KOHLER 30.400.900-2000.2H
Rok produkcji
2010
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Knittlingen Niemcy
Prostownica i podwójny obrotowy odwijak KOHLER 30.400.900-2000.2H
more Images
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Prostownica i podwójny obrotowy odwijak
Producent:
KOHLER
Model:
30.400.900-2000.2H
Rok produkcji:
2010
stan:
bardzo dobry (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Im Gröner 16, 75438 Knittlingen, Deutschland Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Liczba rolek prostujących:
9
Wysokość produktu (maks.):
3 mm
Średnica rolki prostującej:
30 mm
Szerokość robocza:
400 mm
Średnica wewnętrzna cewki:
360 mm
Średnica zewnętrzna cewki:
1 700 mm