Qi)
* Obręcze aluminiowe 6,5J x 17 w lakierze Premium Carbonised Gray
* Drzwi przesuwne elektryczne, prawe i lewe - z funkcją bezdotykową - system Ford Key Free włącznie z funkcją Ford Power Start - reflektory LED
* Pakiet Technologiczny 5: Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane - system audio z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym, Ford SYNC 4 z nawigacją - Asystent martwego pola wraz z CTA i asystentem nagłego hamowania podczas cofania - Asystent prekolizyjny oparty na kamerze i radarze - ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy - asystent pasa ruchu, utrzymania pasa, zmiany pasa, pilot pasa - rozpoznawanie znaków drogowych - funkcja ostrzegania przed jazdą pod prąd - czujniki parkowania przód/tył - adaptacyjny tempomat ze Stop&Go - inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaniem ograniczeń - kamera cofania - kierownica z ekoskóry Sensico
* Dywaniki welurowe z przodu
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 2 uchwyty dla kierowcy i pasażera
* 2-stopniowe odryglowanie dla kabiny pasażerskiej i przestrzeni ładunkowej
* ABS
* Obudowy lusterek zewnętrznych w kolorze nadwozia
* Dach płaski
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* Obrotomierz
* Trzecie światło stopu (z diodami LED)
* ESP - asystent ruszania pod górę - asystent hamowania awaryjnego - kontrola trakcji
* Przednie elektryczne szyby z funkcją Quick-up/down dla kierowcy i pasażera
* Elektryczny hamulec postojowy
Guodpjx E Ipdjfx Al Rec
* FordPass Connect - hotspot WiFi 5G/Modem (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń mobilnych)
* Przednia szyba ogrzewana
* Zamykany schowek pasażera
* Tylna szyba ogrzewana - stała
* Wycieraczka tylnej szyby
* Oświetlenie wnętrza kabiny pasażerskiej
* Oświetlenie przedniego wnętrza
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED
* Mała konsola środkowa
* Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy
* Asystent połączeń alarmowych eCall
* Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych DPF z katalizatorem SCR
* Radio: 10 głośników
* Zestaw naprawczy do opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Dźwignia zmiany biegów przy kolumnie kierownicy
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Chlapacze przód i tył
* Stałe szyby boczne, trzeci rząd, prawa i lewa
* Stałe szyby boczne, drugi rząd, prawa i lewa
* Wspomaganie kierownicy
* Przednie pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnych 3: Drugi rząd z 3 oddzielnymi siedzeniami - trzeci rząd z kanapą 3-osobową
* Pakiet fotela 47: fotel kierowcy regulowany manualnie w 4 płaszczyznach z regulowanym podłokietnikiem wewnętrznym - podwójny fotel pasażera, stały - zagłówki kierowcy i pasażera - podgrzewane siedzenia dla kierowcy i zewnętrznego pasażera - składany stolik przy fotelu pasażera - podparcie lędźwiowe kierowcy - poduszki boczne prawe i lewe - poduszka powietrzna pasażera - poduszki głowa-ramię przednie prawe i lewe - tapicerka Barlo Style w kolorze Black Onyx, tył i boki foteli w tkaninie Euro New Onyx
* System Start/Stop
* Gniazdo 12V w przestrzeni ładunkowej/kabinie pasażerskiej
* Zderzaki przedni i tylni lakierowane w kolorze nadwozia
* Dywan na całej powierzchni pojazdu
* Port USB dla drugiego rzędu
* Ogrzewanie obiegu zamkniętego
* 4 uchwyty mocując
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "truninger agregat hydrauliczny 2x 320 bar"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc

























































































































































































































































































































































































