Używane Atb Cd 90L2-8 Ex-Geschützt na sprzedaż (45 331)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000GST TRIPLEX 8300 FREE-LIFT NEW TIRE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 6 099 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 8 300 mm, wolny skok podnoszenia: 2 800 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 700 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 120 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16x7x10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23x10-12, masa całkowita: 9 400 kg, masa własna: 6 400 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 2 000 mm, całkowita szerokość: 3 100 mm, kolor: czerwony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, COMBILIFT C3000GST | 2018 | GAS | Triplex 8300 mm | Condition 5/5 ⭐
Specifications:
Model: COMBILIFT C3000GST
Year: 2018
Hours: 6099 mth ⏱️
Drive: Gas ⛽
Capacity: 3000 kg
Load centre: 600 mm
Mast: Triplex
Lift height: 8300 mm
Fork positioner: 1360 mm
Fork length: 1100 mm
Weight: 6400 kg
Dimensions:
L: 2000 mm | W: 3100 mm | H: 2650 mm
Overall height: 3700 mm
Tyres (NEW – 100%) 🆕
Godpfey Ux Tljx Akgsbn
Superelastic (solid)
Front: 16x7x10 1/2
Rear: 23x10-12
Refurbished – no corrosion ✨
Condition:
Technical: 5/5 – fully serviced 🔧
Visual: Very good – looks like new 👌
Ready to work immediately ✅
Warranty included. Transport available 🚛
_____
COMBILIFT C3000GST | 2018 | GAS | Triplex 8300 mm | Zustand 5/5 ⭐
Technische Daten:
Modell: COMBILIFT C3000GST
Baujahr: 2018
Betriebsstunden: 6099 mth ⏱️
Antrieb: Gas ⛽
Tragfähigkeit: 3000 kg
Lastschwerpunkt: 600 mm
Mast: Triplex
Hubhöhe: 8300 mm
Zinkenversteller: 1360 mm
Gabellänge: 1100 mm
Eigengewicht: 6400 kg
Abmessungen:
L: 2000 mm | B: 3100 mm | H: 2650 mm
Gesamthöhe: 3700 mm
Reifen (NEU – 100%) 🆕
Superelastik (Vollgummi)
Vorne: 16x7x10 1/2
Hinten: 23x10-12
Überholt – keine Korrosion ✨
Zustand:
Technisch: 5/5 – komplett gewartet 🔧
Optisch: Sehr gut – neuwertig 👌
Sofort einsatzbereit ✅
Garantie inklusive. Transport möglich 🚛
Ogłoszenia
Teolin
36 km
Regał magazynowy o szerokim rozstawie
KardexSHUTTLE-XP-500-2450X864X9950mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, ładowność na sekcję magazynową: 360 kg, bezpiecznik elektryczny: 17 A, całkowita szerokość: 2 780 mm, całkowita wysokość: 9 950 mm, całkowita długość: 3 074 mm, długość półki: 2 450 mm, Firma, posiada na sprzedaż 4 automatyczne regały:
Kardex SHUTTLE-XP-500
Serwisowane przez autoryzowany serwis
ilość 3 sztuki
cena dotyczy 1 sztuki - 7 500 €
Gbsdpoyzqm Djfx Akgjn
Kardex SHUTTLE-XP-500
Uszkodzona (napęd windy)
Ilość 1 sztuka
Cena dotyczy 1 sztuki - 2800 €
Demontaż, załadunek, transport po stronie kupującego.
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, zdjęć prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Sideloader
BulmorDQn50/16/81T - TRIPLEX
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 6 726 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 8 150 mm, wolny skok podnoszenia: 2 710 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 620 mm, szerokość karetki wideł: 1 470 mm, długość wideł: 1 600 mm, masa własna: 8 140 kg, całkowita długość: 4 600 mm, typ napędu: Diesel, szerokość konstrukcji: 2 430 mm, boczny załadunek
środek ciężkości ładunku: 800
Szerokość wideł: 180 mm
Grubość widelca: 60 mm
Typ masztu: Triplex
Stan: gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ opon przednich: Superelastyczne
Rozmiar opon przednich: 355/45-15
Typ opon tylnych: Superelastyczne
Rozmiar opon tylnych: 355/45-15
Gbedpfx Aju Dz Icjkgen
Opis: Oprócz tego modelu Bulmora w naszym magazynie w Hamburgu i Gdańsku posiadamy około 200 wózków widłowych o dużym udźwigu, wózków widłowych kompaktowych, wózków widłowych i wózków załadowczych bocznych. Odwiedź naszą stronę główną - sago-online U nas zawsze możliwe są transakcje ratalne i finansowanie na korzystnych warunkach. Z przyjemnością kupimy również Twój używany pojazd, nawet jeśli nie kupisz go od nas. Nasz właściciel, pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat modelu DQn50/16/81TV. P.S.: Nasz główny warsztat wózków widłowych specjalizuje się w naprawach, konserwacji, remontach i specjalnych konstrukcjach wózków widłowych o udźwigu 8 ton i większym. specjalistyczny. Z przyjemnością wystawimy Twój pojazd na sprzedaż komisową.
pozycjoner wideł,
Ogrzewanie, pełna kabina, pełna wolna winda,
Wysokość platformy: 850 mm

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Elektryczny wózek widłowy 4-kołowy
KalmarECG80-6 - TRIPLEX - Drehsitz
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 16 312 h, ładowność: 8 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 840 mm, wolny skok podnoszenia: 2 260 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 510 mm, szerokość karetki wideł: 2 050 mm, długość wideł: 2 000 mm, masa własna: 12 501 kg, całkowita długość: 3 950 mm, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 2 050 mm, Elektryczny wózek widłowy 4-kołowy
Środek ciężkości: 600
Szerokość wideł: 150 mm
Grubość wideł: 60 mm
Typ masztu: Triplex
Gbsdpfou Dzcaox Akgen
Stan: Gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: Bardzo dobry
Typ opony przedniej: Pneumatyczna
Rozmiar opony przedniej: 8,25-15
Typ opony tylnej: Pneumatyczna
Rozmiar opony tylnej: 8,25-15
Napięcie akumulatora: 80 V
Akumulator Ah: 1720 Ah
Rok produkcji akumulatora: 2018
Opis: Oprócz tego modelu Kalmar mamy również około 200 ciężkich wózków widłowych, kompaktowych wózków widłowych, wózków widłowych i wózków bocznych w naszych magazynach w Hamburgu i Gdańsku. Odwiedź naszą stronę internetową - sago-online. Zawsze dostępne są kredyty ratalne i finansowanie na korzystnych warunkach. Chętnie kupimy również Twój używany pojazd, nawet jeśli nie kupisz pojazdu od nas. Nasz właściciel, pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli Ci szczegółowych porad na temat tego ECG80-6. P.S.: Nasz warsztat wózków widłowych specjalizuje się w naprawach, konserwacji, remontach i niestandardowej budowie wózków widłowych o wadze 8 ton i większej. Chętnie wystawimy również Twój pojazd na sprzedaż komisową.
Przesuw boczny, pozycjoner wideł,
Ogrzewanie, pełna kabina, pełny wolny podnośnik,
Obrotowe siedzenie
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Czterokierunkowy sideloader
BaumannEVS25/12-11,8/57 TR LK - TRIPLEX
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2001, godziny pracy: 24 769 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 5 700 mm, wolny skok podnoszenia: 1 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 640 mm, szerokość karetki wideł: 1 500 mm, długość wideł: 1 160 mm, masa własna: 6 038 kg, całkowita długość: 3 280 mm, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 1 950 mm, Ładowarka boczna czterokierunkowa
Środek ciężkości ładunku: 590
Szerokość wideł: 150 mm
Grubość wideł: 50 mm
Typ masztu: Triplex
Stan: gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: bardzo dobry
Napięcie akumulatora: 80V
Akumulator Ah: 620Ah
Rok produkcji akumulatora: 2015
Opis: Oprócz tego modelu Baumann, w naszym magazynie w Hamburgu i Gdańsku posiadamy około 200 wózków widłowych o dużym udźwigu, wózków widłowych kompaktowych, wózków widłowych i wózków załadowczych bocznych. Odwiedź naszą stronę główną - sago-online U nas zawsze możliwe są transakcje ratalne i finansowanie na korzystnych warunkach. Z przyjemnością kupimy również Twój używany samochód na zasadach otwartych, nawet jeśli nie będziesz od nas kupował pojazdu. Nasz właściciel, pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat modelu EVS25/12-11.8/57 TR LK. P.S.: Nasz warsztat wózków widłowych specjalizuje się w naprawach, konserwacji, remontach i specjalnych konstrukcjach wózków widłowych o udźwigu od 8 ton. specjalistyczny. Z przyjemnością wystawimy Twój pojazd na sprzedaż komisową.
Pozycjoner wideł,
Gbsdpewdknmsfx Akgon
Pełny wolny skok,
Wysokość platformy: 360 mm
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
Dan Truck8450DG Container-Indoor-Stapler -TRIPLEX
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 10 339 h, ładowność: 4 674 kg, wysokość podnoszenia: 4 180 mm, wolny skok podnoszenia: 1 370 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 200 mm, szerokość karetki wideł: 1 750 mm, długość wideł: 2 000 mm, masa własna: 7 505 kg, całkowita długość: 3 200 mm, typ napędu: Diesel, szerokość konstrukcji: 1 460 mm, wózki widłowe z silnikiem diesla
Środek ciężkości ładunku: 500
Szerokość wideł: 150 mm
Grubość wideł: 50 mm
Typ masztu: Triplex
Godswf Skrspfx Akgjbn
Stan: gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ opon przednich: Superelastyczne
Rozmiar opon przednich: 355/50-15
Typ opon tylnych: Superelastyczne
Rozmiar opon tylnych: 7.00-12
Opis: Oprócz tego modelu Dantruck w naszym magazynie w Hamburgu i Gdańsku posiadamy około 200 wózków widłowych o dużym udźwigu, wózków widłowych kompaktowych, wózków widłowych i wózków załadowczych bocznych. Odwiedź naszą stronę główną - sago-online U nas zawsze możliwe są transakcje ratalne i finansowanie na korzystnych warunkach. Z przyjemnością kupimy również Twój używany samochód na zasadach otwartych, nawet jeśli nie będziesz od nas kupował pojazdu. Nasz właściciel, Pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat modelu 8450DG. P.S.: Nasz główny warsztat wózków widłowych specjalizuje się w naprawach, konserwacji, remontach i specjalnych konstrukcjach wózków widłowych o udźwigu od 8 ton. specjalistyczny. Z przyjemnością wystawimy Twój pojazd na sprzedaż komisową.
Przesuw boczny, pozycjoner wideł,
Ogrzewanie, pełna kabina, pełna wolna winda,
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy boczny
LindeS50 //Duplex 4850 mm //
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2001, godziny pracy: 7 982 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 850 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 520 mm, producent silników: Perkins, długość wideł: 1 200 mm, stan opon: 70 procent, masa całkowita: 8 400 kg, całkowita wysokość: 3 250 mm, całkowita długość: 4 100 mm, całkowita szerokość: 2 000 mm, maksymalna waga ładunku: 5 000 kg, rozmiar opony: 8.25x15, paliwo: diesel, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, Linde S50 is in very good condition.
Gbedpjzadvujfx Akgsn
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Przemyśl
348 km
Osuszacz chłodniczy sprężonego powietrza
Atlas Copco CD 70+ dryeradsorption dehumidifier
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2012, Adsorpcyjny osuszacz powietrza Atlas Copco CD 70+ Rok produkcji: 2012 Wydajność: 4 200 l/min Punkt rosy pod ciśnieniem: -40 °C Spadek ciśnienia: 0,16 bar Maksymalne ciśnienie robocze: 14,5 bar Wymiary filtrów: DD / PD 60 - DDp 60 Waga: 120 kg Wymiary: 550 (dł.) × 364 (szer.) × 1479 (wys.) mm Temperatura powietrza na wlocie: 35 °C Temperatura otoczenia: 25 °C Ciśnienie robocze: 7 bar
Gsdjyzaamjpfx Akgsbn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Pompa KSB ETALINE ETL silnik Siemens 0.55 kW EX ATEX
Pompa KSB ETALINE ETL silnik Siemens 0.55 kW EX ATEXPompa KSB ETALINE ETL silnik Siemens 0.55 kW EX ATEX
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz pompa liniowa renomowanej niemieckiej firmy KSB model ETALINE ETL 032-032-200 w komplecie z silnikiem Siemens
Urzadzenie przeznaczone do pracy w instalacjach przemyslowych systemach grzewczych chlodniczych oraz obiegach wody
DANE TECHNICZNE POMPY
Producent KSB
Model ETALINE ETL 032-032-200
Wydajnosc Q 4 0 m3 h
Wysokosc podnoszenia H 12 m
Srednica wirnika 191 mm
Predkosc obrotowa 1459 obr min
Rok produkcji 2021
Przylacza kolnierzowe
SILNIK
Producent Siemens
Moc 0 55 kW
Zasilanie 400 V 50 Hz
Obroty okolo 1440 obr min
Klasa sprawnosci IE3
Wykonanie ATEX Ex II 2G
Zabezpieczenie PTC
Gbsdpfoywu Haox Akgen
STAN
Stan bardzo dobry
Urzadzenie kompletne
Widoczne lekkie slady magazynowania
Technicznie sprawne
ZASTOSOWANIE
Instalacje przemyslowe
Systemy HVAC
Obieg wody i cieczy
Zaklady produkcyjne
Strefy zagrozone wybuchem
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wciągnik łańcuchowy Yale CPVF 10-8 NE 1000 kg 2019 sterowanie radiowe
Wciągnik łańcuchowy Yale CPVF 10-8 NE 1000 kg 2019 sterowanie radioweWciągnik łańcuchowy Yale CPVF 10-8 NE 1000 kg 2019 sterowanie radiowe
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż elektryczny wciągnik łańcuchowy renomowanej firmy Yale model CPVF 10-8 NE.
Urządzenie w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażone w sterowanie radiowe firmy Magnetek (pilot + odbiornik).
Dane techniczne
• model: CPVF 10-8 NE
• udźwig: 1000 kg
• rok produkcji: 2019
• zasilanie: 400V / 3 fazy
Gbedjyrh I Ejpfx Akgon
• prędkość podnoszenia: 2 / 8 m/min
• sterowanie: pilot radiowy
• stan: bardzo dobry, normalne ślady użytkowania
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Jöhstadt PFJ TS 8/8 DIN 14410 – 800 l/min
Jöhstadt PFJ TS 8/8 DIN 14410 – 800 l/minJöhstadt PFJ TS 8/8 DIN 14410 – 800 l/min
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalne pompy pożarnicze PFJ (PFJ Pumpen und Feuerlöschtechnik GmbH, Niemcy) model TS 8/8 DIN 14410.
⚙️ Dane techniczne:
Model: TS 8/8 DIN 14410
Wydajność: 800 l/min
Gbjdpfx Aksyyxiwogen
Ciśnienie robocze: 8 bar
Obroty nominalne: ok. 2725 1/min
Rok produkcji:
2 sztuk1 – 1993r, 32mtg, 98mtg
1 sztuka – 1997r, 164mtg
Waga: ok. 162 kg
Producent: PFJ GmbH Jöhstadt – Made in Germany
🔧 Stan techniczny:
Pompy sprawne, uruchamiają się i pracują prawidłowo
Normalne ślady użytkowania (otarcia, rysy – widoczne na zdjęciach)
Sprzęt używany, ale w dobrym stanie technicznym
Kompletne jak na zdjęciach
📦 W zestawie:
Pompa spalinowa
Panel sterowania
Oświetlenie
Elementy widoczne na zdjęciach
💡 Zastosowanie:
Straż pożarna / OSP
Wypompowywanie wody
Prace przemysłowe i budowlane
Systemy przeciwpożarowe
ℹ️ Dodatkowe informacje:
Cena dotyczy 1 sztuki
Możliwość zakupu kompletu
Możliwość wysyłki
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Grundfos SPK 4-8 pompa pionowa 0,55 kW 3 m3/h 28 m
Grundfos SPK 4-8 pompa pionowa 0,55 kW 3 m3/h 28 mGrundfos SPK 4-8 pompa pionowa 0,55 kW 3 m3/h 28 m
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż pompa przemysłowa renomowanej firmy Grundfos.
Gbodpjywpahefx Akgjn
Model SPK 4-8 – pionowa pompa wielostopniowa przeznaczona do cieczy czystych, chłodziwa, instalacji przemysłowych oraz maszyn CNC.
Dane techniczne:
Producent: Grundfos
Model: SPK 4-8 A-A-A
Moc: 0,55 kW
Obroty: 2850 obr/min
Wydajność: ok. 3 m³/h
Wysokość podnoszenia: do 28 m
Temperatura cieczy: max 90°C
Kraj produkcji: Dania
Stan:
Używana, sprawna.
Widoczne ślady użytkowania (otarcia, lekkie ślady korozji – patrz zdjęcia).
Na obudowie widoczne pęknięcie przy króćcu – nie wpływa na pracę (do weryfikacji przez kupującego).
Ogłoszenia
Tata
481 km
Silnik elektryczny
Getriebebau NORD 32-RV30-90 L/8-2 BRE16
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, prędkość obrotowa (maks.): 90 obr./min, Zmienny silnik elektryczny 1,8 kW, 3,2-90 obr.
Producent: Getriebebau NORD
Typ: 32-RV30-90 L/8-2 BRE16
Moc: 0,45/1,80 kW
Napięcie: 230/400 V 50 Hz 0,31 A
Gbodpfxsud H Sde Akgsn
Obroty: 3,2-90 1/min
STOPIEŃ OCHRONY IP44
Średnica wału: 40 mm
Waga: 50 kg
Przekładnia:
Producent: Getriebebau NORD
Typ: 90L/8-2 BRE16
IP54
Ogłoszenia
Tata
481 km
Pompa wody do silników wysokoprężnych Kagema DPA
Kagema DPA 8-900m3/hVolvo TWD 710 300hp 218kW 6400ccm3
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, moc: 225 kW (305,91 KM), rodzaj paliwa: diesel, rodzaj chłodzenia: woda, Regularnie konserwowana pompa wody gaśniczej Volvo Diesel Kagema na sprzedaż w nowym stanie, bez pompy.
Przebieg maszyny: 298
Kontrola i wymiana oleju we wszystkich okresach konserwacji, niezależnie od użytkowania.
Producent: Kagema DPA
Silnik: 6-cylindrowy silnik wysokoprężny Volvo Penta TWD 710 V 218 kW / 296 KM
Dane: Producent: Volvo Penta
Producent: Volvo Penta
Typ: TWD 710V.
Nr spec.: 868725
Numer seryjny: 2071093240
Moc: 225 kW / 304 KM
Prędkość: 2450 obr.
Paliwo: olej napędowy
Długość: 330 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 220 cm
Zbiornik: 400 litrów
Transport wody około: 800-900m3
Ciśnienie 6,5 bara
Typ pompy wodnej: KSR-MXN 150-315
Gsdpfx Akohfl Dmogsbn
Skup maszyn i urządzeń przemysłowych.
Szeroki wybór używanych maszyn, urządzeń przemysłowych
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
System radiowy
TRIRIS-RS485-EXT-02
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), System radiowy, moduł styków antenowych, bezprzewodowy modem RF, Modbus
Gbsdpfx Aoip Uycskgjn
- Producent: TRL, system radiowy Wireless RF modem Ovp
- Typ: IRIS RS485-EXT-02
- Ilość: dostępny 1 moduł
- Cena: za sztukę
- Wymiary: 135/65/H30 mm
- Waga: 0,1 kg
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO EXTRALANG|13°°°KM|9G|LED vo+hi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 13 883 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 370 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 52 - Ten i wiele innych sprawdzonych transporterów Mercedes-Benz znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: ---- Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Extra Long, elegancki w kolorze grafitowoszarym metalizowanym (ciemny odcień). Dobry stan, bez ponownego lakierowania, minimalne zarysowania. Przegląd techniczny/HU (TÜV) nowy – ważny do 06.2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 09.2027. Vito wyposażony w wiele dodatków, w zadbanym stanie ogólnym, od pierwszego właściciela. ---- Do licznych dodatkowych opcji należą m.in.: automatyczna skrzynia biegów 9G-Tronic, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, światła tylne, stopu i kierunkowskazy w technologii LED, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami z przodu i z tyłu, pakiet zimowy, podgrzewane fotele kierowcy i pasażera, podgrzewane dysze spryskiwaczy, różne systemy wspomagania – asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent rozpoznawania znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), przygotowanie do montażu haka o uciągu 2,5 t, lakier metalizowany, zderzaki i elementy dodatkowe lakierowane w kolorze nadwozia, elektryczny hamulec postojowy, klimatyzacja, tempomat, przygotowanie pod nawigację (dla systemu multimedialnego MBUX), oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED, system szyn do mocowania ładunku, wielofunkcyjna kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, powiększony zbiornik paliwa (70 l), DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i zmierzchu, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, komfortowy fotel kierowcy z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełne kołpaki, system monitorowania ciśnienia w oponach, (...).
Gsdpozbgddsfx Akgsbn
----Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg Masa własna: 1934 kg Ładowność: ok. 866 kg Uciąg przyczepy: 2500 kg Norma emisji spalin: EURO 6e Rozstaw osi: 3430 mm Wymiary przestrzeni ładunkowej (dł. x szer. x wys. w cm): 310 x 165 x 138 VIN: W1VVLCEZ5T4566781 Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz Dokument COC dostępny 2 klucze ---- Zastrzegamy możliwość pomyłki, zmian i wcześniejszej sprzedaży ----Wyposażenie dodatkowe: uciąg przyczepy 2500 kg, instalacja elektryczna do gniazda przyczepy, elektryczny hamulec postojowy, dywaniki gumowe, funkcja hold, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej, lakier metalizowany, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania, system szyn do mocowania ładunku, dwumiejscowa kanapa w kabinie, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy dodatkowe lakierowane w kolorze nadwozia, zabudowa przestrzeni ładunkowej/skrzyni: sklejka, pakiet zimowy.
Dodatkowe wyposażenie: pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, trzecie światło stop, adaptacyjne światła stop, poduszka powietrzna pasażera, poduszka kierowcy, wspomaganie ruszania pod górę (Hill Start Assist), lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie (oba), lusterka z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, radio DAB (cyfrowy odbiór), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention-Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, zarządzanie awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości do 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-stopniowa), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, tylna klapa
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO EXTRALANG|3°°°KM|9G|LED vo+hi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 3 620 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 370 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 51 – Ten i wiele innych sprawdzonych transporterów Mercedes-Benz znajdziesz na naszej stronie internetowej: ---- Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Extra Long, atrakcyjny w kolorze grafitowym metalik ciemny. Pojazd bezwypadkowy, bez poprawek lakierniczych. Stan bardzo dobry, przegląd techniczny i badanie emisji spalin (TÜV) nowe – ważne do 06.2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz obowiązuje do 09.2027. Vito wyposażony w wiele dodatków, utrzymany w bardzo dobrym, zadbanym stanie ogólnym, od pierwszego właściciela. ---- Do licznych wyposażenia dodatkowego należą m.in.: 9G-Tronic automatyczna skrzynia biegów, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, światła tylne, stopu i kierunkowskazy w technologii LED, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania z przodu i z tyłu, pakiet zimowy, podgrzewane fotele kierowcy i pasażera, podgrzewane dysze spryskiwaczy, wiele systemów asystujących, takich jak asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent rozpoznawania znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), przygotowanie do montażu haka holowniczego 2,5t, lakier metaliczny, zderzaki i elementy nadwozia lakierowane w kolorze nadwozia, elektryczny hamulec postojowy, klimatyzacja, tempomat, przygotowanie do systemu nawigacji (dla MBUX), oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, system mocowania ładunku na szynach, wielofunkcyjna kierownica regulowana w pionie i poziomie, powiększony zbiornik paliwa (70l), radio DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i zmierzchu, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, fotel kierowcy Komfort z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełne kołpaki, system monitorowania ciśnienia w oponach, (...) .
----Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Masa własna: 1934 kg
Ładowność: ok. 866 kg
Masa przyczepy: 2500 kg
Norma emisji: EURO 6e
Rozstaw osi: 3430 mm
Przestrzeń ładunkowa DxSxW (ok. w cm): 310 x 165 x 138
VIN: W1VVLCEZ7T4566765
Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz
Dokument COC dostępny
2 kluczyki
----Błąd, zmiany i sprzedaż w międzyczasie zastrzeżone----Wyposażenie dodatkowe:
Masa przyczepy 2500 kg, instalacja elektryczna do gniazda przyczepy, elektryczny hamulec postojowy, dywaniki gumowe, funkcja Hold, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, lakier metalizowany, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania, system mocowania ładunku na szynach, podwójny fotel pasażera w kabinie, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy zewnętrzne lakierowane w kolorze nadwozia, okładziny ze sklejki w przestrzeni ładunkowej/nadwoziu, pakiet zimowy
Gbsdszbgdkepfx Akgjn
Dalsze wyposażenie:
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, 3. światło stop, adaptacyjne światła STOP, poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne (obie), lusterka z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, tuner DAB (cyfrowe radio), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention-Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, zarządzanie awaryjne, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, ogranicznik prędkości 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-biegowa), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek, tylna
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 20SHE TRIPLEX 8500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 288 h, ładowność: 2 000 kg, wysokość podnoszenia: 8 500 mm, wolny skok podnoszenia: 3 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 950 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: automatyczny, szerokość karetki wideł: 1 000 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 x 7 x 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 x 7 x 12 1/8, masa całkowita: 8 900 kg, masa własna: 6 900 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 1 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, AISLE MASTER 20SHE – 2014 | 288 OPERATING HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 8500 mm
Ready for operation from day one – no investment, no risk ⚙️
---
### Why this forklift? 🚀
Are you looking for a machine that will not interrupt your operations?
This AISLE MASTER 20SHE is a proven unit after a full service –
ready to work immediately, with no hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 288 operating hours – genuinely low usage
✔ New tyres – no additional investment required
---
### Key specifications 📊
* Capacity: 2,000 kg
* Drive: ELECTRIC ⚡
* Mast: Triplex – 8,500 mm
* Fork positioner: 1,000 mm
* Fork length: 1,150 mm
* Cabin: open
* Free lift: 3,000 mm
---
### Full technical specification 🔧
General data:
* Year of manufacture: 2014
* Operating hours: 288 MTH
* Capacity: 2,000 kg
* Load centre: 600 mm
* Truck weight: 6,900 kg
Mast and lifting:
* Mast type: Triplex
* Lifting height: 8,500 mm
Forks and attachments:
* Fork positioner: 1,000 mm
* Fork length: 1,150 mm
Dimensions:
* Height: 2,250 mm
* Length: 2,700 mm
* Width: 1,250 mm
* Overall height: 3,950 mm
Chassis:
* Tyres: super elastic (100%) – new
* Front: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
* Rear: 18 x 7 x 12 1/8
Equipment:
* Open cabin
* Side shift
* Free lift
Condition:
* Technical: 5/5 – after full service
* Visual: refurbished, like new, no corrosion
---
### Ideal for: 🏭
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
---
### What you are buying 💡
You are not buying a “used forklift”.
You are buying a fully prepared and tested machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available 🎥
✔ Transport available directly to your location 🚛
---
### Delivery and service 🌍
* Transport across Europe
* Full logistics support
* Assistance with leasing / financing
* After-sales support
---
### Why FT LOGISTICS? 🤝
We deliver forklifts that work – not ones that sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
---
### Contact us now 📞
Gjdpoy T Rtzofx Akgobn
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO EXTRALANG|12°°°KM|9G|LED vo+hi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 12 104 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 09/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 370 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 53 – Ten i wiele innych sprawdzonych transporterów Mercedes-Benz znajdziesz na naszej stronie internetowej: ----Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Extra Long, elegancki w kolorze grafitowym metalik, ciemny. Bardzo dobry stan, bez poprawek lakierniczych. Przegląd techniczny i Badanie Emisji Spalin (TÜV) nowe – ważne do 06.2028. Fabryczna gwarancja Mercedes-Benz ważna do 09.2027. Vito jest bogato wyposażony, w bardzo zadbanym stanie ogólnym, od pierwszego właściciela.
----Wśród licznych opcji znajdują się m.in.: 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów 9G-Tronic, reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, światła tylne, stopu oraz kierunkowskazy w technologii LED, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami z przodu i z tyłu, różne systemy asystujące, takie jak asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), przygotowanie pod montaż haka holowniczego 2,5t, lakier metalizowany, zderzaki i elementy dodatkowe w kolorze nadwozia, elektryczny hamulec postojowy, klimatyzacja, tempomat, przygotowanie pod system nawigacyjny (do multimediów MBUX), oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED, system szynowy mocowania ładunku, wielofunkcyjna kierownica regulowana w pionie i poziomie, powiększony zbiornik paliwa (70L), radio DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i światła, zewnętrzne lusterka elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, fotel kierowcy komfortowy z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełne kołpaki, system kontroli ciśnienia w oponach, (...) .
Gjdpsza Rkrefx Akgsbn
----Opony całoroczne
Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Masa własna: 1934 kg
Ładowność: ok. 866 kg
Masa przyczepy: 2500 kg
Norma emisji: EURO 6e
Rozstaw osi: 3430 mm
Wymiary przestrzeni ładunkowej (dł. x szer. x wys., ok. w cm): 310 x 165 x 138
VIN: W1VVLCEZ2T4559819
Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz
Dokument COC dostępny
2 kluczyki
----Błędy, zmiany i sprzedaż zastrzeżone----Wyposażenie dodatkowe:
Masa przyczepy 2500 kg, przygotowanie elektryczne pod gniazdo przyczepy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, elektryczny hamulec postojowy, funkcja Hold, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, lakier metalizowany, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, światła tylne, stopu oraz kierunkowskazy w technologii LED, pakiet parkowania z kamerą cofania, system szyn mocowania ładunku, siedzenia w kabinie: fotel pasażera podwójny, fotel kierowcy podgrzewany, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy dodatkowe w kolorze nadwozia, zabudowa przestrzeni ładunkowej/skrzyniowej: sklejka.
Inne wyposażenie:
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, trzecie światło stop, adaptacyjne światło stop, poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, lusterka elektryczne regulowane i podgrzewane, oba lusterka z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, radio cyfrowe DAB, obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asysty kierowcy: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent prędkości, zarządzanie awaryjne, asystent bocznego wiatru, alternator 250A, ogranicznik prędkości do 210 km/h, automatyczna skrzynia GTronic (9 biegów), uchwyty na napoje z przodu, zamykany schowek pasażera, tylna klapa, nadwozie/karoseria: furgon standardowy, zestaw
Ogłoszenia
Berlin
395 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 116 CDI PRO EXTRALANG|9 tKM|9G|LED|GARANTIE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 9 523 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 10/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 370 mm, całkowita szerokość: 1 928 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 650 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 380 mm, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Nr 54 – Ten i wiele innych sprawdzonych transporterów marki Mercedes Benz znajdziesz na naszej stronie internetowej: ----Mercedes-Benz Vito 116 CDI Pro Extra Long, elegancki w grafitowym metaliku (ciemny). Bardzo dobry stan, bez napraw lakierniczych. Przegląd techniczny (TÜV) nowy – ważny do 06/2028. Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz ważna do 10/2027. Vito jest bogato wyposażony i znajduje się w bardzo zadbanym stanie ogólnym, od pierwszego właściciela. ----Do licznych dodatków należą m.in.: 9G-Tronic automatyczna skrzynia biegów, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami z przodu i z tyłu, różne systemy asystujące jak asystent martwego pola, aktywny asystent pasa ruchu, aktywny asystent hamowania, asystent znaków drogowych, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), przygotowanie pod montaż haka holowniczego 2,5 t, lakier metalizowany, zderzaki i elementy nadwozia lakierowane w kolorze auta, elektryczny hamulec postojowy, tylne drzwi bez przeszkleń (kąt otwarcia 270 stopni), klimatyzacja, tempomat, przygotowanie do systemu nawigacji (dla multimediów MBUX), oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej, system mocowania ładunku na szynach, wielofunkcyjna kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, powiększony zbiornik paliwa (70 l), DAB, Bluetooth, czujnik deszczu i zmierzchu, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, fotel kierowcy Comfort z podparciem lędźwiowym, dwudrożne głośniki, pełne kołpaki, system kontroli ciśnienia w oponach (...).
----Opony całoroczne
Dopuszczalna masa całkowita: 2800 kg
Masa własna: 1934 kg
Ładowność: ok. 866 kg
Masa przyczepy: 2500 kg
Norma emisji spalin: EURO 6e
Rozstaw osi: 3430 mm
Wymiary przestrzeni ładunkowej (dł. x szer. x wys. w cm): ok. 310 x 165 x 138
VIN: W1VVLCEZ8T4567424
Gsdpfeza Rklox Akgobn
Gwarancja fabryczna Mercedes-Benz
Dokument COC dostępny
2 kluczyki
----Możliwość pomyłek, zmian i wcześniejszej sprzedaży zastrzeżona
Wyposażenie dodatkowe:
Masa przyczepy 2500 kg, hak holowniczy: elektryka do gniazda przyczepy, lusterka elektrycznie składane, hamulec postojowy elektryczny, tylne drzwi bez okien (kąt otw. 270°), funkcja Hold, podłoga z drewna w części ładunkowej, LED w przestrzeni ładunkowej, lakier metalik, Multibeam LED z asystentem świateł drogowych Plus, pakiet parkowania z kamerą cofania, szynowy system mocowania ładunku, podwójny fotel pasażera w kabinie, fotel kierowcy podgrzewany, integracja smartfona (Apple CarPlay i Android Auto), zderzaki i elementy nadwozia w kolorze samochodu, zabudowa przestrzeni ładunkowej: sklejka.
Dodatkowe wyposażenie:
Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka, 3. światło stop, adaptacyjne światła STOP, poduszka powietrzna pasażera, poduszka kierowcy, asystent ruszania pod górę, lusterka elektryczne i podgrzewane, oba, lusterko z asystentem martwego pola, wskaźnik temperatury zewnętrznej, pakiet BlueEfficiency, radio DAB (cyfrowy odbiór), obrotomierz, automatyczne włączanie świateł, systemy asystujące: aktywny asystent hamowania, aktywny asystent pasa ruchu, Attention-Assist (czujnik zmęczenia), inteligentny asystent kontroli prędkości, system zarządzania awariami, asystent bocznego wiatru, alternator 250 A, limiter prędkości do 210 km/h, automatyczna skrzynia biegów G-Tronic (9-stopniowa), przednie uchwyty na napoje, zamykany schowek, nadwozie: furgon standard, zespół wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, komfortowe zamykanie, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, paliwo
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Drukarka atramentowa
MARCONI DATA SYSTEMSVideojet Excel 170i / 178i
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1993, Szczegóły techniczne:
Gbedpju Nu Tpofx Akgon
Wysokość druku: -
Wysokość druku: -
Podłączenie: 100-240 V
Sterowanie pneumatyczne: min./maks.: 4,8/6,9 bara
Drukarka jest małą drukarką atramentową do bezdotykowego znakowania produktów.
Zastosowanie: do etykietowania i znakowania tekstyliów
Urządzenie może drukować na dowolnej powierzchni, dowolnej strukturze, dowolnym profilu i dowolnym kształcie. (według producenta)
Wyposażona w dwie jednostki sterujące.
Dalsze cechy:
-Wysokość znaków: 3,3 - 8,6 mm i 1/8" - 1/3"; Pozycje zestawu znaków: 62 pozycje;
-Obsługa za pomocą jednostki sterującej
-Wyposażona w jednostkę sterującą 170i i dodatkową jednostkę sterującą 178i
Wymiary:
-Maszyna: L: 600 x W: 650 x H: 1800mm
-Jednostki sterujące: L: 203 x W: 508 x H: 610mm
Maszyna jest sprzedawana zgodnie z opisem. Bez uruchomienia testowego!
w magazynie.
*
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Kahla
540 km
Elektryczny wózek widłowy 3 kołowy
HangchaCPDS15-xcd8G-SI
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2023, godziny pracy: 7 130 h, ładowność: 1 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 038 mm, długość wideł: 1 600 mm, typ napędu: Elektro, Elektryczny wózek widłowy trójkołowy
Gsdpjymtzyefx Akgjbn
ISO klasa: ISO klasa 2 = 1.000 - 2.500 kg
Typ masztu: Triplex
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ ogumienia przedniego: superelastyczne, niebrudzące, białe
Typ ogumienia tylnego: superelastyczne, niebrudzące, białe
Napięcie akumulatora: 80V
Pojemność akumulatora: 202Ah
Rok produkcji akumulatora: 2023
Opis: Warsztatowo sprawdzony, nowa kontrola UVV i przegląd, nowe lakierowanie
Przesuw boczny,
3. zawór, 4. zawór, tylne światło robocze, przednie światło robocze, osłona dachu, przednia szyba, półkabina, ogrzewanie, pełny wolny skok, certyfikat CE.
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Furgon z wysokim dachem
MANTGE 3.180 L3H3 Kasten ACC DAB 2xSchiebetür SITZH
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 01/2025, rodzaj paliwa: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 040 mm, całkowita wysokość: 2 590 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 201 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 832 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 961 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, system nawigacji, * Asystent ruszania pod górę
* Koncepcja emisji spalin, EU6 AR
* Jedno ucho holownicze z przodu
* Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera
* Galeria dachowa ze schowkami, dwoma wnękami 1-DIN i lampką do czytania
* Osłony przeciwsłoneczne, składane i uchylne na bok
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Lusterka zewnętrzne po lewej i prawej, wypukłe, z wbudowanymi LED-owymi kierunkowskazami i strefą szerokokątną
* Napęd na przednie koła
* Asystent hamowania awaryjnego (dla adaptacyjnego tempomatu ACC do 160 km/h)
* Drewniana podłoga przestrzeni ładunkowej ze wzmocnioną krawędzią załadunkową
* ESP z elektroniczną blokadą dyferencjału, systemem kontroli poślizgu (ASR) i ABS
* Wysoki dach, lakierowany w kolorze nadwozia
* Zwiększone zawieszenie/tłumienie i wzmocniona stabilizacja
* Podsufitka w przestrzeni pasażerskiej jako formowana okładzina
* Immobilizer elektroniczny
* Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
* Uchwyty wejściowe na słupkach tylnych
* Podwójny moduł USB 45W
* Światła do jazdy dziennej z automatycznym przełączaniem, funkcja 'Leaving home' i ręczna 'Coming home'
* Elektryczna listwa przyłączeniowa
* Wyciszenie wnętrza Premium
* Klasa wagowa przedniej osi
* Silnik Diesla 2,0 l, agregat 03N.G
* Adaptacyjny tempomat (ACC) z ogranicznikiem prędkości i funkcją zatrzymania
* Automatyczna skrzynia biegów 8-biegowa
* Schowek zamykany na klucz, oświetlany
* Klimatyzacja 'Climatronic' w kabinie kierowcy
* Podwójne reflektory halogenowe
* Koncepcja oświetlenia LED wewnątrz przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej
* Blokada drzwi tylnych (zabezpieczenie przed dziećmi) w przestrzeni pasażerskiej
* Asystent rozpoznawania znaków drogowych
* Kamera cofania 'Rear View'
* Osłona chłodnicy czarna z chromowaną listwą
* Asystent świateł drogowych 'Light Assist'
* Wielofunkcyjna kierownica (3 ramiona)
* 4 głośniki: 2 wysokotonowe, 2 niskotonowe
* MAN SmartLink
* Wyświetlacz wielofunkcyjny 'Plus'
* System wykrywania zmęczenia kierowcy
* Silnik wysokoprężny 2,0 l/130 kW (4V)
* BIT, podst. silnik common-rail: TK1/TK4
* Standardowa nawigacja z pakietem media i internet
* Reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
* MAN Connect (usługi telefoniczne, aplikacje pokładowe, nawigacja zależna od urządzenia), z OCU
* MAN Media Van Business
* Opony letnie
* Rozstaw osi standardowy 3.640 mm
* 3-punktowe, automatyczne pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości i napinaczami z przodu
Gbjdpfx Akjvvqwyegen
* Boczne i czołowe poduszki powietrzne dla kierowcy
* Przednie, tylne i boczne szyby w przeszkleniu termoizolacyjnym
* Gniazda 12V w kabinie kierowcy (trzy w panelu środkowym, dla wersji z kierownicą po lewej dodatkowe w strukturze siedzenia po lewej)
* Fotel amortyzowany 'ergoActive' lewy
* Fotel obrotowy prawy
* Kontrola pasów, styk elektroniczny w zamku pasa
* Tapicerka materiałowa 'Toronto Grid'
* Podgrzewanie siedzenia prawego, regulowane oddzielnie
* Boczne światła obrysowe
* Dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
* Start-stop z rekuperacją energii hamowania
* Dwa gniazda 12V w przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej
* Asystent bocznego wiatru
* Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu
* Wersja LNFZ z maks. 3 miejscami siedzącymi
* Centralny zamek z pilota i sterowaniem wewnętrznym
* Drzwi przesuwne lewe z punktem pośrednim i podwyższonym unoszeniem
* Drzwi przesuwne prawe
* Cyfrowy radioodbiornik (DAB+)
* Oś przednia (ładowno
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Koparka kołowa
HydremaRB15-MX18 with tiltrotator, quick coupler and excavator bucket
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 2 691 h, 2020 | Hydrema RB15-MX18 z tiltrotatorem, szybkozłączem i łyżką koparkową | Używana koparka kołowa | 2691 motogodzin
📍 Lokalizacja: Niemcy
🚛 Dostawa możliwa do Twojej lokalizacji – skorzystaj z naszego kalkulatora wysyłki, aby oszacować koszty transportu!
💰 Kup teraz za 113 000 EUR lub złóż ofertę.
Możliwa płatność przy odbiorze za niewielką opłatą (wymaga akceptacji)*
👷♂️ Sprawdzona przez niezależnego eksperta
54 punkty inspekcyjne; 47 zatwierdzonych ✅, 7 z niedoskonałościami ℹ️, 0 poważnych usterek ⚠️
📌 Komentarz inspektora:
Podczas testu funkcjonalnego nie stwierdzono żadnych problemów. Maszyna w akceptowalnym stanie, choć występują pewne słabsze punkty. Koniecznie należy zwrócić uwagę na wyciek oleju silnikowego. Aktualnie nie posiada homologacji drogowej, ale istnieje możliwość rejestracji.
📄 Chcesz zobaczyć pełny raport z inspekcji, dodatkowe zdjęcia lub wideo?
Wskazówka: Referencja "40781 Equippo" jest powszechnie używana przy wyszukiwaniu dodatkowych informacji online.
💡 Dlaczego ta maszyna i nasza usługa wyróżniają się na tle konkurencji:
✔ Szczegółowa inspekcja przez profesjonalistów
✔ Dostawa bezpośrednio na plac budowy
✔ Gwarancja zwrotu pieniędzy
Godpsza Dxiefx Akgebn
✔ Bezpieczne i elastyczne opcje płatności
🔄 Rozważasz inne maszyny?
Oferujemy przydatne narzędzia i zasoby dla wszystkich właścicieli i operatorów sprzętu – łatwo dostępne na naszej platformie.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 20SHE TRIPLEX 8500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 288 h, ładowność: 2 000 kg, wysokość podnoszenia: 8 500 mm, wolny skok podnoszenia: 3 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 950 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: automatyczny, szerokość karetki wideł: 1 000 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 x 7 x 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 x 7 x 12 1/8, masa całkowita: 8 900 kg, masa własna: 6 900 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 1 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, AISLE MASTER 20SHE – 2014 | 288 OPERATING HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 8500 mm
Ready for operation from day one – no investment, no risk ⚙️
---
### Why this forklift? 🚀
Are you looking for a machine that will not interrupt your operations?
This AISLE MASTER 20SHE is a proven unit after a full service –
ready to work immediately, with no hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 288 operating hours – genuinely low usage
✔ New tyres – no additional investment required
---
### Key specifications 📊
* Capacity: 2,000 kg
* Drive: ELECTRIC ⚡
* Mast: Triplex – 8,500 mm
* Fork positioner: 1,000 mm
* Fork length: 1,150 mm
* Cabin: open
* Free lift: 3,000 mm
---
### Full technical specification 🔧
General data:
* Year of manufacture: 2014
* Operating hours: 288 MTH
* Capacity: 2,000 kg
* Load centre: 600 mm
* Truck weight: 6,900 kg
Mast and lifting:
* Mast type: Triplex
* Lifting height: 8,500 mm
Forks and attachments:
* Fork positioner: 1,000 mm
* Fork length: 1,150 mm
Dimensions:
* Height: 2,250 mm
* Length: 2,700 mm
* Width: 1,250 mm
* Overall height: 3,950 mm
Chassis:
* Tyres: super elastic (100%) – new
* Front: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
* Rear: 18 x 7 x 12 1/8
Equipment:
* Open cabin
* Side shift
* Free lift
Condition:
* Technical: 5/5 – after full service
* Visual: refurbished, like new, no corrosion
---
### Ideal for: 🏭
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
---
### What you are buying 💡
You are not buying a “used forklift”.
You are buying a fully prepared and tested machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available 🎥
Godjy Tpkrjpfx Akgobn
✔ Transport available directly to your location 🚛
---
### Delivery and service 🌍
* Transport across Europe
* Full logistics support
* Assistance with leasing / financing
* After-sales support
---
### Why FT LOGISTICS? 🤝
We deliver forklifts that work – not ones that sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
---
### Contact us now 📞
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "atb cd 90l2-8 ex-geschützt"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc















































































































































































































































































































































































































































