Używane Cascade Pfp225A na sprzedaż (139)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Engel DUO 11050/2300 (2004)
EngelDUO 11050/2300
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2004, siła zacisku: 23 000 kN, Siła zacisku: 2300 t
Średnica śruby: 135 mm
Typ: Pozioma
Fodpfx Akexrcahsgoph
Napęd: Hydrauliczny
Engel 2300 ton - 2004 r. Śruba wymieniona w 2011 r.
Wzmocniona śruba do specjalnych materiałów.
Możliwość dwukrotnego wtrysku. Opcja z przechylaniem formy.
Płyty magnetyczne.
2 rdzenie hydrauliczne.
36 stref grzewczych dla formy
10 kaskad hydraulicznych zainstalowanych w maszynie, jest ich więcej
Śruba o średnicy 135 mm
Języki w maszynie: Angielski, Niemiecki
Maszyna bez robota , maszyna w doskonałym stanie
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Maszyna etykietująca na sprzedaż z optycznym centrowaniem, wydajność 6000 butelek/h
P.E. Labellers8T 4S 4E adhesive SL Glue
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 14 700 h, numer maszyny/pojazdu: ET194, Specyfikacja techniczna i dane wydajnościowe
Ten obrotowy etykieciarka klejowa P.E. Labellers z optycznym centrowaniem została zaprojektowana do precyzyjnej dekoracji butelek w używanych liniach rozlewniczych lub przy nowych instalacjach. Oferuje stabilną, wysoką jakość etykietowania w środowiskach produkcji napojów, zapewniając optymalne połączenie prędkości, precyzji i powtarzalności.
Producent / model: P.E. Labellers – 8T 4S 4E adhesive SL Glue
Rok produkcji: 2007
Wydajność: do 6 500 butelek na godzinę (bph)
Fpedpfsvlnvrjx Akgjh
Stacje / talerze: 4 stacje klejowe; 8 napędzanych talerzy z dedykowanymi fotokomórkami
Optyczne centrowanie: Zaawansowany system do precyzyjnego ustawiania etykiet na dekorowanych, tłoczonych lub nieregularnych butelkach
Aplikacje etykiet: Etykietowanie korpusu, tylnej części, szyjki oraz opcjonalne zamknięcie typu L/U (poprzez dedykowaną jednostkę klejową na wózku)
Rodzaje opakowań: Butelki PET i szklane; dostosowanie możliwe do innych sztywnych pojemników (np. aluminium) po zastosowaniu odpowiednich formatowych części
Produkty: Nadaje się do wody, soków, piwa, wina, alkoholi, napojów bezalkoholowych i innych
Wymiary (SxDxW): 2000 x 2900 x 2500 mm
Masa: 2100 kg
Parametry elektryczne: 380 V, 50 Hz, 5 kW
Kody konfiguracyjne (OEM): liczba talerzy – 8; kierunek obrotu – 1; ruch talerza – 2; liczba stacji – 4; metoda etykietowania – 0,4; umiejscowienie etykiet – 0,1,2,4; system optycznego centrowania – 2; regulacja głowicy – 1
Zaawansowana automatyka i systemy sterowania
Automatyka została zaprojektowana z myślą o niezawodnym i powtarzalnym etykietowaniu w przemysłowych liniach pakujących. Ekran dotykowy HMI i zintegrowany sterownik PLC kontrolują wszystkie funkcje maszyny, umożliwiając przezbrojenia według receptur oraz diagnostykę w czasie rzeczywistym. Napędzane serwomechanizmami lub motoryzowane talerze współpracują z fotokomórkami dla synchronicznego, optycznego pozycjonowania i zapewniają najwyższą prezentację przy pełnej prędkości.
Ekran dotykowy HMI z programowalnymi recepturami (pamięć na wiele formatów etykiet)
Zintegrowany sterownik PLC i nowoczesna elektronika; sterowanie prędkością przez przemiennik częstotliwości
Elektryczny podnośnik do szybkiej regulacji wysokości karuzeli i głowic
4-osiowa regulacja głowicy na wózku dla precyzyjnego ustawienia
Proces etykietowania sterowany fotokomórkami zsynchronizowanymi z optycznym centrowaniem
Dostępna dokumentacja obsługi, serwisowa i programowania
Możliwości integracji w liniach produkcyjnych
Konstrukcja umożliwia łatwą integrację w górze i dole linii z urządzeniami do płukania, napełniania i zamykania, jak również z systemami inspekcji, drukarkami kodującymi/atramentowymi oraz urządzeniami do pakowania wtórnego (opakowania termokurczliwe, wrap-around, kartony). Ta używana etykieciarka idealnie nadaje się do modernizacji lub uzupełnienia używanej linii rozlewniczej bez utraty wydajności.
Kompatybilność ze standardowymi transporterami, stołami buforowymi i systemami sterowania linią
Szybkie przezbrojenia wspierane przez zapisane receptury i rozwiązania mechaniczne
Ogłoszenia
Sankt Veit in der Südsteiermark
623 km
Wózek widłowy
LindeH30D-02 EVO Triplex + Drehgerät
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 800 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 250 mm, moc: 44 kW (59,82 KM), Wyposażenie: zaczep do przyczepy, Wózek widłowy spalinowy LINDE H30D-02 EVO
Rok prod. 2015
Fjdpfoyi Hc Nex Akgoph
wg licznika 12 490 godzin
Udźwig 3 tony
Wysokość konstrukcyjna 2,25 m
Wysokość podnoszenia 4,80 m
44 kW
- Maszt trójsekcyjny z wolnym skokiem (triplex)
- Urządzenie obrotowe CASCADE (lewo/prawo/360°)
- Reflektory robocze
- Oryginalny lakier
- Gotowy do natychmiastowego użycia
Cena sprzedaży: 12.900,-- netto
Możliwa również korzystna dostawa!

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Czechy
352 km
Sprzęt proszkowy
Surfin TechnologyNORDSON Encore HD
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 44 860 mm, całkowita wysokość: 5 250 mm, całkowita szerokość: 17 100 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 80 kg, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, moc grzewcza: 350 kW (475,87 KM), przyłącze sprężonego powietrza: 8 belka, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 2 000 mm, długość przedmiotu obrabianego (maks.): 800 mm, odstęp między kolumnami: 3 000 mm, paliwo: gaz domowy H, materiał izolacyjny: PUR, grubość izolacji: 80 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 800 mm, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, Na sprzedaż sekcja aplikacyjna lakierni proszkowej z 2021 roku. Technologia aplikacji NORDSON ENCORE HD, kaskady ładujące z napięciem do 100 kV, system sterowania POWDER PILOT, centrum podawcze SPECTRUM HD II, pistolety lakiernicze ENCORE HD (16 szt.) + 2 szt. pistoletów manualnych, pompa typu HDLV (18 szt.).
Fpjdpfx Aswhbnlokgoh
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
Husky E 3150 RS 170 155
HuskyE 3150 RS 170 155
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1997, siła zacisku: 31 500 kN, średnica śruby: 155 mm, waga wtrysku: 9 642 g, całkowita wysokość: 4 090 mm, masa całkowita: 190 000 kg, długość produktu (maks.): 14 760 mm, Ten model Husky E 3150 RS 170 155 został wyprodukowany w 1997 roku. Charakteryzuje się siłą zacisku 31 500 kN, średnicą ślimaka 155 mm i masą wtrysku 9 642 g. Idealna do produkcji na dużą skalę, ma objętość skoku 13 205 cm³ i ciśnienie wtrysku 1 636 barów. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej maszyny, prosimy o kontakt.
• Płyta montażowa (wys. x szer.): 3,230 x 2,780
• Otwór w świetle (wys. x szer.): 2,250 x 1,800
• Skok otwarcia: 2 100 min.
• Szerokość otworu: 4 100 mm
• Pojemność skokowa: 13 205 cm³
Fpedpfxsx Sz Erj Akgeh
• Ciśnienie wtrysku: 1,636 bar
• Śruba L/D: 23
• Promień dyszy: 25 mm
• Głębokość zanurzenia: 50 mm
• Trzy koła pasowe rdzenia po stronie stałej
• cztery koła pasowe rdzenia po stronie ruchomej
• dwanaście kaskad pneumatycznych.
Ogłoszenia
Czechy
389 km
Mobilna kotłownia
Bosch3,5 MW
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Mobilna kotłownia o mocy do 3,5 MW, Rodzaj paliwa - gaz ziemny/LTO, Kocioł o regulowanej mocy od 700 kW do 3500 kW, Kocioł może ogrzać do 1000 jednostek mieszkalnych (nadaje się do budynków mieszkalnych wielorodzinnych, szpitali lub osiedli mieszkaniowych), Możliwe jest również zaprojektowanie rozwiązania kaskadowego w celu połączenia kilku kotłów obok siebie (zwiększenie mocy), w magazynie i dostępne natychmiast
Fjdpfxowncr Es Akgsph
Ogłoszenia
Jüterbog
415 km
Elektryczny wózek widłowy 4-kołowy
LiugongCLGA30-S/C
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2022, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 700 mm, wolny skok podnoszenia: 1 050 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 210 mm, szerokość karetki wideł: 1 100 mm, długość wideł: 1 200 mm, masa własna: 5 104 kg, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 1 265 mm, Elektryczny wózek widłowy 4-kołowy
Środek ciężkości ładunku: 500
Szerokość wideł: 120 mm
Grubość wideł: 50 mm
Klasa ISO: ISO klasa 3 = 2.500 - 4.999 kg
Typ masztu: Triplex
Fpedpfxst Ddzde Akgsh
Stan: Nowe urządzenie
Stan techniczny: Nowy
Opony przednie typ: Niebrudzące
Opony przednie rozmiar: 28x9-15
Opony przednie stan: 80 - 100%
Opony tylne typ: Niebrudzące
Opony tylne rozmiar: 18x7-8
Opony tylne stan: 80 - 100%
Napięcie akumulatora: 80V
Pojemność akumulatora: 500Ah
Producent akumulatora: GBD
Typ akumulatora: PzS
Rok produkcji akumulatora: 2025
Stan akumulatora: Nowy
Opis: Daszek ochronny dla operatora z przednią szybą, reflektory robocze przód + tył, BlueSpot przód + tył, 3. + 4. zawór do przesuwu wideł, regulacja rozstawu wideł, lampa ostrzegawcza, dźwignia ręczna
Przesuw boczny, urządzenie do regulacji rozstawu wideł,
Zestaw do regulacji rozstawu wideł firmy Cascade z przesuwem bocznym, zakres otwarcia: IK-IK 60-735 mm
3. zawór, 4. zawór, reflektor roboczy tył, reflektor roboczy przód, przednia szyba, kratownica ochronna ładunku, pełny wolny skok, światło ostrzegawcze Safety Light, niebrudzące opony, lusterko wewnętrzne, lampka ostrzegawcza, wycieraczka, LED, fotel,
Ogłoszenia
Jüterbog
415 km
Wózek widłowy do dużych obciążeń - Diesel
ClarkC80D
Zadzwoń
Rok budowy: 2024, godziny pracy: 10 h, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa własna: 12 340 kg, rodzaj paliwa: diesel, wysokość podnoszenia: 6 000 mm, wolny skok podnoszenia: 1 997 mm, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 099 mm, długość wideł: 2 500 mm, szerokość karetki wideł: 2 040 mm, typ napędu: Diesel, ładowność: 8 000 kg, szerokość konstrukcji: 2 095 mm, Wózek widłowy do dużych obciążeń - diesel
Środek ciężkości ładunku: 600
Szerokość wideł: 180 mm
Grubość wideł: 70 mm
Klasa ISO: ISO klasa 4 = 5 000 - 10 000 kg
Typ masztu: Triplex
Przekładnia: Hydrodynamiczna
Stan: Nowa maszyna
Stan techniczny: Nowy
Typ opon przednich: Nieoznakowane
Opony przednie Rozmiar: 8.25-15
Fjdpfsvcukwox Akgeph
Opony przednie Stan: Nowe
Opony tylne Typ: bez oznaczeń
Opony tylne Rozmiar: 8,25-15
Stan opon tylnych: Nowe
Opis: Pelna kabina z ogrzewaniem, swiatla robocze z przodu i z tylu, 3. i 4. zawór do wózka widlowego, kierunkowskazy, radio, dŸwignia rêczna
przesuw boczny, pozycjoner wideł,
Kaskadowy pozycjoner wideł z przesuwem bocznym Zakres otwarcia: IK- IK 160- 1690 mm
3. zawór, 4. zawór, tylne światła robocze, przednie światła robocze, ogrzewanie, filtr sadzy, pełna kabina, pełny podnośnik, certyfikat CE, opony bliźniacze, opony niepękające, lusterko wewnętrzne, lusterko zewnętrzne, wycieraczka przedniej szyby, LED, siedzenie,
Ogłoszenia
Machern
457 km
Elektryczny wózek widłowy 4-kołowy
MitsubishiFB35N (UniCarriers MX35L)
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: EFU09D60002, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 2 368 h, ładowność: 3 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 000 mm, wolny skok podnoszenia: 100 mm, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 2 755 mm, szerokość karetki wideł: 1 000 mm, długość wideł: 1 200 mm, masa własna: 5 591 kg, całkowita długość: 2 558 mm, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 1 190 mm, Elektryczny 4-kołowy wózek widłowy
Numer podwozia: EFU09D60002
Środek ciężkości ładunku: 50
Szerokość wideł: 125 mm
Grubość wideł: 45 mm
Klasa ISO: Klasa ISO 3 = 2 500 - 4 999 kg
Fpjdpfx Aksqb Rdhegjh
Typ masztu: Standardowy
Stan techniczny: Bardzo dobry
Typ opon przednich: Superelastic
Opony przednie Rozmiar: 23x10-12
Opony tylne Typ: Superelastic
Rozmiar opon tylnych: 18x7-8
Napięcie akumulatora: 80V
Akumulator Ah: 775 Ah
Producent baterii: Hawker
Rok produkcji akumulatora: 2019
Stan baterii: 80 - 100%
Opis: Urządzenie jest odnowione optycznie i technicznie. Odnowiono konserwację, w tym olej napędowy. Test UVV został odnowiony.
Sideshifter,
Przedni osprzęt Sideshift CASCADE. Inne przystawki, takie jak pozycjonery wideł lub rotator, dostępne opcjonalnie za dodatkową opłatą.
3. zawór, tylne światła robocze, przednie światła robocze, certyfikat CE, światło bezpieczeństwa,
sterowanie palcami, alarm cofania
Ogłoszenia
Nepomuk
476 km
Linia produkcyjna do cięcia drewna okrągłego
Královopolské strojírnyG710 / G560
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, kompletna linia produkcyjna do obróbki drewna okrągłego, oparta na technologii traków pionowych. Linia umożliwia przetwarzanie materiału o średnicy górnej od 15 cm i dolnej do 55 cm, w długościach od 2,5 do 9,5 m. Technologia składa się z:
1) Kaskady do drewna okrągłego o długości do 10 m z systemem dozowania
2) Trak ramowy G710, Královopolské strojírny
- trak ramowy wyposażony jest w wózek dozujący umieszczony na szynach z hydraulicznym centrowaniem kłody
- przy wyjściu z traka zamontowane są kliny rozdzielające drewno środkowe i boczne
- trak napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 55 kW
Fsdpfx Aoxa Ettokgjph
- szczegółowy opis w osobnym pliku
- do traka przylegają przenośniki rolkowe
- drewno środkowe jest transportowane przenośnikami z powrotem i kierowane do drugiego traka
- drewno boczne kierowane jest bezpośrednio na kaskadę i dalej dostarczane do centrum przetarcia bocznego
3) Trak ramowy G560, Královopolské strojírny
- trak ramowy z wózkiem dozującym na szynach i hydraulicznym centrowaniem kłody
- przy wyjściu z traka kliny rozdzielające drewno środkowe i boczne
- trak z silnikiem elektrycznym o mocy 45 kW
- szczegółowy opis w osobnym pliku
- do traka przylega przenośnik rolkowy kierujący drewno boczne do kaskady centrum przetarcia
- drewno środkowe odbierane jest natychmiast po przejściu przez trak, układane na wózku na szynach i po zakończeniu partii wyciągane z hali piły za pomocą wyciągarki
4) Centrum przetarcia bocznego, Strojírny Loučná n. Desnou
- maksymalna wysokość cięcia 26 mm, szerokość cięcia 70–370 mm, całkowity pobór mocy 29,2 kW
- szczegółowy opis w osobnym pliku
- drewno boczne dozowane jest do centrum przetarcia za pomocą kaskady pionowej
- w razie potrzeby drewno najpierw skracane jest do wymaganej długości; długość można ustawić na stałe lub optymalizować pod kątem maksymalnego uzysku
- po przycięciu drewno trafia do obróbki bocznej na szerokość ustawioną tak, aby uzyskać maksymalny uzysk surowca; po obróbce transportowane jest automatycznie przenośnikami do boksów według długości partii; produktem końcowym jest boczne drewno nie sortowane szerokościowo, zwykle o szerokości 80 mm+
Ogłoszenia
Dietzenbach
755 km
Wibrator korytkowy
EUROTEC INNOVATIONTV25-M - Kompakt
Zadzwoń
Stan: nowe, Mobilna wykańczająca maszyna wibracyjna z wbudowanym systemem oczyszczania płynów technologicznych (kaskada).
Zintegrowana skrzynka sitowa do oddzielania detalu i narzędzi szlifierskich.
Kompaktowa konstrukcja do dużych pojemników roboczych wraz z izolacją akustyczną.
System Plug & Play: podłączenie do zasilania 230V i rozpoczęcie pracy.
- z odpływem bocznym
- pojemność brutto 50 l
- pojemność netto 36 l
- silnik 0,5 kw
- długość wewnętrzna pojemnika roboczego 600 mm
- szerokość wewnętrzna kontenera roboczego 275 mm
- wysokość wewnętrzna pojemnika roboczego 325 mm
- długość całkowita wózka (A) 1450 mm
- wysokość demontażu wibratora korytkowego (B) 1240 mm
- wysokość stołu wózka (C) 720 mm
- szerokość z otwartą pokrywą (D) 1200 mm
- szerokość wózka (E) 730 mm
- wysokość całkowita (F) 1400 mm
- napęd z regulacją prędkości (przemiennik częstotliwości)
- sterowanie procesem za pomocą zegara
- dostosowanie do indywidualnych potrzeb (ścianki działowe, różne perforacje sit do oddzielania detali, itp.)
Fpedpfog Sr I Hox Akgeh
Ogłoszenia
Linz-Land
533 km
2-komorowa instalacja czyszcząca i suszenie próżniowe
AdunatecK100
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: 054889, Aduna K100 2-komorowa myjnia przemysłowa (mycie + płukanie) z suszeniem próżniowym
Wyposażenie dodatkowe:
- Suszenie próżniowe (pompa Busch, pompa łopatkowa typu RA)
- Funkcja natrysku z ciśnieniowym przepływem i szybkim zalewaniem
- Funkcja natrysku z dyszami 4-ramiennymi
- Wzmocniony system pompy 5,5 bara
- Przedmuch dysz w celu zapobiegania migracji medium
- Suszenie impulsowe ze sprzężeniem cieplnym
- Filtracja wiórów (filtr workowy) w obiegu zwrotnym medium
- Automatyczne drzwi przesuwne (pionowe z szybą)
- Separator oleju
- Kondensator pary szczątkowej, chłodzony powietrzem
- Przyjazna dla użytkownika, programowalna sterownia
- Programator czasowy, automatyczna kontrola poziomu medium
- Automatyczny dozownik środków chemicznych
- Kaskadowe przelewanie medium z zbiornika 2 do zbiornika 2
- Zdalna konserwacja
Automatyczny system załadunku (magazyn na 3 kosze w strefie załadunku, 1 kosz przed komorą, 3 kosze w strefie rozładunku – układ 3-1-3)
8 koszy Euro-Norm (wymiary: 670×480×400 mm)
Fpodpfxsxz S Uts Akgsh
Maksymalny załadunek: 100 kg
Wymagana moc przyłączeniowa: 27 kW, 55 A
Wymiary zgodnie z załączonym schematem
Ogłoszenia
Möckmühl
751 km
Maszyna do termoformowania
IlligUA 100 4G Solo/ BE
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Maks. powierzchnia formowania: 960 x 660 mm
Min. powierzchnia formowania: 210 x 170 mm
Maks. rozmiar płyty: 1000 x 700 mm
Min. rozmiar płyty: 310 x 210 mm
Maks. grubość płyty przy podawaniu ręcznym: 12 mm
Maks. grubość płyty przy podawaniu automatycznym: 10 mm
Maks. wysokość narzędzia: 490 mm
Maks. głębokość tłoczenia: 300 mm (pozytywna/negatywna)
Całkowita moc: ok. 64,0 kW/115 A
Wyposażenie techniczne:
- Sterowanie Siemens Simatic S7-300, panel OP 37
- Szafa sterownicza klimatyzowana
- Górne ogrzewanie – 5 obiegów regulacji temperatury przez promienniki
- Dolne ogrzewanie – 5 obiegów regulacji temperatury przez promienniki
- Górne ogrzewanie przez indywidualne sterowanie promiennikami
- Dolne ogrzewanie przez indywidualne sterowanie promiennikami
- Rama napinająca zapewniająca równoległość
- Blokada górnych ram redukcyjnych przez siłownik pneumatyczny
- Blokada dolnych ram redukcyjnych przez cylinder
- 4 wentylatory chłodzące
- Podciśnienie pod stołem regulowane poprzez system kaskadowy
- Nadmuch wstępny/wypraska regulowany przez system kaskadowy
- Duży otwór przedni do wymiany narzędzi
- Kontrola zwisu folii za pomocą fotokomórki z podmuchem podtrzymującym
- Automatyczny system wymiany narzędzi
Stół roboczy:
1. Mocowanie narzędzia za pomocą podciśnienia
2. Wymiana narzędzia przy użyciu pneumatycznie przesuwanych rolek kulkowych
Stempel górny:
1. Silnikowa regulacja wysokości przestawnika skoku
2. Pneumatyczny system szybkiego mocowania narzędzi
Podawanie płyt:
- Automatyczne podnoszenie łańcucha transportowego folii z napędem elektrycznym
- Pneumatyczny system szybkiego mocowania dla przyssawek
- Elektryczne centrowanie płyt z tworzywa
Fpsdpjwf Dvasfx Akgoh
- Oddzielna pompa próżniowa dla fakturowanych materiałów
Opcjonalnie – doposażenie wstępne nagrzewania:
- Górne ogrzewanie przesuwane pneumatycznie, z regulacją całego pola, promienniki włączane/wyłączane indywidualnie przy użyciu przełączników kołyskowych
- Dolne ogrzewanie przesuwane pneumatycznie, z regulacją całego pola, promienniki włączane/wyłączane indywidualnie przy użyciu przełączników kołyskowych
- Sterowanie temperaturą górnego i dolnego ogrzewania przez oddzielne regulatory w szafie sterowniczej BE (nastawa temperatury nie przez panel sterowania UA)
Opcjonalnie – doposażenie do obróbki z roli:
- Gilotyna poprzeczna oraz rolki podające w obszarze podawania
- Stojak na rolki RO 800
Ogłoszenia
Möckmühl
751 km
Maszyna do termoformowania
ILLIGUA 250 4G BE 250 PR FHZ
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2007, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość folii: 1 500 mm, Dane techniczne:
- Maksymalny rozmiar materiału: 2500 x 1500 mm
- Maksymalny obszar formowania: 2450 x 1450 mm
- Maksymalna głębokość ciągnienia: 700 mm
- Maksymalna grubość materiału: 12 mm
Wyposażenie:
Stacja formowania
- Sterowanie Siemens S7
- W pełni automatyczny system przezbrajania
- Górne ogrzewanie z 7 promiennikami pilotowymi, sterowanie poprzez ekran S7 i joystick (ruch napędzany silnikiem)
- Dolne ogrzewanie z 7 promiennikami pilotowymi, sterowanie poprzez ekran S7 i joystick (ruch napędzany silnikiem)
- Bezkontaktowe sterowanie promiennikami (przekaźnik półprzewodnikowy SSR)
- Zespół górnego stempla z układem synchronicznym (regulacja hydrauliczna)
- Rama napinająca (regulacja hydrauliczna)
- Stół narzędziowy (regulacja hydrauliczna)
Fpjdpfx Akoft S Eaegjh
- Centralny system chłodzenia na bazie doprowadzenia świeżego powietrza
- Potrójna kontrola zwisu folii z automatyczną funkcją podparcia powietrzem
- Potrójna kontrola narzędzi
- Automatyczne odpowietrzanie skrzynki dmuchającej
- Szybka wymiana formy, ramy napinającej i stempla wstępnego jako pakiet; proces w pełni lub półautomatyczny
- Narzędzie formujące wysuwane przez przednią klapę
- Kontrola próżni formującej
- Automatyka wstępnego dmuchania poprzez czas wstępnego dmuchania
- Automatyczna kalibracja bazowa wraz z samoczynną optymalizacją temperatur promienników
- Czasy grzania, chłodzenia i przebiegu cyklu
- Obliczanie czasu cyklu dla wszystkich wariantów rozbudowy
- System pomiaru położenia stołu
- Temperowanie ramy napinającej, górnego stempla i narzędzi
- Zapisywanie programów i ustawień grzania
- Dolna rama napinająca do montażu ramy od spodu, centralne mocowanie silnikiem elektrycznym
- Kaskadowe sterowanie: próżnia, wstępne dmuchanie, rozformowywanie, stół narzędziowy, górny stempel
- Regulowana prędkość stołu narzędziowego, górnego stempla i ramy napinającej
- Przednie drzwi blokowane pneumatycznie
- Klimatyzowana główna szafa sterownicza
Automatyczny załadunek płyt i folii z rolki
- Stojak do rozwijania folii z mechanizmem podnoszącym i pneumatycznym hamulcem
- Automatyczne centrowanie magazynu płyt (regulacja silnikowa)
- Górne ogrzewanie może być wykorzystywane jako wstępne lub końcowe (ruch silnikowy)
- Dolne ogrzewanie może być wykorzystywane jako wstępne lub końcowe (ruch silnikowy)
- Podnośnik do płyt napędzany silnikiem
- Pompa próżniowa do materiałów fakturowanych
- Transport materiału poprzez łańcuch transportowy i szynę rolkową dla lepszego transportu, także cienkich materiałów
Opcje dostępne na zapytanie
Ogłoszenia
Möckmühl
751 km
Maszyna do termoformowania
IlligUA 155 4g solo
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, ILLIG Uniwersalna maszyna do formowania typ UA 155 4g solo
Dane techniczne
- Sterowanie Siemens
- Maksymalny rozmiar materiału: 1500 x 1250 mm
- Maksymalna powierzchnia formowania: 1450 x 1200 mm
- Maksymalna wysokość narzędzia: 700 mm
- Maksymalna grubość materiału: 12 mm
- Moc grzewcza: 96 kW
- Całkowita moc: 105 kW
- Zabezpieczenie elektryczne: 160 A
Fedpfx Akoxlzqfegeph
- Wydajność pompy próżniowej: 250 m³/h
- Zapotrzebowanie na sprężone powietrze: 6 bar
Wyposażenie
- Górne ogrzewanie z 5-strefową regulacją HTS (700ºC)
- Dolne ogrzewanie z 5-strefową regulacją HTS (500ºC)
- Wentylator chłodzący D06
- Kaskada stołu
- Kaskada próżniowa
- Górny stempel
- W zestawie urządzenie chłodzące ILLIG oraz urządzenie temperujące ILLIG
Ogłoszenia
Goldenstedt
734 km
Wózek widłowy - Diesel
LINDEH25 Evo
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, rodzaj paliwa: diesel, Udźwig w kg 2500 kg
Wysokość podnoszenia 4150 mm
Środek ciężkości ładunku 600 mm
Swobodne podnoszenie 150 mm
Wysokość całkowita 2814 mm
Długość wideł 1200 mm
Szerokość karetki wideł 1150 mm
Szerokość ramy mm 1050 mm
Szerokość otworu 110-1320 IK-IK mm
z podwójnym pedałem LINDE
Opony superelastyczne
Pełna kabina z wycieraczką przedniej szyby, stałe drzwi, klimatyzacja, panorama
lusterko wewnętrzne, centralne uruchamianie dźwigni, hydraulika pomocnicza 3. i 4. zawór, 4
światła robocze, światła robocze obracające się światło ostrzegawcze Blue Spot poz. 7 podczas cofania
cofanie, akustyczny sygnał cofania
Możliwość wyłączenia pęcherzyka azotu
w tym hydrauliczny obrotowy zacisk wideł z przesuwem bocznym (Cascade
typ 44G-TMS)
Podwyższony fotel kierowcy, 2630 mm
Fpedst Symrjpfx Akgsh
Kompleksowa konserwacja przez serwis Linde (umowa serwisowa)
Odczyt godzin pracy: 10230 h
Ogłoszenia
Halver
810 km
Wtryskarka
KraussMaffeiKM 650-3500-700 CZ
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Producent: Krauss Maffei
Typ: KM 650-3500-700 CZ
Rok produkcji: 2007
Sterowanie: MC 4
Jednostka zamykająca:
Siła zwarcia: 650 t
Skok otwarcia: 1150 mm
Minimalna wysokość montażowa formy: 600 mm
Maksymalny odstęp między płytami: 1750 mm
Fjdpfox Uqa Dex Akgeph
Prześwit między kolumnami (poziomo x pionowo): 1100 x 900 mm
Wymiary płyt stołu (poziomo x pionowo): 1510 x 1370 mm
Centrowania (płyta dyszy – płyta wypychacza): 200 / 200 mm
1. Jednostka wtryskowa:
Średnica ślimaka: 80 mm
Maks. masa wtrysku w PS: 1400 g
Objętość skoku: 1543 ccm
Ciśnienie wtrysku: 2205 bar
2. Jednostka wtryskowa:
Średnica ślimaka: 45 mm
Masa wtrysku w polistyrenie: 278 g
Objętość skoku: 305 cm³
Ciśnienie wtrysku: 2336 bar
Wyposażenie dodatkowe:
2 x zawór powietrzny
16-krotna kaskada
3 x rdzeniak na BWAP
3 x rdzeniak na FWAP
20 stref regulacji gorących kanałów
Interfejs robota: Euromap 67
Wymiary:
Waga całkowita: 34 500 kg
Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.): 7,8 x 2,5 x 2,5 m
Godziny pracy: 45 400 h
Maszyna może pracować także jako wtryskarka jednoskładnikowa (1K).
Ogłoszenia
Borken
842 km
–60°C do +170°C z komorą testową o pojemności 1200 litrów.
CTS Temperatur & KlimaLuftkonditioniergerät CSR-60/810/S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), CTS
Typ: CSR-60/810/S
Urządzenie do kondycjonowania powietrza temperaturą i klimatem, chłodzone powietrzem
Klimatyczna komora testowa CTS CSR-60/810/S | –60 °C do +170 °C
39,6 kW | Komora testowa 1200 l
Opis:
Na sprzedaż profesjonalne urządzenie do testów klimatycznych i temperaturowych firmy CTS GmbH, składające się z jednostki kondycjonującej typ CSR-60/810/S oraz zewnętrznej komory testowej (1200 litrów).
System idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych, rozwojowych i laboratoryjnych, np. w branży motoryzacyjnej,
elektronicznej, testów komponentów i materiałów.
Umożliwia precyzyjne symulacje temperatury i klimatu w bardzo szerokim zakresie roboczym.
Jest to profesjonalny system kondycjonowania klimatu i temperatury CTS GmbH, złożony z:
Jednostki kondycjonującej (CSR-60/810/S)
Zewnętrznej komory testowej (1200 l)
System został zaprojektowany do zasilania zewnętrznych komór testowych lub pomieszczeń dokładnie regulowaną temperaturą i wilgotnością.
Typowe zastosowania to testy przemysłowe, motoryzacyjne, elektroniczne, testy materiałów i komponentów
(symulacja warunków środowiskowych, stress-screening, testy żywotności).
Dane techniczne (z tabliczki znamionowej i instrukcji):
Ogólne:
Producent: CTS GmbH, Hechingen
Typ: CSR-60/810/S
Rok produkcji: 07/2019
Temperatura i klimat:
Zakres temperatury:
–60 °C do +170 °C
Zakres wilgotności:
10% do 80% RH
Zakres punktu rosy:
+5 °C do +74 °C
Dane elektryczne:
Napięcie znamionowe: 400 V / 3-fazowe / N / PE / 50 Hz
Moc znamionowa: 39,6 kW
Prąd znamionowy: 64,9 A
Zalecane zabezpieczenie:
80 A zwłoczne
Typ podłączenia: przyłącze stałe
System chłodniczy:
Czynnik chłodniczy:
Przedchładzanie: R452A (17,0 kg)
Chłodzenie: R23 (5,3 kg)
Sprężarka:
Bitzer (system kaskadowy)
Stopień ochrony: Jednostka kondycjonująca: IP54
Komora testowa: IP22
Wymiary i waga:
Jednostka kondycjonująca:
Wymiary (SxGxW): ok. 1.200 × 1.100 × 2.200 mm
Waga: ok. 1.200–1.500 kg
Komora testowa 1200 l:
Fsdpfoya Ev Nex Akgeph
Wymiary (SxGxW): ok. 1.600 × 1.400 × 1.600 mm
Waga: ok. 600–800 kg
Łączna waga systemu: ok. 1,8–2,3 t
Dla Państwa bezpieczeństwa jako kupującego następująca informacja!
Przed sprzedażą wykonujemy na naszych komorach następujące czynności:
1. Sprawdzenie funkcjonalności i wymiana niezbędnych komponentów
2. W razie potrzeby nowe napełnienie zgodnym z przepisami czynnikiem chłodniczym
3. Test szczelności z certyfikatem
4. Po pozytywnym przeglądzie komory przechodzą udokumentowany test próbny
Stan: używany
Zakres dostawy: (patrz zdjęcie)
(Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek w danych technicznych i informacyjnych!)
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Ogłoszenia
Vaterstetten
672 km
Maszyna do formowania wtryskowego
KraussMaffei Technologies GmbHKM 80 / 380 PA G01
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2023, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 61036946, siła zacisku: 800 kN, średnica śruby: 40 mm, pojemność skokowa: 201 cm³, ciśnienie wtrysku: 1 860 belka, waga wtrysku: 183 g, wysokość formy (min.): 150 mm, siła wyrzutu: 22 000 N, skok wyrzutnika: 100 mm, skok otwarcia: 750 mm, wysokość instalacji: 400 mm, całkowita długość: 4 750 mm, całkowita szerokość: 1 670 mm, całkowita wysokość: 1 850 mm, masa całkowita: 5 600 kg, moc grzewcza: 11,5 kW (15,64 KM), typ napędu: Vollelektrisch, rozpiętość bez słupów: 735 mm, waga narzędzia: 600 000 g, Wtryskarki bezpośrednio od producenta!
Jako producent KraussMaffei oferujemy tutaj nasze sprawdzone i elastyczne maszyny magazynowe:
Podstawowa wtryskarka, precisionMolding, oferuje idealne rozwiązanie dla początkujących w zakresie całkowicie elektrycznego formowania wtryskowego, umożliwiając szybkie i innowacyjne reagowanie na wymagania rynku. Łączy w sobie wysoką wydajność, prostą obsługę i krótki czas dostawy. Może być wykorzystywana w szerokim zakresie zastosowań, np. w przemyśle opakowaniowym, elektrycznym i elektronicznym, technologii medycznej i przemyśle motoryzacyjnym. Korzyści dla użytkownika: - Zoptymalizowany stosunek ceny do wydajności dla szerokiej gamy zastosowań - Wysoka wydajność energetyczna dzięki całkowicie elektrycznej koncepcji maszyny - Realizacja wymagających terminów dostaw dzięki podstawowej koncepcji maszyny z szeroką gamą opcji
DANE TECHNICZNE:
KM 80 / 380 PA G01 (zamówienie 38670023)
KONTROLA
MC P1 z 15-calowym kolorowym ekranem TFT z funkcjami wielodotykowymi
JEDNOSTKA ZACISKOWA
Siła zacisku kN 800
Siła otwierania formy, maks. kN 120
Szerokość w świetle (h x v) mm 470 x 420
Płyta dociskowa (h x v) mm 610 x 560
Wysokość montażu formy min. - maks. mm 150 - 400
Szerokość otwarcia mm 750
Skok otwarcia formy maks. mm 350
Elektryczny napęd wyrzutnika
Skok wyrzutnika mm 100
Siła wypychacza do przodu/do tyłu kN 22 / 22
Prędkość wypychacza do przodu/do tyłu mm/s 300 / 300
Maks. masa formy kg 600 Masa formy kg 600
ZESPÓŁ SPRĘŻYNY
Średnica ślimaka / typ mm 40 / standard
Efektywny stosunek Ls/D 20.0
Ciśnienie wtrysku bar 1860
Pojemność skokowa cm³ 201
Masa wtrysku przy maks. skoku dla PS g 183
Prędkość wtrysku mm/s 200
Natężenie przepływu wtrysku cm³/s 251
Fedoud H Dmepfx Akgeph
Napęd ślimaka/prędkość 1/min 334
Przepływ plastyfikujący (standardowy) g/s 24,7
Siła nacisku dyszy kN 34
PARAMETRY ELEKTRYCZNE
Podłączone obciążenie kW 20,6
Zainstalowana moc cieplna kW 11,5
Zasilanie V / Hz 400 / 50 3 fazy z przewodem neutralnym
WAGA I WYMIARY
Waga netto z szafą sterowniczą t 5,6
Długość x szerokość x wysokość m 4,75 x 1,67 x 1,85
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
Plastyfikator o niskim zużyciu
W pełni izolowany cylinder plastyfikujący BluePower
Dysza otwarta
Zawór powietrza 1-krotny (BWAP)
Pneum. Sterowanie zaworem gorącokanałowym 1 - przedział
Kaskada interfejsów elektrycznych 4-krotna
Obsługa interfejsu Euromap E18, E63
Interfejs Euromap (komputer centralny) E67, E77
Akumulator wodny 4 - przedział
Automatyczne centralne smarowanie
Adaptacyjne sterowanie procesem (APC)
Obwód formowania wtryskowego
Pakiet analizy graficznej
Maszyna znajduje się w naszej fabryce w Parsdorf i jest dostępna w krótkim czasie. Inne dodatkowe opcje mogą być oferowane na żądanie.
Czekamy na Twoje zapytanie.
Ogłoszenia
Vaterstetten
672 km
Maszyna do formowania wtryskowego
KraussMaffei Technologies GmbHKM 80 / 250 PA G01
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2023, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 61036936, siła zacisku: 800 kN, średnica śruby: 35 mm, pojemność skokowa: 135 cm³, ciśnienie wtrysku: 1 837 belka, waga wtrysku: 123 g, wysokość formy (min.): 150 mm, siła wyrzutu: 22 000 N, skok wyrzutnika: 100 mm, skok otwarcia: 750 mm, wysokość instalacji: 400 mm, całkowita długość: 4 750 mm, całkowita szerokość: 1 670 mm, całkowita wysokość: 1 820 mm, masa całkowita: 5 900 kg, moc grzewcza: 8,9 kW (12,10 KM), typ napędu: Vollelektrisch, rozpiętość bez słupów: 470 mm, waga narzędzia: 600 000 g, Wtryskarki bezpośrednio od producenta!
Jako producent KraussMaffei oferujemy tutaj nasze sprawdzone i elastyczne maszyny magazynowe:
Podstawowa wtryskarka, precisionMolding, oferuje idealne rozwiązanie dla początkujących w zakresie całkowicie elektrycznego formowania wtryskowego, umożliwiając szybkie i innowacyjne reagowanie na wymagania rynku. Łączy w sobie wysoką wydajność, prostą obsługę i krótki czas dostawy. Może być wykorzystywana w szerokim zakresie zastosowań, np. w przemyśle opakowaniowym, elektrycznym i elektronicznym, technologii medycznej i przemyśle motoryzacyjnym. Korzyści dla użytkownika: - Zoptymalizowany stosunek ceny do wydajności dla szerokiej gamy zastosowań - Wysoka wydajność energetyczna dzięki całkowicie elektrycznej koncepcji maszyny - Realizacja wymagających terminów dostaw dzięki podstawowej koncepcji maszyny z szeroką gamą opcji
DANE TECHNICZNE:
KM 80 / 250 PA G01 (zamówienie 38670013)
Fpedpfx Akjuggb Djgeh
(nr maszyny: 61036936, nowa, rok produkcji 2023)
STEROWANIE
MC P1 z 15-calowym kolorowym ekranem TFT z funkcjami wielodotykowymi
JEDNOSTKA ZACISKOWA
Siła zacisku kN 800
Siła otwierania formy, maks. kN 120
Szerokość w świetle (h x v) mm 470 x 420
Płyta dociskowa (h x v) mm 610 x 560
Wysokość montażu formy min. - maks. mm 150 - 400
Szerokość otwarcia mm 750
Skok otwarcia formy maks. mm 350
Elektryczny napęd wyrzutnika
Skok wyrzutnika mm 100
Siła wypychacza do przodu/do tyłu kN 22 / 22
Prędkość wypychacza do przodu/do tyłu mm/s 300 / 300
Maks. masa formy kg 600 Masa formy kg 600
ZESPÓŁ SPRĘŻYNY
Średnica ślimaka / typ mm 35 / standard
Efektywny stosunek Ls/D 20.0
Ciśnienie wtrysku bar 1837
Pojemność skokowa cm³ 135
Masa wtrysku przy maks. skoku dla PS g 123
Prędkość wtrysku mm/s 200
Natężenie przepływu wtrysku cm³/s 192
Napęd/prędkość ślimaka 1/min 382
Przepływ plastyfikujący (standardowy ślimak)4) g/s 19,5
Siła nacisku dyszy kN 30
PARAMETRY ELEKTRYCZNE
Podłączone obciążenie kW 17,8
Zainstalowana moc cieplna kW 8,9
Zasilanie V / Hz 400 / 50 3 fazy z przewodem neutralnym
WAGA I WYMIARY
Waga netto z szafą sterowniczą t 5,9
Długość x szerokość x wysokość m 4,75 x 1,67 x 1,82
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
Plastyfikator o niskim zużyciu
W pełni izolowany cylinder plastyfikujący BluePower
Otwarta dysza
Pojedynczy zawór powietrza (BWAP)
Pneum. Sterowanie zaworem gorącokanałowym brama 1 - komora
Interfejs elektryczny kaskada 4-krotna
Przygotowanie elektryczne dla hydraulicznej jednostki pomocniczej
Obsługa interfejsów Euromap E18, E63
Interfejs Euromap (komputer centralny) E67, E77
Akumulator wodny 4 - przedziałowy
Automatyczne centralne smarowanie
Adaptacyjne sterowanie procesem (APC)
Obwód formowania wtryskowego
Pakiet analizy graficznej
Obrotowa jednostka wtryskowa
Maszyna znajduje się w naszej fabryce w Parsdorf i jest dostępna w krótkim czasie. Inne dodatkowe opcje mogą być oferowane na żądanie.
Czekamy na Państwa zapytanie.
Ogłoszenia
Vaterstetten
672 km
Maszyna do formowania wtryskowego
KraussMaffei Technologies GmbHKM 650 / 2000 / 2000 GXW G06
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2023, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 61036721, siła zacisku: 6 500 kN, średnica śruby: 70 mm, odstęp między kolumnami: 1 110 mm, pojemność skokowa: 1 078 cm³, ciśnienie wtrysku: 1 877 belka, waga wtrysku: 981 g, skok otwarcia: 3 200 mm, wysokość płyty: 1 540 mm, typ napędu: Hydraulisch, rozpiętość bez słupów: 3 200 mm, waga narzędzia: 2 200 000 g, Wtryskarki bezpośrednio od producenta!
Jako producent KraussMaffei oferujemy Państwu sprawdzone i elastyczne maszyny magazynowe:
Hydromechaniczna jednostka zamykająca dwupłytowa maszyny GXW wyznacza nowe standardy w zakresie jakości i produktywności. Dzięki zaawansowanemu prowadzeniu GuideX siły są idealnie pochłaniane, co zwiększa żywotność form. Innowacyjny system ryglowania GearX działa natychmiast i niezawodnie. Wydajne, przyjazne użytkownikowi i stabilne wartościowo.
DANE TECHNICZNE:
KM 650 / 2000 / 2000 GXW G06 (zamówienie 38618339)
STEROWANIE
• MC 6 z kolorowym ekranem TFT 24” z funkcją multitouch
JEDNOSTKA ZAMYKAJĄCA
• Siła zamykania: 6500 kN
• Siła otwierania formy max.: 455 kN
• Światło (szer. x wys.): 1110 x 960 mm
• Płyta montażowa (szer. x wys.): 1540 x 1440 mm
• Wysokość montażu formy min.-maks.: 1550 mm (bez płyty środkowej)
• Rozwarcie: 3200 mm
Fpsdpfx Akew U N Ixjgjh
• Skok otwierania formy max.: 1650 mm
• Maks. masa formy: 22000 kg
JEDNOSTKA WTRYSKU 1 SP2000
• Średnica ślimaka / typ: 60 mm / termoplast
• Efektywny stosunek L/D: 23,3
• Ciśnienie wtrysku: 2420 bar
• Objętość skoku: 792 cm³
• Masa wtrysku przy maks. skoku dla PS: 720 g
• Prędkość wtrysku: 140 mm/s
• Przepływ wtrysku: 396 cm³/s
• Napęd ślimaka/obroty: 285 1/min
• Wydajność uplastyczniania: 72,2 g/s
• Siła docisku dyszy: 82 kN
JEDNOSTKA WTRYSKU 2 SP2000
• Średnica ślimaka / typ: 70 mm / termoplast
• Efektywny stosunek L/D: 20
• Ciśnienie wtrysku: 1877 bar
• Objętość skoku: 1078 cm³
• Masa wtrysku przy maks. skoku dla PS: 981 g
• Prędkość wtrysku: 140 mm/s
• Przepływ wtrysku: 539 cm³/s
• Napęd ślimaka/obroty: 285 1/min
• Wydajność uplastyczniania: 98,3 g/s
• Siła docisku dyszy: 82 kN
PARAMETRY ELEKTRYCZNE
• Moc przyłączeniowa: 341 kW
• Zasilanie: 400 V / 50 Hz, 3 fazy z przewodem neutralnym
MASA I WYMIARY
• Masa netto: 43,5 t
• Długość x szerokość x wysokość: 11,89 x 3,22 x 2,77 m
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
• Odporna na zużycie plastifikacja
• Pełna izolacja cylindra plastyfikującego BluePower
• Otwarta dysza
• Napęd serwo BluePower
• Zawór pneumatyczny: 1x (BWAP), 1x (FWAP)
• Pneumatyczne zawory kaskadowe: 6x (BWAP), 6x (FWAP)
• Hydrauliczne wyciągi rdzeni: 2x (BWAP), 2x (FWAP)
• Grzanie formy: 96x (3,5 kW)
• Interfejs Euromap do obsługi: E18
• Interfejs Euromap (system nadrzędny): E67, E77, E78, E63, E82.1
• Adaptacyjna kontrola procesu (APC+)
• Pakiet analizy graficznej
• Stół przesuwny z jednostką obracającą, napędzany serwosilnikiem
• Pionowa płyta środkowa
• Równoległe zamykanie i otwieranie formy podczas wtrysku z kontrolą równoległości listew między FWAP i płytą środkową lub BWAP i płytą środkową
• Interfejs ColorForm do podłączenia instalacji RPM
• Interfejs elektryczny dla systemu HRS-Flexflow
• Interfejs elektryczny i zawory hydrauliczne do trybu „1-K Dummy”
• Interfejs do podłączenia systemu CoMo-Kistler Injection Basic z separacją wyprasek dobrych/złych
Maszyna znajduje się w naszym zakładzie w Parsdorf i jest dostępna od ręki. Dodatkowe opcje wyposażenia na zapytanie.
Czekamy na Państwa zapytania.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Wesel
865 km
System czyszczenia na mokro
VapormattPUMA manuelle Nassstrahlanlage
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, zapotrzebowanie na powietrze: 1,13 m³/h, ciśnienie: 7 belka, okres gwarancji: 24 miesiące, całkowita szerokość: 1 370 mm, całkowita wysokość: 2 080 mm, całkowita długość: 1 150 mm, masa całkowita: 350 kg, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, Vapormatt PUMA to wysokiej jakości, wszechstronna ręczna kabina do obróbki strumieniowo-ściernej na mokro, wyprodukowana przez firmę Vapormatt – lidera segmentu technologii mokrego śrutowania i wynalazcę tej technologii w latach 50. XX wieku. Ponad 70 lat rozwoju zaowocowało powstaniem ergonomicznej i wydajnej maszyny – Vapormatt PUMA. Dzięki wymiennemu koszowi możliwa jest obróbka drobnych serii detali, a dzięki uchwytowi łatwo mocuje się felgi czy koła. Duże elementy, o masie do 125 kg, można wygodnie umieszczać na solidnej, stalowej kracie. Opcjonalnie dostępny jest stalowy, obrotowy stół, który ułatwia manipulowanie detalami.
Zintegrowany, zamknięty system obiegu wody z kaskadowym zbiornikiem, jednostką filtrującą i pompą zwrotną zapewnia oszczędność wody i ścierniwa.
Obróbka mokrym strumieniem ściernym jest delikatniejsza i zapewnia bardziej równomierną powierzchnię niż tradycyjne piaskowanie, dzięki zastosowaniu medium nośnego w postaci wody. Pozwala to uzyskać gładkie, jednorodne powierzchnie.
Dane techniczne:
- Wymiary wewnętrzne: 1100 x 1100 x 1200 mm (dł. x szer. x wys.)
- Wymiary zewnętrzne: 1400 x 1200 x 2100 mm (dł. x szer. x wys.)
Fjdpfx Aeyq Ri Askgeph
- Moc pompy: 2,2 kW (400 V / 50 Hz)
- Pojemność zbiornika: ok. 142 l wody / ok. 15–40 kg ścierniwa
- Maks. obciążenie powierzchni roboczej: 125 kg
Ceny są podane netto, należy doliczyć ustawowy podatek VAT obowiązujący na dzień sprzedaży oraz koszty transportu.
Na zdjęciach mogą być widoczne akcesoria oferowane opcjonalnie za dodatkową opłatą.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt – chętnie służymy poradą i przedstawimy szczegółową ofertę.
Komisja Europejska udostępnia platformę pozasądowego rozstrzygania sporów online (platforma ODR).
Oferta służy wyłącznie do internetowej prezentacji towaru. Negocjacje umowy odbywają się drogą telekomunikacyjną (e-mail, telefon, portal wiadomości). W pierwszym kroku otrzymają Państwo niewiążącą ofertę wraz z naszymi ogólnymi warunkami handlowymi, danymi firmy oraz informacją o prawie odstąpienia od umowy, zanim dojdzie do zawarcia umowy sprzedaży.
Ogłoszenia
Schwäbisch Gmünd
751 km
Maszyna do formowania wtryskowego
KraussMaffeiKM 800-4300 MX
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2006, Wtryskarka Krauss Maffei KM 800-4300 MX rok prod. 2006
Fpjdpfx Asw Hwr Djkgjh
Maszyna wyposażona jest w:
- 5 hydraulicznych sterowań kaskadowych
- Jednostkę wtryskową z cylindrem 90
- Sterowanie MT5
- Manipulator Krauss Maffei
- 2 przenośniki taśmowe
Ogłoszenia
Solingen
844 km
Instalacja procesowa biopharma GMP plazma
Brinox
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2020, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Na sprzedaż w pełni dostarczony, modułowy system procesowy GMP do produkcji inhibitora C1-esterazy (C1-INH) z ludzkiego osocza.
Instalacja została zaprojektowana inżyniersko, zakontraktowana i całkowicie przeszła test FAT, jednak nigdy nie została zainstalowana ani uruchomiona. Jest to wyraźnie nie używana linia, lecz fabrycznie nowy pakiet projektowy i modułowy.
Rok produkcji: 2020
Stan: fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany
Godziny pracy: 0
Przechowywanie: przechowywane w kontrolowanej temperaturze
ZAKRES SYSTEMU (WYCIĄG Z ILOŚCIAMI)
Adsorpcja / Chromatografia (Bay 2 i 3):
– 2 linie adsorpcyjne (DEAE / QAE)
– 2 zbiorniki pośrednie
– 2 systemy tłokowe (pigging)
– 2 chłodzone rurociągi transferowe (rura-w-rurze)
– 4 stelaże do pras filtracyjnych
– 4 kaskady chłodzące
– 4 obiegi CIP
Wytrącanie PRE:
– 3 zbiorniki wstępnego wytrącania (w tym 1.000 l)
– 3 główne zbiorniki wytrącające
– 3 stacje CIP
– 3 filtry wielowarstwowe
– 1 stacja próżniowa
Przygotowywanie buforów (Bay 2 & 3):
– 6 zbiorników buforowych (NaCl, DEAE-, QAE-bufor)
– 6 skidów temperujących
– 4 rozdzielacze mediów/WFI/CIP
LEP 2.3 – Roztwory myjące i eluujące:
– 2 zbiorniki roztworów myjących (do 9.000 l)
– 2 zbiorniki roztworów eluujących
– 4 jednostki grzewczo-chłodzące
LEP 13 – System siarczanu amonu:
– 1 zbiornik przygotowawczy (3.500 l)
– 2 zbiorniki magazynowo-rozdzielcze
– rozdrabniacz do substancji stałych
– system dozowania i neutralizacji
– rurociągi grzane zewnętrznie
Dystrybucja mediów:
– 1 farmaceutyczny system NaOH 1M
– 1 techniczny system NaOH 32 %
– 1 system kwasu octowego 60 %
– stacje pomp i dozowania
Dodatkowe zbiorniki procesowe:
– >15 zbiorników ze stali nierdzewnej 316L (1.000–9.000 l)
– różne skidy, rozdzielacze i jednostki instrumentacyjne
GMP I DOKUMENTACJA
– URS / specyfikacje wymagań dla każdego LEP
– schematy P&ID
– rysunki układu i przekrojów
– dokumentacja sterowania i instrumentacji
– dokumentacja FAT
– pełna dokumentacja spoin (elektroniczna)
– obszerna fotodokumentacja
Kompletna dokumentacja projektu dostępna cyfrowo oraz fizycznie, zarchiwizowana w 316 segregatorach.
Przewidziane połączenie z PLS ze wstępnie przygotowanym interfejsem MES. Integracja do pomieszczeń czystych według specyfikacji.
SPRZEDAŻ
Preferowany sprzedaż jako kompletny system. Sprzedaż modułowa możliwa, jeśli nie nastąpi sprzedaż całości.
Fpsdpfx Akeym Ayfegoh
Odpowiedni dla frakcjonatorów osocza, producentów biofarmaceutyków, CDMO lub projektów budowy nowych lokalizacji.
Dostępność: od ręki
Oględziny po wcześniejszym uzgodnieniu
Cena: na zapytanie
Ogłoszenia
Borken
842 km
Komora do badania szoku temperaturowego
Weiss130 Liter TS 130 *
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Tutaj oferujemy Państwu komorę do badania szoku temperaturowego.
Biała komora do badań szoku temperaturowego chłodzona powietrzem
Specyfikacja:
Zakres temperatury komory gorącej +60°C ... +220°C
Zakres temperatury komory zimnej -10°C ... -80°C
Zmiana komory gorącej/zimnej 10 s
Stałość temperatury ±1 K
Wymiary i inne dane:
Wymiary zewnętrzne: Wysokość 1990 mm.
Szerokość (bez zawiasów i z zawiasami) bez.... ok. 1820 mm z.... ok. 1850 mm
Fpsdpfelgux Aox Akgsh
Głębokość ( bez i z drzwiami pomieszczenia testowego ) bez....approx. 900 mm z....approx. 1155 mm
Wymiary klatki podnośnika ( komory testowej ) wysokość 450 mm, szerokość 500 mm, głębokość 600 mm
Pojemność 130 litrów
Obciążenie przestrzeni testowej maks. 20 kg
Obciążenie podłogi komory testowej max. 20 kg
Ciśnienie wody chłodzącej min. 2 ... max. 6 bar
Maks. Bezpiecznik zapasowy 35 A (wtyczka 32 A CEE)
Poziom ciśnienia akustycznego, 1 m przed urządzeniem ok. 65 dB(A)
Kaskada chłodząca chłodzona wodą
Podłączone obciążenia: 3/N/PE/AC 400V ±10% 50Hz /14,0 kW
Prąd znamionowy 26,0 A
Czynnik chłodniczy R 404A / R23
Waga: ok. 950 kg
Typ: TS 130
Stan: używany / zużyty
Zakres dostawy: (patrz zdjęcie)
(Zmiany i błędy w danych technicznych, specyfikacji są zastrzeżone).
Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy telefonicznie.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "cascade pfp225a"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc








































































































































































































































