Używane Fintek Amh 4020 na sprzedaż (230)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościowa
HOMBAK 60
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6935
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 630mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 210mm
* z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący
- dociski
- wał strugający
- dociski
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
* z dołu:
- regulowane wałki w dolnym blacie 2szt
- silnik 4,4kW
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- wymiary dł/szer/wys 1220x950x1060mm
- waga 750kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
Djdoy T Rfwspfx Al Ueuu
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Hörsching
540 km
Skrzynia ladunkowa
SchwarzmüllerNEUWERTIG/ ULTRALIGHT 5.480kg/ HUBDACH !
Zadzwoń
Stan: używany, masa własna: 5 480 kg, maksymalna waga ładunku: 28 520 kg, masa całkowita: 34 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 05/2021, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65 r22,5, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, SCHWARZMÜLLER Seria J ∗ULTRALIGHT∗ Tautliner ∗ PODNOSZONY DACH z obu stron∗!
∗∗STAN JAK NOWY∗∗ LIKE NEW∗∗
=====
∗PODNOSZONY DACH podnoszony o 400mm z obu stron∗
Marka: SCHWARZMÜLLER
Model: Seria J
Data pierwszej rejestracji: 05.2021
Masa własna: 5 480 kg
Ładowność: 28 520 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 34 000 kg
Technicznie dopuszczalna masa całkowita: 39 000 kg
-- ULTRALIGHT 5 480 kg
-- Rama lekka z wytrzymałej stali drobnoziarnistej
-- PODNOSZONY DACH, hydrauliczny ręcznie, zakres podnoszenia 400mm z obu stron
-- Ramka zewnętrzna z otworami co ok. 100mm do mocowania ładunku
-- 12 par wpuszczanych uchwytów mocujących 2,5 t (po 12 szt. na stronę)
-- Oś SAF Intradisc-B9 z hamulcami tarczowymi, tarcze 430mm, felgi 22,5”
-- Oś podnoszona
-- Obręcze aluminiowe ALCOA z oponami MICHELIN ∗Stan jak nowy∗
-- Zbiornik powietrza aluminiowy
-- Przednia ściana aluminiowa
-- Wewnątrz przedniej ściany 2 pierścienie do zabezpieczania ładunku
-- Przednia ściana wzmocniona 2 podporami środkowymi
Dodpfx Alek Tu Ncs Uouu
-- Drzwi aluminiowe podwójne
-- Rura plandeki przy tylnych słupkach z napinaczem
-- Plandeka przesuwną zgodnie z CodeXL, poziome i pionowe wzmocnienia pasami zgrzewanymi
-- Dach przesuwny Edscha
-- Plandeka dachowa wzmacniana włóknem aramidowym, przepuszczająca światło
-- Częściowo LED pięciokomorowe lampy tylne "Europoint III"
-- Przednie światła pozycyjne LED
-- Tylne światła obrysowe LED
-- Ocynkowana osłona przeciwnajazdowa
-- Boczne osłony przeciwnajazdowe, lakierowane proszkowo na czarno
-- Boczne odblaskowe taśmy konturowe
-- Tylne odblaskowe taśmy konturowe
-- Błotniki na każde koło
-- Wysuwana drabinka tylna prawa
-- Zawieszenie pneumatyczne
-- Hamulce tarczowe
-- Osie SAF
-- Oś podnoszona
-- Zawór podnoszenia i opuszczania
-- ABS/EBS
-- Aluminiowe drzwi portalowe z czteropunktowym ryglowaniem
-- Aluminiowa przednia ścianka
-- Tylna drabinka wejściowa
-- Skrzynka narzędziowa ze stali nierdzewnej (NIRO)
-- Uchwyt na koło zapasowe
-- Opony: 385/65 R22,5 MICHELIN
-- itd. ...
..:: Prosimy o kontakt przed wizytą, biuro nie zawsze jest czynne ::..
Chcesz nas odwiedzić? Oferujemy bezpłatny odbiór z dworca kolejowego w 4020 Linz.
Załatwiamy wszelkie formalności celne. Co z Twoim używanym pojazdem? Przy uzgodnieniu chętnie przyjmiemy go w rozliczeniu.
Oferta jest niewiążąca i może ulec zmianie bez uprzedzenia. Zastrzegamy sobie prawo do błędu i wcześniejszej sprzedaży.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościowa
CHANG IRON CM-508
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 230mm
z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, sekwencyjny
- dociski
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
z dołu:
- regulowane wałki ciągnące w dolnym blacie 2szt
- silnik 5,5kW
Djdpfx Aey R Dntjl Ueuu
- elektryczne podnoszenie blatu
- silnik podnoszenia blatu 0,37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 1000x1000x1350mm
- waga 690kg
ATUTY
– elektryczne podnoszenie blatu
– wał 4 nożowy
– wałki ciągnące w dolnym blacie
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka obwiedniowa
Balestrini Chambon 2-TAO
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6024
DANE TECHNICZNE
- silnik główny 2,9kW
- silnik wrzeciona 0,75kW
- silnik posuwu wózka 0,75kW
- zasilanie 380V
- wymiary dł/szer/wys 1600x1100x1200mm
- waga 891kg
Dusdjy Rr Dijpfx Al Ueu
Maszyna wyposażona w:
– 2 stoliki o wymiarach 300x340mm
– pneumatyczne dociski
– stoły regulowane kątowo w dwóch płaszczyznach
– na stołach możliwość robienia czopów podłużnych i okrągłych
– prędkość stołu oraz prędkość obrotowa wrzecion regulowana mechanicznie
– stoły regulowane góra/dół
– regulacja szerokości czopu
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa z wózkiem
GOMAD FD-2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7855
Dane techniczne:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 160mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół
- oryginalna żeliwna prowadnica z pełną regulacją
Dujdpfx Asy Rrw Nel Usu
- 4 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo 3000, 4500, 6000, 9000obr/min
- wymiary blatu 1520x1000mm
- podtrzymka wysuwana z blatu
- z wózkiem bocznym do czopowania
- wózek z regulacją góra/dół
- hamulec elektryczny
- posuw mechaniczny 3 rolkowy
- ilość biegów 4 prędkości
- obroty prawo/lewo
- moc silnika posuwu 0,65kW
- silnik główny maszyny 5,9kW
- średnica króćca odciągu 3x120mm
- wymiary dł/szer/wys 2030x1250x1400mm
- waga 1100kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– górny pulpit sterowniczy
– z wózkiem bocznym do czopowania
– posuw 3 rolkowy
– dokumentacja DTR
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka wielowrzecionowa oscylacyjna
C.A.M.A.M.
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7859
ATUTY
– na 8 wrzecion
– z oscylacją
– zmienny rozstaw wrzecion (przesuwny)
Dujdpfx Aloy Rrwio Uou
– 2 stoły robocze
– niemalowana
– wiertarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
wrzeciona wiercące 2x4szt
zakres oscylacji prawo/lewo po 40mm na stronę
regulacja prędkości oscylacji na falowniku
regulacja głowicy z wrzecionami góra/dół
każda para wrzecion (po 2 szt.) regulowana prawo/lewo
2 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo
max średnica narzędzi 15mm
regulacja blatu góra/dół
wymiary blatu 700x200mm
4 siłowniki hydrauliczne
moc silnika 2x 2kW
silnik oscylacji 0,75kW
wymiary dł/szer/wys 1800x1350x1300mm
waga 862kg
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Stół do cięcia szkła
HeglaEcolam VSG-37
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, Szerokość cięcia: 3700 mm. Z urządzeniem do nakładania i zdejmowania szkła. System rozdzielania: ogrzewanie i nóż. Wysokość robocza: 950 mm. Całkowita długość urządzenia: 4080 mm. Szerokość stołu: 4020 mm. Szerokość nad mostem: 4820 mm. Rok produkcji: 2009. Waga: ok. 6,2 t. Stan: dobry, używany.
Duedpfx Ajxpnk Hsl Uju
Ogłoszenia
Babenhausen
747 km
Maszyna do formowania i napełniania
EdhardFüllgerät NEU
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 2026, całkowita długość: 172 mm, całkowita szerokość: 229 mm, całkowita wysokość: 391 mm, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, napięcie wejściowe: 220 V, okres gwarancji: 24 miesiące, Certyfikowany przez DGUV do: 06/2028, temperatura otoczenia (min.): 15 °C, NOWOŚĆ +++ NOWOŚĆ Edhard maszyna do nadziewania wyrobów cukierniczych Seria P NOWOŚĆ +++ NOWOŚĆ
Nadziewarka do automatycznego napełniania
dozytowanie przez cyfrowy panel sterowania
Lejek 5,5 litra z końcówką
Urządzenie stołowe
Za pomocą tego systemu napełniania i dozowania masa jest precyzyjnie dozowana bezpośrednio do 2 wyrobów przez dwie końcówki napełniające o długości 57 mm i średnicy 7 mm.
Lejek z tworzywa sztucznego mieści 5,5 litra.
Podstawa silnika aktywuje dozowanie przy każdym naciśnięciu włącznika.
Podawana jest dokładnie ustawiona ilość, maks. do 800g
Duedpfjfxk Txox Al Ueu
Tylko u nas – urządzenie z atestem DGUV V3
Zasilanie: 220V, 44 W
Wymiary: 172 x 391 x 229 mm (D x W x S)
NOWE urządzenie z atestem SAB
z gwarancją i serwisem części zamiennych
Odwiedź nasz sklep Milbrandt ze studiem testowym wypieków i wieloma maszynami oraz urządzeniami do piekarni!
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Regał wspornikowy Nieznany
Unknown
Zadzwoń
Stan: używany, Kolor: Szary
Masa własna: 1 650 kg
Długość: 402 cm
Cena: na zapytanie
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Typ regału: Podwójny
- Ilość słupów [szt.]: 11
- Ilość belek [szt.]: 44
- Całkowita nośność na słup [kg]: 4000
- Nośność na jedno ramię [kg]: 1000
- Długość ramienia [mm]: 1220
- Wysokość słupa [mm]: 4020
- Długość stopy [mm]: 1220
- Szerokość między słupami [mm]: 1500
Djdpfx Aoza Ubuel Usuu
- Masa transportowa [kg]: 1650 kg
Informacje finansowe
VAT: podana cena jest ceną netto
VAT/opodatkowanie różnicowe: VAT odliczany dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla dowolnego sprzętu przemysłowego
Tess van den Boom
Ogłoszenia
Linz
530 km
Prasa próżniowa MODUL
COLUMBUSPIONEER
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa próżniowa – gotowa do natychmiastowego użycia | Doskonały stan | wszechstronne zastosowanie
Sprzedam wysokiej jakości prasę próżniową w bardzo dobrym stanie – idealna dla stolarni i zakładów obróbki drewna, które chcą pracować wydajniej i elastyczniej.
Prasa umożliwia:
- precyzyjne fornirowanie
- klejenie na kształt
- termoformowanie materiałów mineralnych i tworzyw sztucznych
Duodpfx Aloy Rkrfs Uou
- ekonomiczną pracę także przy pojedynczych egzemplarzach i rozwiązaniach specjalnych
Korzyści dla Ciebie:
Poszerzasz zakres swoich usług i możesz realizować zamówienia, które dotychczas były niemożliwe lub nieopłacalne.
Dane techniczne:
Prasa próżniowa Pioneer Vertical L
Powierzchnia robocza 3050 x 1350 mm
Wymiar wewnętrzny ramy 3130 x 1430 mm
Maks. wysokość obrabianego elementu 850 mm
Wymiary całkowite 3960 x 1640 x 1450 mm
Waga 880 kg
System grzewczy Pioneer Heat L
Powierzchnia robocza 2700 x 1100 mm
Wymiary całkowite 3110 x 1700 x 760 mm
Waga 685 kg
Cechy szczególne:
- prosta obsługa
- niskie wymagania serwisowe
- szerokie możliwości zastosowania
- dożywotnia gwarancja (z wyłączeniem części zużywalnych)
- w zestawie cyfrowa instrukcja obsługi oraz AI!
Możliwość obejrzenia i testu w każdej chwili.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Klejenie warstwowe i (formowane) forniry
COLUMBUSVakuumsack Vacuflex
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Worek próżniowy „Columbus Vacuflex” – dostępny od ręki!
Dujdpfx Aloy Rkp Re Uju
(Profesjonalny worek próżniowy do wszechstronnego zastosowania w technologii próżniowej)
COLUMBUS Vacuflex to solidny i wszechstronny worek próżniowy przeznaczony do zastosowań takich jak próżniowe klejenie na formie, fornirowanie, powlekanie i laminowanie elementów z drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Dzięki elastycznej budowie worek próżniowy szczególnie dobrze sprawdza się do elementów, które ze względu na rozmiar lub geometrię nie mogą być obrabiane lub mogą być obrabiane tylko w ograniczonym zakresie w tradycyjnych prasach próżniowych.
Wzmocniony tkaniną i odporny materiał zapewnia długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu w środowisku profesjonalnym. Jednocześnie worek próżniowy gwarantuje łatwą obsługę oraz elastyczne dopasowanie do różnych kształtów elementów.
Dzięki COLUMBUS Vacuflex można wydajnie produkować także bardzo duże lub złożone elementy robocze. Worek próżniowy doskonale nadaje się zarówno jako samodzielne narzędzie do mniejszych stanowisk produkcyjnych, jak i jako uzupełnienie istniejących pras próżniowych, znacząco poszerzając zakres możliwych zastosowań.
Cechy techniczne
• Solidny worek próżniowy wzmocniony tkaniną
• Wysoka elastyczność dla różnych kształtów elementów
• Odpowiedni do klejenia na formie, fornirowania i laminowania
• Idealny do dużych lub złożonych elementów
• Prosta integracja z istniejącymi procesami produkcyjnymi
• Optymalny jako uzupełnienie pras próżniowych
COLUMBUS Vacuflex jest projektowany i produkowany bezpośrednio przez producenta z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką niezawodność oraz długą żywotność.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Klejenie warstwowe i (formowane) forniry
COLUMBUSVakuumsack Vacuflex
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, VACUFLEX worek próżniowy – więcej możliwości bez dużych inwestycji
Chcesz wykonywać prace fornirowe lub klejenie warstwowe w formach, ale bez inwestowania w dużą prasę?
W takim razie ten worek próżniowy VacuFlex to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Z jego pomocą możesz:
- łatwo kleić warstwy i fornirować (również elementy gięte)
- pracować elastycznie i wydajnie
- przyjmować nowe zlecenia
- wykonywać ekonomicznie także pojedyncze sztuki
Duedpfey Rkp Dsx Al Uju
Co to oznacza dla Ciebie:
Więcej możliwości w zakładzie – bez potrzeby dodatkowego miejsca i bez wysokich kosztów stałych.
Stan:
gotowy do natychmiastowego użycia
Szczególnie polecane dla:
- mniejszych zakładów
- rozpoczęcia pracy z techniką próżniową
- uzupełnienia dotychczasowego wyposażenia
Ogłoszenia
Linz
530 km
Duża prasa próżniowa
COLUMBUSINFINITY
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa próżniowa / prasa membranowa „Columbus Infinity”
Dodpfsy Rkq Uex Al Ueuu
(System pras próżniowych do specjalnych długości z dowolnie definiowaną powierzchnią roboczą) – w komplecie z cyfrowym podręcznikiem Master Manual oraz wsparciem AI na tablecie dla bezpiecznego uruchomienia i powtarzalnych rezultatów.
Model COLUMBUS Infinity to specjalistyczny system pras próżniowych przeznaczony do zastosowań wymagających szczególnie długich powierzchni roboczych. Urządzenie może być skonfigurowane na żądaną przez użytkownika długość i jest szczególnie przydatne do specjalnych prasowań, obróbki długich elementów, jak również produkcji seryjnych o dużej wydajności.
Zasada Infinity umożliwia bardzo efektywne wydłużanie powierzchni roboczej. W połączeniu z systemem Rolling-Membrane oraz wielostrefowym układem odsysania maszyna oferuje wysoką elastyczność i precyzyjną kontrolę próżni. Próżnia tworzona jest tylko w faktycznie wykorzystywanym obszarze roboczym – co pozwala oszczędzać energię i zapewnia pełną kontrolę nad procesem.
Wyposażenie techniczne:
• Stół próżniowy o długości konfigurowanej wg potrzeb
• System Rolling-Membrane z prowadzeniem manualnym na wózku liniowym
• Membrana na bębnie dla łatwego rozwijania
• Patentowany zbiornik buforowy próżni w ramie stołu
• Wielostrefowe odsysanie do selektywnego aktywowania wybranych obszarów roboczych
• Powierzchnia stołu z płyty szalunkowej brzozowej 21 mm
• Frezowany rowek podsysania próżniowego dla niezawodnego uszczelnienia membrany
• Stabilna podstawa stołu ze spawanej konstrukcji stalowej
• Regulowane stopki maszyny
• Wysokowydajna pompa próżniowa 80 m³/h
Możliwe powierzchnie robocze:
Szerokość i długość dobierane są indywidualnie według wymagań klienta.
Maszyny COLUMBUS są zaprojektowane do długotrwałej eksploatacji i produkowane z wysokiej jakości komponentów przemysłowych. Wytrzymała konstrukcja, sprawdzone podzespoły uznanych producentów oraz precyzyjne wykonanie gwarantują długą żywotność i niezawodną pracę.
Każda COLUMBUS Infinity jest częścią systemu COLUMBUS 360°. Obejmuje on cyfrowy Master Manual z szeroką wiedzą praktyczną z zakresu techniki próżniowej oraz Master GPT – sztuczną inteligencję do pytań dotyczących maszyny, zastosowań, materiałów i optymalnych parametrów procesu. System wspiera użytkownika podczas konfiguracji, obsługi oraz optymalizacji procesów i dostarczany jest wraz z tabletem do bezpośredniego użytku.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Prasa próżniowa MODUL
COLUMBUSPIONEER
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa próżniowa / prasa membranowa "Columbus Pioneer" – dostępna od ręki!
(System modułowy z różnymi wersjami i powierzchniami użytkowymi) – teraz w zestawie cyfrowy podręcznik główny oraz wsparcie AI na tablecie, zapewniające bezpieczny start i powtarzalne wyniki.
COLUMBUS Pioneer to profesjonalna prasa próżniowa i membranowa przeznaczona do zastosowań takich jak klejenie przy pomocy ciśnienia próżniowego, fornirowanie, powlekanie oraz laminowanie płaskich lub giętych elementów. Dzięki modułowej konstrukcji maszynę można dostosować do różnych wymagań – dostępna jest w kilku wersjach i rozmiarach.
Wyposażenie techniczne:
• System szybkiej wymiany membrany
• Tłumiki gazowe ułatwiające otwieranie pokrywy
• Wysoce elastyczna membrana z naturalnego kauczuku (do +130°C)
• Stabilny blat roboczy z żywicy fenolowej, 15-warstwowy, klejony (do +120°C)
• Przemysłowa pompa próżniowa BECKER, 40 m³/h (do 900 mbar / 9 t/m²)
• Opcjonalne automatyczne wyłączanie po osiągnięciu ciśnienia
• Regulacja ciśnienia 400–900 mbar z analogowym wskaźnikiem próżni
• Złącze do zewnętrznego worka próżniowego
• Nogi z lekkobieżnymi, skrętnymi kółkami
• Pneumatyka FESTO oraz elektrotechnika SIEMENS
Możliwe powierzchnie robocze:
3 050 mm x 1 350 mm (Pioneer L)
4 050 mm x 1 350 mm (Pioneer XL)
4 050 mm x 1 700 mm (Pioneer XXL)
Wersje/konstrukcja modułowa:
COLUMBUS Pioneer występuje jako system modułowy i jest dostępny w wersjach: BASIC (klasyczne prasowanie próżniowe – fornirowanie, powlekanie, formowanie na gorąco), HEAT (podgrzewanie i termoformowanie tworzyw sztucznych i materiałów mineralnych) oraz VERTICAL (obróbka większych elementów oraz wygodne załadunek i wyładunek dzięki pionowemu otwieraniu). Wersje te można dowolnie łączyć lub rozbudowywać w późniejszym czasie.
Dujdpfx Aloy Rkq Ij Uju
Maszyny COLUMBUS są zaprojektowane do długotrwałej eksploatacji i produkowane z najwyższej jakości komponentów przemysłowych. Solidna konstrukcja, sprawdzone podzespoły renomowanych producentów oraz precyzyjne wykonanie gwarantują długą żywotność oraz niezawodną pracę. COLUMBUS udziela dożywotniej gwarancji na konstrukcję maszyny (z wyłączeniem części zużywających się).
Każda COLUMBUS Pioneer jest częścią systemu COLUMBUS 360°. System ten obejmuje cyfrowy podręcznik główny z szeroką wiedzą praktyczną nt. technologii próżniowej oraz Master GPT – sztuczną inteligencję służącą do obsługi zapytań nt. maszyny, zastosowań, materiałów i optymalnych parametrów procesów. System wspiera użytkownika przy konfiguracji, obsłudze i optymalizacji procesów oraz dostarczany jest wraz z tabletem do bezpośredniego użytkowania.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Prasa próżniowa/prasa membranowa (system modułowy)
COLUMBUSPIONEER
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa próżniowa / prasa membranowa "Columbus Pioneer" – dostępna od ręki!
Duedpfx Aloy Rkqne Usu
(System modułowy z różnymi wersjami i powierzchniami użytkowymi) – teraz w zestawie cyfrowy podręcznik główny oraz wsparcie AI na tablecie, zapewniające bezpieczny start i powtarzalne wyniki.
COLUMBUS Pioneer to profesjonalna prasa próżniowa i membranowa przeznaczona do zastosowań takich jak klejenie przy pomocy ciśnienia próżniowego, fornirowanie, powlekanie oraz laminowanie płaskich lub giętych elementów. Dzięki modułowej konstrukcji maszynę można dostosować do różnych wymagań – dostępna jest w kilku wersjach i rozmiarach.
Wyposażenie techniczne:
• System szybkiej wymiany membrany
• Tłumiki gazowe ułatwiające otwieranie pokrywy
• Wysoce elastyczna membrana z naturalnego kauczuku (do +130°C)
• Stabilny blat roboczy z żywicy fenolowej, 15-warstwowy, klejony (do +120°C)
• Przemysłowa pompa próżniowa BECKER, 40 m³/h (do 900 mbar / 9 t/m²)
• Opcjonalne automatyczne wyłączanie po osiągnięciu ciśnienia
• Regulacja ciśnienia 400–900 mbar z analogowym wskaźnikiem próżni
• Złącze do zewnętrznego worka próżniowego
• Nogi z lekkobieżnymi, skrętnymi kółkami
• Pneumatyka FESTO oraz elektrotechnika SIEMENS
Możliwe powierzchnie robocze:
3 050 mm x 1 350 mm (Pioneer L)
4 050 mm x 1 350 mm (Pioneer XL)
4 050 mm x 1 700 mm (Pioneer XXL)
Wersje/konstrukcja modułowa:
COLUMBUS Pioneer występuje jako system modułowy i jest dostępny w wersjach: BASIC (klasyczne prasowanie próżniowe – fornirowanie, powlekanie, formowanie na gorąco), HEAT (podgrzewanie i termoformowanie tworzyw sztucznych i materiałów mineralnych) oraz VERTICAL (obróbka większych elementów oraz wygodne załadunek i wyładunek dzięki pionowemu otwieraniu). Wersje te można dowolnie łączyć lub rozbudowywać w późniejszym czasie.
Maszyny COLUMBUS są zaprojektowane do długotrwałej eksploatacji i produkowane z najwyższej jakości komponentów przemysłowych. Solidna konstrukcja, sprawdzone podzespoły renomowanych producentów oraz precyzyjne wykonanie gwarantują długą żywotność oraz niezawodną pracę. COLUMBUS udziela dożywotniej gwarancji na konstrukcję maszyny (z wyłączeniem części zużywających się).
Każda COLUMBUS Pioneer jest częścią systemu COLUMBUS 360°. System ten obejmuje cyfrowy podręcznik główny z szeroką wiedzą praktyczną nt. technologii próżniowej oraz Master GPT – sztuczną inteligencję służącą do obsługi zapytań nt. maszyny, zastosowań, materiałów i optymalnych parametrów procesów. System wspiera użytkownika przy konfiguracji, obsłudze i optymalizacji procesów oraz dostarczany jest wraz z tabletem do bezpośredniego użytkowania.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Duża prasa próżniowa
COLUMBUSINFINITY
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa próżniowa / prasa membranowa „Columbus Infinity”
(System pras próżniowych do specjalnych długości z dowolnie definiowaną powierzchnią roboczą) – w komplecie z cyfrowym podręcznikiem Master Manual oraz wsparciem AI na tablecie dla bezpiecznego uruchomienia i powtarzalnych rezultatów.
Model COLUMBUS Infinity to specjalistyczny system pras próżniowych przeznaczony do zastosowań wymagających szczególnie długich powierzchni roboczych. Urządzenie może być skonfigurowane na żądaną przez użytkownika długość i jest szczególnie przydatne do specjalnych prasowań, obróbki długich elementów, jak również produkcji seryjnych o dużej wydajności.
Zasada Infinity umożliwia bardzo efektywne wydłużanie powierzchni roboczej. W połączeniu z systemem Rolling-Membrane oraz wielostrefowym układem odsysania maszyna oferuje wysoką elastyczność i precyzyjną kontrolę próżni. Próżnia tworzona jest tylko w faktycznie wykorzystywanym obszarze roboczym – co pozwala oszczędzać energię i zapewnia pełną kontrolę nad procesem.
Wyposażenie techniczne:
• Stół próżniowy o długości konfigurowanej wg potrzeb
• System Rolling-Membrane z prowadzeniem manualnym na wózku liniowym
• Membrana na bębnie dla łatwego rozwijania
• Patentowany zbiornik buforowy próżni w ramie stołu
• Wielostrefowe odsysanie do selektywnego aktywowania wybranych obszarów roboczych
• Powierzchnia stołu z płyty szalunkowej brzozowej 21 mm
• Frezowany rowek podsysania próżniowego dla niezawodnego uszczelnienia membrany
Djdpfoy Rkqbsx Al Usuu
• Stabilna podstawa stołu ze spawanej konstrukcji stalowej
• Regulowane stopki maszyny
• Wysokowydajna pompa próżniowa 80 m³/h
Możliwe powierzchnie robocze:
Szerokość i długość dobierane są indywidualnie według wymagań klienta.
Maszyny COLUMBUS są zaprojektowane do długotrwałej eksploatacji i produkowane z wysokiej jakości komponentów przemysłowych. Wytrzymała konstrukcja, sprawdzone podzespoły uznanych producentów oraz precyzyjne wykonanie gwarantują długą żywotność i niezawodną pracę.
Każda COLUMBUS Infinity jest częścią systemu COLUMBUS 360°. Obejmuje on cyfrowy Master Manual z szeroką wiedzą praktyczną z zakresu techniki próżniowej oraz Master GPT – sztuczną inteligencję do pytań dotyczących maszyny, zastosowań, materiałów i optymalnych parametrów procesu. System wspiera użytkownika podczas konfiguracji, obsługi oraz optymalizacji procesów i dostarczany jest wraz z tabletem do bezpośredniego użytku.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Prasa próżniowa, obrotowa
COLUMBUSMove
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2025, COLUMBUS MOVE – Profesjonalna, oszczędzająca miejsce prasa próżniowa dla maksymalnej elastyczności
Pełna wydajność. Minimalne zapotrzebowanie na miejsce.
COLUMBUS MOVE została zaprojektowana specjalnie dla firm, które chcą profesjonalnie korzystać z technologii próżniowej – również przy ograniczonej przestrzeni roboczej.
Dzięki mobilnej i kompaktowej konstrukcji prasa po zakończonej pracy może być łatwo przechowywana, zapewniając cenne miejsce w warsztacie.
Idealna do:
* fornirowania
* klejenia na kształt (gięcia na formie)
* laminowania
* obróbki zakrzywionych elementów
Dedpoy Rkm Nefx Al Usuu
* elastycznej produkcji jednostkowej
Twoje korzyści:
* oszczędzający miejsce system MOVE
* mobilność i elastyczne zastosowanie
* solidna, przemysłowa konstrukcja
* dożywotnia gwarancja na strukturę maszyny
* wysokiej klasy pompa próżniowa BECKER
* system szybkiej wymiany membrany
* możliwość podłączenia zewnętrznego worka próżniowego
* łatwa obsługa i wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania
COLUMBUS 360° w zestawie:
Z praktycznym podręcznikiem, manualem głównym i wsparciem AI zyskujesz nie tylko nowoczesną technologię, ale także dziesięciolecia doświadczenia aplikacyjnego.
Dane techniczne:
* powierzchnia robocza: 3050 x 1350 mm
* maksymalne obciążenie: 1,0 t
* maks. wysokość obrabianego elementu: 600 mm
* pompa próżniowa: BECKER 40 m³
* waga: 670 kg
Szczególnie polecana dla firm, które chcą produkować elastycznie i jednocześnie efektywnie wykorzystywać przestrzeń warsztatową.
COLUMBUS od prawie 50 lat rozwija profesjonalną technologię próżniową dla branży drzewnej.
Możliwość obejrzenia maszyny i osobistej konsultacji po wcześniejszym umówieniu.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Profesjonalna prasa próżniowa z AI do zastosowań
COLUMBUSPIONEER
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, COLUMBUS PIONEER – Modularna profesjonalna prasa próżniowa dla elastycznych zakładów stolarskich
Więcej możliwości. Więcej zastosowań. Większa przyszłościowa inwestycja.
COLUMBUS Pioneer to nie tylko prasa próżniowa, lecz kompleksowy, przemyślany system dla nowoczesnych stolarni i zakładów obróbki drewna.
Idealna do:
* Fornirowania
* Gięcia warstwowego
* Laminowania
* Termoformowania
* Materiałów mineralnych
* Obrabiania elementów giętych i wymagających
Dlaczego COLUMBUS?
Wielu użytkowników odkrywa w krótkim czasie zupełnie nowe zastosowania i zdobywa dodatkowe zlecenia, ponieważ Pioneer pozwala realizować opłacalne prace, które wcześniej były odrzucane.
Twoje korzyści:
* System modułowy – rozwija się razem z Twoją firmą
* Dożywotnia gwarancja na strukturę maszyny
Djdpfx Aoy Rki Rsl Ueuu
* Solidna przemysłowa konstrukcja zapewniająca dziesięciolecia pracy
* Columbus 360° w zestawie:
Praktyczna wiedza, Master Manual oraz wsparcie AI dla maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania
* Wysokiej jakości komponenty od BECKER, FESTO i SIEMENS
* Intuicyjna obsługa i powtarzalne rezultaty
Wyposażenie:
* System szybkiej wymiany membrany
* Wysoce elastyczna membrana z naturalnego kauczuku do +130 °C
* Regulacja ciśnienia 400–900 mbar
* Przyłącze do zewnętrznego worka próżniowego
* Stabilny blat roboczy z żywicy fenolowej
* Lekko toczne rolki obrotowe
Dostępne wymiary:
* L: 3.050 x 1.350 mm
* XL: 4.050 x 1.350 mm
* XXL: 4.050 x 1.700 mm
COLUMBUS od niemal 50 lat rozwija technologię próżniową dla profesjonalnych użytkowników.
Oględziny i doradztwo techniczne możliwe po wcześniejszym umówieniu.
Ogłoszenia
Linz
530 km
Prasa próżniowa, system modułowy
ColumbusPIONEER
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, COLUMBUS PIONEER – Modułowa prasa próżniowa i membranowa z dożywotnią gwarancją
COLUMBUS Pioneer to profesjonalne rozwiązanie dla stolarni i zakładów obróbki drewna, które chcą produkować elastycznie i inwestować na długie lata z pełnym bezpieczeństwem.
Idealnie nadaje się do:
* fornirowania
Dsdoy Rkgpopfx Al Usuu
* klejenia na formach
* laminowania
* termoformowania
* obróbki materiałów mineralnych
* produkcji elementów giętych
Twoje korzyści:
* modułowy system – możliwość rozbudowy w dowolnym momencie
* dożywotnia gwarancja na konstrukcję maszyny
* solidna, przemysłowa konstrukcja
* Columbus 360° w zestawie: Master Manual oraz wsparcie AI
* wysokiej klasy podzespoły: BECKER, FESTO, SIEMENS
* prosta obsługa i wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania
Wyposażenie:
* system szybkiej wymiany membran
* membrana z naturalnego kauczuku do +130 °C
* regulacja ciśnienia 400–900 mbar
* złącze do zewnętrznego worka próżniowego
* wytrzymały blat roboczy z żywicy fenolowej
* łatwo obracające się kółka skrętne
Dostępne rozmiary:
* L: 3.050 x 1.350 mm
* XL: 4.050 x 1.350 mm
* XXL: 4.050 x 1.700 mm
COLUMBUS od 50 lat opracowuje technologie próżniowe dla profesjonalnych użytkowników.
Oględziny i doradztwo po wcześniejszym umówieniu.
Ogłoszenia
Trittau
619 km
System mycia - komora
SUGINO ZIPPELZD-4.000-RAST
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) ok. 4020 x 2460 x 2600 mm
Całkowita moc wyjściowa 78 kW
Pojemność napełniania 1200 litrów
Ładowność maks. 0,5
Temperatura kąpieli 65 °C
Moc grzewcza 54 kW
Naszym zdaniem maszyna jest w bardzo dobrym stanie.
stan używany
i może być sprawdzona pod napięciem po wcześniejszym umówieniu.
Czyszczenie zbiornika:
Pojemność: 600 litrów
Pompa: 3 bary
Ogrzewanie: 9 x 3 kW
Pompa dozująca 10 bar
Zbiornik do płukania:
Pojemność: 600 litrów
Pompa: 2 bar
Ogrzewanie: 3 x 9 kW
Pompa kaskadowa: 0,28 bar
Suszenie:
Dmuchawa: 2 x 5,5 kW
Odciąg oparów: 16 kW
Akcesoria, ilustrowane narzędzia i urządzenia mocujące wchodzą w zakres dostawy wyłącznie
jeśli jest to zaznaczone w informacjach dodatkowych.
Zmiany i błędy w danych technicznych i informacjach, jak również
podlegają wcześniejszej sprzedaży!
Djdoy Sbmiepfx Al Usuu
Ogłoszenia
Lithuania
478 km
Laser arkuszowy
LVDPHOENIX
Zadzwoń
Rok budowy: 2023, stan: nowe, ! Oferta maszynowa dla klientów z Litwy / Łotwy / Estonii.
Laser LVD PHOENIX to wycinarka laserowa z włóknami, która łączy w sobie wysoką dynamikę z elastycznością przy cięciu grubych materiałów. PHOENIX jest dostępny w różnych rozmiarach: 3m x 1,5 m, 4m x 2 m i 6m x 2m. Źródło mocy waha się od 4kW do 20 kW. Standardowo maszyna wyposażona jest w automatyczne stoły wahadłowe, głowicę tnącą, adaptacyjny zespół kolimacji (do 12kW), pojemnościowy czujnik wysokości, automatyczne czyszczenie dyszy, automatyczne zadawanie arkuszy, automatyczny wybór gazu tnącego (tlen, azot i sprężone powietrze), agregat chłodniczy i odciąg oparów, sterowanie SIEMENS. Wycinarki laserowe PHONEX są kompatybilne z szeroką gamą rozwiązań automatyzacji takich jak załadunek/rozładunek i magazyn arkuszy (do 6 metrów), zmieniacz dysz.
Stół wahadłowy
Wszystkie lasery PHOENIX są wyposażone w automatyczne stoły przesuwne. Wysokość stołu wynosi 930 mm. Prędkość wymiany stołu zależy od wielkości lasera: dla 3015 - 35 sekund, dla 4020 - 39 sekund, a dla 6020 - 48 sekund. Stoły w modelach PHOENIX 4020 i 6020 są podzielone na moduły 2m x 1m, co ułatwia ich wymianę.
Głowica tnąca
Moc źródła lasera w wycinarkach laserowych PHOENIX wynosi od 4 do 20 KW (dostępne moce: 4kW, 6kW, 10kW, 12kW, 20kW). Głowica tnąca dla laserów o mocy 4 - 12 kW może być wyposażona w soczewkę skupiającą 150 lub 200 mm, dla mocnych laserów 20kW stosuje się soczewkę skupiającą 250 mm.
Rama
Dujdpfx Aoiy N Npol Ueu
Model PHOENIX 3015 posiada spawaną stalową konstrukcję mono ramową. Pozwala to na uzyskanie dużych przyspieszeń bez utraty dokładności. Ze względu na dużą sztywność ramy, nie są wymagane specjalne fundamenty. Rama PHOENIX 4020 i 6020 składa się z 4 części. Jedna sztywna lewa i prawa rama, które są połączone dwoma skręcanymi belkami.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wyrówniarka i grubościówka
WOLF AD 510S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7265
DANE TECHNICZNE
WYRÓWNIARKA:
- szerokość wału 510mm
- grzebień wyciszający
- osłona na wał
- oryginalna żeliwna prowadnica regulowana pod kątem
- długość blatów 2060mm
- obydwa blaty regulowane
- średnica króćca odciągu 150mm
GRUBOŚCIÓWKA:
- max grubość obrabianego elementu na grubościówce 200mm
- osłona na wał grubościówki
- elektryczna regulacja wysokości skrawania
z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- docisk
Djdpoyyym Refx Al Usuu
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający ciągnący, gładki
z dołu:
- 2 regulowane rolki w dolnym blacie
- 2 rodzaje prędkości posuwu 7,14m/min
- średnica króćca odciągu 150mm
- hamulec
- silnik główny 4kW
- wymiary dł/szer/wys 2200x1400x1050mm
- waga 1055kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– hamulec
– grzebień wyciszający
– elektryczna regulacja wysokości strugania
– niemalowana
– stan bardzo dobry, maszyna używana
Zdjęcia oryginalne
Film z uruchomienia maszyny:
youtube.com/watch?v=7_aygbppcsY
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Austria
473 km
Szlifierka do płaszczyzn
CHEVALIERSMART-H1224IV
Zadzwoń
Stan: nowe, Stan: nowy
Czas dostawy: ok. 6 miesięcy od złożenia zamówienia
Kraj pochodzenia: Tajwan
Cena: 109 480 €
Rata leasingowa: 2069,17 €
Długość szlifowania: 610 mm
Odległość wrzeciono – stół: 600 mm
Stół: 600 x 300 mm
Płyta magnetyczna: 600 x 300 mm
Prędkość stołu: 5 – 25 m/min
Posuw poprzeczny: 0 – 3000 mm/min
Posuw poprzeczny inkrementalny: 0,001 mm
Maks. posuw poprzeczny: 350 mm
Automatyczny posuw pionowy: 440 mm
Posuw pionowy: 0 – 3000 mm/min
Posuw pionowy inkrementalny: 0,001 mm
Obroty wrzeciona: 500 – 1800 obr./min
Silnik wrzeciona: 11 kW
Silnik hydrauliczny: 2,2 kW
Długość: 4020 mm
Szerokość: 2450 mm
Wysokość: 2080 mm
Wymiary transportowe: 3400 x 2220 x 2530 mm
Waga: 3700 kg
Wysokość stołu: 975 mm
Maks. masa detalu na płycie magnetycznej: 195 kg
Maks. masa detalu na stole: 370 kg
Wymiary tarczy szlifierskiej: 355 x 50 x 127 mm
Silniki serwo posuwu Y/Z: 1,1 / 1,1 kW
Dokładność pozycjonowania: 0,005 mm
Djdpfx Alowiq H Tj Ujuu
Powtarzalność: 0,005 mm
Sterowanie Smart i z 10,4” panelem dotykowym na uchylnej konsoli, z elektronicznym, przewodowym pokrętłem ręcznym
- Złącze RS232, USB I/O
- SMART Grind Cam (transfer dxf do kodu C)
- Sterowanie oparte na PC z programowaniem dialogowym graficznym lub programowaniem w G-kodzie
Płynna regulacja obrotów
Cykl szlifowania płaskiego, cykl szlifowania poprzecznego, cykl wgłębnego szlifowania, cykl wielonacięciowego szlifowania, cykl szlifowania konturowego, cykl obciągania
Wrzeciono z 4 łożyskami skośnymi (P4, klasa 7)
Prowadnice wzdłużne i poprzeczne na łożyskach igiełkowych – bardzo niskie tarcie, wyższa dokładność, niskie koszty utrzymania
Posuw poprzeczny i pionowy na precyzyjnych śrubach tocznych (klasa C2) i serwomotorach AC
Posuw wzdłużny hydrauliczny
Pełna obudowa z oświetleniem
Elektryczna płyta magnetyczna
Układ chłodzenia 120 l z automatycznym filtrem papierowym i separatorem magnetycznym
Automatyczna przystawka do obciągania zamontowana przy stole z automatyczną kompensacją *
Tarcza szlifierska
Kołnierz tarczy szlifierskiej
Wyważarka do tarcz szlifierskich
Maszyna i wyposażenie zgodnie z przepisami CE
Instrukcja obsługi w JĘZYKU NIEMIECKIM lub ANGIELSKIM
Norma dokładności ISO 1986-1
* dokładna konfiguracja przystawki do obciągania do ustalenia przed zamówieniem
Ogłoszenia
Linz
530 km
5-osiowe centrum obróbcze
SPINNERVC850-5A
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2020, numer maszyny/pojazdu: VT0341, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Centrum obróbcze wysokiej wydajności SPINNER VC850-5A
Przesuwy X850, Y510, Z510 mm
Wysokowydajna wrzeciono frezarskie do 18.000 obr/min
Moc Pmax 20 kW / Nmax 66 Nm
jako wrzeciono hybrydowe z napędem bezpośrednim bez pasa
Uchwyt narzędziowy HSK63 na wrzecionie
MAGAZYN NARZĘDZI na 32 pozycje
BEZPOŚREDNI SYSTEM POMIAROWY w osiach X/Y/Z
Sterowanie najnowszej generacji SIEMENS "SINUMERIK ONE"
- SPINNER - SPIOS 24" panel dotykowy do aplikacji I4.0
- Panel sterujący regulowany wysokościowo, obracany i pochylany dla najlepszej ergonomii
- Zawiera cykle grawerowania
- 24" płaski, kolorowy ekran LCD z funkcją multi-touch
- Pamięć użytkownika 2 GB
- 15 przesunięć punktu zerowego
- 1 wolny port USB
- Standardowe złącze Ethernet
SPINNER MULTI-CONTROL-WHEEL zintegrowane w panelu do następujących funkcji w jednym elemencie sterującym:
- Funkcja ręcznego pokrętła w trybie Jog
- Korekta posuwu w trybie automatycznym
- Przycisk start i regulacja posuwu w trybie Single-Block – samoczynny powrót do 0% na końcu bloku
-> wszystkie najważniejsze funkcje trybu ustawiania zintegrowane w jednym panelu sterowania
Przygotowanie elektryczne pod 2-osiowy stół obrotowo-uchylny HOWIMAT do VC850/VC1150
2-osiowy STÓŁ OBROTOWO-UCHYLNY montowany po prawej w przestrzeni roboczej
Wyjątkowo sztywny i oszczędzający miejsce, odpowiedni do mocowania uchwytów lub tulei zaciskowych
OŚ UCHYLNA:
- Dokładność podziału +- 0,005 stopnia
- Zakres obrotu 105 stopni
- Maksymalny moment styczny 1.200 Nm
OŚ OBROTOWA z napędem bezpośrednim przez silnik współosiowy:
- Dokładność podziału +- 0,005 stopnia
- Przelot 80 mm, nos wrzeciona D=160 mm
- Maksymalny moment styczny 500 Nm
Djdpsy S Ttzsfx Al Usuu
UNIWERSALNY TRANSPORTER WIÓRÓW VC850
PRZYGOTOWANIE wrzeciona do wysokiego ciśnienia, umożliwiające użycie dodatkowego zbiornika do 70/80 bar
ZBIORNIK WYSOKIEGO CIŚNIENIA 70 bar z filtrem taśmowym papierowym do przepłukiwania centralnie przez wrzeciono
Dodatkowa dmuchawa powietrza przy głowicy wrzeciona
Powietrze pod ciśnieniem doprowadzane centralnie przez wrzeciono frezarskie
Pistolet płuczący w przestrzeni roboczej
PRZYGOTOWANIE DO STANDARDOWEGO SONDAŻU POMIAROWEGO SPINNER
Bezpzewodowa sonda wrzeciona
DODATKOWA OSŁONA górna dla zamkniętej przestrzeni roboczej
STANDARDOWA DOKUMENTACJA W JĘZYKU NIEMIECKIM
zawiera instrukcję obsługi maszyny i instrukcje CNC
dostarczane w formie cyfrowej na sterowaniu. Papierowa dokumentacja za dodatkową opłatą
UCHWYTY DO TRANSPORTU DŹWIGIEM, komplet 4 sztuk
Wymagane przy transporcie dźwigiem
STANDARDOWE MALOWANIE dwukolorowe: jasnoszary RAL7035 i niebieskoszary RAL5008
Wykonanie elektryczne STANDARD EUROPEJSKI:
Napięcie robocze 3x400V +/-10%
Częstotliwość sieci 50Hz (+/-2%)
Sieć TN (5-przewodowa)
Uwagi:
Cena obejmuje gwarancję jedynie na terenie Niemiec.
Przy maszynach nowych i demonstracyjnych zdjęcia nie zawsze przedstawiają konkretną maszynę, a maszyny porównywalne.
Pokazany osprzęt, jak uchwyty czy oprawki narzędziowe, są zawarte w dostawie tylko, jeśli zostało to wymienione w opisie technicznym.
Zapytaj o szczegółową ofertę z fabryki. Odwiedź nasz zakład koło Monachium lub jeden z naszych salonów wystawowych. Możliwe, że posiadamy inne oferty porównywalnych maszyn.
Sprzedaż zastrzega się do momentu dokonania wcześniejszej rezerwacji.
Ogłoszenia
Austria
473 km
Piła taśmowa
HESSE by BEKA-MAKBMSY 810 CGH
Zadzwoń
Stan: nowe, Stan nowy
Czas dostawy około 4 miesiące od zamówienia
Kraj pochodzenia Turcja
Cena 46 700 €
Rata leasingowa 891,97 €
Rama piły z prowadzeniem dwukolumnowym
Wymiary taśmy tnącej 8200x41x1,3 mm
Prędkość taśmy płynnie regulowana 20-100 m/min
Wydajność cięcia 0° okrąg 810 mm
Wydajność cięcia 0° kwadrat 750 mm
Wydajność cięcia 0° płasko 910x750 mm
Wydajność cięcia 45° okrąg 600 mm, kwadrat 600 mm
Wydajność cięcia 60° okrąg 360 mm, kwadrat 360 mm
Wysokość robocza 725 mm
Silnik 4 kW
Silnik pompy chłodziwa 0,12 kW
Długość 4020 mm
Szerokość 1600 mm
Wysokość 2450 mm
Waga 3970 kg
Hydrauliczny imadło
Cyfrowy wskaźnik kąta cięcia
Hydrauliczne zaciskanie ramienia piły
Ręczny obrót ramienia piły
Dujdpfxsynm Rke Al Ueu
Płynna regulacja prędkości opuszczania ramienia piły
Automatyczne podnoszenie ramy piły po zakończeniu cięcia
Czuła regulacja nacisku tnącego w zależności od rodzaju materiału
Hydromechaniczne napinanie taśmy z odczytem na manometrze
Mobilny pulpit sterowniczy
Przekładnia stożkowa zębatkowa do dużych obciążeń
Napędzana szczotka do wiórów
Prowadzenie taśmy przez płytki z węglika i rolki
Automatyczne zabezpieczenie przed zerwaniem taśmy
Instalacja chłodzenia
Hydrauliczne podnoszenie ramy piły
Instrukcja obsługi w języku NIEMIECKIM lub ANGIELSKIM
OPCJE:
Hydrauliczne zaciskanie pionowe
Wizualizacja linii cięcia laserem
Minimalne smarowanie
tory rolkowe i taśmy tnące
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "fintek amh 4020"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc













































































































































































































































































































