Używane Ima Combima (Softforming) 790 / K / Ii / R75 na sprzedaż (38 805)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Samochód do zadań specjalnych
Mercedes-BenzSK II 25/2634 K 6x4, Stahlmulde ca. 13m³
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 91 000 km, moc: 250 kW (339,91 KM), pierwsza rejestracja: 06/1996, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 13 500 kg, maksymalna waga ładunku: 12 500 kg, masa całkowita: 26 000 kg, rozmiar opony: 12R22.5, konfiguracja osi: 6x4, rozstaw osi: 3 600 mm, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: czerwony, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: euro2, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 2, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 4 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 340 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 200 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, kabina, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, podgrzewanie siedzenia, wspomaganie układu kierowniczego, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, magazyn główny, 1x komfortowy fotel, podgrzewanie fotela, elektryczne lusterka, 16-biegowa skrzynia manualna, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), ASR (system kontroli trakcji), hamulec silnikowy ze stałym dławieniem, przystawka odbioru mocy, centralny układ smarowania, blokada mechanizmu różnicowego, zawieszenie resorowe, klapa, osłona podwozia, szyberdach, czerwona plakietka ekologiczna. Rozstaw osi: 3600 mm. Zabudowa: używana wywrotka stalowa ok. 13 m³, ABS i ASR, stabilizator tylnej osi, czujnik zużycia okładzin hamulcowych, hamulec silnikowy ze stałym dławieniem, centralny układ smarowania, elastyczny system diagnostyczny (FDS), pojemność zbiornika paliwa: 300 l. DANE DOTYCZĄCE WYPOSAŻENIA PODANE BEZ GWARANCJI, zastrzega się możliwość zmian, sprzedaży pośredniej i błędów!
Dodpfxevhh Uye Adhoch
Ogłoszenia
Augsburg
708 km
Maszyna do produkcji napojów
RinkTyp KM 790/2 K
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1993, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 03/1827/93, moc: 7,5 kW (10,20 KM), Odkręcarka do skrzynek modułowych 2 x AfG 20 x 0,5. Maszyna może być również używana jako odkapslownik (wymagane dodatkowe akcesoria). W zestawie przenośnik rolkowy i kompletna dokumentacja. Możliwość oględzin maszyny na miejscu. Cena loco.
Dcjdpfx Adeyaywnjhoh
Ogłoszenia
Löhne
712 km
Maszyna do pakowania kartonów
DienstHK-II-N-K- 14"
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1991, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, numer maszyny/pojazdu: 1155, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Maszyna pakująca DIENST, typ HK-II-N-K-14", rok produkcji 1991
Dcjdpfx Aoxhfgcsdhjh

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Neuss
860 km
Nacinarka do szczelin Cut-n-Break K760II benzynowa
Husqvana DeutschlandCut-n-Break K 760 II
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa całkowita: 23 kg, Rok budowy: 2016, numer maszyny/pojazdu: 20161500027, Cięcie otworów do maks. 400 mm głębokości możliwe w kilku etapach roboczych. Do wykonywania wycinków i kanałów w betonie lub murze. Optymalna wydajność silnika dzięki wydajnej konstrukcji cylindrów, cyfrowemu zapłonowi oraz technologii silnika X-Torq. Para tarcz tnących z bardzo stabilnym rdzeniem i doskonałą wydajnością cięcia.
Djdpfx Ajxnm Ihsdhjch
Ogłoszenia
Győr
482 km
Maszyna do druku cyfrowego
MimakiUJF-3042MkII e
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, godziny pracy: 4 202 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: DM23E235, liczba wkładów z tuszem: 6, kanały kolorów: CMYK, rozdzielczość (maks.): 1 200 DPI (punkty na cal), całkowita długość: 1 355 mm, całkowita szerokość: 1 290 mm, całkowita wysokość: 1 580 mm, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, napięcie wejściowe: 220 V, Stan niemalże idealny, tylko 25 m² wydrukowane!
Maszynę zakupiliśmy 15 miesięcy temu, kiedy miała dwa lata, z zamiarem drukowania etui na telefony komórkowe. Maszyna pochodziła oryginalnie jako egzemplarz pokazowy od węgierskiego importera w Budapeszcie. W międzyczasie działalność naszej firmy uległa zmianie, więc urządzenie zostało wykorzystane jedynie do kilkudziesięciu testowych wydruków.
Maszyna pracuje na atramentach LUS-120 w konfiguracji CMYK, biały oraz transparentny (lakier).
Istnieje możliwość obejrzenia urządzenia w naszej siedzibie.
Szczegóły techniczne i opis:
Stan: Używany – jak nowy (doskonały stan)
Dcsdpfx Aeyv Af Iodhjh
Rok produkcji: 2022
Łączna powierzchnia druku: tylko 25 m² (bardzo małe przebiegi)
Typ atramentu: LUS-120 (CMYK + biały + lakier)
Obszar druku: 300 x 420 mm
Maksymalna wysokość obiektu: 153 mm
Najważniejsze cechy i wyposażenie dodatkowe:
- Zintegrowana jednostka antystatyczna (jonizator): montaż fabryczny, zapewnia bezpyłowy nadruk i zapobiega rozprzestrzenianiu mgiełki atramentowej.
- Oryginalny stojak Mimaki: wliczony w cenę.
- Idealny stan głowic: 100% sprawności dysz (na życzenie dostępne zdjęcie testowego wydruku).
- Najnowsza seria „e”: zwiększona stabilność, precyzja i lepsza łączność.
Cena: 11 900 € + VAT (lub 4 500 000 HUF + VAT)
Lokalizacja: Węgry. Transport i ewentualne opakowanie organizuje kupujący.
Ogłoszenia
Kumelionys
403 km
2-wrzecionowa wielopiła do cięcia drewna
Juozo Limanto IĮJL32
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: ST D2 002, średnica tarczy piły: 250 mm, masa całkowita: 2 850 kg, szerokość cięcia (maks.): 450 mm, Dwuwrzecionowa wielopiłowa maszyna do cięcia drewna JL32
Stan dobry, sprawny
Maksymalnie 10 tarcz pił na osi o wymiarach 250mm x 70mm
Wymiary głównego wału: średnica 70mm, długość 420mm
Posuw cięcia: 5-25 m/min
Wymiary urządzenia: długość 2200mm, szerokość 1500mm, wysokość 1900mm
Masa obrabiarki: 2850kg
Dcedpey E Snqofx Adhoh
Napięcie: 380V
Moc głównego silnika: 30kW i 22kW (2950obr/min)
Moc silników posuwu: 0,75kW i 0,75kW (900obr/min)
Ogłoszenia
Borchen
710 km
Maszyna do druku cyfrowego
MimakiUJF-3042MkII e+Kebab, UV Primer, UV-DTF
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: DM2AE437, liczba wkładów z tuszem: 6, kanały kolorów: CMYK + Weiß + Lack, liczba głowic drukujących: 3, rozdzielczość (maks.): 1 200 DPI (punkty na cal), szerokość papieru (maks.): 300 mm, wysokość papieru (maks.): 420 mm, całkowita długość: 1 290 mm, całkowita szerokość: 1 355 mm, całkowita wysokość: 856 mm, odczyt licznika (kolor): 41, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, prąd wejściowy: 5 A, napięcie wejściowe: 230 V, Wyposażenie: procesor obrazów rastrowych, Tytuł: Mimaki UJF-3042 MkII e (rok prod. 2022) – Tylko 41 m²! W zestawie Kebab i Profesjonalny Pakiet Gratisowy (SURA, folie UV DTF A+B oraz podstawa maszynowa)
Opis przedmiotu:
Na sprzedaż oferujemy profesjonalny system druku UV najwyższej klasy: Mimaki UJF-3042 MkII e (rok produkcji 2022) z opcją Kebab najwyższej jakości. Maszyna sprzedawana jest w związku z likwidacją działalności i stanowi wyjątkową okazję na rynku wtórnym: według licznika urządzenie wykonało zaledwie 41 m² wydruków.
Otrzymujesz system w stanie fabrycznym w atrakcyjnej cenie używanej maszyny. Urządzenie było stale, bez przerw serwisowanych i ciągle podłączone do zasilania, zapewniając prawidłową realizację automatycznych cykli konserwacji i cyrkulacji (zabezpieczenie przed zatkaniem dysz).
Najważniejsze cechy techniczne i wyposażenie:
Model: Mimaki UJF-3042 MkII e (aktualna generacja)
Rok produkcji: 2022
Stan: Jak nowy (przebieg tylko 41 m²)
Konfiguracja: CMYK + biały + lakier (LH 100)
Opcja Kebab MkII: w zestawie (oryginalny system Mimaki do druku 360° na butelkach, szkle itp., cena nowego ok. 2 700 €)
Oprogramowanie: RasterLink 7 RIP w komplecie
🎁 EKSKLUZYWNY PAKIET GRATIS (Dodatkowe wyposażenie o wartości ok. 4000 €!)
W związku z likwidacją całej działalności przekazujemy do drukarki za darmo następujący profesjonalny sprzęt do przygotowania i wykończenia – nie ma możliwości sprzedaży osobnej tych komponentów. Kompletny pakiet startowy do produkcji bez zmartwień:
1. SURA Instruments Pyrosil GVE 2 HB
Profesjonalny system płomieniowania do silikatowania (obróbka wstępna powierzchni).
Zapewnia ekstremalną przyczepność na szkle, metalu, ceramice i plastiku.
W zestawie palnik ręczny, wąż gazowy oraz ok. 80% pozostałych aktywatorów adhezji.
Cena nowego: ok. 2 900,00 € netto
2. Pakiet startowy materiałowy
W zestawie komplet folii UV-DTF (A+B).
3. Solidna podstawa maszynowa
Dopasowany i stabilny stół / podstawa pod Mimaki.
Gwarantuje bezpieczną pracę maszyny i ergonomiczną wysokość obsługi.
Dodpfx Adoyr Aiwehech
Warunki sprzedaży i odbiór:
Sprzedaż wyłącznie w pakiecie, na podstawie faktury VAT z wyszczególnionym podatkiem.
Lokalizacja i odbiór:
Maszyna znajduje się w 33178 Borchen. Możliwość wykonania testu dysz podczas oględzin.
W przypadku zainteresowania lub chęci umówienia terminu prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną na portalu.
Ogłoszenia
Neukamperfehn
799 km
Zaciskową Wieszak belki kratownice półka
Nimar / 2.600 mm / K:80 x 40 mm / Farbe: grau
Zadzwoń
Stan: używany, Twoja osoba kontaktowa w naszym domu:
Mężczyźni: Andre Evering Mr: Marcel Brahmsa Mr: Simon puste dane techniczne do półki zaciskową przechodzenia:
Producent: Nimar
Typ: MI 50
Wchodzi w zakres dostawy:
01 x zaciskową rack poprzeczkę, używane
Materiał kolor: szary
Przechodzenie przez typ: MI 50
Pole profil: 80 x 40 mm
Szerokość wewnętrzna: 2.600 mm 02 x kołki blokujące, używane
Konstrukcja: całkowicie ocynkowane
Dsdpfx Aodh Ub Ajdhoch
Aby zabezpieczyć wiązkę
przed niezamierzonym podnoszenia
Nasze usługi w skrócie:
(Cena na zapytanie)
-Instalacja, budownictwo
nasze ogólne warunki montażu muszą być przestrzegane
-Okres testowania
Okres kontroli wg DIN EN 15635 przeprowadzane zgodne z BGR 234 wzrokowej dla wszystkich systemów półka
-Dostawy z własną flotą pojazdów
(bez absolutorium)
Ogłoszenia
Neukamperfehn
799 km
Zaciskową Wieszak belki kratownice półka
Nimar / 2.000 mm / K: 60x 40 mmFare: grau
Zadzwoń
Stan: używany, Twoja osoba kontaktowa w naszym domu:
Mężczyźni: Andre Evering Mr: Marcel Brahmsa Mr: Simon puste dane techniczne do półki zaciskową przechodzenia:
Producent: Nimar
Typ: MI 50
Wchodzi w zakres dostawy:
01 x zaciskową rack poprzeczkę, używane
Materiał kolor: szary
Przechodzenie przez typ: MI 50
Pole profil: 60 x 40 mm
Szerokość wewnętrzna: 2.000 mm 02 x kołki blokujące, używane
Konstrukcja: całkowicie ocynkowane
Aby zabezpieczyć wiązkę
przed niezamierzonym podnoszenia
Nasze usługi w skrócie:
(Cena na zapytanie)
Dodpjdh Ublofx Adhjch
-Instalacja, budownictwo
nasze ogólne warunki montażu muszą być przestrzegane
-Okres testowania
Okres kontroli wg DIN EN 15635 przeprowadzane zgodne z BGR 234 wzrokowej dla wszystkich systemów półka
-Dostawy z własną flotą pojazdów
(bez absolutorium)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Silnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownikSilnik Przeciwwybuchowy ATB 11 kW 1460 obr/min Ex ATEX II 2G falownik
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaż silnik elektryczny renomowanej firmy ATB Motorentechnik GmbH, wyprodukowany w Niemczech. Model CD160M-4, w wykonaniu przeciwwybuchowym ATEX II 2G, przystosowany do pracy z falownikiem. Dane techniczne: • Moc: 11 kW • Typ: CD160M-4 • Napięcie: 400 V Δ / 690 V Y • Prąd: 21 A / 12,1 A • Częstotliwość: 50 Hz • Obroty: 1460 min⁻¹ (4-biegunowy) • Cos φ: 0,85 • Klasa izolacji: F • Stopień ochrony: IP55 • Masa: 168 kg • Rok produkcji: 2007 • ATEX: II 2G EEx de IIC T4 – silnik do stref zagrożonych wybuchem gazu • Wał: średnica 42 mm, wielowypust
Dedpsxbd U Ejfx Adhech
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1981, NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
Dcodpfx Aezaddledhsh
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11167 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Dsdey Uxrhopfx Adhsch
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgonetka pick-up
RENAULTMaster III DoKa Pritsche KLIMA L3H1 3,5T
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 162 450 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 06/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 09/2026, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 7, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer pojazdu (do zapytań): 126
Dedpezbwngefx Adhjch
Wyposażenie specjalne:
Pakiet schowków, pełne osłony kół
Dodatkowe wyposażenie:
Półka nad deską rozdzielczą, poduszka powietrzna kierowcy, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, wskaźnik temperatury zewnętrznej, boczne światła obrysowe, asystent hamowania, obrotomierz, elektroniczny rozdział siły hamowania, filtr kabinowy: filtr pyłków, zabudowa: skrzynia standardowa, podwójna kabina, zbiornik paliwa: 80 l, kolumna kierownicy (kierownica) regulowana na wysokość, modernizacja modelu, silnik 2,3 l – 96 kW dCi Diesel, katalizator, rozstaw osi 4332 mm, pakiet dla palaczy, zestaw naprawczy do opon, niska emisja zgodnie z normą Euro 6, wskaźnik zmiany biegów, chlapacze przednie, tapicerka materiałowa, siedzenia w kabinie: 2. rząd – 4-osobowa kanapa, siedzenia w kabinie: fotel kierowcy regulowany na wysokość, szyby termoizolacyjne.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła z tarczą pływającą obrzynarka
WEINIGK 23T 245/120 laser
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7890
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 245mm
- szerokość wału dla obrzynarki 380mm
- szerokość wału dla wielopiły 320mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy dla obrzynarki 80mm
- średnica otworu tarczy dla wielopiły 65mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 900mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wkład do krótkich elementów
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
Dcsdpfx Adsy Rtbishjh
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- laser
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1900x1500x1800mm
- waga około 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wał z tarczą pływającą do obrzynania
– w komplecie tuleja do wielopiły
– laser
– wkład do krótkich elementów
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Składnik
Siemens6AV7894-0BH32-0AC0 Simatik HMI IPC 677C SN:VPC0851816 gebraucht - TOP Zustand
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Siemens 6AV7894-0BH32-0AC0 Simatik HMI IPC677C (Panel PC) 19" Touch Industrial PS, SN:VPC0851816, numer seryjny jak na zdjęciu, używany, dobry stan, 100% funkcjonalny, zakres dostawy jak na zdjęciach
Djdpfx Adsi Edhiohjch
Ogłoszenia
Tatabánya
488 km
Stół obrotowy, IMA MA AK2
IMAMA Retainer AK2
Zadzwoń
Stan: używany, Stół obrotowy, rotator spawalniczy, IMA MA Retainer AK2, maszyna używana
Producent: IMA Automation GMBH
Typ: MA Retainer AK2
Dcjdpfxoxupz Dj Adheh
Wymiary całkowite:
Szerokość: 1480 mm
Głębokość: 1480 mm
Wysokość: 1620 mm
Dane elektryczne: 400V;
Średnica stołu: 860 mm
Ogłoszenia
Karlsfeld
684 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter III 314 CDI L1H1 BOTT/KLIMA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 168 000 km, moc: 105 kW (142,76 KM), pierwsza rejestracja: 10/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: srebrny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, długość przestrzeni ładunkowej: 2 650 mm, Rok budowy: 2020, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, Wyposażenie specjalne:
- Pilot 3-przyciskowy do centralnego zamka
- Schowek nad przednią szybą
- Poduszka powietrzna po stronie pasażera
- Aktywny asystent odległości Distronic
- Pakiet akustyczny
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, oba
- Odłącznik akumulatora jednoprzewodowy
- Tuner DAB (cyfrowy odbiór radiowy)
- System wspomagania jazdy: aktywny asystent hamowania
- System wspomagania jazdy: aktywny asystent utrzymania pasa ruchu
- System wspomagania jazdy: Attention-Assist (czujnik zmęczenia)
- System wspomagania jazdy: rozpoznawanie znaków drogowych
- Pojazd bez systemu Start/Stop
- Pakiet wygłuszający zewnętrzny
- Dodatkowy klucz główny
- Tylne światła, częściowo LED
- Tylne drzwi (kąt otwarcia 270°)
- Pokrywa schowków lewa/prawa
Dcodpjxy A Hkefx Adheh
- Zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem
- Oświetlenie komfortowe w przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej
- System poduszek powietrznych głowy (Windowbag)
- Zbiornik paliwa główny: 92 l
- Pakiet ładowania deski rozdzielczej (dodatkowe złącza USB i gniazdo 12V)
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy przy ścianie bocznej
- Kierownica (kolumna regulowana mechanicznie)
- Lakier metalizowany
- System multimedialny MBUX (ekran dotykowy 7")
- System nawigacji dla MBUX
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Pakiet asysty parkowania
- Wyposażenie wycieraczek w czujnik deszczu
- Reflektory LED High Performance
- Poduszka barkowo-miedniczna (Thorax-Pelvis Sidebag) po stronie kierowcy
- System pasów bezpieczeństwa z sygnalizacją ostrzegawczą (strona pasażera)
- Fotele w kabinie: siedzenie kierowcy podgrzewane
- Fotele w kabinie: siedzenie kierowcy z podparciem lędźwiowym
- Fotele w kabinie: siedzenie komfortowe amortyzowane po stronie kierowcy
- Fotele w kabinie: niska skrzynia siedzenia kierowcy
- Szyby z termoizolacją (przednia szyba z filtrem pasowym u góry)
- Dodatkowe ogrzewanie (powietrzne) elektryczne
Dodatkowe wyposażenie:
- Trzecie światło stop
- Adaptacyjne światło hamowania
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
- Asystent ruszania pod górę
- System kontroli trakcji (ASR)
- Wskaźnik poziomu płynu do spryskiwaczy
- Wskaźnik temperatury zewnętrznej
- Automatyczne włączanie świateł mijania
- Uchwyt wejściowy do drzwi przesuwnych przy przegrodzie ładunkowej
- Elektroniczny rozdział siły hamowania (EBV)
- System wspomagania jazdy: asystent bocznego wiatru
- Automatyczna skrzynia biegów GTronic (9-biegowa)
- Nadwozie/zabudowa: furgon standardowy
- Keyless-Start
- Blokada rodzicielska
- Moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych
- Pełna przegroda ładunkowa
- Regulacja kąta świecenia świateł
- Homologacja samochodu ciężarowego
- System wezwania pomocy Mercedes-Benz
- Silnik 2,1 l – 105 kW CDI KAT
- Rozstaw osi 3259 mm
- Niska emisja spalin zgodnie z normą Euro 6d-TEMP
- Drzwi przesuwne po prawej stronie w przestrzeni ładunkowo-pasażerskiej
- System pasów bezpieczeństwa z sygnalizacją ostrzegawczą (strona kierowcy)
- Tapicerka: tkanina
- Fotele w kabinie: indywidualne siedzenie pasażera
- Felgi stalowe 6,5x16
- Akumulator AGM (Vlies) 92 Ah
- Wskaźnik odstępów międzyprzeglądowych Assyst
- Dopuszczalna masa całkowita: 3,50 t
Ogłoszenia
Włochy
849 km
UTIMAC ISOLA XD 38 II Siemens
UTIMACISOLA XD 38 II Siemens
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2016, moc silnika wrzeciona: 11 000 W, prędkość wrzeciona (maks.): 8 000 obr./min, masa całkowita: 3 900 kg, całkowita szerokość: 1 390 mm, całkowita wysokość: 1 745 mm, Średnica pręta (max.): 38 mm, długość produktu (maks.): 3 020 mm, liczba osi: 8, Ta 8-osiowa maszyna UTIMAC ISOLA XD 38 II Siemens została wyprodukowana w 2016 roku. Charakteryzuje się maksymalną pojemnością pręta Ø38 mm i prędkością wrzeciona 8000 obr. Maszyna posiada przeciwwrzeciono o prędkości 7000 obr/min i szybkim posuwie 32 m/min. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ tokarkę szwajcarską UTIMAC ISOLA XD 38 II Siemens, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Wrzeciono główne:
• Maks. pojemność pręta: 38 mm (opcjonalnie 42 mm)
• Skok (wersje): H = 320 mm; N = 90 mm; NH = 90 / 160 mm
• Szybki przesuw: 32 m/min
• Przeciwwrzeciono:
• Maks. pojemność pręta: 38 mm
• Skok: 280 mm
• Prędkość: 7000 obr.
• Moc silnika: 11 kW
• Pionowe osie płyty narzędziowej X1-Y1:
• Narzędzia tokarskie: 5 (16x16)
• Standardowe narzędzia obrotowe: 5
• Narzędzia obrotowe dla osi B: 4
• Stałe stacje wrzeciona: 5
• Moc narzędzia zmotoryzowanego: 2,6 kW
• Prędkość obrotowa narzędzia zmotoryzowanego: 6 000 obr.
• Szybki przesuw: 32 m/min
• Oś B:
• Regulacja kątowa: 145° (+90° / -55°)
• Liczba narzędzi: 6 (3 ER16 + 3 ER11)
• Prędkość obrotowa narzędzia zmotoryzowanego: 6000 obr.
• Moc silnika: 1,9 kW
• Wersja HY2:
• Stacje narzędziowe: 8 (4 stałe + 4 zmotoryzowane)
• Pojemność zbiornika chłodziwa: 230 l
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Djdpfxey U H Nne Adhjch
Driven Tools Yes
Ogłoszenia
Hlavní město Praha
388 km
Maszyna offsetowa
RYOBI IMAGIX CO.RYOBI RMGT 790 PF - 8
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2017, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Producent: RYOBI IMAGIX CO., Tokio, Japonia
Rok produkcji: 2017
• Liczba kolorów: 8 • Stan licznika: 36 mln odbitek • Maksymalny format arkusza: 788x600 mm (31,0"x23,6") • Maksymalna prędkość: 15 000 arkuszy/godz. • Nawilżanie: alkoholowe - Ryobi matic • Chłodzenie: Technotrans Alpha C • Zespół odwracający: 8+0 / 4+4 • Zdalne sterowanie: kałamarze i register - Ryobi PCS-G • Zakładanie płyt: automatyczne - Ryobi semi-RPC • Automatyczne mycie: wałków farbowych, dociskowych, obciągów offsetowych, płyt offsetowych • Odbiornik: wysoki • posypywacz • system wstępnego ustawiania prowadzenia bocznego • urządzenie antystatyczne • detektory podwójnych arkuszy - ultradźwiękowy i mechaniczny • Ryobi D matic • PDS-E Spectro jet • Dostępność: 28.07.2026
Djdsy Snwhspfx Adhjch
Powód sprzedaży: likwidacja firmy
Stan techniczny: sprawny, stan i zużycie adekwatne do wieku, zadbany
Nie pracuje na co dzień – istnieje możliwość obejrzenia przy uruchomieniu po wcześniejszym uzgodnieniu.
Ogłoszenia
Düsseldorf
856 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter III Kasten 314 CDI FWD L1 H1*AHK*Klima*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 125 000 km, moc: 105 kW (142,76 KM), pierwsza rejestracja: 11/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 12/2026, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Mercedes-Benz Sprinter wysokoprzedziałowa furgon 314 CDI 9G-TRONIC
Niemiecki pojazd z leasingu Mercedes Benz Leasing Bank.
1 właściciel – stan idealny.
Dsdpjy N I I Ijfx Adhjch
Hak holowniczy (AHK)
Wyposażenie dodatkowe:
Pilota 3-przyciskowy do centralnego zamka, listwy aluminiowe przy wejściu przez drzwi przesuwne, gniazdo przyczepy 13-stykowe, podłokietnik kierowcy i pasażera, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne, pakiet podstawowy, tuner DAB (cyfrowe radio), lampa sufitowa w przestrzeni ładunkowej z czujnikiem drzwi, tachograf sterowany z przodu pod podsufitką, zawieszenie: stabilizacja poziomu I, szyby w tylnych drzwiach, dywaniki gumowe, alternator 230A, system redukcji hałasu zewnętrznego, uchwyt na napoje z przodu, uchwyt na siedzeniu środkowym podwójnym pasażera, uchwyty słupka A, podgrzewana tylna szyba, tylne drzwi otwierane pod kątem 270°, podłoga drewniana w przestrzeni ładunkowej, pokrywy schowków lewa/prawa strona, zestaw wskaźników z wyświetlaczem kolorowym, komfortowe oświetlenie kabiny/paki, filtr paliwa z separatorem wody, ramka grilla w kolorze nadwozia, pakiet ładowania deski rozdzielczej (dodatkowe porty USB i gniazdo 12V), przegroda ładunkowa z oknem, kanał kablowy przy portalu tylnym, kanał kablowy na ścianie bocznej, system multimedialny MBUX (ekran dotykowy 7"), przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, pakiet parkowania z kamerą cofania, pakiet dla palaczy, koło zapasowe na pełnym ogumieniu, uchwyt na koło zapasowe pod końcem ramy wraz z podnośnikiem, lusterko wewnętrzne, wycieraczki z czujnikiem deszczu, chlapacze tylne, komfortowy zagłówek fotela kierowcy, podwójny fotel pasażera w kabinie, fotel kierowcy komfortowy, fotel kierowcy z podparciem lędźwiowym, stopień przy tylnych drzwiach, port USB środkowy pod deską rozdzielczą (tylko ładowanie), wysokie plastikowe okładziny w przestrzeni ładunkowej (do dachu), okładzina tylnej ściany, szyny mocujące – ściana boczna przy listwie, szyny mocujące – ściana boczna przy ramie dachowej, wzmocniona oś przednia, przygotowanie do tachografu, podnośnik, izolacja cieplna kabiny, szyby termoizolacyjne (przednia z filtrem paskowym górnym), dodatkowe ogrzewanie (powietrze) elektryczne
Pozostałe wyposażenie:
Trzecie światło stop, adaptacyjne światło hamowania, poduszka powietrzna kierowcy, asystent ruszania pod górę, system kontroli trakcji (ASR), wskaźnik poziomu płynu do spryskiwacza, wskaźnik temperatury zewnętrznej, asystent hamowania, automatyczne włączanie świateł mijania, uchwyt wejściowy do drzwi przesuwnych na przegrodzie ładunkowej, elektroniczny rozdział siły hamowania (EBV), asystent bocznego wiatru, automatyczna skrzynia biegów G-Tronic 9-stopniowa, nadwozie: furgon wysokoprzedziałowy standard, Keyless-Start, blokada bezpieczeństwa dzieci, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, zbiornik paliwa 65 l, regulacja wysokości świateł, rejestracja jako pojazd ciężarowy, system Mercedes-Benz eCall, silnik 2.1 L – 105 kW CDI KAT, rozstaw osi 3259 mm, norma emisji spalin Euro 6d-TEMP, przesuwne drzwi po prawej w przestrzeni bagażowej/kabinie, system ostrzegania o niezapiętych pasach (kierowca, pasażer), tapicerka materiałowa, system Start/Stop, akumulator żelowy 92 Ah, wskaźnik przeglądu serwisowego Assyst, dopuszczalna masa całkowita 3,5 t, czujnik deszczu
* Informacja dla doradców handlowych
* +
* NA JAZDĘ PRÓBNĄ LUB OGLĘDZINY WYMAGANA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TERMINU
* +
* Możliwa zamiana i finansowanie.
* Nie wyklucza się błędów wprowadzania danych.
Ogłoszenia
Lennestadt
777 km
Maszyna do oklejania krawędzi części formowanych
IMAHKA
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2001, Ręczna okleiniarka krawędzi IMA HKA okleiniarka krawędzi elementów formowanych
Ręczna okleiniarka krawędzi IMA HKA to uniwersalne urządzenie służące do ręcznego nakładania obrzeży lub pasków forniru na elementy w kształcie paneli. Nadaje się do materiałów takich jak płyty wiórowe, płyty stolarskie i płyty MDF. Urządzenie można obsługiwać zarówno ręcznie, jak i na stole obróbczym, co pozwala na dużą elastyczność zastosowania. Rok produkcji 2001. Jeśli potrzebujesz zacisków próżniowych, możesz je kupić nowe i używane w naszym sklepie
HKA składa się z dwóch głównych komponentów:
Dcedpfx Adsv N Nn Dohsh
1. Urządzenie ręczne: automatycznie podaje taśmę krawędziową, nakłada klej i dociska ją do obrabianego przedmiotu.
2. Stół obróbczy: zawiera pompę próżniową, regulator temperatury i różne elementy sterujące. Urządzenie przenośne można zawiesić na kablu, co ułatwia pracę.
Procedura:
• Prowadzony przedmiot obrabiany: Urządzenie ręczne jest przymocowane do stołu obróbczego, a przedmiot obrabiany jest przesuwany ręcznie.
• Urządzenie ręczne prowadzone: przedmiot obrabiany jest mocowany za pomocą przyssawek próżniowych, a urządzenie ręczne jest prowadzone.
Dane techniczne:
• Szerokość robocza: 90 mm
• Grubość krawędzi: 0,4 - 3 mm
• Grubość panelu: 16 - 45 mm
• Podawanie pasków: 20 - 50 mm
• Pobór mocy: 2,6 kW
• Pompa próżniowa 6 cbm/h
• Minimalny promień zewnętrzny: zależy od przydatności gięcia materiału krawędzi
• Minimalny promień wewnętrzny: 150 mm, w zależności od właściwości materiału
Wyposażenie dodatkowe:
• Wieszak do mocowania balansera sprężynowego
• Stół zaciskowy próżniowy
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Hagenow
561 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter III 315 CDI GTronic KLIMA+KAMERA+TEMPOMAT
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 179 509 km, moc: 110 kW (149,56 KM), pierwsza rejestracja: 09/2022, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 327 kg, maksymalna waga ładunku: 1 173 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozstaw osi: 4 325 mm, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 787 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 900 mm, Rok budowy: 2022, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, system immobilizera, tempomat, światła przeciwmgielne, Stopień wejściowy tylny, wykończenie wnętrza, podłoga ładunkowa z drewna, wzmocnione zawieszenie, wersja długa, zdatny do jazdy, osłona przeciwsłoneczna, przegroda ładunkowa, bezwypadkowy, szyby termoizolacyjne, zegar i obrotomierz, złącze iPad/iPod, 5-drzwiowy, pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, norma Euro 6d, zielona plakietka ekologiczna (4), nowa inspekcja, felgi stalowe, koło zapasowe, kamera cofania, kolor czarny, prawe drzwi przesuwne, łopatki do zmiany biegów, czujniki parkowania, kamera cofania, system kontroli trakcji, elektryczne podnośniki szyb, radio, wskaźnik temperatury zewnętrznej, szyby barwione, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne, asystent hamowania, komfortowe fotele, napęd na tylne koła, trzecie światło stop, podłokietnik środkowy, wersja na rynek niemiecki, nowy przegląd techniczny HU/AU, schowek nad przednią szybą, schowek pod deską rozdzielczą po stronie pasażera, adaptacyjne światło hamowania, automatyczne włączanie świateł mijania, uchwyt wejściowy przy ścianie działowej przedziału bagażowego, asystent bocznego wiatru, system bezkluczykowego startu, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, kierownica (regulowana kolumna kierownicy), boczne światła obrysowe, system wezwania alarmowego Mercedes-Benz, system start/stop silnika, światła do jazdy dziennej, akumulator AGM 92 Ah, schowek w podsufitce kabiny, aluminiowe listwy przy wejściu drzwiami przesuwnymi, system audio MB z radiem, USB i Bluetooth (zestaw głośnomówiący), tuner DAB (radio cyfrowe), oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej z czujnikiem drzwi, uchwyt wejściowy na tylnej prawej słupku, zawieszenie: stabilizacja poziom II, dywaniki gumowe, tempomat, dodatkowy klucz główny, tylne drzwi (kąt otwarcia 270 stopni), podłoga drewniana w przestrzeni ładunkowej, klapka schowka, klimatyzacja automatyczna (Tempmatik), oświetlenie komfortowe w przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej, główny zbiornik paliwa 93 l, pakiet ładunkowy deski rozdzielczej (dodatkowe złącza USB i gniazdo 12V), LEDowe oświetlenie przestrzeni ładunkowej, kanał kablowy przy portalu tylnym, kanał kablowy przy ścianie bocznej, kierownica wielofunkcyjna, reflektory przeciwmgielne z funkcją oświetlenia zakrętów, koło zapasowe na pełnym ogumieniu, uchwyt koła zapasowego pod końcem ramy wraz z podnośnikiem, kamera cofania z ...
Dodpfx Adew T Rrpjhjch
Ogłoszenia
Hagenow
561 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter III 315 CDI GTronic KLIMA+KAMERA+TEMPOMAT
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 179 509 km, moc: 110 kW (149,56 KM), pierwsza rejestracja: 09/2022, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 327 kg, maksymalna waga ładunku: 1 173 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozstaw osi: 4 325 mm, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 787 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 900 mm, Rok budowy: 2022, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, system immobilizera, tempomat, światła przeciwmgielne, Stopień wejściowy z tyłu, wykończenie wnętrza, drewniana podłoga ładunkowa, wzmocnione zawieszenie, wersja długa, zdatny do jazdy, osłona przeciwsłoneczna, przegroda, bezwypadkowy, szyby termoizolacyjne, zegar i obrotomierz, złącze iPad/iPod, 5-drzwiowy, od pierwszego właściciela, serwisowany w ASO, Euro6d, zielona plakietka ekologiczna (4), nowy przegląd techniczny, felgi stalowe, koło zapasowe, kamera cofania, czarny, drzwi przesuwne po prawej stronie, łopatki do zmiany biegów, czujniki parkowania, kamera parkowania, system kontroli trakcji, elektryczne podnośniki szyb, radio, wskaźnik temperatury zewnętrznej, przyciemniane szyby, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne, asystent hamowania, komfortowe fotele, napęd na tył, trzecie światło stop, podłokietnik środkowy, wersja niemiecka, nowy przegląd techniczny i emisji spalin, schowek nad przednią szybą, schowek pod deską rozdzielczą od strony pasażera, adaptacyjne światło hamowania, automatyczne włączanie świateł mijania, uchwyt wejściowy do drzwi przesuwnych na przegrodzie ładunkowej, asystent bocznego wiatru, system bezkluczykowego uruchamiania, moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych, kierownica (regulowana kolumna), światła obrysowe boczne, system alarmowy Mercedes-Benz, system Start/Stop silnika, światła do jazdy dziennej, akumulator typu AGM 92 Ah, schowek w podsufitce kabiny kierowcy, aluminiowe listwy przy wejściu do drzwi przesuwnych, system audio MB Radio z USB i Bluetooth, cyfrowy tuner DAB, oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej z kontaktem drzwiowym, uchwyt wejściowy na tylnej prawej kolumnie, zawieszenie: stabilizacja poziomu II, dywaniki gumowe, tempomat, dodatkowy główny klucz, tylne drzwi (kąt otwarcia 270°), drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, klapka schowka, klimatyzacja automatyczna (Tempmatik), oświetlenie komfortowe w kabinie pasażerskiej/ładunkowej, zbiornik paliwa: główny 93 litry, pakiet ładowania deski rozdzielczej (dodatkowe gniazda USB i 12V), lampka LED w przestrzeni ładunkowej, kanał kablowy przy portalu tylnym, kanał kablowy przy ścianie bocznej, multifunkcyjna kierownica, światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, koło zapasowe w rozmiarze jezdnym, uchwyt na koło zapasowe pod ramą z podnośnikiem, kamera cofania z
Dodpfx Aew T Rrvedhsch
Ogłoszenia
Hilden
849 km
Furgon z wysokim dachem
RENAULTMaster III Kasten L3H2 Klima Tempomat AHK 2,5T
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 297 000 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 04/2017, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 198 mm, całkowita szerokość: 2 070 mm, całkowita wysokość: 2 549 mm, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Na sprzedaż oferowany jest zadbany Renault Master furgon L3-H2 z cenionym na całym świecie silnikiem diesla o pojemności 2,3 litra.
* Samochód w dobrym stanie technicznym!
* Pojazd niemiecki
* Regularnie serwisowany
* Norma Euro 6
* Drugi właściciel
* Faktura VAT
Wyposażenie:
* Furgon L3-H2
* Klimatyzacja
* Tempomat
* Hak holowniczy
* Drzwi przesuwne po obu stronach
* Homologacja ciężarowa
* 3 miejsca siedzące
* Podgrzewane lusterka zewnętrzne
Dodsy T T Rpjpfx Adhsch
* Elektryczne lusterka zewnętrzne
* Elektryczne szyby
* Centralny zamek
* i inne...
Dane techniczne:
* Dopuszczalna masa całkowita: 3500 kg
* Masa własna: ok. 2090 kg
* Ładowność: 1410 kg
* Maksymalna masa przyczepy: 2500 kg
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
- Atrakcyjne finansowanie przy współpracy z naszym bankiem partnerskim
- Transport wybranego pojazdu na terenie całego kraju
- Odkup auta używanego na korzystnych warunkach
- Tablice wywozowe (5-dniowe/celne) zazwyczaj dostępne w tym samym dniu
- Odbiór z lotniska lub dworca
Wszystkie pojazdy są profesjonalnie przygotowane i czyste pod względem higienicznym! Szczegóły: Dezynfekcja wnętrza oraz układu wentylacji metodą ozonowania. Dwustopniowa polerka lakieru z ewentualną korektą i Smart Repair.
Każde auto przeszło dokładny przegląd techniczny, obejmujący wymianę wszystkich płynów, filtrów i innych czynności serwisowych, o które nie musisz się martwić.
Opcjonalnie możemy zaprezentować samochód na wybranej przez Ciebie niezależnej stacji kontroli lub w warsztacie.
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą – jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.
W przypadku pytań, uwag lub indywidualnych potrzeb – prosimy o kontakt.
Więcej informacji oraz wgląd w naszą filozofię działalności na naszej stronie.
Wyposażenie dodatkowe:
Drzwi tylne dwuskrzydłowe przeszklone, tylna szyba ogrzewana, przegroda przestrzeni ładunkowej wyłożona, pakiet Komfort-Plus, przegroda przestrzeni ładunkowej z oknem (kratowane), pełne kołpaki, przesuwne drzwi lewe przeszklone, przesuwne drzwi prawe przeszklone, wysoka zabudowa drewniana przestrzeni ładunkowej, zaczepy do mocowania ładunku po bokach
Pozostałe wyposażenie:
Półka nad kabiną, poduszka powietrzna kierowcy, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, wskaźnik temperatury zewnętrznej, boczne światła obrysowe, asystent hamowania, obrotomierz, elektroniczny rozdział siły hamowania, filtr pyłkowy, zabudowa typu furgon standard, bak 105 l, kolumna kierownicy regulowana wysokościowo, modernizacja modelu, silnik 2,3 l – 96 kW dCi Diesel KAT, rozstaw osi 4332 mm, pakiet dla palaczy, zestaw naprawczy do opon, niska emisja spalin zgodnie z normą Euro 6, wskaźnik zmiany biegów, chlapacze przednie, listwy boczne ochronne, tapicerka: tkanina, podwójne siedzenie pasażera w kabinie, fotel kierowcy z regulacją wysokości, zaczepy do mocowania ładunku na podłodze przestrzeni ładunkowej, szyby termoizolacyjne, dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
Ogłoszenia
Hilden
849 km
Furgon blaszak
RENAULTMaster III Kasten L3H2 Klima Tempomat AHK 2,5T
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 297 000 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 04/2017, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 198 mm, całkowita szerokość: 2 070 mm, całkowita wysokość: 2 549 mm, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Na sprzedaż oferowany jest zadbany Renault Master furgon L3-H2 z cenionym na całym świecie silnikiem diesla o pojemności 2,3 litra.
* Samochód w dobrym stanie technicznym!
Djdpoy T T Rvofx Adhsch
* Pojazd niemiecki
* Regularnie serwisowany
* Norma Euro 6
* Drugi właściciel
* Faktura VAT
Wyposażenie:
* Furgon L3-H2
* Klimatyzacja
* Tempomat
* Hak holowniczy
* Drzwi przesuwne po obu stronach
* Homologacja ciężarowa
* 3 miejsca siedzące
* Podgrzewane lusterka zewnętrzne
* Elektryczne lusterka zewnętrzne
* Elektryczne szyby
* Centralny zamek
* i inne...
Dane techniczne:
* Dopuszczalna masa całkowita: 3500 kg
* Masa własna: ok. 2090 kg
* Ładowność: 1410 kg
* Maksymalna masa przyczepy: 2500 kg
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
- Atrakcyjne finansowanie przy współpracy z naszym bankiem partnerskim
- Transport wybranego pojazdu na terenie całego kraju
- Odkup auta używanego na korzystnych warunkach
- Tablice wywozowe (5-dniowe/celne) zazwyczaj dostępne w tym samym dniu
- Odbiór z lotniska lub dworca
Wszystkie pojazdy są profesjonalnie przygotowane i czyste pod względem higienicznym! Szczegóły: Dezynfekcja wnętrza oraz układu wentylacji metodą ozonowania. Dwustopniowa polerka lakieru z ewentualną korektą i Smart Repair.
Każde auto przeszło dokładny przegląd techniczny, obejmujący wymianę wszystkich płynów, filtrów i innych czynności serwisowych, o które nie musisz się martwić.
Opcjonalnie możemy zaprezentować samochód na wybranej przez Ciebie niezależnej stacji kontroli lub w warsztacie.
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą – jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.
W przypadku pytań, uwag lub indywidualnych potrzeb – prosimy o kontakt.
Więcej informacji oraz wgląd w naszą filozofię działalności na naszej stronie.
Wyposażenie dodatkowe:
Drzwi tylne dwuskrzydłowe przeszklone, tylna szyba ogrzewana, przegroda przestrzeni ładunkowej wyłożona, pakiet Komfort-Plus, przegroda przestrzeni ładunkowej z oknem (kratowane), pełne kołpaki, przesuwne drzwi lewe przeszklone, przesuwne drzwi prawe przeszklone, wysoka zabudowa drewniana przestrzeni ładunkowej, zaczepy do mocowania ładunku po bokach
Pozostałe wyposażenie:
Półka nad kabiną, poduszka powietrzna kierowcy, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, wskaźnik temperatury zewnętrznej, boczne światła obrysowe, asystent hamowania, obrotomierz, elektroniczny rozdział siły hamowania, filtr pyłkowy, zabudowa typu furgon standard, bak 105 l, kolumna kierownicy regulowana wysokościowo, modernizacja modelu, silnik 2,3 l – 96 kW dCi Diesel KAT, rozstaw osi 4332 mm, pakiet dla palaczy, zestaw naprawczy do opon, niska emisja spalin zgodnie z normą Euro 6, wskaźnik zmiany biegów, chlapacze przednie, listwy boczne ochronne, tapicerka: tkanina, podwójne siedzenie pasażera w kabinie, fotel kierowcy z regulacją wysokości, zaczepy do mocowania ładunku na podłodze przestrzeni ładunkowej, szyby termoizolacyjne, dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "ima combima (softforming) 790 / k / ii / r75"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




















































































































































































































































































































































