Używane Zoller Hyperion 300 na sprzedaż (15 032)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Zheng Zhou Shi
7 292 km
Linia recyklingu gruzu budowlanego/odpadów
jaw cone crusher plant 30-300 tphConstruction & Demolition Recycling Line
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 75 kW (101,97 KM), Kruszarka szczękowa do kruszenia kamienia i rudy w kamieniołomach i górnictwie
Model: PE600X900
Maksymalny rozmiar wejściowy: 500 mm
Wydajność: 80-135 t/h
Silnik: 75KW
Waga: 15T
Oprócz tych modeli mamy również inne modele, takie jak PE900X1200, PE500X750, PE250X400, PE400X600 itp., A także mamy kruszarkę udarową, kruszarkę stożkową, kruszarkę młotkową, kruszarkę vsi, co ważniejsze, możemy również dostarczyć kompletny zakład do kruszenia kamienia o wydajności 30-1000 t / h, zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji, jeśli chcesz inny model lub inny typ kruszarki.
Fgsdpfxsq H Shce Akgoc
Możesz zostawić nam wiadomość, jeśli potrzebujesz innego modelu lub innego typu kruszarki.
Aukcja
Kończy się za
d
h
min
s
Aukcja zakończona
Toscana
1 077 km
Tokarka CNC
OKUMALU 300-MY 2SC980 SIMULTURN
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 162881, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 410 mm, długość toczenia: 1 000 mm, średnica toczenia: 340 mm, przelot wrzeciona: 80 mm, prędkość obrotowa (maks.): 3 800 obr./min, DANE TECHNICZNE
Średnica przelotowa nad łożem: 530 mm
Średnica przelotowa nad suportem/siodłem: 410 mm
Odległość między kłami: 1.000,00 mm
Maksymalna średnica toczenia: 340 mm
Maksymalna długość obróbki: 1.000 mm
Przesuw osi XA: 260 mm
Przesuw osi ZA: 1.016 mm
Przesuw osi XB: 139 mm
Fgedoy U T Dlspfx Akgsc
Przesuw osi ZB: 965 mm
Oś C: 360°
Sterowanie: Okuma OSP-P200LA
Prędkość obrotowa wrzeciona: 38–3.800 obr./min
Zakresy prędkości: bezstopniowy, automatyczny wybór zakresu
Nosek wrzeciona: Opcja A2-8 Big Bore
Przelot wrzeciona: 80 mm
Główny silnik napędowy: 22,37 kW
Moment obrotowy: 412,17 Nm
Górna głowica rewolwerowa multitasking: rewolwer V-12 NC
Dolny rewolwer: V8 (VDI)
Czas przełączania bez podnoszenia: 0,18 s
Prędkość obrotowa narzędzi napędzanych: 45 – 4.500 obr./min
Silnik do narzędzi napędzanych: 7,08 kW
Posuwy X/Z: 333,16 / 416,56 mm/s
Posuw C: 3,333 obr./s
Średnica tulei konika: 90 mm
Stożek tulei: MK #5
Skok tulei: 120 mm
DANE MASZYNY
Masa maszyny: 8.800 kg
Napięcie zasilające: 220/480 V
Fazy: 3-fazowy
Częstotliwość: 60 Hz
Moc znamionowa pozorna: 31 kVA
Prąd znamionowy przy pełnym obciążeniu: 81,7/37,5 A
Najwyższy prąd znamionowy silnika: 96 A
Wartości znamionowe zwarcia: 30/10 kA
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Grubościówka Strugarka 510 x 300
CasadeiR/51H3
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7916
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 510mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 300mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny
- docisk
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
– z dołu:
Fgodpfszcu Tvox Akgjc
- regulowany wałek ciągnący w dolnym blacie 1szt
- silnik 6,8kW
- elektryczne podnoszenie blatu
- 4 rodzaje prędkości posuwu 5/10/15/20m/min
- średnica króćca odciągu 170mm
- wymiary dł/szer/wys 1120x1000x1100mm - waga 650kg
ATUTY
– produkcji włoskiej marki CASADEI
– max wysokość strugania 300mm – elektryczne podnoszenie blatu
– w stole zainstalowana jedna rolka z napędem, wspomaga posuw maszyny
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 17900 PLN
Cena netto: 4260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Prasa próżniowa membranowa
ARTEXVP 300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7815
DANE TECHNICZNE
wymiary stołu roboczego dł/szer 2900x1200mm
wymiar całkowity stołu 3000x1300mm
temperatura robocza ±40-60°C
temperatura maksymalna ±60°C
całkowita moc maszyny 5,25kW
moc pompy próżniowej 0,90kW
wydajność pompy próżniowej około 25/30m3/h
poziom hałasu około 70dB
wymiary dł/szer/wys 3060x1400x1400mm
waga 360kg
– dokumentacja DTR
– niemalowana
– stan bardzo dobry
Fgjdpfx Akjzcu Sfogsc
– prasa używana
Cena netto: 21900 PLN
Cena netto: 5200 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Prasa dwukorbowa o sztywnej konstrukcji
SIMPAC INC.MCL2 - 300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa mechaniczna dwu-korbowa o sztywnej konstrukcji ramowej.
Prod. SIMPAC INC. Korea Pd. - 2019r.
Linia podająca 3w1 TAE IN TECH TNCL-5042 z rozwijakiem.
Nacisk 300 ton.
Punkt nacisku maks. (R.T.P.) 6.0 mm przed dolnym punktem zwrotnym.
Skok suwaka 250 mm.
Prędkość robocza 22 - 45 skoków/minutę. (płynna regulacja falownikiem)
Fgodpfsy Twk Tjx Akgoc
Max. wysokość matrycy 650 mm.
Regulacja suwaka 120 mm.
Stół roboczy 2650 x 1100 mm X grubość 200 mm.
Suwak 2350 x 1000 mm.
Ciśnienie powietrza 5 bar.
Gabaryty (Dł. X Szer. X Wys.) 3600 x 2800 x 4650 mm.
Waga Maszyny50.000 kg.
Moc silnika 37 kW.
Całkowita waga linii około. 56 ton.
Całkowite zapotrzebowanie linii ok. 55-60 kW.
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Szlifierka do płaszczyzn 300 x 800
JOTESSPG 30 x 80
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1990, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość szlifowania: 800 mm, szerokość szlifowania: 300 mm, całkowita wysokość: 1 980 mm, całkowita długość: 3 000 mm, całkowita szerokość: 2 850 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 300 kg, wysokość szlifowania: 575 mm, średnica tarczy szlifierskiej: 400 mm, odległość stołu do osi wrzeciona: 150 mm, szerokość ściernicy: 50 mm, prędkość wrzeciona (min.): 1 470 obr./min, masa całkowita: 2 800 kg, Szlifierki do płaszczyzn SPG 30x80.
Rok prod. 1990 - Producent JOTES ŁÓDŹ(PL).
Fgjdpfx Aoywtw Rekgoc
Powierzchnia robocza stołu 300x800mm
Max. długość szlifowania 800mm
Max.odległość między powierzchnią stołu, a osią wrzeciennika przy ręcznym przesuwie wrzeciennika 600mm
Max. odległość między powierzchnią stołu, a osią wrzeciona 150mm
Max. wysokość obrabianego przedmiotu przy ściernicy o średnicy 400mm i 250mm - 400 / 575mm
Max. ciężar szlifowanego przedmiotu 300kg
Zakres bezstopniowo regulowanej prędkości przesuwu stołu 2- 25m/min
Max. poziomy przesuw kolumny 360mm
Obroty wrzeciona ściernicy 1470obr/min
Max. średnica ściernicy 400mm
Min. średnica ściernicy 230mm
Otwór do mocowania ściernicy 127mm
Normalna szerokość ściernicy 50mm
Max. szerokość ściernicy 75mm
Gabaryty (dł. x szer. x wys.) 3000 x 2850 x 1980mm
Moc silnika napędu ściernicy 7,5kW
Waga maszyny 2800kg
Ogłoszenia
Powiat kartuski
276 km
Optymalizerka SALVADOR SUPERPUSH 300
SalvadorSUPERPUSH 300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2004, Funkcjonalność: w pełni sprawny, wysokość cięcia (maks.): 130 mm, szerokość cięcia (maks.): 300 mm, – produkcji Włoskiej
– rok produkcji 2004
– pełna optymalizacja
PARAMETRY TECHNICZNE:
– szerokość cięcia max.: 300 mm
– wysokość cięcia: max. 130 mm
– moc silnika: 4 kW
– długość materiału: max. 6200 mm
– stół odbiorczy: 2000 mm
– średnica tarczy: 500 mm
– prędkość posuwu: 100 m/min
– możliwość zaprogramowania: 100 wymiarów cięć
– programowanie 5 klas drewna
Fgedpozcpdvjfx Akgoc
– długość całkowita: 10600 mm
– wymiar transportowe (dł./szer./wys): 700 / 240 / 170 cm
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Maszyna do gratowania FLADDER 300 GYRO
Keller LufttechnikFLADDER 300 GYRO
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2000, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Urządzenie posiada nową taśmę, taśmę zapasowa i dodatkowe szczotki.
Fodpfx Akex Ht Rvsgjgc
Posiada komplet szczotek BOECK z papierem ściernym i dodatkowe szczotki druciane do usuwania tlenków jak na zdjęciu .W zestawie jest kompletny zespól odpylanie z filtrami przemysłowy odpylacz (urządzenie filtrowentylacyjne), firmę Keller.
Ogłoszenia
Warszawa
133 km
Tarcza szlifierska
3MCUBITRON II 300*160*160
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2020, Ściernica do szlifowania kół zębatych, moduł - 3,74.
Fgjdpfxeq Nmkxe Akgoc
Możliwość przeszlifowania na inny moduł.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wysokościomierz cyfrowy Mitutoyo 0-300mm
Mitutoyo 0-300mm, model 192-601
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), • Solidna, stabilna podstawa aluminiowa
Fgjdpfx Ajw Rdt Iekgec
• Dwa prowadnice dla płynnego przesuwu
• Wyświetlacz LCD z czytelnym odczytem
• Funkcje: ON/OFF, ZERO, HOLD, PRESET
• Oryginalna jakość “Made in Japan”
• Numer seryjny czytelny – gwarancja autentyczności
• Stan bardzo dobry – sprzęt używany, sprawdzony
• Bez luzów, pomiar dokładny i powtarzalny
• Gotowy do pracy – nie wymaga dodatkowych akcesoriów
Doskonałe narzędzie dla warsztatów, narzędziowni, działów kontroli jakości i pomiarów precyzyjnych.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
SCMM3 300/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7863
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 300mm
- szerokość robocza wału 300mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 750mm
- długość blatu 1530mm
- z góry:
- odrzutniki (bariera chroniąca przed cofaniem się materiału)
- rolka poślizgowa, metalowa
- odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe gładkie, metalowe
- z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- laser
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 1,5kW
- silnik główny 26kW
- hamulec
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1400x1600mm
- waga około 1700kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– z laserem
– stan bardzo dobry
– wielopiła używana
Cena netto: 39900 PLN
Cena netto: 9500 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
Fsdpfezbavgex Akgogc
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Obtaczarka do bali wałków SUPER stan
SAFODNAA 300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), godziny pracy: 20 h, NUMER KATALOGOWY 7874
– produkcji polskiej
- stan idealny – przepracowała tylko 20h
– oryginalna dokumentacja DTR+CE
– dodatkowe noże
– dodatkowe tuleje w komplecie: 18mm,19,20,21,22,23, 24,25,26, 27,28,29mm
- przyrząd do ustawiania noży
- maszyna używana, niemalowana
Dane techniczne:
- średnica uzyskiwanych wałków 180-300mm
- max średnica drewna przed obróbką 380mm
- max naddatek na obróbkę 40mm na stronę
- min długość materiału wejściowego 1100mm
- silnik napędu głowicy nożowej 55kW
- płynna regulacja prędkości posuwu + przód/tył 1,5-8m/min
- silnik posuwu 7,5kW
Kolejno:
- wałki wprowadzające ciągnące zębate 8szt
- głowica 4-nożowa
- wałki wyprowadzające ciągnące gładkie 6szt
- 7 docisków pneumatycznych
Fodeza Eqgspfx Akgsgc
- dodatkowe tuleje w komplecie
- dodatkowe noże
- ciśnienie robocze 6bar
- wymiary szafy elektrycznej dł/szer/wys 900m400x1600mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4100x1650x2300mm
- waga około 4000kg
Cena netto: 199900 PLN
Cena netto: 47600 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Nowy Sacz
274 km
Hakowiec
RENAULTMIDLUM 300 DXI* ABROLLKIPPER * TOPZUSTAND
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 561 000 km, moc: 221 kW (300,48 KM), pierwsza rejestracja: 06/2011, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, hamulce: retarder, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, Rok budowy: 2011, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, żuraw, RENAULT MIDLUM 300 DXI
Fedpfxown Scys Akgsgc
System hakowy / 4x2
Bezwypadkowy
W dobrym stanie!
🗓 Rok produkcji: 2011
🛣 Przebieg: 561 000 km
WYPOSAŻENIE:
• ABS
• ASR
• Centralny zamek
• Elektryczne szyby
• Elektryczne lusterka
• Wspomaganie kierownicy
• Tachograf
ŁADOWNOŚĆ: 11 000 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA: 18 000 kg
ROZSTAW OSI: 470 cm
ROZMIAR OPON: 295/80R22,5
ZAWIESZENIE: resorowe
KONTAKT:
KUBA - POLSKI, ENGLISH, DEUTSCH, ITALIANO
SEBASTIAN - POLSKI, DEUTSCH, ITALIANO, ????
LASZLO - MAGYAR
COSTEL - ROMÂN?
(Romana – załatwiamy wszystkie formalności eksportowe, łącznie z rejestracją czasową)
RADEK - ????
Nr ref.: 05128
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L2H1 Trend 130PS AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 123 273 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 03/2019, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 487 mm, całkowita szerokość: 2 032 mm, całkowita wysokość: 1 958 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 778 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Możliwość pomyłek i sprzedaży pośredniej zastrzeżona!
Numer wewnętrzny: 0823. JG04962
---WYPOSAŻENIE
* Poduszka powietrzna (po stronie pasażera)
* Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie, podgrzewane i składane – z kierunkowskazami LED
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane pod kątem 90° (bez okien)
* Ogranicznik prędkości do 130 km/h
* Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej "Heavy Duty" – podłoga z twardego drewna (Delignit) z powłoką antypoślizgową, w tym 3 wpuszczane szyny typu Airline i wysoka okładzina ścian z tworzywa sztucznego
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej – wysoka okładzina ścian bocznych z twardej płyty pilśniowej – podłoga winylowa "Easy Clean"
* Pakiet widoczności III – lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie i podgrzewane – przednia szyba ogrzewana – czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy – lusterka zewnętrzne składane elektrycznie – światła przeciwmgielne – wycieraczki z czujnikiem deszczu – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy – asystent pasa ruchu z ostrzeżeniem o zmęczeniu i asystent świateł drogowych – kamera cofania – system audio 20 (Mp3, sterowanie radiem z kierownicy, FordSYNC 3, AppLink, Bluetooth, USB...)
* Skrzynia biegów: manualna 6-biegowa
* System ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD)
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie i podgrzewane – z kierunkowskazami LED
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa i przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnik temperatury zewnętrznej
* Dach płaski
* Podsufitka w kabinie kierowcy – do przegrody z przestrzenią ładunkową
* Obrotomierz
* Elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP) z kontrolą trakcji (TCS) – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – ochrona przed wywróceniem
* Przednie elektryczne podnośniki szyb – funkcja Quickdown/Quickup dla strony kierowcy
* Ford Easy Fuel – komfortowy wlew paliwa i ochrona przed błędnym tankowaniem
* Alternator 220 A
* Tempomat z kierownicą pokrytą skórą
* Reflektory: halogenowe projektorowe ze światłami do jazdy dziennej LED i światłami przeciwmgielnymi ze statycznym doświetlaniem zakrętów
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączenia i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja z przodu z filtrem przeciwpyłkowym i pyłowym
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej z możliwością opóźnienia wyłączenia – po 30 minutach
* Kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach
* Wspomaganie hamowania awaryjnego z funkcją ostrzegawczą – pulsujące światła hamowania przy ostrym hamowaniu
* Pakiet stylistyczny – zderzaki przedni i tylny oraz obudowy lusterek w kolorze nadwozia
* System parkowania przód i tył, w tym światła przeciwmgielne
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silnika Diesla
* Oświetlenie wejścia do przestrzeni ładunkowej z aktywacją przy otwarciu drzwi bocznych
* Boczne drzwi przesuwne, prawe
* Chlapacze przednie i tylne
* Ochronne listwy boczne
Fsdpfxoyhz Eys Akgjgc
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami napięcia z przodu – system ostrzegania o niezapiętych pasach kierowcy
* Pakiet siedzeń 13 – przegroda z klapą przelotową, bez okna (Custom LKW Trend) – fotel kierowcy 4-kierunkowy (przód/tył, oparcie, nachylenie siedziska, wysokość) – podwójny fotel pasażera ze schowkiem pod podnoszonymi siedziskami – zagłówki regulowane na wysokość – składany stolik w podwójnym fotelu pasażera – wewnętrzny podł
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Przyczepa do przewozu samochodów
PONGRATZFahrzeugtransporter L-PAT 300/16 G-K 100KMH 1,5t
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 1 115 kg, masa całkowita: 1 500 kg, konfiguracja osi: 1 oś, pierwsza rejestracja: 03/2026, długość przestrzeni ładunkowej: 3 010 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 670 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 161 mm, całkowita szerokość: 2 200 mm, całkowita wysokość: 1 185 mm, * Uniwersalny transporter prod. Pongratz, typ L-PAT 300/16 G-K, transporter pojazdów, masa całkowita: 1.500 kg, z rampą najazdową, niskopodwoziowy, hamulec najazdowy itp.
Fgjdpfx Akjyn Uggogec
Zastrzeżenia dotyczące błędów i sprzedaży pośredniej.
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L1 Trend MH
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 66 326 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 03/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer wewnętrzny: 1085. GW22LB74659
----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
- Poduszka powietrzna (strona pasażera)
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – z wbudowanymi kierunkowskazami
- Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
- Podłoga przestrzeni ładunkowej: drewno twarde z powłoką antypoślizgową
- Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej "Heavy Duty": podłoga z twardego drewna (Delignit) z powłoką antypoślizgową, w tym 3 wpuszczane szyny typu airline oraz wysokie boczne okładziny z tworzywa sztucznego
- Pakiet widoczności I (Trend): przednia szyba ogrzewana
- Pakiet widoczności II (Trend): przednia szyba ogrzewana – lusterka zewnętrzne elektrycznie składane – regulowane podświetlenie deski rozdzielczej – wycieraczki z czujnikiem deszczu – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy
- Kamera cofania z systemem Park Pilot z przodu i z tyłu oraz światłami przeciwmgielnymi – kamera cofania z transmisją obrazu na wyświetlaczu wielofunkcyjnym – dodatkowo asystent sprzęgania w połączeniu z hakiem holowniczym (za dopłatą)
- Radio: system audio 16 Ford z 4'' wyświetlaczem wielofunkcyjnym – Connected Radio (FM/AM) – wyświetlacz TFT 4'' (10,16 cm przekątna ekranu) – cztery głośniki, antena – zintegrowany panel sterowania i pilot audio przy kierownicy – Bluetooth, złącze USB i zestaw głośnomówiący – FordPass Connect z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i hotspotem WiFi (do 4G/LTE, obsługa do 10 urządzeń mobilnych)
- Pakiet siedzeń 15: przegroda bez okna (Custom LKW Trend MH) – fotel kierowcy czterostopniowy (przód/tył, oparcie, nachylenie poduszki siedziska, wysokość) – dwuosobowa kanapa pasażera ze schowkiem pod oddzielnie unoszonymi siedziskami – zagłówki z regulacją wysokości – składany stolik w podwójnym siedzeniu pasażera – podgrzewanie fotela kierowcy – podgrzewanie fotela pasażera (zewnętrzne miejsce) – wewnętrzny podłokietnik kierowcy – manualne podparcie lędźwiowe (fotel kierowcy) – tapicerka siedzeń TREND: tkanina – przegroda bez okna
INNE WYPOSAŻENIE
- 1 akumulator
Fgjdpfxohzntuj Akgec
- 6-biegowa skrzynia manualna
- ABS elektroniczny z EBD
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane
- Komputer pokładowy
- Dach płaski
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe/180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Elektroniczny system bezpieczeństwa i stabilizacji
- Elektryczne szyby przednie
- Ford Easy Fuel
- Gwarancja nowego pojazdu Ford 2 lata
- Alternator 240 A
- Tempomat, skórzana kierownica
- Reflektory halogenowe projektorowe z LED do jazdy dziennej
- Zamykany schowek z pokrywą
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączenia
- Klimatyzacja przód
- Lakier: lakier uni
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Podłoga przestrzeni ładunkowej: wykładzina winylowa
- Kolumna kierownicy regulowana
- Wspomaganie hamowania awaryjnego, w tym światła awaryjnego hamowania
- Pakiet kolorystyczny Style
- Filtr cząstek stałych DPF
- Kołpaki
- Koło zapasowe stalowe
- Koła: stalowe 6,5 J x 15 z ogumieniem 215/65R15
- Automatyczne oświetlenie wejścia do drzwi przesuwnych
- Drzwi przesuwne prawe
- Chlapacze przód i tył
- Listwy ochronne boczne
- Okładziny boczne do połowy wysokości
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- System start-stop
- Gniazdo: 12V
- Zderzak przedni w kolorze nadwozia
- 8 uchwytów do mocowania ładunku (oczka)
- Immobilizer
- Szyby z termoizolacją lekko przyciemniane
- Centralny zamek z pilotem
- Dodatkowe elektryczne ogrzewanie
- Drugi kluczyk z pilotem
... i wiele
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L1H1 Trend 130PS Klima
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 25 954 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 11/2019, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 120 mm, całkowita szerokość: 2 032 mm, całkowita wysokość: 1 964 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 411 mm, Rok budowy: 2019, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błąd i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 0696. KJ70755
----WYPOSAŻENIE
* Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej – wysoka wykładzina boczna, podłoga z twardej płyty pokryta winylem „Easy Clean”
* Pakiet widoczności I (Trend) – podgrzewana przednia szyba
* Skrzynia biegów: manualna 6-biegowa
* System przeciwblokujący ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD)
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Komputer pokładowy z informacjami o zużyciu paliwa i przebiegu (np. pozostały zasięg), a także wskaźnik temperatury zewnętrznej
* Płaski dach
* Podsufitka w kabinie kierowcy – do przegrody przestrzeni ładunkowej
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 180° (bez okna)
* Obrotomierz
Fgsdow E Am Dopfx Akgjc
* Elektroniczny system bezpieczeństwa i stabilizacji toru jazdy (ESP) z kontrolą trakcji (TCS) – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – wspomaganie hamowania awaryjnego – ochrona przed przewróceniem
* Elektryczne szyby przednie z automatycznym opuszczaniem/podnoszeniem (strona kierowcy)
* Ford Easy Fuel – komfortowy korek wlewu paliwa z zabezpieczeniem przed tankowaniem niewłaściwego paliwa
* Alternator 240 A
* Tempomat z regulowanym ogranicznikiem prędkości i skórzaną kierownicą
* Reflektory: halogenowe reflektory projektorowe ze światłami LED do jazdy dziennej oraz światła przeciwmgielne ze statycznym doświetlaniem zakrętów
* Schowek zamykany na klucz
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem oraz przednie lampki do czytania
* Klimatyzacja przednia z filtrem pyłkowym i przeciwkurzowym
* Lakier: jednolity (standardowy)
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej z opóźnionym wyłączeniem (do 30 minut)
* Podłoga w przestrzeni ładunkowej: szczelna winylowa wykładzina „Easy Clean”
* Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach (wysokość i odległość)
* Wspomaganie awaryjnego hamowania z pulsacyjnym światłem stopu przy nagłym hamowaniu
* Pakiet kolorystyczny Style – zderzaki przednie i tylne oraz obudowy lusterek lakierowane w kolorze nadwozia
* System parkowania przód i tył wraz ze światłami przeciwmgielnymi
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF
* Radio: system audio 12 – radio FM/AM – cztery głośniki, antena – sterowanie audio z kierownicy – Bluetooth, USB i zestaw głośnomówiący – stacja dokująca MyFord
* Podświetlenie wejścia do przestrzeni ładunkowej przy otwieraniu drzwi
* Drzwi przesuwne: po prawej stronie
* Chlapacze przednie i tylne
* Listwy ochronne boczne
* Boczne wykładziny półwysokie
* Wspomaganie układu kierowniczego
* Pas bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły, ostrzeżenie o niezapiętym pasie kierowcy
* Pakiet foteli 13 – przegroda z klapą (bez okna, Custom LKW Trend) – fotel kierowcy regulowany w czterech płaszczyznach (przód/tył, oparcie, nachylenie siedziska, wysokość) – kanapa dwuosobowa z pojemnikiem pod siedzeniem – regulowane zagłówki – rozkładany stolik w kanapie – podłokietnik dla kierowcy – manualne wsparcie lędźwiowe (fotel kierowcy) – tapicerka TREND: tkanina – przegroda z klapą, bez okna
* System start-stop
* Gniazdo 12V
* Przedni zderzak w kolorze nadwozia
* Ucha mocujące ładunek
* Immobilizer
* Szyby o zwiększonej ochronie cieplnej, lekko przyciemniane
* Centralny zamek z pilotem
* Dodatkowe elektryczne ogrzewanie ... i wiele innych.
----Pojazd nieprzygotowany do sprzedaży!
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą.
Możliwe błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing także bez wpła
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L2 Trend E6
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 79 246 km, moc: 79 kW (107,41 KM), pierwsza rejestracja: 01/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita szerokość: 2 032 mm, całkowita wysokość: 1 958 mm, Rok budowy: 2019, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Zastrzega się możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży!
Numer wewnętrzny: 1025. TA KJ645
LOKALIZACJA:
04425 Taucha, Leipziger Str. 102
Telefon kontaktowy:
Pan Ralph Bergel:
lub przez e-mail:
-----WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Pakiet siedzeń 2 – przegroda z klapką na przedłużenie przestrzeni ładunkowej, bez okna (wersja Custom LKW Trend)
- Fotel kierowcy regulowany 4-stopniowo (przód/tył, oparcie, nachylenie siedziska, wysokość)
- Podwójne siedzenie pasażera z schowkiem pod indywidualnie podnoszonymi siedziskami
- Zagłówki z regulacją wysokości
- Podłokietnik z lewej strony dla kierowcy
- Skóra ekologiczna (winyl)
- Przegroda bez okna
POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE
- 6-biegowa skrzynia biegów
- Elektroniczny ABS z EBD
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane i podgrzewane
- Komputer pokładowy
- Dach płaski
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Tylne podwójne drzwi skrzydłowe/180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Elektroniczny system bezpieczeństwa i stabilizacji
- Przednie elektryczne podnośniki szyb
- Ford Easy Fuel
- 2 lata gwarancji Ford na nowy pojazd
- Alternator 240 A
- Tempomat, kierownica skórzana
- Reflektory halogenowe-projektor z oświetleniem dziennym LED
- Zamykany schowek pasażera
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem gaśnięcia
- Klimatyzacja z przodu
Fgjdoq Angbepfx Akgoc
- Lakier: jednolity
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Wykładzina podłogi przestrzeni ładunkowej: podłoga winylowa
- Kolumna kierownicza regulowana
- Asystent awaryjnego hamowania z migającym światłem STOP
- Pakiet stylizacyjny – kolor nadwozia
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych diesla
- Radio: system audio 12
- Automatyczna lampka wejściowa przy drzwiach przesuwnych
- Drzwi przesuwne: drzwi przesuwne prawe
- Chlapacze z przodu i z tyłu
- Listwy ochronne boczne
- Półwysoka zabudowa ścian bocznych
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- System Start-Stop
- Gniazdo 12 V
- Przedni zderzak w kolorze nadwozia
- Ucha do mocowania ładunku
- Immobilizer
- Szyby termoizolacyjne, lekko przyciemniane
- Centralny zamek z pilotem
- Dodatkowe ogrzewanie elektryczne ... i wiele innych.
Pojazd w stanie nieprzygotowanym!
Możliwa ogólnokrajowa dostawa za dopłatą.
Zastrzega się możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie / leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Z przyjemnością doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L2 Trend E6
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 77 154 km, moc: 79 kW (107,41 KM), pierwsza rejestracja: 12/2019, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita szerokość: 2 032 mm, całkowita wysokość: 1 958 mm, Rok budowy: 2019, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błąd i sprzedaż zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 0942. KJ67173
----
----WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Pakiet siedzeń 2 – przegroda (klapa przelotowa), bez okna (Custom LKW Trend) – fotel kierowcy 4-krotnie regulowany (przód/tył, oparcie, nachylenie siedziska, wysokość) – podwójne siedzenie pasażera z miejscem na bagaż pod oddzielnie podnoszonymi poduszkami – regulowane zagłówki – podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy – tapicerka ze skóry ekologicznej (winyl) – przegroda bez okna
Fedpfxsh Ttkke Akgsgc
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
- 6-biegowa skrzynia biegów
- ABS elektroniczny z EBD
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
- Lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie
- Komputer pokładowy
- Dach płaski
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe/180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Elektroniczne systemy bezpieczeństwa i stabilizacji
- Elektryczne szyby przednie
- Ford Easy Fuel
- 2 lata gwarancji Ford na nowy pojazd
- Alternator 240 A
- Tempomat, skórzana kierownica
- Halogenowe reflektory projekcyjne z LEDowym światłem do jazdy dziennej
- Schowek zamykany na klucz
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączenia
- Klimatyzacja z przodu
- Lakier uni
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Winylowa wykładzina podłogi przestrzeni ładunkowej
- Regulowana kolumna kierownicza
- Asystent hamowania awaryjnego z sygnałem brake assist
- Pakiet stylizacyjny – pakiet kolorystyczny
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silnika Diesla
- Radio: System audio 12
- Automatyczne oświetlenie wejścia do drzwi bocznych
- Drzwi boczne przesuwne po prawej stronie
- Chlapacze przód i tył
- Boczne listwy ochronne
- Częściowe zabudowanie ścian bocznych
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- System Start-Stop
- Gniazdo 12V
- Przedni zderzak w kolorze nadwozia
- Ucha mocujące
- Immobilizer
- Przyciemniane szyby termoizolacyjne
- Centralny zamek z pilotem
- Nagrzewnica elektryczna ... i wiele innych
----
Pojazd nieprzygotowany!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Błąd i sprzedaż zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczenie.
Możliwość finansowania/leasingu także bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L1H1 Limited 170PS Aut
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 65 785 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 11/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 025 kg, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 050 mm, całkowita szerokość: 2 023 mm, całkowita wysokość: 1 977 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 602 mm, Rok budowy: 2023, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1007. PJ59452
----WYPOSAŻENIE
* Zestaw przygotowawczy do zaczepu – elektryczna instalacja przygotowująca do montażu haka holowniczego: wiązka przewodów, 13-pinowe gniazdo i moduł przyczepy do późniejszego montażu haka holowniczego
* Ogrzewana, stała tylna szyba – lusterko wewnętrzne – przegroda z oknem
* Wycieraczka tylnej szyby z dyszą spryskiwacza i automatycznym uruchamianiem przy wrzuceniu biegu wstecznego
* Zbiornik paliwa: 70 litrów
* Lakier: metalik
Fgsdexrxawepfx Akgjc
* Pakiet technologiczny 5 – lusterka z kierunkowskazami, elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – system audio 13 z wyświetlaczem wielofunkcyjnym, Ford SYNC 4 z nawigacją. Asystent martwego pola z CTA, awaryjne hamowanie podczas cofania, asystent kolizji wstępnej z kamerą i radarem, asystent zmęczenia kierowcy, asystent utrzymania pasa i zmiany pasa, rozpoznawanie znaków drogowych, ostrzeżenie przed niewłaściwym kierunkiem jazdy, czujniki parkowania przód/tył, system Start & Go, inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaniem prędkości, kamera cofania, kierownica Sensico w optyce skóry
* Radio: system audio Ford z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym i Ford SYNC 4 z nawigacją – cyfrowy odbiór radia DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting) – 13-calowy wyświetlacz TFT – zintegrowany panel obsługi i pilot radiowy przy kierownicy – Ford SYNC 4 z AppLink i ekranem dotykowym – AppLink – wbudowana asystentka głosowa Amazon Alexa
* Gniazdo 12V w przestrzeni ładunkowej (słup D)
* Przegroda metalowa z oknem
* 2-stopniowe odblokowanie przedziału pasażerskiego i ładunkowego (tylne drzwi/dolna klapa lub tylne drzwi skrzydłowe) – uniemożliwia zablokowanie otwartych drzwi
* ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD)
* Airbag pasażera
* Airbag kierowcy
* Lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami – elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane automatycznie – przednie elektryczne szyby z funkcją Quickdown/Quickup dla kierowcy i pasażera
* Obudowy lusterek w kolorze nadwozia
* Akumulator H7 AGM, pojedynczy
* Komputer pokładowy z wyświetlaniem zużycia i przebiegu (np. pozostały zasięg) oraz temperatury zewnętrznej
* Dach płaski
* Konsola dachowa
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane pod kątem 180° (bez okna)
* Obrotomierz
* Trzecie światło stop
* Elektroniczny program stabilizacji (ESP) – asystent ruszania pod górę – wspomaganie nagłego hamowania (EBA) – kontrola trakcji (TCS)
* Przednie szyby elektryczne z funkcją Quick-up/Quick-down dla kierowcy i pasażera
* Hamulec postojowy elektryczny
* System Ford Key Free – w tym funkcja Ford Power-Start (uruchamianie i dostęp bezkluczykowy)
* FordPass Connect – w tym informacje o ruchu na żywo i hotspot Wi-Fi 5G Modern – informacje o aktualnym stanie lub lokalizacji pojazdu oraz zdalne sterowanie wybranymi funkcjami pojazdu przez aplikację FordPass – bieżące informacje o ruchu w czasie rzeczywistym (w pakiecie z nawigacją) – hotspot Wi-Fi (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń), – więcej informacji na temat FordPass Connect znajdziesz na
* Ogrzewana przednia szyba
* Skrzynia biegów: automatyczna, 8-biegowa
* Uchwyty dla kierowcy i pasażera
* Schowek przedni zamykany na klucz
* Oświetlenie wewnętrzne z opóźnieniem wyłączania
* Klimatyzacja automatyczna przód – z recyrkulacją powietrza – z czynnikiem R-1234yf
* 3x zagłówki
* Reflektory LED – światła drogowe LED – światła mijania LED – światła do jazdy dziennej LED z wbudowanymi kierunkowskazami LED z przodu – statyczne światła zakrętowe –
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Custom Kasten 300 L2H2 Trend PPS
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 123 495 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 05/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita szerokość: 2 032 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 0937. JS31726
----
WYPOSAŻENIE
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej – wysokie okładziny ścian bocznych z twardej płyty, obudowy nadkoli drewniane
* Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
* ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD)
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Komputer pokładowy z informacjami o zużyciu paliwa, przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnik temperatury zewnętrznej
* Dach wysoki
* Podsufitka w kabinie kierowcy – do przegrody przedziału ładunkowego
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe, otwierane do 180°
* Obrotomierz
* Elektroniczny program stabilizacji i bezpieczeństwa (ESP) z kontrolą trakcji (TCS) – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – system zapobiegający przewróceniu pojazdu
* Elektryczne podnośniki szyb – szybka funkcja szyb dla strony kierowcy (Quickdown/Quickup)
* Ford Easy Fuel – wygodny wlew i ochrona przed błędnym tankowaniem
* Alternator 220 A
* Tempomat wraz ze skórzaną kierownicą
* Reflektory halogenowe typu projektor z LED do jazdy dziennej oraz światłami przeciwmgłowymi ze stałym światłem skrętnym
* Schowek zamykany na klucz
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem i lampkami do czytania
* Klimatyzacja z przodu wraz z filtrem pyłkowym i przeciwkurzowym
* Lakier: lakier jednolity
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej z opóźnionym wyłączaniem – po 30 minutach
* Regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy
* System wspomagania hamowania awaryjnego ze światłem alarmowym – światła stop migają podczas gwałtownego hamowania
* System parkowania przód/tył wraz ze światłami przeciwmgłowymi
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF
* Radio: system audio 12 – radio FM/AM – cztery głośniki, antena – sterowanie radiem na kierownicy – Bluetooth, USB i zestaw głośnomówiący
* Automatyczne podświetlenie wejścia drzwi przesuwanych przy otwieraniu
* Drzwi przesuwne po prawej stronie
* Chlapacze przód i tył
Fgsdeinf I Uopfx Akgoc
* Listwy ochronne boczne
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły z przodu – system ostrzegający o niezapięciu pasa kierowcy
* Pakiet Siedzeń 13 – ścianka działowa (klapa załadunkowa), fotel kierowcy 4-krotnie regulowany (przód/tył, oparcie, pochylenie siedziska, wysokość) – podwójny fotel pasażera z miejscem na bagaż pod składanymi siedziskami – regulowane zagłówki – stolik w podwójnym fotelu pasażera (składany) – podłokietnik kierowcy – manualna regulacja podparcia lędźwiowego (fotel kierowcy) – tapicerka TREND: tkanina – ścianka działowa (klapa załadunkowa), bez okna
* Gniazdo: zasilanie 12 V
* Zderzak przedni częściowo lakierowany w kolorze nadwozia
* Ucha do mocowania ładunku
* Immobilizer
* Przyciemniane szyby ochronne przed ciepłem
* Centralny zamek z pilotem
* Dogrzewacz elektryczny ... i wiele innych.
----
Pojazd nieprzygotowany!
Ogólnopolska dostawa za dopłatą możliwa.
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing możliwy nawet bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Z przyjemnością doradzimy!
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Custom Kasten 300 L2H2 Trend Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 99 986 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 08/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 000 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 462 mm, całkowita szerokość: 2 032 mm, całkowita wysokość: 2 323 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 778 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Z zastrzeżeniem błędów i sprzedaży pośredniej!
Numer wewnętrzny: 0954. GW23JM74960
----WYPOSAŻENIE
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane pod kątem 90° (bez okna)
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej – wysoka okładzina ścian bocznych, podłoga ze sklejki pokryta winylem „Easy Clean”
* Pakiet siedzeń 13 – przegroda z okienkiem i klapą przelotową (Custom LKW Trend), fotel kierowcy czterokrotnie regulowany (przód/tył, oparcie, pochylenie siedziska, wysokość), dwuosobowa kanapa pasażera ze schowkiem pod pojedynczo podnoszonymi siedziskami, zagłówki z regulacją wysokości, składany stolik w podwójnym fotelu pasażera, wewnętrzny podłokietnik dla kierowcy, manualne wsparcie lędźwiowe (fotel kierowcy), tapicerka TREND (tkanina), przegroda z okienkiem i klapą przelotową
* Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
* Elektroniczny ABS z EBD
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Komputer pokładowy
* Dach wysoki
* Podsufitka w kabinie
* Obrotomierz
* Elektroniczny program stabilizacji (ESP)
* Elektryczne podnośniki szyb
* Ford Easy Fuel
* Alternator 220 A
* Tempomat, kierownica skórzana
* Halogenowe reflektory projektorowe z LED do jazdy dziennej
* Zamykany schowek pasażera
* Oświetlenie wnętrza z wyłącznikiem opóźnionym
* Klimatyzacja
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Podłoga przestrzeni ładunkowej: okładzina winylowa
* Kolumna kierownicy regulowana
* Układ wspomagania nagłego hamowania z funkcją świateł awaryjnych
* Pakiet stylizacyjny (pakiet kolorystyczny)
* System wspomagania parkowania przód/tył
* Przednie światła przeciwmgielne
* Filtr cząstek stałych (DPF)
* Radio: system audio 12
* Automatyczne oświetlenie progu przy drzwiach przesuwnych
* Drzwi przesuwne prawostronne
* Chlapacze przód i tył
* Listwy ochronne boczne
* Częściowa okładzina ścian bocznych
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa
* Gniazdo 12 V
* Przedni zderzak w kolorze nadwozia
* 8 uchwytów do mocowania ładunku
* Immobilizer
* Przyciemniane szyby termoizolacyjne
* Centralny zamek z pilotem
* Dodatkowe elektryczne ogrzewanie ... i wiele innych.
----Pojazd nieprzygotowany!
Fgjdsk Am Dvspfx Akgsc
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą możliwa.
Z zastrzeżeniem błędów i wcześniejszej sprzedaży.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing także bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Rzeszów
287 km
Orbitalum 300 CA + Spliter + Wózek
OrbitalumORBITAMAT 300 CA AC-DC
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2017, godziny pracy: 80 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 2014.15.P1272 PCCB.98.F, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj chłodzenia: powietrze, moc spawania (maks.): 13 kVA, napięcie obwodu otwartego: 86 V, prąd spawania przy 100% cyklu pracy: 220 A, typ ochrony (kod IP): IP21, prąd spawania (maks.): 300 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, moc ciągła (pozorna): 9 kVA, Wyposażenie: Tabliczka znamionowa dostępna, Oferujemy prawie nową mało używaną spawarkę (80H pracy)
Orbitalum ORBITAMAT 300 CA AC-DC Orbitalum 300 CA (chłodnica w zestawie),
Spliter rozdzielający na pracę 2 głowic,
Wózek ORBICAL S , rok produkcji wyżej wymienionych sprzętów 2017,
W zestawie pilot do pracy na wysokości usprawnia pracę z głowicami .
(Znamionowe napięcie zasilania: 3×400 V
Częstotliwość: 50/60 Hz
Prąd spawania przy 40% cyklu pracy: 300 A
Prąd spawania przy 100% cyklu pracy: 220 A
Napięcie biegu jałowego (U0): 86 V
Napięcie łuku przy 100% cyklu pracy (U2): 22 V
Napięcie łuku przy 40% cyklu pracy (U2): 18 V
Moc pozorna S1 (100%): 9,0 kVA
Moc pozorna S1 (60%): 13,5 kVA
Stopień ochrony: IP21
Klasa izolacji: F
Fgedpfx Akszclw Esgoc
Chłodzenie: AF
Norma: EN 60974-1 )
W zestawie (możliwa sprzedaż na wybrane rzeczy)
Głowica spawalnicza, producent: Orbitalum, typ/model: TP 600 KD ,nr fabr.: 717, rok produkcji: 2018, średnica: 70 – 170 mm + przewód masowy.
Głowica spawalnicza, producent: Orbitalum, typ/model: OW 19, nr fabr.: 1316, rok produkcji: 2017, średnica: 3 – 19 mm - NOWA - nie używana jak na zdjęciu.
Zestaw korków, producent: Orbitalum, typ/model: Orbipurge 12-110 - 2 zestawy lub więcej.
Posiadamy sporo więcej rzeczy z ORBITALUM większość praktycznie nowa z upadłości firmy w Polsce.
Głowice zamknięte 115,76, 19, do tego wkładki aluminiowe, planowarki 8,6 oraz 2,5, Piła orbitalna GFX 3.0, statywy trójnożne, urządzenia do kontroli gazu Cloops CPSC 185, Wideoskop przegubowy 7,5 m IRIS 46-75 DVRX wszystko w atrakcyjnych cenach faktura VAT.
Przy zakupie większej ilości sprzętu spore rabaty.
Sprzęt można sprawdzić osobiście w Rzeszowie, woj podkarpackie istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Europy.
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny ( Polski - Angielski)
Ogłoszenia
Łódź
20 km
Wtryskarka
LWB SteinlVCRS-T 300/36 T
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, LWB Steinl VCRS-T 300/36 T / Maszyna jak nowa
Rok produkcji: 2006
jednostka opryskująca:
objętość dozowania: 36ccm
jednostka mocująca:
Fjdpfsy Smf Dsx Akgjgc
siła zacisku: 36 t
Wyrzutnik: hydrauliczny
Zespół zamykający: hydrauliczny
Układ sterowania: LWB ECO
Wyposażenie dodatkowe:
Hydrauliczne podciąganie rdzenia x 1
Zespół sterujący z zaworem powietrza
Jednostka wtryskowa wykonana jest z bimetalu
Wymiary:
Waga: 3000 kg
Wszystkie oferowane maszyny przed sprzedażą są uruchamiane przez naszych serwisantów.
Istnieje możliwość uzyskania filmu z badań technicznych wybranej maszyny lub uczestniczenia w badaniach technicznych na żywo w naszej firmie w Łodzi.
Cena: Na zapytanie
Ogłoszenia
Łódź
20 km
Wtryskarka
Battenfeld HM300/2250S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Battenfeld HM 300/2250S z robotem Wittmann W818 / maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym / godziny pracy: ok. 40 000 h w trybie automatycznym
Rok produkcji: 2007
jednostka wtryskowa:
Średnica ślimaka: 55 mm
Masa wtrysku: 702,5 g
Ciśnienie wtrysku: 2500 bar
Objętość dozowania: 772 cm3
Jednostka zaciskowa :
Fjdpfey Slu Rsx Akgogc
siła mocowania: 300 t
Rozstaw prętów mocujących: 710x630 mm
Rozmiar płyt mocujących: 1030x1020 mm
Wyrzutnik: hydrauliczny
Jednostka zaciskowa: hydrauliczna
Sterowanie: UNILOG B6 - dotykowy panel sterowania
Dodatkowe wyposażenie:
Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym
Euromap 67
Interfejs robota
Sterowanie z zaworem powietrza
Hydrauliczne wyciąganie rdzenia x 1
Sterowanie z gorącymi kanałami x 8
Jednostka wtryskowa jest odporna na zużycie i korozję
Zawór proporcjonalny na jednostce wtryskowej - precyzyjny wtrysk
W maszynie zainstalowano nowy oryginalny ślimak i cylinder
Robot Wittmann W818
4-osiowy, szybki robot: 3 osie są napędzane przez serwomotory (elektryczne); ruch A i C
Dotykowy panel sterowania
Robot z adapterem, obudowa ochronna
Wymiary:
Waga: 13000 kg
Długość/szerokość/wysokość: 6,90x1,90x2,40 m
Napęd:
Pompy/silnik: 45 kW
Wydajność grzewcza: 22,7 kW
Całkowita moc wyjściowa: 67,7 kW
Wszystkie oferowane maszyny są uruchamiane przez naszych techników serwisowych przed sprzedażą.
Istnieje możliwość uzyskania filmu z testów technicznych wybranej maszyny lub wzięcia udziału w testach technicznych na żywo w naszej firmie w Łodzi.
Cena: na zapytanie
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "zoller hyperion 300"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




































































































































































































































































































































































































































