Używane + Wskaźnik Dydaktyczny | Val3 | 6-Osi na sprzedaż (59 807)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Velen
837 km
Przenośniki rolkowe / systemy zatrzymywania
POSIFLEX3000/360/Anschlag
Zadzwoń
Stan: nowe, Długość robocza 2000 mm
Dcodpfx Aewz Ruhsdhoh
Szerokość robocza 400 mm
Szerokość rolki 400 mm
Regulacja wysokości 750 - 1100 mm
Masa maszyny ok. 0,80 t
Wymiary D x S x W 2,0 x 0,55 x 1,0 m
2-metrowy transporter rolkowy z ręcznym ogranicznikiem długości.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 · G2.5 · 25 000 rpm
Oprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 · G2.5 · 25 000 rpmOprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 · G2.5 · 25 000 rpm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna oprawka narzędziowa GARANT SK40-6-50 do precyzyjnego mocowania narzędzi Ø6 mm. Produkt renomowanej marki Hoffmann Group / Garant – Germany, stosowany w centrach obróbczych CNC. • Typ mocowania: SK40 (DIN 69871) • Rozmiar: Ø6 mm • Długość: 50 mm • Nr katalogowy: 300210.6 • Wyważenie: G2.5 do 25 000 obr/min • Wysoka dokładność, stabilne mocowanie • Idealna do frezów i wierteł VHM oraz narzędzi precyzyjnych • Stan bardzo dobry – sprawdzone, gotowe do pracy Oprawki GARANT to najwyższa półka w narzędziach mocujących – gwarancja jakości i trwałości.
-- CENA PODAN ZA 1 SZT--
Dsdpfx Adjw Syzwshjch
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNCOprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalne oprawki renomowanej marki GARANT (Hoffmann Group). Model 300230 6 SK40-6-100 – średnica mocowania Ø6 mm, długość 100 mm. • Stożek SK40 – standard CNC • Średnica mocowania Ø6 mm • Długość oprawki 100 mm • Maksymalna prędkość obrotowa 25 000 obr/min • Wysoka precyzja i stabilność mocowania • Stan używany, sprawne, gotowe do pracy.
-- CENA PODAN ZA 1SZT--
Dsdpfsw Sy D Esx Adhoch

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki narzędziowe SK40 AD/B 6×80
Oprawki narzędziowe SK40 AD/B 6×80Oprawki narzędziowe SK40 AD/B 6×80
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam zestaw profesjonalnych oprawek narzędziowych SK40 AD/B 6×80 wg normy DIN 69871. Oprawki są w dobrym stanie technicznym, kompletne – część z zamontowanymi wiertłami VHM/HSS o różnych średnicach. Średnica chwytu: Ø6 mm Długość: 80 mm Typ mocowania: SK40, norma DIN 69871 AD/B Stan: używane, sprawne, widoczne ślady pracy (przebarwienia od temperatury). Idealne do centrów obróbczych CNC, frezarek i wiertarek precyzyjnych.
Dcedsxcx Uvopfx Adheh
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalny frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z wymiennymi płytkami skrawającymi zamontowany na oprawce SK40 – Made in Germany. Idealny do szybkiego i precyzyjnego nacinania rowków, cięcia oraz obróbki bocznej w stalach, żeliwie, aluminium i innych materiałach konstrukcyjnych. Frez wyposażony w płytki wieloostrzowe – gwarantuje wysoką wydajność skrawania i długą żywotność narzędzia. Całość w dobrym stanie roboczym, gotowa do natychmiastowej pracy w centrum CNC. • Średnica freza: Ø100 mm • Szerokość skrawania: 6 mm • Wymienne płytki skrawające • Mocowanie: stożek SK40 • Stan: używany – w 100% sprawny • Produkcja: Made in Germany
Dcedpfx Asxllcljdhsh
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
KLAUKE Ø 6 mm
KLAUKE Ø 6 mm EBS6LGKS Nożyce AkumulatorKLAUKE Ø 6 mm EBS6LGKS Nożyce Akumulator
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalne nożyce akumulatorowe Klauke EBS6LGKS, przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego cięcia korytek siatkowych, drutu oraz śrub do Ø 6 mm, w pełni sprawny, gotowy do pracy.
W skład zestawu wchodzi:
• Nożyce akumulatorowe Klauke EBS6LGKS
• Akumulator
• Ładowarka Klauke
• Oryginalna walizka transportowa
Stan:
• Używane, w 100% sprawne
Dcodpfxoxyum No Adhjh
• Mechanizm tnący pracuje płynnie
• Akumulator trzyma dobrze
• Zestaw kompletny.
Specyfikacja:
• Maksymalna średnica cięcia: 6 mm
• Napęd: akumulatorowy
• Marka premium: Klauke – Niemcy
• Szybkie i czyste cięcie bez wysiłku
• Idealne dla instalatorów, elektryków, automatyki, produkcji
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Zaciskarka praska do kabli 6-185 MM² Klauke K 18
Zaciskarka praska do kabli 6-185 MM² Klauke K 18Zaciskarka praska do kabli 6-185 MM² Klauke K 18
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam używaną praske Klauke K18. Profesjonalna praska mechaniczna ENERGOTYTAN KLAUKE K18 została zaprojektowana pod kątem najcięższych prac elektroinstalacyjnych. Stabilna i przystosowana do użytku zewnętrznego i wewnętrznego konstrukcja zapewnia obsługę
Dcsdpfxjw Slkdo Adhjh
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Vetter Typ 1/6 – zestaw 2 szt + węże + torba
Vetter Typ 1/6 – zestaw 2 szt + węże + torbaVetter Typ 1/6 – zestaw 2 szt + węże + torba
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Stan: używany, nosi normalne ślady użytkowania, w pełni sprawny technicznie
Producent: Vetter (Niemcy)
Kraj produkcji: Niemcy
📦 Zestaw zawiera:
2x poduszka pneumatyczna Vetter Typ 1/6
komplet węży powietrznych (żółte + czerwone)
szybkozłącza
torba transportowa
zestaw dokładnie jak na zdjęciach
⚙️ Dane techniczne:
Model: Typ 1/6
Udźwig maksymalny: ok. 3,2 t (32 kN) – każda poduszka
Maks. ciśnienie robocze: 0,5 bar
Pojemność: ok. 403 L
Zapotrzebowanie powietrza: ok. 603 L
Węże:
DN 19 mm
ciśnienie robocze 1 bar (14,5 PSI)
standard ISO
🛠️ Zastosowanie:
ratownictwo techniczne (straż pożarna)
podnoszenie pojazdów i maszyn
Dcjdpfx Asy Af Tnjdhoh
warsztaty i przemysł
prace serwisowe i awaryjne
📌 Informacje dodatkowe:
renomowany niemiecki producent – Vetter
zestaw kompletny i gotowy do pracy
solidna, wytrzymała konstrukcja
szybkie i bezpieczne podnoszenie ciężkich elementów
sprzedawany tak jak na zdjęciach
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościówka
KAMRO DH 6
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7172
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 640mm
- max grubość obrabianego elementu 230mm
- wał 4-nożowy
z góry:
Dcjdpfx Aeza D I Rodhsh
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący
- docisk
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący, metalowy
- z dołu 2 rolka poślizgowa regulowana w blacie
- silnik 5,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu około 0,25kW
- 2 rodzaje prędkości posuwu 0,75kW
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1320x1270x1380mm
- waga 903kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 21900 PLN
Cena netto: 5200 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 GAS DUPLEX 4600 FORK POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 5 618 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 600 mm, wolny skok podnoszenia: 2 250 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 000 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 10 100 kg, masa własna: 6 100 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C4000 | 2018 | GAS | Duplex 4600 mm | Condition 5/5
Used and new forklifts with quality guarantee – FT LOGISTICS
🔧 Ready for operation. No compromises.
The COMBILIFT C4000 is a heavy-duty multi-directional forklift designed for efficient handling of long and heavy loads in demanding industrial environments 🏭.
After full technical and visual service, equipped with new superelastic tyres, the truck is in excellent condition and ready for immediate use 🚀.
🔍 Key specifications:
Year: 2018 | Hours: 5,618 mth
Drive: GAS (LPG)
Capacity: 4,000 kg | Load centre: 600 mm
Mast: Duplex with free lift
Lift height: 4,600 mm | Free lift: 2,250 mm
Fork positioner: 1,360 mm | Forks: 1,200 mm
Optional spreader beam: 4,050 mm 🔩
Weight: 6,100 kg
📐 Dimensions:
L/W/H: 2,300 / 2,300 / 2,400 mm
Overall height: 3,000 mm
🛞 Tyres (NEW – 100%):
Superelastic (solid)
Front: 200/50-10 | Rear: 27x10-12
Dsdezbd Itopfx Adhjch
⚙️ Equipment & condition:
Full heated cabin ❄️🔥
Duplex mast with free lift – ideal for low-clearance halls
Refurbished, corrosion-free ✨
Technical condition: 5/5 🔧
🏭 Suitable for:
narrow aisle warehouses
timber, steel and pipe industries
indoor & outdoor operation
_____
COMBILIFT C4000 | 2018 | GAS | Duplex 4600 mm | Zustand 5/5
Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS
🔧 Sofort einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Der COMBILIFT C4000 ist ein robuster Mehrwegestapler für das Handling langer und schwerer Lasten in anspruchsvollen Industrieumgebungen 🏭.
Nach komplettem Service, mit neuen Superelastikreifen, befindet sich das Gerät in sehr gutem Zustand und ist sofort einsatzbereit 🚀.
🔍 Technische Daten:
Baujahr: 2018 | Std.: 5.618 mth
Antrieb: GAS (LPG)
Tragfähigkeit: 4.000 kg | Lastschwerpunkt: 600 mm
Mast: Duplex mit Freihub
Hubhöhe: 4.600 mm | Freihub: 2.250 mm
Gabelversteller: 1.360 mm | Zinken: 1.200 mm
Optionale Traverse: 4.050 mm 🔩
Eigengewicht: 6.100 kg
📐 Abmessungen:
L/B/H: 2.300 / 2.300 / 2.400 mm
Bauhöhe: 3.000 mm
🛞 Bereifung (NEU – 100%):
Superelastik
Vorne: 200/50-10 | Hinten: 27x10-12
⚙️ Ausstattung & Zustand:
Beheizte Vollkabine ❄️🔥
Duplex-Mast mit Freihub
Optisch überholt, keine Korrosion ✨
Technischer Zustand: 5/5 🔧
🏭 Ideal für:
schmale Lagergänge
Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
Innen- und Außeneinsatz
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 GAS DUPLEX 4600 FORK POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2010, godziny pracy: 7 204 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 600 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 000 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 6 100 kg, masa własna: 10 100 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 400 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🔥 COMBILIFT C4000 | 2010 | 7,204 MTH | LPG | Duplex 4,600 mm | Fork Positioner | Condition 5/5 ✅
Fully serviced and inspected 🔧 | New superelastic tyres 🛞 | Optional 4,050 mm spreader bar 🏗
FT LOGISTICS – Quality you can trust 🤝
This COMBILIFT C4000 is ready for immediate work — reliable, powerful and designed for demanding operations. After full technical and visual service, it looks like new ✨ and works without compromise.
⚙️ Specifications:
📅 Year: 2010
⏱ Hours: 7,204 MTH
🔥 Fuel: LPG
🏋️ Capacity: 4,000 kg
📏 Mast: Duplex 4,600 mm
🔧 Fork positioner 1,360 mm | Forks 1,200 mm
🛞 Tyres: 100% superelastic (Front 200/50-10 | Rear 27x10-12)
🏠 Heated full cab
⚖️ Weight: 6,100 kg | 🎯 Load centre: 600 mm
📐 Dimensions: 2400 x 2400 x 2250 mm | Overall height: 3000 mm
✅ Ideal for narrow aisles, long loads, steel, timber, tubes — indoor and outdoor use 🏭🌍
FT LOGISTICS – Quality we stand behind. Service you can rely on. 🛠️
+++++
🔥 COMBILIFT C4000 | 2010 | 7.204 Bh | LPG | Duplex 4.600 mm | Gabelversteller | Zustand 5/5 ✅
Komplett serviciert & geprüft 🔧 | Neue Superelastikreifen 🛞 | Optional Traverse 4.050 mm 🏗
FT LOGISTICS – Qualität, der Sie vertrauen können 🤝
Dcsdpfx Aozbd Hvjdheh
Dieser COMBILIFT C4000 ist sofort einsatzbereit — robust, zuverlässig und für anspruchsvolle Einsätze gebaut. Nach kompletter technischer und optischer Überholung ist er wie neu ✨.
⚙️ Technische Daten:
📅 Baujahr: 2010
⏱ Betriebsstunden: 7.204 Bh
🔥 Antrieb: LPG
🏋️ Tragkraft: 4.000 kg
📏 Mast: Duplex 4.600 mm
🔧 Gabelversteller 1.360 mm | Gabeln 1.200 mm
🛞 Reifen: 100% Superelastisch (Vorne 200/50-10 | Hinten 27x10-12)
🏠 Vollkabine mit Heizung
⚖️ Eigengewicht: 6.100 kg | 🎯 Lastschwerpunkt: 600 mm
📐 Maße: 2400 x 2400 x 2250 mm | Bauhöhe: 3000 mm
✅ Ideal für schmale Gänge, Langgut, Stahl, Holz, Rohre — Innen- & Außeneinsatz 🏭🌍
FT LOGISTICS – Qualität, für die wir stehen. Service, dem Sie vertrauen können. 🛠️
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC14000 DUPLEX 3600 FREE LIFT POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 4 207 h, ładowność: 14 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 600 mm, wolny skok podnoszenia: 1 750 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 150 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 2 000 mm, długość wideł: 1 500 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 70 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 400/60-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 465/55-20, masa całkowita: 30 000 kg, masa własna: 16 000 kg, całkowita wysokość: 2 950 mm, całkowita długość: 3 000 mm, całkowita szerokość: 3 300 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🚜 Looking for a reliable forklift? We are experts in the field! 🔧
We specialize in the sale of high-quality forklifts, offering thoroughly inspected machines in excellent condition.
✅ Check out our offer and find the perfect equipment for your business!
In this listing, we present:
🔥 COMBILIFT C14000 – DUPLEX 3600mm – Year: 2019 – 4207 MTH – GAS – FREE LIFT – POSITIONER – 1500MM FORKS – Condition: 5/5 🔥
The forklift is in excellent technical condition, fully inspected and ready for immediate operation. 🛠️💨
🔍 Key Features and Technical Data:
Model: COMBILIFT C14000
Year of Manufacture: 06/2019
Load Capacity: 14,000 kg
Operating Hours: 4207 mth
Mast Type: Duplex
Dcodpfx Aszbduajdhsh
Lift Height: 3600 mm
Drive Type: GAS
Load Center: 600 mm
Engine Manufacturer: G.M.
Total Weight: 16,000 kg
Tyres: Solid, superelastic, in very good condition
Front Tyres: Superelastic – 400/60-15 – 100% TREAD
Rear Tyre: Superelastic – 465/55-20 – 100% TREAD
Overall Height (mast lowered): 3150 mm
Fork Length: 1500 mm
Free Lift Height: 1750 mm
Overall Height (structure): 2950 mm
Overall Length: 3000 mm
Overall Width: 3300 mm
Positioner Width: 2000 mm
Technical Condition: Fault-free, after full service
Visual Condition: Very good ✅
📞 Contact us today and get a powerful machine that will work hard for your business!
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
Djdpfxjzact Eo Adhech
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
REMAFx400 2osie 6kW / 1300 elektryczna
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE036
Dcsdjzabf Hspfx Adheh
2 osie – elektryczne sterowanie do podnoszenia i przechyłu piły głównej z elektronicznym odczytem do wysokości i kąta, pulpit w korpusie maszyny
– maszyna nowa, powystawowa
– dokumentacja DTR + CE
– szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
– silnik główny 6kW
DANE TECHNICZNE
- przechył piły tarczowej 0-46˚
- moc silnika głównego 6kW
- długość ciecia na wózku 3000mm
- prędkość obrotowa wrzeciona głównego 3500/4500obr/min
- średnica wrzeciona 30mm
- średnica tarczy głównej 300-400mm
- max średnica podcinaka 125mm
- moc silnika podcinaka 0,75kW
- prędkość obrotowa podcinaka 8500obr/min
- średnica wrzeciona 20mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy (standard 1050 mm) 1300mm
- szerokość piłowania przy zastosowaniu zderzaków na stoliku pomocniczym 215-3200mm
- wysokość cięcia dla 300mm 90°/45° 90/60mm
- wysokość cięcia dla 350mm 90°/45° 5-115 / 3,5-80mm
- wysokość cięcia dla 400mm 90°/45° 25-140 / 15,5-95mm
- średnica króćca odciągu 80mm, 125mm
- wymiary dł/szer/wys 3300/3460/1500mm, - waga 750kg
Wyposażenie opcjonalne:
– liniał kątowy – z listwą aluminiową
Cena netto: 47000 PLN
Cena netto: 11300 EUR w zależności od ceny 4,15 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC5000XL GAS DUPLEX 6000MM POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 4 263 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 000 mm, wolny skok podnoszenia: 2 700 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 900 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 380 mm, długość wideł: 1 500 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 23X10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 355/50-15, masa całkowita: 12 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 2 600 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
🌍 Years of experience | 🛠️ In-house service and paint shop | 🤝 Professional consulting | 🚛 Own transport fleet | 🔧 After-sales support
Looking for a forklift you can rely on?
We are a trusted dealer of new and used forklifts with many years of experience. We serve customers all over Europe – from small businesses to large international industrial plants. Our forklifts are more than just machines – they are a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
What makes us stand out?
Dodjzaw Dfepfx Adhech
✔️ Every forklift undergoes a complete technical inspection (service, tests, filter and oil replacement, regeneration of key components)
📑 Option to carry out full UDT certification upon request
🎨 In-house paint shop and service workshop – forklifts refined both visually and technically
🚛 Transport throughout Europe – handled by our own fleet and trained drivers
🎓 Operator training upon delivery + functional testing at the customer’s site
🔧 After-sales service and technical support – we are there for you even after the purchase
👀 Possibility to view and test the machine at our headquarters – you’re welcome
🌟 Hundreds of satisfied customers across Europe – join those who already trust us
💰 Financing assistance – we cooperate with most leasing companies
💳 Invoice in EUR or PLN – according to customer preference
IN OFFER:
COMBILIFT C5000 – Four-way forklift / multidirectional forklift / forklift with four-way drive / multidirectional drive forklift
📅 Year of manufacture: 07/2017
⏱️ Operating hours: 4263 mth
🔋 Drive: GAS
🏋️ Load capacity: 5000 kg
📦 Mast: Triplex – 6000 mm
📏 Free lift: 2700 mm
🔩 Fork positioner | Forks 1500 / 150 / 50 mm
🛞 Superelastic tires: front 23x10-12, rear 355/50-15
✅ Technical condition: Excellent – after major service
✨ Visual condition: Well-maintained, corrosion-free, ready to work
Dimensions:
📐 Forklift height: 2600 mm
📏 Overall height (with mast): 3900 mm
⬆️ Lifting height: 6000 mm
📦 Overall length: 2500 mm
↔️ Width: 2250 mm
⚖️ Weight: 7200 kg
Perfect for:
🏭 Warehouses with narrow aisles
🌲 Timber, steel, and tube industries
📏 Handling long loads
🏢 Indoor and outdoor operations
FT Logistics – Quality we stand behind. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 GAS DUPLEX 4600 FORK POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 5 618 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 600 mm, wolny skok podnoszenia: 2 250 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 000 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 10 100 kg, masa własna: 6 100 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C4000 | 2018 | GAS | Duplex 4600 mm | Condition 5/5
Used and new forklifts with quality guarantee – FT LOGISTICS
🔧 Ready for operation. No compromises.
The COMBILIFT C4000 is a heavy-duty multi-directional forklift designed for efficient handling of long and heavy loads in demanding industrial environments 🏭.
After full technical and visual service, equipped with new superelastic tyres, the truck is in excellent condition and ready for immediate use 🚀.
🔍 Key specifications:
Year: 2018 | Hours: 5,618 mth
Drive: GAS (LPG)
Capacity: 4,000 kg | Load centre: 600 mm
Mast: Duplex with free lift
Lift height: 4,600 mm | Free lift: 2,250 mm
Fork positioner: 1,360 mm | Forks: 1,200 mm
Dcsdpfszaw A Iex Adhsh
Optional spreader beam: 4,050 mm 🔩
Weight: 6,100 kg
📐 Dimensions:
L/W/H: 2,300 / 2,300 / 2,400 mm
Overall height: 3,000 mm
🛞 Tyres (NEW – 100%):
Superelastic (solid)
Front: 200/50-10 | Rear: 27x10-12
⚙️ Equipment & condition:
Full heated cabin ❄️🔥
Duplex mast with free lift – ideal for low-clearance halls
Refurbished, corrosion-free ✨
Technical condition: 5/5 🔧
🏭 Suitable for:
narrow aisle warehouses
timber, steel and pipe industries
indoor & outdoor operation
_____
COMBILIFT C4000 | 2018 | GAS | Duplex 4600 mm | Zustand 5/5
Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS
🔧 Sofort einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Der COMBILIFT C4000 ist ein robuster Mehrwegestapler für das Handling langer und schwerer Lasten in anspruchsvollen Industrieumgebungen 🏭.
Nach komplettem Service, mit neuen Superelastikreifen, befindet sich das Gerät in sehr gutem Zustand und ist sofort einsatzbereit 🚀.
🔍 Technische Daten:
Baujahr: 2018 | Std.: 5.618 mth
Antrieb: GAS (LPG)
Tragfähigkeit: 4.000 kg | Lastschwerpunkt: 600 mm
Mast: Duplex mit Freihub
Hubhöhe: 4.600 mm | Freihub: 2.250 mm
Gabelversteller: 1.360 mm | Zinken: 1.200 mm
Optionale Traverse: 4.050 mm 🔩
Eigengewicht: 6.100 kg
📐 Abmessungen:
L/B/H: 2.300 / 2.300 / 2.400 mm
Bauhöhe: 3.000 mm
🛞 Bereifung (NEU – 100%):
Superelastik
Vorne: 200/50-10 | Hinten: 27x10-12
⚙️ Ausstattung & Zustand:
Beheizte Vollkabine ❄️🔥
Duplex-Mast mit Freihub
Optisch überholt, keine Korrosion ✨
Technischer Zustand: 5/5 🔧
🏭 Ideal für:
schmale Lagergänge
Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
Innen- und Außeneinsatz
Ogłoszenia
Radom
150 km
Składarka
Herzog Heymann KL112-6Pharmaceutical Folding Machine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Herzog Heymann KL112-6 Składarka Farmaceutyczna
Wyprodukowano w Niemczech.
Najwyższej klasy składarka na świecie.
Maszyna gotowa do produkcji.
Płynna regulacja prędkości podawania i składania.
Moduł 6-kasetowy.
Dedpfx Adey Tu Nyshjch
Podawanie z windą (wysoki stos)
Dodatkowa głowica ssąca (tremat)
Odbiór na stos.
Maszyna idealna do składania ulotek farmaceutycznych dzięki niskim przełamom i dużej liczbie kaset.
Wyciszenie kaset.
Licznik elektroniczny z funkcją porcjowania oraz możliwością regulacji czasu między porcjami.
Dane techniczne:
Maksymalny format: 350x500mm
Waga: 350kg
Zasilanie: 380V
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 GAS DUPLEX 4600 FORK POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2010, godziny pracy: 7 204 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 600 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 000 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 6 100 kg, masa własna: 10 100 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 400 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🔥 COMBILIFT C4000 | 2010 | 7,204 MTH | LPG | Duplex 4,600 mm | Fork Positioner | Condition 5/5 ✅
Fully serviced and inspected 🔧 | New superelastic tyres 🛞 | Optional 4,050 mm spreader bar 🏗
FT LOGISTICS – Quality you can trust 🤝
This COMBILIFT C4000 is ready for immediate work — reliable, powerful and designed for demanding operations. After full technical and visual service, it looks like new ✨ and works without compromise.
⚙️ Specifications:
📅 Year: 2010
⏱ Hours: 7,204 MTH
🔥 Fuel: LPG
🏋️ Capacity: 4,000 kg
📏 Mast: Duplex 4,600 mm
🔧 Fork positioner 1,360 mm | Forks 1,200 mm
🛞 Tyres: 100% superelastic (Front 200/50-10 | Rear 27x10-12)
🏠 Heated full cab
Dcodpfezalausx Adheh
⚖️ Weight: 6,100 kg | 🎯 Load centre: 600 mm
📐 Dimensions: 2400 x 2400 x 2250 mm | Overall height: 3000 mm
✅ Ideal for narrow aisles, long loads, steel, timber, tubes — indoor and outdoor use 🏭🌍
FT LOGISTICS – Quality we stand behind. Service you can rely on. 🛠️
+++++
🔥 COMBILIFT C4000 | 2010 | 7.204 Bh | LPG | Duplex 4.600 mm | Gabelversteller | Zustand 5/5 ✅
Komplett serviciert & geprüft 🔧 | Neue Superelastikreifen 🛞 | Optional Traverse 4.050 mm 🏗
FT LOGISTICS – Qualität, der Sie vertrauen können 🤝
Dieser COMBILIFT C4000 ist sofort einsatzbereit — robust, zuverlässig und für anspruchsvolle Einsätze gebaut. Nach kompletter technischer und optischer Überholung ist er wie neu ✨.
⚙️ Technische Daten:
📅 Baujahr: 2010
⏱ Betriebsstunden: 7.204 Bh
🔥 Antrieb: LPG
🏋️ Tragkraft: 4.000 kg
📏 Mast: Duplex 4.600 mm
🔧 Gabelversteller 1.360 mm | Gabeln 1.200 mm
🛞 Reifen: 100% Superelastisch (Vorne 200/50-10 | Hinten 27x10-12)
🏠 Vollkabine mit Heizung
⚖️ Eigengewicht: 6.100 kg | 🎯 Lastschwerpunkt: 600 mm
📐 Maße: 2400 x 2400 x 2250 mm | Bauhöhe: 3000 mm
✅ Ideal für schmale Gänge, Langgut, Stahl, Holz, Rohre — Innen- & Außeneinsatz 🏭🌍
FT LOGISTICS – Qualität, für die wir stehen. Service, dem Sie vertrauen können. 🛠️
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE3000 TRIPLEX 6500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 1 820 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 500 mm, wolny skok podnoszenia: 1 918 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 840 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 6X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 10 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona głowy, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, ## 🚜 COMBILIFT CBE3000 – 2020
⚡ 1820 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 6500 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE3000, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and full inspection of all components. With only 1820 operating hours and brand-new tires, this forklift is ready for immediate implementation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 3000 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
* 📏 Mast: Triplex 6500 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2020
⏱️ Operating hours: 1820 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2840 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
Dcsdpfxszak S No Adhoh
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC14000 DUPLEX 3600 FREE LIFT POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 4 207 h, ładowność: 14 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 600 mm, wolny skok podnoszenia: 1 750 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 150 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 2 000 mm, długość wideł: 1 500 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 70 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 400/60-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 465/55-20, masa całkowita: 30 000 kg, masa własna: 16 000 kg, całkowita wysokość: 2 950 mm, całkowita długość: 3 000 mm, całkowita szerokość: 3 300 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🚜 Looking for a reliable forklift? We are experts in the field! 🔧
Dodpfx Adozak R Eehsch
We specialize in the sale of high-quality forklifts, offering thoroughly inspected machines in excellent condition.
✅ Check out our offer and find the perfect equipment for your business!
In this listing, we present:
🔥 COMBILIFT C14000 – DUPLEX 3600mm – Year: 2019 – 4207 MTH – GAS – FREE LIFT – POSITIONER – 1500MM FORKS – Condition: 5/5 🔥
The forklift is in excellent technical condition, fully inspected and ready for immediate operation. 🛠️💨
🔍 Key Features and Technical Data:
Model: COMBILIFT C14000
Year of Manufacture: 06/2019
Load Capacity: 14,000 kg
Operating Hours: 4207 mth
Mast Type: Duplex
Lift Height: 3600 mm
Drive Type: GAS
Load Center: 600 mm
Engine Manufacturer: G.M.
Total Weight: 16,000 kg
Tyres: Solid, superelastic, in very good condition
Front Tyres: Superelastic – 400/60-15 – 100% TREAD
Rear Tyre: Superelastic – 465/55-20 – 100% TREAD
Overall Height (mast lowered): 3150 mm
Fork Length: 1500 mm
Free Lift Height: 1750 mm
Overall Height (structure): 2950 mm
Overall Length: 3000 mm
Overall Width: 3300 mm
Positioner Width: 2000 mm
Technical Condition: Fault-free, after full service
Visual Condition: Very good ✅
📞 Contact us today and get a powerful machine that will work hard for your business!
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000FSL DIESEL DUPLEX 4500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 3 470 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 200 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 300-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 300-15, masa całkowita: 15 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysuwany widelec, SIDELOADER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
---
### Why this forklift?
Looking for a machine that won’t stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C6000FSL is a proven unit after a full service – ready to work immediately. No hidden costs.
✔ major service completed (oils, filters, full inspection)
✔ technical & visual condition: like new
✔ only 3470 MTH – low usage
✔ new tyres – no extra investment
---
### Key specifications
✔ Capacity: 6000 kg
✔ Diesel drive
✔ Duplex mast – 4500 mm
✔ Fork positioner: 1360 mm
✔ Forks: 1200 mm
✔ Full heated cabin
---
### Technical details
✔ Year: 2017
✔ Weight: 9500 kg
✔ Load centre: 600 mm
✔ Lifting height: 4500 mm
✔ Dimensions:
* Length: 4700 mm
* Width: 2100 mm
* Height: 2650 mm
✔ Tyres: super elastic (new)
✔ Equipment: cabin, fork positioner
✔ Condition:
* Technical: 5/5
* Visual: like new, no corrosion
---
### Ideal for
✔ narrow aisles
✔ timber, steel & pipe industry
✔ long loads
✔ indoor & outdoor use
---
### What you get
Not just a used forklift – but a ready-to-work machine:
✔ fully tested before sale
✔ ready for immediate use
✔ online presentation available
✔ transport available
---
### Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not stay in service.
✔ 100+ machines in stock
✔ own service & preparation
✔ experience across Europe
✔ hundreds of satisfied clients
-----
SEITENSTAPLER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko
---
### Warum diese Maschine?
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht stoppt? ⚙️
Dieser COMBILIFT C6000FSL ist ein bewährtes Gerät nach komplettem Service – sofort einsatzbereit, ohne versteckte Kosten.
✔ großer Service durchgeführt (Öle, Filter, komplette Prüfung)
✔ technischer & optischer Zustand: wie neu
✔ nur 3470 MTH – geringe Nutzung
✔ neue Reifen – keine Zusatzkosten
---
### Technische Eckdaten
✔ Tragfähigkeit: 6000 kg
✔ Dieselantrieb
✔ Duplexmast – 4500 mm
✔ Gabelversteller: 1360 mm
✔ Gabeln: 1200 mm
✔ Vollkabine beheizt
---
### Details
✔ Baujahr: 2017
✔ Gewicht: 9500 kg
✔ Lastschwerpunkt: 600 mm
✔ Hubhöhe: 4500 mm
✔ Abmessungen:
* Länge: 4700 mm
* Breite: 2100 mm
* Höhe: 2650 mm
Djdpfxezac Rwo Adhech
✔ Reifen: Superelastik (neu)
✔ Ausstattung: Kabine, Gabelversteller
✔ Zustand:
* Technisch: 5/5
* Optisch: wie neu, ohne Korrosion
---
### Ideal für
✔ schmale Gänge
✔ Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
✔ Langguttransport
✔ Innen- und Außeneinsatz
---
### Was Sie kaufen
Keine „gebrauchte Maschine“, sondern:
✔ vollständig getestet
✔ sofort einsatzbereit
✔ Online-Präsentation möglich
✔ Transport möglich
---
### Warum FT LOGISTICS?
Wir liefern Maschinen, die arbeiten – nicht in der Werkstatt stehen.
✔ über 100 Maschinen verfügbar
✔ eigener Service
✔ europaweite Erfahrung
✔ viele zufriedene Kunden
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE3000 TRIPLEX 6500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 5 990 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 500 mm, wolny skok podnoszenia: 1 918 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 840 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 10 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 225 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, ## 🚜 COMBILIFT CBE3000 – 12/2017
⚡ 5990 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 6500 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE3000, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and full inspection of all components. With only 5990 operating hours and brand-new tires, this forklift is ready for immediate implementation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 3000 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
* 📏 Mast: Triplex 6500 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
* ⬆️ Free Lift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2017
⏱️ Operating hours: 5990 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
Dsdpfx Adjzabwcshech
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2840 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE3000 TRIPLEX 6500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 5 990 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 500 mm, wolny skok podnoszenia: 1 918 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 840 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 10 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 225 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, ## 🚜 COMBILIFT CBE3000 – 12/2017
⚡ 5990 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 6500 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE3000, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and full inspection of all components. With only 5990 operating hours and brand-new tires, this forklift is ready for immediate implementation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 3000 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
* 📏 Mast: Triplex 6500 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
* ⬆️ Free Lift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2017
⏱️ Operating hours: 5990 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2840 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
Dodsy Uzn Sjpfx Adhsch
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE3000 TRIPLEX 6500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 5 990 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 500 mm, wolny skok podnoszenia: 1 918 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 840 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 10 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 225 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, ## 🚜 COMBILIFT CBE3000 – 12/2017
⚡ 5990 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 6500 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE3000, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and full inspection of all components. With only 5990 operating hours and brand-new tires, this forklift is ready for immediate implementation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 3000 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
* 📏 Mast: Triplex 6500 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
* ⬆️ Free Lift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2017
⏱️ Operating hours: 5990 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2840 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Dcodpfx Aoy Uzn Ejdhjh
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE3000 TRIPLEX 6500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 1 820 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 500 mm, wolny skok podnoszenia: 1 918 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 840 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 6X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 10 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona głowy, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, ## 🚜 COMBILIFT CBE3000 – 2020
⚡ 1820 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 6500 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE3000, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and full inspection of all components. With only 1820 operating hours and brand-new tires, this forklift is ready for immediate implementation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 3000 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
* 📏 Mast: Triplex 6500 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2020
⏱️ Operating hours: 1820 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2840 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
Dsdpfxey Uzm Uj Adhech
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "+ wskaźnik dydaktyczny | val3 | 6-osi"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


























































































































































































































































































































































































































































































