KraussMaffei KM 150-700 C2
Rok produkcji
1998
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Maszyna do formowania wtryskowego KraussMaffei KM 150-700 C2
more Images
KraussMaffei KM 150-700 C2
KraussMaffei KM 150-700 C2
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Maszyna do formowania wtryskowego
Producent:
KraussMaffei
Model:
KM 150-700 C2
Rok produkcji:
1998
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Deutschland Niemcy
Numer referencyjny:
INNO29662
Aktualizacja:
ostatnio dnia 04.08.2025
Opis
Siła zamykania: 1500 kN, średnica ślimaka: 50 mm, rozstaw kolumn: 500 mm, wymiary płyt X/Y: 780 mm/790 mm, skok otwierania: 600 mm, światło dzienne: 900 mm, skok wypychacza: 150 mm, objętość wtrysku: 305 cm³, masa wtrysku: 278 g, ciśnienie wtrysku: 2336 bar. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 4700 mm/1550 mm/2200 mm, waga: ok. 7000 kg, sterowanie: MC4. W zestawie handling Sepro. Dokumentacja dostępna. Możliwość obejrzenia na miejscu.