Używane Romer / Catalog Prices Kpo 3 na sprzedaż (78 907)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wentylator promieniowy 0,75kW 400V 1395rpm 3-fazowy TECO IP54 Ø250mm
Wentylator promieniowy 0,75kW 400V 1395rpm 3-fazowy TECO IP54 Ø250mmWentylator promieniowy 0,75kW 400V 1395rpm 3-fazowy TECO IP54 Ø250mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję solidne wentylatory promieniowe (dmuchawy) w bardzo dobrym stanie – sprzęt praktycznie nieużywany. Idealne do zastosowań przemysłowych, wentylacji, odciągów, systemów filtracji czy instalacji warsztatowych.
⚙️ Dane techniczne (z tabliczki znamionowej)
Moc: 0,75 kW (1 HP)
Zasilanie: 3-fazowe 200/400V
Częstotliwość: 50 Hz
Obroty: ~1395 rpm
Stopień ochrony: IP54
Dodpfeyypgtex Al Ueuu
Typ silnika: TECO 3-phase induction motor
📏 Wymiary (orientacyjne)
Średnica wlotu: ok. 24–25 cm
Konstrukcja: stalowa obudowa + wirnik metalowy
✅ Zalety
✔ stan bardzo zbliżony do nowego
✔ solidna przemysłowa konstrukcja
✔ wydajny silnik 3-fazowy
✔ kompaktowe rozmiary
✔ idealne do odciągów, trocin, pyłów, went.
- CENA PODANA ZA 1 SZT.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Silnik elektryczny 7,5 kW 1455 obr min 380-420V 3 fazy
Silnik elektryczny 7,5 kW 1455 obr min 380-420V 3 fazySilnik elektryczny 7,5 kW 1455 obr min 380-420V 3 fazy
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaz silnik elektryczny przemyslowy o mocy 7,5 kW w wykonaniu kolnierzowym.
Silnik pochodzi z zapasow magazynowych, nigdy nie byl uzywany.
Widoczne slady magazynowania oraz wyrazna rdza na obudowie – stan widoczny na zdjeciach.
Idealny do zastosowan przemyslowych, pomp, wentylatorow, maszyn i urzadzen produkcyjnych.
Dane techniczne:
Moc 7,5 kW
Predkosc obrotowa 1455 obr min
Napiece 380–420 V
Czestotliwosc 50 Hz
Zasilanie 3 fazy
Cos fi 0,86
Stopien ochrony IP55
Klasa izolacji F
Waga okolo 65 kg
Wykonanie kolnierzowe
Wymiary:
Srednica kolnierza okolo 300 mm
Srednica walka okolo 38 mm
Stan:
Nowy lezal magazynowy
Nigdy nie uzywany
Widoczna rdza na korpusie
Dedpfsyv Utkox Al Ueuu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Bauknecht 3~Mot 160M 11kW 2930rpm IMB5 380V IP54 silnik elektryczny
Bauknecht 3~Mot 160M 11kW 2930rpm IMB5 380V IP54 silnik elektrycznyBauknecht 3~Mot 160M 11kW 2930rpm IMB5 380V IP54 silnik elektryczny
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaż profesjonalny silnik elektryczny renomowanej niemieckiej firmy Bauknecht Antriebstechnik.
Silnik jest nowy – leżak magazynowy. Nie był używany w pracy, może posiadać jedynie drobne ślady magazynowania widoczne na zdjęciach.
Solidna, przemysłowa konstrukcja – idealny do wymagających aplikacji.
🔧 Dane techniczne:
Producent: Bauknecht Antriebstechnik
Model: 3~Mot 160M
Moc: 11 kW
Obroty: 2930 obr/min
Napięcie: 380 V
Prąd: 22 A
Częstotliwość: 50 Hz
Stopień ochrony: IP54
Klasa izolacji: B
Tryb pracy: S1 (ciągła)
Cos φ: 0.88
Wykonanie: IMB5 (kołnierzowe)
Dedpfxsyv R Tge Al Ujuu

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Silnik elektryczny KSB 11kW 1460rpm 400/690V IM B35 3-fazowy
Silnik elektryczny KSB 11kW 1460rpm 400/690V IM B35 3-fazowySilnik elektryczny KSB 11kW 1460rpm 400/690V IM B35 3-fazowy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż przemysłowy silnik elektryczny renomowanej firmy KSB Aktiengesellschaft.
Silnik w dobrym stanie technicznym, w pełni sprawny. Posiada solidną konstrukcję i przeznaczony jest do pracy w wymagających warunkach przemysłowych.
Dane techniczne:
Producent: KSB
Typ: 1LA7163-4AA66-ZX77
Moc: 11 kW
Zasilanie: 3~ 400/690 V
Częstotliwość: 50 / 60 Hz
Prędkość: 1460 obr/min (50 Hz)
Stopień ochrony: IP55
Klasa izolacji: F
Duedeyvi Hfopfx Al Uou
Montaż: IM B35 (kołnierz + łapy)
Cos φ: ok. 0,84
Waga: ok. 85 kg
Stan:
Używany
W pełni sprawny
Normalne ślady użytkowania (widoczne na zdjęciach)
Stan dobry
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz
RUDNICK ENNERS typ RE-TH 150/500/3
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7614
Dane techniczne:
- szerokość wlotu 550mm
- wysokość wlotu 220mm
- szerokość wału 630mm
- długość noża 630mm
- ilość noży 2szt
- wymiary sita 60x60mm
- 2 wały ciągnące zębate z dołu
- silnik wałów dolnych około 1,5kW
- wał ciągnący zębaty z góry
- silnik wału górnego około 1,5kW
- wibrorynna
- długość wibrorynny 4750mm
- szerokość wibrorynny 450mm
- silnik główny 45kW
- silnik wibrorynny 1,5kW
- autorewers
- bieg wsteczny
- wymiary całkowite maszyny dł/szer/wys 3200x1700x1400mm
- wymiary całkowite maszyny dł/szer/wys 4750x800x1100mm
- waga około 4500kg
ATUTY
– autorewers ( z możliwością regulacji)
– bieg wsteczny
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 120900 PLN
Cena netto: 28780 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Duedpfx Aleza Eipe Ueu
Ogłoszenia
Warszawa
138 km
Silnik wysokoprężny
Mercedes OM460LA E3A/3-00458.991
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2022, rodzaj paliwa: diesel, liczba cylindrów: 6, pojemność skokowa: 12 816 cm³, prędkość obrotowa (min.): 1 800 obr./min, masa całkowita: 1 015 kg, rodzaj chłodzenia: woda, Industrial type
Date of manufacture: 12/2022
Dusdpfxoyymp Ee Al Uju
Condition: new
Type of engine: OM460LA
Serial number: 458.991
Please contact for more information
Worldwide delivery
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 DIESEL WIDE FORK POSITIONER DUPLEX
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 7 537 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 700 mm, producent silników: KUBOTA V1505-T, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 2 700 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 X 7 X 10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23 X 10 - 12, masa całkowita: 8 200 kg, masa własna: 5 200 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C3000 | 2014 | Diesel | Duplex 4100 mm | Condition 5/5
Used and new forklifts with quality guarantee – FT LOGISTICS
🔧 Ready for work. No compromises.
We offer a COMBILIFT C3000 – a robust multi-directional forklift designed for handling long and heavy loads in demanding conditions.
After full technical service, fitted with new superelastic tyres, in almost like-new condition – ready for immediate operation 🚀.
A reliable solution for companies that value stability, efficiency and uptime.
🔍 Key specifications:
Year: 2014 | Hours: 7,537 mth
Drive: Diesel | Capacity: 3,000 kg
Dsdpfxezaw Dls Al Uouu
Load centre: 600 mm
Mast: Duplex | Lift height: 4,100 mm
Wide fork positioner: 2,700 mm
Fork length: 1,100 mm
Weight: 5,200 kg
📐 Dimensions:
L/W/H: 2,300 / 2,300 / 2,350 mm
Overall height: 2,700 mm
🛞 Tyres (NEW – 100%):
Superelastic (solid)
Front: 16x7x10 1/2 | Rear: 23x10-12
⚙️ Equipment:
Heated full cabin ❄️🔥
Wide fork positioner – ideal for long loads
Duplex mast – excellent visibility 👀
Refurbished, corrosion-free ✨
🏭 Ideal for:
narrow aisle warehouses
timber, steel and pipe industries
indoor & outdoor operation
⭐ Why FT LOGISTICS?
proven machines
professional service before sale
verified condition – no surprises
transport & support available
_____
COMBILIFT C3000 | 2014 | Diesel | Duplex 4100 mm | Zustand 5/5
Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS
🔧 Einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Angeboten wird ein COMBILIFT C3000 – robuster Mehrwegestapler für lange und schwere Lasten unter anspruchsvollen Bedingungen.
Nach komplettem Service, mit neuen Superelastikreifen, in nahezu neuwertigem Zustand – sofort einsatzbereit 🚀.
Die ideale Lösung für Unternehmen mit hohen Anforderungen an Zuverlässigkeit und Effizienz.
🔍 Technische Daten:
Baujahr: 2014 | Std.: 7.537 mth
Antrieb: Diesel | Tragfähigkeit: 3.000 kg
Lastschwerpunkt: 600 mm
Mast: Duplex | Hubhöhe: 4.100 mm
Breiter Gabelversteller: 2.700 mm
Gabelzinken: 1.100 mm
Eigengewicht: 5.200 kg
📐 Abmessungen:
L/B/H: 2.300 / 2.300 / 2.350 mm
Bauhöhe: 2.700 mm
🛞 Bereifung (NEU – 100%):
Superelastik
Vorne: 16x7x10 1/2 | Hinten: 23x10-12
⚙️ Ausstattung:
Beheizte Vollkabine ❄️🔥
Breiter Gabelversteller
Duplex-Mast – sehr gute Sicht 👀
Optisch überholt, keine Korrosion ✨
🏭 Ideal für:
schmale Lagergänge
Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
Innen- und Außeneinsatz
⭐ Warum FT LOGISTICS?
geprüfte Maschinen
professioneller Service
realer Zustand
Transport & Unterstützung möglich
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000ET TRIPLEX 5940 WIDE FORK POSITIONE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 362 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 5 940 mm, wolny skok podnoszenia: 1 720 mm, środek ciężkości ładunku: 450 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 780 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pojemność baterii: 625 Ach, pozostała pojemność akumulatora: 95 procent, napięcie akumulatora: 80 V, szerokość karetki wideł: 3 350 mm, długość wideł: 800 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 405x220x305, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27x10-12, masa całkowita: 9 200 kg, masa własna: 6 200 kg, całkowita wysokość: 2 780 mm, całkowita długość: 2 000 mm, całkowita szerokość: 2 620 mm, kolor: czerwony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, pełna historia serwisowa, widły do palet, wysięgnik regulowany, COMBILIFT C3000ET – 2020 | 362 MTH | ELECTRIC | TRIPLEX 5940 mm | WIDE FORK POSITIONER
Ready for work from day one – no investment, no risk ✔️
---
Why this forklift?
Looking for a machine that won’t stop your operations?
This COMBILIFT C3000ET is fully serviced and ready to work immediately – no hidden costs.
* full service completed (oils, filters, full inspection) 🔧
Dusdpfxszalano Al Uou
* condition: like new ✨
* only 362 hours ⏱️
* new tyres – no extra costs 🛞
---
Key parameters
* Capacity: 3000 kg
* Drive: ELECTRIC ⚡
* Mast: Triplex – 5940 mm
* Fork positioner: 3350 mm
* Forks: 800 mm
* Full heated cabin
---
Technical data
* Year: 2020
* Hours: 362 MTH
* Weight: 6200 kg
* Battery: 80V / 625 Ah
* Free lift: 1720 mm
Condition:
Technical: 5/5 ✔️
Visual: like new ✨
---
Ideal for
* narrow aisles 🏭
* long loads 📦
* indoor & outdoor use
---
What you get
* fully tested machine ✔️
* ready to work immediately 🚀
* online presentation available 💻
* delivery to your company 🚚
---
Why FT LOGISTICS?
* 100+ machines available
* in-house service 🔧
* European experience
* trusted by customers 🤝
-----
COMBILIFT C3000ET – 2020 | 362 MTH | ELEKTRISCH | TRIPLEX 5940 mm | BREITER GABELVERSTELLER
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko ✔️
---
Warum dieser Stapler?
Suchen Sie eine Maschine ohne Ausfallzeiten?
Dieser COMBILIFT C3000ET ist vollständig gewartet und sofort einsatzbereit – keine versteckten Kosten.
* kompletter Service (Öle, Filter, Prüfung) 🔧
* Zustand: wie neu ✨
* nur 362 Betriebsstunden ⏱️
* neue Reifen 🛞
---
Wichtige Daten
* Tragkraft: 3000 kg
* Antrieb: ELEKTRISCH ⚡
* Mast: Triplex – 5940 mm
* Gabelversteller: 3350 mm
* Gabeln: 800 mm
* Vollkabine, beheizt
---
Technische Daten
* Baujahr: 2020
* Stunden: 362 MTH
* Gewicht: 6200 kg
* Batterie: 80V / 625 Ah
* Freihub: 1720 mm
Zustand:
Technisch: 5/5 ✔️
Optisch: wie neu ✨
---
Ideal für
* enge Lagergänge 🏭
* Langgut 📦
* Innen- und Außeneinsatz
---
Was Sie erhalten
* vollständig getestet ✔️
* sofort einsatzbereit 🚀
* Online-Präsentation möglich 💻
* Lieferung zum Kunden 🚚
---
Warum FT LOGISTICS?
* über 100 Maschinen
* eigener Service 🔧
* europaweite Erfahrung
* zufriedene Kunden 🤝
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 DIESEL WIDE FORK POSITIONER DUPLEX
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 7 537 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 700 mm, producent silników: KUBOTA V1505-T, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 2 700 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 X 7 X 10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23 X 10 - 12, masa całkowita: 8 200 kg, masa własna: 5 200 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C3000 | 2014 | Diesel | Duplex 4100 mm | Condition 5/5
Used and new forklifts with quality guarantee – FT LOGISTICS
🔧 Ready for work. No compromises.
We offer a COMBILIFT C3000 – a robust multi-directional forklift designed for handling long and heavy loads in demanding conditions.
After full technical service, fitted with new superelastic tyres, in almost like-new condition – ready for immediate operation 🚀.
A reliable solution for companies that value stability, efficiency and uptime.
🔍 Key specifications:
Year: 2014 | Hours: 7,537 mth
Drive: Diesel | Capacity: 3,000 kg
Load centre: 600 mm
Mast: Duplex | Lift height: 4,100 mm
Wide fork positioner: 2,700 mm
Fork length: 1,100 mm
Weight: 5,200 kg
📐 Dimensions:
L/W/H: 2,300 / 2,300 / 2,350 mm
Overall height: 2,700 mm
🛞 Tyres (NEW – 100%):
Superelastic (solid)
Front: 16x7x10 1/2 | Rear: 23x10-12
⚙️ Equipment:
Heated full cabin ❄️🔥
Wide fork positioner – ideal for long loads
Duplex mast – excellent visibility 👀
Refurbished, corrosion-free ✨
🏭 Ideal for:
narrow aisle warehouses
timber, steel and pipe industries
indoor & outdoor operation
⭐ Why FT LOGISTICS?
proven machines
professional service before sale
verified condition – no surprises
transport & support available
_____
COMBILIFT C3000 | 2014 | Diesel | Duplex 4100 mm | Zustand 5/5
Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS
🔧 Einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Angeboten wird ein COMBILIFT C3000 – robuster Mehrwegestapler für lange und schwere Lasten unter anspruchsvollen Bedingungen.
Nach komplettem Service, mit neuen Superelastikreifen, in nahezu neuwertigem Zustand – sofort einsatzbereit 🚀.
Die ideale Lösung für Unternehmen mit hohen Anforderungen an Zuverlässigkeit und Effizienz.
🔍 Technische Daten:
Baujahr: 2014 | Std.: 7.537 mth
Antrieb: Diesel | Tragfähigkeit: 3.000 kg
Lastschwerpunkt: 600 mm
Mast: Duplex | Hubhöhe: 4.100 mm
Breiter Gabelversteller: 2.700 mm
Gabelzinken: 1.100 mm
Eigengewicht: 5.200 kg
📐 Abmessungen:
L/B/H: 2.300 / 2.300 / 2.350 mm
Bauhöhe: 2.700 mm
🛞 Bereifung (NEU – 100%):
Superelastik
Vorne: 16x7x10 1/2 | Hinten: 23x10-12
⚙️ Ausstattung:
Beheizte Vollkabine ❄️🔥
Breiter Gabelversteller
Duplex-Mast – sehr gute Sicht 👀
Dodpoy Uyvbofx Al Uouu
Optisch überholt, keine Korrosion ✨
🏭 Ideal für:
schmale Lagergänge
Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
Innen- und Außeneinsatz
⭐ Warum FT LOGISTICS?
geprüfte Maschinen
professioneller Service
realer Zustand
Transport & Unterstützung möglich
Ogłoszenia
Tata
481 km
Prasa hydrauliczna Hyundai Cetta HHP-3
Hyundae CETTA HHP-330Kn
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, siła nacisku: 3 t, Wyposażenie: kurtyna bezpieczeństwa, Nowa prasa hydrauliczna HYUNDAE CETTA HHP-3 na sprzedaż
„Wiele części”
Duodpfevbd U Aox Al Uju
Producent: HYUNDAE "Korea"
Typ: HHP-3
Rok budowy: 2018
Zakres obciążenia: 1–3 tony
Skok [mm] 150
Wysokość robocza: 250 mm
Bariera świetlna bezpieczeństwa
Obsługa dwuręczna
Ruchomy stół roboczy
Kontrola prasy Hyundai
Prędkość zamykania pręta dociskowego: 178 mm/s
Prędkość prasowania pręta prasującego: 54 mm/s
Prędkość otwierania: 79 mm/s
Rozmiar stołu: 450 x 360 mm
Maks. ciśnienie robocze: 60 kg·f/m²
Silnik hydrauliczny 1,5 kW, 3-fazowy/4-biegunowy, 200 V
Waga: 350 kg
Wysokość maszyny (bez stołu): 1415 mm
Długość maszyny: 950 mm
Szerokość maszyny: ok. 700 mm
stół roboczy
z rolkami lub śrubami poziomującymi
Ogłoszenia
Tata
481 km
Giętarka do blachy - 3 rolki 1050x1,2
Plate Bending Machine - 3 Rolls1050x1,2mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2020, średnica wałka: 60 mm, szerokość robocza: 1 050 mm, grubość blachy (maks.): 1 mm, Giętarka do blachy 3-rolkowa Isitan 1050 x 60 x 1,2 mm, giętarka ręczna na sprzedaż
Sprzedam ręczną giętarkę do blachy w bardzo dobrym stanie
Producent: Isitan 1050 x 1.2
Maks. szerokość arkusza: 1050 mm
Maks. grubość blachy: 1,2 mm
Rowki na drut na końcach rolki
Giętarka stożkowa
Dedpfx Ajwk Rlxel Ujuu
Średnica rolki: 60 mm
Możliwość zdjęcia górnego wałka w celu łatwego usunięcia przedmiotu obrabianego
Wymiary maszyny:
Długość: 130 cm
Wysokość: 100 cm
Szerokość: 65 cm
Waga: 240 kg
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Grundfos SPK 4-8 pompa pionowa 0,55 kW 3 m3/h 28 m
Grundfos SPK 4-8 pompa pionowa 0,55 kW 3 m3/h 28 mGrundfos SPK 4-8 pompa pionowa 0,55 kW 3 m3/h 28 m
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż pompa przemysłowa renomowanej firmy Grundfos.
Model SPK 4-8 – pionowa pompa wielostopniowa przeznaczona do cieczy czystych, chłodziwa, instalacji przemysłowych oraz maszyn CNC.
Dane techniczne:
Producent: Grundfos
Model: SPK 4-8 A-A-A
Moc: 0,55 kW
Obroty: 2850 obr/min
Wydajność: ok. 3 m³/h
Wysokość podnoszenia: do 28 m
Temperatura cieczy: max 90°C
Kraj produkcji: Dania
Stan:
Używana, sprawna.
Widoczne ślady użytkowania (otarcia, lekkie ślady korozji – patrz zdjęcia).
Dusdpsywpahsfx Al Usu
Na obudowie widoczne pęknięcie przy króćcu – nie wpływa na pracę (do weryfikacji przez kupującego).
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Piec do lakierowania proszkowego
ROMERCuring Oven SL Series
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: nowe, Piece suszarnicze pokazane na zdjęciach mogą różnić się ceną w zależności od wielkości, konfiguracji oraz opcji dodatkowych. 💡📏⚙️
W ROMER produkujemy zarówno modele standardowe, jak i całkowicie indywidualne rozwiązania, dostosowane do wymagań konkretnego procesu. 🏭✅
Podaj nam wymiary detali, wydajność linii, profil utwardzania i dostępne miejsce – zaproponujemy najlepszą konfigurację oraz opcje rzeczywiście wpływające na codzienną efektywność. 🔥🎯
🧠📡 Sterowanie i monitoring
Podgląd parametrów procesu w czasie rzeczywistym: temperatura, czas, obieg powietrza, tryby – z alarmami i zapisanymi recepturami, zapewniającymi powtarzalność cykli. 🔁✅
🔥🧩 Moduł grzewczy
Szybkie nagrzewanie i stabilna temperatura dzięki wydajnym elementom grzewczym oraz skutecznemu transferowi energii. ⚡🌡️
🌀💨 Cyrkulacja powietrza
Jednolity przepływ eliminuje różnice temperatur, co zapewnia wysoką jakość powłok. 🎯✅
🧱❄️ Izolacja i konstrukcja
Przemyślana budowa komory minimalizuje straty ciepła – szybkie osiąganie zadanej temperatury, niższe zużycie energii. ♻️📉
🛡️⚠️ Bezpieczeństwo i certyfikacja
Czujniki, blokady i logika zabezpieczeń zwiększają bezpieczeństwo oraz niezawodność eksploatacji. 🔒👷
⚡💰 Wysoka wydajność
Optymalny transfer ciepła i ograniczenie strat to realne oszczędności eksploatacyjne. 📉🔥
⏰🤖 Automatyczne uruchamianie
Programowany harmonogram – automatyczne podgrzanie przed rozpoczęciem zmiany dla płynnego startu produkcji. ⏱️✅
🚪🔒 Drzwi samozatrzaskowe + inteligentny komin
Zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem – komin uruchamia się tylko w razie potrzeby, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania. 🧯✅
🌿🔋 Tryb ECO
Niskie zużycie energii w trybie czuwania – oszczędność paliwa do 20% (w zależności od procesu). 🌱📉
👀💡 Podgląd i oświetlenie
Możliwość kontroli bez otwierania drzwi – mniej spadków temperatury, łatwiejsza inspekcja. ✨👁️
🛤️🔥 Szyny prowadzące + automatyczna klapa
Pokrywa grzewcza pracuje tylko podczas załadunku, ograniczając straty ciepła; automatyczny podajnik szyn poprawia ergonomię i przyspiesza załadunek. 🙌⚙️
🎛️🌡️ WIELOSTREFOWE GRZANIE
Niezależne sterowanie strefami umożliwia równomierne utwardzanie elementów o różnych masach i geometrii. 🧩✅
Duodpfx Alofx Nfme Ueu
🧠♨️ System MTS
Elementy grzewcze montowane bez mostków termicznych – wyższa efektywność i szybsze osiągnięcie zadanej temperatury. ⚡⏱️
2-w-1 🧱↔️🧱 Komora dzielona
Ruchoma przegroda umożliwia dwie niezależne strefy – suszenie i utwardzanie w jednej maszynie dla maksymalnej elastyczności. 🚀🔁
🎚️🌀 Wentylacja VFD
Regulacja prędkości wentylatora w zależności od warunków w komorze – precyzyjna kontrola i niższe zużycie energii. ⚙️💡
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Elektryczny piec do polimeryzacji
Romer PolandSL - 2020
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Piece suszarnicze pokazane na zdjęciach mogą różnić się ceną w zależności od wielkości, konfiguracji oraz opcji dodatkowych. 💡📏⚙️
W ROMER produkujemy zarówno modele standardowe, jak i całkowicie indywidualne rozwiązania, dostosowane do wymagań konkretnego procesu. 🏭✅
Podaj nam wymiary detali, wydajność linii, profil utwardzania i dostępne miejsce – zaproponujemy najlepszą konfigurację oraz opcje rzeczywiście wpływające na codzienną efektywność. 🔥🎯
🧠📡 Sterowanie i monitoring
Podgląd parametrów procesu w czasie rzeczywistym: temperatura, czas, obieg powietrza, tryby – z alarmami i zapisanymi recepturami, zapewniającymi powtarzalność cykli. 🔁✅
🔥🧩 Moduł grzewczy
Szybkie nagrzewanie i stabilna temperatura dzięki wydajnym elementom grzewczym oraz skutecznemu transferowi energii. ⚡🌡️
🌀💨 Cyrkulacja powietrza
Jednolity przepływ eliminuje różnice temperatur, co zapewnia wysoką jakość powłok. 🎯✅
🧱❄️ Izolacja i konstrukcja
Przemyślana budowa komory minimalizuje straty ciepła – szybkie osiąganie zadanej temperatury, niższe zużycie energii. ♻️📉
🛡️⚠️ Bezpieczeństwo i certyfikacja
Czujniki, blokady i logika zabezpieczeń zwiększają bezpieczeństwo oraz niezawodność eksploatacji. 🔒👷
⚡💰 Wysoka wydajność
Optymalny transfer ciepła i ograniczenie strat to realne oszczędności eksploatacyjne. 📉🔥
⏰🤖 Automatyczne uruchamianie
Programowany harmonogram – automatyczne podgrzanie przed rozpoczęciem zmiany dla płynnego startu produkcji. ⏱️✅
🚪🔒 Drzwi samozatrzaskowe + inteligentny komin
Zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem – komin uruchamia się tylko w razie potrzeby, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania. 🧯✅
🌿🔋 Tryb ECO
Niskie zużycie energii w trybie czuwania – oszczędność paliwa do 20% (w zależności od procesu). 🌱📉
👀💡 Podgląd i oświetlenie
Możliwość kontroli bez otwierania drzwi – mniej spadków temperatury, łatwiejsza inspekcja. ✨👁️
🛤️🔥 Szyny prowadzące + automatyczna klapa
Pokrywa grzewcza pracuje tylko podczas załadunku, ograniczając straty ciepła; automatyczny podajnik szyn poprawia ergonomię i przyspiesza załadunek. 🙌⚙️
🎛️🌡️ WIELOSTREFOWE GRZANIE
Niezależne sterowanie strefami umożliwia równomierne utwardzanie elementów o różnych masach i geometrii. 🧩✅
🧠♨️ System MTS
Elementy grzewcze montowane bez mostków termicznych – wyższa efektywność i szybsze osiągnięcie zadanej temperatury. ⚡⏱️
2-w-1 🧱↔️🧱 Komora dzielona
Ruchoma przegroda umożliwia dwie niezależne strefy – suszenie i utwardzanie w jednej maszynie dla maksymalnej elastyczności. 🚀🔁
Duodpfx Aofy T H Iol Usu
🎚️🌀 Wentylacja VFD
Regulacja prędkości wentylatora w zależności od warunków w komorze – precyzyjna kontrola i niższe zużycie energii. ⚙️💡
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Systemy transportowe
ROMERTrawers poprzeczny krzyżowy
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Firma ROMER zajmuje się również produkcją systemów transportu podwieszanego.
Trawersy poprzeczne (Transporty krzyżowe) projektowane i wykonywane są na potrzeby konkretnych instalacji
Poniżej przedstawiamy przykładowe wyposażenie.Systemy transportowe
W zależności od wymagań klienta systemy transportowe mogą poruszać się po posadzce, lub być podwieszone na słupach.
Djdpfx Alsfzcdtj Ujuu
- Do komfortowych rozwiązań dla manualnych instalacji rekomendujemy podwieszone trawersy poprzeczne (transport krzyżowy).
- Do systemów zautomatyzowanych stosuje się najczęściej przenośniki łańcuchowe które się nie zatrzymują i stanowią świetne rozwiązanie dla firm które stawiają na jakość i powtarzalność procesu.
- Dla firm które robią różne przedmioty w jednej chwili i posiadają np. kilka kabin z różnymi kolorami, stosuje się elastyczne rozwiązania z zastosowaniem przenośnika power-and-free. Jest to najdroższe z rozwiązań.
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Myjki ultradźwiękowe
ROMER /UltrasoniczneWanny ultradzwiękowe
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Myjki Wanny Ultradźwiękowe do mycia, fosforanowania, chromianowania, odtłuszczania, ściągania powłok malarskich
Dusdpfx Alefzk Ewo Usu
Materiały
W Myjkach Ultradźwiękowych firmy ROMER stosowana jest blacha nierdzewna która zapewnia ochronę przed kwasami. Wanny posiadaja dodatkową ściane izolacyjną, przez co nie tracą temperatury i szybciej się nagrzewają. Dobrej jakości materiały zapewniają długą żywotność elementów wibrujących.System grzania
Grzałki zastosowane w wannach firmy ROMER są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyprodukowane są z elementów ceramicznych odpornych na wysoką temperaturę. Zastosowany system grzania zapewnia świetną sprawność cieplną, ciepła woda automatycznie miesza się z wodą zimną, ogrzewając całą wannę. Przetworniki Ultradźwiękowe
Elementy ultradzwiękowe stosowane w myjkach firmy ROMER montowane są w modułach zanurzeniowych przez co lepiej oddają drgania i są wymienialne. Zakres ultradzwięków to 20-40kHz w zależności od elementu mytego, niższe częstotliwości stosuje się do dużych elementów o duzej wytrzymałości, niższe do biżuterii, czułych układów mechanicznych itp. Wszystkie przetworniki łączone są kablami odpornymi na wysoką temperaturę.
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Myjnie automatyczne z suszeniem
ROMERAutomatyczna myjka
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Myjnia automatyczna to rozwiązanie które pozwala na zmniejszenie kosztów, poprawienie jakości i zwiększenie wydajności procesu przygotowania powierzchni.
Dujdpfx Aljfzq Sts Usu
Myjnia automatyczna wyposażona jest w zespół pomp do natrysku, została zaprojektowana tak, by jak najmniej cieczy po procesie migrowało do kolejnych procesów, oszczędzając tym samym pieniądze, i poprawiając jakość mycia.
To bardzo ważne, ponieważ pozorne oszczędności w systemy wykonane bez zastosowania tych rozwiązań, mogą generować w przyszłości dużo większe koszty związane z chemią oraz utylizacją odpadów których będzie poprostu więcej. Uwagę również należy zwrócić na problemy z utrzymaniem wymaganych parametrów kąpieli.
Prace badawczo rozwojowe, pozwoliły nam opracować Myjnię z funkcją suszenia detali (Opcja) gorącym powietrzem nadmuchiwanym przez zespół wentylatorów po procesie mycia.
Myjnia została wyposażona w zaawansowany system tworzenia własnych programów-makr, które mogą się składać z 10 kroków każdy, w zależności od ilości zbiorników, procesy mogą być powtarzane, może być zmieniana ich kolejność itd.
Każdy ze zbiorników posiada swoją unikalną ikonę, oraz nazwę, umożliwiając operatorowi intuicyjną pracę.
Opcjonalnie zbiorniki można wyposażyć w systemy uzupełniania kąpieli, które mogą się wykonywać np. między procesami lub na koniec cyklu.
• Sterowanie zainstalowane na obrotowym ramieniu dla lepszego dostępu
• Sterowanie mikroprocesorowe PLC
• Dotykowy panel operatorski 7"
• Bardzo duża ilość dysz, w porównaniu z innymi rozwiązaniami
• (Opcja) Możliwość suszenia detali po procesie mycia
• Możliwość tworzenia własnych zaawansowanych programów
• Zaawansowany system przepustnic z blach kwasoodpornych podwójnie zabezpieczony krańcówkami
• System kontroli szczelnego zamknięcia, oraz pełnego otwarcia klap
• W celu minimalizacji mieszania płynów, osobne rurociągi, dysze, zbiorniki, dla każdego z zabiegów
• Inteligentne sterowanie - w razie odcięcia prądu / nagłego wyłączenia brak możliwości wymieszania płynów
• W pełni automatyczna praca
Ceny podawane są katalogowo
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Odpylacz proszkowy OZ-4L-OZ16
ROMER/OdpylaczOdpylacz OZ-4L-OZ-H16
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, • Dane elektryczne 22kW 380-400V 50-60Hz
• Wydajność teoretyczna 12000m3/h
• Przyłącze pneumatyczne 1/4"
• Ilość filtrów 8 szt.
• Powierzchnia filtracyjna 160m2
• Czyszczenie filtrów Automatyczne
• Zużycie powietrza max 12L 6-8 bar / strzał
• Pojemność zbiornika na odpady 50L
Opis
• Odpylacz wyposażony w wydajny wirnik promieniowy
• Dwa tryby pracy - Pełna moc, oraz ECO
• Gramatura stosowanego w filtrze materiału aż 260g/m2
Dsdefz Dqxepfx Al Uouu
• Duża moc zasysania przy niskim zużyciu energii
• Zbiornik na odpady do łatwego usuwania zalegającej farby
• Drzwi rewizyjne umożliwiające wymiany filtrów
• Każdy z filtrów posiada własny elektrozawór
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Lakiernia proszkowa-elektrostatyczne
ROMER-malowanie elektrostatyczneKompleksowe lakiernie proszkowe
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Systemy transportowe
Duedpefz Dubefx Al Uju
W zależności od wymagań klienta systemy transportowe mogą poruszać się po posadzce, lub być podwieszone na słupach.
- Do komfortowych rozwiązań dla manualnych instalacji rekomendujemy podwieszone trawersy poprzeczne (transport krzyżowy).
- Do systemów zautomatyzowanych stosuje się najczęściej przenośniki łańcuchowe które się nie zatrzymują i stanowią świetne rozwiązanie dla firm które stawiają na jakość i powtarzalność procesu.
- Dla firm które robią różne przedmioty w jednej chwili i posiadają np. kilka kabin z różnymi kolorami, stosuje się elastyczne rozwiązania z zastosowaniem przenośnika power-and-free. Jest to najdroższe z rozwiązań.
Wszelkie instalacje produkowane są pod wymiar, w zależności od wymagań klienta.Systemy transportu podwieszanego łańcuchowego - ciągłego projektowane i wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta.
W tym systemie można również wykonać systemy przenośników dolnych na których umieszcza się detale, np. doniczki, felgi (zdjęcie ).Firma ROMER zajmuje się również produkcją systemów transportu podwieszanego.
Trawersy poprzeczne (Transporty krzyżowe) projektowane i wykonywane są na potrzeby konkretnych instalacji
Zastosowanie jednej fotokomórki
Zastosowanie jednej fotokomórki w przestrzeni detalu pozwala na zmierzenie jego długości a co za tym idzie, daje możliwość załączenia pistoletów kiedy detal pojawi się w ich zasiegu, oraz wyłączenia pistoletów bezpośrednio po wymalowaniu detalu. Fotokomórka wchodzi w skład wyposażenia standardowego.Identyfikacja detali za pomocą specjalnych znaczników.
Nad zawiesiem detalu umieszczono blaszki z otworami identyfikacyjnymi.
Na ich podstawie kontroler PLC w połączeniu z fotokomórką rozpoznaje malowany detal, w odpowiednim czasie włącza i wyłącza pistolety - osczędzając tym samym energię i farbę proszkową.Pionowa detekcja kształtu detalu.
Zastosowanie bramek świetlnych z detektorami w poziomie, pozwala kontrolerowi PLC na analizę pionową kształtu detalu.
Kontroler PLC zlicza czas w którym detal powinien pojawić się w przestrzeni pistoletu - dzięki temu mozliwe jest selektywne załączanie pistoletów lub ich wyłączanie.Zastosowanie bramek świetlnych z wieloma czujnikami w poziomie i pionie.
Rozwiązanie to pozwala na precyzyjny pomiar gabarytów detalu, dzięki czemu mozliwe staje się również sterowanie manipulatorami.
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Myjka ciśnieniowa
ROMER /Myjki ciśnienioweMyjka Ciśnieniowa
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, • Sterowanie mikroprocesorowe PLC
• Panel operatorski HMI
• Fazy zmieniane manualnie lub automatycznie - czasowo
• Dwa oddzielne obiegi na wodę i chemię, obieg zamknięty
• Inteligentne sterowanie - w razie odcięcia prądu / nagłego wyłączenia brak możliwości wymieszania płynów
Skrzynka sterująca wykonana w technologii szczelności IP54
Instrukcja obsługi, Deklaracja zgodności, Gwarancja 12 miesięcy.
W Myjkach ciśnieniowych firmy ROMER stosowana jest blacha która zapewnia ochronę przed chemią. Ściany myjki zabezpieczają przed ochlapywaniem, dzięki zastosowanemu obiegowi zamkniętemu chemii proces można przeprowadzać posiadając małe ilości chemii. Ze względu na wymaganą małą ilość czynnika jest go łatwo ogrzać i taniej kupić, umożliwia on jednocześnie mycie dużych gabarytów niemożliwych do umycia w wannach. System filtracyjny
Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego chemia pracuje w obiegu zamkniętym, zastosowane są 3 filtry o roznej grubosci ktore zapobiegaja przedostaniu sie smieci i tluszczu do obiegu. Chemia przechowywana jest w ogrzewanych zbiornikach ze stali nierdzewnej skąd następnie podawana jest pompą pod ciśnieniem na lancę
Mycie gabarytów
Myjka ciśnieniowa umożliwia mycie dużych elementów, opcjonalnie posiada platformę obrotową która umożliwia obrót elementem czyszczonym, elementy można nakładać na nią wózkiem widłowym lub suwnicą.
Pompy wysokociśnieniowe
Myjnia posiada dwie fazy przygotowania, oba zabiegi mają oddzielne zestawy rur, pomp, przewodów i pistoletów, w celu zminimalizowania mieszania tych środków przy zmianie faz. Odpływy mają oddzielne zawory, które zarządzają powrotem środków. Myjnia jest wyposażona w sterownik logiczny, który steruje wszystkimi podzespołami.
Duodsfz Dvcepfx Al Ueu
Chemia jest pompowana ciśnieniem do 20 bar przy użyciu bardzo trwałej kwasoodpornej AISI304 kilkunastostopniowej pompy o mocy 3kW. Faza płukania wykorzystuje wysokie ciśnienie pompy tłokowej z ceramicznymi tłokami o mocy 3kW i zapewnia 160 - 200 bar.
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Myjka Automatyczna
ROMERMAut
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Myjnia automatyczna to rozwiązanie które pozwala na zmniejszenie kosztów, poprawienie jakości i zwiększenie wydajności procesu przygotowania powierzchni.
Myjnia automatyczna wyposażona jest w zespół pomp do natrysku, została zaprojektowana tak, by jak najmniej cieczy po procesie migrowało do kolejnych procesów, oszczędzając tym samym pieniądze, i poprawiając jakość mycia.
To bardzo ważne, ponieważ pozorne oszczędności w systemy wykonane bez zastosowania tych rozwiązań, mogą generować w przyszłości dużo większe koszty związane z chemią oraz utylizacją odpadów których będzie poprostu więcej. Uwagę również należy zwrócić na problemy z utrzymaniem wymaganych parametrów kąpieli.
Prace badawczo rozwojowe, pozwoliły nam opracować Myjnię z funkcją suszenia detali (Opcja) gorącym powietrzem nadmuchiwanym przez zespół wentylatorów po procesie mycia.
Myjnia została wyposażona w zaawansowany system tworzenia własnych programów-makr, które mogą się składać z 10 kroków każdy, w zależności od ilości zbiorników, procesy mogą być powtarzane, może być zmieniana ich kolejność itd.
Każdy ze zbiorników posiada swoją unikalną ikonę, oraz nazwę, umożliwiając operatorowi intuicyjną pracę.
Opcjonalnie zbiorniki można wyposażyć w systemy uzupełniania kąpieli, które mogą się wykonywać np. między procesami lub na koniec cyklu.
• Sterowanie zainstalowane na obrotowym ramieniu dla lepszego dostępu
Duodpfxjfz I Hxe Al Usu
• Sterowanie mikroprocesorowe PLC
• Dotykowy panel operatorski 7"
• Bardzo duża ilość dysz, w porównaniu z innymi rozwiązaniami
• (Opcja) Możliwość suszenia detali po procesie mycia
• Możliwość tworzenia własnych zaawansowanych programów
• Zaawansowany system przepustnic z blach kwasoodpornych podwójnie zabezpieczony krańcówkami
• System kontroli szczelnego zamknięcia, oraz pełnego otwarcia klap
• W celu minimalizacji mieszania płynów, osobne rurociągi, dysze, zbiorniki, dla każdego z zabiegów
• Inteligentne sterowanie - w razie odcięcia prądu / nagłego wyłączenia brak możliwości wymieszania płynów
• W pełni automatyczna praca
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Myjki ultradźwiękowe
ROMERZanurzeniowe/ Immersion
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Myjki Wanny Ultradźwiękowe do mycia, fosforanowania, chromianowania, odtłuszczania, ściągania powłok malarskich
Materiały
W Myjkach Ultradźwiękowych firmy ROMER stosowana jest blacha nierdzewna która zapewnia ochronę przed kwasami. Wanny posiadaja dodatkową ściane izolacyjną, przez co nie tracą temperatury i szybciej się nagrzewają. Dobrej jakości materiały zapewniają długą żywotność elementów wibrujących.System grzania
Dsdpfx Aofz I N Tol Usuu
Grzałki zastosowane w wannach firmy ROMER są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyprodukowane są z elementów ceramicznych odpornych na wysoką temperaturę. Zastosowany system grzania zapewnia świetną sprawność cieplną, ciepła woda automatycznie miesza się z wodą zimną, ogrzewając całą wannę. Przetworniki Ultradźwiękowe
Elementy ultradzwiękowe stosowane w myjkach firmy ROMER montowane są w modułach zanurzeniowych przez co lepiej oddają drgania i są wymienialne. Zakres ultradzwięków to 20-40kHz w zależności od elementu mytego, niższe częstotliwości stosuje się do dużych elementów o duzej wytrzymałości, niższe do biżuterii, czułych układów mechanicznych itp. Wszystkie przetworniki łączone są kablami odpornymi na wysoką temperaturę.
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Myjka Automatyczna
ROMERMAut
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Myjnia automatyczna to rozwiązanie które pozwala na zmniejszenie kosztów, poprawienie jakości i zwiększenie wydajności procesu przygotowania powierzchni.
Myjnia automatyczna wyposażona jest w zespół pomp do natrysku, została zaprojektowana tak, by jak najmniej cieczy po procesie migrowało do kolejnych procesów, oszczędzając tym samym pieniądze, i poprawiając jakość mycia.
To bardzo ważne, ponieważ pozorne oszczędności w systemy wykonane bez zastosowania tych rozwiązań, mogą generować w przyszłości dużo większe koszty związane z chemią oraz utylizacją odpadów których będzie poprostu więcej. Uwagę również należy zwrócić na problemy z utrzymaniem wymaganych parametrów kąpieli.
Prace badawczo rozwojowe, pozwoliły nam opracować Myjnię z funkcją suszenia detali (Opcja) gorącym powietrzem nadmuchiwanym przez zespół wentylatorów po procesie mycia.
Djdsfz Nblspfx Al Ueuu
Myjnia została wyposażona w zaawansowany system tworzenia własnych programów-makr, które mogą się składać z 10 kroków każdy, w zależności od ilości zbiorników, procesy mogą być powtarzane, może być zmieniana ich kolejność itd.
Każdy ze zbiorników posiada swoją unikalną ikonę, oraz nazwę, umożliwiając operatorowi intuicyjną pracę.
Opcjonalnie zbiorniki można wyposażyć w systemy uzupełniania kąpieli, które mogą się wykonywać np. między procesami lub na koniec cyklu.
• Sterowanie zainstalowane na obrotowym ramieniu dla lepszego dostępu
• Sterowanie mikroprocesorowe PLC
• Dotykowy panel operatorski 7"
• Bardzo duża ilość dysz, w porównaniu z innymi rozwiązaniami
• (Opcja) Możliwość suszenia detali po procesie mycia
• Możliwość tworzenia własnych zaawansowanych programów
• Zaawansowany system przepustnic z blach kwasoodpornych podwójnie zabezpieczony krańcówkami
• System kontroli szczelnego zamknięcia, oraz pełnego otwarcia klap
• W celu minimalizacji mieszania płynów, osobne rurociągi, dysze, zbiorniki, dla każdego z zabiegów
• Inteligentne sterowanie - w razie odcięcia prądu / nagłego wyłączenia brak możliwości wymieszania płynów
• W pełni automatyczna praca
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Centrum Proszkowe-ProfiCenter (CP02)
ROMER-profesjonalne centrum proszkoweCP-02
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Przyłącze pneumatyczne 1"
• Sterowanie 7" kolorowy panel dotykowy
• Pojemność zbiornika farby 6-7kg
• Zużycie powietrza podczas malowania 15Nm3/h
• Zużycie powietrza podczas czyszczenia 350Nm3/h
• Czujnik poziomu farby w zasobniku Tak
• Przesiewacz ultradźwiękowy Tak
• Inżektory proszkowe do 12 szt
Opis
• Pompa RP-01 do uzupełniania poziomu farby swieżą farbą z kartonu
• Dwa tryby pracy, odzysk farby z mieszaniem lub całkowity odpad
• Szczelny zasobnik farby z fluidyzacją
• Automatyczny program czyszczący zbiornik i inżektory sprężonym powietrzem
• Zespół czujników poziomu proszku w zasobniku
• Automatyczne uzupełnianie zasobnika farbą z kartonu
• Czujnik poziomu farby w kartonie uzupełniającym
• Alarm dźwiękowy alarmuje operatora o niskim poziomie farby w kartonie
Dodpfx Ajfz U Nusl Ueuu
• Centrum połączone jest ze sterowaniem kabiny protokołem ModBus
• Programowalny zawór odciągowy zasysający proszek by zachować czystość w centrum proszkowym
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Centrum Proszkowe-ProfiCenter (CP02)
ROMER-profesjonalne centrum proszkoweCP-02
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Przyłącze pneumatyczne 1"
• Sterowanie 7" kolorowy panel dotykowy
• Pojemność zbiornika farby 6-7kg
• Zużycie powietrza podczas malowania 15Nm3/h
• Zużycie powietrza podczas czyszczenia 350Nm3/h
• Czujnik poziomu farby w zasobniku Tak
• Przesiewacz ultradźwiękowy Tak
• Inżektory proszkowe do 12 szt
Opis
• Pompa RP-01 do uzupełniania poziomu farby swieżą farbą z kartonu
• Dwa tryby pracy, odzysk farby z mieszaniem lub całkowity odpad
• Szczelny zasobnik farby z fluidyzacją
• Automatyczny program czyszczący zbiornik i inżektory sprężonym powietrzem
• Zespół czujników poziomu proszku w zasobniku
• Automatyczne uzupełnianie zasobnika farbą z kartonu
• Czujnik poziomu farby w kartonie uzupełniającym
Dujdpfxofz U Rce Al Uou
• Alarm dźwiękowy alarmuje operatora o niskim poziomie farby w kartonie
• Centrum połączone jest ze sterowaniem kabiny protokołem ModBus
• Programowalny zawór odciągowy zasysający proszek by zachować czystość w centrum proszkowym
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "romer / catalog prices kpo 3"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc














































































































































































































































































































