Używane Homag Loopteq 0-300 na sprzedaż (92 007)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Francja
1 383 km
Szlifowanie pionowe z góry
HOMAGSANDTEQ W-700
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 008479, Maks. obrabiana szerokość: 1650 mm
Min. obrabiana grubość: 3 mm
Stół roboczy: stała wysokość
Dcjdpfoy Edqwjx Adhoh
Liczba agregatów roboczych: 4 szt.
Ogłoszenia
Francja
1 383 km
Środek przetwarzania z obrzeżem
HOMAGBAZ 211/VENTURE 20L
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 008495, Obszar roboczy oś X: 3050 mm
Obszar roboczy oś Y: 1400 mm
Powierzchnia robocza: Konsolowe podpory z podciśnieniem
Moc wrzeciona głównego: 11 kW
Liczba sterowanych osi: 4 osie
Maksymalna wysokość krawędzi: 45 mm
Liczba wrzecion wiertarskich: 21
Liczba miejsc na narzędzia: 12
Dodpfey Edqqsx Adhoch
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
HOMAG Optimat KAL 330
HOMAGOptimat KAL 330
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2006, Okleiniarka wyprodukowana w 2006 roku. HOMAG Optimat KAL 330 charakteryzuje się elastycznym układem produkcyjnym dla części meblowych, dostosowując się do wymiarów obrabianego przedmiotu od 250 do 3000 mm długości i od 120 do 1200 mm szerokości. Obejmuje jednostronną okleiniarkę krawędzi, która może przetwarzać różne materiały krawędziowe o grubości do 20 mm. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości obróbki krawędzi, rozważ okleiniarkę HOMAG Optimat KAL 330, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Pojemność obrabianego przedmiotu:
• Długość 250-3000 mm
• Szerokość 120-1200 mm
• Grubość 8-60 mm
• Okleiniarka krawędzi (KAL 330) - podstawa i transport
• Ciągła podstawa maszyny; podpora przedmiotu obrabianego z wysuwaną rolką ~800 mm
• Łańcuch transportowy o szerokości 80 mm z gumową powierzchnią; precyzyjne prowadzenie, hartowane powierzchnie
• Docisk górny: napędzany pasek
• Dane techniczne:
• Prędkość posuwu 18-25 m/min
• Wysokość robocza 950 mm
• Minimalna szerokość robocza: 55 mm przy grubości 22 mm; 100 mm przy grubości 60 mm (w zależności od długości elementu)
• Zwis/naddatek przedmiotu obrabianego 30 mm
• Grubość obrabianego elementu 12-60 mm
• Materiał krawędzi z taśmy: 0,4-20 mm (maks. przekrój 900 mm²)
• Materiał krawędzi z kręgu: 0,3-3 mm (maks. przekrój: PVC 135 mm², okleina 100 mm²)
• Maksymalna średnica zwoju 830 mm
Dodpfjytf Irex Adhech
• Połączenie pneumatyczne 7-8 bar
• System podawania i sterowanie (zintegrowane z KAL 330)
• Elastyczny system podawania detali wz10 do automatycznego podawania (wzdłuż i w poprzek); do precyzyjnie zwymiarowanych, kwadratowych detali
• Bezstopniowa regulacja prowadzenia posuwu (oś), prędkość ustawiana na terminalu wejściowym
• Automatyczna regulacja boczna jednostek (wysięg elementu 30-80 mm) do klejenia i obróbki końcowej
• Terminal wejściowy; aplikator rozpuszczalnika góra/dół
• Przygotowanie krawędzi i klejenie
• Jednostka frezowania wstępnego: 2 silniki, każdy 4 kW, 150 Hz, 9000 obr/min; sterowanie elektropneumatyczne
• Bezstopniowa oś pionowa SF20 do automatycznego centrowania do grubości panelu
• Jednostka wstępnego topienia z magazynem granulatu
• System szybkiego blokowania dla jednostki aplikacyjnej QA/QE; przedni magazyn kleju QA do zmiany koloru
• Podstawowa jednostka klejąca A20; regulacja wysokości magazynka ±5 mm (wrzeciono ręczne)
• Rozszerzony magazynek A6/A-E12/A20 na 2 zwoje (maks. Ø 830 mm); stacja podgrzewania wstępnego dla QA/QE
• Automatyczna regulacja strefy docisku
• Przycinanie i frezowanie
• Jednostka trymująca HL84 ze stojącym ogranicznikiem trymowania dla wrażliwych krawędzi
• Pneumatyczna regulacja silnika frezującego (2 pozycje: równo/poziomo i z wysięgiem do frezowania konturowego)
• Pneumatyczne przełączanie fazowania/prostowania; ręczna regulacja bocznego ogranicznika przycinania przy zmianie grubości krawędzi
• Jednostka do frezowania zgrubnego: 2 silniki ułożone jeden na drugim, każdy 1,5 kW, 200 Hz, 12 000 obr/min; regulacja wysokości poprzez docisk górny
• Pneumatyczne ustawienie 2-pozycyjne: obróbka zgrubna z wysięgiem ~0,2 mm / bez wysięgu
• Zarezerwowana wolna przestrzeń dla jednostki frezowania dokładnego
• Frezarka konturowa Servo FK13 automatyczna:
• 2 silniki po 0,4 kW, 200 Hz, 12 000 obr.
• Ruchy sterowane serwomechanizmem; automatyczny 8-krotny zmieniacz narzędzi
• Prędkość posuwu maks. 20 m/min; minimalny odstęp między przedmiotami obrabianymi 500 mm
• Grubość przedmiotu obrabianego 12-60 mm

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Maszyna do oklejania krawędzi
HOMAGKAL370 AMBITION 2280
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, Sprzedam w pełni wyposażoną okleiniarkę HOMAG KAL370 AMBITION 2280, rok produkcji 2015:
Konfiguracja:
- Ogranicznik wlotowy regulowany manualnie
- Frezowanie wyrównujące regulowane ręcznie
- Nakładanie obrzeża z podgrzewanym zbiornikiem
- Strefa docisku materiału regulowana ręcznie
- Piły kapujące regulowane pneumatycznie
- Frezowanie promienia góra/dół regulowane ręcznie
Dsdpsxnbx Isfx Adhech
- Agregat okrągły 4-silnikowy regulowany ręcznie
- Promieniowa strugarka R2 wyłączana pneumatycznie / drugi zestaw R1 w komplecie
- Strugarka płaska
- Szczotki polerskie
- Natrysk separujący z przodu
- Natrysk czyszczący z tyłu
Wysokość robocza regulowana manualnie
Wysokość materiału 8-60 mm
Grubość materiału obrzeżowego 0,4-20 mm
Prędkość posuwu do 20 m/min
Długość całkowita (z podajnikiem) 7860 mm
Przebieg: 2.926.000 m oklejonych.
W komplecie pełna dokumentacja i certyfikat CE.
Stan bardzo dobry, w pełni sprawna!
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Okleiniarka AirTec
HOMAGKAL370 AMBITION 2474
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, Sprzedam w pełni wyposażoną okleiniarkę HOMAG KAL370 AMBITION 2474, rok produkcji 2015:
Konfiguracja:
- Odbój wejściowy regulowany serwomotorycznie
- Frezowanie obrzeża regulowane pneumatycznie
- Oklejanie krawędzi z podgrzewanym zbiornikiem i systemem AirTec
- Strefa docisku materiału regulowana serwomotorycznie
- Piły do odcinania regulowane pneumatycznie
- Frezowanie promieniowe góra + dół regulowane serwomotorycznie
- Agregat okrągły 4-silnikowy regulowany pneumatycznie
- Skrobak promieniowy R2 + multi-promień odstawiany serwomotorycznie
- Skrobak płaski
- Szczotki polerujące
- Wtrysk separatora z przodu
- Wtrysk środka czyszczącego z tyłu
Magazyn na 2 obrzeża w rolkach automatyczny
Wysokość robocza regulowana serwomotorycznie
Wysokość materiału 8-60mm
Grubość obrzeża 0,4-20mm
Prędkość posuwu do 25 m/min
Dcedpfx Aoxnb Uvodhjh
Całkowita długość wraz z podajnikiem 8365mm
Przebieg: 1.166.000 metrów oklejonych
W zestawie pełna dokumentacja oraz certyfikat CE.
Stan bardzo dobry, w pełni sprawna!
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła do cięcia średniego 5 agregatów
HOMAGFPL620/06/15/P S/LQ
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Sprzedam piłę do cięcia środkowego z posuwem przelotowym HOMAG FPL620/06/15/P S/LQ.
Rok produkcji 2007.
Szerokość robocza 204 - 1304mm
Wysokość elementu 12 - 60mm
Szerokość cięcia 100mm
Dcjdpfx Aekbx Eaodhjh
Długość rury 300mm
Prędkość posuwu 10 - 40 m/min.
Konfiguracja:
1 + 1 szt. jednostka tnąca góra + dół
1 szt. elastyczny zespół tnący góra/dół
1 szt. elastyczny zespół tnący góra/dół
1 szt. Jednostka rowkująca z doprowadzeniem i funkcją softformingu
Taśma dociskowa z górnym podawaniem materiału.
Urządzenie do podawania materiału.
Stan bardzo dobry. Dostępny od zaraz.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Maszyna do wiercenia ciągłego
HOMAGBST440/30/D
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1997, Sprzedam wiertarkę przelotową HOMAG BST440/30/D. Rok produkcji 1997.
Konfiguracja:
Dodpfet Nddpex Adhsch
4+4 silniki od dołu
1+1 silniki z boków na 24 wrzeciona / 32mm
0 silników z tyłu
2+2 silniki od góry
4 szt. Nacisk materiału od góry
Stan bardzo dobry. Dostępny od ręki.
Ogłoszenia
Hiszpania
2 162 km
Jednostronna okleiniarka do obrzeży
HOMAGPROFI KAL310/9/A20 AIRTEC
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 007134, Rodzaj zastosowanej krawędzi: cienka krawędź, gruba krawędź, lite drewno
Dcsdpfx Adet Hmtzehjh
System klejenia: EVA, gorące powietrze
Frezowanie połączeń: tak
Jednostka wielofunkcyjna: tak
Jednostka frezująca: tak
Maks. Prędkość przesuwu: 25 m/min
Maksymalna grubość panelu: 60 mm
Jednostki robocze: 10 nr
Ogłoszenia
Křečkov
342 km
Maszyna do oklejania krawędzi
HOMAGKAL 370 Ambition 2280
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, - Grubość obrabianego elementu do 60 mm
- Grubość krawędzi do 3 mm
- Posuw: 16 - 20 m/min
- Długość całkowita: 9365 mm
- Powercontrol PC23
Dcjdow R T Aljpfx Adhjh
Zespół roboczy:
- Agregat natrysku środka rozdzielającego góra/dół
- Frez do łączenia 2x 3 kW
- Agregat klejenia z magazynkiem na 2 rolki
- Agregat kapujący HL 81 0,8 kW
- Agregat wstępnego frezowania FF30 dół/góra; 4x 0,4 kW
- Miejsce do montażu 2 agregatów
- Skrobak profilowy PN 10
- Skrobak płaszczyzny
- Agregat natrysku środka czyszczącego
- Agregat polerujący
Ogłoszenia
Berlin
401 km
Centrum obróbcze CNC
HomagGENIUS BAZ 20/30/14/3/D(2)
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1997, Maks. Długość obrabianego elementu: 3600 mm, maks. szerokość obrabianego elementu: 1400 mm, długość: 8750 mm, szerokość: 5250 mm.
Dedpfsqvnl Tsx Adhjch
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
Elastyczne centrum obróbcze CNC
WEEKE (HOMAG Group)BHX 055
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 3-osiowe (X-Y-Z) centrum obróbcze CNC
Ruchoma płyta (element obrabiany), ruchoma głowica robocza
Pionowa płyta (element obrabiany)
Djdpfoyywcvsx Adhjch
Sterowanie POWERCONTROL + POWERTOUCH
Oprogramowanie woodWOP
Kabina bezpieczeństwa głowicy roboczej
Nr 1 blokada uchwytów zaciskowych do elementu obrabianego w strefie roboczej
Napęd elementu obrabianego za pomocą łańcucha transportowego
Minimalne wymiary elementu obrabianego (X-Y-Z) mm: 200 x 70 x 12
Maksymalne wymiary elementu obrabianego (X-Y-Z) mm: 3050 x 850 x 60
Całkowita moc przyłączeniowa (kW): ok. 11,5
GRUPY ROBOCZE:
Nr 1 Agregat wiertarski (moc 2,3 kW) z wrzecionami pionowymi:
- Nr 13 niezależnych pionowych wrzecion wiertarskich (V13 High Speed)
- Nr 6 niezależnych poziomych wrzecion wiertarskich (4 w X + 2 w Y)
Nr 1 Agregat do cięcia rowków (do obróbki w osi X), średnica (mm): 100
Nr 1 Pionowe wrzeciono główne (agregat frezujący) HSK63 (moc 5 kW)
Automatyczny system wymiany narzędzi - magazyn na 4 narzędzia
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
Elastyczne 3-osiowe centrum obróbcze CNC
WEEKE (HOMAG Group)BHX 500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 3-osiowe (X-Y-Z) CNC sterowane "ELASTYCZNE" CENTRUM OBRÓBCZE
Ruchoma płyta (przedmiot obrabiany), statyczna głowica robocza - Pozioma płyta (przedmiot obrabiany)
Sterownik PowerControl PC86 power Touch (oprogramowanie woodWOP)
Kabina bezpieczeństwa głowicy roboczej
2 zaciski do mocowania przedmiotu obrabianego zapewniające dostęp do strefy roboczej
Jednostka wstępnego pozycjonowania WEEKE – do szybszego pozycjonowania obrabianych elementów w maszynie przy użyciu zacisków
Stół podtrzymujący (podpora elementu obrabianego) na wejściu – stół odbiorczy (z napędzanym pasem)
Dcjdpfx Ajyyvttjdhoh
Z automatycznym przesuwem płyty
Min. wymiary obrabianego elementu (X-Y-Z) mm 200 x 70 x 8 (2 x 4 mm)
Maks. wymiary obrabianego elementu (X-Y-Z) mm 3000 x 1000 (opcja 1300) x 80 (2 x 40 mm)
Możliwość jednoczesnej obróbki 2 elementów (w osi Z)
Osobna szafa sterownicza i konsola operatorska
JEDNOSTKI ROBOCZE (GÓRA): 2V42, 2H8X/2Y, N2 X-Y90, F2-ETP-6 KW
42 niezależne pionowe wrzeciona wiertarskie (moc głowicy wiertarskiej 2,3 kW)
10 niezależnych poziomych wrzecion wiertarskich (8 w osi X + 2 w osi Y)
1 agregat piłkowy do rowków (kąt przestawienia 90° w kierunku X-Y), średnica 125 mm
1 pionowe wrzeciono główne (agregat frezujący) ETP (moc pionowego wrzeciona głównego 6 kW)
JEDNOSTKI ROBOCZE (DÓŁ): 2V42, 2H8X/2Y, N2 X-Y90, F2-ETP-6 KW
42 niezależne pionowe wrzeciona wiertarskie (moc głowicy wiertarskiej 2,3 kW)
10 niezależnych poziomych wrzecion wiertarskich (8 w osi X + 2 w osi Y)
1 agregat piłkowy do rowków (kąt przestawienia 90° w kierunku X-Y), średnica 125 mm
1 pionowe wrzeciono główne (agregat frezujący) ETP (moc pionowego wrzeciona głównego 6 kW)
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
Okleiniarka z powrotem
HOMAG + LIGMATECHKAL 310 /7/A20 + ZHR 541 / L / 095
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 203018)
JEDNOSTRONNA OKLEINIARKA KRAWĘDZI (lewostronna)
Grubość obrzeża w rolkach (min/maks) mm 0,3 / 3
Grubość obrzeża w listewkach/paskach (min/maks) mm 0,4 / 20
Grubość płyty (min/maks) mm 8 / 60
NOWA (w 2024 r.) sterowanie numeryczne Numerical Control EDGETEQ MOD - Power Touch (WoodCommander)
Prędkość posuwu do 25 m/min
System podawania EZ 14
Zespół spryskiwacza (do płynnego środka antyadhezyjnego)
Regulowana linia przykładnicy sterowana CNC
Zespół frezowania wstępnego 2 x 3 kW
Sekcja klejenia (klej P.U.R. + wstępny topnik)
Strefa docisku obrzeża (sterowana CNC)
Magazyn obrzeży do rolek (szafka nr 2)
Zespół kapujący HL 84 (2 x ok. 0,5 kW) pneumatyczny obrót i ustawianie
Zespół frezowania wstępnego BF 20 (2 x ok. 1,5 kW)
Zespół wielofunkcyjny (frezowanie promieniowe/profilowe) FK 11 (2 x ok. 0,4 kW)
Agregat z profilowymi nożami zdzierającymi
Sekcja wykończeniowa (proste noże zdzierające + zespół polerujący) FA 11
Dcedsyyvp Uepfx Adhoh
203019) Nr 1 system zawracania "LIGMATECH" Mod. ZHR 541/L/095 (z bramką portalową i głowicą ssącą obrotową o 360°)
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
Piła panelowa układ kątowy - HKL
HOLZMA (HOMAG GROUP)HKL 600 /56/22/X Profiline
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sterowanie mocą - Oprogramowanie CadMAtic 4 Professional
Przenośniki rolkowe do podnoszenia pokrywy stołu (mm 32000)
Stół podnośny (mm) 5600 x 2200
Wózek wsuwany VAC do delikatnego załadunku wrażliwych pojedynczych paneli za pomocą podciśnienia
Piła wsuwana 1° z tulejami zaciskowymi nr 6
Urządzenie obrotowe (do płyt) o 90°
Piła dzieląca panele 1° Maks. szerokość cięcia (mm) 5600 (linia cięcia z kurtyną powietrzną)
Maks. wysięg brzeszczotu (mm) 190
Piła podcinająca (maks. średnica piły / moc) mm 200 (Kw 2,2)
Piła główna (maks. średnica/moc) mm 600 (Kw 36)
Regulowany posuw wózka (QS) (m/min) 1 - 130
Piła płytkowa 2° nr 14 z tulejami zaciskowymi
Piła dzieląca panele 2° Maks. szerokość cięcia (mm) 2200 (linia cięcia z kurtyną powietrzną)
Maks. wysięg brzeszczotu (mm) 190
Piła podcinająca (maks. średnica piły / moc) mm 200 (Kw 2,2)
Piła główna (maks. średnica/moc) mm 600 (Kw 36)
Regulowany posuw wózka (QS) (m/min) 1 - 130
Korba wibracyjna, taśma odprowadzająca wióry z automatyczną przekrojarką (Kw 19,5)
Nr 2 Przednie stoły z poduszkami powietrznymi (+ 1 dodatkowy i więcej) (mm 800 x 2160)
Dsdpfxevnq H Ee Adhoch
Rolki flokowane do materiałów bardzo wrażliwych
Automatyczne rozkładanie (stół transferowy nr 2: nr 2 x Liftomat HAU-A 25/12
Automatyczny system układania z 8 stacjami
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
HOMAG PROFI KAR310/11/A20/S2
HOMAGPROFI KAR310/11/A20/S2
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2009, Okleiniarka wyprodukowana w 2009 roku. Okleiniarka HOMAG PROFI KAR310/11/A20/S2 posiada system powrotu obrabianego elementu BARBARIC. Rozważ możliwość zakupu tej okleiniarki HOMAG PROFI KAR310/11/A20/S2. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Stan: Używany
Dcjdpfx Asyhqi Djdhsh
Dodatkowe wyposażenie
• System powrotu obrabianego przedmiotu BARBARIC
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
HOMAG Optimat LPP306
HOMAGOptimat LPP306
Zadzwoń
Rok budowy: 2019, stan: gotowy do pracy (używany), prędkość wrzeciona (maks.): 8 000 obr./min, Ta maszyna HOMAG Optimat LPP306 została wyprodukowana w 2019 roku. Używana strugarko-frezarka z sześcioma wrzecionami roboczymi, obsługuje elementy o szerokości do 250 mm i wysokości do 160 mm. Wyposażona w PowerControl i powerTouch LPP300 dla lepszej kontroli, oferuje prędkości posuwu od 6 do 24 m/min. Prędkość wrzeciona można regulować w zakresie do 8000 obr/min, co zapewnia wszechstronność i wydajność w zastosowaniach związanych z frezowaniem drewna. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tej maszyny.
Dcedpfxeygvnps Adhjh
• Szerokość przedmiotu obrabianego po obróbce: 10-250 mm
• Wysokość przedmiotu obrabianego po obróbce: 10-160 mm
• Sterowanie: PowerControl z powerTouch LPP300
• Długość stołu posuwu: 2 500 mm
• Prędkość posuwu: 6-24 m/minWrzeciona:
• Pierwsze dolne wrzeciono:
• Moc silnika: 7,5 kW (Siemens IE3)
• Prędkość: 6000 obr.
• Średnica wrzeciona: 40 mm
• Długość wrzeciona: 281 mm
• Pierwsze prawe wrzeciono:
• Moc silnika: 7,5 kW, prędkość regulowana bezstopniowo (Siemens IE3)
• Zakres prędkości: 4000-8000 obr.
• Średnica wrzeciona: 40 mm
• Długość wrzeciona: 176 mm
• Pierwsze lewe wrzeciono:
• Moc silnika: 7,5 kW, prędkość regulowana bezstopniowo (Siemens IE3)
• Zakres prędkości: 4000-8000 obr.
• Średnica wrzeciona: 40 mm
• Długość wrzeciona: 176 mm
• Pierwsze górne wrzeciono:
• Moc silnika: 7,5 kW, prędkość regulowana bezstopniowo (Siemens IE3)
• Zakres prędkości: 4000-8000 obr.
• Średnica wrzeciona: 40 mm
• Długość wrzeciona: 266 mm
• Drugie górne wrzeciono:
• Moc silnika: 7,5 kW, prędkość regulowana bezstopniowo (Siemens IE3)
• Zakres prędkości: 4.000-8.000 obr.
• Drugie dolne wrzeciono:
• Moc silnika: 7,5 kW, prędkość obrotowa regulowana bezstopniowo (Siemens IE3)
• Zakres prędkości: 4.000-8.000 obr.
• Średnica wrzeciona: 40 mm
• Długość wrzeciona: 266 mm
Ogłoszenia
Chorwacja
849 km
HOMAG KAL 330/6/A3/S2
HOMAGKAL 330/6/A3/S2
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2009, Okleiniarka HOMAG KAL 330/6/A3/S2 została wyprodukowana w 2009 roku. Używana okleiniarka wyposażona w jednostkę klejącą do kleju termotopliwego EVA, strefę docisku, jednostkę tnącą, frezowanie kopiowe, skrobaki i jednostkę polerującą. Zawiera system powrotu przedmiotu obrabianego LIGMATECH. Rozważ możliwość zakupu tej okleiniarki HOMAG KAL 330/6/A3/S2. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Dcedpfxsychduo Adhsh
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
HOMAG PROFI BAZ20/30/16/V/D
HOMAGPROFI BAZ20/30/16/V/D
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2003, liczba osi: 4, prędkość wrzeciona (maks.): 18 000 obr./min, Ta 4-osiowa maszyna HOMAG PROFI BAZ20/30/16/V/D została wyprodukowana w 2003 roku. Wyposażona jest w sterowanie CNC Homatic, programowanie CNC WOODWOP, 18-pozycyjny zmieniacz dysków i wrzeciono główne z silnikiem trójfazowym o mocy 12 kW. Może obsługiwać elementy obrabiane o długości do 3000 mm i szerokości do 1400 mm, jest wyposażona w ciągły stół z regulowanymi zaciskami próżniowymi. Rozważ możliwość zakupu tego centrum obróbczego CNC do drewna HOMAG PROFI BAZ20/30/16/V/D. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Sterowanie/oprogramowanie: sterowanie CNC Homatic; system programowania CNC WOODWOP; postprocesor
• Pojemność obrabianego przedmiotu:
• Długość 800-3000 mm; Szerokość 350-1400 mm; Grubość max. 70 mm z frezowaniem krawędzi / 80 mm
• Szerokość fryzu min. 120 mm; Waga maks. 150 kg
• Stół/zacisk:
• Stół ciągły (stół D)
• Konsola wzdłużna 1 stała; Konsola wzdłużna 2 ręczna regulacja szerokości Y
• 8 zacisków próżniowych 125 x 50 x 100 mm
• Wysokość robocza dolnej krawędzi przedmiotu obrabianego 950 mm
• Jednostka do przesuwania zacisków podciśnieniowych na nośniku jednostki z pneumatyczną konsolą przedłużającą (maks. 4 zaciski na konsolę wzdłużną)
• Regulacja szerokości (konsola wzdłużna/stół): Serwonapęd, na konsolę wzdłużną
• Śruba ograniczająca zwis górnej warstwy: Urządzenie podnoszące/obracające, maks. 20 mm, skok 110 mm, wybierany indywidualnie, monitorowane położenie końcowe (do ręcznego umieszczania drzwi)
• Wrzeciono główne:
• Prędkość 1500-18000 obr/min (VFD 15 kW), pełna moc znamionowa od 12000 obr/min
• Średnica narzędzia maks. 180 mm (frezowanie) / 200 mm (szlifowanie); Odsysanie pomieszczenia dla wszystkich narzędzi/jednostek
• Interfejs agregatu/osi:
• Interfejs z napędem pneumatycznym i obrotowym
• Oś C z napędem momentowym i 3-punktowym podparciem
• Zmieniacz narzędzi:
• 18-pozycyjny zmieniacz dysków dla HSK F63; waga narzędzia 6 kg; długość narzędzia maks. 200 mm
• Konfiguracje: 18 x Ø maks. 130 mm; lub 9 x Ø maks. 180 mm + 9 x Ø maks. 70 mm; narzędzia szlifierskie Ø maks. 200 mm
• Zmieniarka z możliwością podniesienia w celu podniesienia (lewa strona)
• Jednostki/agregaty (dla zmieniarki narzędzi, o ile nie zaznaczono inaczej):
• Wiertarko-frezarka, 4 wrzeciona: ER25 do Ø16 mm, występ max. 50 mm, prędkość maks. 13500 obr/min, nieograniczony obrót w osi C
• Jednostka frezująca z obudową blokującą, 2 wrzeciona D=16/20: przeciwbieżne, 12000 obr/min, zintegrowane wydmuchiwanie, nieograniczony obrót przez oś C
• Obrotowa piła/wiertarka: ręczna 0-90°, kołnierz Ø30 mm, TK Ø52 mm, przygotowana do piły poprzecznej Ø maks. 180 mm, uchwyt wiertarski Weldon D=10 mm, prędkość maks. 9000 obr/min, oś C obrotowa
• Uchwyt frezarski D=30 z prowadnicą wiórów: długość trzpienia 45/80 mm, płyta prowadnicy wiórów sterowana przez oś C, przestrzeń wymiany Ø 140 mm
• Jednostka do frezowania w płaszczyźnie: jednoczesna góra/dół, promień krawędzi maks. R12 mm, min. promień zewnętrzny ~R5 mm / promień wewnętrzny ~R30 mm pod kątem 90°, skanowanie góra/dół/bok, nieograniczony obrót osi C, prędkość maks. 12000 obr/min, grubość przedmiotu obrabianego maks. 50 mm, min. wysięg ~35 mm, z wąskimi stopkami pomiarowymi
• Głowica nożowa WPL: kąt bicia 5°, Ø 70 mm
Dsdpfxsx D Ribe Adhech
• Sprzęt do klejenia/oklejania krawędzi:
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
HOMAG Optimat BAZ41/30/K Event
HOMAGOptimat BAZ41/30/K Event
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2002, liczba osi: 4, To HOMAG Optimat BAZ41/30/K Event zostało wyprodukowane w 2002 roku. Używane centrum obróbcze CNC o obszarze roboczym 3000 x 1050 mm. Rozważ możliwość zakupu tego centrum obróbczego CNC HOMAG Optimat BAZ41/30/K Event. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Dcedpsx D Dvnjfx Adheh
Aukcja
Aukcja zakończona
Piemonte
1 157 km
Zwrot płyty
HOMAGZHR 05/L/085 Optimat
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2004, Funkcjonalność: nieprzetestowany, długość przedmiotu obrabianego (maks.): 2 500 mm, DANE TECHNICZNE
Dcedpfx Aeyxnapodhjh
Minimalna długość płyty: 300 mm
Maksymalna długość płyty: 2.500 mm
Powrót paneli przy okleiniarce: z lewej strony
Wyrzut płyt: za pomocą stołu z dyszami powietrznymi
Maszyna jest sprzedawana i dostarczana w faktycznym i prawnym stanie („jak widziana i zaakceptowana”) na podstawie dokumentacji fotograficznej oraz dokumentów technicznych/handlowych o charakterze opisowym. Kupujący ma prawo do obejrzenia towaru przed odbiorem i przejmuje odpowiedzialność za montaż, zabezpieczenie oraz użytkowanie maszyny w miejscu docelowym.
Referencja zewnętrzna: 7877
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
Centrum obróbcze CNC – 4 osie
WEEKE (HOMAG Group)BMG 111 (Venture 108M)
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), CENTRUM OBRÓBCZE CNC (PUNKT-PUNKT) – 4 osie
Wykonanie w konstrukcji wysięgnikowej
Sterowanie Power Control – oprogramowanie woodWOP
Kabina bezpieczeństwa głowicy roboczej
Stół mocujący z 6 konsolami
Maty bezpieczeństwa
System LASER na osi X do pozycjonowania konsol oraz na osi Y do pozycjonowania chwytaków próżniowych
Automatyczny system wymiany narzędzi
2 wymieniacze talerzowe – miejsca magazynowe / stanowiska narzędziowe: 8 z tyłu + 8 boczne
Maksymalny obszar roboczy (X – Y – Z) mm: 3130 x 1250 (1550) x 100 (150)
2 pola robocze – 1 pompa próżniowa (wydajność 70 m³/h)
Przenośnik wiórów
Z oddzielną szafą sterowniczą i panelem kontrolnym
Łączne zapotrzebowanie mocy A 32
JEDNOSTKI ROBOCZE (GÓRA):
12 niezależnych pionowych wrzecion wiertarskich (High Speed 7500)
6 niezależnych poziomych wrzecion wiertarskich (4 w osi X + 2 w osi Y)
Moc silnika głowicy wiertarskiej (kW) 2,3
1 zespół do wycinania rowków, tarcza Ø125 mm, N1 – odchył 90° w osiach X-Y
Dcjdpfsyxn Tiex Adheh
1 pionowe główne wrzeciono frezujące HSK 63, 9 kW
OPCJA: Zespół wiertarsko-frezarski z 4 poziomymi wrzecionami (wrzeciono krzyżowe)
PAKIET PROFESJONALNY SYSTEM ODCZYTU KODÓW KRESKOWYCH
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Hiszpania
2 162 km
Jednostronna okleiniarka do obrzeży
HOMAG + LIGMATECHKAL 310 + ZHR 05
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 007227, Stanowisko 1: Jednostronna okleiniarka krawędzi HOMAG + LIGMATECH-KAL 310 + ZHR 05
Pozycja 2: Zwrot płyt HOMAG + LIGMATECH-KAL 310 + ZHR 05
Dcjdpfx Ajwuuc Ajdhoh
Ogłoszenia
Tata
481 km
Pompa próżniowa Rietschle SMV 300m3/h, 0.2ba
Rietschle SMW 300300m3/h
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2005, Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa całkowita: 250 kg, przepływ objętościowy: 300 m³/h, moc: 7,5 kW (10,20 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Pompa próżniowa, Rietschle SMV 300m3/h, 0.2bar /ct1928/
Producent: Rietschle Thomas (DE)
Typ: SMV 300
Dcjdpfx Aet A Ukaodhjh
Rok produkcji: 1998
Ciśnienie robocze: 0,2 bar
Silnik: 7,5 KW
Wydajność: 300 m3/h
Moc: 7,5 KW, 400V 50Hz
Wlot: Średnica 60 mm
Otwór wylotowy: Średnica 38 mm
Aukcja
Aukcja zakończona
Bayern
732 km
Centrum obróbcze
HOMAGBAZ 321/50/PM
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2000, numer maszyny/pojazdu: 0-201-22-3325, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość przedmiotu obrabianego (maks.): 5 800 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 1 200 mm, model sterownika: Homatic-CNC System PC83 mit Windows NT 4.0, posuw osi X: 80 m/min, prędkość wrzeciona (maks.): 18 000 obr./min, Brak ceny minimalnej – gwarantowana sprzedaż najwyższej ofercie!
Złożenie oferty zobowiązuje do terminowego odbioru w dniu 20.03.2026!
4-osiowe centrum obróbcze CNC do wiercenia, frezowania, oklejania i obróbki krawędzi:
- Zespół piły i kapowania dla zmieniacza narzędzi
- Zespół wiertarsko-frezujący (4 wrzeciona) dla zmieniacza narzędzi
- Zespół frezująco-wykańczający (frezowanie na równo/licowanie) dla zmieniacza narzędzi
- Dysza przedmuchująca krawędź elementu dla zmieniacza narzędzi
Dcjdpfxsyic Tuj Adheh
Uwaga: W zakresie dostawy oprócz powyższych agregatów nie znajdują się żadne przyssawki próżniowe, narzędzia ani uchwyty narzędziowe, które mogą być widoczne na zdjęciach!
DANE TECHNICZNE
Stół konsolowy typu "K": 12 przesuwanych konsol do mocowania przyssawek próżniowych, z podłużnymi i bocznymi przykładnicami, 4-krotne rozmieszczenie
Maks. długość obrabianego elementu przy pojedynczym ustawieniu: 5 800 mm
Maks. długość obrabianego elementu przy ustawieniu wahadłowym: 2 200 mm
Maks. szerokość obrabianego elementu: 1 200 mm
Maks. grubość elementu (przy użyciu standardowych przyssawek o wysokości 100 mm) z krawędzią: 60 mm (gdy osłona odciągowa w pozycji 1)
Maks. grubość elementu (przy użyciu standardowych przyssawek o wysokości 100 mm) bez krawędzi: 60 mm
Maks. grubość elementu (przy użyciu standardowych przyssawek o wysokości 100 mm) bez krawędzi: 120 mm (gdy osłona odciągowa w pozycji 2)
Wyposażenie suportu
Głowica wiertarska: 17 wrzecion pionowych
2x wrzeciono główne 12 kW, chłodzone wodą, do HSK (obroty 18 000 obr./min z osią C i 12-pozycyjnym zmieniaczem talerzowym)
Oddzielna oś Y dla 2. wrzeciona głównego oraz interfejs agregatu z zintegrowaną pneumatyką i elektroniką
Zasilanie elektroniki i napęd wychylny
Oś C, zakres obrotu bez ograniczeń
Agregat do klejenia na styk 360° do wymiany we wrzecionie głównym z prawej strony
Maks. wysokość obrzeża: 65 mm
Miejsce pick-up z prawej strony na odkładanie części do klejenia
Stacja wstępnego kapowania oraz 3-pozycyjny magazynek rolkowy
Agregaty adapterowe
Kombi agregat do frezowania na równo/radiusowego i wykańczającego (nożyk profilowy)
Agregat piły kapującej
4-wrzecionowy agregat wiertarsko-frezujący (głowica krzyżowa)
Dysza przedmuchująca krawędź elementu
DANE MASZYNY
Sterowanie: sterownik HOMATIC PC 83 z obsługą Windows (NT 4.0)
WYPOSAŻENIE
System programowania WOODWOP, wersja 5.0
Złącze sieciowe
Laserowy system pozycjonowania
Przenośnik wiórów
Bezpieczeństwo: mata naciskowa z przodu, boczne osłony ochronne; z tyłu: ustawienie przy ścianie
Uwaga: Pomoc przy załadunku może być udostępniona po wpłacie kaucji w wysokości 5 000 €. Po zwrocie sprzętu kaucja zostanie zwrócona, pomniejszona o 10%.
Ogłoszenia
Roreto
1 161 km
JEDNOSTRONNA OKLEINIARKA - PARTIA 1
HOMAGTBR 100 + KAR 350 + TFU 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), ELASTYCZNA LINIA PRODUKCYJNA DO MAŁYCH PARTII (LOS-LIŃA 1) ORAZ JEDNOSTRONNA OKLEINIARKA KRAWĘDZI (PRAWOSTRONNA)
Składająca się z następujących maszyn:
M.01) STÓŁ ZAŁADUNKOWY I AUTOMATYCZNY SYSTEM POWROTNY OBRABIANEGO ELEMENTU
"BARGSTEDT" model PROFI TBR100/20/30/F
M.02) JEDNOSTRONNA OKLEINIARKA KRAWĘDZI (PRAWOSTRONNA) "HOMAG" model Profi KAR350/12/A
Grubość płyty (min./maks.) mm 8 / 60 – Szerokość robocza (min./maks.) mm 200 / 1200
Sterowanie / Oprogramowanie PC 22
Regulowana prędkość posuwu m/min 18 - 32
System wprowadzania paneli WZ 14/30
Agregat do frezowania wstępnego, sterowany CN (2 x 3 kW)
Podwójny agregat klejący (klej PUR + podgrzewacz wstępny) 2 x PU 34
Strefa dociskowa, sterowana CN – Magazyn krawędzi dla rolek (12 pozycji)
Agregat kapujący WK13 (FAZA/PROSTA automatyczna regulacja)
Agregat wstępnego frezowania (2 x 0,55 kW), regulacja pneumatyczna
Agregat frezujący do profili wielokrotnych, sterowany CN MF 21 (2 x 0,55 kW)
Agregat frezujący kopiujący FF 32 (4 x 0,4 kW), urządzenie do automatycznej wymiany
Agregat frezujący do konturów (do dokładnego frezowania), sterowany CN FK 31 (30 m/min)
Niedawno dodany po modernizacji technologicznej
Agregat z wieloma nożami profilowymi, sterowany CN MN 21 (serwo)
Agregat wykończeniowy (noże płaskie + agregat wygładzający) FA 11
Dsdpfx Ajinigmedhoch
Frezarka uniwersalna do wpustów, wręgowania i profilowania UF 11 (1 x 4 kW)
M.03) SYSTEM ZAŁADUNKU I SKŁADANIA "BARGSTEDT" model TFU200/L/30/12/S
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "homag loopteq 0-300"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc































































































































































































































































































































