Używane Abl Rozdrabniacz Do Owoców na sprzedaż (10 801)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka do profili profilowa
FOD BYDGOSZCZ*FFBA-500 do sztachet / do zacięć węgłowy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7781
DANE TECHNICZNE
- największa wysokość frezowania 216mm
- największa głębokość frezowania 65mm
- największa średnica freza 250mm
Gsdoy Uxq Depfx Al Roiu
- długość robocza wrzeciona 500mm
- prędkość obrotowa wrzeciona 4600obr/min
- średnica wrzeciona 40mm
- max średnica narzędzia 250mm
- blat roboczy dł/szer 890x400mm
- silnik 11kW
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- zapotrzebowanie powietrza 6-8 bar
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1330x1200x1470mm
- waga 970kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
NOTLING WFH 102
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7032
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 1050x610mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 160mm
- szerokość robocza rotora 580mm
- silnik główny 18,5kW
- silnik pompy 0,75kW
- ilość noży 14szt
- wymiar noża 30x30mm
- sito 15mm x 20mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 2000x1130x1530mm
- waga 970kg
Giodpfxey Uxlze Al Rsu
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– autorewers
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Cena netto: 47 900 zł
Cena netto: 11400 EUR
Cena netto przeliczona wg kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursów cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak / Rozdrabniacz
ŻEFAM DVBA 101
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7610
Dane techniczne:
- szerokość wlotu 410mm
- wysokość wlotu 140mm
- szerokość wału 430mm
- średnica wału 400mm
- ilość noży 2szt
- wymiar sita 80x130mm
- z góry wał ciągnący, zębaty
- z dołu 2 wały ciągnące, zębate
- długość taśmy podawczej 2850mm
- szerokość taśmy podawczej 390mm
- autorewers
- silnik główny 30kW
- silnik posuwu 2×2,2kW
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4800x1550x1200mm
- waga około 2200kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– autorewers
Gsdpfx Ajy Uxitel Rsiu
– z taśmociągiem
– dokumentacja DTR
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 75900 PLN
Cena netto: 18070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
KLOCKNER 180x400L-2WT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7240
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 400mm
- wysokość wlotu 210mm
- szerokość wału 530mm
- średnica wału 500mm
- długość noża 530mm
- ilość noży 2szt
- wymiary sita 55x50mm
- 2 wały ciągnące zębate z dołu
- silnik wałów dolnych około 3kW
- wał ciągnący zębaty z góry
- silnik wału górnego 1,5kW
- długość taśmy podawczej 4600mm
- szerokość taśmy podawczej 400mm
- silnik główny 55kW
- autorewers
- wymiary podajnika dł/szer/wys 4630x620x760mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 2510x1700x1200mm
- waga około 3500kg
– produkcji niemieckiej
Gisdoy Uxhvepfx Al Reu
- autorewers (możliwość regulacji)
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 85900 PLN
Cena netto: 20450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rozdrabniacz Rębak do drewna
Vecoplan350/140
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rębak / Rozdrabniacz Vecoplan 350/140
Numer katalogowy 7742
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 350 mm
- wysokość wlotu 140 mm
- szerokość wału 345 mm
- średnica wału 290 mm
- ilość noży 2 szt
- wymiar sita 55x55mm
- wał ciągnący zębaty z góry i dołu
- silnik wałów 2×1,5kW
- elektryczne autorewers (z możliwością regulacji)
- z wibrorynną
- długość, szerokość wibrorynny 3750×355 mm
- wymiar cała wibrorynny 3750x620x1210mm
- odbiorczy z taśmociągiem 2970x340mm
- wymiar wykonawczy taśmy taśmowej 3000x630mmx750mm
- silnik główny 22 kW
- wymiary dł/szer/wys 3000x1100x1500mm
- waga około 2500 kg
Giodsy Uxgxepfx Al Rou
ATUTY
– produkcja niemiecka – wibrorynna
– z odbiorczym podajnikiem taśmowym
– autorewers
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 47900 PLN
Cena netto: 11400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
NOLTING WFH 150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7176
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 1050x600mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 160mm
- szerokość robocza rotora 590mm
- silnik główny 18,5kW
- silnik pompy 0,75kW
- ilość noży 14szt
- wymiar noża 30x30mm
- sito 10x12mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 1900x1200x1530mm
Gisdpfey Uw N Sex Al Rsu
- waga 990kg
ATUTY
– autorewers
– produkcji niemieckiej
– niemalowany
– jak WEIMA WL4
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Cena netto: 48900 PLN
Cena netto: 11640 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Calbe (Saale)
505 km
Rozdrabniacz jednowałowy
DoppstadtDW 3060-F
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 6 886 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wersja podstawowa DW 3060-F "Büffel" (maszyna nośna)
Podwozie przyczepy centralnoosiowej z 3 osiami, homologacja drogowa do 80 km/h
Układ hamulcowy z ABS i oświetleniem zgodnie z dyrektywą UE
Zaczep oczkowy 50 mm wg normy UE, wraz z butem prowadzącym
Hydraulicznie regulowana stopa podporowa
Osłony przeciwbłotne (błotniki wewnętrzne i boczne)
Dopuszczalna masa całkowita 25 000 kg
Ogumienie 385/65 R22,5
Silnik wysokoprężny Mercedes-Benz/MTU 6R1300, 360 kW przy 2000 obr./min, spełnia normę emisji spalin EUROMOT IV
Wzmocniona przekładnia planetarna 380 kW
Dodatkowe przyłącze hydrauliczne 20 l/min
Hydrauliczne przygotowanie do napędu jazdy
Zbiornik paliwa 2 x 300 litrów
Taśma tylna: długość 5 500 mm, szerokość 1 200 mm, składana hydraulicznie, z antymagnetyczną częścią środkową
Taśma podłużna: długość 3 300 mm, szerokość 1 000 mm
Giedpfxoxx Tfze Al Rju
Centralnie rozmieszczone listwy smarne
Sterowanie elektryczne 24 V
Rewersowanie walca za pomocą silnika elektrycznego podczas postoju silnika
Automatycznie rewersujący wentylator
Podwozie z regulacją poziomu
Sygnalizacja akustyczna rozruchu
System Doppstadt-Telematics
Lakierowanie: RAL2011 – pomarańcz głęboka
Wyposażenie dodatkowe:
Hydrauliczny napęd jazdy
SYSTEM ROZDRABNIANIA SIZE "L" 600/4 KOMPL.
Dodatkowe przyłącze hydrauliczne 70 l/min
Zdalne sterowanie radiowe
Przedłużenie grzebienia Size "L" Limiter
Uchwyt do przedłużenia grzebienia Limiter Size "L"
Magnes nadtaśmowy do taśmy tylnej
Rama do magnesu nadtaśmowego
System nawilżania
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 290 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 800 mm, całkowita szerokość: 750 mm, całkowita wysokość: 1 550 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
Dane techniczne:
Maksymalny skok 125 mm
Gijdpfxjyux E Ho Al Rou
Minimalna liczba skoków 60 / min.
Maksymalna liczba skoków 350 / min.
Liczba stopni prędkości 6
Kąt obrotu głowicy 90 st.
Wymiar stołu 500x200 mm
Przejazd stołu X/Y 220 mm
Przejazd w osi Z 200 mm
Moc silnika 0,37 kW
Wymiary całkowite 800 x 750 x 1550 mm
Waga: 290 kg
Wymiary trzonka noża fi 10 / fi 16 mm
DŁUTOWNICA DO METALU K-125
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5KW
Metal Technics PolskaTOKARKA DO METALU MTP 800X3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, przelot wrzeciona: 105 mm, średnica toczenia: 800 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 800 mm, długość toczenia: 3 000 mm, długość posuwu oś X: 420 mm, skok pinoli: 235 mm, całkowita długość: 4 740 mm, całkowita szerokość: 1 140 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 600 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 25 obr./min, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, średnica gwintu metrycznego (maks.): 120 mm, skoki gwintu metrycznego: 54, szerokość łóżka: 400 mm, prędkość obrotowa (maks.): 1 600 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 25 obr./min, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, średnica obrotu nad suportem poprzecznym: 570 mm, masa całkowita: 4 300 kg, średnica tarczy: 450 mm, średnica tarczy czołowej: 450 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
MTP TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5kW PRZELOT 105
Stan opakowania oryginalne
TOKARKA CQ6280
800 x 3000 mm
Obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są najczęściej nóż tokarski, wiertło lub narzędzia do gwintów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom oraz wyposażeniu tokarka idealnie nadaje się do prac profesjonalnych i przemysłowych.
Dane techniczne:
Długość obrabianego przedmiotu (max.): 3000mm
Średnica obrabiania nad łożem:800mm
Średnica obrabiania nad suportem:570mm
Średnica obrabiania bez mostka do łoża tokarki: 1035mm
Przesuw osi Z1: 230mm
Długość mostka do łoża tokarki: 330mm
Szerokość łoża: 400mm
Zakres obrotu imaka: 70 stopni
Drogi przesuwu osi-X: 420mm
Prędkość wrzeciona:(16) 25 - 1.600 min-1
Prześwit wrzeciona: 105 mm
Zamocowanie wrzeciona: D1-8
Stożek wrzeciona: MT 5
Przyśpieszony posuw osi X: (25) 0,022 - 0,74 mm/U
Przyśpieszony posuw osi Z: (25) 0,044 - 1,48 mm/U
Średnica tulei konika: 90 mm
Stożek konika: MT 5
Wysuw tulei konika: 235 mm
Regulacja przesuwu konika: 11 mm / 0,4"
Gwintowanie, metric:(54) 0,45 - 120 mm
Gwintowanie, diametric: (42) 0,88 - 160 DP
Gwintowanie, module: (46) 0,25 - 60 mm
Gwintowanie, whitworth: (54) 7/16 - 80 GPZ
Moc, napęd główny: 7,5 kW
Napięcie zasilania: 400 V
Wymiary ogólne (długość x szerokość x wysokość): 4.740x1.140x1.910 mm
Waga: 4300kg
Wyposażenie:
• 3-osiowy wskaźnik pozycji,
• 3-szczękowy uchwyt Ø 320 mm,
• 4-szczękowy uchwyt tokarski Ø 400 mm,
• tarcza tokarska Ø 450 mm,
Gedpeyz Ubxefx Al Roiu
• tarcza zabierakowa,
• posiada stałą osłonę rozpryskową,
• system chłodzący,
• podtrzymka stała max. fi 250
• podtrzymka ruchoma,
• osłona uchwytu,
• tuleje redukcyjne,
• kieł stały,
• narzędzia,
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Prasa przelotowa z dociskiem bocznym
KallesoePRASA DO KLEJENIA LV 351
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Prasa przelotowa 3000 mm
14 tłoków górnych
6 tłoków bocznych
Gedpfxjx Apxls Al Rsiu
Ogrzewanie wodne z grzałkami w połce
Oznaczenie CE
Rok produkcji 1996
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Prasa przelotowa z dociskiem bocznym
KallesoePRASA DO KLEJENIA LV 351
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Prasa przelotowa 3000 mm
14 tłoków górnych
6 tłoków bocznych
Ogrzewanie wodne z grzałkami w połce
Oznaczenie CE
Rok produkcji 1996
Gsdpfx Ajza Duwjl Rjiu
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP B5016C
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 1 400 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 1 270 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, całkowita wysokość: 1 700 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 12 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
DŁUTOWNICA DO METALU
B5016C
Urządzenie do obrabiania różnych powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych, zwłaszcza rowków wpustowych. Zapewnia szerokie zastosowanie w zakładach remontowych oraz narzędziowniach.
Dane techniczne :
Maksymalny skok suwaka: 160 mm
Ilość skoków na minutę: 23/32/44/48/67/92
Średnica stołu roboczego: 350 mm
Pionowa regulacja suwaka: 160 mm
Odległość imaka nożowego od kolumny: 485 mm
Odległość powierzchni stołu do korpusu suwaka: 320 mm
Maksymalny przesuw wzdłużny stołu roboczego: 360 mm
Gsdpfx Aeyuc D Tel Rjiu
Maksymalny przesuw poprzeczny stołu roboczego: 320 mm
Maksymalny kąt obrotu stołu roboczego: 360 stopni
Maksymalne wymiary narzędzia: 25 x 40 mm
Maksymalne obciążenie stołu roboczego: 300 kg
Maksymalna siła dłutowania: 4,5 kN
Szerokość rowka teowego w stole roboczym: 14 mm
Moc silnika głównego: 1,5 kW
Wymiary gabarytowe (D x S x W): 1270 x 1100 x 1700 mm
Waga: 1400 kg
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM Marka Metal Technics Polska
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7TS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7TS CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7TS, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7TS
Łuparka do drewna CORMAK LUP7TS sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
Godpfozarv Aox Al Reiu
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7TS będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
CORMAK LUP7TS to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7TS została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7TS
Stojak z kołami
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stół odbiorczy na polana
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Parametry techniczne CORMAK LUP7TS:
Siła łupania
7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
230 V
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Waga netto / brutto
63 / 68 kg
Gwarancja
2 lata
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7T
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7T CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7T, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7T
Łuparka do drewna CORMAK LUP7T sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
Godpfx Alszarp Ns Rjiu
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7T będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
CORMAK LUP7T to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7T została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Parametry techniczne CORMAK LUP7T:
Siła łupania
maks. 7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
sieciowe
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Gwarancja
2 lata
Stojak
brak w zestawie
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7T
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Ogłoszenia
Tarnów
248 km
Rozdrabniacz ZEIGE – 800 – 2 x 7,5 KW
R-techniQ Sp z o.o.ZEIGE800
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Specyfikacja techniczna:
Wymiary mechanizmu: 800 x 640 mm
Napęd maszyny: Silnik elektryczny 2 x 7,5kW lub inne konfiguracje
Przeniesienie napędu: Przekładnia walcowa
Ilość wałów: 2 szt.
Gjdjittpuopfx Al Rjiu
Średnica Noża z Wałem: Noży 310 mm
Ilość Noży: 40 szt. Hardox 450
Grubość noży: 10 mm
Sterowanie : SIEMENS
Waga: 1300 kg
Wydajność: do 150 kg/h
Główne Cechy:
- Solidna i niezawodne rozwiązanie,
- Indywidualna dostosowana pod potrzeby indywidualnego klienta konstrukcja,
- Odporna na wysokie obciążenia,
- Dedykowana do rozdrabniania plastików PP, PA6, PE, kawałki miekkiego drewna, dyski twarde, płyty główne, aluminium, rury spiro, rury kartonowe gilzy.
Unikalny zaprojektowany kształt noża Ilość i wysokość zębów w zależności od rozdrabnianego materiału
- Noże wykonane ze specjalnych materiałów dedykowanych do cięcia i rozdrabniania na zimno
- Noże wykonane ze Stali Hardox 450
- Zastosowanie dedykowanego autorskiego sterowania PLC Siemens zapobiegającego blokowaniu maszyny i zwieszającego wydajność procesu rozdrabniania.
- Niska prędkość i wysoki moment obrotowy.
- Przekładnia walcowo stożkową z odpowiednio dobraną mocą i obrotami
- Gwarancja 12 m-c
- Serwis na terenie POLSKI
Ogłoszenia
Tarnów
248 km
Dwuwałowy rozdrabniacz
R-TechniqZEIGE300
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Dane Techniczne:
Wymiary mechanizmu: 300x250mm
Wymiary wlotu, część górna: 1393x933mm
Napęd maszyny: 2xKW (silnik elektryczny)
Transmisja napędu: przekładnia zębata hartowana
Liczba wałów napędowych: 2 szt.
Liczba noży: 78 szt.
Grubość noży: 6 mm
Wymiary maszyny: 1670x1410x600mm
Wydajność: 40 kg/h
Budowa: Rama solidna konstrukcja z wlotem zapewniająca bezpieczeństwo pracy.
Malowanie proszkowe.
Sterowanie: SIEMENS
Niszczarka Rozdrabniacz Shredder ZEIGE300 jest wytrzymałym i niezawodnym sprzętem. Obliczyliśmy i skonstruowaliśmy tak, aby maszyna wytrzymała obciążenia, które są wymagane do rozdrabniania plastiku i podobnych materiałów. Większość przemysłowych systemów mielenia wymaga fazy mielenia i fazy granulacji. Dzięki regulowanym siatkom, niszczarka rozdrabniacz shredder ZEIGE300 jest w stanie zrobić jedno i drugie! Niszczarka została również zaprojektowana tak, aby była łatwa do czyszczenia.
Bardzo drobne rozdrobnienie jest możliwe tylko przy użyciu 2
krotnego rozdrabniania tego samego materiału.
Shredder ZEIGE300 może zmielić dowolny plastik o dowolnym kształcie, który mieści się między ostrzami. Przetestowaliśmy go z HDPE, PP,PET i PS. Jeśli kawałek plastiku jest zbyt gruby, ostrza nie będą się strzępić, ponieważ maszyna jest zaprojektowana tak, aby plastik nie mógł zakleszczyć maszyny (zależy to od mocy silnika). PP, HDPE, PS od 0,7 mm do 12 mm zostały pomyślnie przetestowane. Folie są zbyt cienkie i ślizgają się między ostrzami. Shreddera nie testowaliśmy na takich materiałach jak: guma, opony i materiały termoutwardzalne.
Zastosowanie:
Maszyny z mechanizmem dwuwałowym ZEIGE znajdują główne zastosowanie w procesie rozdrabniania, plastiku, kartonów, desek sosnowych o niskiej grubości przekładek tekturowych. Rozdrabniacz do plastików róznego rodzaju. Kompaktowa konstrukcja mechanizmu oparta na projekcie precious plastics.
Gedpfsg Rci Iox Al Roiu
Algorytm włączający wsteczne obroty w przypadku przeciążenia maszyny.
Ogłoszenia
Tychy
203 km
Podajnik masowy taśmowy,zgrzebłowy,wozy
Krajowy, prod. własna w oparciu o własnąCiąg technologiczny do drążenia tuneli
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: Nadany w/g wskazań klienita, Kombajn górniczy chodnikowy do robót przygotowawczych, budowy tuneli (pod drogi) w górach. Po remoncie, dostasowany do natychmiastowej pracy, z gwarancją, Typy kombajnów : AM 50, AM 75, MR 340
Gisdpszai Ivefx Al Rju
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka oscylacyjna 2-stronna
OMG EPM/70do okiennic rolet żaluzji
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7567
DANE TECHNICZNE
- automatyczne podawanie listwy
- dociski pneumatyczne 2szt
- regulacja kąta agregatu
- pneumatyczny ruch wrzecion
- jednoczesna obróbka 2 sekcji
- głębokość rowków do 25mm
- podpory listwy
- regulacja ruchu oscylacyjnego wierteł
- regulacja skoku posuwu
- automatyczne zatrzymanie
- nachylenie od 90 stopni (pionowo) do 0 stopni (poziomo)
- silnik główny 1,1kW
Gedpfjy Tivbox Al Rjiu
- silnik oscylacji 0,75kW
- ciśnienie robocze 6-8 bar
- wymiary dł/szer/wys 4020x1150x1400mm
- waga około 480kg
ATUTY
– do produkcji okien
– oscylacja
– dociski pneumatyczne
– niemalowana
– produkcji włoskiej
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Mertendorf
509 km
Rozdrabniacz do drewna
RÖSSLERMHR630 ecoline_Ecoringe
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, godziny pracy: 4 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 15 kW (20,39 KM), masa całkowita: 1 200 kg, całkowita długość: 1 750 mm, całkowita szerokość: 1 200 mm, całkowita wysokość: 1 640 mm, szerokość robocza: 630 mm, napięcie wejściowe: 400 V, wysokość szafy sterowniczej: 200 mm, długość szafy sterowniczej: 600 mm, szerokość szafy sterowniczej: 600 mm, liczba ostrzy: 15, prędkość obrotowa (maks.): 100 obr./min, średnica wirnika: 260 mm, szerokość rotora: 630 mm, perforacja sita: 15 mm, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, okres gwarancji: 12 miesiące, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Rozdrabniacz odpadów, rozdrabniacz drewna, siekacz, shredder MHR630 ecoline
Maszyny MHR ecoline to solidne i energooszczędne urządzenia do rozdrabniania drewna, zaprojektowane do niezawodnej pracy ciągłej w środowisku przemysłowym. Gotowe do podłączenia rozdrabniacze charakteryzują się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w zakładach rzemieślniczych, przedsiębiorstwach recyklingowych oraz zakładach przetwórstwa drewna poszukujących ekonomicznego, a zarazem mocnego rozwiązania.
Maszyny produkowane są w naszym zakładzie w Niemczech i sprzedawane bezpośrednio.
Zalety:
- Ciągły, równomierny proces rozdrabniania
- Wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii
- W zestawie pierścienie Ecoringe
- Solidna konstrukcja
- Większy otwór podawczy
- Doskonały stosunek jakości do ceny
- Gotowy do podłączenia (5-pinowa wtyczka CEE, 400V, 32A trójfazowy)
- Sterowanie PLC Siemens
- MHR630 ecoline_Ecoringe
Gsdpfxezcna As Al Rsiu
Rozdrabniacze odpadów Rößler – „Made in Germany”
Ogłoszenia
Mertendorf
509 km
Rozdrabniacz do drewna / Shredder
RÖSSLERMHR830 ecoline
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, godziny pracy: 4 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 18,5 kW (25,15 KM), masa całkowita: 1 400 kg, całkowita długość: 2 135 mm, całkowita szerokość: 1 480 mm, całkowita wysokość: 1 775 mm, szerokość robocza: 830 mm, napięcie wejściowe: 400 V, wysokość szafy sterowniczej: 200 mm, długość szafy sterowniczej: 600 mm, szerokość szafy sterowniczej: 600 mm, liczba ostrzy: 20, prędkość obrotowa (maks.): 100 obr./min, średnica wirnika: 260 mm, szerokość rotora: 830 mm, perforacja sita: 15 mm, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, okres gwarancji: 12 miesiące, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Rozdrabniacz odpadów, rębarka, rozdrabniarka do drewna, shredder MHR830 ecoline
Seria MHR ecoline to solidne i energooszczędne maszyny do rozdrabniania drewna, zaprojektowane do niezawodnej, ciągłej pracy w środowisku przemysłowym. Gotowe do podłączenia rozdrabniarki wyróżniają się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii oraz konkurencyjną relacją ceny do jakości. Idealnie nadają się dla zakładów rzemieślniczych, firm recyklingowych i przedsiębiorstw drzewnych, które poszukują ekonomicznego, a zarazem wydajnego rozwiązania.
Maszyna produkowana jest w naszym zakładzie w Niemczech i sprzedawana bezpośrednio.
Giedpfxozcf Tts Al Rou
Zalety
- Kontynuacyjny, równomierny proces rozdrabniania
- Wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii
- Solidna konstrukcja
- Większy otwór załadowczy
- Atrakcyjny stosunek jakości do ceny
- Gotowość do podłączenia
- Sterowanie PLC Siemens
- MHR830 ecoline
Rozdrabniacz odpadów Rößler "Made in Germany"
Ogłoszenia
Vievis
494 km
Rozdrabniacz dwuwałowy
MayfranMSA
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1991, całkowita długość: 1 520 mm, całkowita szerokość: 720 mm, moc: 30 kW (40,79 KM), W pełni wyremontowany, nasmarowany i gotowy do pracy. Automatyczna dwuwałowa hydrauliczna rozdrabniarka przeznaczona do kruszenia i rozplątywania wiórów metalowych, tworzyw sztucznych, drewna, kabli elektrycznych oraz innych materiałów. Sterowana przez PLC, który monitoruje czujniki, zarządza obrotem wałów oraz automatycznie uruchamia funkcję rewersu; w przypadku kilku zatorów w krótkim czasie rozdrabniacz wyłącza się automatycznie. Dodatkowo urządzenie automatycznie wyłącza się po określonym czasie pracy bez obciążenia. Główne cechy techniczne: Moc 30 kW, maksymalne ciśnienie hydrauliczne 250 bar, moment obrotowy 11 780 Nm, 2 wały rozdrabniające z nożami, napęd hydrauliczny z przekładnią zębatą (Valmet BB 3150CC), automatyczna regulacja docisku noży (system sprężyn talerzowych).
Gjdpfxewk Egwo Al Rsiu
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Rozdrabniacz - kruszarka wiórów
MayfranP14 00W7008.01
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Gisdpfxsu Nxrps Al Rou
Silnik napędowy: 4 kW
Prędkość: 14 obr.
Napięcie: 380 V / Hz
Waga: około 0,5 tony
Kruszarka do wiórów - rozdrabniacz
Kruszarka 2-wałowa
Aktualny rozmiar podawania 400 x 360 mm
Narzędzia kruszące 8 sztuk na wał
aktualny rozmiar wyjściowy dł.: 350 x szer.: 250 mm
Producent motoreduktorów Vector
Akcesoria: 2 tarcze kruszące
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Rozdrabniacz do PET - granulator
Nuga - StadlerCentriCut 44sr
Zadzwoń
Rok budowy: 2012, stan: używany, Dane techniczne:
Godziny otwarcia: ok. 700 godz.
Liczba: Uchwyt noża wirnika: 5
Liczba: Uchwyt noża statora: 4
Średnica wirnika: 440 mm
Materiał: PET
Napięcie sterujące: 24 VDC kW
Młyn tnący (rozdrabniacz)
Młynek do cięcia tworzyw sztucznych przeznaczony jest do użytku przemysłowego.
Zastosowanie: Rozdrabnianie wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych, takich jak ABS, POM, PA6, PE, PP, PG i PET
Zakład składa się z młyna tnącego z taśmami i zasobnika butelek.
Materiał jest podawany do bunkra za pomocą taśmy podającej.
Bunkier 20M2 V2A kompletny z motoreduktorem 7,5 kW.
Przenośnik ślimakowy jest uruchamiany przez układ sterowania młyna tnącego.
Pojemność bunkra ok. 20 m³, wys. x szer. x gł.: 4400x3300x3300mm, waga ok. 27,0 ton
Bunkier z jednostką wyładowczą
Granulator CentriCut 44SR 55 kW, granulator 55 kW (50 Hz, 400 V) i ślimak do szlamu 55 kW (50 Hz, 400 V)
Komora mieląca: Długość noża wirnika 272mm, waga ok. 2,0 do
Gjdou Nw Ebspfx Al Rsiu
Taśmociąg NT9, długość taśmy 3500 mm, szerokość taśmy 416 mm, (wysokość profilu prowadzącego 60 mm, wysokość belki nośnej 60 mm, rozstaw belek nośnych ok. 500 mm), długość całkowita 3550 mm, szerokość całkowita 780 mm, wysokość całkowita 2350 mm, waga 250 kg
Izolacja akustyczna Dł. x Szer. x Wys.: 2700 x 2300 x 2500 mm, waga 1,3 do
Detektor tunelowy 600 jest zintegrowany z frezarką CentriCut po stronie sterowania, strona skanująca 600 mm, szerokość przejścia 840 mm, wysokość przejścia 400 mm, waga ok. 150kg
System jest gotowy do transportu i dostępny w sprzedaży. System nie został i nie zostanie zbudowany.
id.
*
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Kabina do lakierowania proszkowego
ROMERKabina do malowania proszkowego
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, 🏭 KABINA DO MALOWANIA PROSZKOWEGO KPH
Automatyczne czyszczenie filtrów z regulacją impulsów oraz tryb ręczny. 🧼⏱️🖲️
Filtry 100% z poliestru – zmywalne, wodoodporne, wyjątkowo trwałe. 🧵💧♻️
Czyszczenie filtrów ROMER JET™ – opatentowany system szybkich impulsów powietrza do skutecznego oczyszczania. 💥💨🏅
Cichobieżne wentylatory aluminiowe (74-79 dB) – bezpieczna, zminimalizowana liczba iskier, niskie zużycie energii. 🔇⚡🛡️
Regulowana przegroda powietrzna – antystatyczna płyta chroni filtry i poprawia wydajność odciągu. 🌬️🛡️📈
Hermetyczny montaż filtrów – uszczelka i klamra zapewniają solidne uszczelnienie i łatwy serwis. 🔩🧷✅
Sterowanie dotykowe – automatyka (czas), automatyka (detektor zapchania), tryb ręczny + sygnały wymiany filtrów. 📲🔁⚠️
Opcjonalny pojemnik na proszek – zbiornik na odpady lub zbiornik fluidyzacyjny ze zasilaniem bezpośrednim aplikatora. 🧺💨🎯
Suwnica podsufitowa – przemieszczanie belek przez kabinę, ograniczenie pracy ręcznej. 🏗️➡️💪
Godjfz Atbjpfx Al Rjiu
Zintegrowane urządzenie przesiewające (z pojemnikiem) – czysty odzyskany proszek do ponownego użycia, wibrator do stref EX. 🧪♻️⚙️
Wersja przeciwwybuchowa – komponenty dobrane pod kątem eliminacji mieszanin wybuchowych. 🛡️💥✅
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Suszarka,piec do suszenia,piec przemysł
ROMERPiec do suszenia,suszarka
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, 7" Panel dotykowy
Duży kolorowy dotykowy panel wygląda estetycznie i użytkuje sie wygodnie i intuicyjnie. Ustawisz na nim wszystkie ważne parametry.
Pamięć 20 programów po 10 zdarzeń
Istnieje możliwość zapisania do 20 programów i uaktywnienia nawet do 10 kolejnych zdarzeń czasowo-temperaturowych układających się w krzywą grzania.
Jest to szczególnie potrzebne przy bardziej wymagających procesach.
nformacja o konsumpcji gazu / oleju
Konsumpcja jest obliczana na podstawie ustawień palnika. Ta funkcja pozwoli Ci oszacować koszty danego cyklu, planować zużycie i sprawdzać personel.Dwukanałowy rejestrator parametrów cyklu USB
Każdy z piecy wyposażony jest w rejestrator zapisujący wszelkie parametry wypalania w tym dwa kanały temperaturowe - jak w samolotowej czarnej skrzynce, na Pendrive'ie.
System umożliwia również analizę zestawień miesięcznych/dobowych w tym konsumpcji mediów i wydajności. Każdy start grzania, otworzenie drzwi, jest do odtworzenia, kilka lat do tyłu.
Taka dedykowana opcja nie jest oferowana przez żadnego producenta. Jest to system opracowany od podstaw przez naszych programistów.Automatyczny komin oddymiający
Komin można programować aby otworzył się parę minut przed końcem wypalania, w celu oddymienia komory.
Można go zdalnie sterować z panela, nie trzeba tego robić mechanicznie jak w większości konstrukcji.
Prognoza minutowa do końca
Cykl wystartował, za ile sie skończy ? obliczając dynamikę grzania, policzymy to i na wyświetlaczu pokażemy ile jeszcze to potrwa.Drzwi samozatrzaskujące
Aby je otworzyć wystarczy pociągnąć za drzwi. Zamek posiada regulację docisku drzwi, aby je zamknąć wystarczy je pchnąć, zamek złapie drzwi i je automatycznie dociągnie.Okap ciepła opcja
W celu zminimalizowania efektu ogrzewania hali podczas otwierania drzwi, nad drzwiami montowany jest okap odprowadzający część ciepła do innych miejsc.System MTS został stworzony, by zapewnić realny odczyt temperatury komory pieca.
Standardowy pomiar opiera się na jednym pomiarze temperatury który często jest mylny.
MTS to system wielu czujników umiejscowionych w skrajnych miejscach komory.System ogrzewania wielostrefowego zapewnia niepowtarzalną dotąd jakość wypalania.
Każdy zwykły piec posiada wyłącznie jedną strefę ogrzewania, i zaledwie jeden pomiar temperatury!
System multi zone heat obsługuje do 8 niezależnych stref grzania w jednym piecu.
Każdą strefę grzania posiada aż 3 czujniki temperatury!
Gisdpsfz U Hvjfx Al Rsu
Kiedy występują różnice temperatur między strefami, automatycznie są one wyrównywane!
System pozwala zwalczać problem, kiedy do pieca trafiają elementy o różnych grubościach materiału.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "abl rozdrabniacz do owoców"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc






































































































































































































































































































































