Używane Stacjonarny Układ Wydechowy na sprzedaż (11 841)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wartenberg
690 km
Stacjonarny system odciągowy
NestroJet NFHSU111225
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, powierzchnia filtracyjna: 160 m², Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, NESTRO instalacja odciągowa rok produkcji 2022 – nowoczesna instalacja przemysłowa – stan bardzo dobry
Odsysanie Nestro Jet NFHSU 11125, 160 m² powierzchnia filtracyjna, w zestawie 2x elektryczny rozdzielacz rury ciśnieniowej, bez instalacji gaśniczej, rok prod. 2022
Opis oferty
Na sprzedaż wysokiej jakości, nowoczesna instalacja odciągowa renomowanej marki NESTRO Lufttechnik GmbH z roku 2022.
Urządzenie pochodzi z zastosowania przemysłowego i jest w stosownie bardzo dobrym, zadbanym stanie. Dzięki młodemu wiekowi oferuje aktualną technologię, wysoką efektywność energetyczną oraz nowoczesne komponenty sterujące.
👉 Idealne do stolarni, zakładów obróbki drewna, firm produkcyjnych oraz przemysłowych zastosowań ze znaczną emisją pyłu i wiórów.
Dane techniczne (wyciąg)
Producent: NESTRO Lufttechnik GmbH
Rok produkcji: 2022
Średnica rury: Ø 300 mm
Obecny elektryczny rozdzielacz rury ciśnieniowej
Moc silnika rozdzielacza: 0,12 kW
Napięcie robocze: 400 V
Częstotliwość: 50 Hz
Solidna, przemysłowa konstrukcja
Zakres dostawy
- Instalacja filtracyjna / obudowa filtra
- Wentylator / wentylator podciśnieniowy
- System sterowania (w tym nowoczesne sterowanie instalacją)
- Rurociągi i komponenty (zgodnie ze stanem)
- Rozdzielacze rury ciśnieniowej
- Konstrukcja stalowa / ustawienie
Stan
✔ Rok produkcji 2022 – stan bardzo nowoczesny
✔ Urządzenie było eksploatowane i jest sprawdzone w praktyce
✔ Całość zadbana
✔ Możliwość obejrzenia w każdej chwili
Cechy szczególne
✔ Bardzo młody rok produkcji
✔ Wysokiej jakości producent (NESTRO)
✔ Nowoczesna technika sterowania
✔ Energooszczędna i przyszłościowa
✔ Znacznie tańsza niż nowa, porównywalna instalacja
✔ Idealna do szybkiej integracji z istniejącymi zakładami
Ważne informacje
Sprzedaż w stanie aktualnym
Demontaż i załadunek po stronie kupującego
Wsparcie przy demontażu może być opcjonalnie zorganizowane
Fgedeywfl Hepfx Akgsc
Sprzedaż bez gwarancji
Stan / gwarancja
Oferowana maszyna sprzedawana jest jako używana instalacja. Sprzedaż odbywa się z wyłączeniem jakiejkolwiek odpowiedzialności za wady fizyczne.
Maszyna sprzedawana jest jak widoczna i bez jakiejkolwiek gwarancji.
Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprawność, wydajność ani przydatność do określonego celu.
Wyłączenie odpowiedzialności
Całkowicie wyłączona jest jakakolwiek odpowiedzialność za wady fizyczne. To nie dotyczy szkód wynikających z naruszenia życia, zdrowia lub w przypadku umyślnego lub rażąco niedbałego działania sprzedającego.
Demontaż i transport
Demontaż maszyny odbywa się przez kupującego na własną odpowiedzialność i koszt. Kupujący ponosi wszelkie koszty i ryzyko związane z demontażem, załadunkiem i transportem.
Przejście ryzyka
Ryzyko przechodzi na kupującego najpóźniej z chwilą rozpoczęcia demontażu lub załadunku.
Inne
Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte. Wszystkie informacje na temat maszyny (np. rok produkcji, godziny pracy, dane techniczne) podano zgodnie z najlepszą wiedzą, jednak bez gwarancji.
Ogłoszenia
Wioska
201 km
Stacjonarny system odciągowy
HurricanJSS-3-6-44-800
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, Odpylanie HURRICAN
Fsdpev Dfr Uefx Akgjgc
JSS-3-6-44-800
Rok prod. 2007/2015
Przepływ objętościowy obecnie 87 900 m3/h
Powierzchnia filtracyjna 796 m2
Obciążenie powierzchni maks. 130 m3/m2/h
Wydajność rezerwowa 15 800 m3/h
Długość ok. 8950 mm + powietrze powrotne
Szerokość 2950 mm
Wysokość 9720 mm
Rodzaj pyłu: Wióry i pył drzewny
Ogłoszenia
Belluno
818 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Artiglio1100 / EO 700
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1994, Kompletny tartak: system załadunku + piła taśmowa 1100, ostrze 130 mm + hydrauliczny wózek do kłód model EO 700 +1 wyjście
Fjdpfx Akjy Iuuxegogc

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Nantes
1 577 km
Układ sterowania
ERMIS
Zadzwoń
Rok budowy: 2013, stan: bardzo dobry (używany), Stanowisko sterownicze ERMIS zainstalowane na wytwórni mas bitumicznych
Fgodpfx Akjywct Usgec
Rok produkcji: 2013
Ogłoszenia
Herentals
992 km
Układ hydrauliczny
HyvaPistons hydraulic cylinders / hydraulisch
Zadzwoń
Stan: używany, Dostępne różne tłoki / cylindry.
Cevoman bvba
Lenskensdijk 5
Fedpfx Aksy R Nu Esgogc
2200 Herentals
Belgia
Ogłoszenia
Herentals
992 km
Układ chłodzenia
THERMO KINGFrigoblock FK 35 SL - E Cooling unit / koelunit
Zadzwoń
Rok budowy: 2013, stan: używany, Jednostka chłodnicza
Frigoblock FK35 SL
Rok produkcji: 2013
400V
28A
Fgjdpfx Akowl Av Ssgjc
Cevoman bvba.
Lenskendijk 5
2200 Herentals
Belgia
Ogłoszenia
Türtsch
847 km
Stacjonarny system odciągowy
ScheuchRohre und Bögen
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rury i kolana (3 ładunki ciężarówek)
Ilość sztuk – patrz wykaz
Fjdpfx Asy Iznxskgsgc
Chętnie udzielę więcej informacji mailowo lub telefonicznie!
Ogłoszenia
Wartenberg
690 km
Stacjonarny system odciągowy
Venti OeldeRS 110-6-2 TF
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1997, numer maszyny/pojazdu: RS 110-6-2 TF, Funkcjonalność: w pełni sprawny, powierzchnia filtracyjna: 660 m², całkowita wysokość: 10 400 mm, całkowita długość: 9 200 mm, całkowita szerokość: 2 500 mm, masa całkowita: 9 000 kg, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Przemysłowa instalacja odciągowa Venti Oelde, filtr z powietrzem czyszczącym RS 110-6-2 TF, instalacja wysokowydajna
Przepływ powietrza ok. 87.500 m³/h, 660 m2 powierzchni filtracyjnej, rok prod. 1997, w komplecie 3 mocne wentylatory, rurociągi, system powrotu powietrza dla ok. 70.000 m³/h, wykluczając instalację przeciwiskrową.
Na sprzedaż oferujemy wydajną przemysłową instalację odciągową marki Venti Oelde, przeznaczoną do przepływu powietrza ok. 87.500 m³/h.
Urządzenie pochodzi z działającej produkcji i jest przystosowane do zastosowań przemysłowych na większą skalę (np. obróbka drewna, przemysł meblarski, produkcja z dużą ilością wiórów i pyłów).
👉 Jest to kompletna centralna instalacja, nie pojedynczy agregat!
Wybrane dane techniczne:
- Przepływ powietrza: ok. 87.500 m³/h
- Wykonanie: centralny odciąg
- Rok produkcji: ok. 1997
- Zakres zastosowania: przemysł / praca ciągła
- Solidna stalowa konstrukcja
- Przystosowana do długotrwałego intensywnego użytkowania
Zakres dostawy
- instalacja filtracyjna
- wentylatory
- rurociągi
- system powrotu powietrza
- stalowa konstrukcja / rama
Stan
- urządzenie było do końca użytkowane
- używane ze względu na wiek, ale o solidnej przemysłowej konstrukcji
- oględziny są zdecydowanie zalecane
Cechy szczególne
Fgodpoywflasfx Akgec
- Bardzo duża wydajność – idealna dla dużych zakładów produkcyjnych
- Dostępna od ręki – brak długich czasów dostaw jak przy nowych urządzeniach
- Solidna konstrukcja – trwała technologia przemysłowa
- Atrakcyjna alternatywa dla drogiego zakupu nowej instalacji
- Istnieje opcja zorganizowania demontażu za dodatkową opłatą!!!
Oferowana maszyna sprzedawana jest jako używane urządzenie. Sprzedaż następuje z wyłączeniem wszelkiej odpowiedzialności za wady fizyczne.
Maszyna sprzedawana jest w stanie oglądanym, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Sprzedający nie udziela żadnej gwarancji dotyczącej sprawności, wydajności lub przydatności do określonego zastosowania.
Wyłączenie odpowiedzialności
Wszelka odpowiedzialność za wady fizyczne jest wyłączona. Nie dotyczy to szkód wynikłych z uszkodzenia życia, ciała lub zdrowia oraz szkód powstałych na skutek zamierzonego lub rażąco niedbałego działania sprzedającego.
Demontaż i transport
Demontaż maszyny przeprowadza kupujący na własną odpowiedzialność i koszt. Wszelkie koszty i ryzyka związane z demontażem, załadunkiem i transportem ponosi kupujący.
Przejście ryzyka
Ryzyko przechodzi na kupującego najpóźniej z chwilą rozpoczęcia demontażu lub załadunku.
Pozostałe informacje
Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte. Wszystkie informacje na temat maszyny (np. rok produkcji, godziny pracy, dane techniczne) podano zgodnie z najlepszą wiedzą, ale bez gwarancji ich poprawności.
Ogłoszenia
Wien
458 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
EWD,SPRINGER,NICHOLSONDKW,PF19-BNK,Optimes….
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, NA SPRZEDAŻ – KOMPLETNA PRZEMYSŁOWA LINIA TARTACZNA (EWD / SPRINGER / MICROTEC)
Wysoko wydajna, w pełni zintegrowana instalacja tartaczna z linią przetarcia EWD do efektywnego przemysłowego przerobu drewna okrągłego. Linia łączy sprawdzone technologie z bieżącymi modernizacjami i znajduje się w znakomitym stanie technicznym.
Wydajność przetarcia: ok. 120 000 m³ surowca okrągłego
Linia była regularnie serwisowana, profesjonalnie konserwowana i jest częściowo wciąż eksploatowana. Oględziny w trakcie pracy możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dostępność: około czerwiec 2026
Zakres dostawy
Plac surowca (podawanie i przygotowanie):
• Liniowa sortownia, pomiar i korowarka – SPRINGER (rok prod. 2017)
• Korowarka Nicholson (rok prod. 1992)
• System pomiarowy Microtec (rok prod. 2015)
• 30 boksów sortujących
• Linia kapowania (rok prod. 2017)
Linia przetarcia – EWD:
• Wielopiła dwuwalcowa DWK 700 (rok prod. 1999)
• Profilarka PF 19-3SP/V (rok prod. 2003)
• Wielopiła poprzeczna BNK 225/6 (rok prod. 2003)
• Kompletny system mechanizacji i sterowania
• Opiłkarka EWD Optimes BK-100B
Sortowanie tarcicy i linie pomocnicze:
• 7 boksów sortujących z systemem pakietowania
• Kompletny system usuwania wiórów i odpadów drzewnych
• Suszarnie i instalacja grzewcza
Fgsdpfsyza D Eex Akgjc
Państwa korzyści:
• Kompletny zestaw – gotowy do natychmiastowego uruchomienia
• Sprawdzone rozwiązania przemysłowe
• Regularnie serwisowana i modernizowana
• Wysoka efektywność operacyjna
• Kompaktowa i wydajna konstrukcja
• Idealna do przemysłowej produkcji tarcicy
Informacje ogólne:
• Lata produkcji głównych komponentów: 1992 – 2017
• Stan: bardzo dobry
• Dostępność: od czerwca 2026
• Oględziny: podczas pracy, po wcześniejszym uzgodnieniu
Ta instalacja stanowi atrakcyjne ekonomicznie rozwiązanie dla przedsiębiorstw poszukujących kompletnej, wydajnej i natychmiast dostępnej linii tartacznej.
Ogłoszenia
Szczecinek
256 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
MADREWAE-400
Zadzwoń
Stan: nowe, Obrzynarka AE-400 SERVO przeznaczona jest do wzdłużnego obrzynania i rozcinania desek bocznych, podawanych do maszyny z dużymi prędkościami (100-400m/minutę).
Maszyna współpracuje bezpośrednio z przenośnikami podającymi i odbierającymi deski w trybie automatycznym.
Maszyna wyposażona jest w skaner deski z góry i z dołu.
Maksymalną chwilową wydajność obrzynarki do 50 desek/min można uzyskać przy cięciu deski 2,5m na tą samą szerokość bez zmiany rozstawu pił. Każde dostosowywanie urządzeń węzła obrzynarki do szerokości deski powoduje zmianę wydajności. Średnia wydajność maszyny w zależności od konfiguracji pracy waha się w przedziale 35-48 desek /min.
Dance techniczne
Lp. Parametr Wartość
1. Moc silnika napędu wrzeciona piłowego. 55 kW
Fsdonygvrjpfx Akgegc
2. Ilość obrotów wrzeciona piłowego. 3550 obr/min
3. Średnice stosowanych pił. 400 mm
4. Maksymalna wysokość cięcia. 50 mm
5. Ilość stosowanych tarcz piłowych. 2 do 3 szt. (2 piły pływające)
6. Minimalna długość deski. 2000 mm
7. Maksymalna długość surowca. 6200 mm
8. Maksymalna ilość desek po rozcięciu 1 deski: 2 szt.
9. Posuw: 100- 400 m/min
Cięcie na 1 deskę – przy dwóch piłach (2 piły pływające):
1. Minimalny rozstaw pił (szerokość deski po rozcięciu) 75 mm
2. Maksymalny rozstaw skrajnych pił (szerokość deski po rozcięciu) 300 mm
Cięcie na 2 deski – przy trzech piłach (2 piły pływające ),
1. Rozstaw pił na stałym sprzęgu
(szerokość deski po rozcięciu) 50-100mm
2. Rozstaw pomiędzy piłami pływającymi
(szerokość deski po rozcięciu) 50-100mm
3. Cięcie na 2 deski minimum 2 x 50mm
4. Cięcie na 2 deski maksimum 2 x 100mm
Na zapytanie możliwe są inne konfiguracje maszyny. Maszyna na zamówienie.
Produkujemy również inne linie tartaczne: sortownie kłód, sortownie desek, sztaplarki desek, przenośniki.
Ogłoszenia
Daun
883 km
Stacjonarny system odciągowy
SchukoECOVAR97
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1998, Funkcjonalność: w pełni sprawny, powierzchnia filtracyjna: 100 m², całkowita wysokość: 6 200 mm, całkowita długość: 2 150 mm, całkowita szerokość: 2 050 mm, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Bardzo dobrze zachowany system odciągowy firmy Schuko. Ustawiony w zamkniętym pomieszczeniu / klatce schodowej. Worki filtracyjne jak nowe. Automatyczny mechanizm strząsający, instalacja podciśnieniowa. Dostępne sterowanie recyrkulacją powietrza oraz dodatkowe akcesoria. Instalacja musi zostać zdemontowana na klatce schodowej. Prasa brykietująca WEIMA zamontowana pod spodem, może zostać przejęta razem z instalacją.
Fedpfxsy Ippkj Akgsgc
Ogłoszenia
Belgien
1 034 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Brenta, MEM, Kallfass usw.PN1600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Tartak na sprzedaż w Belgii
Lokalizacja: Belgia
Zastosowanie: Nadaje się do obróbki drewna twardego i miękkiego
Stan: Technicznie w doskonałym stanie
W cenie: Wszystkie maszyny, urządzenia pomocnicze, części zamienne i brzeszczoty
🔧 Główne linie systemu
1. Podawanie zewnętrzne i pierwsze cięcie
• 25-metrowy łańcuch podający kłody
• Piła ukosowa Holtec ES 120 (Rok produkcji: 1995)
- Maksymalnie. średnica cięcia: 1200 × 600 mm
- Typ łańcucha piły: Piła łańcuchowa
- Moc silnika: ok. 11–15 kW
• Wykrywacz metali Cassel Metal Shark Octa
- Otwarcie ośmiostronne, technologia DSP, nadaje się do materiałów masowych
• Przenośnik rolkowy wyładowczy o długości 5 m
2. Obróbka drewna wewnętrznego
• Automatyczny podajnik łodyg E. Gillette Europe
- Długość: 3,6 m / Średnica: 400–1200 mm
- Wydajność: 30–60 kłód/godzinę
- Napęd za pomocą jednostek elektrycznych i hydraulicznych
• Piła taśmowa Brenta PN 1600 (2014)
- Średnica rolki: 1600 mm
- Pojemność: kłody do Ø1200 mm
- Szerokość pasa: 100–160 mm
- Automatyczne wejście/wyjście z taśmociągiem
• Wykrywacz metali Elmed ARGUS 3
- Konstrukcja tunelu z dzielonym otworem
- Nadaje się do pracy trzyzmianowej
• Frezarka krawędziowa pryzmatyczna MEM Cobra 60/650 (2000)
- 2 aktywne wały piły, silniki 2 x 55 kW
- Maksymalnie. wysokość cięcia: 120 mm / szerokość: 600 mm
- Automatyczne podawanie i rozładowywanie rolek
3. Kruszenie i usuwanie
• Niszczarka przemysłowa Vecoplan VTH 65/25/5/U (2017)
- Wlot: 650 × 250 mm / Moc: 55 kW
- Wydajność: 1–5 ton/godzinę
• Stół wibracyjny Vecoplan VR 65/24
- Powierzchnia: 650 × 2500 mm
- Do równomiernego podawania do niszczarki
• Przenośnik zgrzebłowy Vecoplan KKF 500-1K-U
- Szerokość przenośnika: 500 mm
- Nadaje się do wiórów drzewnych, trocin, peletów
4. Automatyczne cięcie i sortowanie
• Automatyczny system tnący Kallfass RA4000R (1995)
- Maksymalnie. średnica cięcia: 150 × 300 mm
- Długość do 4000 mm
• Piła wielopiłowa MEM IMRPC (1991)
- Do 14 brzeszczotów / maks. wysokość cięcia 160 mm
- Automatyczne podawanie, solidna konstrukcja przemysłowa
• System układania Kallfass (1999)
- Automatyczne układanie z pasami pośrednimi
- Maksymalnie. długość drewna: 2,5 m
5. Maszyny dodatkowe
• Mini Screener Flexiever (2020)
- Wydajność: 5–10 m³/godz.
- Do kompostu, piasku, wiórów drzewnych
• Szlifierka tarczowa VOLLMER CHC 20 H
- Ø tarczy piły: 80–700 mm
- Kąt szlifowania: -20° do +30°
• Szlifierka płaszczyznowa Bammesberger FBA2
- Długość szlifowania: 400 mm / Szerokość: 140 mm
• Kompresor śrubowy Ingersoll Rand ML30
- Moc: 30 kW
- Przepływ powietrza: 4,55 m³/min (7,5 bara)
- Godziny pracy: 43 198 h
6. System ekstrakcyjny
• Wentylator APW – 18,5 kW, rok produkcji 1998 (2 wentylatory)
• Wentylatory Lysair – wyprodukowane w latach 1995 i 2020
• 2 cyklony z zaworem obrotowym
Fedpfx Akowh U Dmegogc
• Cel: Efektywne usuwanie pyłu, wiórów i drobnego pyłu
🔍 Tartak w Belgii można zwiedzać po wcześniejszym umówieniu. Wszystkie urządzenia są gotowe do pracy i nadają się do natychmiastowego użycia. Idealny do przemysłowej obróbki drewna lub jako kompleksowa inwestycja.
_____
Ogłoszenia
Sankt Pölten
484 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
EstererEBB-1400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Trak taśmowy składający się z:
- Wózek napinający EWD EW 1000
- Piła taśmowa EWD EBB 1400
- Przenośnik rolkowy do transportu pokrojonego towaru (producent SPRINGER)
- podwyższona kabina
- utwory
- Szafy sterownicze
- Akcesoria
opcjonalnie z pełnym wyposażeniem ostrzalni:
- Ostrzarka Vollmer CAL 200
- Maszyna kompresyjna Vollmer PMH
- Maszyna flankująca (wyrównująca) Vollmer EMS
Piła taśmowa do kłód EWD Esterer EBB1400
pionowa piła taśmowa do drewna okrągłego
Średnica rolki: 1400 mm
Szerokość rolki: 200mm
Szerokość brzeszczotu: 206 mm
Grubość brzeszczotu maks. 1,47 mm
Prędkość ostrza maks. 55 m/s (dostępne koło napędowe zimowe i letnie)
Silnik główny: 55 kW
W 2009 roku dokonano ponownego szlifowania korony walca
Wózek do piły taśmowej EWD Esterer EW1000
hydrauliczny wózek zaciskowy
Rok budowy 1991
4 zaciski
z 3 obracarkami kłód
Rozwarcie zacisku maks. 1000 mm
Otwór haka maks. 930 mm
Długość całkowita: 6000mm
Szerokość całkowita: 2450 mm
Wysokość całkowita: 1750 mm
Szerokość toru 1300 mm
Trak taśmowy został kupiony używany w latach 2004/2005, ponownie zainstalowany przez firmę Esterer, ale nigdy nie został oddany do pełnej eksploatacji, ponieważ cięcie odbywa się prawie wyłącznie za pomocą piły ramowej.
Od 2004 roku piła taśmowa przepracowała zaledwie 500 godzin!
stan bardzo dobry - dostępne od ręki - możliwość obejrzenia po wcześniejszym umówieniu
Wyposażenie ostrzalni:
01. Ostrzarka Vollmer CAL 200
Rok budowy 2000
Podawanie zęba od lewej strony
Maszyna CNC do szlifowania cięcia i
Piły taśmowe do drewna z możliwością szlifowania prostego i szlifowania na mokro
Pełna okładzina z wyciągiem
do ściernic CBN i korundowych
Zawiera 2 sztuki borazonowych krążków szlifierskich 10 mm
02. Maszyna kompresyjna Vollmer PMH
Automatyczny kompresor do pił taśmowych
maks. grubość blachy 3,5 mm
03. Maszyna do flankowania/wyrównywania Vollmer EMS
Prostownik do brzeszczotów skompresowanych przerobiony na napęd własny w połączeniu z CAL 200 z wyłącznikiem krańcowym na zacisku piły!
Dalsze szczegóły:
Ostrzarki zostały zakupione używane w 2007 roku i przechowywane pod dachem na paletach lub konstrukcjach drewnianych w suchym, ogrzewanym garażu.
Ponieważ piła taśmowa nigdy nie została oddana do pełnej eksploatacji, montaż wyposażenia ostrzalni był wielokrotnie odkładany i dzisiaj maszyny są w takim stanie, w jakim zostały dostarczone.
Wszystkie instrukcje obsługi, opisy i schematy obwodów są starannie zamknięte w pudełku.
Fedpfevtwzmox Akgjgc
W 2018 i 2023 roku maszyny zostały oczyszczone z pyłu powierzchniowego na zewnątrz, lekko naoliwione sprayem grafitowym i ponownie zaparkowane w garażu!
Dostępne od ręki - w pełni sprawne - stan bardzo dobry
Lokalizacja: Austria, niedaleko St. Pölten
Ogłoszenia
Scheeßel
667 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
ESTEREREHD 30-SV
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), z dwustronną regulacją szerokości cięcia, jako nośnik części zamiennych, szerokość ramy 705 mm, skok 600 mm
Fgsdsmqkr Djpfx Akgec
Ogłoszenia
Barneveld
926 km
Stacjonarny system odciągowy
Heij
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, średnica kolektora dolotowego: 300 mm, typ uruchamiania: elektryczny, Używana stacjonarna instalacja odciągowa zamontowana w solidnej i szczelnej szafie z zewnętrzną skrzynką elektryczną. Automatyczne elektryczne strząsanie filtra. Zdemontowana, dostępna od zaraz z Barneveld. Przyłącze 300 mm.
Fgjdpfx Akey Ihwtegec
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Uniwersalny układ chłodzenia
CORMAKCS10
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Uniwersalny układ chłodzenia przeznaczony do frezarek, przecinarek taśmowych, wiertarek i tokarek.
Szeroki wachlarz zastosowań
Możliwość montażu z wieloma urządzeniami
Łatwa i prosta obsługa
Cichy oraz wydajny silnik elektryczny
Wyjmowany zgrubny filtr
Regulowana elastyczna wylewka
Parametry techniczne
MOC SILNIKA 25 W
ZASILANIE 230 V
WYDAJNOŚĆ POMPY 240 l/h
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA 13 l
DŁUGOŚĆ WĘŻA 2,6 m
Fsdpfevuzwusx Akgjgc
OBUDOWA KLASY IP IP44
WYMIARY 370x320x260 mm
WAGA 7 kg
Ogłoszenia
Wąchock
159 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
StortiMP350
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2020, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Kompletna w pełni automatyczna linia tartaczna STORTI rok produkcji 2020
Stan jak nowy, kompletny zestaw zawiera wszystkie urządzenia do instalacji, takie jak wsporniki stalowe, chodniki komunikacyjne, sprężarka powietrza z całą instalacją.
Zestaw maszyn:
- Stacja załadunku kłód z taśmą łańcuchową
- Multiprisma Storti MP350
- Taśmowa stacja transportu/sortowania
Fodpot H Nm Refx Akgsgc
- Transport taśmą łańcuchową do piły wielopiłowej
- Pilarka wielopiłowa Storti MP350
- Podwójna piła z automatycznym pozycjonowaniem Storti RM500
Cała linia jest w pełni wyposażona do natychmiastowego rozpoczęcia produkcji
Ogłoszenia
Bükkzsérc
451 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
StrojcadDKP6
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, długość cięcia (maks.): 8 000 mm, masa całkowita: 3 500 kg, napęd piły: 22 W, całkowita długość: 10 000 mm, prąd wejściowy: 100 A, napięcie wejściowe: 380 V, Jeśli są Państwo zainteresowani optymalizującą piłą tarczową do rozkroju kłód w dobrym stanie, proszę obejrzeć zdjęcia. Maszyna jest obecnie w eksploatacji. Niestety na rynku możemy pozyskać tylko kłody o małej średnicy. Wydajność jest optymalna tylko przy średnicy powyżej 400 mm i długości 4-5-6 metrów. Dzięki technologii piły tarczowej możliwa jest produkcja wysokiej jakości materiałów przy maksymalnej wydajności. Maksymalna długość materiału: 8000 mm. Podajnik kłód posiada wykonanie 4-łańcuchowe, pozwalające magazynować 5-6 m3 drewna. Maszyna może pracować w trybie cięcia w obie strony. Duże tarcze tnące mają rozmiar: 550x6,2/3,8x30 Z24+6 FZ.
Fgjdjyv H Uyopfx Akgsc
Ogłoszenia
Centawa
165 km
Szlifierka stacjonarna DMS 400
DMS400
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Szczotkarka DMS 400 produkowana jest przez nasza firmę, została wykonana w oparciu o podzespoły najwyższej jakości. Szlifowanie odbywa się poprzez ręczne przyłożenie szlifowanego detalu do wirującej głowicy szlifierskiej. DMS 400 przeznaczony jest do obróbki takich materiałów jak: drewno, metal, kompozyt, lakier. Jako materiały do uzbrojenia maszyny polecamy ściernice listkowe firmy Flex Trim. Dzięki zastosowaniu materiałów szlifujących firmy Flex Trim zyskują Państwo:
Lepszą jakość i jednolitą powierzchnię – Optymalny rezultat szlifowania
Zoptymalizowaną produkcję i środowisko pracy
Fjdexp E Dwepfx Akgsgc
Dłuższa żywotność materiałów szlifowania
DANE TECHNICZNE:
Moc 0,55 kW
Prędkość obrotowa sterowana falownikiem
Szczotki Flex Trim
2 Głowice Flex Trim 400 x ø180mm
Wymiary 1330mm x 750mm x 1100mm (Szer. – Dł. – Wys.)
Waga: 180kg
ZALETY DMS 400:
Szlifuje drewno, metal, kompozyt, lakier
Prosta w obsłudze
Szlifierka polskiej produkcji
Ogłoszenia
Dąbrowa Górnicza
177 km
Stacjonarna wytwórnia mieszanki asfaltowej
Titan3400
Zadzwoń
Rok budowy: 1998, godziny pracy: 12 500 h, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Asfaltownia wolnostojąca Titan 3400 na sprzedaż
Rok produkcji: 1998
Lokalizacja: Polska, woj. śląskie
Łączna produkcja od montażu w Polsce: ok. 3.000.000 ton
Wydajność: 240 t/h
Stan techniczny: średni (urządzenie sprawne)
Koszty demontażu oraz transportu po stronie kupującego. Instalacja będzie gotowa do demontażu na początku 2026 r.
Przechowywanie komponentów w miejscu sprzedającego nie jest możliwe.
W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie propozycji ceny oraz wskazanie możliwego terminu odbioru maszyny w zapytaniu. Oczekujemy szybkiej decyzji.
Specyfikacja:
Podajniki kruszywa na zimno:
- 9 zasobników, po 12 m3 każdy
Bęben suszący:
Fodpfx Asxl Timskgjgc
- długość 11 m, średnica 2,8 m
Palnik: Ammann, moc 20 MW
- rodzaje paliwa: węgiel brunatny, gaz ziemny, olej lekki (bez silosu na węgiel brunatny)
Filtr workowy, typ przepływu zwrotnego powietrza
- wydajność powietrza ok. 120 000 Nm3/h
Zasobniki na gorąco:
- 6 + zasobnik obejściowy, wszystkie wyposażone w czujniki poziomu
- łączna pojemność >100 ton
Mieszalnik:
- pojemność 4,25 t, napęd 2 x 45 kW
Zbiorniki na bitum:
- 4 zbiorniki, łączna pojemność 200 ton
- system grzewczy olejem termalnym
System zewnętrznego magazynowania mieszanki:
- skip z torem, 4 zbiorniki o łącznej pojemności 480 ton, każdy zbiornik wyposażony w wagi
Dozowniki wypełniacza:
- 3 silosy, łączna pojemność 120 ton
System recyklingu: dozowanie na zimno (RAP)
Podajnik RAP: 12 m3, z wagą taśmową
Dodatki: systemy dozowania środka adhezyjnego i celulozy (bez silosu na celulozę)
Zbiornik poziomy na lekki olej opałowy, pojemność 50 000 litrów
System sterowania komputerowego: przemysłowy, Miprotek M4000
Sieć przemysłowa w oparciu o moduły systemowe Phoenix Contact.
Ogłoszenia
Πρόμαχοι
1 234 km
Pełna tartak (stacjonarny)
VARNALISST 110
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2000, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wózek z taśmą do piły o długości 1500 cm, rampa załadunkowa do kłód oraz przenośnik płyt o długości 8 m z systemem mocowania. Silnik piły 37 kW.
Fodsxvpd Ispfx Akgjgc
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Sonneberg
572 km
Układ chłodzenia
IKS Industrielle Kühlsysteme GmbHKühlanlage
Zadzwoń
Rok budowy: 2016, stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy bardzo dobrze zachowaną instalację chłodniczą firmy IKS Industrielle Kühlsysteme GmbH, rok produkcji 2016.
Instalacja pracowała bezawaryjnie aż do wyłączenia z eksploatacji w 05_2025 i była regularnie serwisowana.
W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o wiadomość lub telefon.
Fgedpfxsyx Hb Es Akgjc
Ze względu na wielkość i złożoność instalacji, sprzedaż możliwa jest jedynie po wcześnich oględzinach.
Ogłoszenia
Unterschleißheim
675 km
Układ chłodzenia
HOFFMANNHSF150 SE/K
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2007, Pojemność 100 / 154 / 52 l
Jednostka sterująca OP77A Siemens
Pojemność zbiornika 2800 litrów
Całkowite zapotrzebowanie na moc 46 kW
Masa maszyny ok. 4,5 tony
Fjdpfx Aevxwq Sekgsgc
Wymagana przestrzeń ok. 3,7 x 2,5 x 3,56 m
Ssawny filtr taśmowy HSF 150 E / pracował na szlifierce z olejem
Pompa zasilająca maszynę 1 100 litrów 2,5 bara
Pompa zasilająca maszyny 2 154 l 20 barów / 52 l 60 barów
Jednostka chłodząca OED RK-V-2 o mocy chłodzenia 25 kW
Pojemność zbiornika czystego 1050 litrów
Pojemność zbiornika brudnego 1750 litrów
Całkowita pojemność zbiornika 2800L
Pojemność filtra min. 375 l / maks. 600 l dla emulsji
Pojemność filtra maks. 300 l dla oleju
Ogłoszenia
Offenbach an der Queich
830 km
Układ chłodzenia
BKWDL87V-1KK
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2018, Waga 582 kg
Ciśnienie robocze 16,0 bar
Fgedjx Urpgopfx Akgsc
Wydajność 36,0 l/min
Lepkość VG10
Napięcie robocze 400/50 V/50
Napięcie sterujące 24 VDC
Przepływowy agregat chłodzący
- Wydajność chłodnicza 9,0 kW przy temp. otoczenia 40°C
- Dopuszczalna temp. otoczenia: +10°C do +40°C
- Spadek ciśnienia: 0,5 bar
- Typ czynnika chłodniczego: R134a
- Ilość czynnika chłodniczego: 2,1 kg
- Dopuszczalne nadciśnienie robocze: 24 bar
- Całkowite podłączenie elektryczne: 3,19/11,81 kW/A
- Stały poziom ciśnienia akustycznego: 75 dB
Ogłoszenia
Czarków
213 km
Kalander czterowalcowy w układzie Z
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, kolor: zielony, Kalander składa się z następujących zespołów:
- Zespół walców 4 sztuki
- Zespół napędów walców
- Ramy
- Układu jezdnego
- Szafy sterowniczej
Fgsdpfxjwcxufj Akgec
Zespół walców składa się z 4 walców o różnych średnicach.
Walce są łożyskowane na wspólnej ramie, która umożliwia zmianę wzajemnego ich usytuowania (zmiana szczeliny miedzy walcami). Regulacja szczeliny pomiędzy walcem 1 i 2 odbywa się przy pomocy śrub regulacyjnych napędzanych poprzez przekładnie ślimakowe typ MRA-63. Regulacja szczeliny pomiędzy walcami 2 i 3 odbywa się ręcznie poprzez kręcenie śrubami regulacyjnymi.
Każdy z walców ma indywidualny napęd, umożliwiający zmianę prędkości obrotowej.
Ustawianie prędkości obrotowej walców oraz grubości płyty odbywa się na panelu operacyjnym szafy sterowniczej Kalandra.
Nad ostatnim walcem (nr 4) zainstalowana jest rolka dociskowa i noże tarczowe do obcinania zewnętrznych krawędzi płyty.
Rozstaw noży jest regulowany co umożliwia produkcję płyt o różnych szerokościach.
Średnica walców:
Walec 1 – 515,00 mm
Walec 2 – 315,00 mm
Walec 3 – 315,00 mm
Walec 4 – 355,00 mm
Rolka 5 – 95,00 mm
Nóż tarczowy 6 – 200,00 mm
- Szerokość walców 230 cm
- szerokość robocza walców 210 cm
- Szerokość całkowita 300 cm
- Wysokość 250 cm
- Odjazd / Dojazd do wytłaczarki (kalander-wytłaczarka) 70 cm
- Długość z dojazdem 350 cm
Zasilanie
- 3 x 400 V (32A)
- Silniki 4 x 0,75 kW
- Wentylatory 2 x 0,25 kW
- Pompy 2 x 1,1 kW
- Silniki dojazdowe 2x 0,25 kW
- Pompa centralna 1 x 0,5 kW
- Silniki docisku walca 2 x 0,25 kW
- Silniki noży żyletkowych 2 x 0,15 kW
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "stacjonarny układ wydechowy"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc















































































































































































































































