Używane Winter Gluemax Twin-300 na sprzedaż (17 920)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Maszyna do szlifowania noży
WINTERGRINDER 3000 AUTO MAG LINEAR
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 4600x1000x1550 mm
Waga 2500 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 6,5 kW
Szlifierka do noży strugarskich GRINDER 3000 AUTO MAG LINEAR
- maks. szerokość robocza 3000 mm
- Prowadnice liniowe w osi X
Dsdpfx Akovz E Epeajkn
- automatyczny przepływ pracy osi X
- automatyczna regulacja osi Z
- Stół zaciskowy magnetyczny 200 x 3100 mm
- Regulacja kąta szlifowania +/- 90°
- Prędkość obrotowa koła szlifierskiego 1440 obr./min.
- Koła szlifierskie Ø 200 x 100 x 100 mm
- Prędkość posuwu 3-9 m/min regulowana płynnie za pomocą przetwornicy częstotliwości
- Silnik 5,5 kW / 400 V
- Moc silnika 0,75 kW
- Pompa chłodziwa silnika 90 W
- Urządzenie chłodzące zapobiega przegrzaniu noży
- Lampa halogenowa z regulowanym uchwytem
- Wymiary dł.=4600 mm, szer.=1000 mm, wys.=1550 mm
- Waga 2500kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Prasa do klejenia
WINTERVPR-3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 3030x450x660 mm
Waga 325 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 0 kW
Prasa klejąca VPR-3000
- maks. wymiary zacisku H=1550 mm, W=2280 mm
- Wymiar zacisku dla ramy H=1550 mm, W=2400 mm
- min. odległość między jednostkami prasującymi 240 mm
- Powierzchnia docisku cylindrów drukarskich 120 x 60 mm
- Wymiary podpórki blatu 120 x 100 mm
- Ciśnienie prasowania 2000 kg/cylinder
- 4 pionowe jednostki prasujące z siłownikiem hydraulicznym i łożyskiem oporowym
- 1 jednostka dociskowa pozioma, docisk boczny za pomocą 2 siłowników hydraulicznych
- Płyty dociskowe siłowników hydraulicznych można obracać
- Jednostki prasujące z prowadnicą rolkową
- Jednostki prasujące z otworami o rozstawie 50 mm
- siłowniki hydrauliczne regulowane poprzez układ otworów
- Łożysko oporowe regulowane poprzez wzór otworów
- Możliwość indywidualnego blokowania cylindrów hydraulicznych
- Jednostki prasujące z centralną hydrauliką ręczną
- Zawory hydrauliczne utrzymują stabilne ciśnienie
- Wskaźnik ciśnienia na manometrze
- w tym urządzenie dociskowe z zaciskiem wrzeciona
- Wymiary Dł.=3200 mm, Gł.=700 mm, W=2100 mm
- Wymiary opakowania Dł.=3030, Szer.=450 mm, Wys.=660 mm
- Masa netto 325 kg
- Masa całkowita 370 kg
Dsdjv A Hw Ajpfx Akajkn
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła wielopiłowa
WINTERMBS-1300
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2200x1800x1250 mm
Waga 1700 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 23,5 kW
Piła wielopiłowa MBS-1300
- Szerokość robocza min./maks. 200 / 1220 mm
- Wysokość koszenia min./maks. 5 / 30 mm
- min. długość przedmiotu obrabianego 550 mm
- Średnica wrzeciona 74 mm
- Prędkość wału piły 2600 obr./min.
Dksdsvz Hrkspfx Akaen
- Średnica tarczy piły 205 mm
- maks. 30 brzeszczotów na wale piły
- Moc silnika 22,0 kW
- Napięcie 400V / 50Hz
- Moc silnika 1,5 kW
- Całkowita moc przyłączeniowa 23,5 kW
- Prędkość posuwu 0-12 m/min.
- Rolki podające 6 par (12 sztuk)
- Dysza odciągowa 150 mm
- Wymiary dł.=2200, szer.=1800, wys.=1250 mm
- Waga 1700kg

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Strugarka grubościowa
WINTERPLANERMAX 1300
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 1860x1180x1350 mm
Waga 2000 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 20 kW
Strugarka grubościowa PLANERMAX 1300
Dkedpfovz H A Asx Akasn
- Szerokość strugania 1300 mm
- Wysokość strugania min./maks. 3-300 mm
- maks. usuwanie wiórów 9 mm
- min. długość przedmiotu obrabianego 280 mm
- Wymiary stołu grubościowego 1320 x 1100 mm
- Silnik 18 kW / 400 V
- Prędkość 5000 obr./min
- Regulacja wysokości silnika 1,0 kW
- Moc silnika 1,5 kW
- Wał noża bezpiecznego Z = 4, Ø125 mm z 4 nożami strugarskimi 1320x35x3 mm
- Prędkość posuwu regulowana bezstopniowo 5 - 20 m/min.
- segmentowany stalowy wałek podający
- 2 stalowe rolki ekstrakcyjne
- Stół grubościowy na 4 stalowych wrzecionach
- elektryczna regulacja wysokości
- Stół grubościowy programowalny z cyfrowym wyświetlaczem wysokości strugania
- 2 rolki przesuwne z regulacją wysokości w stole grubościowym
- Dysza odciągowa 200 mm
- Wymiary dł.=1860, szer.=1180, wys.=1350 mm
- Waga 2000kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Maszyna do szlifowania noży
WINTERGRINDER 3000 AUTO MAG
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 4600x1000x1550 mm
Waga 2500 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 8,5 kW
Szlifierka do noży strugarskich GRINDER 3000 AUTO MAG
- maks. szerokość robocza 3000 mm
- automatyczny przepływ pracy osi X
- automatyczna regulacja osi Z
- Stół zaciskowy magnetyczny 200 x 3100 mm
- Regulacja kąta szlifowania +/- 90°
- Prędkość obrotowa koła szlifierskiego 1440 obr./min.
Dkodpfevz E U Dox Akajn
- Koła szlifierskie Ø 200 x 100 x 100 mm
- Prędkość posuwu 3-9 m/min regulowana płynnie za pomocą przetwornicy częstotliwości
- Silnik 7,5 kW / 400 V
- Moc silnika 0,75 kW
- Pompa chłodziwa silnika 90 W
- Urządzenie chłodzące zapobiega przegrzaniu noży
- Lampa halogenowa z regulowanym uchwytem
- Wymiary dł.=4600 mm, szer.=1000 mm, wys.=1550 mm
- Waga 2500kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Tokarka kopiująca
WINTERKD-1300F
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 1230x490x2120 mm
Waga 200 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 1,5 kW
Tokarka kopiująca KD-1300F
- Odległość między osiami 1300 mm
Dodpfxevz Hmhs Akaekn
- Wysokość środka 220 mm
- Prędkość wrzeciona regulowana bezstopniowo za pomocą przetwornicy częstotliwości 0 - 3000 obr./min.
- w tym urządzenie kopiujące
- maks. długość kopii 1100 mm
- maks. głębokość kopiowania 50 mm
- Wysokość końcówki kopiującej 65 mm
- Skok wrzeciona 100 mm
- Mocowanie gwintowane M33
- Stożek konika MK2/MT2
- Moc silnika S6 1500 W
- Moc silnika S1 1100 W
- Napięcie 400V / 50Hz
- w tym płyta czołowa 220 mm
- w tym śruba mocująca
- w tym 2-zębowy śrubokręt 40 mm
- w tym uchwyt wiertarski z kluczykiem 3-16mm
- w tym trzpień B16-MK2
- w tym punktak MK2
- w tym podpórka pod rękę
- w tym ramka
- w tym urządzenie kopiujące
- Wymiary transportowe: dł.=1230 mm, szer.=490 mm, dł.=2120 mm
- Waga 200kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła wielopiłowa
WINTERMBS-1300-60
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2300x1800x1400 mm
Waga 2500 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 37 kW
Dkjdpsvz Hrwjfx Akajn
Piła wielopiłowa MBS-1300-60
- Szerokość robocza min./maks. 200 / 1220 mm
- Wysokość koszenia min./maks. 5 / 60 mm
- min. długość przedmiotu obrabianego 600 mm
- Średnica wrzeciona 90 mm
- Prędkość wału piły 2600 obr./min.
- Średnica tarczy piły 270 mm
- maks. 30 brzeszczotów na wale piły
- Moc silnika 37,0 kW
- Napięcie 400V / 50Hz
- Moc silnika 2,2 kW
- Całkowita moc przyłączeniowa 39,2 kW
- Prędkość posuwu 0-12 m/min.
- Rolki podające 8 par (16 sztuk)
- Dysza odciągowa 150 mm
- Wymiary dł.=2300, szer.=1800, wys.=1400 mm
- Waga 2500kg
Ogłoszenia
Grafing
670 km
Minibus
Mercedes-BenzV 300 d EditionSport Airmatic Distr 8Sitze Totwin
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 14 939 km, moc: 174 kW (236,57 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 100 kg, pierwsza rejestracja: 12/2023, zużycie paliwa (miejski): 7,5 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 6 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 6,5 l/100km, Emisje CO₂: 172 g/km, klasa emisji: Euro 6, kolor: szary, zawieszenie: powietrze, liczba miejsc: 8, paliwo: diesel, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, drzwi przesuwne, filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, E07 Asystent ruszania pod górę, LG2 LED Intelligent Light System, E1E Nawigacja, E65 System dźwięku przestrzennego Burmester, EX8 Navigation Plus, FR8 Kamera cofania, T56 Elektryczne sterowanie drzwiami przesuwnymi lewymi, T55 Elektryczne sterowanie drzwiami przesuwnymi prawymi, EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz, BS1 Zaciski hamulcowe z napisem Mercedes-Benz, EY6 Zarządzanie awariami, G43 9G-TRONIC, CM2 Zderzaki i elementy dodatkowe lakierowane w kolorze nadwozia, FS5 Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych, R1N Felgi aluminiowe 7,0Jx17 z 5-podwójnymi ramionami, FC1 Elektroniczny klucz w chromowanej oprawie, JK5 Zespół wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, LG4 Tylne światła stopu i kierunkowskazy w technologii LED, LG8 Asystent świateł drogowych PLUS, EZ5 Pakiet parkowania, XO7 Mercedes-Benz Mobilo z DSB i GgD, SE5 Podparcie lędźwiowe fotela kierowcy, SE4 Podparcie lędźwiowe fotela pasażera, T70 Blokada drzwi dla dzieci w części pasażerskiej, T74 Uchwyt do wsiadania, HH4 Klimatyzacja automatyczna THERMOTRONIC, UR1 System prowadnic siedzeń z szybkim ryglowaniem, V36 Wykończenie dachu, E1D Radio cyfrowe (DAB), Y10 Apteczka, MJ8 Funkcja ECO Start-Stop, E1F Przekątna wyświetlacza 26 cm (10,25"), 804 AEJ X3/1, IB6 Seria C447 Vito/V-Klasa, VL2 Dywaniki welurowe, ES3 Gniazda 12V dla tylnych rzędów siedzeń po prawej i lewej stronie, ES2 Gniazdo 12V w bagażniku/przestrzeni ładunkowej, VD7 Podsufitka czarna, E1T Touchpad, H00 Kanał gorącego powietrza do części pasażerskiej, F48 Podgrzewanie spryskiwacza przedniej szyby. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę finansowania lub leasingu oraz przyjmiemy Państwa używany pojazd w rozliczeniu. Zapraszamy do naszego salonu na dalsze konsultacje. Stan pojazdu zgodny z wiekiem i przebiegiem, możliwe jest wykonanie poprawek lakierniczych w ramach przygotowania pojazdu do sprzedaży. Brak odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie. Zastrzegamy możliwość pomyłki i wcześniejszej sprzedaży. Niektóre funkcje mogą być cyfrowymi dodatkami, które mogą być w całości lub częściowo płatne w subskrypcji przez MercedesMe. ... więcej na naszej stronie internetowej.
Dksdpev Dx E Isfx Akasn
Ogłoszenia
Jestetten
894 km
Samochód do zadań specjalnych
RenaultMidlum 300 4x4 Winterdienst / Swiss-Vehicle
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 62 312 km, moc: 300 kW (407,89 KM), pierwsza rejestracja: 01/2012, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 9 580 kg, maksymalna waga ładunku: 6 420 kg, rozmiar opony: 295 / 80 R 22.5 / 8mm, konfiguracja osi: 4x4, następna inspekcja (TÜV): 09/2024, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 2, całkowita szerokość: 25 500 mm, rozmiar przedniej opony: 295 / 80 R 22.5 / 8mm, masa eksploatacyjna: 16 000 kg, Wyposażenie: klimatyzacja,
Ogłoszenia
Zwevegem
1 101 km
Mieszalnik łopatkowy dwuwałowy, Barmix 300 L
BarssoDubbele peddelmenger,Type Barmix 300 L.
Zadzwoń
Stan: nowe, nowość !
całkowicie ze stali nierdzewnej
2 prędkości (20 i 40 obrotów na minutę)
2 kierunki obrotów
Djdpfey U E Suex Akaekn
3,3 / 4,4 kw
stopnie inspekcyjne na zawiasach
Pokrywa bezpieczeństwa
Opróżnianie do przodu przez klapę opróżniającą
Z oznaczeniem CE
Nadaje się do załadunku za pomocą "Easy Connect"
Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 1750 x 950 x 1650 mm (otwarta pokrywa: wys. 2100)
Wysokość załadunku ± 1 350 mm
Wymiary bębna (dł. x szer. x wys.) : ± 860 x 670 x 565 mm
+ System załadunku dla standardowych wózków
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WINTER MULTIMAX 170 350/170duża wysokość 170mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7316
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość robocza wału z piłami 355mm
- max średnica tarczy 450mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- wymiary blatu 1850x790mm
z góry:
- zapadki
- 2 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 3 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
z dołu:
- listwa prowadząca
Dedezab A Sspfx Akaekn
- zapadki
- gąsienica
- wał zębaty ciągnący, metalowy
- centralne smarowanie, elektryczne
- płynna regulacja prędkości posuwu
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół ok. 1kW
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik główny 75kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2600x1800x1700mm
- waga 2700kg
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka pozioma regulacja aparatem
WINTERLBM 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7908
DANE TECHNICZNE
- średnica narzędzia, uchwyt Wescott 0-20mm
- max głębokość otworów 155mm
- max długość frezowania 250mm
- regulacja aparatem wiercącym przód/tył, prawo/lewo + kąt
- regulacja stołu góra/dół
- kąt skręcenia stołu 0-45˚
- wymiary stołu roboczego 600x320mm
- głowica czteropunktowa 16-22-25-32mm
- docisk materiału 2szt
- moc silnika 2,2kW
- wymiary dł/szer/wys 1050x800x1250mm
- waga 200kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– dociski mimośrodowe, 2szt
– niemalowana
– wiertarka używana
Cena netto: 6500 PLN
Dksdpfjy Tw Tzox Akaen
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
Dedpfoy Ti R Eex Akaekn
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Dräger PSS 7000 noszak SCBA 300 bar aparat powietrzny
Dräger PSS 7000 noszak SCBA 300 bar aparat powietrznyDräger PSS 7000 noszak SCBA 300 bar aparat powietrzny
Zadzwoń
Stan: nowe, Sprzedam profesjonalny noszak do aparatu powietrznego
Dräger PSS 7000
• Model: PSS 7000
• Manometr: do 300 bar
Dkjdpfxsy Ilvgs Akajn
• Part No: 3355850
• Type No: 3355068
• Stan techniczny dobry
• Komplet pasów i klamer
• Solidny stelaż bez pęknięć
Sprzedaję dokładnie to co na zdjęciach.
Bez butli i maski.
Sprzęt klasy strażackiej – najwyższa seria Dräger.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
Dsdpfjy R Dkzjx Akaekn
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
Dkedpsy Ry Ivefx Akaon
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Lingen
810 km
Piekarnik piętrowy zasilany olejem
DEBAG Monsun TWINMonsun Twin
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), DEBAG Monsun Twin piec piętrowy – piec piekarniczy – 8 pięter, rok produkcji 2012, na olej opałowy. Używany, do samodzielnego demontażu.
Producent: DEBAG
• Typ: Monsun Twin
• Rok produkcji: ok. 2012
Dkjdoyz Rc Sopfx Akaon
• Wykonanie: piec wielokomorowy/piętrowy (ok. 8–10 pięter)
• Paliwo: olej opałowy
• Sterowanie: cyfrowe sterowanie dostępne
• Instalacja spalinowa i technologia kompletne
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon
FORDRanger XLT 4x4 DoKa AT Winterd. Streuer Schild
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 05/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 230 kg, kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 406 mm, całkowita szerokość: 1 918 mm, całkowita wysokość: 1 884 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 1 651 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, Numer wewnętrzny: Zastrzeżenia dotyczące błędów i sprzedaży pośredniej!
Dane dotyczące zużycia odnoszą się do pojazdu bazowego przed przebudową.
----
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
* Hak holowniczy - 13-pinowy - do 3,5 t DMC przyczepy - kąt otwarcia tylnej klapy 90° - wysokość głowicy kulowej ok. 50 cm (środek)
* Wanienka ochronna przestrzeni ładunkowej "natryskiwana" - gniazdo 12 V na pace
* Pakiet zimowy 1: skórzana kierownica, podgrzewana - przednie fotele, podgrzewane
* Zabudowa Kunath: pług śnieżny typu Western Defender 72 (stal, szerokość 218 cm, listwa zgarniająca PE, dodatkowe reflektory, sterowanie zdalne w kabinie, przemysłowe złącze HARTING) - lampa ostrzegawcza obrotowa - posypywarka/rozsiewacz (SALTDOGG 500 l, elektryczny rozsiewacz soli, lejek z tworzywa sztucznego, elektryczny wibrator materiału)
DALSZE WYPOSAŻENIE
* ABS
* Hak do holowania z przodu
* Napęd na wszystkie koła (dołączany 4x4) z elektronicznym wyborem przełożenia
* Lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie
* System zarządzania akumulatorem
* Podsufitka z tkaniny, jasna
* Konsola dachowa, podświetlana
* ESP
* Elektryczne podnośniki szyb
* Asystent świateł drogowych
* Ford Easy Fuel – komfortowy wlew paliwa z zabezpieczeniem przed błędnym tankowaniem
* FordPass Connect z eCall i hotspotem Wi-Fi
* Podgrzewana przednia szyba
* Schowek z klapką
* Easy Lift tylna klapa
Dkodjyumruspfx Akaon
* Zamek tylnej klapy elektryczny, bez cylindra
* Podgrzewana tylna szyba
* Lusterko wewnętrzne samoprzyciemniające
* 8-calowy cyfrowy panel wskaźników
* Klimatyzacja z przodu z filtrem przeciwpyłkowym i przeciwkurzowym
* Oparcie ładunkowe z ramą ochronną za kabiną
* Kierownica wielofunkcyjna
* Przednia konsola środkowa z zintegrowanym podłokietnikiem
* Przednie światła przeciwmgielne
* Pakiet kołowy 9 – 4 alufelgi 7,5J x 17 z oponami całorocznymi 255/70 R17, Dark Sparkle – koło zapasowe stalowe 17"
* Pakiet tylnej kanapy 15 – 3-miejscowa kanapa z trzema regulowanymi zagłówkami, trzema trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, środkowym podłokietnikiem i składaną poduszką siedzenia – sygnał dźwiękowy niezapięcia pasa z przodu i z tyłu – mocowania ISOFIX na zewnętrznych miejscach
* Pakiet bezpieczeństwa 3 – zaawansowany system poduszek powietrznych – poduszka pasażera – możliwość dezaktywacji poduszki pasażera – poduszka kierowcy – fotel kierowcy i pasażera z wzmocnionym trzymaniem bocznym – poduszka kolanowa kierowcy i pasażera – kurtyny powietrzne nad bocznymi szybami – boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera – wzmocniona konstrukcja nadwozia – wzmocniona rama
* Pakiet siedzeń 36 – fotel kierowcy, 6-stopniowa regulacja manualna – fotel pasażera, 4-stopniowa regulacja manualna – kieszeń na mapy z tyłu fotela kierowcy
* Pakiet technologiczny 19 – adaptacyjny tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości – asystent pasa ruchu z systemem utrzymania pasa i systemem ostrzegania o zmęczeniu – system parkowania tyłem – asystent cofania z funkcją hamowania – kamera cofania z technologią „Split View”
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF z katalizatorem SCR
* Tapicerka: tkanina
* Pre-Collision Assist z wyświetlaczem odległości i ostrzeganiem, systemem ostrzegania przed kolizją i aktywnym asystentem nagłego hamowania
* Radio: System audio 44: radio z Ford SYNC 4A, AppLink i 10-calowym ekranem dotykowym – antena FM/DAB – 6 głośników – Android Auto i Apple CarPlay – zestaw głośnomówiący Bluetooth i streaming audio – cyfrowa instrukcja obsługi – sterowanie z kierownicy – aktualizacje Ford Power
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Prasa czterokolumnowa
Winter-PressenVSP 350
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: gotowy do pracy (używany), Oferowana jest hydrauliczna prasa czterokolumnowa. Rozstaw kolumn: 570 mm, rozmiar stołu: 392 × 238 mm, siła nacisku (podtrzymanie): 3500 kN, skok suwaka (podtrzymanie): 50 mm, siła nacisku (rozłączanie): 2500 kN, skok suwaka (rozłączanie): 100 mm, wysokość zabudowy: 553 mm, droga cięcia: 20 mm, maksymalna prędkość robocza: 30 mm/s, sterowanie: PLC. Wyposażenie: agregat pompujący, chłodnica oleju (3 kW), osłona pyłowa górnego cylindra. Waga: ok. 13 000 kg, wymiary całkowite X/Y/Z: ok. 1290 mm/860 mm/3250 mm. Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dsdpfxsy Uydxs Akajkn
Ogłoszenia
Wietmarschen
815 km
Platforma magazynowa
21,25 m² Lagerbühne , OK 300 cm500 kg/m², sofort ab Lager
Zadzwoń
Stan: nowe, całkowita długość: 5 000 mm, całkowita szerokość: 4 250 mm, Platforma magazynowa 21,25 m², górna krawędź 300 cm, 500 kg/m², natychmiast z magazynu, dostępna za pomocą wózka paletowego, platforma systemowa, platforma stalowa, poziom składowania
Dane :
- Długość: 5000 mm
- Szerokość: 4250 mm
- Rozmiar można zwiększyć na żądanie
- Wysokość prześwitu pod platformą: 2612 mm
- Siatka nośna: 4605 x 3850 mm
- Plus 200 mm zwisu wykładziny podłogowej
- Słupki, stężenia poprzeczne i rozpórki kopuły malowane proszkowo w kolorze RAL 7016
- Belki główne i drugorzędne ocynkowane
- Pokrycie podłogi: 38 mm płyta wiórowa P6, OK naturalna i UK biała
- Nowość z magazynu Wietmarschen
- DOSTĘPNE NATYCHMIAST
Platforma magazynowa składa się z :
- 04 x stojak
- 02 x belka główna C+350
- 06 x belka pomocnicza S+260
- 01 x skrzyżowanie
- 02 x rozpórka usztywniająca
- 10 x płyta wiórowa
- Łącznie z materiałem łączącym i śrubami
-- DOSTĘPNE NATYCHMIAST KILKA RAZY
Cena :
2590,00 € netto
3082,10 € brutto
Otrzymasz fakturę z wykazanym podatkiem VAT.
Dodszbkikopfx Akajkn
Transport :
Dostawa jest realizowana na życzenie przez naszą partnerską agencję spedycyjną, koszty zależą od kodu pocztowego.
Montaż :
W razie potrzeby nasz przeszkolony personel z przyjemnością pomoże w profesjonalnym montażu i demontażu sprzętu biznesowego.
Nasza rekomendacja :
Daj nam znać, czego potrzebujesz...
Z przyjemnością pomożemy w realizacji projektów, od planowania i zamawiania po instalację.
Jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania?
Po prostu skontaktuj się z nami przez wiadomość lub telefon. Nasz numer telefonu można znaleźć na naszej stronie firmowej. ☎️
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 15:00.
Możesz też wysłać nam wiadomość z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Ogłoszenia
Wietmarschen
815 km
Regał wspornikowy
ca. 4,02 lfm. Kragarmregal H: 300 cmT: 137 cm , 500 Kg/Arm , 4 Lagerebenen
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2022, Regał wspornikowy NOWOŚĆ
Dane :
- wys.: ok. 300 cm
-G: ok. 137 cm
- Dł.: ok. 402 cm
- Ramiona wspornikowe: ok. 120 cm
- Wymiar osiowy: 131 cm
- NOWY TOWAR bezpośrednio z magazynu.
- Obciążenie 500 kg na ramię
- 2250 kg obciążenia na stojak
- Stojak ocynkowany ogniowo.
- Wsporniki ocynkowane ogniowo.
- Ramiona są przykręcone.
- Ramiona regulowane w odstępach co 100 mm.
- Poziomy: stopa + 3 poziomy przechowywania (4 poziomy przechowywania)
Półka składa się z:
- 04 x stojaki, w tym podstawa ok. 300 cm wykonana z IPE160.
- 12 x wsporniki o długości ok. 120 cm wykonane z IPE 80
- łącznie ze wszystkimi niezbędnymi elementami łączącymi i śrubami.
Dlaczego regały wspornikowe BLT?
- Certyfikowany niemiecki producent DIN EN 1090 - Wyprodukowano w Niemczech
- Wszystkie podane nośności regałów i ramion wspornikowych można sprawdzić statycznie przy 100% obciążeniu.
- Wszystkie systemy regałów dostarczane są w wersji cynkowanej ogniowo. Można je zatem instalować wewnątrz lub na zewnątrz i nie rdzewieją jak systemy malowane. Niezmienny wygląd przez wiele lat.
- Stosujemy wymagane prawnie zestawy śrub cynkowanych ogniowo zgodnie z normą DIN EN 15048-1
- Długa gwarancja posprzedażna
Dedpfx Akjzbifkeaskn
- Podstawa stojaka i oparcie są zespawane ze sobą, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i krótki czas montażu, ponieważ nóżki nie muszą być przykręcane do oparcia.
- Bandaże wykonane z kątownika stalowego, dzięki czemu nie ma konieczności regulacji za pomocą ściągaczy. Skraca to czas montażu.
- Brak systemu szczelin, dzięki czemu nie osłabia się profilu stojaka.
Cena :
2265,00 € netto
+ prawnie obowiązujący podatek VAT.
Otrzymasz fakturę z wykazanym podatkiem VAT.
Transport:
Na życzenie dostawa może zostać zrealizowana przez naszego partnera spedycyjnego; koszty zależą od kodu pocztowego.
Montaż:
W razie potrzeby nasi przeszkoleni pracownicy chętnie pomogą Państwu w profesjonalnym montażu i demontażu sprzętu firmowego.
Nasza rekomendacja:
Opowiedz nam o swoich potrzebach...
Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich projektów, począwszy od planowania, poprzez zamówienie, aż po montaż.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka przelotowa szerokotaśmowa
Vangroenweghe M-300 COMBI
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6985
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 300mm
- wysokość obrabianego elementu 200mm
- agregat: walec gumowy ryflowany + trzewik+ walec metalowy
- stół roboczy 1230x440mm
- pas 300x1900mm
z góry:
- rolka gumowa, poślizgowa
- agregat około 7,5kW
- rolka poślizgowa, gumowa
z dołu:
- taśma ciągnąca
Dksdpfoy Drn Uex Akasn
- oscylacja pneumatyczna
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- silnik posuwu 0,85kW
- średnica króćca odciągu 110mm
- wymiary dł/szer/wys 1250/1000/1950mm
- waga 530kg
– niemalowana
– szlifierka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Aumühle
548 km
300 mm regały paletowe Nedcon
300 lfm Palettenregal Nedcon H 6,5 mT 110 cm Auflast /Fach 3050 kg
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), 300 mm regały paletowe Nedcon
Brand new, zobacz zdjęcia!
System regałów górnych od dużego producenta NEDCON - jest to spółka-córka Voestalpine AG z siedzibą w Holandii.
Wysokość 6,5 m
Głębokość 110 cm, niebieski
Długość belki 2,7 m pomarańczowy
Belka z obciążeniem / półka 3050 kg
Cena do negocjacji: € 50.280,-- netto ex stock
Oferta składa się z:
+ 108 szt. ram wstępnie zmontowanych, głębokość 110 cm, wysokość 6,5 m
+ 642 szt. dźwigarów, długość 2,7 m, obciążenie 3050 kg/komorę
+1284 szt. blokad zawieszenia
+ 216 szt. kotew do betonu
Płyty ładunkowe, dokumenty itp. są oczywistością.
Dalsze akcesoria można znaleźć w katalogu akcesoriów.
Rama niebieska RAL 5019, panele wypełniające ocynkowane.
Wysokości od 2 m do 7 m w magazynie.
Obciążenie przęsła 12 ton, większe obciążenia przęsła możliwe na życzenie.
Belki pomarańczowe RAL 2008.
Długości belek: 1,85 m, 2,7 m, 3,3 m, 3,6 m w magazynie.
Towary w magazynie. Na życzenie możliwy transport i montaż.
Dkjdpjfi U Afjfx Akaen
Inny skład na życzenie. Do dyspozycji ponad 2000 metrów.
Możliwość oglądania w dowolnym czasie po uzgodnieniu.
Więcej informacji na życzenie.
Stale ponad 5000 metrów bieżących regałów paletowych
od wielu producentów w magazynie.
(Zmiany i błędy w danych technicznych, informacjach i cenach
i ceny, jak również podlega wcześniejszej sprzedaży! Zobacz nasze ogólne warunki handlowe, wszystkie ceny bez VAT ex stock).
Zakup / Sprzedaż Stale poszukujemy i oferujemy liczne przedmioty z różnych dziedzin, takich jak
czyste zmiotki
Likwidacje przedsiębiorstw
Szybcy, elastyczni, gotowi do pracy u podstaw!
Usuwamy i utylizujemy również f
[...]
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Czterostronna strugarka
WINTERTIMBERMAX 6-26-TT
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szerokość strugania 30–260 mm
Wysokość strugania 10–200 mm
Liczba wrzecion 6
Dodpfx Aoy Ehztskaskn
Waga 6650 kg
WINTER Czterostronna strugarka i frezarka automatyczna TIMBERMAX 6-26-TT
- Szerokość strugania: 30–260 mm
- Wysokość strugania: 10–200 mm
- Minimalna długość obrabianego elementu: 840 mm (pojedynczo) / 280 mm (przy produkcji seryjnej)
- 6 wrzecion
- Średnica wrzeciona: 50 mm
- Prędkość obrotowa: 6500 obr./min
- Bezstopniowa prędkość posuwu: 8–36 m/min
- Wał strugarski dolny maks. średnica narzędzia: 125–140 mm
- Prawy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Lewy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Drugi górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Dolny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–250 mm
Kolejność wrzecion:
1. dolny 7,5 kW
2. prawy pionowy 11,0 kW
3. lewy pionowy 11,0 kW
4. górny 11,0 kW
5. drugi górny 11,0 kW
6. dolny 11,0 kW
- Silnik posuwu 7,5 kW
- Silnik regulacji wysokości posuwu 0,75 kW
- Silnik regulacji wysokości górnego wału 0,75 kW
- Silnik regulacji szerokości lewego wału 0,18 kW
- Całkowita moc 71,68 kW
- Przyłącze sprężonego powietrza maks. 6 bar
- Średnica króćców odciągowych 6 x 150 mm
- Wymiary: dł. 5250 mm, szer. 1930 mm, wys. 1860 mm
- Waga: 6650 kg
W ZESTAWIE:
- Wrzeciona poziome z łożyskowaniem przeciwbieżnym (napinanie hydrauliczne)
- Elektryczna regulacja wysokości górnych wrzecion
- Elektryczna regulacja szerokości lewego wrzeciona
- Sterowanie PLC z przyjaznym dla operatora panelem dotykowym
- Hartowane, chromowane stoły
- Zgodność z normą CE
- Pompa do środka smarnego
- Pneumatyczny docisk walców posuwu
- System posuwu z napędem kardana
- Napędzane rolki ślizgowe w stole
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła taśmowa
WINTERV2KB-480
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Średnica kół prowadzących: 600 mm
Wysokość cięcia: 480 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 5200x1600x1850 mm
WINTR WERTYKALNA DWUGŁOWICOWA PILARKA TAŚMOWA – V2KB-480
Wertykalna pilarka taśmowa dwugłowicowa typu 480 TWIN została zaprojektowana z myślą o wydajnej obróbce drewna układanego w stosy oraz cienkiego drewna okrągłego. Maszyna umożliwia obustronne wycinanie pryzm z materiału okrągłego i przygotowuje materiał do dalszej obróbki.
Model 480 TWIN jest stosowany jako pierwszy element linii technologicznej do cięcia i obrzynania kłód, w szczególności przy produkcji elementów paletowych. Zastosowanie dwóch głowic umożliwia jednoczesne wykonanie dwóch precyzyjnych cięć. Konstrukcja oparta jest na stabilnej ramie stalowej, precyzyjnym systemie prowadzenia taśmy oraz systemie posuwu z płynną regulacją prędkości. Hydrauliczne napinanie taśmy zapewnia optymalne warunki pracy pił taśmowych oraz stabilny proces cięcia.
Dane techniczne:
Wymiary:
· Długość: 5200 mm
· Szerokość: 1600 mm
Dkedpfxoy Ehy Ns Akasn
· Wysokość: 1850 mm
Parametry robocze:
· Wysokość stołu podawczego: 850 mm
· Maksymalna średnica surowca: 480 mm
· Długość surowca: 800 – 3000 mm
· Grubość wycinanej pryzmy: 45 – 300 mm
· Prędkość posuwu: 0 – 20 m/min
System cięcia:
· Ilość głowic: 2
· Długość taśmy tnącej: 4000 mm
· Szerokość taśmy tnącej: 40 – 50 mm
· Koła prowadzące: 600 mm
· Hydrauliczne napinanie taśmy
· System pomiaru szerokości cięcia: ANP 05
Napędy i zasilanie:
· Silniki główne: 2 × 5,5 kW
· Silnik posuwu: 0,75 kW
· Zapotrzebowanie mocy: 12 kW
· Zasilanie: trójfazowe 400 V
Wydajność:
· Średnia wydajność: 7 – 8 m³/h*
*Wydajność zależy od rodzaju materiału, operatora i sposobu podawania materiału.
Zalety:
Produkcja
· Wysoka wydajność obróbki cienkiego i średniego surowca
· Jednoczesna praca dwóch głowic skraca czas cięcia
· Precyzyjne półprodukty do dalszej obróbki
Ekonomia
· Mniejsze straty materiałowe w porównaniu do technologii pilarek tarczowych
· Optymalizacja zużycia energii w stosunku do wydajności
· Redukcja kosztów ręcznej obróbki
Organizacja
· Możliwość zastosowania jako element kompletnej linii produkcyjnej
· Prosta obsługa i krótki czas szkolenia operatora
· Solidna konstrukcja przystosowana do pracy wielozmianowej
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "winter gluemax twin-300"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc















































































































































































































































































































































