Używane Czterostronna Gilotyna Monguzzi na sprzedaż (852)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościówka czterostronna
Kupfermühleszerokość 60 cm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7679
Gjdpjy T Rhxsfx Akgebn
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- elektryczna regulacja blatu góra/dół
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
– z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- odrzutniki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
– z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka ciągnąca, zębata
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 5,5kW
- 2 wały gładkie, ciągnące
– z tyłu:
- 2 wrzeciona boczne + docisk
1) pionowe prawe 100mm 4kW
2) pionowe lewe 100mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- manualne ustawianie szerokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- wymiary dł/szer/wys 2500x1800x600mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– 2 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 56900 PLN
Cena netto: 13550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka 800mm
Kupfermühlena 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7641
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 800mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- dociski
- wał profilujący 800mm, 4 nożowy ( założone 3 noże proste, 1 nóż profilowy)
- docisk
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka gładka, poślizgowa, dzielona
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
Gjdpfx Asy T Rgzekgobn
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 90mm 4kW
2) pionowe lewe 90mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 350mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 40mm
- na wyprowadzeniu: 4 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/14/9/18/11,5/23m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- średnice króćca odciągu 3×180, 130mm
- wymiary dł/szer/wys 3100x2000x1900mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 3 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 64900 PLN
Cena netto: 15450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
GUBISCHNMP 220/4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7995
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 240mm
- max wysokość strugania 140mm
4 wrzeciona:
1) poziome dolne 240mm 5,6kW
2) pionowe prawe 140mm 5,6kW
3) pionowe lewe 140mm 7,5kW
4) poziome górne 240mm, regulowane elektrycznie góra/dół 0,37kW - 7,5kW
- średnica wszystkich wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół i prawo/lewo
- z góry 5 wałków ciągnących, zębatych, skrętnych w tym 1 podwójny
- z góry 2 wałki wyprowadzające, gumowe, ciągnące
- z dołu na wyjściu wałek metalowy, ciągnący, dzielony
- wałki dociskane pneumatycznie
- z boku 3 dociski
- elektryczne ustawianie grubości strugania 0,37kW
- długość blatu wprowadzającego 2080mm
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
Gbsdpfx Aoy T N Ahokgen
- posuw na wałkach Kardana
- silnik posuwu 3,7kW
- centralne smarowanie
- średnice króćców odciągu 4x125mm
- wymiary dł/szer/wys 3600x1650x1700mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki GUBISCH
– na 4 głowice
– dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7840 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Radom
150 km
Gilotyna do cięcia papieru
Polar Mohr 92 EDPaper Cutting Guillotine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Polar Mohr 92 ED Gilotyna do cięcia papieru
Maszyna po serwisie, gotowa do pracy. Najbardziej ceniona marka gilotyn, produkt flagowy.
Dane techniczne:
Szerokość cięcia: 920 mm
Wysokość stosu: 130 mm
Programator z kolorowym wyświetlaczem
Stół powietrzny
Fotokomórki
Powierzchnia stołu chromowana
Napęd śrubowy stołu tylnego
Optyczna linia cięcia
Powiększone stoły boczne
Wymiana noża przez panel sterowania
Waga: 1890 kg
Zasilanie: 380V
W komplecie dokumentacja, zestaw narzędzi, narzędzie do bezpiecznej wymiany noża, klocek opukowy, nóż zapasowy oraz jeden nóż maszynowy.
Gbsdey Sfbqopfx Akgen
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
Gsdpfey Ti R Ejx Akgsbn
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
GILOTYNA HYDRAULICZNA NOŻYCE 8x3200
Metal Technics PolskaGILOTYNA HYDRAULICZNA MTP 8x3200
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, typ sterowania: Sterowany przez PLC, stopień automatyzacji: automatyczny, typ uruchamiania: hydrauliczny, model sterownika: E21S, częstotliwość skoków (maks.): 12 obr/min, grubość blachy (maks.): 8 mm, grubość blachy aluminiowej (maks.): 8 mm, maks. grubość blachy mosiężnej: 8 mm, maks. grubość blachy miedzianej: 8 mm, grubość blachy stalowej (maks.): 8 mm, maks. grubość blachy nierdzewnej: 8 mm, wysokość stołu: 800 mm, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 7 300 kg, całkowita długość: 3 850 mm, całkowita szerokość: 2 345 mm, całkowita wysokość: 1 620 mm, okres gwarancji: 12 miesiące, Wyposażenie: Tabliczka znamionowa dostępna, dokumentacja / instrukcja obsługi, HYDRAULICZNE NOŻYCE GILOTYNOWE
8 X 3200 mm
Hydrauliczne nożyce gilotynowe używane są do cięcia prostoliniowego arkuszy i pasów z blach stalowych, metali kolorowych i innych materiałów.
Dane techniczne:
Maksymalna grubość ciętej blachy: 8 mm
Gbodpfx Ajyt E U Eekgon
Maksymalna długość ciętej blachy: 3200 mm
Kąt natarcia noża: 1° 30'
Liczba skoków na minutę: 12
Przesuw zderzaka: 600 mm (standard)
Rozstaw ścian bocznych: 3450 mm
Długość noży: 3300 mm
Wysokość stołu: 800 mm
Moc silnika: 11 kW
Waga: 7300 kg
Wymiary maszyny (D x S x W): 3850 x 2345 x 1620 mm
Wyposażenie:
Tylny zderzak napędzany silnikiem elektrycznym
Prowadnica kulowe zderzaka
Hydrauliczne dociski blachy na całej długości cięcia
Ostrza dzielone z możliwością wymiany tylko uszkodzonego segmentu
Regulacja szczeliny między nożami
Kulowe prowadnice blachy na stole
Suporty przednie
Przedni zderzak z miarą
Tylna osłona bezpieczeństwa
Przednia osłona bezpieczeństwa
Pedał nożny
Sterownik E21S
Podświetlona linia cięcia
Warunki dostawy:
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Czterostronna strugarka Weinig Unimat Gold
WeinigUnimat Gold
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna używana
Rok budowy: 2004
Wyposażenie i dane techniczne:
- Liczba motogodzin: ok. 5000
- Szerokość strugania: 230 mm
- Wysokość strugania: 120 mm
- Liczba wrzecion: 6
- Wrzeciona dolne: 2
- Wrzeciono prawe: 1
- Wrzeciono lewe: 1
- Wrzeciona górne: 2
- Układ wrzecion: dolne / prawe / lewe / górne / górne / dolne
- Moc silników (kW): 11 / 7,5 / 7,5 / 11 / 11 / 11
- Maks. obroty wrzecion: 6800 obr./min
- Średnica wrzecion: 40 mm
- Posuw: maks. 30 m/min
- Posuw: bezstopniowa regulacja
- Silnik posuwu: 4 kW
- Silnik główny: 11 kW
- Frez wstępny
- Powierzchnia stołu roboczego chromowana
- Długość stołu podawczego: 2000 mm
- Wałki stołu napędzane
- Pompa środka poślizgowego: ręczna
- Docisk górny: pneumatyczny
- Napęd: rolki posuwowe z wałem przegubowym (kardan)
- Całkowite zapotrzebowanie na moc: 80 kW
- Wymiary: 4100 x 2050 x 1900 mm
Maszyna oferowana bez narzędzi; używane narzędzia mogą być dostarczone na życzenie.
Dostępność: od zaraz
Miejsce składowania: Röllbach
Gbsdpfeyxyaujx Akgjn
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Czterostronna strugarka
WEINIGPowermat 400 mit RF 15
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5-30 m/min.
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 400 z HSK/Powerlock, sterowanie CNC osiowe i promieniowe
-----
Maszyna jest obecnie przygotowywana w naszym zakładzie!
Zdjęcia przed demontażem oraz aktualnie w trakcie procesu przygotowania!
Podsumowanie:
-----
5 wrzecion, 8.000 obr./min
4 x HSK/Powerlock
Osiowe i promieniowe ustawianie wrzecion sterowane CNC
Posuw ustawiany i pozycjonowany CNC
Płyty stołu z nożami prowadzącymi przy wrzecionie 2 i 3
W zestawie powrót materiału Weinig/Neumann typ RF 15
Szczegółowy opis:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20-230 mm
Wysokość robocza: 8-120 mm
Gjdpfxjyy A Iqj Akgobn
1. Uchwyt narzędzia – dolny
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 145 mm
Zakres przesuwu osiowego: 5 mm
Urządzenie do wręgowania
MarathonCoatin dla wkładki stołu przed 1. dolnym uchwytem narzędziowym
2. Uchwyt narzędzia – PowerLock – prawy
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Wspólny silnik z lewym uchwytem narzędzia
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia 40 mm pod stołem: 93 - 200 mm
Średnica obwodu narzędzia 55 mm pod stołem: 93 - 180 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 163 mm
Maks. średnica narzędzia za płaszczyzną oporową: 180 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo
Płyty stołu z nożami prowadzącymi
3. Uchwyt narzędzia – PowerLock – lewy
-----
Silnik z hamulcem: wspólny z 2. wrzecionem
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia 40 mm pod stołem: 93 - 200 mm
Średnica obwodu narzędzia 55 mm pod stołem: 93 - 180 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 163 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo i promieniowo
Płyty stołu z nożami prowadzącymi
4. Uchwyt narzędzia – PowerLock – górny
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 200 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 180 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 40 mm
Dzielony docisk przed górnym uchwytem narzędziowym, ustawiany na obwód narzędzia, odchylany i sprężynowy.
Docisk przed i odprowadzanie za górnym uchwytem narzędziowym z elektronicznymi wyświetlaczami cyfrowymi, zintegrowanymi z funkcją pamięci.
Wrzeciono sterowane CNC promieniowo.
5. Uchwyt narzędzia – PowerLock – dolny
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 200 mm
Maks. głębokość profilowania: 15 mm
Zakres przesuwu osiowego: 35 mm
System posuwu
-----
Posuw z regulacją częstotliwości, płynna regulacja z hamulcem: 4 kW, 5 - 30 m/min
Wałek wprowadzający przed 1. dolnym narzędziem sterowany pneumatycznie góra/dół
Walce z zębami „Durofer-Spitzzahn” (patent Weinig) z ogranicznikiem głębokości i samoczyszczące…
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Czterostronna strugarka
KUPERSWT XL-6
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2011, Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 150 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2000 mm
Silnik posuwu: 5,5 kW
Prędkość posuwu: 7-36 m/min
Czterostronna strugarka Kuper SWT 23 XL-6
-----
Maszyna sprawdzona pod względem funkcjonalności!
Zakres szerokości roboczej: 18 - 230 mm
Zakres wysokości roboczej: 8 - 150 mm
Układ wrzecion:
1. Wrzeciono - dolne
-----
Moc: 5,5 kW
Obroty: 6.200 obr/min, w tym hamulec
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość wrzeciona: 240 mm
Średnica obrotowa: 160 mm
Regulacja: ręczna osiowa i promieniowa
2. Wrzeciono - prawe
-----
Moc: 5,5 kW
Obroty: 6.200 obr/min, w tym hamulec
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość wrzeciona: 160 mm
Średnica obrotowa: 125 mm; min. 110 mm - max. 200 mm
Regulacja: ręczna osiowa i promieniowa wg mechanicznego wskaźnika cyfrowego
Regulacja: pionowa 35 mm poniżej stołu
3. Wrzeciono - lewe
-----
Moc: 7,5 kW
Obroty: 6.200 obr/min, w tym hamulec
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość wrzeciona: 160 mm
Średnica obrotowa: 125 mm; min. 110 mm - max. 200 mm
Regulacja: ręczna osiowa i promieniowa wg mechanicznego wskaźnika cyfrowego
Regulacja: pozioma 18 - 230 mm przy 125 mm średnicy,
pionowa 35 mm poniżej stołu
4. Wrzeciono - górne
-----
Gedpfx Akjyyqnlsgsbn
Moc: 7,5 kW
Obroty: 6.200 obr/min, w tym hamulec
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość wrzeciona: 240 mm
Średnica obrotowa: 125 mm; min. 120 mm - max. 200 mm
Regulacja: ręczna osiowa i elektryczna promieniowa wg mechanicznego wskaźnika cyfrowego
Regulacja: pionowa 8 - 150 mm przy 125 mm średnicy,
osiowa 26 mm
5. Wrzeciono - górne
-----
Moc: 7,5 kW
Obroty: 7.200 obr/min, w tym hamulec
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość wrzeciona: 240 mm
Średnica obrotowa: 125 mm; min. 120 mm - max. 200 mm
Regulacja: ręczna osiowa i elektryczna promieniowa wg mechanicznego wskaźnika cyfrowego
Regulacja: pionowa 8 - 150 mm przy 125 mm średnicy,
osiowa 26 mm
6. Wrzeciono - dolne
-----
Moc: 7,5 kW
Obroty: 7.200 obr/min, w tym hamulec
Średnica wrzeciona: 40 mm
Długość wrzeciona: 240 mm
Średnica obrotowa: 125 mm; min. 110 mm - max. 250 mm
Regulacja: pionowa ręczna wg mechanicznego wskaźnika cyfrowego, ręczna osiowa
Regulacja: promieniowa 8 - 150 mm przy 125 mm średnicy
także osiowa 35 mm
Dodatkowe informacje:
-----
- Płynna regulacja prędkości posuwu, 7-36 m/min, silnik 5,5 kW
- Elektr. regulacja wysokości 0,75 kW
- Sterownik dotykowy Siemens
- W zestawie dostępne głowice strugarskie
(Dane techniczne zgodnie z informacjami producenta - bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Czterostronna strugarka
SCMSuperset NTPL Fenster
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 240 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 4900 x 1700 x 1700 mm
Masa maszyny ok. 3500 kg
Sterowanie: Mobile 10
SCM SUPERSET NTE 31 PLUS – automatyczna frezarka profilowa z 6 wrzecionami
Sterowanie 14-osiowe z panelem dotykowym – wersja do okien
Maszyna z 6 wrzecionami
Gjdpfx Asyhxmuokgsbn
Prędkość obrotowa wrzecion: 8.300 obr./min
Szerokość robocza: 240 mm, wysokość robocza: 120 mm
Elektroniczne pozycjonowanie poziome i pionowe wrzecion
Wycinanie listew przyszybowych
Sterowanie dotykowe
Szczegółowy opis techniczny w załączonych dokumentach PDF.
Średnice króćców odciągu:
1. wrzeciono dolne: 120 mm
2. wrzeciono prawe: 120 mm
3. wrzeciono lewe: 120 mm
4. wrzeciono górne: 150 mm
5. wrzeciono górne: 150 mm
6. wrzeciono dolne: 120 mm
(Dane techniczne zgodnie z informacjami producenta – bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGProfimat 23 E_Fenster
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 3 kW
Prędkość posuwu: 5-24 m/min
Zapotrzebowanie mocy łącznej: 27 kW
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 3900 x 2200 x 2000 mm
Masa maszyny ok. 2500 kg
Czterostronna strugarka Weinig Profimat 23 wersja okienna z urządzeniem do wycinania listew przyszybowych lub z możliwością użycia jako wrzeciono do rowków
Sterowanie ATS oraz sterowanie programowe
-----
Maszyna została fabrycznie odnowiona przez firmę Weinig w 2024 roku.
Podsumowanie danych technicznych
(prosimy o zapytanie w sprawie ewentualnych dodatkowych akcesoriów)
-----
Ogólne
-----
> Szerokość robocza: 230 mm
> Wysokość robocza: 120 mm
> Liczba wrzecion: 6 szt.
> Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
> Silnik posuwu: 3 kW
> Prędkość posuwu: 5-24 m/min
> Zapotrzebowanie mocy łącznej: 27 kW
> Wymiary: 3900 x 2200 x 2000 mm
> Masa maszyny ok.: 2500 kg
Układ wrzecion
-----
> Wrzeciono 1: dolne
Gbjdpfx Ajxpn T Uskgsn
> Wrzeciono 2: prawe, pneumatycznie sterowane góra-dół
> Wrzeciono 3: lewe
> Wrzeciono 4: górne
> Wrzeciono 5: dolne
> Wrzeciono 6: piła do listew przyszybowych, pneumatycznie sterowana góra-dół
Opis wrzecion
-----
> Wrzeciono 1: 4 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 2: 7,5 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 3: 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 4: 5,5 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 5: 4 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 6: piła do listew przyszybowych 2,2 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
Dodatkowe cechy
-----
> Urządzenie do wycinania listew przyszybowych lub możliwość użycia jako narzędzie do wykonywania rowków
> Sterowanie ATS: automatyczne pozycjonowanie w 2 osiach (szerokość i wysokość – wrzeciono lewe i górne) z pamięcią na 99 programów
> Obsługa maszyny: pakiet okienny, wspólne sterowanie wrzecionem prawym i odprowadzaniem listew przyszybowych poprzez ręczny przełącznik na pulpicie sterowniczym
> Wrzeciona wyposażone w mechaniczny wyświetlacz cyfrowy
(dane techniczne wg producenta – bez gwarancji poprawności!)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGProfimat 23, Uniplan 23, RF 15
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 8 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Linia strugarska Weinig
-----
Składa się z następujących oddzielnych maszyn:
Poz. 1: Weinig Profimat 23 E, czterostronna strugarka, numer magazynowy: 2803
5 wrzecion + piła do listew przyszybowych
Poz. 2: Weinig Uniplan 23, numer magazynowy: 2804
Strugarka wykańczająca i hydrostrugarka z 2 poziomymi wrzecionami
Poz. 3: Weinig RF 15, numer magazynowy: 2805
Podajnik wzdłużno-poprzeczno-wzdłużny z powrotem obrabianego elementu do operatora
Godsxpn Tuopfx Akgobn
Szczegółowe opisy maszyn znajdują się pod podanymi numerami magazynowymi.
(Dane techniczne według producenta, bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGPowermat 600 Compact
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2014, Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5–30 m/min
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 600 Compact
-----
Maszyna wyczyszczona i w pełni sprawdzona.
Krótka charakterystyka:
-----
- 5 wrzecion
- Mocne silniki
- Lewy i górny wał sterowane pod względem szerokości i wysokości
Opis szczegółowy:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20–230 mm
Wysokość robocza: 10–120 mm
Liczba wrzecion: 5
1. wrzeciono – dolne
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125–145 mm
Średnica narzędzia do wręgowania: 130–160 mm
Zakres regulacji osiowej: 5 mm
Urządzenie do wręgowania
MarathonCoatin na wkładkę stołu przed pierwszym dolnym wrzecionem
Elektryczny wyświetlacz cyfrowy dla regulacji promieniowej
2. wrzeciono – prawe
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Wspólny silnik z lewym wrzecionem
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia 40 mm poniżej poziomu stołu: 93–200 mm
Średnica narzędzia 55 mm poniżej poziomu stołu: 93–180 mm
Średnica narzędzia na prostym głowicy max. 163 mm
Maks. średnica narzędzia za powierzchnią ogranicznika: 180 mm
Maks. głębokość wręgowania: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 55 mm
3. wrzeciono – lewe
-----
Silnik z hamulcem: wspólny silnik z 2. wrzecionem
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia 40 mm poniżej poziomu stołu: 93–200 mm
Średnica narzędzia 55 mm poniżej poziomu stołu: 93–180 mm
Średnica narzędzia na prostym głowicy max. 163 mm
Gedpfx Aewzmu Rokgobn
Maks. głębokość wręgowania: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC w osi promieniowej
4. wrzeciono – górne
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 93–200 mm
Średnica narzędzia na prostym głowicy max.: 180 mm
Maks. głębokość wręgowania: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 40 mm
Wrzeciono sterowane CNC w osi promieniowej
Podzielona stopa dociskowa przed górnym wrzecionem, ustawiana względem średnicy narzędzia, odchylana od narzędzia, z wyważoną sprężyną.
Stopa dociskowa przed górnym wrzecionem oraz odprowadzenie za górnym wrzecionem z elektronicznym wyświetlaczem cyfrowym, zintegrowane z funkcją pamięci lub PowerCom.
5. wrzeciono – dolne
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 93–200 mm
Maks. głębokość wręgowania: 15 mm
Zakres regulacji osiowej: 35 mm
System posuwu
-----
Elektroniczny posuw z bezstopniową regulacją, z hamulcem: 4 kW, 5–30 m/min
Wałek wciągający przed pierwszym dolnym narzędziem sterowany pneumatycznie góra/dół.
Walce zębate Durofer z ogranicznikiem głębokości, samoczyszczące.
Zakres regulacji osiowej wałków posuwu względem lewej głowicy: 35 mm
Elektryka maszyny
-----
Napięcie robocze: 400 V (zakres napięcia 380–420 V), 50 Hz
Wszystkie wrzeciona w wykonaniu IE2
Instalacja elektryczna zgodnie z DIN VDE 0113, wyposażenie elektryczne dla maszyn przemysłowych EN60204, IEC-204-1. Pozostałe przepisy elektryczne nie są uwzględnione.
Maszyna...
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
SCMSuperset NT mit Rueckfuehrung
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2017, Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 240 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 6-36 m/min
Waga ok. 3500 kg
Sterowanie: SCM Control 10
SCM Superset NT z powrotem obrabianego elementu
-----
Maszyna w pełni sprawdzona.
Podsumowanie:
-----
- 5 wrzecion
- mocne silniki
- Lewa i górna wrzeciona sterowane do szerokości i wysokości
- z powrotem elementu do operatora
1. wrzeciono
-----
Pierwsze dolne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica 40 mm
Obroty 6.000 obr./min
2. wrzeciono
-----
Pierwsze prawe wrzeciono pionowe
Gbsdpfx Aewwl Nlokgon
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica 40 mm
Obroty 6.000 obr./min
System szybkiego mocowania T-Set
3. wrzeciono
-----
Pierwsze lewe wrzeciono pionowe
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica 40 mm
Obroty 6.000 obr./min
System szybkiego mocowania T-Set
Elektryczna pozycjonowanie poziome / motorowa regulacja szerokości
4. wrzeciono
-----
Pierwsze górne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 11,0 kW
Średnica 40 mm
Obroty 6.000 obr./min
System szybkiego mocowania T-Set
Elektryczna pozycjonowanie promieniowe / motorowa regulacja wysokości
5. wrzeciono
-----
Drugie dolne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica 40 mm
Obroty 6.000 obr./min
Interfejs użytkownika SCM Control 10
W zestawie powrót obrabianego elementu.
W zestawie używane głowice strugające dostępne na stanie.
(Dane techniczne według producenta – bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGVariomat_Multifunktionstisch
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 20 - 230 mm
Wysokość strugania: 8 - 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2000 mm
Silnik posuwu: 1,1 kW
Prędkość posuwu regulowana bezstopniowo: 2 - 12 m/min.
Sterowanie: funkcja pamięci
1 WEINIG strugarka i okleiniarka VARIOMAT, w tym stół wielofunkcyjny / rowkujący
-----
Maszyna zostanie oczyszczona i sprawdzona pod względem działania przed dostawą
Opis techniczny producenta:
-----
Szerokość robocza: 20 - 230 mm
Wysokość robocza: 8 - 120 mm
1. wrzeciono poziome dolne
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125 - 145 mm
Przesuw osiowy: 5 mm
Urządzenie do felcowania wraz z frezem do felców
Powłoka MarathonCoating na wkładkach stołu przed i za pierwszym dolnym wrzecionem
2. wrzeciono pionowe prawe
-----
Silnik z hamulcem: 11 kW
Wspólny napęd z lewym wrzecionem pionowym
Średnica: 40 mm
Regulowana elektronicznie prędkość obrotowa: 3000 - 6000 obr./min (dla 11 kW/15 KM)
Średnica narzędzia do obróbki wzdłużnej: 93-232 mm
Minimalna średnica narzędzia na poziomie ogranicznika: 93 mm
Maksymalna średnica narzędzia za poziomem ogranicznika: 180 mm
Maksymalna głębokość wręgu: 45 mm
Przesuw osiowy: 30 mm
Segment wkładki, dodatkowa listwa ogranicznika 125 mm
Segment wkładki, dodatkowa listwa ogranicznika 150 mm
3. wrzeciono pionowe lewe POWERLOCK/HSK
-----
Wspólny napęd z 1. prawym wrzecionem
Uchwyt narzędziowy PowerLock
Wspólna prędkość z prawym wrzecionem pionowym
Średnica narzędzia do obróbki wzdłużnej: 93-232 mm
Maksymalna głębokość wręgu: 45 mm
Minimalna głębokość wręgu przy średnicy narzędzia 200 mm: 20 mm
Przesuw osiowy pod stołem: 30 mm
Segment wkładki: 125 mm
Segment wkładki: 150 mm
4. wrzeciono poziome górne
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125-200 mm
Maksymalna głębokość wręgu: 30 mm
Minimalna głębokość wręgu przy średnicy narzędzia 200 mm: 20 mm
Przesuw osiowy: 30 mm
Wyprowadzanie listew szklanych za górnym wrzecionem
5. wrzeciono drugie poziome dolne
-----
Silnik z hamulcem: 4 kW
Średnica: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125-200 mm
Maksymalna głębokość wręgu: 15 mm
Przesuw osiowy: 10 mm
Gjdpfx Akowugpbsgebn
Obsługa maszyny
-----
Obie osie wszystkich wrzecion – z wyjątkiem pierwszego dolnego wrzeciona – są wyposażone w mechaniczne wskaźniki cyfrowe.
Centralna regulacja promieniowa z mechanicznym wskaźnikiem cyfrowym posuwu wraz z dociskiem przed górnym wrzecionem. Docisk za górnym wrzecionem ustawiany osobno.
Funkcja pamięci
-----
Do zapisywania ustawień profili
Osie uchwytów narzędziowych i elementy dociskowe przed i za górnym uchwytem narzędziowym z elektronicznymi podwójnymi wskaźnikami:
Funkcja:
- Zapisywanie ustawień wyprodukowanego profilu poprzez naciśnięcie przycisku pod numerem profilu
- Przy ponownym wyborze numeru profilu, elektroniczne podwójne wskaźniki pokazują wartości ustawień
- Przez ręczne ustawienie uchwytów narzędziowych i elementów dociskowych wskaźniki są dostosowywane
- 99 miejsc w pamięci
3 osiowe sterowane CNC przesuwy i pozycjonowanie wrzecion
w połączeniu z funkcją pamięci. Dla wrzecion nr 2, 3, 4
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
CASOLINMega 230/6
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2010, Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Posuw: 5-25 m/min
Wymiary (dł/szer/wys): 4700/1800/1100 mm
Waga ok. 4.000 kg
CASOLIN MEGA 230/6 czterostronna strugarka
6 wrzecion, sterowanie za pomocą ekranu dotykowego.
Sterowanie szerokością i wysokością.
Ułożenie wrzecion:
1. wrzeciono: dolne, średnica 40 mm, 6.000 obr./min, 5,5 kW
2. wrzeciono: prawe, średnica 40 mm, 6.000 obr./min, 11 kW wspólnie z
3. wrzeciono: lewe, średnica 40 mm, 6.000 obr./min
Gsdpfx Akewmggksgebn
4. wrzeciono: górne, średnica 40 mm, 6.000 obr./min, 7,5 kW
5. wrzeciono: dolne, średnica 40 mm, 8.000 obr./min, 5,5 kW
6. wrzeciono: górne, średnica 40 mm, 8.000 obr./min, 5,5 kW
Maszyna bez narzędzi obróbkowych.
Dodatkowy ekran na froncie maszyny nie wchodzi w zakres dostawy (należy do linii do produkcji okien).
Maszyna już zdemontowana i składowana.
(Dane techniczne według producenta – bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
KUPERSWT XL-5
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2021, Ilość wrzecion 5 szt.
Szerokość robocza 250 mm
Wysokość strugania 160 mm
Długość stołu strugarskiego 2500 mm
Silnik posuwu 4 kW
Prędkość posuwu 6-24 m/min.
K2 Basic 7" Sterowanie dotykowe
KUPER SWT XL-5 AUTOMATYCZNA STRUGARKA I FREZARKA
-----
JAK NOWA, MASZYNA DEMONSTRACYJNA!
- 5 wrzecion: dolne, prawe, lewe, górne, dolne
- Prędkość: regulowana częstotliwościowo 4000 - 6000 obr./min, wrzeciono 4,5 do 8000 obr./min
- Szerokość i wysokość pozycjonowana silnikiem:
lewy wrzeciono promieniowe
górne wrzeciono osiowe
- Nośnik paszy pozycjonowany silnikiem
- dalsze pozycjonowanie zmechanizowane:
wrzeciono prawe promieniowe i osiowe
lewy wrzeciono osiowe
- Szerokość robocza 250 mm
DANE TECHNICZNE W SZCZEGÓŁACH
-----
Szerokość robocza (przy obwodzie narzędzia 125-163 mm) 15 - 230 mm
Wysokość robocza (przy obwodzie narzędzia 125 mm) 10 - 160 mm
(Obwód narzędzia do 163 mm) 10 - 160 mm
Min. długość przedmiotu obrabianego:
Pojedyncza sztuka: min. 800 mm
Sztuka po sztuce: min. 300 mm
Obróbka detali uzależniona jest od następujących parametrów roboczych:
Materiał, wilgotność drewna, narzędzia, średnica usuwania wiórów
i prędkość posuwu.
W razie konieczności może być konieczna zmiana parametrów pracy.
KONFIGURACJA WRZECIONA
-----
dół, prawo, lewo, góra, dół
1. Wrzeciono: POZIOME, W DÓŁ
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym, 5,5 kW (7,5 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 250 mm
Długość użytkowa narzędzi: długość wrzeciona minus ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000–6000 obr./min
Obwód narzędzia 125–160 mm
Urządzenie do składania: Różnica średnicy 20 – 25 mm do głowicy strugarki
Ważne: System nie może być obsługiwany bez frezu do wręgów
Dysza odciągowa D = 125 mm
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
2. Wrzeciono: PIONOWE, PRAWE
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym, 5,5 kW (7,5 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 165 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000 - 6000 obr./min
Obwód narzędzia 112 - 200 mm
Zakres regulacji osiowej 60 mm
Blat stołu regulowany w zależności od promienia narzędzia
Standardowa głębokość profilu 20 mm
Dysza odciągowa D = 125 mm
Ekstrakcja: indywidualnie regulowany deflektor wiórów
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
3. Wrzeciono: PIONOWE, LEWE
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym 7,5 kW (10 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 165 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000 - 6000 obr./min
Obwód narzędzia 112 - 200 mm
Zakres regulacji osiowej 60 mm
Standardowa głębokość profilu 20 mm
Blat stołu regulowany w zależności od promienia narzędzia
Dysza odciągowa D = 125 mm
Ekstrakcja: indywidualnie regulowany deflektor wiórów
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
Gsdpfx Akowgwmnogobn
4. Wrzeciono: POZIOME, GÓRNE
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym 7,5 kW (10 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 235 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000 - 6000 obr./min
Obwód narzędzia 112 - 200 mm
But dociskowy: pneumatyczny, dynamicznie regulowany za pomocą prowadnic liniowych
Standardowa głębokość profilu 20 mm
Dysza odciągowa D = 125 mm
Ekstrakcja: indywidualnie regulowany deflektor wiórów
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
5. Wrzeciono: POZIOME, W DÓŁ
-----
Silnik Siemens IE3 z obwodem...
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
KUPERSWT XL-5
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2021, Ilość wrzecion 5 szt.
Szerokość robocza 230 mm
Wysokość strugania 160 mm
Długość stołu strugarki 2500 mm
Silnik posuwu 4 kW
Prędkość posuwu 6-24 m/min.
K2 Basic 7" Sterowanie dotykowe
KUPER SWT XL-5 AUTOMATYCZNA STRUGARKA I FREZARKA
-----
JAK NOWA, MASZYNA DEMONSTRACYJNA!
- 5 wrzecion: dolne, prawe, lewe, górne, dolne
- Prędkość: regulowana częstotliwościowo 4000 - 6000 obr./min.
- Szerokość i wysokość pozycjonowana silnikiem:
lewy wrzeciono promieniowe
górny wrzeciono osiowe
- Nośnik paszy pozycjonowany silnikiem
DANE TECHNICZNE W SZCZEGÓŁACH
-----
Szerokość robocza (przy obwodzie narzędzia 125-163 mm) 15 - 230 mm
Wysokość robocza (przy obwodzie narzędzia 125 mm) 10 - 160 mm
(Obwód narzędzia do 163 mm) 10 - 160 mm
Min. długość przedmiotu obrabianego:
Pojedyncza sztuka: min. 800 mm
Sztuka po sztuce: min. 300 mm
Obróbka detali uzależniona jest od następujących parametrów roboczych:
Materiał, wilgotność drewna, narzędzia, średnica usuwania wiórów
i prędkość posuwu.
W razie konieczności może zaistnieć konieczność dokonania zmian w parametrach pracy.
KONFIGURACJA WRZECIONA
-----
dół, prawo, lewo, góra, dół
1. Wrzeciono: POZIOME, W DÓŁ
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym, 5,5 kW (7,5 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 250 mm
Długość użytkowa narzędzi: długość wrzeciona minus ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000–6000 obr./min
Obwód narzędzia 125–160 mm
Urządzenie do składania: Różnica średnicy 20–25 mm do głowicy strugarki
Ważne: System nie może być obsługiwany bez frezu do wręgów
Dysza odciągowa D = 125 mm
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
2. Wrzeciono: PIONOWE, PRAWE
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym, 5,5 kW (7,5 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 165 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000 - 6000 obr./min
Obwód narzędzia 112 - 200 mm
Zakres regulacji osiowej 60 mm
Blat stołu regulowany w zależności od promienia narzędzia
Standardowa głębokość profilu 20 mm
Dysza odciągowa D = 125 mm
Ekstrakcja: indywidualnie regulowany deflektor wiórów
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
Gedpfxowgwmho Akgebn
3. Wrzeciono: PIONOWE, LEWE
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym 7,5 kW (10 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 165 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000 - 6000 obr./min
Obwód narzędzia 112 - 200 mm
Zakres regulacji osiowej 60 mm
Standardowa głębokość profilu 20 mm
Blat stołu regulowany w zależności od promienia narzędzia
Dysza odciągowa D = 125 mm
Ekstrakcja: indywidualnie regulowany deflektor wiórów
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
4. Wrzeciono: POZIOME, GÓRNE
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym 7,5 kW (10 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 235 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, sterowana częstotliwością 4000 - 6000 obr./min
Obwód narzędzia 112 - 200 mm
But dociskowy: pneumatyczny, dynamicznie regulowany za pomocą prowadnic liniowych
Standardowa głębokość profilu 20 mm
Dysza odciągowa D = 125 mm
Ekstrakcja: indywidualnie regulowany deflektor wiórów
System mocowania narzędzi: nakrętka szybkomocująca „Pro-Lock”
5. Wrzeciono: POZIOME, W DÓŁ
-----
Silnik Siemens IE3 z hamulcem konwerterowym, 5,5 kW (7,5 KM)
Średnica 40 mm
Długość wrzeciona 235 mm
Długość użytkowa narzędzia minus długość wrzeciona, ok. 6 mm
Prędkość, kontrola częstotliwości..
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGPowermat 1200 EM 100 High-Mech
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 160 mm
Długość stołu wyrówniarki: 1050 mm
Silnik posuwu: 7 kW
Prędkość posuwu: 6-40 m/min
Sterowanie: MemoryPlus
Weinig Powermat 1200
-----
z automatyzacją podawania: magazyn rolkowy Weinig EM 100 oraz zintegrowany
z automatyzacją odbioru: Weinig High-Mech A 1
Maszyna zostanie u nas w magazynie kompleksowo zregenerowana przed dostawą!
Szczegółowy opis:
-----
1. Strugarko-frezarka automatyczna Weinig Powermat 1200
-----
Dane techniczne:
-----
Szerokość robocza: 20 - 230 mm (przy średnicy roboczej narzędzia 93 - 163 mm)
Wysokość robocza: 10 - 160 mm (przy średnicy roboczej narzędzia 93 - 163 mm)
1. wrzeciono
-----
Pierwsze dolne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica wrzeciona 50 mm
Obroty 8.000 obr./min
Średnica robocza narzędzia 125 - 180 mm
Z PowerLock 93 - 180 mm
Średnica robocza narzędzi do wręgów 130-160 mm
Godpfxovnwbco Akgobn
Zakres regulacji osiowej 17 mm
Uchwyt do wykonywania wręgów
Powłoka MarathonCoating przed 1. dolnym uchwytem narzędziowym
2. wrzeciono
-----
Pierwsze prawe wrzeciono pionowe
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica wrzeciona 50 mm
Obroty 8.000 obr./min
Średnica robocza narzędzia 93 - 200 mm
Maks. głębokość profilowania 35 mm
Zakres regulacji osiowej 80 mm
Zakres regulacji promieniowej
Min. średnica narzędzia na wysokości przykładnicy 93 mm
Maks. średnica narzędzia za przykładnicą 200 mm
3. wrzeciono
-----
Pierwsze lewe wrzeciono pionowe
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica wrzeciona 50 mm
Obroty 8.000 obr./min
Średnica robocza narzędzia 93 - 200 mm
Dla głowic prostych maks. 163 mm
Maks. głębokość profilowania 35 mm
Zakres regulacji osiowej 80 mm
Stopa dociskowa przed lewym uchwytem narzędziowym, w tym 2 sprężynujące rolki boczne
4. wrzeciono
-----
Pierwsze górne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica wrzeciona 50 mm
Obroty 8.000 obr./min
Średnica robocza narzędzia 93 - 200 mm
Dla głowic prostych maks. 163 mm
Maks. głębokość profilowania 35 mm
Zakres regulacji osiowej 40 mm
Dzielona stopa dociskowa przed górnym uchwytem narzędziowym z regulacją promienia roboczego narzędzia, ustawiana i odchylana, sprężynująca.
Górne wrzeciono przygotowane do późniejszego montażu systemu kasetowego
5. wrzeciono
-----
Drugie górne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica wrzeciona 50 mm
Obroty 8.000 obr./min
Średnica robocza narzędzia 93 - 200 mm
Dla głowic prostych maks. 163 mm
Maks. głębokość profilowania 35 mm
Zakres regulacji osiowej 40 mm
Dzielona stopa dociskowa przed górnym uchwytem narzędziowym z regulacją promienia roboczego narzędzia, ustawiana i odchylana, sprężynująca.
Górne wrzeciono przygotowane do późniejszego montażu systemu kasetowego
6. wrzeciono
-----
Drugie dolne wrzeciono poziome
Silnik z hamulcem 7,5 kW
Średnica wrzeciona 50 mm
Obroty 8.000 obr./min
Średnica robocza narzędzia 93 - 225 mm
Maks. głębokość profilowania 15 mm
Zakres regulacji osiowej 40 mm
Zakres regulacji promieniowej
Min. średnica narzędzia na poziomie stołu 93 mm
Maks. średnica narzędzia 6 mm poniżej poziomu stołu 225 mm
Wrzeciona o wysokiej precyzji bicia.
Punkty smarowania dla ruchów osiowych uchwytów narzędziowych.
System posuwu
-----
Elektroniczny posuw, płynna regulacja z hamulcem 6-...
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGPowermat 400 CNC_Powerlock
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5-30 m/min.
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 400 z HSK/Powerlock, sterowanie osiowe/radialne CNC
-----
Maszyna po przeglądzie generalnym i sprawdzona pod względem technicznym!
Podsumowanie:
-----
6 wrzecion, 8 000 obr/min
5 x HSK/Powerlock
Osiowa i radialna regulacja CNC wrzecion za pomocą sterownika
CNC - sterowana regulacja i pozycjonowanie posuwu
Szczegółowy opis:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20-230 mm
Wysokość robocza: 8-120 mm
Liczba wrzecion: 6
1. Obejma narzędzia – dolna
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6 000 obr/min
Krąg narzędziowy: 93–160 mm
Zakres regulacji osiowej: 5 mm
Uchwyt do wręgowania
MarathonCoating na wkładce stołowej przed pierwszym dolnym wrzecionem
2. Obejma narzędzia – PowerLock – prawa
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Wspólny silnik z lewą obejmą narzędziową
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8 000 obr/min
Krąg narzędziowy 40 mm poniżej poziomu stołu: 93–200 mm
Krąg narzędziowy 55 mm poniżej poziomu stołu: 93–180 mm
Krąg narzędziowy dla głowic prostych max. 163 mm
Maks. średnica narzędzia za linią prowadzącą: 180 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo i radialnie
3. Obejma narzędzia – PowerLock – lewa
-----
Silnik z hamulcem: wspólny silnik z 2. wrzecionem
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8 000 obr/min
Krąg narzędziowy 40 mm poniżej poziomu stołu: 93–200 mm
Krąg narzędziowy 55 mm poniżej poziomu stołu: 93–180 mm
Krąg narzędziowy dla głowic prostych max. 163 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo i radialnie
4. Obejma narzędzia – PowerLock – górna
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8 000 obr/min
Krąg narzędziowy: 93–200 mm
Krąg narzędziowy dla głowic prostych max.: 180 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 40 mm
Podzielona stopa dociskowa przed górną obejmą narzędzia, regulowana na kręgu narzędzia i odchylana od narzędzia, sprężynowana.
Wrzeciono sterowane CNC radialnie
5. Obejma narzędzia – PowerLock – górna
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8 000 obr/min
Godpfxeuzaa So Akgjbn
Krąg narzędziowy: 93–200 mm
Krąg narzędziowy dla głowic prostych max.: 180 mm
Maks. głębokość wręgu: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 40 mm
Podzielona stopa dociskowa przed górną obejmą narzędzia, regulowana na kręgu narzędzia i odchylana od narzędzia, sprężynowana.
Wrzeciono sterowane CNC osiowo i radialnie
6. Obejma narzędzia – PowerLock – dolna
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8 000 obr/min
Krąg narzędziowy: 93–200 mm
Maks. głębokość wręgu: 15 mm
Zakres regulacji osiowej: 35 mm
Wrzeciono sterowane CNC radialnie
System posuwu
-----
Częstotliwościowo sterowany posuw, płynna regulacja z Br...
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGProfimat 23 Fenster
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu równiarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 3 kW
Prędkość posuwu: 5-24 m/min.
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 27 kW
Wymiary (dł/szer/wys): 3900 x 2200 x 2000 mm
Masa maszyny ok.: 2500 kg
Czterostronna strugarka Weinig Profimat 23 wersja do okien z oddzielaczem listew przyszybowych, może być używana również jako wrzeciono do wpustów
Sterowanie ATS i sterowanie programowe
-----
Maszyna jest aktualnie poddawana przeglądowi i sprawdzana pod kątem działania
Podsumowanie danych technicznych
(ewentualnie dodatkowo zawarte akcesoria na zapytanie)
-----
Ogólne
-----
> Szerokość robocza: 230 mm
> Wysokość robocza: 120 mm
> Liczba wrzecion: 6 szt.
> Długość stołu równiarki: 2500 mm
> Silnik posuwu: 3 kW
> Prędkość posuwu: 5-24 m/min
> Całkowite zapotrzebowanie na moc: 27 kW
> Wymiary: 3900 x 2200 x 2000 mm
> Masa maszyny, ok.: 2500 kg
Układ wrzecion
-----
> Wrzeciono 1: dolne
> Wrzeciono 2: prawe, pneumatycznie sterowane góra-dół
> Wrzeciono 3: lewe
Gbodpfx Akou Su Hujgsn
> Wrzeciono 4: górne
> Wrzeciono 5: dolne
> Wrzeciono 6: piła do listew przyszybowych, pneumatyczna góra-dół
Opis wrzecion
-----
> Wrzeciono 1: 4 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 2: 7,5 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 3: 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 4: 5,5 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 5: 4 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
> Wrzeciono 6: piła do listew przyszybowych 2,2 kW, 6000 obr./min, średnica 40 mm
Inne cechy
-----
> Oddzielacz listew przyszybowych lub możliwość użycia jako urządzenie do wpustów
> Sterowanie ATS, automatyczne pozycjonowanie 2-osiowe dla szerokości i wysokości (lewe i górne wrzeciono) z pamięcią programu na 99 programów
> Obsługa maszyny: pakiet okienny
Wspólne sterowanie prawym wrzecionem i odprowadzeniem listew przyszybowych za pomocą manualnego przełącznika na panelu sterowania
> Wrzeciona wyposażone w mechaniczny wskaźnik cyfrowy
Opcja:
Używane głowice strugarskie
(Dane techniczne według producenta - bez gwarancji!)
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Radom
150 km
Bigówka, nacinarka i gilotyna
Uchida Aero Cut OneCreaser, Slitter, and Cutter
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Uchida Aero Cut One – bigówka, perforator i maszyna do cięcia
Urządzenie w pełni sprawne, gotowe do pracy.
Opis:
AeroCut One tnie, perforuje oraz biguje arkusze w jednym przebiegu. Do obsługi maszyny wystarczy jedna osoba, co znacznie zwiększa wydajność pracy i tym samym redukuje koszty produkcji. Programowanie odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego panelu dotykowego.
Funkcje: cięcie, bigowanie, perforacja
Maksymalny format papieru: 370 x 520 mm
Minimalny format papieru: 55 x 45 mm
Maksymalna gramatura papieru: 400 g/m²
Wydajność – 11 130 wizytówek/godz.
Obsługiwane papiery: offsetowy, kredowany, lakierowany
Podawanie: transporter taśmowy z regulowanym podciśnieniem
Gjdpsy Nzk Nofx Akgobn
Bigowanie: listwowe
Pamięć: 263 programy + 150 programów użytkownika
Programowanie przez ekran dotykowy
Możliwość podłączenia do komputera
Detekcja podwójnego pobrania arkusza
Waga: 240 kg
Zasilanie: 230 V
Wyprodukowano w Japonii.
Ogłoszenia
Austria
570 km
Strugarka czterostronna
WEINIGU 17 A
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1980, Nr 3192
Strugarka czterostronna WEINIG U 17 A
Używany, zbudowany w 1980 r., maszyna dostępna od lutego 2025 r
Gbjdpfx Akevkhccogsn
Maszyna nadal w eksploatacji
6 wrzecion
Układ wrzecion dolny - prawy - lewy - górny - dolny - dolny
Szerokość robocza 170 mm (przy promieniu zabieraka narzędzia 125 mm)
Wysokość robocza 120 mm (przy promieniu lotu narzędzia 125 mm)
Wrzeciono łączące 4 HP
Wszystkie pozostałe wrzeciona 5,5 KM
Zasilanie 2 lub 3 HP
Prędkość wrzecion roboczych 6000 obr./min
Wrzeciona robocze Ø 40 mm
Najmniejszy promień przelotowy Ø wrzecion gardzieli 100 mm
Największy promień przelotowy Ø wrzecion gardzieli 180 mm
Posuw ciągły, płynnie regulowany 6 - 18 m/min
Rolka transportowa Ø (hartowana) 140 mm
Szerokość rolki transportowej 50 mm
Zakres regulacji stołu posuwowego i linijki łączącej po prawej stronie 10 mm
Zakres regulacji wrzecion pionowych pod stołem 40 mm
Zakres regulacji wrzecion poziomych (osiowych) 30 mm
Toaletka o długości 2 m
Sprzedaż na zlecenie klientów, z lokalizacji w Górnej Austrii, bez demontażu, transportu i montażu
Zastrzega się błędy w opisie i cenie
Opcjonalnie możliwy jest demontaż, transport i załadunek przez nas
Aby uniknąć ewentualnych nieporozumień, możliwa jest inspekcja na miejscu, zalecana po wcześniejszym umówieniu się
Sprzedawane w stanie takim, w jakim się znajdują
Informacje techniczne, opis stanu, rok budowy i zakres dostawy zgodnie z broszurą producenta lub poprzedniego właściciela, bez gwarancji
Pod warunkiem wcześniejszej sprzedaży
W przypadku maszyn używanych nie obowiązuje żadna gwarancja: „zakupiony w stanie widocznym”;
Zdjęcia i filmy służą jako przykłady i nie odzwierciedlają rzeczywistego zakresu dostawy
Warunki płatności: Ceny plus ustawowe. VAT, płatność przed odbiorem lub wysyłką
Warunki dostawy: loco lokalizacja
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
Gjdpfjy Sny Aox Akgobn
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Strugarka czterostronna KUPFERMUHLE
Kupfermühlevuin
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), max szerokość strugania 770mm
Gjdev H U Nbjpfx Akgjbn
max wysokość strugania 200mm
dodatkowe 5 wrzeciono 220mm
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "czterostronna gilotyna monguzzi"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc





























































































































































































































































































