Müller Martini 300
stan
używany
Lokalizacja
Helmstedt Niemcy
Zszywarki siodło z podajnikiem i trymer Müller Martini 300
more Images
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Zszywarki siodło z podajnikiem i trymer
Producent:
Müller Martini
Model:
300
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Porschestrasse 21, 38350 Helmstedt, Deutschland Niemcy
Opis
Rozmiar: Max 480 x 325 mm
Rozmiar nieprzycięte z okrążenia:
maks 480 x 325 mm
min 90 x 115 mm
Rozmiar nieprzycięte bez okrążenia:
maks 440 x 300 mm
min 158 x 115 mm
Rozmiar przycięty z okrążenia:
maks 470 x 320 mm
min 148 x 105 mm
Rozmiar przycięty bez okrążenia:
Gjdod N D Nwepfx Ah Ajit
maks 430 x 295 mm
min 148 x 105 mm
Prędkość: Max 14,000 c/h
Zapotrzebowanie mocy: 11-18 kW (220/380V, 50Hz)