Używane Szlifierka Boczna Spm na sprzedaż (19 688)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka taśmowa długa
OPTIMAT SD 260
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy: O222
ATUTY
– długość szlifowania 2600mm
– elektryczne ustawianie wysokości stołu
– maszyna nowa
– gwarancja
– certyfikat CE
DANE TECHNICZNE
wymiar stołu 2600x800mm
podnoszenie stołu 570mm
Fgjdpfx Akezcvirsgoc
koło pasowe 250mm
elektryczne ustawianie wysokości stołu 0,37kW
prędkość taśmy 18m/sec
wymiar taśmy szlifierskiej 120 x 150mm
długość taśmy 7050mm
silnik 3kW
średnica króćca odciągu 120mm
waga 400kg
CECHY PRODUKTU
Szlifierka długotaśmowa Optimat SD 260 została zaprojektowana do obróbki mniejszych i średnich elementów. Elektrycznie sterowany stół z pewnością zwiększa precyzyjność i wydajność pracy.
Standardowe wyposażenie:
Elektryczne ustawianie wysokości stołu
Króciec odciągowy
Instrukcja obsługi
Automatyczne hamowanie silnikiem
Zabezpieczenia zgodne z normami
Wyłącznik awaryjny w ergonomicznej pozycji
Elektroniczne ograniczniki stołu
Cena netto: 21000 PLN
Cena netto: 5000 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka szerokotaśmowa 2 agregaty
SAFO630
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7840
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 630mm
- max wysokość obrabianego elementu 110mm
- 2 agregaty:
1) walec gumowy ryflowany do kalibrowania
2)walec gumowy ryflowany do kalibrowania + trzewik + walec metalowy
Fgsdpezcu N Dsfx Akgsc
- z góry:
- rolka wprowadzająca metalowa poślizgowa
- agregat
- rolka metalowa poślizgowa
- agregat
- rolka poślizgowa, metalowa
- z dołu:
- 2 rolki metalowe, poślizgowe
- taśma ciągnąca
- 2 rolki metalowe, poślizgowe
- oscylacja taśm pneumatyczna
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- silnik 2×7,5kW
- elektryczne podnoszenie stołu
- ciśnienie robocze 6-8bar
- średnica króćca odciągu 2x160mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1650x1060x1970mm
- waga 972kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– 2 agregaty
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– szlifierka używana
Cena netto: 20900 PLN
Cena netto: 4980 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka szerokotaśmowa
SAFO 63
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7810
DANE TECHNICZNE
max szerokość obrabianego elementu 630mm
max wysokość obrabianego elementu 110mm
2 agregaty:
1) walec gumowy ryflowany do kalibrowania
2)walec gumowy ryflowany do kalibrowania + trzewik + walec metalowy
*z góry:
rolka wprowadzająca metalowa poślizgowa
Fgedpfjzcu Iaex Akgec
agregat
rolka metalowa poślizgowa
agregat
rolka poślizgowa, metalowa
*z dołu:
2 rolki metalowe, poślizgowe
taśma ciągnąca
2 rolki metalowe, poślizgowe
oscylacja taśm pneumatyczna
2 rodzaje prędkości posuwu
silnik 2×7,5kW
elektryczne podnoszenie stołu
ciśnienie robocze 6-8bar
średnica króćca odciągu 2x160mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 1650x1060x1970mm
waga 972kg
– produkcji polskiej
– 2 agregaty
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– szlifierka używana
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Szlifierka do otworów
STANKO3k228a
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1989, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita szerokość: 14 600 mm, całkowita długość: 35 350 mm, całkowita wysokość: 18 700 mm, długość szlifowania: 320 mm, średnica tarczy szlifierskiej: 200 mm, Szlifierka do wałków i otworów.
Prod. STANKO(ZSRR) - 1989r.
Średnica szlifowanego otworu 50 - 300 mm.
Max. średnica obrabianego przedmiotu 560mm.
Fedpfx Astzwzxokgjgc
Odległość między stołem a wrzecionem 340mm.
Maksymalna długość przedmiotu obrabianego 320mm.
Górna średnica wewnętrznej głowicy szlifierskiej 125; 100; 80 mm.
Odległość od powierzchni czołowej grotu przedniego do kołnierza wrzeciona 150 - 400 mm.
Rozmiar tarczy szlifierskiej 200 x 75 x 63 mm.
Zakres prędkości wrzeciona obrabianego przedmiotu 60 - 600 obr./min.
Ruch stołu 800mm.
Moc silnika głównego 7,5 kW
Całkowita wymagana moc 14,63 kW
Wymiary maszyny (Długość x Szerokość X Wysokość) 3535 x 1460 x 1870 mm
Masa maszyny 6400kg.
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Szlifierka cylindryczna 800 x 4000
STANKO3m196
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1981, Funkcjonalność: w pełni sprawny, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 10 000 kg, długość szlifowania: 4 000 mm, średnica tarczy szlifierskiej: 750 mm, całkowita szerokość: 4 180 mm, całkowita długość: 13 440 mm, całkowita wysokość: 2 455 mm, średnica szlifowania: 800 mm, masa całkowita: 38 700 kg, Szlifierka do wałków STANKO 3M196.
Rok prod. 1981.
Max. średnica szlifowania 800 mm,
Max. długość szlifowanego detalu 4000 mm,
Zakres średnic szlifowania 80 - 800 mm,
Max. średnica szlifowania bez podtrzymki 800 mm,
Max. średnica szlifowania w podtrzymce 450 mm,
Wznios kłów nad stołem 410 mm,
Max. ciężar szlifowanego detalu w kłach 10000 kg,
Wymiary ściernicy ⌀750 x 100 mm,
Prędkość szlifowania 50 m/s,
Fgsdpet I Dppofx Akgoc
Moc silnika głównego 30 kW,
Prędkość obrotowa produktu 5 - 80 obr/min,
Max. przesuw pinoli kła konika 100 mm,
Wymiary gabarytowe szlifierki (Długość x Szerokość x Wysokość ): 13440 × 4180 × 2455 mm,
Waga szlifierki 38700 kg,
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Szlifierka do płaszczyzn 300 x 800
JOTESSPG 30 x 80
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1990, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość szlifowania: 800 mm, szerokość szlifowania: 300 mm, całkowita wysokość: 1 980 mm, całkowita długość: 3 000 mm, całkowita szerokość: 2 850 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 300 kg, wysokość szlifowania: 575 mm, średnica tarczy szlifierskiej: 400 mm, odległość stołu do osi wrzeciona: 150 mm, szerokość ściernicy: 50 mm, prędkość wrzeciona (min.): 1 470 obr./min, masa całkowita: 2 800 kg, Szlifierki do płaszczyzn SPG 30x80.
Rok prod. 1990 - Producent JOTES ŁÓDŹ(PL).
Fsdpfjywtw Rsx Akgogc
Powierzchnia robocza stołu 300x800mm
Max. długość szlifowania 800mm
Max.odległość między powierzchnią stołu, a osią wrzeciennika przy ręcznym przesuwie wrzeciennika 600mm
Max. odległość między powierzchnią stołu, a osią wrzeciona 150mm
Max. wysokość obrabianego przedmiotu przy ściernicy o średnicy 400mm i 250mm - 400 / 575mm
Max. ciężar szlifowanego przedmiotu 300kg
Zakres bezstopniowo regulowanej prędkości przesuwu stołu 2- 25m/min
Max. poziomy przesuw kolumny 360mm
Obroty wrzeciona ściernicy 1470obr/min
Max. średnica ściernicy 400mm
Min. średnica ściernicy 230mm
Otwór do mocowania ściernicy 127mm
Normalna szerokość ściernicy 50mm
Max. szerokość ściernicy 75mm
Gabaryty (dł. x szer. x wys.) 3000 x 2850 x 1980mm
Moc silnika napędu ściernicy 7,5kW
Waga maszyny 2800kg
Ogłoszenia
Warszawa
125 km
Szerokotaśmowa szlifierka
SCMDMC system TC 1350
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 30 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: AE00002612, szerokość szlifowania: 1 350 mm, masa całkowita: 6 250 kg, wysokość szlifowania: 170 mm, wysokość robocza: 170 mm, wysokość stołu: 900 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 170 mm, The machine has only been in use for a few hours. It's practically brand new. It's in perfect working order. See below for the full specifications.
DMC system T5C 1350
PF170-4M Lifting unit for fixed working table 900 mm from ground
* Working thickness 3 to 170 mm
BL 16 Infeed panels reading bar for 'epics' sectioned pads pitch 16 mm or with PWM3
POSITION 01
TIE-5000 Working unit for extractable internal cross pad
PE 16T 'EPICS' sectioned electronic sanding pad pitch 16 mm
Working pressure control of sectioned pad by Pro-Sand control system
Motor driven by inverter, power up to 15 kW
POSITION 02
DO 19 Orbiting unit fitted for 19 rotating 125 mm disc brushes
1,1 kW main motor driven by inverter
Independent motor for the orbiting movement control
Electronic Auto-set of the unit
Sliding movement with motor driven by inverter
POSITION 03
BF 300 Working unit for brush roller diameter 300 mm
4 kW main motor driven by inverter
Double rotating direction of the brushing roller
Electronic auto-set of the brush roller
Side oscillation of the brush roller
POSITION 04
BF 300 Working unit for brush roller diameter 300 mm
4 kW main motor driven by inverter
Double rotating direction of the brushing roller
Electronic auto-set of the brush roller
Side oscillation of the brush roller
POSITION 05
SC-2620 Operating unit for superfinishing pad
Sanding belt rotation against the conveyor feed direction
Electronic sanding belt swing control
Disc brake
◦ Chevron belt dimensions: mm 1370 x 2186
◦ Sanding belt dimensions: mm 1370 x 2620
PE 16/C 'EPICS' sectioned electronic sanding pad pitch 16 mm
16 mm center-to-center distance of sectors;
Double action pneumatic cylinders with adjustable push/counter push;
Graphite cloth with quick extraction device
Fjdpfjzcmcvex Akgsgc
Total management of its functionality by "Pro-Sand" electronic control.
Working pressure management of sectioned pad by Pro-Sand control system
Timed oscillating clearing blowers
15 kW motor driven by inverter
OUTSIDE THE MACHINE
SB/U 200 Outfeeding working unit for abrasive cloth coated rollers diameter 200 mm
Roller rotation against the conveyor feed direction/ Manual adjustment of the roller working position/ abrasive cloth coated roller diameter 200 mm ' Ultra Fine' type with silicon carbide fibers/ 2,2 kW motor/ Side oscillation of the brush roller
OTHER DEVICES
Punched work-top and conveyor belt with vacuum motor powered by inverter up to 7,5 kW integrated in the machine frame
Front supporting worktop equipped with five idle rollers
Rear supporting worktop equipped with five idle rollers
4 kW feed belt motor driven by inverter
Consolle with integrated PC "eye-M" and "Maestro Pro- Sand"electronic control with Tele Service system
1999 working programs/Virtual keyboard for fast settings of the machine/ Production report/ Interactive Trouble-shooting program and self-diagnosis of the electronic cards/ Display of electric and pneumatic diagrams/ Display of user manual, spare parts catalogue, electric and pneumatic diagrams
Vision panel door positioned on the service side
Internal LED lighting for machine
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka szerokotaśmowa
SANDINGMASTER SB2-900
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6582
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 920mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
2 agregaty:
1) walec gumowy ryflowany do kalibrowania 11kW
2) walec gumowy ryflowany do kalibrowania + odmuchiwanie taśmy 7,5kW
z góry:
- 2 rolki gumowe, poślizgowe
- agregat
- 2 rolki gumowe, poślizgowe
- agregat
- 2 rolki gumowe, poślizgowe
Fgodpfx Akszcmqtsgec
z dołu:
- 3 walce gumowe, poślizgowe
- taśma ciągnąca
- oscylacja taśm pneumatyczna
- podnoszenie stołu elektryczne
- płynna regulacja prędkości posuwu
- ciśnienie robocze 8-10bar
- hamulec pneumatyczny
- średnica króćca odciągu 2x160mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1600x1460x2000mm
- waga około 1305kg
– produkcji niemieckiej
– 2 agregaty
– szlifierka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 27900 PLN
Cena netto: 6640 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka szerokotaśmowa 2 agregaty
OTTOMEGA 110
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7808
Fgedszcd Amopfx Akgoc
DANE TECHNICZNE
max szerokość obrabianego elementu 1100mm
max wysokość obrabianego elementu 160mm
2 agregaty:
1) walec gumowy ryflowany do kalibrowania
2) walec gumowy + trzewik + walec metalowy
– z góry
2 rolki metalowe, poślizgowa
agregaty
szczotka czyszcząca
– z dołu
taśma ciągnąca
oscylacja taśm pneumatyczna na fotokomórkach
elektryczne podnoszenie blatu
2 rodzaje prędkości posuwu 1,1kW
silnik 15kW
z hamulcem pneumatycznym
dodatkowy trzewik pneumatyczny
ciśnienie robocze 6-8bar
średnica króćca odciągu 2x160mm, 1x120mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2700x2100x2200mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– 2 agregaty
– dodatkowy trzewik pneumatyczny
– niemalowana
– szlifierka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 35900 PLN
Cena netto: 8550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Szlifierka Narzędziowa
Eliot618
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam widoczną na zdjęciach szlifierkę Angielskiej firmy Eliot model 618.
Stan maszyny oceniam na bardzo dobry. Wręcz jak nowa.
Fjdpfxoy A Tnmo Akgogc
Maszyna była użytkowana przez nas bardzo rzadko stąd decyja o sprzedaży
Cena netto 23vat
Silnik AEG 1.5 KW
Najwyższe położenie wrzeciono stół 400
Szybki posuw w Z
Rozmiar stołu 150x450
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
BaumannGS 70/14/50 DUPLEX DIESEL LIKE NEW
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 10 649 h, ładowność: 7 000 kg, wysokość podnoszenia: 5 000 mm, wolny skok podnoszenia: 1 250 mm, środek ciężkości ładunku: 700 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 750 mm, producent silników: PERKINS, szerokość karetki wideł: 1 500 mm, długość wideł: 1 400 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 70 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 10.00-20 SE, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 10.00-20 SE, masa całkowita: 19 400 kg, masa własna: 12 400 kg, całkowita wysokość: 3 400 mm, całkowita długość: 5 000 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, 🚜 USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS
📌 Years of experience | 🛠️ In-house service & paint shop | 💼 Professional consultancy | 🚚 Own transport | 🤝 After-sales support
Are you looking for a forklift you can truly rely on?
We are a renowned dealer of new and used forklifts with many years of tradition. We serve customers all across Europe – from small businesses to large international industrial plants. Our forklifts are more than just equipment – they are the guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
⭐ What sets us apart?
✅ Every forklift undergoes a comprehensive technical service (inspection, testing, replacement of filters and oils, refurbishment of key components)
✅ Full safety inspection (UDT) available upon customer request
✅ Own paint shop & service workshop – machines perfected both visually and technically
✅ Transport across Europe – carried out by our own fleet with trained drivers
✅ Operator training upon delivery + on-site functional machine test
✅ After-sales service & technical support – we remain available even after the purchase
✅ Possibility to visit & test the machine at our headquarters – you are welcome!
✅ Hundreds of satisfied customers throughout Europe – join those who already trust us
✅ Assistance with financing – we cooperate with most leasing companies
✅ Invoice in EUR or PLN – according to customer preference
🔹 In Offer: BAUMANN GS 70/14/50 – 7 Ton Side Loader
📅 Year of production: 2007
⏱️ Working hours: 10,649 mth
⚡ Drive: Diesel
🏋️ Capacity: 7,000 kg – load center 700 mm
🗜️ Mast: Duplex – 5000 mm
🔧 Forks: 1200 mm
🛞 Superelastic tyres: 100% condition
🛠️ Technical condition: Excellent – after full service
✨ Visual condition: Well-maintained, rust-free, ready for work
📏 Free lift: 1250 mm
Dimensions:
📐 Truck height: 3400 mm
📐 Total length: 5000 mm
📐 Width: 2300 mm
📐 Fork positioner width: 1500 mm
📐 Overall height: 3750 mm
🏭 Ideal for:
Warehouses with narrow aisles
Wood, steel, and pipe industries
Fgsdpfx Akozchntogec
Handling of long loads
Operations both indoors and outdoors
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC5000FSL DIESEL DUPLEX 4040MM FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2021, godziny pracy: 4 959 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 040 mm, wolny skok podnoszenia: 1 975 mm, środek ciężkości ładunku: 700 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 000 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 320 mm, długość wideł: 1 400 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony pneumatyczne (wypełnione powietrzem), rozmiar przedniej opony: 317/70 R15, rodzaj opony tylnej: opony pneumatyczne (wypełnione powietrzem), rozmiar tylnej opony: 317/70 R15, masa całkowita: 14 500 kg, masa własna: 5 000 kg, całkowita wysokość: 2 700 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: czerwony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysuwany widelec, SIDELOADER FORKLIFT – COMBILIFT C5000FSL – 2021 | 4,959 MTH | DIESEL | DUPLEX 4040 mm
🚀 Ready to work from day one – no investment, no risk
🔍 Why this machine?
Looking for equipment that won’t stop your operations?
This COMBILIFT C5000FSL is a proven machine after a full service –
just get in and start working. No hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new ✨
✔ Only 4,959 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
⚙️ Key specifications
Capacity: 5,000 kg
Drive: Diesel ⛽
Mast: Duplex – 4,040 mm
Fork positioner: 1,320 mm
Fork length: 1,400 mm
Cabin: Full / heated 🔥
Platform: 1,400 mm
📊 Full technical specification
General data:
Year of manufacture: 2021
Operating hours: 4,959 MTH
Capacity: 5,000 kg
Load center: 700 mm
Truck weight: 9,500 kg
Mast and lifting:
Mast type: Duplex
Lift height: 4,040 mm
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,320 mm
Forks: 1,400 mm
Fgedpfxozchnmj Akgsc
Dimensions:
Height: 2,650 mm
Length: 4,700 mm
Width: 2,300 mm
Overall height: 3,000 mm
Running gear:
Tires: pneumatic (100%) – new
Front: 315/70 R15
Rear: 315/70 R15
🧰 Equipment
✔ Full heated cabin
✔ Fork positioner
✔ Adjustable right fork height
✔ Joystick control
✔ Truck leveling system
🟢 Condition
Technical: 5/5 – fully serviced
Visual: refurbished, like new, corrosion-free
🏭 Ideal for:
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Transport of long loads
✔ Indoor and outdoor operations
💼 What you are buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
✔ Every unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available 🎥
✔ Delivery directly to your company
🚛 Delivery and support
✔ Transport across Europe
✔ Comprehensive logistics service
✔ Assistance with leasing / financing
✔ After-sales support
🏆 Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not sit in service bays.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and equipment preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us now
FT LOGISTICS – Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy z bocznym załadunkiem
CombiliftC5000SL / DIESEL / 4500MM / DUPLEX / CAB
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2006, godziny pracy: 14 604 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 200 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, pojemność baterii: 100 Ach, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 800 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 23x10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 355/50-15, masa całkowita: 14 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 500 mm, całkowita długość: 3 900 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, widły do palet, 🔹 Looking for a reliable forklift? We are industry specialists! 🔹
We specialize in the sale of high-quality forklifts, offering tested machines in excellent condition. Check out our offer and find the perfect equipment for your business! 🚜🔧
In this listing, we present:
🚜 COMBILIFT C5000SL - DUPLEX 4500mm - Year 2006 - 14604 MTH - DIESEL - CONDITION 5/5
This forklift is in excellent technical condition, ready for immediate use. ✅
Key Features & Technical Specifications:
✔ Model: COMBILIFT C5000SL
Fgjdozchngepfx Akgjc
✔ Year of production: 2006
✔ Lifting capacity: 5000 kg
✔ Operating hours: 14604 mth
✔ Mast type: Duplex
✔ Lifting height: 4500 mm
✔ Drive: Diesel ⛽
✔ Load center: 600 mm
✔ Engine manufacturer: KUBOTA V3300-T
✔ Power: 48 HP 🔥
✔ Total weight: 9500 kg
✔ Tires: Solid, Superelastic, in good condition 🛞
✔ Front tires: Superelastic - 23x10-12 - 100% TREAD 🏁
✔ Rear tires: Superelastic - 355/50-15 - 100% TREAD 🏁
✔ Overall forklift height - structural (highest point with mast lowered): 3200 mm
✔ Technical condition: Fault-free, after a service inspection 🔍
✔ Visual condition: Very good ✨
✔ Fork length: 1800 mm
✔ Overall height: 2500 mm
✔ Overall length: 3900 mm
✔ Overall width: 2100 mm - Fork positioner width
✔ Positioner width: 1360 mm
🛠 Equipment:
🔹 Lighting
🔹 Adjustable boom
🔹 Side shift
🔹 Pallet forks
🚧 Versatile Forklift – Ideal for Heavy-Duty Operations 🚧
This forklift is an ideal solution for industries that require efficient handling of long loads in narrow spaces, such as the wood, steel, and pipe industries. Thanks to its multi-directional movement function, the forklift ensures easy maneuverability and optimal warehouse space utilization.
🔥 Additional Features:
✅ Integrated multi-directional control system 🎛
✅ Comfortable operator cabin 🏠
✅ High reliability in intensive use ⚙
✅ Perfect for both outdoor and indoor warehouse operations 🏭
🔍 Condition:
The machine is fully operational, regularly serviced, and ready for immediate use.
🚛 Transport & Delivery:
We offer forklift transport across Europe. 🌍
Free initial inspection included. 🛠
💰 Pricing & Financing:
We offer comprehensive financing support, including quick leasing and loan decisions, even for new companies or businesses in difficult financial situations. Leasing decision in just 2 hours!
✔ EUR/PLN invoicing available 💶
✔ Leasing financing & startup program for new businesses 📈
✔ Authorized supplier for major leasing companies 🔑
✔ Fast, simple, and affordable financing 💼
📞 Contact us to schedule a viewing!
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
HubtexS50D TRIPLEX 6300 FREE-LIFT PLATFORM1600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2008, godziny pracy: 11 028 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 300 mm, wolny skok podnoszenia: 1 800 mm, środek ciężkości ładunku: 700 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 950 mm, producent silników: VW, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 300 mm, długość wideł: 1 600 mm, szerokość wideł: 180 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony pneumatyczne (wypełnione powietrzem), rozmiar przedniej opony: 250-15, rodzaj opony tylnej: opony pneumatyczne (wypełnione powietrzem), rozmiar tylnej opony: 250-15, masa całkowita: 13 750 kg, masa własna: 5 000 kg, całkowita wysokość: 2 600 mm, całkowita długość: 4 400 mm, całkowita szerokość: 2 400 mm, kolor: szary, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, SIDELOADER FORKLIFT – HUBTEX S50D – 2008 | 11,028 MTH | DIESEL | TRIPLEX 6300 mm | Platform 1600 mm
🚀 Ready to work from day one – no investment, no risk
🔍 Why this machine?
Looking for equipment that won’t stop your operations?
This HUBTEX S50D is a proven machine after a full service –
just get in and start working. No hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new ✨
✔ Only 11,028 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
⚙️ Key specifications
Capacity: 5,000 kg
Drive: Diesel ⛽
Mast: Triplex – 6,300 mm
Fork positioner: 1,300 mm
Fork length: 1,600 mm
Cabin: Full / heated 🔥
Platform: 1,600 mm
📊 Full technical specification
General data:
Year of manufacture: 2008
Operating hours: 11,028 MTH
Capacity: 5,000 kg
Load center: 700 mm
Truck weight: 8,750 kg
Mast and lifting:
Mast type: Triplex
Lift height: 6,300 mm
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,300 mm
Forks: 1,600 mm
Dimensions:
Height: 2,600 mm
Length: 4,400 mm
Width: 2,400 mm
Overall height: 2,950 mm
Running gear:
Tires: pneumatic (100%) – new
Front: 250-15
Rear: 250-15
🧰 Equipment
✔ Full heated cabin
✔ Fork positioner
✔ Adjustable right fork height
✔ Truck leveling system
🟢 Condition
Technical: 5/5 – fully serviced
Visual: refurbished, like new, corrosion-free
🏭 Ideal for:
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Transport of long loads
✔ Indoor and outdoor operations
💼 What you are buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
✔ Every unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available 🎥
✔ Delivery directly to your company
🚛 Delivery and support
✔ Transport across Europe
✔ Comprehensive logistics service
✔ Assistance with leasing / financing
✔ After-sales support
🏆 Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not sit in service bays.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and equipment preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us now
Fjdezchnaepfx Akgegc
FT LOGISTICS – Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000SL DIESEL DUPLEX 3900 PLATFORM 2100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 2 145 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 900 mm, środek ciężkości ładunku: 1 070 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 250 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 5 550 mm, długość wideł: 2 100 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 55 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 27X10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 33 X 13 3/4 X 22, masa całkowita: 16 800 kg, masa własna: 10 800 kg, całkowita wysokość: 2 670 mm, całkowita długość: 4 250 mm, całkowita szerokość: 3 000 mm, kolor: pomarańczowy, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przedłużenie wideł, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, 🚜 FOUR-WAY SIDELOADER FORKLIFT – COMBILIFT C6000SL – 2012 | 2145 MTH | DIESEL | DUPLEX 3900 MM | 5550 MM SPREADER BAR
⚙️ Ready to work from day one – no investment, no risk.
---
### 🔍 Why this unit?
Looking for a machine that won’t stop your production?
This COMBILIFT C6000SL is a proven, fully serviced unit –
get in and start working. No hidden costs.
✔️ Fully serviced (oils, filters, full inspection of all components)
✔️ Technical and visual condition: like new
✔️ Only 2145 operating hours – genuinely low usage
✔️ New tyres – no additional investment required
---
### 📊 Key specifications
* ⚖️ Capacity:
* without spreader bar: 6000 kg
* with spreader bar: 4100 kg
* ⛽ Drive: Diesel
* ⬆️ Mast: Duplex – 3900 mm
* 🔧 Fork positioner / spreader: 5550 mm
* 📏 Forks: 2100 mm
* 🚪 Cabin: full / heated
* 🏗️ Platform: 2100 mm
---
### 🛠️ Full technical specification
📌 General:
* 📅 Year of manufacture: 2012
* ⏱️ Operating hours: 2145 MTH
* ⚖️ Capacity:
* without spreader bar: 6000 kg
* with spreader bar: 4100 kg
* ⚙️ Load centre: 1070 mm
* 🏋️ Truck weight: 10,800 kg
⬆️ Mast and lifting:
* 🔩 Mast type: Duplex
* 📐 Lift height: 3900 mm
🔧 Forks and attachments:
* 📏 Fork positioner / spreader: 5550 mm
* 📏 Fork length: 2100 mm
📏 Dimensions:
* Height: 2670 mm
* Length: 4250 mm
* Width: 3000 mm
* Overall height: 3250 mm
🚜 Running gear:
* 🛞 Tyres: Superelastic (100%) – new
* Front: 27x10-12
* Rear: 33 x 13 1/4 x 22
⚙️ Equipment:
* 🚪 Full heated cabin
* 🔧 5550 mm spreader bar
* 🏗️ 2100 mm platform
* 🎮 Joystick control
* ⚖️ Truck levelling system
📊 Condition:
* ✔️ Technical: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual: refurbished, like new, no corrosion
---
### 🏭 Ideal for:
✔️ Narrow aisle warehouses
Fodpfozchm Nsx Akgsgc
✔️ Timber, steel, and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor operation
---
### 💼 What you are buying
You are not buying a “used forklift”.
You are buying a tested, work-ready machine:
✔️ Each unit undergoes full testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ 📡 Live online presentation available
✔️ 🚛 Transport to your company available
---
### 🌍 Delivery and support
* 🚛 Transport across Europe
* 📦 Comprehensive logistics support
* 💳 Assistance with leasing / financing
* 🤝 After-sales support
---
### 🏆 Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not ones that sit in service.
✔️ Over 100 machines available
✔️ 🛠️ In-house service and preparation
✔️ 🌍 Experience across Europe
✔️ 👍 Hundreds of satisfied customers
---
### 📞 Contact us now
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000FSL DIESEL DUPLEX 4500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 3 470 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 200 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 300-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 300-15, masa całkowita: 15 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysuwany widelec, SIDELOADER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
---
### Why this forklift?
Looking for a machine that won’t stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C6000FSL is a proven unit after a full service – ready to work immediately. No hidden costs.
✔ major service completed (oils, filters, full inspection)
✔ technical & visual condition: like new
✔ only 3470 MTH – low usage
✔ new tyres – no extra investment
---
### Key specifications
✔ Capacity: 6000 kg
✔ Diesel drive
✔ Duplex mast – 4500 mm
✔ Fork positioner: 1360 mm
✔ Forks: 1200 mm
✔ Full heated cabin
---
### Technical details
✔ Year: 2017
✔ Weight: 9500 kg
✔ Load centre: 600 mm
✔ Lifting height: 4500 mm
✔ Dimensions:
* Length: 4700 mm
* Width: 2100 mm
* Height: 2650 mm
✔ Tyres: super elastic (new)
✔ Equipment: cabin, fork positioner
✔ Condition:
* Technical: 5/5
* Visual: like new, no corrosion
---
### Ideal for
✔ narrow aisles
✔ timber, steel & pipe industry
✔ long loads
✔ indoor & outdoor use
---
### What you get
Not just a used forklift – but a ready-to-work machine:
✔ fully tested before sale
✔ ready for immediate use
✔ online presentation available
✔ transport available
---
### Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not stay in service.
✔ 100+ machines in stock
Fgodszchm Ajpfx Akgoc
✔ own service & preparation
✔ experience across Europe
✔ hundreds of satisfied clients
-----
SEITENSTAPLER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko
---
### Warum diese Maschine?
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht stoppt? ⚙️
Dieser COMBILIFT C6000FSL ist ein bewährtes Gerät nach komplettem Service – sofort einsatzbereit, ohne versteckte Kosten.
✔ großer Service durchgeführt (Öle, Filter, komplette Prüfung)
✔ technischer & optischer Zustand: wie neu
✔ nur 3470 MTH – geringe Nutzung
✔ neue Reifen – keine Zusatzkosten
---
### Technische Eckdaten
✔ Tragfähigkeit: 6000 kg
✔ Dieselantrieb
✔ Duplexmast – 4500 mm
✔ Gabelversteller: 1360 mm
✔ Gabeln: 1200 mm
✔ Vollkabine beheizt
---
### Details
✔ Baujahr: 2017
✔ Gewicht: 9500 kg
✔ Lastschwerpunkt: 600 mm
✔ Hubhöhe: 4500 mm
✔ Abmessungen:
* Länge: 4700 mm
* Breite: 2100 mm
* Höhe: 2650 mm
✔ Reifen: Superelastik (neu)
✔ Ausstattung: Kabine, Gabelversteller
✔ Zustand:
* Technisch: 5/5
* Optisch: wie neu, ohne Korrosion
---
### Ideal für
✔ schmale Gänge
✔ Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
✔ Langguttransport
✔ Innen- und Außeneinsatz
---
### Was Sie kaufen
Keine „gebrauchte Maschine“, sondern:
✔ vollständig getestet
✔ sofort einsatzbereit
✔ Online-Präsentation möglich
✔ Transport möglich
---
### Warum FT LOGISTICS?
Wir liefern Maschinen, die arbeiten – nicht in der Werkstatt stehen.
✔ über 100 Maschinen verfügbar
✔ eigener Service
✔ europaweite Erfahrung
✔ viele zufriedene Kunden
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000FSL / DUPLEX 4100 / FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 4 428 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 1 900 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 950 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 320 mm, długość wideł: 1 400 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 8.25 R15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 315/70 R15, masa całkowita: 15 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 3 200 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: żółty, model silnika: TCD 3.6 L4, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🔍 Looking for a reliable forklift? We are industry specialists! 💼
We specialize in the sale of high-quality forklifts, offering verified machines in excellent condition.
✅ Check out our offer and find the perfect equipment for your business!
🚜 Featured in this listing:
COMBILIFT C6000FSL – DUPLEX 4100mm – Year 2019 – 4428 MTH – DIESEL – FREE LIFT – POSITIONER – SIDELOADER – 1400MM FORKS – CONDITION: 5/5 ⭐
The forklift is in excellent technical condition and ready for immediate use. 🔧
🔧 Key Features and Technical Specifications:
Model: COMBILIFT C6000FSL
Year of manufacture: 06/2019 📅
Lifting capacity: 6000 kg ⚖️
Operating hours: 4428 mth ⏱️
Mast type: Duplex
Lifting height: 4100 mm 📦
Drive: Diesel ⛽
Load center: 600 mm
Total weight: 9500 kg
🛞 Tires:
Solid, superelastic tires in good condition
Front tires: Superelastic – 8.25 R15 – ✅ 100% TREAD
Rear tire: Superelastic – 315/70 R15 – ✅ 100% TREAD
📐 Dimensions:
Overall height (collapsed mast): 2950 mm
Fork length: 1400 mm
Free lift: 1900 mm
Fgodozchmvjpfx Akgec
Total height (extended): 3200 mm
Overall length: 4700 mm
Overall width: 2300 mm
Positioner width: 1320 mm
⚙️ Equipment:
💡 Lighting system
🎯 Adjustable boom
🥄 Pallet forks
🎚️ Fork positioner
🛠️ Operator cabin
📏 Side platforms – 1400 mm
💡 Ideal for industries that require efficient handling of long loads in narrow spaces – such as timber, steel, or pipe sectors.
🧩 Additional Features:
🔄 Integrated multi-directional steering system
👨✈️ Comfortable operator’s cabin
🏋️♂️ High reliability in intensive use
🏭 Perfect for both outdoor and indoor warehouse operations
📦 Condition: Fully functional, regularly serviced, and ready to work immediately.
🚚 We offer transport across Europe and include a FREE initial inspection! 🎁
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC5000FSL DIESEL DUPLEX 4100 FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 4 845 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 1 800 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 950 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 320 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 8.25-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 8.25-15, masa całkowita: 14 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 050 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, SIDELOADER FORKLIFT – COMBILIFT C5000FSL – 2016 | 4845 MTH | DIESEL | DUPLEX 4100 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
Why this unit?
Looking for a machine that won’t interrupt your operations?
This COMBILIFT C5000FSL is a proven unit after a full service –
get in and start working immediately. No hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, full inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 4,845 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
Key specifications
Capacity: 5,000 kg
Drive: Diesel
Mast: Duplex – 4,100 mm
Fork positioner: 1,320 mm
Fork length: 1,200 mm
Cabin: full / heated
Platform: 1,200 mm
Full technical specification
Basic data:
Year of manufacture: 2016
Operating hours: 4,845 MTH
Capacity: 5,000 kg
Load center: 600 mm
Truck weight: 9,500 kg
Mast and lifting:
Mast type: Duplex
Lift height: 4,100 mm
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,320 mm
Forks: 1,200 mm
Dimensions:
Height: 2,650 mm
Length: 4,700 mm
Width: 2,050 mm
Overall height: 2,950 mm
Chassis:
Tires: Superelastic (100%) – new
Front: 8.25 – 15
Rear: 8.25 – 15
Equipment:
Full heated cabin
Fork positioner
Joystick control
Truck leveling system
Condition:
Technical: 5/5 – fully serviced
Visual: refurbished, like new, no corrosion
Ideal for:
✔ Warehouses with narrow aisles
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
What you are buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available
✔ Delivery to your company available
Delivery and support
✔ Transport across Europe
✔ Comprehensive logistics service
✔ Assistance with leasing / financing
✔ Post-sale support
Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
Fedpfjzchmpox Akgjgc
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
Contact us now
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Dobrzykowice
164 km
Szlifierka do szkła
INTERMACBUSETTI F SERIE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, 2600X1600
Fgjdpfozcawtsx Akgjc
Maszyna w ciagłej pracy pracowala na jednej zmianie przebieg bardzo mały do odebrania we wrocławiu
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Szerokotaśmowa szlifierka
butferingSKO 213 CC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), SZLIFIERKA SZEROKOTAŚMOWA BUTFERING SKO 213 CC
szerokość szlifowania 1320 MM
1 agregat kombi z wałem metalowym kalibrującym oraz stopką sekcyjną 15KW
2 agregat kombi z wałem gumowym i stopką sekcyjną 7.5KW
Prędkość drugiego agregatu regulowana na falowniku
Zabezpieczenie prądu minimum 40A
oscylacja pneumatyczna
Tasma posiada podejście pod pompe vacuum
prędkość posuwu regulowana na falowniku 2.5-13m/min
Fgodpfx Akezcx D Esgoc
elektryczna regulacja wysokości
pneumatyczne centrowanie taśmy posuwu,
Max wys szlifowania 150mm
szlifierka bardzo solidna, bardzo dobra jakość szlifowania
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Szlifierka kątowa
FeinMSfv 649
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Sprzedam Fein MSfv 649 Szlifierka kątowa z długą szyjką. W stanie bdb
Fgedpfxeuhm I Ho Akgec
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Szlifierka prosta Flex H1212Z
FlexH1212Z
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Sprzedam SZLIFIERKA PROSTA FLEX H1212Z, sprawna w stanie bdb.
Fgjdpjuhm Imefx Akgec
Ogłoszenia
Kraków
215 km
Szlifierka do szkła
SINGIPSZM8
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 6 600 mm, całkowita szerokość: 1 000 mm, całkowita wysokość: 2 500 mm, napięcie wejściowe: 380 V, I. SZLIFIERKA OBWODOWA SINGIP MODEL SZM 8
Szlifierka obwodowa firmy SINGIP (Chiny ) model SZM 8 ( 6 tarcz obwodowych ) rok produkcji listopad 2021 - przeznaczona do szlifowania krawędzi szkła płaskiego różnej wielkości i grubości.
Pierwsze trzy tarcze diamentowe służą do szlifowania zgrubnego, szlifowania dokładnego, pozostałe trzy tarcze służą do polerowania szkła. W zależności od wybranego zestawu tarcz dostosowanego do grubości szkła, uzyskujemy zadany kształt szlifu ( CEKANT lub Ołówek ).
Szlifierka w bardzo dobrym stanie, idealna do szybkiej obróbki szkła o powtarzalnej grubości, zdemontowana.
Model : SZM 8
Minimalne wymiary formatek do obróbki 100 x 100mm
Grubość szkła 3-12mm
Fsdpfx Aksw T Rphegegc
Szybkość obróbki od 0.5m/min- do 2.5m/min
Wymiary (długość X szerokość X wysokość )6600 x 1000 x 2500mm
Moc zainstalowana 16kW
Zasilanie 380V,50Hz
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Szlifierka taśmowa pion poziom tarczowa
CORMAKBDS 6x10
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Profesjonalna, żeliwna szlifierka taśmowo tarczowa CORMAK BDS6x10 to wszechstronna maszyna warsztatowa, gwarantująca precyzyjną i stabilną obróbkę drewna i tworzyw sztucznych dzięki połączeniu funkcji szlifowania taśmowego i tarczowego.
Główne Zalety
Dwie funkcje w jednym – szlifierka taśmowa i szlifierka tarczowa z możliwością pracy taśmy w pionie i poziomie, co maksymalizuje elastyczność zastosowań.
Większa wydajność – silnik o mocy 750 W (S1) zapewnia zwiększony moment obrotowy i stałą prędkość obrotową (2980obr./min).
Powiększone powierzchnie robocze – większa tarcza szlifierska (254mm) i szersza taśma (1219x150mm) dla wydajniejszej obróbki dużych elementów.
Precyzyjna obróbka kątowa – regulowany stół roboczy (332x170mm) z przymiarem kątowym umożliwia dokładne szlifowanie pod kątem 45 stopni.
Fgjdpfxsxy Hrqe Akgec
Stabilność i trwałość – łoże wykonane z żeliwa szarego tłumi wibracje, zapewniając najwyższą precyzję i długowieczność maszyny.
Efektywny odciąg – króciec odciągowy 50mm umożliwia skuteczne podłączenie do zewnętrznego systemu odpylania.
Budowa i Parametry Pracy
Szlifierka taśmowa BDS 6x10 bazuje na niezwykle sztywnym i stabilnym łożu z żeliwa szarego, które minimalizuje drgania powstające podczas intensywnej pracy. Stół roboczy o wymiarach 332 x 170 mm jest przystosowany do stabilnego prowadzenia obrabianego materiału i posiada
Moc silnika 750 W
Napięcie 230 V / 50 Hz
Obroty 2980 obr. / min.
Długość kabla 1,8 m
Wymiary stołu 332 x 170 mm
Króciec odciągowy 50 mm
Wymiary taśmy 1219 x 150 mm
Prędkość taśmy 8 m/s
Średnica tarczy szlifierskiej 254 mm
Poziom mocy akustycznej 93,3 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego 80,3 dB(A)
Waga brutto 41 kg
Wymiary paczki 495 x 760 x 470 mm
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
SZLIFIERKA WALCOWA BĘBNOWA
CORMAKMM3156C 400V
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szlifierka bębnowa do drewna CORMAK MM3156C 400V to zaawansowana technologicznie szlifierka przelotowa zaprojektowana do dokładnej i powtarzalnej obróbki powierzchni płaskich. Dzięki solidnej konstrukcji, wysokiej kulturze pracy i możliwości wymiany walców, maszyna doskonale sprawdza się przy szlifowaniu drewna litego, fornirów, płyt meblowych, a także metali i tworzyw sztucznych. Model MM3156C przeznaczony jest do pracy ciągłej w zakładach produkcyjnych i warsztatach stolarskich, gdzie liczy się precyzja, powtarzalność i niezawodność działania.
Główne atuty maszyny
Wymienne walce szlifierskie – możliwość szybkiej adaptacji do różnych typów materiałów: drewna, metalu, płyty fornirowanej.
Podwójna prędkość obrotowa walca – 750/1440 obr./min pozwala dostosować parametry do typu obrabianej powierzchni i stopnia zgrubienia.
Wysoka dokładność – sztywna rama z żeliwnym ramieniem i hartowanymi prowadnicami gwarantuje precyzyjne prowadzenie wału i powtarzalną jakość obróbki.
Mechaniczny miernik grubości – pozwala dokładnie ustawić i kontrolować parametry obróbki.
Aluminiowy, samo chłodzący walec – precyzyjnie wyważony i odporny na przegrzewanie podczas pracy ciągłej.
Możliwość zamontowania walców szczotkowych – w opcji dodatkowej maszyna może zostać przekształcona w szlifierkę do postarzania drewna.
Budowa i technologia
Szlifierka walcowa CORMAK MM3156C została opracowana z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Wzmacniana konstrukcja wału szlifierskiego oraz jakościowe tuleje z brązu i napinacze taśmy podawczej gwarantują długą żywotność i stabilną pracę bez luzów. Wzmocnione sprzęgło zapewnia efektywne przeniesienie momentu obrotowego z silnika o mocy 1,5 kW na wał roboczy. Maszyna umożliwia płynną regulację posuwu w zakresie 0–3 m/min, co pozwala dostosować tempo pracy do rodzaju materiału i poziomu szlifowania.
System prowadzenia stołu, wyposażony w hartowane prowadnice oraz żeliwny korpus, skutecznie eliminuje drgania i zwiększa sztywność całej konstrukcji. Szerokość robocza 560 mm oraz wysokość obrabianego detalu do 80 mm czynią tę szlifierkę optymalnym rozwiązaniem zarówno dla seryjnej produkcji, jak i precyzyjnych zadań jednostkowych.
Precyzja i wydajność pracy
Szlifierka przelotowa do drewna CORMAK MM3156C zapewnia precyzję na poziomie przemysłowym dzięki konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem sztywności, prowadzenia i tłumienia drgań. Minimalna grubość obrabianego elementu wynosi 3,5 mm, a minimalna długość to 600 mm. Walec szlifierski o wymiarach 133 × 560 mm umożliwia dokładne i równomierne usuwanie naddatków w warstwach do 0,5 mm. Całość uzupełnia króciec odciągowy Ø100 mm, który umożliwia podłączenie systemu odpylania i utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
Wyposażenie standardowe
Walec szlifierski z aluminium
Mechaniczny miernik ustawienia grubości
Silnik główny o mocy całkowitej 2,0kW (S1: 1,5 kW 400V)
Napęd posuwu z regulacją 0–3 m/min
Napinacze taśmy transportowej
Boczna prowadnica elementu obrabianego
Króciec odpylający Ø100 mm
Dane techniczne:
Max. wysokość szlifowania [mm] 80
Max. szerokość szlifowania [mm] 560
Fgodpfx Asvugf Rjkgec
Min. grubość elementu [mm] 3,5
Min. długość elementu [mm] 600
Wielkość cylindra [mm] 133 x 560
Max. grubość ścierania [mm] 0,5
Obroty wałka [obr/min] 750/1440
Bezpośrednia regulacja posuwu [m/min] 0 - 3
Silnik posuwu [W] 50
Moc silnika [kW] [S1/S6] 1,5/2
Średnica króćca ssącego [mm] 100
Masa [kg] 145
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "szlifierka boczna spm"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




























































































































































































































































































































































































































































































































































