Używane Czterostronna Strugarka Weinig na sprzedaż (1 634)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
Fedpfxsy Sny Ao Akgoph
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Strugarka belkowa czterostronna
WeinigP 23 E
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1997, Strug belkowy 260 x 160 mm, z podążającą jednostką fazującą na górnym wrzecionie, stół poduszkowy sterowany dwuosiowo dla lewej i górnej osi, fabrycznie nowy sterownik (najnowsza wersja Weinig). Maksymalna szerokość robocza: 260 mm, maksymalna wysokość robocza: 160 mm. Liczba wrzecion: 6 szt.:
1. wrzeciono: dolne, średnica 40 mm, długość mocowania 270 mm, prędkość obrotowa 6000 obr./min, moc silnika 11,0 kW
2. wrzeciono: prawe, średnica 40 mm, długość mocowania 170 mm, prędkość obrotowa 6000 obr./min, moc silnika 11,0 kW, wspólny silnik z wrzecionem lewym
3. wrzeciono: lewe, średnica 40 mm, długość mocowania 170 mm, prędkość obrotowa 6000 obr./min
4. wrzeciono: górne, średnica 40 mm, długość mocowania 270 mm, prędkość obrotowa 6000 obr./min, moc silnika 11,0 kW
5. wrzeciono: dolne, średnica 40 mm, moc silnika 11,0 kW, prędkość obrotowa 6000 obr./min, długość mocowania 270 mm
Fedpfx Aswwwkhskgoph
6. wrzeciono: górne, agregat do fazowania.
Hamulec wrzeciona: mechaniczny. Regulacja górnego wrzeciona góra/dół: elektryczna. Opcjonalny posuw: z lub bez. System hamulca posuwu: tak. Bezstopniowa prędkość posuwu: 3–23 m/min. Nacisk rolek posuwu: pneumatyczny. Moc napędu posuwu: 4,0 kW. Napęd posuwu: wał kardana. Pompa smarująca: ręczna. Maksymalne zbieranie w trybie łączenia: 10 mm. Frez do łączenia na stołowej wyrówniarce: tak. Napędzana rolka w stole: 1 szt. Typ sterowania: sterownik PLC. Wskazanie pozycji wrzeciona: mechaniczny licznik. Rolki podające przed wyrówniarką: tak. Stół poduszkowy: trzytorowy. Centralny punkt smarowania: tak. Opis: krótki stół podawczy 1050 mm z wewnętrznym oświetleniem.
Lokalizacja magazynowa: Nattheim.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna grubościówka
TOS SVITAVY 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7134
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 500mm
- max wysokość strugania 190mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, sekwencyjny
- dociski 2 rzędy
- wał wprowadzający ciągnący, sekwencyjny
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 7,5kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- docisk na wyprowadzeniu
z dołu:
- blat wprowadzający regulowany + docisk
- wał poślizgowy, gładki
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 5,5kW
- 2 wały poślizgowe, gładkie
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne
1) pionowe prawe 140mm 4kW
2) pionowe lewe 140mm 4kW
- średnica wrzecion 40mm
Fodpfx Aksy R Dzmegjph
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- płynna regulacja prędkości posuwu 8-30m/min
- elektryczne podnoszenie blatu
- średnice króćca odciągu 2x145mm, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2050x1700x1700mm
- waga 2100kg
ATUTY
– idealna do obróbki podłogówki
– elektryczne podnoszenie blatu
– produkcji czeskiej
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 37900 PLN
Cena netto: 9020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMAC LMC 423C
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6765
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm – ustawiana elektrycznie prawo/lewo z pulpitu sterującego 5,5kW
4) poziome górne 230mm – ustawiana elektrycznie góra/dół z pulpitu sterującego 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo lewo
Fodpfsy Rzgysx Akgsph
- średnica wrzecion 40mm
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe 2 szt
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty ciągnący, metalowy, skrętny w dolnym blacie +
- wałek wyprowadzający ciągnący metalowy, gładki
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego (z pneumatycznym podajnikiem) 3390mm
- możliwość pracy bez załączania podajnika pneumatycznego, - blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu
- posuw na wałkach Kardana
- silnik posuwu 4kW
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x120mm
- wymiary dł/szer/wys 7000x1950x1700mm, - waga około 3000kg
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczny podajnik na stole wprowadzającym, – strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 83900 PLN
Cena netto: 19980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT 23Ena 7 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6575
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
- 7wrzecion:
1) poziome dolne 230mm, 11kW
2) pionowe prawe 170mm
3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono), 11kW
4) poziome prawe 170mm, 5,5kW
5) poziome górne 230mm, 11kW
6) poziome dolne 230mm, 7,5kW
7) uniwersalne 230mm, regulowane pod kątem 360°, 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 3 i 5 ustawiane elektrycznie
- ATS
- średnica wrzecion 40mm
- hamulce elektryczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójny
- z góry wałek wprowadzający ciągnący gumowy podwójny
- z góry wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- z dołu 2 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- z dołu wałek ciągnący, gumowy, podwójny
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 5,5kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
Fpjdpfjy Rzamex Akgeh
- silnik podnoszenia korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 7x140mm
- wymiary dł/szer/wys 5800x2050x1850mm
- waga około 4500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 7 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– z ATS
- do drewna mokrego i suchego
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 146900 PLN
Cena netto: 34980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
WEINIGHydromat 22 AL na 8 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7715
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
Fpsdpfx Asy Ry Uiskgoh
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
– z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 8 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– niemalowana
– bardzo mało przepracowanych godzin
– strugarka używana, stan idealny
Cena netto: 145900 PLN
Cena netto: 34750 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT 23 Ena 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7289
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
6 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 170mm
3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono) 11kW
4) poziome górne 230mm 11kW
5) poziome górne 230mm 7,5kW
6) poziome dolne 230mm 11kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 4 i 5 ustawiane elektrycznie góra/dół
- obroty wrzecion 8000obr/min
- średnica wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec elektryczny
- z góry 6 wałków wprowadzających, ciągnących, zębatych w tym 1 podwójny
- z góry wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- z dołu wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- docisk od boku
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 4kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 6x140mm
- wymiary dł/szer/wys 4900x2400x2000mm
- waga około 4000kg
Fpodpfx Ajy N Ahiskgjh
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 6 głowic
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Zdjęcia oryginalne
Cena netto: 142900 PLN
Cena netto: 34000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
SCMSUPERSET Plus 7 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6368
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 5,5kW
3) pionowe lewe 130mm 5,5kW
4) poziome górne 230mm 7,5kW
5) poziome górne 230mm 11kW
6) poziome dolne 230mm 18,5kW
7) uniwersalne 230mm regulowane pod kątem 360stopni 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec elektryczny
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona 4 i 5 regulowane elektrycznie góra/dół
- z góry 8 wałków wprowadzających ciągnących metalowych, skrętnych w tym 2 podwójne
- z góry 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe
- z góry docisk 2szt
- z dołu zapadki
Fpedpfx Asy N Agxjkgjh
- z dołu od boku 3 dociski
- z dołu 2 rolki metalowe, gładkie, ciągnące
- z dołu 2 rolki podwójne, ciągnące, gumowe
- wałki dociskane pneumatycznie
- posuw na wałkach Kardana
- płynna regulacja prędkości posuwu 5-36m/min
- silnik posuwu 4kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania 0,75kW
- długość blatu wprowadzającego 1980mm
- zamknięta w kabinie
- centralne smarowanie blatu
- średnice króćca odciągu 5x120mm, 2x150mm
- wymiary dł/szer/wys 5500x1840x1900mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– na 7 głowic
– do mokrego i suchego drewna
– ostatnie wrzeciono uniwersalne
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 136900 PLN
Cena netto: 32600 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić w zależności od wyższych wahań)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Strugarka czterostronna profilarka OMB
OMB
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna profilarka OMB
Specyfikacja:
• stan - używany
• producent - OMB
• szerokość robocza 140 mm
• wysokość robocza 80 mm
• silnik na wrzecionach - 4 x 1,8 kW ( odrębny na każdą głowicę )
• silniki z obrotami lewo/prawo
• manualna regulacja wysokości strugania
• manualna regulacja szerokości strugania
• możliwość regulacji wrzecion pionowych góra/dół ( jak w frezarce dolnowrzecionowej )
• maszyna bez głowic
• 4 prędkości posuwu regulowane bezstopniowo
• króćce odciągowe fi 100 mm
• wymiary gabarytowe 180 x 120 x 130 cm ( dł. x szer. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• perfekcyjny, fabryczny stan techniczny maszyny, po pełnym przeglądzie
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Fedpfxey Tpf Ae Akgjph
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Czterostronne strugarki Leadermac HYPERMAC 930 2021
LeadermacHYPERMAC 930
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2021, całkowita szerokość: 2 200 mm, całkowita wysokość: 1 900 mm, Masa własna: 12 000 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 710 x 220 x 190 cm
- Rok produkcji: 2021
- Dokumentacja dostępna: Tak
- Znak CE: Tak
- Certyfikat CE: Tak
- Numer seryjny: 2010016
- Liczba wrzecion [szt.]: 9
- Wrzeciono 1:
- Typ wrzeciona: Dolne
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 2:
- Typ wrzeciona: Prawe
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 3:
- Typ wrzeciona: Lewe
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
Fedpfx Aexiw Hqekgsph
- Wrzeciono 4:
- Typ wrzeciona: Górne
- Moc silnika [kW]: 15
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 5:
- Typ wrzeciona: Prawe
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 6:
- Typ wrzeciona: Lewe
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 7:
- Typ wrzeciona: Górne
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Wrzeciono 8:
- Typ wrzeciona: Dolne
- Moc silnika [kW]: 15
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 9:
- Typ wrzeciona: Uniwersalne
- Moc silnika [kW]: 11
- Średnica wrzeciona [mm]: 50
- Prędkość obrotowa noża strugarskiego [obr./min]: 6000
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Min. szerokość strugania [mm]: 20
- Max. szerokość strugania [mm]: 300
- Min. wysokość strugania [mm]: 10
- Max. wysokość strugania [mm]: 200
- Prędkość posuwu: automatyczna
- Min. prędkość posuwu [m/min]: 6
- Max. prędkość posuwu [m/min]: 36
- Wymiary transportowe: 7100 mm x 2200 mm x 1900 mm (dł. x szer. x wys.)
- Masa transportowa [kg]: 12 000 kg
- Pakiety transportowe [szt.]: 1
Informacje finansowe
VAT: Cena podana netto, należy doliczyć podatek VAT
VAT/marża: VAT do odliczenia dla przedsiębiorców
Dostawa oraz przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla dowolnego sprzętu z sektora przemysłowego
Glenn Smeets
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Czterostronne strugarki Wadkin GD 220
WadkinGD 220
Zadzwoń
Stan: używany, całkowita szerokość: 1 500 mm, całkowita wysokość: 1 500 mm, Kolor: szary
Masa własna: 2.000 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 380 x 150 x 150 cm
Strugarka czterostronna
Wadkin GDP220
Maksymalna wydajność: 220 x 120 mm
Długość stołu podawczego: 2000 mm
4 wrzeciona
Wały strugarskie Tersa
Wałki podawcze
Moc silników:
- Dolne: 5,5 kW
- Prawe/lewe: 5,5 kW
- Górne: 5,5 kW
Regulowana prędkość posuwu: 5–30 m/min
Pneumatyczny docisk na wałki podawcze
Średnica wrzecion: 40 mm
Mechaniczne, cyfrowe wskaźniki ustawienia wrzecion
Ręczna pompa Waxalite
Elektryczna regulacja wrzeciona lewego (załącz/wyłącz) z mechanicznym wskaźnikiem cyfrowym
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Liczba wrzecion [szt.]: 4
- Wrzeciono 1:
- Typ wrzeciona: Dolne
- Moc silnika [kW]: 5,5
- Średnica wrzeciona [mm]: 40
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 2:
- Typ wrzeciona: Prawe
- Moc silnika [kW]: 5,5
- Średnica wrzeciona [mm]: 40
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 3:
- Typ wrzeciona: Lewe
- Średnica wrzeciona [mm]: 40
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Wrzeciono 4:
- Typ wrzeciona: Górne
- Moc silnika [kW]: 5,5
- Średnica wrzeciona [mm]: 40
- Narzędzie w zestawie: Tak
- Maksymalna szerokość strugania [mm]: 220
- Maksymalna wysokość strugania [mm]: 120
- Długość stołu podawczego [mm]: 2000
- Typ narzędzia: Tersa
- Wymiary transportowe: 3800 mm x 1500 mm x 1500 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 2000 kg
- Pakiety transportowe [szt.]: 2
Informacje finansowe
VAT: Cena podana netto, należy doliczyć podatek VAT
Fjdpfx Aewng Tgskgjph
VAT / opodatkowanie marży: VAT do odliczenia dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla całego asortymentu z branży przemysłowej
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Srugarka czterostronna WEINIG UNIMAT 23
WEINIGunimat 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), szerokość strugania 230mm
posuw na kardanach (7,5 kW)
10 głowic:
1 dolna 7,5 kW
2 prawa 7,5 kW
3 lewa 7,5 kW
4 prawa 7,5 kW
5 lewa 7,5 kW
6 górna 7,5 kW
7 dolna 7,5 kW
Fpedouldn Hopfx Akgjh
8 górna 7,5 kW
9 dolna 7,5 kW
10 uniwersalna 4 kW
Ogłoszenia
Racibórz
213 km
Strugarka czterostronna
WEINIGPFA 17N
Zadzwoń
Rok budowy: 1971, stan: używany, Układ Wałów
1 dolny - 4kW, 2850 obr/min
2 boczny prawy - 3 kW, 2850 obr/min
3 boczny lewy - 3 kW, 2850 obr/min
Fpodpoigqzrjfx Akgsh
4 boczny prawy 3 kW, 2850 obr/min
5 górny 5,5 kW, 2850 obr/min
6 dolny - 4kW, 2850 obr/min
Wymiary
4900 mm x 1300 mm x H 1500mm
Waga ok 5500 kg
Ogłoszenia
Karsin
235 km
STRUGARKA CZTEROSTRONNA SCM SUPERSET XL
SCMsuperset xl
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), szerokość robocza 230mm
wysokość robocza 120mm
5 głowic
układ głowic
dolna 5.5kW
prawa 5.5kW
lewa 5.5kW
górna 7.5kW
dolna 5.5kW
obroty głowic 6000 obr./min
regulacja głowic w dwóch osiach
płynna regulacja prędkości posuwu
rok produkcji 2001
zasilanie 400v
Fsdpfx Ajwlk Ebskgoph
Ogłoszenia
Karsin
235 km
STRUGARKA WEINIG Hydromat h25r
WEINIGhydromat h25r
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szerokość strugania 250 mm
Wysokość strugania 120 mm
1. wrzeciono dolne
2. wrzeciono prawe
3. wrzeciono lewe
4. wrzeciono prawe
5. wrzeciono górne
6. wrzeciono dolne
Fsdpfx Aswlk E Iskgsph
7. wrzeciono dolne
8. wrzeciono Uniwersalne 360*
- Posuw hydrauliczny 6-60 m/min.
- 10x napędzane rolki stołu
- Średnica wrzeciona 50 mm
Ogłoszenia
Gorzów Wielkopolski
280 km
Strugarka czterostronna
WEINIGUNIMAT SUPER 4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna WEINIG UNIMAT SUPER 4
Rok produkcji 2003
DANE TECHNICZNE:
- min / max szerokość obrabianego elementu 45 / 150mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 15 / 50mm
Fpodpoyivilofx Akgeh
3 wrzeciona:
1) poziome dolne 11kW
2) poziome górne 18,5kW
3) poziome dolne 5,5kW
średnica wrzecion 40mm
Ogłoszenia
San Giovanni Al Natisone
785 km
Friulmac Dual Feed przecinarka i podajnik hydrauliczny do strugarki czterostronnej, maksymalna długo
FriulmacDual Feed
Zadzwoń
Stan: używany, Friulmac Dual Feed przecinarka i podajnik hydrauliczny do strugarki czterostronnej, maksymalna długość 3500 mm
Fedpfxjzb I Ide Akgeph
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
STRUGARKA CZTEROSTRONNA
SCMCOMPACT 23K
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Maksymalna szerokość strugania 230 mm
Maksymalna wysokość strugania 120 mm
Średnica wrzecion 40 mm
4 głowice plus jedna uniwersalna
Dolna prawa lewa górna uniwersalna
Moc motorów 4 kW 5,5 kW 4 kW uniwersalna 4 kW
Prędkość obrotów wrzecion 6000 obr./minuta
Smarowanie stołu
Elektryczna regulacja góra dół
Fodpey N Rb Rsfx Akgeph
Dwie prędkości posuwu materiału
Rok 1999
Waga 2320 kg
400 v
Ogłoszenia
Biertowice
232 km
Strugarka czterostronna
WeinigUnimat 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica wrzeciona: 40 mm, prędkość wrzeciona (min.): 6 000 obr./min, Opis urządzenia
szerokość robocza 230mm
wysokość robocza 140mm
6 wrzecion
układ wrzecion: dolne/prawe/lewe/prawe/górne/dolne
średnica wrzecion 40mm
płynna regulacja prędkości posuwu
Fjdpfsy N N S Ujx Akgjph
elektryczne ustawianie przykładnicy wprowadzającej
elektryczne ustawianie blatu atakującego
dwie osie sterowane numerycznie
system szybkiego mocowania narzędzi na wszystkich wrzecionach
Możliwość dokupienia z podajnikiem EM 11
Ogłoszenia
Miechucino
280 km
Strugarka Weinig ATS frezowanie czołowe
WeinigProfimat 23E
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1995, Strugarka czterostronna Weinig Profimat 23E
- produkcji Niemieckiej
- rok produkcji 1995
- wrzeciona prawe i lewe z frezem czołowym zapewniającym równoległość oraz kąt prosty 900
- pomiar szerokości elementu
- elektroniczne ustawianie szerokości
PARAMETRY TECHNICZNE:
szerokość strugania 230 mm
wysokość strugania 120 mm
sterowanie szerokości strugania elektroniczne
1 wrzeciono dolne 4 kW
2 wrzeciono prawe 4 kW
3 wrzeciono lewe 4.2 kW (frezowanie czołowe)
4 wrzeciono prawe 4.2 kW (frezowanie czołowe)
5 wrzeciono górne 7.5 kW
pomiar szerokości elementu
elektryczna regulacja wysokości rolek posuwu
elektryczna regulacja wysokości wrzeciona górnego
średnica wrzecion 40 mm
sześć rolek górnych stalowych
jena rolka górna gumowa
Fpodpfx Aeibq Nijkgjh
jedna rolka w blacie ciągnąca
docisk pneumatyczny
posuw na wałach kardana
długość stołu wstępnego 2470 mm
średnica króćców 140 mm
Gabaryty maszyny
456x240x220
waga 4000 kg
Ogłoszenia
Miechucino
280 km
Strugarka Weinig Unimat 23 EL
WeinigUnimat 23 EL
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2002, Strugarka czterostronna Weinig Unimat 23 EL
- maszyna w magazynie
- produkcji Niemieckiej
- rok produkcji 2002
Fpodpfehhyr Aox Akgeh
- DTR
PARAMETRY TECHNICZNE:
- szerokość strugania 230 mm
- wysokość strugania 170 mm
- posuw regulowany na falowniku 6-26 m/min
- średnica wrzeciona 40 mm
1 wrzeciono dolne 7.5 kW
2 wrzeciono prawe 7.5 kW
3 wrzeciono lewe 7.5 kW
4 wrzeciono górne 7.5 kW
5 wrzeciono dolne 7.5 kW
6 wrzeciono górne 7.5 kW
- moc silnika posuwu 4 kW
- posuw na wałach kardana
- docisk pneumatyczny
- pięć rolek górnych stalowych
- cztery rolki górne gumowe
- elektryczna regulacja wysokości
- średnica króćca 140 mm
- centralne smarowania
- długość blaty 1980 mm
Gabaryty maszyny:
- długość 520 cm
- szerokość 210 cm
- wysokość 210 cm
- waga 4000 kg
Weinig Unimat 23EL to nowoczesna strugarka / profilarka " wół roboczy " do konkretnej pracy.
Wykonywać możemy : listwy, podbitki , boazerię , kantówki , profile
ZALETY :
bardzo trwała „ pancerna ” maszyna
tania w stosunku do możliwości
prosta w naprawie
dobra do ciągłej pracy
żeliwny korpus
bardzo stabilna
brak drgań
stabilne prowadzenie materiału
możliwość profilowania + strugania w jednym przejściu
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Czterostronna strugarka
WEINIGVariomat
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2013, Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 20 - 230 mm
Wysokość strugania: 8 - 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 1,1 kW
Prędkość posuwu: płynnie regulowana 2-12 m/min
Waga maszyny ok. 2500 kg
1 WEINIG strugarko-frezarka automatyczna VARIOMAT
Krótka charakterystyka:
- 5 wrzecion
- mocne silniki
- taktowane wyrównywanie
- sterowanie MemoryPlus
- opcja: szlifierka jednostronna Stähle-Hess Saturn
Opis techniczny producenta:
Szerokość robocza: 20 - 230 mm
Wysokość robocza: 8 - 120 mm
1. wrzeciono poziome dolne
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125 - 145 mm
Przesuw osiowy: 5 mm
Wyposażenie do wręgu, w tym frez do wręgów
2. wrzeciono pionowe prawe
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 93-232 mm
Minimalna średnica narzędzia na poziomie oporu: 93 mm
Maksymalna średnica narzędzia za oporem: 180 mm
Maksymalna głębokość frezowania: 45 mm
Przesuw osiowy: 30 mm
Segment wkładany z dodatkową listwą oporową 125 mm
Segment wkładany z dodatkową listwą oporową 150 mm
3. wrzeciono pionowe lewe
-----
Wspólny silnik z 1. wrzecionem prawym
Średnica: 40 mm
Wspólna prędkość obrotowa z prawym wrzecionem
Średnica narzędzia: 93-232 mm
Maksymalna głębokość frezowania: 45 mm
Fodpfxjy Spvfs Akgoph
Minimalna głębokość frezowania przy średnicy narzędzia 200 mm: 20 mm
Przesuw osiowy pod stołem: 30 mm
Segment wkładany 125 mm
Segment wkładany 150 mm
4. wrzeciono poziome górne
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125-200 mm
Maksymalna głębokość frezowania: 30 mm
Minimalna głębokość frezowania przy średnicy narzędzia do 200 mm: 20 mm
Przesuw osiowy: 30 mm
5. wrzeciono poziome dolne
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125-200 mm
Maksymalna głębokość frezowania: 15 mm
Przesuw osiowy: 10 mm
Płyty stołowe na wkładkę z drewna przy dolnym wrzecionie
Dodatkowa płyta odprowadzająca nad dolnym wrzecionem na wkładkę z drewna
System posuwu
-----
Posuw sterowany częstotliwościowo 1,1 kW, płynnie regulowany 2-12 m/min
Podwójne wahadło naprzeciw lewego wrzeciona
Przesuw osiowy rolek posuwu naprzeciw lewego wrzeciona, 35 mm
Walce posuwu typu Durofer ze zębami natryskowymi
Pneumatyczny docisk do rolek posuwu, w tym separator wody
Taktowane wyrównywanie wspomaga ręczne wyrównywanie. Wałek podawczy jest odblokowywany po przejęciu przedmiotu przez drugi wałek posuwu. Po opuszczeniu drugiego wałka, wałek podawczy wraca do pozycji wyjściowej dla kolejnego elementu.
Dodatkowe cechy:
-----
Sterowanie MemorPLUS
Regulacja szerokości i wysokości (wrzeciono 3 i 4 sterowane CNC w osi promieniowej)
-----
Cena powyższej maszyny na zapytanie!
-----
OPCJA za dopłatą Stähle-Hess Saturn #7008:
Maszyna była używana w połączeniu z jednostronną szlifierką Stähle-Hess Saturn Duo Magazyn nr #7008
(dane techniczne według producenta – bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Czterostronna strugarka
WEINIGPowermat 500 mit Nutentisch
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5-30 m/min
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 500 z rowkowanym stołem
-----
Maszyna przyjedzie do magazynu, zostanie wyczyszczona i kompleksowo sprawdzona.
Skrócony opis:
-----
- 5 wrzecion
- 8.000 obr/min
- Prowadzenie do rowków dla krótkich lub trudnych do prowadzenia elementów, powłoka Marathon PowerCoating
- Jedna napędzana rolka na stole wyjściowym, hartowana: 210 mm szeroka
- Lewa i górna głowica sterowana na szerokość i wysokość
- Nakrętka szybkomocująca wrzeciona
Szczegółowy opis techniczny:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20-230 mm
Wysokość robocza: 8-120 mm
Liczba wrzecion: 5
1. wrzeciono – dolne
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 8.000 obr/min
Obwód narzędzia: 125-180 mm
Obwód narzędzia do frezu wręgowego: 130-160 mm
Posuw osiowy: 17 mm
Mechanizm do wykonywania wręgów
MarathonCoating dla wkładki stołowej przed pierwszą dolną głowicą
2. wrzeciono – prawe
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 8.000 obr/min
Obwód narzędzia: 93-200 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Skok osiowy: 80 mm
Skok promieniowy:
Min. średnica narzędzia na poziomie ogranicznika: 93 mm
Maks. średnica narzędzia poza poziomem ogranicznika: 200 mm
3. wrzeciono – lewe
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 8.000 obr/min
Obwód narzędzia: 93-200 mm
Obwód narzędzia dla głowic prostych max. 163 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Skok osiowy: 55 mm
Stóp dociskowy przed lewym wrzecionem, z 2 bocznymi sprężynującymi rolkami dociskowymi
Sterowane CNC przesunięcie promieniowe wrzeciona
4. wrzeciono – górne
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 8.000 obr/min
Obwód narzędzia: 93-200 mm
Obwód narzędzia dla głowic prostych max.: 180 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Skok osiowy: 40 mm
Sterowane CNC przesunięcie promieniowe wrzeciona
Podzielona stopa dociskowa przed górną głowicą, ustawiana na obwód narzędzia i odchylana od narzędzia, sprężynowana.
5. wrzeciono – dolne
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 8.000 obr/min
Obwód narzędzia: 93-225 mm
Maks. głębokość wręgu: 15 mm
Skok osiowy: 35 mm
Skok promieniowy:
Min. średnica narzędzia do poziomu stołu: 93 mm
Maks. średnica narzędzia 6 mm poniżej poziomu stołu: 225 mm
System posuwu
-----
Posuw o regulacji częstotliwościowej, płynnie regulowany z hamulcem: 4 kW, 5 - 30 m/min
Wałek wprowadzający przed pierwszą dolną głowicą sterowany pneumatycznie góra/dół.
Walce zębate Durofer z ogranicznikiem głębokości i samoczynnie się czyszczące.
Przesuw osiowy walców posuwowych względem lewej głowicy, osiowo 35 mm
Fpjdjy Spu Uspfx Akgoh
Skrócona odległość walców względem prawej głowicy
Elektryka maszyny
-----
Napięcie robocze: 400 V (zakres napięcia 380-420 V), 50 Hz
Korpus maszyny, stoły i prowadnice
-----
Stół wyrówniarki: 2500 mm długości (w tym liniał do sklejania)...
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Strugarki czterostronne Kuper SWT 23 XL - 5R 2008
KuperSWT 23 XL - 5R
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, Cena: na zapytanie
Czterowrzecionowa strugarka
Kuper SWT 23 XL-5R
Rok produkcji: 2008
Minimalna/maksymalna wysokość robocza: 8/150 mm
Minimalna/maksymalna szerokość robocza: 18/230 mm
Prędkość obrotowa wrzecion: 6000 obr./min
Średnica wrzeciona: 40 mm
Silniki:
Wrzeciono poziome dolne: 7,5 kW
Wrzeciono pionowe prawe: 7,5 kW
Wrzeciono pionowe lewe: 11 kW
Wrzeciono poziome górne: 11 kW
Wymiary: 3100 x 1850 x 1750 mm (dł. x szer. x wys.), masa: 4000 kg
Stół odbiorczy
Stół buforowy Weidner Typ DBT 4500B
Wymiary: 4500 x 1750 x 97 mm (dł. x szer. x wys.)
Dostępność od listopada 2024
- Rok produkcji: 2008
- Dokumentacja dostępna: nie
- Certyfikat CE: nie
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT/Opcja podatku marża: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Możliwość dostawy oraz przyjęcia w rozliczeniu maszyn z całej branży przemysłowej
Yorick Diebels
Fpodpfxswnit Aj Akgjh
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Strugarka czterostronna Guilliet KXR 5U
Guillietkxr
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Szerokość robocza 220mm
Wysokość robocza 120mm
Ilość wrzecion 5
Fjdpetuyawsfx Akgjph
Układ wrzecion
Dół 5.5kw
Prawa
Lewa 11kw
Góra 10.5kw
Uniwersalne 11kw
Silnik posuwu 2.2kw
Posuw na wałach kardana
Dociski pneumatyczne
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "czterostronna strugarka weinig"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


























































































































































































































































































































































