Używane Tos Bu 31 na sprzedaż (8 391)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS Svitavy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7653
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 240mm
- szerokość wału 260mm
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z prześwitem 750mm
- długość blatu 1530mm
- z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał ciągnący, zębaty
- zapadki/odrzutniki
- wał z piłami
- rolka poślizgowa, dociskowa
- z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
Djdpozadfpsfx Akaskn
- silnik posuwu 2,4kW
- silnik główny 22kW
- średnica króćca odciągu 2x160mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1530x1720mm
- waga około 2080kg
Cena netto: 23900 PLN
Cena netto: 5690 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SvitavyKRN 230/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7889
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 230mm
szerokość wału 230mm
max średnica tarczy 350mm / 400mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia przy tarczy 350 / 400 115mm / 150mm
szerokość blatu z prześwitem 1200mm
długość blatu 1900mm
– z góry:
zapadki/odrzutniki
wał ciągnący, zębaty
wał z piłami
2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu:
prowadnica
zapadki/odrzutniki
gąsienica
2 rolki poślizgowe w blacie
prędkości posuwu regulowana manualnie
silnik posuwu około 2,2kW
silnik główny 30kW
średnica króćca odciągu 200mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2700x1800x2000mm
waga około 3000kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
Djdpozab Egjfx Akajkn
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
Cena netto: 22900 PLN
Cena netto: 5450 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 150
TOS SVITAVYPWR 301 350/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7804
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość wału 330mm
- założona tarcza 300mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia przy tarczy 400mm, 150mm
- wymiar blatu 2240x770mm
– z góry
- odrzutniki/zapadki
- wał poślizgowy
- odrzutniki
- rolka gładka, poślizgowa
- wał z piłami
- 2 wały poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- rolka przed blatem
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- elektryczne podnoszenie wału z piłami 0,75kW
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 320mm
- silnik główny 45kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2280x1820x2040mm
- waga 2850kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– dokumentacja DTR
Dksdpfxezab Dij Akaen
– stan bardzo dobry
Cena netto: 62900 PLN
Cena netto: 14970 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SVITAVY PKSN 32A 350/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6913
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 360mm
- szerokość wału 350mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 120mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
- zapadki
- wał gładki poślizgowy
- wał z piłami
Dkjdpfezabwiox Akaon
- wał poślizgowy, dociskowy
z dołu:
- 2 rolki poślizgowe przed blatem
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- elektryczne podnoszenie wału z piłami
- elektryczne podnoszenie korpusu
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu około 2,5kW
- silnik główny 30kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2500x2300x1900mm
- waga około 4000kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– w blacie 2 rolki poślizgowe
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 31900 PLN
Cena netto: 7600 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SVITAVY PKSN 32A,1 360 120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7480
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 360mm
- szerokość wału 350mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 120mm
- wymiar blatu 2040x1220mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
- zapadki
- wał z piłami
- wał poślizgowy, dociskowy
z dołu:
- rolki przed blatem, 2szt
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- elektryczne podnoszenie wału z piłami
- elektryczne podnoszenie korpusu
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 140mm, 160mm
- silnik główny 30kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2600x2300x1850mm
- waga około 4000kg
Djdpfxey Uxr Io Akaokn
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 30900 PLN
Cena netto: 7360 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter III Kasten RWD 317 CDI MBUX BF-Einzel
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 9 998 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 01/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 6 967 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 616 mm, Rok budowy: 2023, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błąd i sprzedaż zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1157. P559506
----WYPOSAŻENIE
* Stopień wejściowy w tylnych drzwiach
* Lampa sufitowa w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej - z czujnikiem drzwiowym
* Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa dla fotela pasażera
* Zbiornik główny 93 litry
* Drewniana podłoga (przestrzeń ładunkowa)
* Okładzina wnętrza przestrzeni ładunkowej do wysokości dachu - drewno
Dedpfx Akezax Sqsaskn
* Pokrywa schowka
* Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
* Fotel kierowcy – wersja komfortowa
* Opaska LED w przestrzeni ładunkowej
* Zabezpieczenie ładunku: listwy mocujące na ścianie bocznej przy ramie dachu
* Kanał kablowy przy portalu tylnym
* Kanał kablowy przy ścianie bocznej
* System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym Wysokiej rozdzielczości 7-calowy ekran dotykowy (960 x 540 pikseli) Radio AM/FM z podwójnym tunerem Bluetooth z funkcją strumieniowania dźwięku i zestawem głośnomówiącym Integracja smartfona przez Android Auto lub Apple CarPlay Jednostka multimedialna do podłączania urządzeń przenośnych przez USB-C Moc wyjściowa 4 x 25 W, korekcja dźwięku, niezależne ustawienia głośności dla audio i telefonu 2-drożne głośniki z przodu
* Kierownica: wielofunkcyjna
* Radio: Cyfrowe radio DAB
* Kamera cofania
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe, otwierane do ściany bocznej
* Klucz: pilot wieloprzyciskowy
* Zabezpieczenie ładunku: listwy mocujące przy pasie ochronnym na ścianie bocznej
* Oś przednia o zwiększonej ładowności
* ADAPTIVE ESP (najnowsza generacja) z regulacją dynamiki jazdy w zależności od obciążenia i prędkości - System zapobiegający blokowaniu kół (ABS) - System kontroli trakcji (ASR) - Elektroniczny podział siły hamowania (EBV) - Hydrauliczny asystent hamowania (BAS) - Load Adaptive Control (LAC) - System zapobiegania przewróceniu (ROM) - Interwencja podczas ruchu nadwozia (RMI) - Wspomaganie podsterowności (EUC) - Czyszczenie tarcz hamulcowych (BDW) - Wstępne napełnianie hamulców (EBP) - Łatwe zmiany pasa ruchu (ELC)
* Schowek nad przednią szybą
* Schowek pod deską rozdzielczą
* Hak holowniczy tył
* Przełożenie osi i = 3,923
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, lewe i prawe
* Wskaźnik temperatury zewnętrznej
* Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
* Trzecie światło stop
* Adaptacyjne światła hamowania
* Filtr cząsteczek stałych i system SCR
* Obrotomierz
* Uchwyt do wsiadania na tylne słupku prawym
* Asystent świateł drogowych
* Stabilizator zawieszenia poziom I
* Elektryczne szyby w drzwiach kierowcy i pasażera
* Alternator 14 V/200 A
* Działania wygłuszające
* Skrzynia biegów: 6-biegowa ECO Gear 360
* Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa dla fotela kierowcy
* Uchwyt wejściowy w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej przy ścianie działowej
* Tablica wskaźników i zestaw wskaźników z licznymi schowkami oraz zoptymalizowanymi elementami obsługi i wyświetlaczami
* KEYLESS-Start
* Blokada rodzicielska w drzwiach przestrzeni pasażerskiej
* Zagłówki (2) z przodu
* Lakier: uni
* Kierownica regulowana w pionie i poziomie
* Regulacja wysokości świateł
* Lampy obrysowe, boczne
* System wezwania pomocy Mercedes-Benz
* Bez redukcji/podwyższenia DMC 3.500 kg
* Zarządzanie awariami - Po naciśnięciu przycisku awaryjnego lub przez wpis w książce adresowej pojazd automatycznie nawiązuje połączenie głosowe z Centrum Pomocy Klienta (CAC). Przesyła aktualną lokalizację oraz wszystkie istotne dane pojazdu. Pracownicy CAC natychmiast informują najbliższy serwis Mercedes-Benz
Ogłoszenia
Ostrava 21
243 km
Wiertarka stołowa
TOS VARNSDORFWRD 150Q
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sprzedamy tę maszynę.
Mocowanie ISO 50, chłodzenie przez wrzeciono
Dksdpfx Ajx Auzljkaen
Oś X 9000 mm
Oś Y 4000 mm
Stół przesuwny S 30 o nośności 30 000 kg, wymiar 2500 x 3500 mm
Obroty wrzeciona 10-3 000 obr/min
Płyty o wymiarach 4000x2000 mm - 1 szt. i 2000x2000 mm - 1 szt.
Sterowanie Heidenhain iTNC530
Dwa kątowniki, narzędzia i akcesoria.
Jest to kompletne stanowisko robocze.
Maszyna będzie dostępna z końcem stycznia 2026.
Ogłoszenia
Ostrava 21
243 km
Wytaczarka stołowa
TOS HulinWD 130
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy tę maszynę podłączoną, możliwość przetestowania. Możliwe jest przesłanie filmu z pracy maszyny poprzez aplikację WhatsApp. Generalny remont w 2008 roku. Heideihaim positip 855. X 6 400 mm, Y 2 800 mm, W 1 120 mm. ISO 50. Waga 32 500 kg. Do maszyny dołączone dwie płyty o wymiarach 602x2000x400 mm. Głowica w komplecie z maszyną.
Dedpfozak A Isx Akaekn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka dwustronna grubościówka
TOS SVITAVY 80
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7130
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 800mm
- max grubość obrabianego elementu 200mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
- 3 rzędy docisku
- wał strugający 810mm, na 4 noże ( założone są 2szt) około 7,5kW
- docisk
- wał ciągnący gładki, metalowy
Dkjdpey Tkk Tsfx Akasn
z dołu:
- blat wstępny regulowany z rolką poślizgową
- wał strugający 810mm, na 4 noże ( założone są 2szt) 7,5kW
- wałek poślizgowy, gładki, metalowy
- elektryczne podnoszenie blatu
- średnica króćca odciągu 120mm
- wymiary dł/szer/wys 1900x1450x1350mm
- waga około 2500kg
– produkcji czeskiej
– stan bardzo dobry
– strugarka używana
Cena netto: 33500 PLN
Cena netto: 7970 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter III Kasten 319 CDI V6 L2 MBUX
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 66 653 km, moc: 140 kW (190,35 KM), pierwsza rejestracja: 02/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 620 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 272 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy i sprzedaż w międzyczasie zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1306. P333709
----WYPOSAŻENIE
* Poduszka powietrzna pasażera
* Fotel pasażera dwuosobowy
* Alarm przeciwwłamaniowy i system ostrzegania przed kradzieżą
* Instalacja elektryczna do gniazda przyczepy
* System zabezpieczający przed niewłaściwym tankowaniem
* Sygnalizacja niezapiętych pasów dla fotela pasażera
* Drewniana podłoga przestrzeni ładunkowej
* Wykończenie wnętrza przedziału ładunkowego do wysokości dachu – drewno
* Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
* Zestaw wskaźników z wyświetlaczem kolorowym w połączeniu z aktywnym asystentem utrzymania pasa ruchu lub tempomatem
* Komfortowa jednostka sterująca dachu
* Komfortowy fotel kierowcy
* Ramka osłony chłodnicy w kolorze nadwozia
* System szyn mocowania ładunku
* Kanał kablowy przy portalu tylnym
* Kanał kablowy przy ścianie bocznej
* MBUX Multimedia System z 7-calowym ekranem dotykowym, wysokiej rozdzielczości 7 cali (960 x 540 pikseli) radio AM/FM z podwójnym tunerem, łączność Bluetooth z audio streamingiem i funkcją głośnomówiącą, integracja smartfona przez Android Auto lub Apple CarPlay, jednostka multimedialna do podłączania urządzeń przenośnych przez port USB-C, moc wyjściowa 4 x 25 W, regulacja tonu, osobna regulacja głośności dla audio i telefonu, 2-drożne głośniki z przodu
* Światła obrysowe boczne
* Wielofunkcyjna kierownica
* Pakiet: Pakiet ładowania panelu wskaźników w połączeniu z MBUX. Pakiet ładowania rozszerza możliwości ładowania w kabinie o dwa porty USB-C 5V i gniazdo 12V. Jeden port USB i gniazdo 12V umieszczono w środkowym schowku na panelu wskaźników, kolejny port USB znajduje się na dolnym obszarze konsoli środkowej. Umożliwia to ładowanie urządzeń elektrycznych, takich jak telefony komórkowe w zasięgu kierowcy i pasażera.
* Radio cyfrowe DAB
* Czujnik deszczu
* Podgrzewany fotel kierowcy
* Tempomat
* Mocowanie ładunku: szyny mocujące na ścianie bocznej w wysokości pasa
* Przednia oś o zwiększonej nośności
* ADAPTIVE ESP (najnowocześniejsza generacja) z regulacją dynamiki jazdy uzależnioną od obciążenia i prędkości – system antyblokujący (ABS) – kontrola trakcji (ASR) – elektroniczny rozdział siły hamowania (EBV) – hydrauliczny asystent hamowania (BAS) – Load Adaptive Control (LAC) – Roll Over Mitigation (ROM) – Roll Movement Intervention (RMI) – Enhanced-Understeering-Control (EUC) – Brake Disc Wiping/Suszenie tarcz hamulcowych (BDW) – Electronic Brake Prefill/Wstępne napełnienie hamulców (EBP) – Easy Lane Change (ELC)
* Schowek nad przednią szybą
* Schowek pod kokpitem
* Hak holowniczy z tyłu
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie i podgrzewane, lewe i prawe
* Wskaźnik temperatury zewnętrznej
* Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
* Asystent ruszania pod górę
* Trzecie światło stop
* Adaptacyjne światła stop
Dkedpfjlvqhtsx Akaon
* Filtr cząstek stałych i SCR
* Obrotomierz
* Uchwyt wejściowy na tylnej prawej kolumnie narożnej
* Asystent świateł drogowych
* Elektryczne podnośniki szyb dla kierowcy i pasażera
* Alternator 14 V/200 A
* Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
* Sygnalizacja niezapiętych pasów dla fotela kierowcy
* Funkcja HOLD
* Uchwyt wejściowy w drzwiach bocznych przestrzeni ładunkowej przy ścianie oddzielającej
* Zbiornik główny 71 litrów
* Tablica wskaźników i zestaw wskaźników z różnymi możliwościami przechowywania i zoptymalizowanymi elementami sterującymi oraz wskaźnikami
* KEYLESS-Start
* Blokada drzwi dla dzieci w przedziale pasażerskim
* Moduł komunikacyjny (L
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SvitavyPWR 401 450/160
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7903
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 450mm
- szerokość wału 420mm
- założona tarcza 400mm
- max średnica tarczy 450mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia przy tarczy 450mm 160mm
- wymiar blatu 2230x860mm
– z góry
- odrzutniki/zapadki
- wał poślizgowy
- odrzutniki
- rolka gładka, poślizgowa
- docisk
- wał z piłami
- docisk
- 2 wały poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- rolka przed blatem
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- manualne podnoszenie wału z piłami
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 280mm
- silnik główny 75kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2360x200x1960mm
- waga 3250kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– górny pulpit sterujący
– dokumentacja DTR
Dkjdpfxoy S Ah Ue Akaon
– stan bardzo dobry
Cena netto: 69900PLN
Cena netto: 16650 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Minibus
MERCEDES-BENZSprinter Bus 311cdi Standheizung
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 138 000 km, moc: 80 kW (108,77 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: mechaniczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 03/2001, następna inspekcja (TÜV): 05/2027, kolor: niebieski, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 645 mm, całkowita szerokość: 1 933 mm, całkowita wysokość: 2 800 mm, Wyposażenie: ABS, ogrzewanie postojowe, Mercedes Benz Sprinter Bus z możliwością wyboru 9 miejsc siedzących (6 pojedynczych foteli wyjmowanych), obecnie 6. L2H2. Wysokość wnętrza 1.800 mm. Serwisowany zgodnie z książką serwisową. Udokumentowany przebieg. Ogrzewanie postojowe. Lusterka elektryczne. Hak holowniczy max. 2.000 kg (tachograf do użytku z przyczepą). Dopuszczalna masa całkowita 3.500 kg / ładowność 945 kg. Prędkość maksymalna 140 km/h. Opony nowe. Felgi nowe. Akumulator nowy. !!! Zastrzeżenie błędów, zmian i sprzedaży pośredniej !!!
Dodoxf Rnaspfx Akaekn
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Okrągły stół
TOS KURIMIMF 500
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1987, Szczegóły techniczne:
Średnica stołu: 500 mm
Wysokość stołu: 70 mm
Obrotowość stołu - ręcznie/mechanicznie: tak °
Waga maszyny około: 300 kg
Zapotrzebowanie na miejsce około: 0,92x0,650x0,19 m
Dkjdpfx Aeu Nkm Eekaon
Rowki teowe zgodnie z DIN 650
a=18mm
h=30mm
b=30mm
c=13mm
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Głowica dzieląca
TOS KUŘIMDU 250 AS
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1987, Szczegóły techniczne:
Średnica koła podziałowego maks: 360/24 mm
Waga maszyny około: 46 kg
Wysokość środka: 130 mm
Obrót: tak °
Obrót: 360 stopni
Wymiary: 350 x 450 x 260 mm
Djdpju Nlg Tjfx Akajkn
Zastosowanie: Do prac pomocniczych, np. wyznaczania podziałów
-Podziałka z uchwytem Ø 125 w okręgu podziału 360
-Mocowanie za pomocą siatki z indeksem
-Okrąg podziałowy 24
Uchwyt: Ø 125 mm, ze skalą orbitalną; otwór przelotowy Ø 17 mm; bez szczęk zaciskowych
-Płyta podstawy: rozmiar 260 x 300 mm, z 2 rowkami mocującymi WxL: 15 x 21 mm
- Klucz do uchwytu
- 2 nakrętki rowkowe
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Stół kątowy
TOS- TRENCINFNG
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Powierzchnia mocowania: 630x400 mm
Liczba szczelin: 8
Dodpou Nkrbofx Akajkn
Obrót stołu - ręczny/mechaniczny: 360° ręcznie
Waga maszyny około: 175 kg
Kątowy stół dodatkowy - stół maszynowy - stół zaciskowy do frezarki TOS np. FNG lub FNGJ
Rama może być obracana o 360° w poziomie za pomocą pokrętła ręcznego. (Skala 360°)
Rowki teowe zgodne z DIN 650 i 508
a=14mm; h=24mm; b=25mm; c=9mm
Płyta podstawy: Rozmiar 380x300mm z 6 rowkami mocującymi BxL=14x20mm
Stół maszyny jest jak nowy!
*
Ogłoszenia
Wolica Pierwsza
258 km
Strugarka grubościowa
TOS Svitavy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość strugania: 500 mm, liczba ostrzy: 4, całkowita szerokość: 1 700 mm, całkowita wysokość: 1 800 mm, masa całkowita: 2 000 kg, całkowita długość: 2 200 mm, usuwanie wiórów: 160 mm, średnica przyłącza odciągu: 160 mm, typ regulacji wysokości: elektryczny, liczba wałków podających: 3, liczba noży strugarki: 3, wysokość przejazdu: 200 mm, wysokość strugania: 200 mm, szerokość stołu: 500 mm, wysokość robocza: 200 mm, Strugarka czterostronna produkcji Czeskiej z regulowanymi wrzecionami i wałem segmentowym.
MASZYNA W PEŁNI SPRAWNA PO PRZEGLĄDZIE.
PARAMETRY TECHNICZNE:
-szerokość strugania 500 mm
-wysokość strugania dwustronnie 200 mm
-wysokość strugania czterostronnie 140 mm (możliwość zamontowania większych głowic do 200mm --strugania)
-średnica wrzecion 40 mm
-max. średnica narzędzi 200 mm
-wały 4 nożowe
-moc silnika wałów poziomych 2 x 7,5 kW
-moc silnika wrzecion 2 x 4 kW
-moc silnika posuwu 0,78 kW
-elektryczna regulacja wysokości
-prędkość posuwu płynnie regulowana
-3 rolki w blacie
-dwa wały górne segmentowe ciągnące
-wał gładki odbiorczy ciągnący
-liniał prowadzący
-średnica króćca 2 x 160 mm
WYMIARY MASZYNY:
- długość: 2200 mm
- szerokość: 1700 mm
- wysokość: 1800 mm
- waga ~ 2000 kg
Możliwość finansowania maszyny poprzez leasing lub na raty.
Wystarczy wejść na naszą stronę : jbsmaszyny.pl
Zapraszam do przetestowania maszyny.
Gdzie obejrzysz nasze maszyny?
JBS MASZYNY STOLARSKIE
Dsdpfswfihusx Akaekn
WOLICA DRUGA 26
23-310 MODLIBORZYCE
Transport maszyn po całym świecie !
Ogłoszenia
Anderslöv
548 km
Wytaczarka stołowa
TOS VARNSDORFW100A
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 600 mm, przesuw osi Y: 1 120 mm, przesuw osi Z: 1 250 mm, obciążenie stołu: 3 000 kg, średnica wrzeciona: 100 mm, prędkość wrzeciona (min.): 7 obr./min, prędkość wrzeciona (maks.): 1 120 obr./min, całkowita wysokość: 3 000 mm, całkowita długość: 6 710 mm, całkowita szerokość: 3 450 mm, długość stołu: 1 250 mm, szerokość stołu: 1 250 mm, długość posuwu oś X: 1 600 mm, długość posuwu osi Y: 1 120 mm, długość posuwu oś Z: 1 250 mm, długość posuwu oś W: 900 mm, pociągnięcie piórem: 900 mm, średnica pinoli: 100 mm, masa całkowita: 14 000 kg, rok ostatniego remontu: 2015, Maszyna jest w dobrym stanie technicznym, całkowicie zmodernizowana przez firmę Retos w 2005 roku i częściowo wyremontowana w 2015 roku. W zestawie kolumna wsporcza, tarcza czołowa, 2 sztuki płyt kątowych, cyfrowy odczyt. Silnik o mocy 11 kW. Możliwość inspekcji na podłączeniu prądowym.
Dkedozb Eu Iopfx Akasn
Ogłoszenia
Malhostovice
344 km
Wytaczarka stołowa
TOS VARNSDORFWRD 150 CNC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 9 000 mm, przesuw osi Y: 4 000 mm, przesuw osi Z: 1 000 mm, Maszyna jest w dobrym stanie technicznym, wyposażona w stół obrotowy S 35 (wymiary stołu: 2850 x 3150 mm, patrz zdjęcie w załączniku), 2 płyty mocujące, głowicę kątową HUI 50, magazyn na 80 narzędzi oraz system sterowania Siemens 840 D.
WRD 150 CNC
Rok produkcji: 2008
System sterowania: SINUMERIK 840 D
Oś X: 9000 mm
Oś Y: 4000 mm
Oś Z: 1000 mm
Oś W: 800 mm
Dodpfxsy U Ndze Akajkn
Moc: 60 kW
Magazyn narzędzi: na 80 narzędzi
Płyty mocujące: 2 szt., 6000x2000 mm
Głowica kątowa: HUI 50
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna grubościówka
TOS SVITAVY 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7134
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 500mm
- max wysokość strugania 190mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, sekwencyjny
- dociski 2 rzędy
- wał wprowadzający ciągnący, sekwencyjny
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 7,5kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- docisk na wyprowadzeniu
z dołu:
- blat wprowadzający regulowany + docisk
- wał poślizgowy, gładki
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 5,5kW
- 2 wały poślizgowe, gładkie
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne
1) pionowe prawe 140mm 4kW
Djdpfx Asy R Dzmokaekn
2) pionowe lewe 140mm 4kW
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- płynna regulacja prędkości posuwu 8-30m/min
- elektryczne podnoszenie blatu
- średnice króćca odciągu 2x145mm, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2050x1700x1700mm
- waga 2100kg
ATUTY
– idealna do obróbki podłogówki
– elektryczne podnoszenie blatu
– produkcji czeskiej
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 37900 PLN
Cena netto: 9020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Borrby
512 km
Frezarka do kół zębatych
TOS ČelákoviceOF 71
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Maks. średnica koła: 710 mm
Szerokość koła zębatego: 335 mm
Wielkość stołu: 630 mm
Dsdpfxjzbt Hrj Akajkn
Otwór stołu: 120 mm
Maks. obciążenie stołu: 700 kg
Moduł maksymalny: 7
Moduł minimalny: 1
Zakres prędkości wrzeciona frezu: 40-315 obr./min
Zakres posuwu:
Posuw osiowy: 0,40 - 5 mm/obr.
Posuw promieniowy: 0,20 - 2,5 mm/obr.
Posuw styczny: 0,1-1,25 mm/obr.
Ogłoszenia
Hildesheim
632 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter 317 Maxi,Automatik,Kamera,Klima,MBUX
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 37 192 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 03/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 569 kg, maksymalna waga ładunku: 931 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 4 325 mm, paliwo: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 780 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 940 mm, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, tempomat, Hamulec tarczowy, podwójne siedzenie pasażera, tylna stopień najazdowy, zabudowa wewnętrzna, drewniana podłoga ładunkowa, wersja ekstra długa, prawe lusterko regulowane elektrycznie, wysoki dach, czujnik cofania, przegroda, szyby termoizolacyjne, zegar & obrotomierz, wskaźnik zużycia klocków hamulcowych, 3-drzwiowy, od pierwszego właściciela, Euro6e, zielona plakietka środowiskowa (4), felgi stalowe, kamera cofania, czarny kolor, poduszka powietrzna pasażera, prawe drzwi przesuwne, nawigacja z kolorowym monitorem, kolorowy monitor do systemu nawigacji, system wspomagania parkowania, kamera cofania, czujniki parkowania z tyłu, czujniki parkowania z przodu, 2 elektryczne podnośniki szyb, podgrzewane siedzenia, radio/MP3, wskaźnik temperatury zewnętrznej, szyby przyciemniane, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, wykończenie drewniane, lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, asystent hamowania, komfortowe siedzenia, napęd na tylną oś, trzecie światło stop, środkowy podłokietnik, wersja niemiecka, dodatkowe wyposażenie dostępne, możliwość pomyłki i sprzedaży zastrzeżona, możliwa wymiana, możliwe finansowanie, prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną ofertę. Dodatki cyfrowe: Aktualizacje inteligentnego asystenta prędkości, przednia oś o zwiększonym udźwigu, przełożenie osi i=3,923, elektryczny hamulec postojowy, aktywny asystent hamowania, funkcja HOLD, wielofunkcyjna kierownica, stabilizacja poziom 1, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, kierownica skórzana, tłumik drgań, brak obniżenia pojazdu, wysoki dach, pełna przegroda, asystent ruszania pod górę, radio cyfrowe (DAB), Nawigacja HDD, gniazdo USB 5 V, przygotowanie pod nagłośnienie DSP, przygotowanie pod dodatkowy panel przełączników, instalacja przyczepy, MBUX - system multimedialny, przygotowanie do dodatkowej elektryki/parametryzowanego modułu, złącze rozruchowe, pakiet ładowania w desce rozdzielczej, usługi cyfrowe Remote Services Plus, Live Traffic Information, system wezwania awaryjnego Mercedes-Benz, zarządzanie awariami, wieszaki na ubrania w kabinie kierowcy, pakiet zimowy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, lusterka podgrzewane i elektrycznie regulowane, półka nad przednią szybą.
Dksdpfezb Rq Iex Akajn
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Hildesheim
632 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter 317 Maxi,Automatik,Kamera,Klima,MBUX
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 42 434 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 03/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 569 kg, maksymalna waga ładunku: 931 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 4 325 mm, paliwo: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 780 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 940 mm, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, tempomat, Hamulec tarczowy, podwójne siedzenie pasażera, tylna stopień najazdowy, zabudowa wewnętrzna, drewniana podłoga ładunkowa, wersja ekstra długa, prawe lusterko regulowane elektrycznie, wysoki dach, czujnik cofania, przegroda, szyby termoizolacyjne, zegar & obrotomierz, wskaźnik zużycia klocków hamulcowych, 3-drzwiowy, od pierwszego właściciela, Euro6e, zielona plakietka środowiskowa (4), felgi stalowe, kamera cofania, czarny kolor, poduszka powietrzna pasażera, prawe drzwi przesuwne, nawigacja z kolorowym monitorem, kolorowy monitor do systemu nawigacji, system wspomagania parkowania, kamera cofania, czujniki parkowania z tyłu, czujniki parkowania z przodu, 2 elektryczne podnośniki szyb, podgrzewane siedzenia, radio/MP3, wskaźnik temperatury zewnętrznej, szyby przyciemniane, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, wykończenie drewniane, lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, asystent hamowania, komfortowe siedzenia, napęd na tylną oś, trzecie światło stop, środkowy podłokietnik, wersja niemiecka, dodatkowe wyposażenie dostępne, możliwość pomyłki i sprzedaży zastrzeżona, możliwa wymiana, możliwe finansowanie, prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną ofertę. Dodatki cyfrowe: Aktualizacje inteligentnego asystenta prędkości, przednia oś o zwiększonym udźwigu, przełożenie osi i=3,923, elektryczny hamulec postojowy, aktywny asystent hamowania, funkcja HOLD, wielofunkcyjna kierownica, stabilizacja poziom 1, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, kierownica skórzana, tłumik drgań, brak obniżenia pojazdu, wysoki dach, pełna przegroda, asystent ruszania pod górę, radio cyfrowe (DAB), Nawigacja HDD, gniazdo USB 5 V, przygotowanie pod nagłośnienie DSP, przygotowanie pod dodatkowy panel przełączników, instalacja przyczepy, MBUX - system multimedialny, przygotowanie do dodatkowej elektryki/parametryzowanego modułu, złącze rozruchowe, pakiet ładowania w desce rozdzielczej, usługi cyfrowe Remote Services Plus, Live Traffic Information, system wezwania awaryjnego Mercedes-Benz, zarządzanie awariami, wieszaki na ubrania w kabinie kierowcy, pakiet zimowy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, lusterka podgrzewane i elektrycznie regulowane, półka nad przednią szybą.
Dkodpfx Akezb Rn Tjasn
Ogłoszenia
Hildesheim
632 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter 317 Maxi,Automatik,Kamera,Klima,MBUX
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 018 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 03/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 569 kg, maksymalna waga ładunku: 931 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 4 325 mm, paliwo: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 780 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 940 mm, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, miał wypadek, tempomat, Hamulec tarczowy, podwójne siedzenie pasażera, tylna stopień najazdowy, zabudowa wewnętrzna, drewniana podłoga ładunkowa, wersja ekstra długa, prawe lusterko regulowane elektrycznie, wysoki dach, czujnik cofania, przegroda, szyby termoizolacyjne, zegar & obrotomierz, wskaźnik zużycia klocków hamulcowych, 3-drzwiowy, od pierwszego właściciela, Euro6e, zielona plakietka środowiskowa (4), felgi stalowe, kamera cofania, czarny kolor, poduszka powietrzna pasażera, prawe drzwi przesuwne, nawigacja z kolorowym monitorem, kolorowy monitor do systemu nawigacji, system wspomagania parkowania, kamera cofania, czujniki parkowania z tyłu, czujniki parkowania z przodu, 2 elektryczne podnośniki szyb, podgrzewane siedzenia, radio/MP3, wskaźnik temperatury zewnętrznej, szyby przyciemniane, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, wykończenie drewniane, lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, asystent hamowania, komfortowe siedzenia, napęd na tylną oś, trzecie światło stop, środkowy podłokietnik, wersja niemiecka, dodatkowe wyposażenie dostępne, możliwość pomyłki i sprzedaży zastrzeżona, możliwa wymiana, możliwe finansowanie, prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną ofertę. Dodatki cyfrowe: Aktualizacje inteligentnego asystenta prędkości, przednia oś o zwiększonym udźwigu, przełożenie osi i=3,923, elektryczny hamulec postojowy, aktywny asystent hamowania, funkcja HOLD, wielofunkcyjna kierownica, stabilizacja poziom 1, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, kierownica skórzana, tłumik drgań, brak obniżenia pojazdu, wysoki dach, pełna przegroda, asystent ruszania pod górę, radio cyfrowe (DAB), Nawigacja HDD, gniazdo USB 5 V, przygotowanie pod nagłośnienie DSP, przygotowanie pod dodatkowy panel przełączników, instalacja przyczepy, MBUX - system multimedialny, przygotowanie do dodatkowej elektryki/parametryzowanego modułu, złącze rozruchowe, pakiet ładowania w desce rozdzielczej, usługi cyfrowe Remote Services Plus, Live Traffic Information, system wezwania awaryjnego Mercedes-Benz, zarządzanie awariami, wieszaki na ubrania w kabinie kierowcy, pakiet zimowy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, lusterka podgrzewane i elektrycznie regulowane, półka nad przednią szybą.
Dkedpfxezb Rpkj Akaon
Ogłoszenia
Hildesheim
632 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter 317 Maxi,Automatik,Kamera,Klima,MBUX
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 72 496 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 04/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 569 kg, maksymalna waga ładunku: 931 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 4 325 mm, paliwo: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 780 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 940 mm, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, miał wypadek, tempomat, Hamulec tarczowy, podwójne siedzenie pasażera, tylna stopień najazdowy, zabudowa wewnętrzna, drewniana podłoga ładunkowa, wersja ekstra długa, prawe lusterko regulowane elektrycznie, wysoki dach, czujnik cofania, przegroda, szyby termoizolacyjne, zegar & obrotomierz, wskaźnik zużycia klocków hamulcowych, 3-drzwiowy, od pierwszego właściciela, Euro6e, zielona plakietka środowiskowa (4), felgi stalowe, kamera cofania, czarny kolor, poduszka powietrzna pasażera, prawe drzwi przesuwne, nawigacja z kolorowym monitorem, kolorowy monitor do systemu nawigacji, system wspomagania parkowania, kamera cofania, czujniki parkowania z tyłu, czujniki parkowania z przodu, 2 elektryczne podnośniki szyb, podgrzewane siedzenia, radio/MP3, wskaźnik temperatury zewnętrznej, szyby przyciemniane, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, wykończenie drewniane, lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, asystent hamowania, komfortowe siedzenia, napęd na tylną oś, trzecie światło stop, środkowy podłokietnik, wersja niemiecka, dodatkowe wyposażenie dostępne, możliwość pomyłki i sprzedaży zastrzeżona, możliwa wymiana, możliwe finansowanie, prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną ofertę. Dodatki cyfrowe: Aktualizacje inteligentnego asystenta prędkości, przednia oś o zwiększonym udźwigu, przełożenie osi i=3,923, elektryczny hamulec postojowy, aktywny asystent hamowania, funkcja HOLD, wielofunkcyjna kierownica, stabilizacja poziom 1, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, kierownica skórzana, tłumik drgań, brak obniżenia pojazdu, wysoki dach, pełna przegroda, asystent ruszania pod górę, radio cyfrowe (DAB), Nawigacja HDD, gniazdo USB 5 V, przygotowanie pod nagłośnienie DSP, przygotowanie pod dodatkowy panel przełączników, instalacja przyczepy, MBUX - system multimedialny, przygotowanie do dodatkowej elektryki/parametryzowanego modułu, złącze rozruchowe, pakiet ładowania w desce rozdzielczej, usługi cyfrowe Remote Services Plus, Live Traffic Information, system wezwania awaryjnego Mercedes-Benz, zarządzanie awariami, wieszaki na ubrania w kabinie kierowcy, pakiet zimowy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, lusterka podgrzewane i elektrycznie regulowane, półka nad przednią szybą.
Dodpfx Akozb Rpdsajkn
Ogłoszenia
Hildesheim
632 km
Furgon
Mercedes-BenzSprinter 317 Maxi,Automatik,Kamera,Klima,MBUX
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 16 889 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 04/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 569 kg, maksymalna waga ładunku: 931 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 4 325 mm, paliwo: diesel, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 967 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 307 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 780 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 940 mm, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, miał wypadek, tempomat, Hamulec tarczowy, podwójne siedzenie pasażera, tylna stopień najazdowy, zabudowa wewnętrzna, drewniana podłoga ładunkowa, wersja ekstra długa, prawe lusterko regulowane elektrycznie, wysoki dach, czujnik cofania, przegroda, szyby termoizolacyjne, zegar & obrotomierz, wskaźnik zużycia klocków hamulcowych, 3-drzwiowy, od pierwszego właściciela, Euro6e, zielona plakietka środowiskowa (4), felgi stalowe, kamera cofania, czarny kolor, poduszka powietrzna pasażera, prawe drzwi przesuwne, nawigacja z kolorowym monitorem, kolorowy monitor do systemu nawigacji, system wspomagania parkowania, kamera cofania, czujniki parkowania z tyłu, czujniki parkowania z przodu, 2 elektryczne podnośniki szyb, podgrzewane siedzenia, radio/MP3, wskaźnik temperatury zewnętrznej, szyby przyciemniane, podgrzewane lusterka zewnętrzne, wspomaganie kierownicy, wykończenie drewniane, lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, asystent hamowania, komfortowe siedzenia, napęd na tylną oś, trzecie światło stop, środkowy podłokietnik, wersja niemiecka, dodatkowe wyposażenie dostępne, możliwość pomyłki i sprzedaży zastrzeżona, możliwa wymiana, możliwe finansowanie, prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną ofertę. Dodatki cyfrowe: Aktualizacje inteligentnego asystenta prędkości, przednia oś o zwiększonym udźwigu, przełożenie osi i=3,923, elektryczny hamulec postojowy, aktywny asystent hamowania, funkcja HOLD, wielofunkcyjna kierownica, stabilizacja poziom 1, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, kierownica skórzana, tłumik drgań, brak obniżenia pojazdu, wysoki dach, pełna przegroda, asystent ruszania pod górę, radio cyfrowe (DAB), Nawigacja HDD, gniazdo USB 5 V, przygotowanie pod nagłośnienie DSP, przygotowanie pod dodatkowy panel przełączników, instalacja przyczepy, MBUX - system multimedialny, przygotowanie do dodatkowej elektryki/parametryzowanego modułu, złącze rozruchowe, pakiet ładowania w desce rozdzielczej, usługi cyfrowe Remote Services Plus, Live Traffic Information, system wezwania awaryjnego Mercedes-Benz, zarządzanie awariami, wieszaki na ubrania w kabinie kierowcy, pakiet zimowy, lusterka zewnętrzne elektrycznie składane, lusterka podgrzewane i elektrycznie regulowane, półka nad przednią szybą.
Dkodpfx Akezb Rqzsaen
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "tos bu 31"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


















































































































































































































































































































































































