DNU-80-570-PPV-A
Siłowniki pneumatyczne
Festo
DNU-80-570-PPV-A
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Siłowniki pneumatyczne
- Producent:
- Festo
- Model:
- DNU-80-570-PPV-A
- stan:
- dobry (używany)
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A483-1374
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 16.12.2025
Opis
Siłownik pneumatyczny, cylinder powietrzny, tłok pneumatyczny, tłok powietrzny
- Producent: Festo, siłownik normowy typ DNU-80-570-PPV-A
Gsdpfxjfxrfrj Anqsit
- Skok: 570 mm
- Średnica tłoka: Ø 80 mm
- Średnica tłoczyska: Ø 25 mm/M20x1,5
- Wymiary: 785/95/W95 mm
- Waga: 7 kg
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gsdpfxjfxrfrj Anqsit
- Skok: 570 mm
- Średnica tłoka: Ø 80 mm
- Wymiary: 785/95/W95 mm
- Waga: 7 kg
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 4402 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Wiefelstede
759 km
FestoDNU-80-570-PPV-A
FestoDNU-80-570-PPV-A
Ogłoszenia
Salach
758 km
Prasa dwukolumnowa - hydrauliczna
HYDRAPHPDb 250 (CE)
HYDRAPHPDb 250 (CE)
Jettingen
825 km
Hydrauliczna prasa drukarska
HYDRAPHPDZb 250
HYDRAPHPDZb 250
760 km
Długość skoku napędu liniowego 2480 mm