Używane Winter La-1500-Iq na sprzedaż (16 179)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Plauen
514 km
Laserowa maszyna do cięcia
PFEIFER technology & innovation Plauen DskyCUBE XL class 1500 x 3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, moc lasera: 12 000 W, długość fali lasera: 1 064 nm, długość stołu: 1 500 mm, szerokość stołu: 3 000 mm, przebieg osi X: 1 550 mm, przesuw osi Y: 3 050 mm, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 8 500 kg, okres gwarancji: 24 miesiące, wymagania dotyczące wysokości: 2 400 mm, wymagana długość przestrzeni: 8 550 mm, zakres roboczy: 1 500 mm, Wyposażenie: jednostka chłodnicza, kurtyna bezpieczeństwa, Klasa XL = obszar obróbki X 1550 mm x Y 3050 mm x Z 150 mm
Wysoce precyzyjny system osi liniowych o mocy lasera 6 - 12 KW
System podwójnego przewijaka, obróbka laserowa na jednej wysokości roboczej!
Dujdpfx Aer D Nfkol Uju
(*Ceny zależne od wyposażenia i mocy lasera, jest to fabrycznie nowa maszyna laserowa naszej produkcji)
Maksymalne wymiary (dł. × szer. × wys. (ze stołem 8504) × 2310 × 2400 mm / maszyna laserowa 6,5 T + zewnętrzny stół załadowczy 2T = 8,5 tony
Zasilanie Zależne od źródła lasera (6kW) 400V/50Hz 3 fazy / 27kW
Kontrola gazów procesowych dla: tlenu / azotu / sprężonego powietrza w zależności od materiału i procesu
Obróbka laserowa prosta i wysoka precyzja - cięcie laserowe z dużą szybkością i jakością
Ogłoszenia
Plauen
514 km
Laserowa maszyna do cięcia
PFEIFER technology & innovation Plauen DskyCUBE XL class 1500 x 3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, typ sterowania: Sterowanie CNC, stopień automatyzacji: automatyczny, typ uruchamiania: elektryczny, moc lasera: 6 000 W, długość fali lasera: 1 064 nm, długość stołu: 3 050 mm, szerokość stołu: 1 550 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 6 500 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, jednostka chłodnicza, kurtyna bezpieczeństwa, wyłącznik awaryjny, skyCUBE XL class – wielkoformatowe cięcie laserowe z wymiennym stołem
Multifunkcyjne centrum do cięcia laserowego typu flatbed skyCUBE XL class, produkowane przez PFEIFER technology w Saksonii/Niemcy, zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnych zadaniach cięcia. Łączy w sobie nowy poziom wydajności z ekonomicznością i precyzją.
Urządzenia laserowe skyCUBE spełniają wszystkie wymagania klasy 1 według normy DIN EN 60825-1, zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa. Ergonomiczna konstrukcja z wyciąganym stołem roboczym ułatwia załadunek materiału. Szuflady w dolnej części maszyny służą do zbierania resztek po cięciu.
Optymalizuj jakość i prędkość cięcia nawet przy dużych grubościach materiału dzięki mocy lasera 6kW – także podczas cięcia sprężonym powietrzem. Przełączaj się pomiędzy różnymi materiałami, utrzymując niezmiennie wysoką jakość cięcia bez kompromisów.
Oczywiście, korzystając z lasera skyCUBE, zawsze pracujesz w sposób bezpieczny!
skyTUBE Pro to laser klasy 1. W trakcie pracy nie występuje ryzyko kontaktu z emisją lub odbiciem wiązki laserowej.
Duodpfst A N A Rox Al Ueu
We wszystkich naszych systemach laserowych najważniejsze jest pełne bezpieczeństwo oraz zgodność z najwyższymi standardami i przepisami.
Specjalne szyby ochronne oraz perfekcyjnie osłonięty obszar cięcia niezawodnie chronią przed zagrożeniami wynikającymi z promieniowania laserowego, a niezależny system bezpieczeństwa umożliwia załadunek bez przerywania produkcji.
Wybierz moc lasera najlepiej dopasowaną do swoich wymagań – 6 kW to nasz aktualny standard!
(* Ceny w zależności od wyposażenia i mocy lasera, oferowana maszyna jest fabrycznie nowa, z naszej produkcji)
Maksymalne wymiary (dł. × szer. × wys.): 2310 × 8505 × 2505 mm / Masa maszyny: 4,0 t
Zasilanie zależne od źródła lasera (6kW): 400V/50Hz, 3 fazy / 27kW
Sterowanie gazami procesowymi: tlen / azot / sprężone powietrze, w zależności od materiału i procesu
Obróbka laserowa łatwa i bardzo precyzyjna – szybkie i wysokiej jakości cięcie laserowe
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Urządzenie do piaskowania szkła
MHGGlasmaster 1500 Automatic
Zadzwoń
Rok budowy: 1999, stan: gotowy do pracy (używany), Dostępne są dwie automatyczne piaskarki do szkła płaskiego MHG. 1) MHG Glastmaster 1500 Automatic, rok produkcji: 1999, wysokość piaskowania: 1500 mm, maks. grubość szkła: 70 mm, wydajność piaskowania: 30 m²/h, zużycie powietrza na dyszę przy 4 bar: 800 l/min. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 4000 mm/2800 mm/1100 mm, waga: ok. 2000 kg, sterowanie: Siemens SPS. 2) Piaskarka bez tabliczki znamionowej, wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 3200 mm/2600 mm/1100 mm, waga: ok. 1500 kg. Możliwa jest wizytacja na miejscu.
Duodpfew Duvhsx Al Usu

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Emmeloord
914 km
2022 Carsoe Anytray Buffer 1500 LLANONE Prawy Pneumatyczny
CarsoeAnytray Buffer 1500 LLANONE Right Pneumatic
Zadzwoń
Rok budowy: 2022, stan: używany, Carsoe Group Anytray Buffer 1500 – Pneumatyczny system buforowania tacek
Producent: Carsoe
Model: Anytray Buffer 1500 LLANONE Right Pneumatic
Rok produkcji: 2022
Typ maszyny: Bufor tacek / system akumulacji produktów
Opis
Carsoe Anytray Buffer 1500 to pneumatyczny system buforowania tacek, zaprojektowany do tymczasowego gromadzenia i zarządzania tackami w zautomatyzowanych liniach przetwórstwa i pakowania żywności. System umożliwia stabilizację przepływu produktów i zapobiega przestojom pomiędzy maszynami produkcyjnymi.
Wykonany z higienicznej stali nierdzewnej, doskonale sprawdza się w wymagających środowiskach produkcji spożywczej, szczególnie w przemyśle rybnym i branży przetwórstwa białek.
Specyfikacja techniczna
- Producent: Carsoe
- Model: Anytray Buffer 1500 LLANONE Right Pneumatic
- Rok: 2022
- Moc: 0,46 kW
- Napięcie zasilania: 230 VAC + N + PE
- Częstotliwość: 50 Hz
- Ciśnienie powietrza: 6 bar
- Maks. prąd zwarciowy: 6 kA
- SO-No.: FOD 220002
- Nr części: P09390
Cechy szczególne
- Pneumatyczny system buforowania tacek
- Przeznaczony do stabilizacji przepływu produktów w liniach produkcyjnych
- Higieniczna konstrukcja ze stali nierdzewnej
- Odpowiedni do wysokowydajnych środowisk przetwórstwa spożywczego
- Łatwa integracja z automatycznymi systemami obsługi tacek
Zastosowania
- Linie przetwórstwa ryb i owoców morza
- Produkcja gotowych dań na tackach
- Zautomatyzowane linie pakujące
- Zakłady przetwórstwa spożywczego
Dodpfxoyt Hu To Al Usuu
Stan
Używany.
Ogłoszenia
Andelst
921 km
Ciężarówka z dźwigiem
MANTGS 35.520 OPEN LAADBAK MET EFFER iQ.1400 HP-9 ...
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 9 863 km, moc: 382 kW (519,37 KM), pierwsza rejestracja: 12/2024, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 8x4, paliwo: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 4 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 300 mm, Rok budowy: 2024, godziny pracy: 699 h, Wyposażenie: AdBlue, żuraw, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- WOM (wał odbioru mocy)
= Dalsze informacje =
Informacje techniczne
Skrzynia biegów: MAN TipMatic 12.28 OD, automatyczna
Oś przednia 1: skrętna
Oś przednia 2: skrętna
Wagi
Masa własna: 29.275 kg
Ładowność: 7.725 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 37.000 kg
Funkcjonalność
Maszt: teleskopowy (15 sekcji)
Długość masztu: 37,5 m
Udźwig: 30.000 kg
Producent zabudowy: EFFER iQ.1400 HP-9 DŹWIG + JIB 260Q-6 + WYCIĄGARKA
Duedpfoyiukzox Al Usu
Znak CE: tak
Stan
Stan ogólny: bardzo dobry
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
MAN TGS 35.520 PLATFORMOWY Z EFFER iQ.1400 HP-9 DŹWIGIEM + JIB 260Q-6 + WYCIĄGARKA | DEMO-SAMOCHÓD CIĘŻAROWY!!!
EURO 6 L-PAKIET 520 KM
NAPĘD 8X2H-6
RESOROWANIE RESOR/POWIETRZE
I. DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE OSI: 9.200 KG
II. DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE OSI: 9.200 KG HYDRODRIVE, SKRĘTNA
III. OŚ HY-1350, OBCIĄŻENIE OSI: 13.000 KG
IV. DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE OSI: 9.000 KG, SKRĘTNA I PODNOSZONA
KABINA TGS SŁUŻY DO SPANIA Z KLIMATYZACJĄ CLIMATRONIC
DODATKOWE OGRZEWANIE WODNE 6 KW
WENTYLACJI NIE MOŻNA WYŁĄCZYĆ, OGRANICZA OSADZANIE SIĘ KURZU
WIELOFUNKCYJNA, SKÓRZANA KIEROWNICA, REGULOWANA WYSOKOŚĆ I KĄT
POZYCJA PARKINGOWA KIEROWNICY
BLOKADA KIEROWNICY Z ELEKTRONICZNĄ BLOKADĄ ROZRUCHU
PROFESJONALNY PANEL INSTRUMENTÓW 12,3"
2 GNIAZDA: 12 V I 24 V
GNIAZDO 230 V, 2 PORTY USB
MAN EASY CONTROL LONG HAUL PANEL Z 4 FUNKCJAMI
KAMERA BOCZNA
ELEKTRYCZNA OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA NA PRZEDNIĄ SZYBĘ (WEWNĘTRZNA)
SKŁADANY STOLIK PO STRONIE PASAŻERA
WYSUWANA LODÓWKA I SCHOWEK W KONSOLI ŚRODKOWEJ
ELEKTRONICZNY PROGRAM STABILIZACJI (ESP)
KONTROLA TRAKCJI (ASR)
AUTOMATYCZNE ROZPOZNAWANIE MOWY PRZEZ KARTĘ KIEROWCY
TEMPOMAT (REGULATOR PRĘDKOŚCI FGR)
ASYSTENT ZMIANY PASA (LDW)
ASYSTENT KONCENTRACJI MAN ATTENTIONGUARD
HAK HOLOWNICZY
DŁUGOŚĆ PLATFORMY 450 CM, SZEROKOŚĆ 248 CM, +/- 130 CM WYSOKOŚCI
EFFER iQ.1400 HP-9 DŹWIG + JIB 260Q-6 + WYCIĄGARKA
GŁÓWNY MASZT: 9X WYSUWANY HYDRAULICZNIE
WYSIĘGNIK: 6X WYSUWANY HYDRAULICZNIE
STEROWANIE RADIOWE
MAKS. UDŹWIG PRZY 3,2 M 30.000 KG
MAKS. UDŹWIG PRZY 35,4 M 500 KG
MAKS. WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA 37,5 M
6X WYSIĘGNIK, W TYM 2X PRZEDNI WYSIĘGNIK
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE: GEURTSTRUCKS
Mówimy po niemiecku
We speak English
Hablamos Español
Ogłoszenia
Santiago de Riba-Ul
2 432 km
Spawarka laserowa
ExpansorLuxLWH-1500 - Laser Welding
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: LP20250813JWL-1, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, całkowita wysokość: 900 mm, całkowita szerokość: 730 mm, całkowita długość: 980 mm, napięcie wejściowe: 220 V, masa całkowita: 190 kg, rodzaj chłodzenia: woda, grubość blachy aluminiowej (maks.): 3 mm, moc lasera: 1 500 W, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, długość fali lasera: 1 070 nm, przyłącze sprężonego powietrza: 15 belka, Wyposażenie: Tabliczka znamionowa dostępna, Ta fabrycznie nowa, ręczna spawarka laserowa fiber 2025 jest oferowana w stanie nieużywanym, z zerowym przebiegiem godzin i jest gotowa do natychmiastowego uruchomienia. Została zaprojektowana do szybkiego i precyzyjnego spawania, zapewniając czyste, wytrzymałe spoiny z minimalnym odkształceniem cieplnym i doskonałą jakością wykończenia.
W porównaniu do tradycyjnych metod spawania MIG/TIG, to urządzenie spawalnicze laserowe pozwala na znacznie szybszą produkcję, ograniczenie obróbki końcowej, niższe koszty eksploatacyjne oraz łatwiejszą obsługę.
Maszyna jest kompaktowa, intuicyjna w obsłudze i odpowiednia zarówno dla doświadczonych operatorów, jak i osób rozpoczynających pracę.
Stan urządzenia:
Rok produkcji: 2025
Stan: fabrycznie nowa / nieużywana
Przebieg: 0 godzin
Lokalizacja: Portugalia
Dostępność: dostawa od ręki
Dokumentacja: w komplecie
Dane techniczne:
Moc lasera: 1500W
Typ lasera: fiber laser
Tryb spawania: ręczny
Chłodzenie: przemysłowy układ chłodzenia wodą
Zasilanie: 220V
Długość fali: 1070 nm
Grubość spawania: do 4 mm (w zależności od materiału)
Tryb pracy: ciągły / pulsacyjny (w zależności od konfiguracji)
Prędkość spawania: do 4x szybciej niż tradycyjne spawanie TIG
Materiały odpowiednie do spawania:
Stal nierdzewna
Stal węglowa
Aluminium
Stal ocynkowana
Zalety:
Wysoka precyzja spawania
Minimalna deformacja termiczna
Czyste spoiny, często bez potrzeby dodatkowej obróbki
Niskie koszty serwisowe
Wysoka wydajność produkcyjna
Idealna do produkcji przemysłowej, mebli metalowych, branży motoryzacyjnej oraz prac z blachą
Na życzenie dostępne dodatkowe filmy, zdjęcia i prezentacja maszyny na żywo.
Dujdpfx Aloyztpbs Usu
Ogłoszenia
Madrid
2 162 km
Centrum obróbcze CNC
CINCINNATIMilacron TC15-1500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, Centrum obróbcze CNC typu kolumnowego o ruchomej kolumnie poziomej, wyposażone w automatyczny magazyn narzędzi, liniowe liniałe pomiarowe w osiach X, Y i Z oraz komputerowe sterowanie numeryczne Siemens 840D.
Wyposażenie standardowe maszyny obejmuje:
Duedpfx Aoycxnkol Uju
Zakresy:
X = 1500 mm (60”)
Y = 1500 mm (60”)
Z = 810 mm (32”)
Zakres prędkości wrzeciona: 20 – 6000 obr/min
Stanowisko operatora zamontowane na platformie z monitorem CRT
Przenośny panel przycisków do ręcznego sterowania maszyną
Przycisk do ustawień maszyny
Drzwi bezpieczeństwa zamontowane na platformie, z elektryczną blokadą
Wrzeciono typu kasetowego z automatycznym napędem i systemem szybkiej zmiany narzędzi
Magazyn narzędzi w kształcie owalnym na 90 narzędzi, podwójny łańcuch, zamontowany na wózku, zapewniający magazynowanie bez kolizji
Osłona łańcucha narzędzi z elektrycznym zabezpieczeniem
Mechanizm zmiany narzędzi zamontowany na wózku, umożliwiający wymianę narzędzi pomiędzy magazynem a wrzecionem
Kompletny zestaw z podwójnym ramieniem i odpowiednim mechanizmem zmiany narzędzi; ruch łańcucha od magazynu do wrzeciona i odwrotnie, napędzany siłownikiem hydraulicznym. Podwójne ramię. Obrót napędzany silnikiem hydraulicznym, ruch do przodu/do tyłu obsługiwany przez siłownik hydrauliczny.
Ogłoszenia
Kłodawa
284 km
Wielopiła łańcuhcowa 350 mm Winter
WintertechnikWielopiła mjx 340
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2009, Wielopiła łańcuchowa w stanie dobrym gotowa do pracy .Wysokośc ciecia 120 mm .Cena netto fv.
Dusdet Nc Rzopfx Al Ueu
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
Dusdpfx Aezccn Ijl Ueu
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
Dujdpfezccifex Al Uou
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Kompensator stalowy DN125 1500 mm INOX 1.4404 BOA PN16
Kompensator stalowy DN125 1500 mm INOX 1.4404 BOA PN16Kompensator stalowy DN125 1500 mm INOX 1.4404 BOA PN16
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaż wysokiej jakości kompensator stalowy (wąż kompensacyjny / Ringwellschlauch) renomowanej marki BOA, przeznaczony do zastosowań przemysłowych.
Element służy do:
kompensacji wydłużeń termicznych
tłumienia drgań i hałasu
redukcji naprężeń w instalacjach rurowych
Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej 1.4404 (INOX) idealnie nadaje się do pracy w wymagających warunkach (instalacje wodne, gazowe, przemysłowe, technologiczne).
⚙️ Dane techniczne
Producent: BOA
Średnica nominalna: DN125
Długość: 1500 mm
Ciśnienie: PN16
Materiał: stal nierdzewna 1.4404 (INOX)
Typ: wąż kompensacyjny / kompensator stalowy
Przyłącza: kołnierzowe (flansze)
Konstrukcja: karbowany wąż + oplot stalowy
Normy: ISO 10380 / DIN
📏 Wymiary
średnica wewnętrzna ok.: 125 mm
długość całkowita: ok. 1500 mm
✅ Zalety
✔ renomowany producent BOA
✔ bardzo wysoka odporność na korozję
✔ długa żywotność
✔ tłumienie drgań i naprężeń
✔ elastyczna konstrukcja
✔ szybki montaż (kołnierze)
Djdeyzirxspfx Al Uouu
📦 W zestawie
1x kompensator DN125 (jak na zdjęciach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka do profilowania na pióro wpust
WINTER EMA-300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7227
DANE TECHNICZNE
- szerokość robocza 40 – 300mm
- grubość materiału 10 – 35mm
- min. długość materiału 270mm
- max. długość materiału bez ograniczeń
- max. prędkość posuwu 90m/min
- prędkość posuwu regulowana płynnie na falowniku z pulpitu sterującego
- prędkość cięcia 24m/min
- moc silnika frezarki 2x4kW
- prędkość obrotowa frezarki 7500obr/min
- moc silnika posuwu 0,75kW
- pneumatyczny docisk od góry i po bokach
- średnica wrzeciona 40mm
- napędzany silnikiem wprowadzający przenośnik rolkowy o długości 1130mm
- sterowanie ręczne / automatyczne
- sterownik PLC z ekranem dotykowym dla łatwej obsługi
- przyłącze sprężonego powietrza 8 bar
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 2550x1200x1400mm
Dusdpfxeza Emuj Al Uju
- waga 1100kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– maszyna do profilowania pióro/wpust
– w zestawie komplet frezów i głowic
– napędzany silnikiem wprowadzający przenośnik rolkowy
– niemalowana
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 107900 PLN
Cena netto: 25690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WINTER MULTIMAX 170 350/170duża wysokość 170mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7316
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość robocza wału z piłami 355mm
- max średnica tarczy 450mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- wymiary blatu 1850x790mm
z góry:
- zapadki
- 2 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 3 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
z dołu:
Dodpfozab A Sjx Al Ueuu
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- wał zębaty ciągnący, metalowy
- centralne smarowanie, elektryczne
- płynna regulacja prędkości posuwu
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół ok. 1kW
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik główny 75kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2600x1800x1700mm
- waga 2700kg
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka pozioma regulacja aparatem
WINTERLBM 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7908
Dodpfx Alsy Tw Tzs Ujuu
DANE TECHNICZNE
- średnica narzędzia, uchwyt Wescott 0-20mm
- max głębokość otworów 155mm
- max długość frezowania 250mm
- regulacja aparatem wiercącym przód/tył, prawo/lewo + kąt
- regulacja stołu góra/dół
- kąt skręcenia stołu 0-45˚
- wymiary stołu roboczego 600x320mm
- głowica czteropunktowa 16-22-25-32mm
- docisk materiału 2szt
- moc silnika 2,2kW
- wymiary dł/szer/wys 1050x800x1250mm
- waga 200kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– dociski mimośrodowe, 2szt
– niemalowana
– wiertarka używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
Duedpfxsy Ti R Eo Al Uou
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Đakovo
738 km
Maszyna do przetwarzania makaronu
La Parmigiana400
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2010, Dane techniczne:
Dedjyyapfspfx Al Uouu
- Rok - 2010
- Wydajność - 300 kg/h
Kompletna linia z automatyczną pakowaczką!
Stan idealny
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Maszyna rolnicza
PalfingerMBB 1500KUZF Ladebordwand unterfaltbar, 1,5t
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, typ przekładni: inny, pierwsza rejestracja: 01/2008, kolor: srebrny, przebieg: 1 001 km, kabin kierowcy: inny, Wyposażenie: windy załadunkowa, Lokalizacja pojazdu: Bovenden,\n Zabudowa: podwieszana platforma załadunkowa Palfinger MBB o udźwigu 1,5 t, składana pod podwozie. DANE DOTYCZĄCE WYPOSAŻENIA PODANE BEZ GWARANCJI, zastrzega się prawo do zmian, sprzedaży pośredniej oraz pomyłek!
Dujdpfst Sxnzex Al Ueu
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Maszyna rolnicza
PalfingerMBB 1500KUZF Ladebordwand unterfaltbar, 1,5t
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, typ przekładni: inny, pierwsza rejestracja: 01/2008, kolor: srebrny, przebieg: 1 001 km, kabin kierowcy: inny, Wyposażenie: windy załadunkowa, Lokalizacja pojazdu: Bovenden,\n Zabudowa: podwieszana platforma załadunkowa Palfinger MBB o udźwigu 1,5 t, składana pod podwozie. DANE DOTYCZĄCE WYPOSAŻENIA PODANE BEZ GWARANCJI, zastrzega się prawo do zmian, sprzedaży pośredniej oraz pomyłek!
Dodpfx Aeti D Rmsl Ueuu
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Wywrotka
MAN14.225 LAK 4x4 BB Doka, Winterdienstausstattung
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 216 730 km, moc: 162 kW (220,26 KM), pierwsza rejestracja: 10/2003, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 7 300 kg, maksymalna waga ładunku: 7 200 kg, masa całkowita: 14 500 kg, konfiguracja osi: 4x4, rozstaw osi: 3 200 mm, kolor: pomarańczowy, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 3, zawieszenie: stal, długość przestrzeni ładunkowej: 3 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 380 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 500 mm, rozmiar przedniej opony: 315/60R22.5, rozmiar tylnej opony: 275/70R22.5, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, dodatkowe reflektory, kabina, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, niski poziom hałasu, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, zabudowa stalowa, kabina podwójna, 1x fotel pneumatyczny, okno tylne, podgrzewane lusterka, elektryczne szyby lewa/prawa, klimatyzacja, tempomat, manualna skrzynia 8-biegowa, ABS (system zapobiegający blokowaniu hamulców), przystawka odbioru mocy (PTO), wyprowadzony wydech, blokada mechanizmu różnicowego, reflektory dalekosiężne, lampa ostrzegawcza, zawieszenie resorowe, sprzęg przyczepy z wyprowadzeniem powietrza i elektryki, zbiornik aluminiowy, emisja hałasu G1, wyposażenie do pracy zimowej, uchwyty do mocowania ładunku, osłona podwozia, klapy wahadłowe, żółta plakietka ekologiczna.
Dedpfx Asvhiixsl Ujuu
Rozstaw osi: 3200 mm. Zabudowa: wywrotka trójstronna Atlas z płytą czołową do montażu osprzętu z przodu, klimatyzacja. Silnik 6-cylindrowy. Informacje o wyposażeniu dodatkowym bez gwarancji, zastrzega się możliwość zmian, sprzedaży pośredniej i błędów!
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Podwozie ciężarówki
Mercedes-BenzAtego 1828 L 4x2,Rechtslenker, Winterdienstplatte
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 15 263 km, moc: 205 kW (278,72 KM), pierwsza rejestracja: 02/2003, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 6 000 kg, maksymalna waga ładunku: 12 000 kg, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 900 mm, hamulce: stały gaz, kolor: srebrny, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 3, zawieszenie: powietrze, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, dodatkowe reflektory, hydraulika, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, tablice rejestracyjne na dom, 1x fotel komfortowy, podgrzewany fotel, tylna szyba, elektryczne lusterka, lusterka podgrzewane, elektryczna szyba lewa, elektryczna szyba prawa, klimatyzacja, osłona przeciwsłoneczna, tempomat, skrzynia biegów Telligent, 16-biegowa manualna, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), hamulec stały, przystawka odbioru mocy (PTO), funkcja podnoszenia i opuszczania, blokada mechanizmu różnicowego, reflektory robocze, lampa ostrzegawcza, zawieszenie pneumatyczne, EBS (elektroniczny układ hamulcowy).
Rozstaw osi: 3900 mm. Zabudowa: ZDJĘCIA ARCHIWALNE, WERSJA Z KIEROWNICĄ PO PRAWEJ STRONIE!
Tylna oś H7 13,0 t, koło talerzowe 300 mm, przełożenie osi i=5,333 (HL7), hamulce tarczowe na przedniej i tylnej osi, urządzenie do pomiaru obciążenia osi, skrzynia biegów G211-16/17,0-1,0, niezależny od skrzyni przystawka odbioru mocy MB 1,0.
Dusdpjvhm A Nsfx Al Ueu
Podany przebieg = liczba motogodzin!
Nadstawka do posypywania za dopłatą! INFORMACJE DOTYCZĄCE WYPOSAŻENIA NIE SĄ GWARANTOWANE. Zastrzegamy sobie prawo do zmian, sprzedaży pośredniej oraz błędów!
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Samochód do zadań specjalnych
UnimogU 20 U405/70 4x4, Kipper, Winterdienstplatte
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 93 330 km, moc: 110 kW (149,56 KM), pierwsza rejestracja: 10/2009, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 5 600 kg, maksymalna waga ładunku: 3 700 kg, masa całkowita: 9 300 kg, konfiguracja osi: 4x4, rozstaw osi: 2 700 mm, kolor: pomarańczowy, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 030 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, dodatkowe reflektory, hydraulika, kabina, napęd na wszystkie koła, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, zabudowa stalowa, dom rejestracyjny, 1x fotel pneumatyczny, tylna szyba, elektryczne szyby lewa i prawa, klimatyzacja, skrzynia biegów Telligent, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), blokada mechanizmu różnicowego, reflektory robocze, lampa ostrzegawcza, sprzęg przyczepy z pneumatyką i oświetleniem, wyposażenie do zimowego utrzymania dróg, zielona plakietka środowiskowa.
Rozstaw osi: 2700 mm. Zabudowa: wywrotka trójstronna. 8331 motogodzin. Skrzynia biegów DC-8 UG100 z rewersem, proporcjonalny dwusekcyjny układ hydrauliczny, 3-komorowy, oddzielny przewód powrotny z przodu i w środku, przewód ciśnieniowy z przodu i w środku do drugiego obwodu hydraulicznego, odciążenie pługa, blokada mechanizmu różnicowego przedniej i tylnej osi, stały napęd na cztery koła z blokowanym mechanizmem różnicowym centralnym, płyta zimowa Gr.3, dopuszczalna masa zestawu: 17 300 kg.
8334 motogodziny!
Duedovhmuxspfx Al Uju
Dostępne za dopłatą:
Pług śnieżny Flötzinger -9393- DK-SA oraz posypywarka Gmeiner -9385- 1500 TC FS!
Informacje o akcesoriach bez gwarancji, zmiany, sprzedaż pośrednia oraz pomyłki zastrzeżone!
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Sottrum
686 km
Trójstronna wywrotka
MAN18.320 4x4 Atlas Kran 8,8m=770kg FB Winterdienst
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 260 894 km, moc: 235 kW (319,51 KM), pierwsza rejestracja: 10/2013, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 11 100 kg, maksymalna waga ładunku: 6 900 kg, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 4x4, rozstaw osi: 4 100 mm, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: pomarańczowy, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 5, liczba miejsc: 2, długość przestrzeni ładunkowej: 4 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 450 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 500 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, dodatkowe reflektory, filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, żuraw, * Niemiecki pojazd
* Od pierwszego właściciela
* Stan jak na zdjęciach
* Oryginalny przebieg tylko 260 884 km
* Serwisowany w ASO, książka serwisowa i książki przeglądowe w komplecie
* Żuraw Atlas składany za kabiną typu 75.2-A2
* Udźwig: przy 1 900 mm = 3 750 kg, 3 750 mm = 1 950 kg, 5 450 mm = 1 320 kg, 7 150 mm = 1 000 kg, 8 840 mm = 770 kg
* Sterowanie radiowe
* 5. i 6. obwód hydrauliczny
* Wysokość haka 10,5 m
* 2 hydrauliczne podpory
* Trójstronna wywrotka Meiller
* Wymiary powierzchni ładunkowej: długość 4 200 mm x szerokość 2 450 mm x wysokość 500 mm
* Stalowa podłoga z oczkami mocującymi zgodnie z DIN
* Wyposażenie do zimowego utrzymania dróg
* Płyta czołowa komunalna
* Hydraulika komunalna
* Hak holowniczy
* Dopuszczalna masa przyczepy: 24 000 kg
* Dopuszczalna masa całkowita zespołu: 40 000 kg
* Resor pneumatyczny + podnoszenie/opuszczanie
* Oświetlenie komunalne i reflektory
* Napęd 4x4 na wszystkie koła
* Kabina kierowcy na poduszce powietrznej
* Okno tylne
* Klimatyzacja
* Ogrzewanie postojowe
* Podgrzewana przednia szyba
* Blokada mechanizmu różnicowego
* Asystent skrętu
* Kamera cofania
Duodpsvzticjfx Al Uou
* Telefon Bluetooth
* Elektryczne szyby
* Podgrzewane elektryczne lusterka
* Reflektory robocze
* 2 komfortowe fotele – pneumatyczne i podgrzewane
* Dodatkowe reflektory
* Lampy ostrzegawcze
* Dopuszczalna masa całkowita: 18 000 kg
* Masa własna: 11 300 kg
* Ładowność: 6 700 kg
* Lemiesz do śniegu i posypywarka dostępne za dopłatą
Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na nowy przegląd techniczny TÜV, realizowany przez naszych partnerów warsztatowych.
Nasza oferta standardowo NIE zawiera nowego przeglądu TÜV, nowego DGUV, nowego SP ani nowego UVV.
Inne ciężarówki znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Mówimy w językach: niemiecki, angielski, polski, turecki
Uwaga:
Oferujemy i zdecydowanie zalecamy oględziny oraz sprawdzenie maszyny, aby nie powstały błędne wyobrażenia co do stanu i przydatności pojazdu. Oględziny i sprawdzenie możliwe są w każdej chwili po wcześniejszym umówieniu terminu i są wręcz wskazane.
Wszystkie informacje bez gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności za pomyłki i nieprawidłowe informacje zawarte w ofercie. Kupujący zobowiązany jest do samodzielnego sprawdzenia stanu oraz wyposażenia maszyny/pojazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, sprzedaży pośredniej i ewentualnych pomyłek.
Ogłoszenia
Sottrum
686 km
Trójstronna wywrotka
MAN18.320 4x4 Atlas Kran + Winterdienstausstattung
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 331 644 km, moc: 235 kW (319,51 KM), pierwsza rejestracja: 10/2012, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 11 100 kg, maksymalna waga ładunku: 6 900 kg, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 4x4, rozstaw osi: 4 100 mm, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: pomarańczowy, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 5, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 4 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 450 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 600 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, dodatkowe reflektory, filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, napęd na wszystkie koła, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, żuraw, * Niemiecki pojazd
* Stan – patrz zdjęcia
* Oryginalny przebieg tylko 331.644 km
* 4x4 napęd na wszystkie koła
* Żuraw Atlas za kabiną kierowcy, składany
* Typ 65.2
* Z radiowym pilotem sterującym
* 5. + 6. sekcja hydrauliczna
* Udźwig:
- 7,20 m = 750 kg
- 1,90 m = 3.050 kg
- 3,80 m = 1.600 kg
- 5,50 m = 1.050 kg
Duedpfx Alevug Sqs Uju
* Wywrotka trójstronna Meiller
* Platforma ładunkowa: długość 4,20 m x szerokość 2,45 m x wysokość burty 0,60 m
* Stalowa podłoga z oczkami mocującymi DIN
* Wyposażenie do obsługi zimowej
* Pług śnieżny i posypywarka dostępne za dopłatą
* 3 miejsca siedzące
* Komfortowy fotel pneumatyczny
* Podgrzewany fotel
* Płyta czołowa do zastosowań komunalnych
* Hydraulika komunalna
* Oświetlenie i reflektory komunalne
* Łańcuchy śniegowe wirnikowe przed tylną osią
* Zaczep do przyczepy
* Dopuszczalna masa przyczepy: 24.000 kg
* Dopuszczalna masa całkowita zespołu: 40.000 kg
* Hydraulika przyczepy
* Resorowanie mieszane – piórowo-pneumatyczne + funkcja podnoszenia/opuszczania
* Kabina kierowcy na zawieszeniu pneumatycznym
* Okno tylne w kabinie
* Klimatyzacja
* Okno dachowe
* Blokada mechanizmu różnicowego
* Elektryczne szyby
* ABS i ASR
* Elektrycznie regulowane, podgrzewane lusterka
* Reflektory robocze
* Dodatkowe światła
* Lampy ostrzegawcze
* Dopuszczalna masa całkowita: 18.000 kg
* Maksymalna dopuszczalna masa całkowita: 23.000 kg
* Masa własna: 11.100 kg
* Ładowność: 6.900 kg
Jeśli wymagane jest nowe badanie techniczne TÜV, chętnie przedstawimy ofertę naszych partnerskich serwisów.
Nasza oferta GENERALNIE BEZ nowego badania TÜV, bez nowego DGUV, bez nowej kontroli SP, bez nowego UVV.
Więcej ciężarówek znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem
Obsługujemy następujące języki: niemiecki, angielski, polski, turecki
Uwaga:
Oferujemy i stanowczo zalecamy oględziny oraz sprawdzenie pojazdu, aby uniknąć błędnych wyobrażeń co do stanu i przydatności pojazdu. Oględziny i testy są w każdej chwili możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu i są wyraźnie zalecane.
Wszelkie informacje bez gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy lub nieścisłości w ogłoszeniu. Kupujący zobowiązany jest samodzielnie zweryfikować stan oraz wyposażenie pojazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, sprzedaży pośredniej i pomyłek.
Ogłoszenia
Sottrum
686 km
Trójstronna wywrotka
Mercedes-BenzAxor 1829 4x4 Atlas 7m=800kg FB Winterdienst
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 357 245 km, moc: 210 kW (285,52 KM), pierwsza rejestracja: 12/2012, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 10 615 kg, maksymalna waga ładunku: 7 355 kg, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 4x4, rozstaw osi: 3 850 mm, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: pomarańczowy, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 2, długość przestrzeni ładunkowej: 4 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 400 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 600 mm, Wyposażenie: ABS, filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, napęd na wszystkie koła, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, żuraw, * Pojazd niemiecki
* 1. właściciel
* oryginalny przebieg TYLKO 357 245 km
* Stan jak na zdjęciach
* Kompletna dokumentacja i książka przeglądów dostępna
* Napęd 4x4 (allrad)
* Żuraw Atlas składany za kabiną kierowcy
* Typ: TLC 65.2-A 1L
* Sterowanie radiowe
* Sterowanie z poziomu podestu
* Udźwig: 1,9 m = 3 100 kg – 3,7 m = 1 700 kg – 5,4 m = 1 120 kg – 7,2 m = 780 kg
* Wysokość haka 9 m
* 5. i 6. obwód sterowania
* 2 hydrauliczne podpory
* Meiller wywrotka trójstronna
* Wymiary skrzyni: D=4 000 x S=2 400 x W=600 mm
* Ucha mocujące DIN
* Hak holowniczy
* Dopuszczalna masa przyczepy: 24 000 kg
* Hydraulika przyczepy
* Płyta komunalna
* Hydraulika komunalna
* Sterowanie komunalne Schmidt
* Oświetlenie do pracy zimowej
* Manualna skrzynia biegów 8-biegowa
* Klimatyzacja
* Ściana tylna kabiny z oknem
* Elektryczne podnoszenie szyb
* Podgrzewane lusterka elektryczne
* Podgrzewana przednia szyba
* Fotel kierowcy komfortowy, pneumatyczny
Dedpfxsv Azw Ds Al Uouu
* Podgrzewane siedzenie
* Radio CD
* Lampy ostrzegawcze
* Blokada mechanizmu różnicowego
* ABS (system zapobiegający blokowaniu kół)
* Zawieszenie resorowe
* Otwierany szyberdach
* Światła przeciwmgielne
* Wysoko poprowadzony wydech
* Osłona przeciwsłoneczna
* Reflektory robocze
* Rozstaw osi: 3 850 mm
* Dopuszczalna masa całkowita: 18 000 kg
* Masa własna: 10 615 kg
* Ładowność: 7 385 kg
* Pług śnieżny i rozsiewacz soli dostępne za dopłatą
* Chwytak/grab dostępny za dopłatą
Jeśli wymagany jest nowy przegląd TÜV, chętnie przedstawimy ofertę naszych partnerskich warsztatów.
Nasza oferta NIE obejmuje nowego przeglądu TÜV, nowego DGUV, nowego SP, ani nowego UVV.
Więcej samochodów ciężarowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Posługujemy się językami: niemiecki, angielski, polski, turecki.
Uwaga:
Zalecamy i stanowczo polecamy oględziny i sprawdzenie pojazdu, aby uniknąć nieporozumień dotyczących stanu technicznego i przydatności towaru. Oględziny i sprawdzenia są możliwe i bardzo pożądane po wcześniejszym umówieniu terminu.
Wszystkie informacje podane są bez gwarancji. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub pomyłki w ogłoszeniu. Kupujący ma obowiązek samodzielnie upewnić się co do stanu technicznego i wyposażenia pojazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, wcześniejszej sprzedaży i pomyłek.
Ogłoszenia
Sottrum
686 km
Zamiatarka drogowa
HakoSweepmaster 1500RH Kehr- Flächen Hallenreiniger
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 1 907 h, przebieg: 1 907 km, moc: 15 kW (20,39 KM), pierwsza rejestracja: 10/2017, masa całkowita: 1 900 kg, rodzaj paliwa: gaz, kolor: czerwony, konfiguracja osi: 4x2, maksymalna waga ładunku: 800 kg, masa własna: 1 100 kg, hamulce: inny, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: inny, klasa emisji: brak, liczba miejsc: 1, Wyposażenie: kabina, * Niemiecki pojazd
* Pierwszy właściciel
* Idealny do pracy w dużych halach, logistyce oraz parkingach podziemnych, ponieważ NAPĘD GAZOWY nie generuje spalin
* Stan zgodny ze zdjęciami
* Oryginalnie tylko 1907 motogodzin
* Hako Sweepmaster 1500 RH samojezdna zamiatarka ssąca
* Szerokość robocza z jedną szczotką boczną: 127 cm
* Wydajność teoretyczna przy jednej szczotce bocznej i walcu głównym: 12.700 m²/h
* Prędkość robocza: 10 km/h
* Napęd GAZOWY
* Walec szczotkowy pośrodku
* Długa nieprzerwana praca dzięki systemom filtracji o długiej żywotności i dużym pojemnikom
* Prosta, elektronicznie wspomagana obsługa jednym przyciskiem
* Najwyższa dostępność maszyny dzięki solidnej ramie i ochronie szczotek przed uszkodzeniem
* Łatwa konserwacja: platformę operatora można szybko i łatwo odchylić do góry lub do przodu na potrzeby serwisowe
* Czyste powietrze i długi czas pracy: kasetowy system filtracji z dużą powierzchnią filtra i opatentowaną technologią czyszczenia filtra R²S
* Łatwe kompensowanie zużycia: regulacja głównego walca zgodnie z systemem ABBA (Automatyczna Regulacja Szczotki do Pojemnika), pozwalająca przez cały okres użytkowania uzyskać perfekcyjne efekty zamiatania
* Zbiornik na nieczystości o pojemności 250 litrów
* Klapa wrzutowa z tyłu
* Wysoki wyładunek zbiornika na nieczystości
* Masa własna: 1.100 kg
* Dopuszczalna masa całkowita: 1.900 kg
Na życzenie klienta chętnie przedstawimy ofertę przeglądu TÜV (od naszych partnerskich warsztatów).
Djdovhqimopfx Al Ujuu
Nasza oferta ZAWSZE BEZ nowego przeglądu TÜV, bez nowego DGUV, bez nowego SP oraz bez nowego UVV.
Więcej ciężarówek znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
Posługujemy się następującymi językami: niemiecki, angielski, polski, turecki
Uwaga:
Zalecamy i stanowczo proponujemy obejrzenie i sprawdzenie oferowanego towaru, aby uniknąć nieporozumień co do jego właściwości i przydatności. Oględziny i testy są możliwe i wręcz wskazane po wcześniejszym umówieniu terminu.
Wszystkie dane bez gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności za pomyłki i błędne informacje w ofercie. Kupujący jest zobowiązany samodzielnie przekonać się o stanie i wyposażeniu towaru/pojazdu.
Zastrzegamy sobie możliwość zmian, wcześniejszej sprzedaży i pomyłek.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "winter la-1500-iq"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc





























































































































































































































































































































