Używane Doosan Doosan Nx 6500 Ii na sprzedaż (3 010)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Dortmund
802 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
DoosanD25S-5
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 26411, Rok budowy: 2013, godziny pracy: 5 486 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 3 950 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 2 635 mm, Wyposażenie: kabina, przesuw boczny, Szczegóły urządzenia:
Rok produkcji: 2013
Udźwig: 2500 kg
Wysokość podnoszenia: 3950 mm
Odczytane motogodziny: 5486 h
Typ masztu: standardowy
Wysokość masztu: 2635 mm
Długość/szerokość/wysokość: 2500 / 1160 / 2210 mm
Masa własna: 4200 kg
Fsdoyu Tk Djpfx Akgjgc
-----
Wyposażenie:
* Dach ochronny
* 3-ci zawór
* 4-ty zawór
* Pełna kabina
* Ogrzewanie
* Przednie światła robocze
* Tylne światła robocze
-----
Osprzęt:
* Przesuw boczny
* Rozstaw wideł
* Krata ochronna ładunku
-----
Dodatkowe informacje:
Motogodziny to zazwyczaj odczytane godziny.
Chętnie zaoferujemy odpowiedni transport.
Od ręki dostępnych jest 250-300 wózków widłowych, osprzętu oraz zamiatarek.
Oczywiście również na wynajem!
Chętnie odkupimy Twój STARY sprzęt.
Masz pytania?
Jesteśmy dostępni od 7:30 do 16:00 w dni robocze.
Czekamy na Twój kontakt!
We speak English
Sprzedaż w międzyczasie oraz pomyłki w tym ogłoszeniu są wyraźnie zastrzeżone.
W handlu B2B urządzenie sprzedawane jest w stanie aktualnym, nieodnowione.
Wszelkie informacje bez gwarancji, zastrzegamy prawo do pomyłek i zmian.
Ogłoszenia
Thurmaston
1 375 km
Poziome centrum obróbcze
DOOSANHP-5100
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, Przesuw XYZ 850 x 700 x 750 mm,
Rozmiar palety 500 x 500 mm,
Ładowność palety 500 kg,
60 ATC,
Stożek wrzeciona BT40,
Sterowanie Fanuc 31i.
Moc wrzeciona 22 kW,
Oś B 0,001 stopnia,
Fsdpowq Iwxefx Akgegc
Wrzeciono 14000 obr./min,
Transporter wiórów, Chłodziwo przez wrzeciono.
Ogłoszenia
Kumelionys
403 km
2-wrzecionowa wielopiła do cięcia drewna
Juozo Limanto IĮJL32
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: ST D2 002, średnica tarczy piły: 250 mm, masa całkowita: 2 850 kg, szerokość cięcia (maks.): 450 mm, Dwuwrzecionowa wielopiłowa maszyna do cięcia drewna JL32
Stan dobry, sprawny
Maksymalnie 10 tarcz pił na osi o wymiarach 250mm x 70mm
Wymiary głównego wału: średnica 70mm, długość 420mm
Posuw cięcia: 5-25 m/min
Wymiary urządzenia: długość 2200mm, szerokość 1500mm, wysokość 1900mm
Masa obrabiarki: 2850kg
Napięcie: 380V
Moc głównego silnika: 30kW i 22kW (2950obr/min)
Fedpfxjy E Snqe Akgogc
Moc silników posuwu: 0,75kW i 0,75kW (900obr/min)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Nordhausen
576 km
Belka suwnicy, żuraw warsztatowy, suwnica pomostowa
DEMAG KBK II-R4Stück PK5 N-F 500kg !
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, DEMAG Kranhimmel KBKII -R suwnica warsztatowa suwnica pomostowa
Fgodpfxjv Uvdps Akgjc
Cena nowego: ponad 40.000,00 €
z rozjazdem po lewej stronie, ręczny, nr art. 87396344 (sam rozjazd kosztował netto 11.000,00 €)
6x odcinek prosty 6 m
2x 5 m
4x 2 m
3x 1,5 m
(60 metrów bieżących odcinków prostych z zintegrowaną, wewnętrzną szyną prądową – brak konieczności stosowania kabla wleczonego!)
2x łuk 90° KBKII-R
ze wszystkimi potrzebnymi elementami jak wózki jezdne, zawiesia, zaciski itp.
Opcja:
4x wciągnik łańcuchowy elektryczny DEMAG PK5 N-F 500kg, 2 prędkości (w zestawie, ale nie stanowią oferty wiążącej), bardzo dobry stan
Urządzenie jest sprawdzone technicznie, posiada książkę serwisową, w pełni sprawne, gotowe do natychmiastowego użycia
Informacja: ponad 20 000 części zamiennych DEMAG dostępnych w magazynie!
Sprawdź także moje inne oferty z magazynu!
Ogłoszenia
Ljubljana
735 km
Centrum obróbcze
DOOSANDNM 6700 XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 2 100 mm, przesuw osi Y: 670 mm, przesuw osi Z: 625 mm, szybki przesuw osi X: 30 m/min, szybki przesuw osi Y: 30 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 m/min, moment obrotowy: 118 Nm, producent sterowników: FANUC, model sterownika: FANUC I SERIES, prędkość wrzeciona (maks.): 12 000 obr./min, odległość stołu do osi wrzeciona: 150 mm, wrzeciono czołowe: BT40, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 30, Wyposażenie: transporter wiórów, Frezarka CNC o średnich wymiarach, przeznaczona zarówno do obróbki zgrubnej, jak i wykańczającej. Mocny silnik w połączeniu z wysoką sztywnością oraz precyzyjną wrzecioną bazową umożliwiają uzyskanie dużych ubytków materiału przy zachowaniu wysokiej dokładności. Maszyna doskonale sprawdzi się w szerokim zakresie zastosowań produkcyjnych, szczególnie w narzędziowniach.
Maszyna sprzedawana jest w zestawie z wyposażeniem opisanym w ogłoszeniu. Stan bardzo dobry, regularnie serwisowana.
- Wyświetlacz 15"
- Pamięć na 2MB programów – do 1000 programów
- Wrzeciono 12 000 obr./min, 18,5kW, 118Nm
- Uchwyt BT40
- Magazyn na 30 narzędzi
- Chłodzenie przez wrzeciono 12 bar
- Skimmer oleju, typ taśmowy
- Złącze Ethernet
- Pistolet do chłodziwa
- Chłodzenie nakrętki śruby kulowej
- Detekcja złamania narzędzia w magazynie
- Drzwi automatyczne
- Interfejs do robota
- Przygotowanie pod 4 oś
- Stół obrotowy Hiwin RCV 320
Fgodpfsyzgp Ujx Akgsc
- Podpora HIWIN RTS 320
- Agregat hydrauliczny 200 bar 3 A+B
- Hydrauliczne podparcie mocowania 4. osi (4x olej, 4x powietrze)
- Kontrola przepływu powietrza do siedziska
- Czujnik poziomu cieczy chłodzącej
- Przenośnik wiórów LNS MH500
- Interfejs do układu odpylania/mgły olejowej
Ogłoszenia
Ljubljana
735 km
Centrum obróbcze
DOOSANDNM 6700L
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 500 mm, przesuw osi Y: 670 mm, przesuw osi Z: 625 mm, szybki przesuw osi X: 36 m/min, szybki przesuw osi Y: 36 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 m/min, moment obrotowy: 118 Nm, producent sterowników: FANUC, model sterownika: FANUC I SERIES, prędkość wrzeciona (maks.): 12 000 obr./min, odległość stołu do osi wrzeciona: 150 mm, wrzeciono czołowe: BT40, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 30, Wyposażenie: transporter wiórów, DNM 6700L od DN Solutions to frezarka CNC średnich rozmiarów, przeznaczona zarówno do obróbki zgrubnej, jak i wykańczającej. Mocny silnik w połączeniu z wysoką sztywnością oraz precyzyjną bazową wrzecioną umożliwiają duże zbieranie materiału i wysoką dokładność. Maszyna stanowi odpowiedź na szeroki zakres wymagań produkcyjnych, szczególnie w narzędziowniach.
Maszyna sprzedawana jest w komplecie z wyposażeniem opisanym w ofercie. Stan bardzo dobry, regularnie serwisowana.
Fsdpfx Akoyzhbfsgegc
- Wyświetlacz 15"
- 2MB pamięci na programy – 1000 programów
- wrzeciono 12 000 obr./min, 18,5 kW, 118 Nm
- BT40
- Magazyn na 30 narzędzi
- Chłodzenie przez wrzeciono – 12 barów
- Chłodzenie nakrętki śruby kulowej
- Skimmer olejowy (taśmowy)
- Połączenie ethernet
- Pistolet do cieczy chłodzącej
- Czujnik złamania narzędzia w magazynie
- Drzwi automatyczne
- Interfejs do robota
- Przyłącze powietrza na stole
- Pompa próżniowa
- Kontrola powietrza na siedzisku
- Czujnik poziomu cieczy chłodzącej
- Przenośnik wiórów LNS MH500 – prawa strona
- Gniazdo do podłączenia odciągu mgły
Ogłoszenia
Tápiószőlős
519 km
Tokarka CNC
DoosanPuma 4100A
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2018, godziny pracy: 3 621 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: ML272-000046, długość toczenia: 1 074 mm, średnica toczenia: 550 mm, przelot wrzeciona: 102 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 3 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 30 obr./min, przebieg osi X: 300 mm, przesuw osi Z: 1 080 mm, moc silnika wrzeciona: 35 000 W, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 9 450 kg, średnica mocowania: 32 mm, Maszyna jest w bardzo dobrym stanie, zachowuje nowe parametry i dokładność.
Można tego spróbować.
Fodpfevri I Aox Akgegc
Wszelkie gwarancje są wyłączone.
Zastrzega się prawo do błędów w danych.
Prawo sprzedaży zastrzeżone jest do chwili otrzymania rezerwacji.
Ogłoszenia
Sittard
925 km
Koparka kołowa
DOOSANDX 165 W-5 | 2018
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 102 kW (138,68 KM), typ przekładni: automatyczny, rodzaj paliwa: diesel, pojemność zbiornika paliwa: 236 l, kolor: niebieski, masa całkowita: 18 200 kg, masa własna: 16 500 kg, rozmiar opony: 10.00-20 dubbele banden, stan opon: 90 procent, konfiguracja osi: 4x4, liczba miejsc: 1, klasa emisji: Euro 4, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 2 430 h, Wyposażenie: dodatkowe reflektory, hydraulika, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, napęd na wszystkie koła, === GŁÓWNE SPECYFIKACJE ===
Rok produkcji: 2018
Motogodziny: ok. 2 430 h
Masa eksploatacyjna: ok. 16 500 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 18 200 kg
Maks. głębokość kopania: 5 455 mm
Maks. zasięg pracy: 8 670 mm
Producent silnika: Perkins
Model silnika: 1204F
Moc silnika: 102,1 kW / 137 KM
Napęd: Diesel
Typ: Koparka kołowa
Typ wysięgnika: Wysięgnik dwuczęściowy
Długość ramienia: 2 500 mm
Szybkozłącze: Tak
Funkcje hydrauliczne: Hydraulika pomocnicza / linię młota
Klimatyzacja: Tak
Kabina: Zamknięta kabina ROPS
Ogrzewana kabina: Tak
Prędkość jazdy: 3,5 / 10 / 37 km/h
Podpory: Nie
Lemiesz: Tak
Ogumienie: 10.00-20 - opony podwójne
Norma emisji: Stage IV / Tier 4 Final
Certyfikat CE: Tak
Kraj produkcji: Korea Południowa
=== NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ===
Dobrze wyposażona koparka kołowa Doosan DX165W-5.
Dwuczęściowy wysięgnik z ramieniem 2 500 mm do wszechstronnych prac ziemnych, podnoszenia i równania.
Silnik wysokoprężny Perkins 1204F Stage IV o mocy 102,1 kW.
Zamknięta kabina ROPS z klimatyzacją, podgrzewanym pneumatycznym fotelem i wyświetlaczem 7” TFT-LCD.
Wyposażona w lemiesz, szybkozłącze i dodatkowe linie hydrauliczne.
Skrzynia biegów Powershift z 2 biegami i biegiem pełzającym.
Kompaktowa budowa tyłu – idealna do prac miejskich i w ciasnych przestrzeniach.
Kamera cofania dla lepszej widoczności i bezpiecznej obsługi.
Certyfikat CE, maszyna gotowa do pracy.
=== STAN TECHNICZNY ===
Stan dobry, roboczy.
Maszyna używana, z normalnymi śladami użytkowania proporcjonalnymi do wieku i przebiegu.
W pełni sprawdzona, serwisowana i przetestowana przez certyfikowanych specjalistów.
Możliwość obejrzenia na życzenie.
=== LOKALIZACJA I CENA ===
Lokalizacja: Sittard, Holandia.
Możliwa dostawa na cały świat.
Cena: 79 000 € (EXW / plus VAT).
Doosan DX165W-5 to kompaktowa i wydajna koparka kołowa przeznaczona do robót budowlanych, drogowych, komunalnych oraz wszelkich prac ziemnych.
Fgjdpey T Eqbsfx Akgoc
Ta maszyna z 2018 roku wyposażona jest w silnik Perkins 1204F Stage IV, dwuczęściowy wysięgnik, ramię 2 500 mm, lemiesz, szybkozłącze i hydraulikę pomocniczą. Zamknięta kabina ROPS zapewnia doskonałą widoczność, klimatyzację, podgrzewany fotel pneumatyczny, kamerę cofania i czytelny 7” ekran TFT-LCD.
Dzięki kompaktowej konstrukcji, mocnej hydraulice i podwoziu kołowemu DX165W-5 to praktyczna i niezawodna maszyna na ciasne place budowy i do robót drogowych.
Czysta, bogato wyposażona koparka kołowa, z certyfikatem CE, od razu gotowa do pracy.
=== DOSTAWA ===
Załadunek dźwigiem możliwy na życzenie – sprawna organizacja transportu.
Elastyczne opcje wysyłki dostosowane do miejsca docelowego i wymogów logistycznych.
Cały transport profesjonalnie koordynowany przez zespół logistyczny Collé Rental & Sales.
Ogłoszenia
Donja Poljana
663 km
Pionowe centrum obróbcze
DOOSANVC 630 5AX
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 10 104 h, przebieg osi X: 650 mm, przesuw osi Y: 765 mm, przesuw osi Z: 520 mm, szybki przesuw osi X: 40 m/min, szybki przesuw osi Y: 40 m/min, szybki przesuw osi Z: 36 m/min, Wyposażenie: transporter wiórów, DOOSAN VC 630 5AX (centrum obróbcze 5-osiowe)
Model: VC 630 5AX
Sterowanie: HEIDENHAIN TNC640 NC
Rok produkcji: 2018
Stan: Używany, bardzo dobry, nadal w produkcji
Przepracowane godziny: 26 290 h
Godziny wrzeciona: 10 104 h
Oś X: 650 mm
Oś Y: 765 mm
Oś Z: 520 mm
Fodpfx Akoymc Ngegsgc
Oś A: +30° do -120°
Oś C: 360°
Prędkość szybkiego przesuwu oś X: 40 m/min
Prędkość szybkiego przesuwu oś Y: 40 m/min
Prędkość szybkiego przesuwu oś Z: 36 m/min
Maksymalne obciążenie stołu: 500 kg
Wrzeciono: 16 000 obr/min, 30/24 kW
Uchwyt narzędziowy: HSK 63A
Chłodzenie przez wrzeciono: 18 bar
Wysokość: 3295 mm
Szerokość: 3200 mm
Długość: 4585 mm
Waga: 13 500 kg
Ogłoszenia
Austria
849 km
DOOSAN Puma 2500XLY
DOOSANPuma 2500XLY
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2008, prędkość wrzeciona (maks.): 3 500 obr./min, przebieg osi X: 245 mm, przesuw osi Y: 102 mm, przesuw osi Z: 1 270 mm, masa całkowita: 6 300 kg, producent sterowników: FANUC, model sterownika: 18i-TB, Ta 3-osiowa tokarka pozioma DOOSAN Puma 2500XLY została wyprodukowana w 2008 roku. Oferuje solidną wydajność do precyzyjnych operacji toczenia. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ maszynę DOOSAN Puma 2500XLY, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Dodatkowe wyposażenie
• Dokumentacja/podręcznik
Zalety maszyny
Techniczne zalety maszyny
• Długość toczenia: 1270 mm
• Średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 334 mm
• Średnica toczenia: 334 mm
• Otwór wrzeciona: 86 mm
• Uchwyt narzędziowy: 55 mm
• Prędkość obrotowa regulowana bezstopniowo
Dodatkowe informacje
Fgsdex D H Aqopfx Akgsc
Maszyna wciąż pod napięciemZakres mocowania 30-150 mm Maksymalne otwarcie 170 mm
Ogłoszenia
Düsseldorf
858 km
Nowe centrum wiercenia i gwintowania
DOOSANT4005
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Kluczowe cechy centrum wiertarsko-gwintującego DOOSAN T4005 mogą obejmować:
Wysoka precyzja: Centrum wiertarsko-gwintujące DOOSAN T4005 zostało zaprojektowane z myślą o uzyskiwaniu precyzyjnych rezultatów wiercenia i gwintowania, co zapewnia powtarzalność oraz wysoką jakość produkowanych elementów.
Wrzeciono wysokoobrotowe: Maszyna wyposażona jest w wydajne, wysokoobrotowe wrzeciono, co umożliwia efektywną obróbkę różnorodnych materiałów, w tym metali, tworzyw sztucznych czy kompozytów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.
Fgedpfsy Sv Tqox Akgjc
Możliwość pracy w wielu osiach: Wiele modeli DOOSAN T4005 posiada wieloosiowe sterowanie, co pozwala na realizację skomplikowanych operacji obróbczych oraz zwiększa elastyczność produkcji części.
Automatyczna wymiana narzędzi: Urządzenie często wyposażone jest w automatyczny zmieniacz narzędzi, który umożliwia płynne przejścia pomiędzy różnymi narzędziami i skraca czas przezbrajania dla zwiększenia efektywności pracy.
Intuicyjny interfejs obsługi: System CNC zazwyczaj oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, co ułatwia programowanie, monitorowanie oraz obsługę nawet operatorom o zróżnicowanym poziomie doświadczenia.
Solidna konstrukcja: Maszyna została zbudowana z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, z myślą o trwałości i odporności na intensywną eksploatację w warunkach przemysłowych.
Opcje dostosowania: W zależności od producenta, centrum CNC może oferować opcje indywidualnej konfiguracji w celu dopasowania parametrów maszyny do konkretnych wymagań obróbczych lub specyficznych potrzeb produkcyjnych.
Ogłoszenia
Moerbeke-Waas
1 054 km
Koparka kołowa
DoosanDX 140 W
Zadzwoń
Stan: używany, moc: 102 kW (138,68 KM), rodzaj paliwa: diesel, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 3 035 h, Napęd: koło
Masa własna: 15 050 kg
Numer seryjny: N016
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem sprzedaży KEY-TEC.
Fjdpfx Asxgz Utokgjgc
Ogłoszenia
Geilenkirchen
909 km
Wózek widłowy
DoosanB50X5 5T 6m Triplex non-marking (1840)
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2017, godziny pracy: 1 500 h, wysokość podnoszenia: 6 050 mm, wolny skok podnoszenia: 1 930 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, moc: 22 kW (29,91 KM), długość wideł: 1 800 mm, Wagi
Masa własna: 8.700 kg
Funkcjonalność
Udźwig: 5.000 kg
Wysokość konstrukcyjna: 275 cm
Liczba zaworów: 3
Napięcie sieciowe: 80 V
Oznakowanie CE: tak
Serwis, historia i stan techniczny
Liczba właścicieli: 1
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
Dodatkowe informacje
Stan opon przednich: 80%
Stan opon tylnych: 80%
Opony przednie: niebrudzące (non-marking)
Opony tylne: niebrudzące (non-marking)
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 3,09 x 1,47 x 2,75 m
Dalsze informacje
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt ze Stephanem Honinxem, Dietmarem Packiem lub Simonem Packiem.
= Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- 3-zaworowy układ hydrauliczny
- 4-zaworowy układ hydrauliczny
- Prostownik do akumulatora
= Uwagi =
Maszyna gotowa do natychmiastowego użycia
W zestawie:
Certyfikat CE, instrukcja obsługi i konserwacji, katalog części zamiennych
Oferujemy transport na całym świecie
Dodatkowe zdjęcia i film z maszyny dostępne są na naszej stronie internetowej
Doosan B50X5 Wózek widłowy
Fjdey S Uw Uspfx Akgsgc
Rok produkcji: 2017
Przebieg: 1500 godzin
Wysokość podnoszenia: 6,00 m
Udźwig: 5000 kg
Napęd: 2x4
Wysokość: 2,75 m
Szerokość: 1,47 m
Długość: 3,09 m
Masa własna: 8.700 kg
Źródło zasilania: bateria 80V
Dodatkowe informacje: maszt triplex, przesuw boczny
Dodatkowe informacje: widły 180 cm
Oferujemy również:
Finansowanie, leasing, wynajem z wykupem
Konserwacja i naprawy
Renowacja oraz lakierowanie maszyn
Serwis części zamiennych
Ogłoszenia
Serbia
849 km
DOOSAN S 550 L
DOOSANS 550 L
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2002, prędkość wrzeciona (maks.): 2 500 obr./min, przebieg osi X: 550 mm, przesuw osi Z: 1 130 mm, moc silnika wrzeciona: 22 000 W, producent sterowników: FANUC, model sterownika: 21i-T, liczba osi: 2, Tokarka pozioma wyprodukowana w 2002 roku. DOOSAN S 550 L charakteryzuje się maksymalną średnicą obrabianego przedmiotu 550 mm i mocą wrzeciona 22 kW. Obejmuje programowalny konik i 12-calowy uchwyt 3-szczękowy, zwiększający wydajność operacyjną i precyzję. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ maszynę DOOSAN S 550 L, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Stan: W pełni funkcjonalna, gotowa do demonstracji; maszyna wciąż pod napięciem; zwiększona wydajność operacyjna i precyzja
• Możliwości: maksymalna średnica obrabianego przedmiotu 550 mm; wychylenie nad łożem 710 mm; odległość między środkami 1230 mm; wysokość środka wrzeciona 1067 mm; szerokość łoża w poprzek prowadnicy siodła 280 mm
• Wrzeciono: nos ASA A2-8; stożek otworu wrzeciona MT nr 7; otwór wrzeciona Ø102 mm; łożysko przednie Ø150 mm; łożyska: wałeczkowe/kątowe + oporowe; regulacja prędkości 50-150; silnik AC 18,5/22 kW (ciągły/30 min)
Fodpjy Hrgcsfx Akgsgc
• Głowica rewolwerowa/narzędziowa: Głowica rewolwerowa V12; standardowy chwyt narzędzia 25 mm; maks. wytaczadło Ø50 mm
• Osie: szybki przesuw X: 20, Z: 24 (jednostki w zestawie)
• Sterowanie/elektryka: Jednostka NC F-21iTB; całkowity pobór mocy 31 kVA
• Pompy: silnik pompy hydraulicznej AC 1,5 - 4P kW; silnik pompy smarującej AC 0,02 - 4P kW; silnik pompy chłodziwa AC 0,4 - 2P
• Inne cechy: stabilne oparcie i ruch konika po zaczepieniu do wózka
Dodatkowe wyposażenie
• Programowalny konik
• Uchwyt 3-szczękowy 12"
• Samocentrująca stabilna podpórka SLU 3.1
• Automatyczne ramię pomiarowe narzędzia
Technical Specification
Counter Spindle No
Driven Tools No
Ogłoszenia
Apprieu
1 233 km
Tokarka CNC wysoka precyzja – DN SOLUTIONS PUMA GT3100L
DN Solutions ex-DoosanPUMA GT3100L
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Kluczowe dane techniczne
- Marka / model: DN Solutions (dawniej Doosan) PUMA GT3100L
- Rok produkcji: maj 2023
- Numer seryjny: ML0313-000510
- Zasilanie: AC 380V – 3 fazy – 50/60 Hz
- Moc znamionowa: 36,11 kVA (prąd pełnego obciążenia: 54,87 A)
- Masa maszyny: 6.900 kg (maksymalna sztywność i stabilność)
- Zgodność: Certyfikat CE
Do czego służy ta maszyna?
Fgsdpfozbb Ikox Akgsc
PUMA GT3100L to ciężki, sterowany numerycznie (CNC) poziomy tokarski ośrodek obróbczy, zaprojektowany do intensywnego toczenia średnich i dużych detali. Sprawdza się znakomicie podczas precyzyjnego toczenia, planowania, gwintowania i wytaczania elementów o wysokiej wartości. To idealne rozwiązanie produkcyjne dla wymagających gałęzi przemysłu, takich jak: motoryzacja, energetyka (ropa i gaz), hydraulika czy precyzyjna mechanika ciężka.
Czym wyróżnia się na tle innych modeli?
- Wersja „L” (long bed): W przeciwieństwie do standardowych, kompaktowych wariantów, wydłużone łoże pozwala na obróbkę długich wałów i wielkogabarytowych elementów bez kompromisu w zakresie sztywności konstrukcji.
- Ultrarobustna rama o masie 6,9 tony: Maszynowe łoże z masywnego żeliwa doskonale tłumi drgania, zapewnia najwyższą dokładność geometryczną i znacząco wydłuża żywotność narzędzi – nawet podczas agresywnej obróbki zgrubnej trudnych stopów.
- Maszyna generacji 2023 DN Solutions: W efekcie niedawnego rebrandingu producenta (dawniej Doosan Machine Tools) maszyna została wyposażona w najnowszą elektronikę oraz energooszczędne silniki (36,11 kVA), gwarantując znakomity balans wysokiego momentu obrotowego i efektywności energetycznej.
Ogłoszenia
Legden
875 km
Wózek widłowy czołowy
DOOSAND30 GP / 34kW / Seitenhub /4,71m Hub./ken
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 650 h, ładowność: 2 525 kg, wysokość podnoszenia: 4 710 mm, rodzaj paliwa: diesel, wysokość konstrukcyjna: 3 000 mm, typ przekładni: automatyczny, Wyposażenie: osłona głowy, DOOSAN D30 GP Lifter wózek widłowy czołowy
* hydrauliczna regulacja wideł
* przesuw boczny
* hydrauliczne wspomaganie kierownicy
* masz Triplex FFT
* chłodzony wodą silnik wysokoprężny o mocy 34,2 kW
* dach ochronny
* oświetlenie robocze
* zintegrowane urządzenie do holowania
Fgjdjy Srinopfx Akgoc
----* długość wideł: 1200 mm
* wysokość masztu: 4710 mm
* rozmiar opon przednich: 28x9-15
* rozmiar opon tylnych: 6.50-10
* rok produkcji: 05.2019
----numer pojazdu: 12035----Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek oraz sprzedaży pośredniej----Chętnie pomożemy Państwu we wszystkich formalnościach związanych z zakupem pojazdu. Prosimy o przekazanie nam swoich oczekiwań i sugestii – zajmiemy się resztą.
Między innymi oferujemy za dodatkową opłatą następujące usługi:----* przyjęcie starego pojazdu w rozliczeniu
* badanie techniczne TÜV/SP
* pełna obsługa eksportowa
* pośrednictwo w uzyskaniu finansowania
* wniosek o tablice eksportowe
* transport pojazdów
* rejestracja pojazdów
* ratownictwo i transport pojazdów
----Zespół VTS
Ogłoszenia
San Giovanni In Marignano
1 008 km
Używana tokarka CNC
DOOSANPuma GT2100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, godziny pracy: 3 204 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 390 mm, długość toczenia: 562 mm, średnica toczenia: 390 mm, przelot wrzeciona: 76 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 4 500 obr./min, przebieg osi X: 230 mm, przesuw osi Z: 580 mm, szybki przesuw osi X: 24 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 m/min, całkowita wysokość: 1 700 mm, całkowita długość: 2 834 mm, całkowita szerokość: 1 628 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 600 mm, masa całkowita: 3 500 kg, przepust belki: 65 mm, średnica zewnętrzna uchwytu: 210 mm, wrzeciono czołowe: ASA A2#6, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Tokarka CNC Doosan Puma GT 2100, rok produkcji 2016, w doskonałym stanie technicznym, gotowa do pracy i natychmiastowej produkcji. Niezawodna i wydajna maszyna, idealna do precyzyjnej obróbki tokarskiej w małych i średnich seriach.
Wyposażona w konik, wieżę rewolwerową z 12 stacjami statycznymi, system presetowania narzędzi, 6 opraw barek i transporter wiórów. Tylko 3204 godziny cięcia. Maszyna sprzedawana jest z kompletem dokumentacji papierowej. Solidna konstrukcja, wysoka precyzja i znakomita wydajność.
Fjdpfoy Dunwjx Akgogc
Idealne rozwiązanie dla warsztatów mechanicznych oraz firm usługowych poszukujących nowoczesnej tokarki CNC wyposażonej w potrzebne akcesoria.
Możliwość obejrzenia maszyny podczas pracy po wcześniejszym umówieniu.
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
DOOSAN Puma GT 3100 M
DOOSANPuma GT 3100 M
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2022, prędkość wrzeciona (maks.): 2 800 obr./min, przebieg osi X: 280 mm, przesuw osi Z: 830 mm, moc silnika wrzeciona: 30 000 W, całkowita wysokość: 1 915 mm, całkowita szerokość: 2 035 mm, masa całkowita: 5 650 kg, długość produktu (maks.): 3 821 mm, liczba osi: 3, Ta 3-osiowa tokarka DOOSAN Puma GT 3100 M została wyprodukowana w 2022 roku. Charakteryzuje się maksymalną średnicą toczenia 376 mm i długością toczenia 725 mm. Maszyna jest wyposażona w 12-stanowiskową głowicę narzędziową i trójszczękowy uchwyt o średnicy 305 mm. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ tokarkę poziomą DOOSAN Puma GT 3100 M, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Ekran dotykowy sterowania Siemens S828D z 15-calowym wyświetlaczem ShopTurn
• 3-osiowa tokarka pozioma CNC z napędzanymi narzędziami i konikiem
• Wrzeciono główne osi C: 360° rozdzielczość 0,001°
• Prędkość osi C: 200 obr.
• Moment obrotowy osi C: ok. 1162 Nm
• Średnica obrotu nad łożem: 720 mm
• Średnica obrotu nad suwakiem poprzecznym: 590 mm
• Maksymalna średnica toczenia: 376 mm
• Maksymalna długość toczenia: 725 mm
• Otwór wrzeciona głównego: 115 mm
• Pojemność pręta: 103 mm
• Nos wrzeciona: ASA A2-11
• Maks. moment obrotowy: ok. 1112 Nm
• Szybki przesuw w osi X: 24 m/min
• Szybki przesuw w osi Z: 30 m/min
• Siła posuwu w osi X: 9465 N
• Siła posuwu w osi Z: 17379 N
• Średnica uchwytu trójszczękowego: 305 mm z miękkimi szczękami
• 12-stanowiskowa głowica narzędziowa z uchwytami narzędziowymi BMT65P
• Maksymalna prędkość obrotowa narzędzia napędzanego: 5000 obr.
• Moc narzędzia napędzanego: ok. 7,7 kW
• Moment obrotowy narzędzia napędzanego: ok. 75 Nm
• Średnica konika z pinolą: 100 mm
• Skok pinoli: 100 mm
• Hydrauliczny system mocowania z pustym cylindrem
• Monoblokowe żeliwne łoże maszyny, konstrukcja Meehanite
• Konstrukcja łoża nachylona pod kątem 30
• Hartowane i szlifowane prowadnice z powłoką o niskim współczynniku tarcia
• Automatyczne centralne smarowanie
• Układ chłodzenia: ciśnienie 7 bar
• Pojemność zbiornika chłodziwa: ok. 235 litrów
• Zbiornik hydrauliczny: ok. 20 litrów
• Pełna obudowa z oświetleniem obszaru roboczego
• Interfejs podajnika prętów
• Odpieniacz oleju
• Elektroniczne sprzęgło bezpieczeństwa dla osi X i Z
• Podłączenie elektryczne: 400 V, 3-fazowe, 50 Hz
• Całkowita moc: około 47 kVA
• Nieużywany (jak nowy)
Dodatkowe wyposażenie
• OPCJONALNIE: HALTER LoadAssistant Universal Big 70 (robot)
• Chwytak dla Doosan Universal Big 70
Fgedpsy E I Hijfx Akgjc
• Stacja tokarska
• Podpora przedmiotu obrabianego
• Płyta podstawy 23 mm / 175 mm Big 70
• Skrzynka interfejsu maszyny
Technical Specification
Counter Spindle No
Driven Tools Yes
Ogłoszenia
Jasło
293 km
Tokarka CNC
DOOSANPuma 300MC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Doosan Puma 300MC
Oś C napędzane narzędzia C-Axis 360° (0.001°)
Rok 2007
Fanuc 21iTB z Manual Guide
Uchwyt 12 cali 315mm samchully
Fgjdjyrb Urjpfx Akgoc
Przelot wrzeciona 102mm
Max średnica toczenia 355mm
Przejazd osi:
X-250mm
Z-680mm
Głowica BMT 65
Konik
Sonda narzędziowa
Wyrzutnik wiórów ,wanna z pompą chłodziwa
Oprawki narzędziowe
Dokumentacja maszyny
Stan bardzo dobry
Ogłoszenia
Ober-Mörlen
750 km
Koparka gąsienicowa
DoosanDX140 LCR-5 / 1.870 Stunde / Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, moc: 85 kW (115,57 KM), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 1 879 h, Masa własna: 16 500 kg
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Emal Jaweed.
Koparka gąsienicowa, Doosan DX 140 LCR-5, rok produkcji: 2020, pierwsze uruchomienie: 2021, liczba motogodzin: 1879 h, masa eksploatacyjna: 16 500 kg, długość transportowa: ok. 7370 mm, szerokość transportowa: ok. 2590 mm, wysokość transportowa: ok. 2870 mm, typ silnika: Perkins 1204F, moc silnika: 85,9 kW, pojemność silnika: 4400 ccm, EasyDrive (hydrostatyczny napęd jezdny), ramię koparki: 2500 mm, rozstaw osi: 3035 mm, wysięgnik przestawny, instalacja do młota, szybkozłącze HS 10, pompa do tankowania, klimatyzacja automatyczna, kamera cofania, krata ochronna kabiny, gąsienice z gumowymi nakładkami, dodatkowa hydraulika pod chwytak i młot, podgrzewany fotel, radio z USB, niemiecka maszyna, stan dobry.
Pozostałe informacje:
* Oferujemy ponad 200 jednostek na sprzedaż.
* Nasza lokalizacja znajduje się 30 km na północ od lotniska we Frankfurcie nad Menem.
* Możliwość finansowania i leasingu.
* Specjalista w zakresie transportu i wysyłki na cały świat.
* Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie.
* Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek oraz sprzedaży pośredniej.
* Możliwy zakup w rozliczeniu.
* Przy zakupie pojazdów/maszyn używanych obowiązują wyłącznie ogólne warunki handlowe firmy Jaweed GmbH.
* Więcej informacji oraz nasze ogólne warunki handlowe (AGB) znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Fedsy Ivyvopfx Akgjgc
Ogłoszenia
Austria
849 km
DOOSAN M1013
DOOSANM1013
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2021, ładowność: 10 kg, zasięg ramienia: 1 300 mm, liczba osi: 6, Ten 6-osiowy robot współpracujący DOOSAN M1013 został wyprodukowany w 2021 roku. Charakteryzuje się udźwigiem 10 kg i zasięgiem 1300 mm, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań. Maszyna posiada stabilną konstrukcję z aluminiową płytą i stołem obrotowym dla zwiększenia funkcjonalności. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości automatyzacji, rozważ robota współpracującego DOOSAN M1013, który mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Wymiary całkowite: 1790 x 1100 x 900 mm
• Dokumentacja: W zestawie pełna dokumentacja, ocena ryzyka i deklaracja zgodności CE
Dodatkowe wyposażenie
• Stół maszyny: Stabilna konstrukcja z 20 mm płyty aluminiowej (840 x 700 mm)
• Dodatkowa paleta: Powierzchnia podparcia 400 x 700 mm
• System przechowywania: Stół obrotowy z automatycznie obracaną płytą z otworami (skok 28 mm)
Fedpfxsy D S S Te Akgjgc
• Chwytak: Pneumatyczny podwójny chwytak równoległy z szybko wymiennymi szczękami
• Pomoc przy wprowadzaniu: Sprężynowy adapter kompensacyjny (21 N) do umieszczania surowych części
• Obudowa sterownika: EPS-Case IP54 dla kontrolera robota, zaworów pneumatycznych i modułów I/O
• Konstrukcja: Otwarte profile elementów z zewnętrznymi rowkami teowymi do rozbudowy modułowej
• Elektryczne/pneumatyczne: 24-pinowy zestaw wtyczek Harting, połączenie pneumatyczne, gotowe do podłączenia
• Dołączone akcesoria: 100 sworzni siłownika (12 x 120 mm), 5 zestawów półfabrykatów palców chwytaka, dysza wydmuchowa, prowadnica węża, uchwyt na tablet, osłona przeciwbryzgowa
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Wilbertoord
920 km
Tokarka CNC
DOOSANPuma 2600
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, Średnica toczenia: 376 mm
Długość toczenia: 760 mm
Sterowanie: Fanuc
Oś X: 260 mm
Oś Z: 830 mm
Waga maszyny ok. 6000 kg
Wieża narzędziowa: BMT65
Uchwyt wrzeciona głównego: 250 mm
Uchwyt wrzeciona pomocniczego: 175 mm
Obrotowy przenośnik wiórów (z taśmą zawiasową)
Uchwyty narzędzi napędzanych:
Fgodpfjy Sblrsx Akgjc
2x osiowe, 3x podwójne osiowe i 3x promieniowe
Różne uchwyty narzędziowe do toczenia i wiercenia
Maszyna obecnie w bardzo dobrym stanie technicznym; brak znanych uszkodzeń lub podobnych usterek.
Podajnik prętów nie wchodzi w skład oferty.
Ogłoszenia
Stary Sącz
282 km
Wózek widłowy 9 ton
DOOSAND90S-5
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 8 200 h, ładowność: 9 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 100 mm, rodzaj paliwa: diesel, Wyposażenie: kabina, Wózek widłowy spalinowy
Marka maszyny: DOOSAN
Oznaczenie: D90S-5
Rok prod: 2012
Wskazania licznika (mtg): 8235
Masa własna (kg): 12197
Udźwig (kg): 9000
Fjdpfx Asvfp Rdskgegc
Wys. podnoszenia (mm): 3100
Boczny przesuw wideł
Rodzaj masztu: STD
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Po dużym przeglądzie technicznym za ponad 7.000 euro
- nowe opony
- nowe widły
- regeneracja siłowników,
- skrzynia biegów: tarcze + uszczelniacze
- hamulce: tarcze i łożyska
- wszystkie oleje, płyny i filtry
Stan techniczny: używany, bardzo dobry
Ogłoszenia
Sankt Veit in der Südsteiermark
623 km
ładowarka
DOOSANDL200 mit Volvo SW
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 107 kW (145,48 KM), masa własna: 11 600 kg, Rok budowy: 2010, Wyposażenie: kabina, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, Ładowarka kołowa DOOSAN DL200
Rok produkcji: 2010
ok. 14 000 motogodzin
107 kW
Fodpfoyyy H Rox Akgogc
11,6 tony
- w komplecie łyżka
- hydrauliczny szybkozłącze Volvo
- dodatkowy obwód do ramy wideł
- klimatyzacja
- centralne smarowanie
- kamera cofania
- dobre opony 20.5R25
- maszyna gotowa do pracy!
- oryginalny lakier!
- nieczyszczona, nie lakierowana!
- bezpośrednio z budowy!
Cena sprzedaży: 22.900,-- netto
Za dopłatą również z nowymi widłami do palet!
Możliwa tania dostawa!
Ogłoszenia
Rīga
646 km
Pionowe centrum obróbcze
DOOSANDNM400
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: MV0009-001573, przebieg osi X: 762 mm, przesuw osi Y: 435 mm, przesuw osi Z: 510 mm, moc znamionowa (pozorna): 33 kVA, masa całkowita: 5 000 kg, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Doosan DNM 400 – pionowe centrum obróbcze. Frezarka CNC do precyzyjnej obróbki metali. Nadaje się do wiercenia, frezowania i gwintowania. Niezawodna i dokładna, idealna do zastosowań przemysłowych.
Fgodpfx Aksy E Hqgsgoc
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "doosan doosan nx 6500 ii"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


























































































































































































































































































